PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23

Gregar
26-07-2012, 21:30
من که متوجه عرض شما نشدم.
ولی دوست من.
منم خودم از خدامه سرعت بعثت خوب بشه.
دو ماه است میخوام بیام بعثت بگیرم ولی همش شما میگید سرعت کمه.منم پشیمون میشم.
در ضمن من دانلود نمیکنم.بیشتر گیم آنلاین میزنم.

من خودم نامحدود 512 دارم . یعنی دارم برجی 20 تومن میدم واسه یه سرعت 60 کیلو که فقط نامحدوده واسه دانلود و دیگه هیچی . دانلود که کم نمیکنم ولی بازی انلاین هم زیاد میزنم . قبلا راضی بودم چون واقعا پینگ خوب بود و قطعی نداشت .
اما حالا واقعا رو اعصابه این تایم اوتهاش . میدونی که توی بیشتر بازی های انلاین اگه قطع بشی یه ضرری توی بازی بهت میرسه . تازه بعضی بازی ها که کلا بنت میکنن واسه یه مدتی .

اگه یه بازه زمانی درست و حسابی داشته باشه که مشکلی نیست . اما الان میبینی پینگت روی 200 ثابته و میری توی بازی و بعد یه دفعه به مدت یه دقیقه تایم اوت شروع میشه و دوباره برمیگرده به حالت قبل و این باعث میشه کلی ضرر بخوریم . تازه بعضی ها هم بابت بازی انلاینشون پول هم دادن و ضرر مالی میکنن .
البته خوشبختانه واسه دانلود هیچ مشکلی ندارم . فقط تنها مشکل من همین پینگه که افتضاحه . میدونی که با شیر کردن زیاد پینگ میره بالا . من چند وقت پیش قبلا از اینکه وضعیت اینطوری بشه یکی از دوستان که پشتیبان شاتل بود اومد گفت مخابرات قراره همینجوری کیلویی به بعضی ها پهنای باند و سرویس ارزون بده که کلی روی کیفیت سرویسهای دیگه مخابرات تاثیر میزاره و ممکنه ملت برن isp های دیگه .
اون زمان نفهمیدم دقیقا چی میگفت اما حالا فکر میکنم منظورش از اون سرویسهای ارزون همون طرح خانوداه بوده . شایدم من اشتباه میکنم . به هر حال از همون زمان تقریبا این مشکلات پیش اومد.

OMiD.1080p
27-07-2012, 11:20
من خودم نامحدود 512 دارم . یعنی دارم برجی 20 تومن میدم واسه یه سرعت 60 کیلو که فقط نامحدوده واسه دانلود و دیگه هیچی . دانلود که کم نمیکنم ولی بازی انلاین هم زیاد میزنم . قبلا راضی بودم چون واقعا پینگ خوب بود و قطعی نداشت .
اما حالا واقعا رو اعصابه این تایم اوتهاش . میدونی که توی بیشتر بازی های انلاین اگه قطع بشی یه ضرری توی بازی بهت میرسه . تازه بعضی بازی ها که کلا بنت میکنن واسه یه مدتی .

اگه یه بازه زمانی درست و حسابی داشته باشه که مشکلی نیست . اما الان میبینی پینگت روی 200 ثابته و میری توی بازی و بعد یه دفعه به مدت یه دقیقه تایم اوت شروع میشه و دوباره برمیگرده به حالت قبل و این باعث میشه کلی ضرر بخوریم . تازه بعضی ها هم بابت بازی انلاینشون پول هم دادن و ضرر مالی میکنن .
البته خوشبختانه واسه دانلود هیچ مشکلی ندارم . فقط تنها مشکل من همین پینگه که افتضاحه . میدونی که با شیر کردن زیاد پینگ میره بالا . من چند وقت پیش قبلا از اینکه وضعیت اینطوری بشه یکی از دوستان که پشتیبان شاتل بود اومد گفت مخابرات قراره همینجوری کیلویی به بعضی ها پهنای باند و سرویس ارزون بده که کلی روی کیفیت سرویسهای دیگه مخابرات تاثیر میزاره و ممکنه ملت برن isp های دیگه .
اون زمان نفهمیدم دقیقا چی میگفت اما حالا فکر میکنم منظورش از اون سرویسهای ارزون همون طرح خانوداه بوده . شایدم من اشتباه میکنم . به هر حال از همون زمان تقریبا این مشکلات پیش اومد.

تمام این حرف های شما برای من هم دوست من.
یعنی منم بازی میکنم و اکثرا هم با همین مشکلات شما سروکله میزنم.
اکثرا هم توی بازی اگه من هاست نباشم بازی لگ میزنه در حد3 تا 4ثانیه.( مواقعی که یه خارجی هاست باشه )

خودم نامحدود 512 دارم . یعنی دارم برجی 20 تومن میدم.
20 تومن واسه 512 ؟؟؟
این دیگه چه سرویس ایه؟

Gregar
27-07-2012, 17:33
تمام این حرف های شما برای من هم دوست من.
یعنی منم بازی میکنم و اکثرا هم با همین مشکلات شما سروکله میزنم.
اکثرا هم توی بازی اگه من هاست نباشم بازی لگ میزنه در حد3 تا 4ثانیه.( مواقعی که یه خارجی هاست باشه )

20 تومن واسه 512 ؟؟؟
این دیگه چه سرویس ایه؟

مگه شما از مخابرات سرویس نداری . خوب مخابرات همین تازگیها سرویس های حجمی گذاشته که . سابقه سرویس های نامحدودش که زیاده . من الان یه سالی هست که سرویس نامحدود 512 دارم که ماهی 20 دارم میدم .

OMiD.1080p
28-07-2012, 15:18
مگه شما از مخابرات سرویس نداری . خوب مخابرات همین تازگیها سرویس های حجمی گذاشته که . سابقه سرویس های نامحدودش که زیاده . من الان یه سالی هست که سرویس نامحدود 512 دارم که ماهی 20 دارم میدم .

اوکی درسته.سه ماه اش میشه همون 60 تومن.

M A S T 3 R
28-07-2012, 16:47
سلام دوست عزیز
میخواستم بپرسم شما که 512 نامحدود داری سرعت دانلودت روی چنده؟

Gregar
28-07-2012, 21:21
سلام دوست عزیز
میخواستم بپرسم شما که 512 نامحدود داری سرعت دانلودت روی چنده؟

سرعت دانلود مشکلی ندارم (با اینکه تو کار دانلود فیلم و ارشیو فیلم هستم) و سرعت به طور ثابت روی 60 هست (ساعتی 220 مگ تقریبا) . تنها مشکلی که چندوقتی هست شروع شده همون مشکل پینگ هست که تایم اوت زیاد میده و واسه بازی انلاین روی اعصابه .

K!NG007.TNT001
08-08-2012, 20:08
سلام به همه بچه مشهدی های گل گلاب

من تازه از تربت حیدریه میخوام دانشجو بشم و بیام مشهد درس بخونم و می خوام یه اینترنت توپ و مناسب با نیازم بگیرم ، اینه که میخوام نظرتون رو در مورد ISP ها بپرسم .

شرایط و نیازهای من :

حداقل سرعت دانلودی که میخوام : 120 و حداکثرش هم هرچی شد . کلا خوره اینترنتم و یه جورایی نامحدود برام بهتره . الانم یک 512 شو دارم که بد نیست فقط خیلی قطعی داره و نوسانش هم بالاس.
تا ماهی 60 هزار تومنم مشکلی ندارم ، فقط بهترین سرور رو برای دانلود و وبگردی میخوام .

حالا به نظر شما مخابرات خوبه یا نه ؟؟ یا اصلا یه شرکت دیگه پیشنهاد میکنید ؟؟

یه چیز دیگه . من بعد کنکور که رفتم دوسه تا شرکت برای گرفتن اشتراک همه شون گفتن محدودیت خانگی نداریم و سرویس های دومگ را هم میشه انتخاب کرد. تو مشهد هم اینطوریه ؟؟

( راستی منطقه خونه مشهد هم استقلال هست ، اگه کسی اونجا هست که میتونه کمک کنه ؛ ملتمسانه خواهش میکنم دستمو بگیره که چهارسال دانشجویی دعاش کنم :42: )

still alive
08-08-2012, 21:34
مخابرات نامحدودش بالاترینش 512ست. در بهترین حالت سرعت 60 هست.پشتیبانیشم صفره.سه ماهه 63 تومن.من بازی انلاین نمیکنم فقط خیلی دانلود دارم.واسه همین نامحدود بودنش توی کار دانلود خوبه.ولی خوب سرعتش نصف اون سرعتیه که مد نظرته.
با این تفاسیر بهتره بری سمت سرویسای حجمی.

K!NG007.TNT001
09-08-2012, 17:33
با تشکر از Still Alive عزیزیه سوال دیگه ، من اینجا و در این ساعت ( یعنی تو شهر خودمون تربت حیدریه و بعد از ظهر پنجشنبه ) کلا یه افت سرعت شدید پیدا میکنم و بعدش هم کلا در روز جمعه اینترنتم قطع میشه !! :19: :44: :37: انگار که کلا روزهای جمعه اینترنتهای نامحدود رو قطع میکنن که یه وقت زیادی دانلود نکنیم !!میخوام بدونم تو مشهد هم همینطور است و باید برای جمعه هام یه فکر دیگه ای بکنم ؟؟؟ و یه سوال دیگه : سرویس های نامحدود صبانت ( از شرکت سابین نت ) که لینکشو پایین میذارم ، چطوریاس ؟؟ کسی اگر داشته یه کمکی بکنه لطفا لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینترنت-پرسرعت/Tariff/Services-Unlimited.html موفق باشید

still alive
09-08-2012, 19:01
من که تاحالا نشده این مشکل و داشته باشم جمعه ها هم مثل روزای دیگست.
سوال دومم ایشالا دوستانی که صبانت دارن کمکت میکنن :46:

Gamemaster
09-08-2012, 19:58
یکی همینجا میگفت با شاتل تا ۴۰۰ میره براش

Eliminal
10-08-2012, 02:22
با تشکر از Still Alive عزیزیه سوال دیگه ، من اینجا و در این ساعت ( یعنی تو شهر خودمون تربت حیدریه و بعد از ظهر پنجشنبه ) کلا یه افت سرعت شدید پیدا میکنم و بعدش هم کلا در روز جمعه اینترنتم قطع میشه !! :19: :44: :37: انگار که کلا روزهای جمعه اینترنتهای نامحدود رو قطع میکنن که یه وقت زیادی دانلود نکنیم !!میخوام بدونم تو مشهد هم همینطور است و باید برای جمعه هام یه فکر دیگه ای بکنم ؟؟؟ و یه سوال دیگه : سرویس های نامحدود صبانت ( از شرکت سابین نت ) که لینکشو پایین میذارم ، چطوریاس ؟؟ کسی اگر داشته یه کمکی بکنه لطفا لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینترنت-پرسرعت/Tariff/Services-Unlimited.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موفق باشید
اگه نامحدود میخوای بگیری صبانتو بیخیال شو
بهترین گزینه مخابراته برای نامحدود
جمعه ها هم وصله اینترنت مثل همه ی روزا!

msadeghsh
15-08-2012, 14:49
سلام .میخواستم بپرسم تو طرح بعثت اگه شبا زیاد دانلود کنی محدودت میکنن یا نه و یا از ترافیک روزانه کم میشه یا نه ؟

Gamemaster
15-08-2012, 15:09
این قضیه طرح آزاد چی‌ کسی‌ میدون؟

masoud360
19-08-2012, 00:14
متاسفانه ۱ هفته هست که سرعت من که طرح بعثت دارم و سرعتم رو ۱ مگ بسته شده بود شبا به کمتر از نصف میرسه؟؟؟خدا لعنتشون کنه
کسه دیگه ای هم هست دچار این وضعیت شده باشه؟؟؟

Eliminal
19-08-2012, 00:34
متاسفانه ۱ هفته هست که سرعت من که طرح بعثت دارم و سرعتم رو ۱ مگ بسته شده بود شبا به کمتر از نصف میرسه؟؟؟خدا لعنتشون کنه
کسه دیگه ای هم هست دچار این وضعیت شده باشه؟؟؟
آره بابا سرعته منم خیلی کم شده...واقعا خدا لعنتشون کنه
زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از تهرانه تا چند روز آینده رفع میشه

masoud360
19-08-2012, 11:09
آره بابا سرعته منم خیلی کم شده...واقعا خدا لعنتشون کنه

زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از تهرانه تا چند روز آینده رفع میشه

امیدوارم واقعا مشکل رفع بشه نمیدونم چرا چشمم آب نمیخوره میترسم نکنه سیاست جدیدشون باشه.اگه اینطور باشه متاسفانه باید آماده هجرت به یه شرکت دزد یا دره پیت دیگه بشیم.روزانش که 1 مگ بیشتر نمیشه شبا هم اگه قرار باشه اینطوری بشه دیگه ارزشی نداره این صرح بعثتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتت.(تر زده)

Eliminal
19-08-2012, 11:58
نه بابا درست شد.
دیشب از ساعت 4 به بعد درست شد سرعت.تا ساعت 7 صبح 1 گیگ آورد!

rapeed
20-08-2012, 08:02
سلام من صبانت دارم خیلی ازش راضیم سرعت دانلود شبانه عالی شده رو 190 کیلوبایت هست. البته من سرویس 2 مگابایت دارم
پینگشم شبانه روز بین 120 تا 140 دیگه افت نمیکنه اصلا هم تو این یک سال قطعی هم نداشته.این پینگ که تو عکس پینگ سرور صبانت
هست.پینگ خط همونیه که بالا گفتم .:7:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XMAN9
08-09-2012, 08:53
سلام
بین شاتل و صبانت کدومشون مناسبتر هست؟ از لحاظ قیمت و دانلود شبانه منظورم هست.
دوستانی که از این سرویسها استفاده کردن ممنون میشم بنده رو در این زمینه راهنمایی کنن.

Gamemaster
08-09-2012, 12:28
دوستم شاتل داره میگه خیلی‌ خوبه
کدوم منطقی؟

khodadadeh
22-09-2012, 06:36
من الان از سرح بعثت مخابرات دارم استفاده می کنم، می خواستم ببینم کسی هست اینجا وایمکس داشته باشه ، اگه هست سرعت و کیفیتش و .. چه جوری و از کجا گرفتین!
ممنون

rtmreza
22-09-2012, 14:47
من الان از سرح بعثت مخابرات دارم استفاده می کنم، می خواستم ببینم کسی هست اینجا وایمکس داشته باشه ، اگه هست سرعت و کیفیتش و .. چه جوری و از کجا گرفتین!
ممنون

اصلا دورو بر وایمکس نرو

1-مثلا 128 سرعت از 15.8 کیلو بیت هیچوقت بیشتر نمیشه

2-واقعا گرونه برای 128 بسته تشویقی 1 گیگ یکماهه 6000 تومان ---- و 3گیگ یکماهه 13000 تومان وبرای بقیه ترافیک ها و ماه بیشتر قیمت بالاتر

3-شب ها هم از امروز 1مهر برای اعتباری ها 2 تا 6 صبح

ping4 هم واقعا افتضاح

5-مودم مخصوص ایرانسل جدیدا گران شده

من خودم دارم میرم به سمت مخابرات---------------

rtmreza
22-09-2012, 16:18
سلام از دوستان نظر می خوام زنگ زدم تلفن 2030 اپراتور فرمودن چون خط شما فیبر نوری هست فقط طرح های طلایی و بعثت هر دو 6 ماهه می تونید بگیرید وهیچ طرح دیگری و یا از شرکت دیگری نمی توانید

1- اگر نمیشه پس چرا 6 ماهه ها فقط میشه (پول بیشتر)

khodadadeh
22-09-2012, 23:44
سلام از دوستان نظر می خوام زنگ زدم تلفن 2030 اپراتور فرمودن چون خط شما فیبر نوری هست فقط طرح های طلایی و بعثت هر دو 6 ماهه می تونید بگیرید وهیچ طرح دیگری و یا از شرکت دیگری نمی توانید

1- اگر نمیشه پس چرا 6 ماهه ها فقط میشه (پول بیشتر)

من خودم دفعه پیش سه ماهه طرح بعثت رو داشتم، فکر نکنم مشکلی در این مورد وجود داشته،

اصلا دورو بر وایمکس نرو

1-مثلا 128 سرعت از 15.8 کیلو بیت هیچوقت بیشتر نمیشه

2-واقعا گرونه برای 128 بسته تشویقی 1 گیگ یکماهه 6000 تومان ---- و 3گیگ یکماهه 13000 تومان وبرای بقیه ترافیک ها و ماه بیشتر قیمت بالاتر

3-شب ها هم از امروز 1مهر برای اعتباری ها 2 تا 6 صبح

ping4 هم واقعا افتضاح

5-مودم مخصوص ایرانسل جدیدا گران شده

من خودم دارم میرم به سمت مخابرات---------------

من مشکلی در قسمت هزینه هاش ندارمف سرعتش خوب باشه، برام کافیه
کسی هست اینجا از مبین نت 2Mbps گرفته باشه؟

zoru
24-09-2012, 19:44
سلام دوستان من برای یکی از اقوام نزدیکم مخابرات 3 ماهه نامحدود 256 گرفتم و الان که دانلود میکنه با سرعت 15 الی 25 خیلی کند دانلود میکنه مثل سابق نیست که بین 30 الی 40 دانلود بده نرم افزاری نیست کمی سرعت اینترنت رو افزایش بده؟

rtmreza
26-09-2012, 19:59
سلام با اینکه خط منطقه ما فیبر نوری است و 4 روز پیش گفتن طرح های بالای 6 ماه فقط میدن امروز از مخابرات زنگ زدن گفتن طرح خانواده شما فعال شده

من شاخ در اوردم

اصلا طرح خانواده نخواستم اونا هم که قبلا گفتن غیر ممکنه

rtmreza
26-09-2012, 20:01
من خودم دفعه پیش سه ماهه طرح بعثت رو داشتم، فکر نکنم مشکلی در این مورد وجود داشته،

من مشکلی در قسمت هزینه هاش ندارمف سرعتش خوب باشه، برام کافیه
کسی هست اینجا از مبین نت 2Mbps گرفته باشه؟

سرعتی که به شما اعلام میشه فیکس همیشه ثابته مثلا 128---16کیلو بایت با دانلود منجر نه کمتر نه بیشتر

mohsen_gh1991
27-09-2012, 12:17
دوستان من صبا طلایی دارم سرعتش خیلی خوب بود. میخواستم بدونم اگه برم بعثت سرعتش نسبت به صبا کمتره؟ بیشتره؟ یا سرعتا یکیه فقط طرحش عوض شده؟ ممنون

khodadadeh
27-09-2012, 13:08
دوستان من صبا طلایی دارم سرعتش خیلی خوب بود. میخواستم بدونم اگه برم بعثت سرعتش نسبت به صبا کمتره؟ بیشتره؟ یا سرعتا یکیه فقط طرحش عوض شده؟ ممنون

من خودم قبلا صبا طلایی داشتم ولی از من میشنوی فعلا اگه می تونی سمت مخابرات نیا، همون رو بچسب خیلی بهتر از مخابراته!
الان سرعت دانلود 120 کیلو حداکثرشه - شب ها هم که کلی قطع میشه

mohsen_gh1991
27-09-2012, 13:57
من خودم قبلا صبا طلایی داشتم ولی از من میشنوی فعلا اگه می تونی سمت مخابرات نیا، همون رو بچسب خیلی بهتر از مخابراته!
صبای طلایی جز طرحهای مخابراته دیگه. من مخابرات هستم فقط میخوام طرحمو عوض کنم. میخواستم بدونم سرعت بعثت با صبا یکیه یا فرق میکنه.
بازم ممنون

rtmreza
27-09-2012, 15:32
سایت 2030

khodadadeh
29-09-2012, 15:03
صبای طلایی جز طرحهای مخابراته دیگه. من مخابرات هستم فقط میخوام طرحمو عوض کنم. میخواستم بدونم سرعت بعثت با صبا یکیه یا فرق میکنه.
بازم ممنون

شرمنده من فکر کردم منظورت صبانت طرح طلایی هست:31:

فعلا به نظر من بهترینشون همین طرح بعثته

mohsen_gh1991
29-09-2012, 20:26
ممنون امروز بعثتو فعال کردم. فقط میخوام بدونم رایگانش از ساعت چنده؟ و برای وارد شدن به رایگان باید مودم خاموش و روشن بشه یا نه؟

khodadadeh
29-09-2012, 20:27
ممنون امروز بعثتو فعال کردم. فقط میخوام بدونم رایگانش از ساعت چنده؟ و برای وارد شدن به رایگان باید مودم خاموش و روشن بشه یا نه؟

شبانه از ساعت دوازده شب تا هفت صبح که به صورت خودکار میره روی شبانه
یعنی از ساعت 12 تا 7 صبح رو حساب نمی کنه

khodadadeh
29-09-2012, 20:32
شماره پشتیبانی هم 7230000 هست که به صورت شبانه روزی جواب می دن، مشکلی بود می تونی ازشون بپرسی

mohsen_gh1991
30-09-2012, 21:31
خب طرح بعثتو گرفتم دیشب تو دو ساعت 700 مگ گرفتم . ولی سرعت روزانه م تقریبا نصف سرعت طرح صبایی بود که داشتم. این سرعتش نهایتا 140 میشه. ولی صبا سرعتش تا 350 هم میرسید

M A S T 3 R
30-09-2012, 21:56
خب طرح بعثتو گرفتم دیشب تو دو ساعت 700 مگ گرفتم . ولی سرعت روزانه م تقریبا نصف سرعت طرح صبایی بود که داشتم. این سرعتش نهایتا 140 میشه. ولی صبا سرعتش تا 350 هم میرسید
داداش سرعت باز شدن صفحات چطوره؟

mohsen_gh1991
30-09-2012, 22:07
داداش سرعت باز شدن صفحات چطوره؟
سرعت بازکردنش بد نیست مث همون صباس . ولی دانلودش کمتره

M A S T 3 R
30-09-2012, 23:03
سرعت بازکردنش بد نیست مث همون صباس . ولی دانلودش کمتره
منظورتون سرعت ساعات شبانه هست یا روزانه؟

mohsen_gh1991
30-09-2012, 23:06
نه منظورم همون روزانه س . طرح صبا اصلا شبانه نداره. .ولی تا الان که البته خیلی کم دانلود کردم تو روز سرعت صبا طلایی به مراتب بالاتر بود.
ولی خب شبانه رایگانش خیلی خوبه. سرعتشم نسبتا قابل قبوله. با همون 60 70 کیلوبایت میگیره

rtmreza
03-10-2012, 15:48
برای افزایش سرعت

انتخاب بهترین DNS برای اینترنت شما توسط namebench[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rtmreza
08-10-2012, 12:45
سلام این رایگان کننده adsl هست بنا به گفته این سایت
دانلود

اما دارای تروجان است

من که امتحانش نکردم شما چطور

zoru
09-10-2012, 22:18
سلام دوستان من صبا طلایی دارم ولی به علت نداشتن دانلود شبانه تقریبا به درد نمیخوره و الان که دوستانی که طرح بعثت دارند در روز حداکثر سرعت دانلود چقدر ؟ و در شب که رایگان هست چقدر؟ و پینگ نسبت به اینترنت چقدره؟ ممنون

zoru
10-10-2012, 23:03

سلام دوست عزیز اخه طرح صبا طلایی هم مال شرکت مخابرات هست نیست؟

OMiD.1080p
11-10-2012, 16:09
من بیشترین کاربردم از نت مربوط میشه به بازی آنلاین.
در حال حاضر الان دوتا طرح خانواده دارم و یک بعثت.(3 مگ و 1 مگ )
جفتش از لحاظ پینگ افتضاح هستند و اصلا بدرد بازی نمیخورند.بازی همیشه لگ داره.
بدبختی هم اینه که خطم هم فیبر نوریه و نمیشه از بعضی از شرکت های خوب هم اشتراک گرفت.
ما موندیم و این مخابرات.
اخیرا یه 128 نامحدود رو واسه بازی امتحان کردم.دقیقا در حد همین خانواده و بعثت بود و حتی بگم شاید بهتر.
من موندم چطور این 128 نامحدود که فوقش 18 کیلوبایت سرعتش نیست در مقابل اون طرح خانواده که سرعتش حتی به 370 میرسه و یا همین بعثت که تا 140 میره گاهی,چجوریاست ؟؟؟
دوستم 512 مخابرات نامحدود داره راحت میگه داره بازی میکنه بدون لگ.
حالا سوالم اینه کهاز پینگه ؟یعنی نامحدود ها پینگ هاشون خیلی بهتره ؟ از چیه ؟

Gamemaster
11-10-2012, 16:37
من بیشترین کاربردم از نت مربوط میشه به بازی آنلاین.
در حال حاضر الان دوتا طرح خانواده دارم و یک بعثت.(3 مگ و 1 مگ )
جفتش از لحاظ پینگ افتضاح هستند و اصلا بدرد بازی نمیخورند.بازی همیشه لگ داره.
بدبختی هم اینه که خطم هم فیبر نوریه و نمیشه از بعضی از شرکت های خوب هم اشتراک گرفت.
ما موندیم و این مخابرات.
اخیرا یه 128 نامحدود رو واسه بازی امتحان کردم.دقیقا در حد همین خانواده و بعثت بود و حتی بگم شاید بهتر.
من موندم چطور این 128 نامحدود که فوقش 18 کیلوبایت سرعتش نیست در مقابل اون طرح خانواده که سرعتش حتی به 370 میرسه و یا همین بعثت که تا 140 میره گاهی,چجوریاست ؟؟؟
دوستم 512 مخابرات نامحدود داره راحت میگه داره بازی میکنه بدون لگ.
حالا سوالم اینه کهاز پینگه ؟یعنی نامحدود ها پینگ هاشون خیلی بهتره ؟ از چیه ؟
بستگی به سرور هم داره
خودم با اروپا بهتر از آسیا پینگ دارم

البته من مخابرات نیستم

ruzbeh1
13-10-2012, 13:21
با سلام می خواستم اگه ممکنه یک تست از پینگ google بزارید،سرویس مخابرات استان مازندران:

Retired User
13-10-2012, 19:11
سلام
برای دانلود زیاد(جدود 50 گیگ در ماه) منطقه هفت تیر چه سرویسی رو پیشنهاد میکنید؟
تا سقفه 50 تومن در ماه
ساک*س هم استفاده میشه

ohhacker
14-10-2012, 23:36
سلام دوستان ، من خودم adsl پارس آنلاین گرفتم از شرکت انگیزه نگار به نظرم قیمتاش نسبت به بقیه شرکتها خیلی مناسب تره . من تو طرح رایگان گرفتم و هیچ هزینه ای ندادم و اینترنت 128 با 4 گیگ بهم دادن !!
سرعت دانلودشم 50-60 هست . در مورد بقیه سرویس ها هم دوستام دارن ولی منطقه ها فرق میکنن . شاتل برای هفت تیر و دانشجو خیلی خوبه من خودم با این رنج دانلود کردم با 256 == 4KB/S تا 900KB/S!!!
برای صبانت هم طرف صیاده بنده خدا ، اونم 256 هست و سرعت دانلود 130-170 ...
مخابراتم هست همون صیاد ، 512 نامحدود ، سرعت دانلود حدود 40-45
دیگه بستگی داره به نیازتون که کدومو انتخاب کنید ولی پارس آنلاین از نظر خدمات و امور مشترکین خیلی خوب بود .

Gamemaster
15-10-2012, 14:48
اینگر وضع اینترنت مشهد ریخته بهم (همه جا)برای شماها درسته یا نه؟

aminjigar
15-10-2012, 16:48
بله واسه من هم یه 3،4 روز این جوریه... هر چی دانلود می کنی خراب دانلود میشه... دیگه مثلا آنتی ویروس نمی تونه به روز شه... سرعت ها هم کماکان مثل قبله... جالبه فیلم دانلود می کنی کامل دانلود میشه ولی فایل خرابه و فیلم پر از قسمتای شطرنجیه... عکسای سایت ها هم معمولا به هم ریخته هستن... واقعا این مشکل اعصاب منو به هم ریخته

M A S T 3 R
15-10-2012, 17:30
برای منم که اینترنت رو از صبانت گرفتم پریشب کلا قطع بود صبح یک ساعتی وصل شد ولی باز تا شبش قطع بود
ولی الان که وصلم سرعت پایین نیستش و فایلم کامل دانلود میشه

Gamemaster
15-10-2012, 17:31
فایل‌های rar به درستی‌ unrar میشن؟

M A S T 3 R
15-10-2012, 19:54
فایل‌های rar به درستی‌ unrar میشن؟
آره یه چند تا زیرنویس با نرم افزار گرفتم به درستی unrar شدن

aminjigar
15-10-2012, 20:37
اما برای من کماکان این مشکل هست... زیرنویس فایل Rar درست اکسترکت نمیشه...

مرکز مخابراتی 15 خرداد

Gamemaster
15-10-2012, 20:52
اما برای من کماکان این مشکل هست... زیرنویس فایل Rar درست اکسترکت نمیشه...

مرکز مخابراتی 15 خرداد

مال منم همچنین کارم رو هواست

mohsen_gh1991
15-10-2012, 21:03
منم امروز زنگ زدم بهشون گفتن 15 خرداد کلا مشکل داره امروز فهمیدن قضیه رو فردا احتمالا درست میشه. الانم تمام خطوط پشتیبانی رو اشغال کردن.

raha20011
16-10-2012, 00:09
فایل‌های rar به درستی‌ unrar میشن؟ نه برای من مشکل داره.

mohsen_gh1991
16-10-2012, 00:24
شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

Gamemaster
16-10-2012, 00:38
نه برای من مشکل داره.

آره فایلهای تصویری هم مشکل داره صفحات هم مشکل دارن

masoudtr
16-10-2012, 15:55
چجوری میتونم مقدار مصرف ام را بفهمم؟ادرس اش چیه؟اینترنت مخابرات

abed_pacino
16-10-2012, 17:31
سلام. هنوز اینترنت مرکز 15 خرداد مشهد مشکل داره! نمیدونم قراره کی درست بشه!

Gamemaster
16-10-2012, 17:45
واقعاً معلوم نیست
جواب درست هم که نمیدن

mohsen_gh1991
16-10-2012, 19:17
گفته بودن دیگه تا هفت درست میشه. هنوز که خبری نیست.

masoudtr
17-10-2012, 01:08
من یک مودم وایرلس خریدم برای کانفیگ که اینترنت ام از مخابراته VPI و VCI را چند بگذارم .طرح بعثت؟

mohsen_gh1991
17-10-2012, 11:31
من یک مودم وایرلس خریدم برای کانفیگ که اینترنت ام از مخابراته VPI و VCI را چند بگذارم .طرح بعثت؟
من vpi رو 0 گذاشتم و vci رو هم 35 که البته 30 هم مشکلی نداره.

Gamemaster
17-10-2012, 16:30
آقا درست مال شما؟
مال ما که هنوز خرابه
دقیق یک هفته شده

aminjigar
17-10-2012, 17:10
آقا درست مال شما؟
مال ما که هنوز خرابه
دقیق یک هفته شده
الان عکسا که درست باز می شن... ولی یه فایل PDF گرفتم بعضی صفحاتش نبود!!!
عجب برنامه ای شده...

raha20011
17-10-2012, 17:42
واقعا دارم دیوانه میشم.دوستان خبر جدیدی دستتون اومد به ما هم بگید.در ضمن من شاتلم.

mohsen_gh1991
18-10-2012, 20:41
نمیدونم این احمقایی که تو قسمت اینترنت مرکز 15خرداد هستن اگه دست به چیزی نزنن میمیرن؟ یه گندی زدن حالا هم نمیتونن درستش کنن. اگه یه گله گوسفند ول میکردن تو واحد فنیشون تا الان به یه نتیجه ای رسیده بودن.

دوستان کسی نمیدونه برای شکایت باید به کجا مراجعه کرد؟

raha20011
18-10-2012, 23:31
نمیدونم این احمقایی که تو قسمت اینترنت مرکز 15خرداد هستن اگه دست به چیزی نزنن میمیرن؟ یه گندی زدن حالا هم نمیتونن درستش کنن. اگه یه گله گوسفند ول میکردن تو واحد فنیشون تا الان به یه نتیجه ای رسیده بودن. دوستان کسی نمیدونه برای شکایت باید به کجا مراجعه کرد؟ خبر نداری چی شده؟بهت کسی نگفت تا کی درست میشه؟فردا هم که جمعست هیچی دیگه باز تا شنبه باید ببینیم بلکه یه غلطی بکنن.زنگ بزن 15 خرداد فحش بارونشون کن عوضیارو....بخدا دارم دیوونه میشم...

navid010
19-10-2012, 05:51
سلام دوستان
از طرح های مخابرات کدوم بهتره ؟
طلایی برنزی نقره ای یا بعثت ؟

raha20011
19-10-2012, 15:11
سلام دوستان
من که میگم از مخابرات نگیر مخصوصا برای دانلود.
در ضمن فکر کنم مشکل اینترنت حل شد!

Retired User
20-10-2012, 18:42
سلام دوستان
این سوال منم هست تو سایتشم چیزی ننوشته
یه توضیح بدید لطفا
بهترین سرویس برای دانلود زیاد چیه تا سقف 50 تومن در ماه

rauol
20-10-2012, 22:28
سلام.

دوستان نظرشون درباره سرویس adsl 2m ،صبا یا شاتل تو مشهد کدوم بهتره و سرعت بیشتری داره ؟

خوشحال میشم از نظر دوستان جویا شوم؟

raha20011
23-10-2012, 17:48
سلام.

دوستان نظرشون درباره سرویس adsl 2m ،صبا یا شاتل تو مشهد کدوم بهتره و سرعت بیشتری داره ؟

خوشحال میشم از نظر دوستان جویا شوم؟
طرح eco 128 شاتل تا 2m میگن بازه ولی گاهی اوقات تا 700 هم میره البته گاهی اوقات.بیشتر رو همون 150یا 200 هست.
قیمتاش بالاست لی اصلا قعطی نداره سرعتشم خوبه.فقط اگر زیاد استفاده کنی محدودت میکنه.

mohsen_gh1991
23-10-2012, 19:20
سلام دوستان

این سوال منم هست تو سایتشم چیزی ننوشته
یه توضیح بدید لطفا
بهترین سرویس برای دانلود زیاد چیه تا سقف 50 تومن در ماه
اگه خیلی دانلود ندارین مثلا زیاد فیلم و فایلهای سنگین ندارین صبا بهتره از بعثت . سرعتش خیلی بالاتره. ولی اگه دانلود زیاد دارین بعثت که هم حجم ترافیکش 15 گیگ هست و هم شبانه رایگان داره.

در ضمن طرح های صبا برنزی 3 گیگ نقره ای 6 گیگ و طلایی 9 گیگ هست.

M A S T 3 R
23-10-2012, 20:52
اگه خیلی دانلود ندارین مثلا زیاد فیلم و فایلهای سنگین ندارین صبا بهتره از بعثت . سرعتش خیلی بالاتره. ولی اگه دانلود زیاد دارین بعثت که هم حجم ترافیکش 15 گیگ هست و هم شبانه رایگان داره.

در ضمن طرح های صبا برنزی 3 گیگ نقره ای 6 گیگ و طلایی 9 گیگ هست.
داداش میتونی بگی سرعت شبانه طرح بعثت چقدره؟

Reza31001
23-10-2012, 21:00
سرعت شبانه متغیره
یعنی اوایل شب (12-2) پایینه سرعت بعد بهتر میشه

کلا اگه دانلودهات رو بذاری تا صبح در حد 2 گیگ میتونی دانلود کنی
من معمولا 1700-1800 مگ میگیرم از دوستان هستن که تا 2.5 گیگ هم میگیرن

rauol
23-10-2012, 21:17
طرح eco 128 شاتل تا 2m میگن بازه ولی گاهی اوقات تا 700 هم میره البته گاهی اوقات.بیشتر رو همون 150یا 200 هست.
قیمتاش بالاست لی اصلا قعطی نداره سرعتشم خوبه.فقط اگر زیاد استفاده کنی محدودت میکنه.

سلام.ممنون.
-من میخوام بیشترین سرعت را داشته باشم حالا با هر طرحی .یکی از دوستام، شاتل و طرح سرویس 2 m رو خیلی تعریف میکنه (گرونه).ولی خود شرکت شاتل میگه بیاد طرح سرویس 128 کیلو رو بگیر و ادعا دارن که جلوی پورتاشون حده اقل تو روز بازه (200 تا 250 کیلو بایت) ولی شب به سرعت واقعی می ره سه اگه راضی نشدی بیا سرویستو بالا ببر.
من الان از صبا نت دارم ولی تازگیها خیلی افت کرده (با اینکه بهترین سرویس رو دارم ) این 2 ماهه اخیر خیلی اذیت شدم. نظر دوستان چیه؟نمی خوام ریسک کنم؟من هر ماه حدود 7 تا 10 گیگ دانلود دارم؟
-.اون طرح 128 ECO ، که گفتی که اگه زیاد استفاده بشه؟محدود میکنن معنیش چیه؟توضیح بیشتری بدید؟
-دوستان از مرکز امت ،چه شرکتی بهتر سرعت و سرویس داره؟ صبا یا شاتل؟
-از همه دوستانی که تجربه دارن تقاضای کمک و راهنمایی درم؟

mohsen_gh1991
23-10-2012, 21:58
من خیلی اهل دانلود نیستم معمولا تا سه و نیم بیشتر روشن نمیزارم سیستممو. ولی تو همون ساعت حدود 750 مگ میگیرم. معمولا سرعتم 70 -90 متغیره.
پریشب از 12.15 تا 3.30 730 مگ گرفتم.

mf70
25-10-2012, 15:28
تعرفه اینترنت مخابرات مشهد کجا ببینم؟

basketball
27-10-2012, 23:17
مخابرات مشهد جز 2020 شماره سفارش دیگه ای نداره؟

mohsen_gh1991
28-10-2012, 13:54
مخابرات مشهد جز 2020 شماره سفارش دیگه ای نداره؟
2020 شماره پاسخ گویی به مسائل شرعی حرمه :دی
2030 رو باید بگیری

basketball
28-10-2012, 23:16
خاک بر سرشون
همیشه اپراتورش مشغوله...مخابرات هم توهم زده

khodadadeh
29-10-2012, 14:42
شماره پشتیبانی مخابرات مشهد 7230000 هست، البته اون یکی که بچه ها دادن هم هست
برای دیدن تعرفهف باقی مونده حجم، تمدید و ... می تونین از این ادرس استفاده کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spx

basketball
29-10-2012, 22:26
مشکل اینه هر وقت تماس میگیرم مشغول هست

mf70
30-10-2012, 15:16
شماره پشتیبانی مخابرات مشهد 7230000 هست، البته اون یکی که بچه ها دادن هم هست
برای دیدن تعرفهف باقی مونده حجم، تمدید و ... می تونین از این ادرس استفاده کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spx
کار نمیکنه لینکه
در ضمن این خبر رو بخونید باید از کجا تهییه کنیم

basketball
30-10-2012, 16:52
کار نمیکنه لینکه
اینترنت ویژه است، ماهیانه 10 هزار تومان رو قبض میاد و 8 گیگ به شما تعلق میگیره

mohsen_gh1991
30-10-2012, 19:20
کار نمیکنه لینکه

اون لینک برای دیدن اعتبار باقی مونده ت یه مقدار دیر اپدیت میشه . البته لینکش باز میشه. امتحان کردم.
ولی برای کنترل کامل رو سرویست از این لینک استفاده کن
یوزر پسوردتو میزنی میری تو قسمت سرویسها و از اونجا مشخصات سرویس اونجا میتونی ببینی مقدار دقیقشو.
تو گزارشات هم میتونی ریز استفاده از سرویستو ببینی.

mohsen_gh1991
30-10-2012, 19:21
اینترنت ویژه است، ماهیانه 10 هزار تومان رو قبض میاد و 8 گیگ به شما تعلق میگیره
کسی از این طرح استفاده کرده؟ سرعتش چطوره؟

khodadadeh
31-10-2012, 05:29
اون لینک برای دیدن اعتبار باقی مونده ت یه مقدار دیر اپدیت میشه . البته لینکش باز میشه. امتحان کردم.
یوزر پسوردتو میزنی میری تو قسمت سرویسها و از اونجا مشخصات سرویس اونجا میتونی ببینی مقدار دقیقشو.

یوزر و پسوردش رو چی باید بزنیم؟ من هر چی زدم قبول نمی کنه

mohsen_gh1991
31-10-2012, 13:21
یوزر و پسوردش رو چی باید بزنیم؟ من هر چی زدم قبول نمی کنه
یوزرنیمت که شماره تلفنه + کد شهر بدون صفر اول مث : ******511
پسوردتو نمیدونم کار بکنه یا باید بری یهسورد جدید بهت بدن ولی حالت کلی پسورد هم *******A511 (یوزرنیم + A)
ولی خودم با این پسورد نتونستم برم تو سیستم و مجبور شدم برم از خود مرکز مخابرات یه پسورد جدید بگیرم.

mf70
31-10-2012, 17:11
داداش من میگم میخوام ببینم که قیمت های مخابرات چه جوریه ؟ من نه یوزر دارم نه پسورد؟ مثل همه ی سایتا دیگه شاتل برو تو سایتش قیمتاشو زده ماله مخابرات چطور ببینم؟

mf70
31-10-2012, 17:12
کسی از این طرح استفاده کرده؟ سرعتش چطوره؟

خوب چطوری بخریم اینو ادرس سایتش رو بده

mf70
31-10-2012, 17:31
پیدا کردم برید اینجا اما قیمت نزده

basketball
31-10-2012, 22:01
پیدا کردم برید اینجا اما قیمت نزده

mf70
01-11-2012, 16:13

شما لینک بالا رو ببین قیمتشو نوشته ماله مشهد هم هست اما تو سایت مخابرات مشهد این قیمتا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mf70
07-11-2012, 14:22
من یوزر پسم دوتاش شماره خونه مون هست اما کار نمیکنه چیکار کنم؟

mohsen_gh1991
07-11-2012, 23:39
داداش من میگم میخوام ببینم که قیمت های مخابرات چه جوریه ؟ من نه یوزر دارم نه پسورد؟ مثل همه ی سایتا دیگه شاتل برو تو سایتش قیمتاشو زده ماله مخابرات چطور ببینم؟

من یوزر پسم دوتاش شماره خونه مون هست اما کار نمیکنه چیکار کنم؟
درمورد سوال اولت : این ادرس تمام تعرفه های شهر مشهد رو زده. اون ادرسی رو هم که خودت دادی رو بیخیال قیمتای واقعی همیناس برای مشهد
khorasan.ir/adsl/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%D9%87%D8%A7.aspx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوال دومت : یوزر و پسوردت که میگی جفتش شماره تلفن خونه س ، اون مال اتصال به اینترنتته . ولی اگه بخوای به سیستم کنترل پنل کاربریت توی سایت مراجعه کنی باید پسوردتو که همون شماره تلفنته رو با یه A اول شماره تلفن وارد کنی یعنی : A5118888888 مثلا.
اگه این کار نکرد میتونی به پشتیبانی زنگ بزنی و پسورد بگیری . اگه از اونجا هم موفق نشدی باید بری مرکز مخابراتی یا جایی که ثبت نام کردی برای اینترنت اونجا پسورد جدید بهت بدن .شماره تلفن پشتیبانی : 7230000

mf70
08-11-2012, 00:01
تو شیراز که با همین تعرفه ای که من دادم اینترنت میدن چرا مشهد نمیدن

mohsen_gh1991
08-11-2012, 00:24
اینو باید دیگه سوال کنی خودت. نمیدونم

mf70
08-11-2012, 00:31
کسی از مخابرات سرویس گرفته قطعی داره؟
ماله من قطعی زیاد داره از مخابراته یا از سیم های اتصالی به مودم لطفا کمک کنید

mohsen_gh1991
08-11-2012, 00:44
نه دوست من . مخابرات کلا زیاد تایم اوت میده. البته قطعی های کوتاه هم مخصوصا شبا زیاد اتفاق میفته . نمیدونم دلیلشو ولی خودم زنگ میزنم پشتیبانی و دلیلشو میپرسم. البته به نظرم بعد اون مشکل مرکز مخابراتی که دامن گیر خیلیا شده بود الان فک میکنم یه مقدار بیشتر شده قطعی .

raha20011
08-11-2012, 02:47
سلام دوستان.خواهشا کسی اگه هست جواب بده.

من میخوام از شاتل بیام مخابرات.شاتل قعطیش کم بود ولی حجم نامحدودش واعا نامحدود نبود!یعنی بعد یه مدت سرعت میره رو 8.یعنی حدود بعد 20 گیگ دانلود 128 اونم با سرعت 60-70.

حالا چندتا سوال داشتم درباره ی مخابرات مشهد.لطفا اگر کسی میدونه بگه:
1.اول اینکه قعطیش در روز چقدره یعنی حدودا چند باره در روز و سر جمع چند دقیقه میشه در روز؟
2.دوم اینکه سرعت دانلود با 128 نامحدود چقدره؟
3.ایا سرعت شب و روزش فرق داره؟(128 نامحدود)
4.ایا با دانلود زیاد کردن سرعتش محدود میشه و اگر اره تا چند میرسه؟با IDM چطور؟تا چه اندازه باید دانلود کنی تا سرعتش محدود بشه؟
5.ایا برای گرفتن سرعت 256 نامحدود نیاز به مدارک از جمله کارت دانشجویی و غیره هست؟

واقعا ممنون میشم اگر کسی بدونه و بلد باشه جوابم رو بده.

Reza31001
08-11-2012, 11:30
سلام دوستان.خواهشا کسی اگه هست جواب بده.

من میخوام از شاتل بیام مخابرات.شاتل قعطیش کم بود ولی حجم نامحدودش واعا نامحدود نبود!یعنی بعد یه مدت سرعت میره رو 8.یعنی حدود بعد 20 گیگ دانلود 128 اونم با سرعت 60-70.

حالا چندتا سوال داشتم درباره ی مخابرات مشهد.لطفا اگر کسی میدونه بگه:
1.اول اینکه قعطیش در روز چقدره یعنی حدودا چند باره در روز و سر جمع چند دقیقه میشه در روز؟
2.دوم اینکه سرعت دانلود با 128 نامحدود چقدره؟
3.ایا سرعت شب و روزش فرق داره؟(128 نامحدود)
4.ایا با دانلود زیاد کردن سرعتش محدود میشه و اگر اره تا چند میرسه؟با IDM چطور؟تا چه اندازه باید دانلود کنی تا سرعتش محدود بشه؟
5.ایا برای گرفتن سرعت 256 نامحدود نیاز به مدارک از جمله کارت دانشجویی و غیره هست؟

واقعا ممنون میشم اگر کسی بدونه و بلد باشه جوابم رو بده.
1- والا 24 ساعته که وصل نیستیم بدونیم چقدر قطعی داره!
ولی قطعی داره دیگه غیر متناوب یه هفته کاملا ردیفه یه روز چند ساعت قطعه و...

2- 16

3- نچ

4- نچ با IDM همیشه 16

5- من پارسال 256 نامحدود داشتم و اینایی رو هم که گفتم رو همون حساب بود
اون موقع من با کارت دانشجویی 256 نامحدود گرفتم و سرعتم شبانه روز 30-32 بود

ولی پیشنهاد می کنم بعثت بگیری:

15 گیگ محدود و شبانه 12-7 رایگان
سرعت روز 120-140
شب 70-100 (میانگین؛ چون اول شب کمه آخراش زیاد میشه و به همون 120 میرسه!)

raha20011
08-11-2012, 19:27
1- والا 24 ساعته که وصل نیستیم بدونیم چقدر قطعی داره!
ولی قطعی داره دیگه غیر متناوب یه هفته کاملا ردیفه یه روز چند ساعت قطعه و...

2- 16

3- نچ

4- نچ با IDM همیشه 16

5- من پارسال 256 نامحدود داشتم و اینایی رو هم که گفتم رو همون حساب بود
اون موقع من با کارت دانشجویی 256 نامحدود گرفتم و سرعتم شبانه روز 30-32 بود

ولی پیشنهاد می کنم بعثت بگیری:

15 گیگ محدود و شبانه 12-7 رایگان
سرعت روز 120-140
شب 70-100 (میانگین؛ چون اول شب کمه آخراش زیاد میشه و به همون 120 میرسه!)
واقعا مرسی از پاسختون.
فقط این رو که گفتید با idm هم 16 هست میخواستم بدونم شاتل هم میگفت سرعت میره رو 16 ولی وقتی با idm خودم کار کردم تا 70 iهم میرفت میخواستم ببینم شما خودت تجربه 16 رو داشتی یا طبق حرف اپراتور این رو میگید؟اخه با 16 که یه فیلم 1.5 گیگی یه روز و نیم طول میکشه دان کردنش که!
و اینکه این طرح بعثت رو که گفتید ،تو خود سایت نوشته 5 گیگ و سه ماهه.ولی شما گفتید 15 گیگ!یعنی چه جوری میشه؟
و سوال اخرمم اینه که ایا از طریق اینترنتی قابلیت پرداخت وجود داره یا نه؟

خیلی ممنون میشم اگه جوابم رو بدید دوستان.

mohsen_gh1991
08-11-2012, 23:41
واقعا مرسی از پاسختون.
فقط این رو که گفتید با idm هم 16 هست میخواستم بدونم شاتل هم میگفت سرعت میره رو 16 ولی وقتی با idm خودم کار کردم تا 70 iهم میرفت میخواستم ببینم شما خودت تجربه 16 رو داشتی یا طبق حرف اپراتور این رو میگید؟اخه با 16 که یه فیلم 1.5 گیگی یه روز و نیم طول میکشه دان کردنش که!
و اینکه این طرح بعثت رو که گفتید ،تو خود سایت نوشته 5 گیگ و سه ماهه.ولی شما گفتید 15 گیگ!یعنی چه جوری میشه؟
و سوال اخرمم اینه که ایا از طریق اینترنتی قابلیت پرداخت وجود داره یا نه؟

خیلی ممنون میشم اگه جوابم رو بدید دوستان.

خب در تکمیل حرفای دوستمون باید بهتون بگم که سرویس های نامحدود اینطوریه که هر پهنای باند بین 8 نفر تقسیم میشه. یعنی اگه 128بگیری این پهنای باند بین هش نفر تقسیم میشه. حالا خودت حساب کن به هر نفر چقد میرسه. البته اگه هر هشت نفر به طور مثال از اینترنت استفاده کنن سرعتت میاد پایین ولی اگه کمتر باشن خب سرعت بالاتر میره.
منم به شخصه هیچکدوم از سرویسهای نامحدود رو پیشنهاد نمیکنم
و در مورد این سوالتون . نمیدونم که سرویسهای نامحدود چطوریه سرعتش با idm.

طرح بعثت هم توی سایت نوشته سه ماهه و به ازای هر ماه 5 گیگ. یعنی سه ماه 15 گیگ.
در مورد پرداختش هم فک نکنم بشه. یه بار سوال کردم از مسئول اینترنت مرکز مخابراتی محلمون گفت هر جور بخوای باید اینجا هم مراجعه کنی . بازم دقیق نمیدونم که میشه یا نه.

raha20011
09-11-2012, 03:16
خب در تکمیل حرفای دوستمون باید بهتون بگم که سرویس های نامحدود اینطوریه که هر پهنای باند بین 8 نفر تقسیم میشه. یعنی اگه 128بگیری این پهنای باند بین هش نفر تقسیم میشه. حالا خودت حساب کن به هر نفر چقد میرسه. البته اگه هر هشت نفر به طور مثال از اینترنت استفاده کنن سرعتت میاد پایین ولی اگه کمتر باشن خب سرعت بالاتر میره.
منم به شخصه هیچکدوم از سرویسهای نامحدود رو پیشنهاد نمیکنم
و در مورد این سوالتون . نمیدونم که سرویسهای نامحدود چطوریه سرعتش با idm.

طرح بعثت هم توی سایت نوشته سه ماهه و به ازای هر ماه 5 گیگ. یعنی سه ماه 15 گیگ.
در مورد پرداختش هم فک نکنم بشه. یه بار سوال کردم از مسئول اینترنت مرکز مخابراتی محلمون گفت هر جور بخوای باید اینجا هم مراجعه کنی . بازم دقیق نمیدونم که میشه یا نه.

الان این سرویسی که شما گفتید با زید دانلود کردن یعنی گرفتن حجم اضافه و دانلود شبانه روزی ، سرعتش محدود نمیشه؟

و اینکه هیچکس اینجا نیست بدونه دانلود با حجم نامحدود 128 از طریق ای دی ام سرعتش تا چند میره؟

ترافیک اضافه هم طرح بعثت میده؟قیمتش چنده؟

Reza31001
09-11-2012, 07:56
الان این سرویسی که شما گفتید با زید دانلود کردن یعنی گرفتن حجم اضافه و دانلود شبانه روزی ، سرعتش محدود نمیشه؟

و اینکه هیچکس اینجا نیست بدونه دانلود با حجم نامحدود 128 از طریق ای دی ام سرعتش تا چند میره؟

ترافیک اضافه هم طرح بعثت میده؟قیمتش چنده؟
روال کار نامحدود باید این طوری باشه:

شما 128kbit میگیری سرعت دانلودت میشه 128/8=16 kbite اون وقت همین 16 تا هم ضریب یک به هشت (بعضی جاها یک به 10) داره یعنی شما با 7 تا دیگه مشترکی و اگه همزمان هر هشتا در حال دانلود باشن نفری 2 کیلو بایت میرسه!!!!!!

منتها isp های ایران چیشون آدم واری که این یکی باشه
شاتل که شما میگی بهت سرعت میده که حجمت تموم بشه بری دوباره بخری! (البته برای محدود ها)
در واقه وقتی به شما سرعت 60-70 میده دیگه خطت 128 نیست رفته رو 512 و اون 128 هم اسمش هست به خاطر قوانین که کاربر خانگی بیشتر از 128 حق نداره استفاده کنه
برای نامحدود هم همونطور که خودت گفتی بعد یه مقدار دانلود سرعت محدود میشه

منتها تو مخابرات و اون 6 ماهی که تو سال 90 من 256 نامحدود داشتم این خبرا نبود یعنی نه سرعت با idm و...م بالا میرفت نه ضریب اشتراکی بود و نه هیچی در هر ساعت از شبانه روز با idm سرعت دانلود 30-32 بود (طبق قانونش)
برای همین میگم 128 نامجدود بگیری سرعتت 16 میشه همیشه

تو طرح بعثت هم سرعت کم نمیشه هیچ وقت
یعنی با حجم اضافه کم نشده برا من
حجم اضافه هم بخوای هر گیگ 3150 تومن

mf70
10-11-2012, 16:50
دلیل قطعی نپرسیدی چرا زیاده؟

mf70
10-11-2012, 16:51
تاریخ پایان اعتبار : 91/10/20حجم اعتبار : -1

وقتی از طریق سایت میزنم چقدر ترافیک دارم اینو میزنه یعنی چی؟

basketball
11-11-2012, 13:21
شما لینک بالا رو ببین قیمتشو نوشته ماله مشهد هم هست اما تو سایت مخابرات مشهد این قیمتا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما شماره 2030 رو بگیر اپراتور کامل توضیح میده

X-FeaR
17-11-2012, 20:40
سلام من 512 نامحدود مخابرات دارم. یک چند روزی هست خیلی افتضاح شده . WoW تو سرور های ایرانی هم Lag دارم . کسی هست مثل من باشه؟

DVB98
17-11-2012, 20:49
سلام

من طرح مخابرات 256 نامحدود دارم(کافونوری)

می خواستم بدانم به نظر شما طرحم را عوض بکنم بیام طرح بعثت خوب هست یا نه؟؟؟

دانلود زیاد می کنم

شبانه ای طرح بعثت جبران نامحدود 256 را می کند؟؟؟

باتشکر

sajey
22-11-2012, 10:52
سلام دوستان عزیز
نوع جدید فیلترین مخابرات
تاحالا کسی به این فیلتر برخورده من چند روز مشکل دارم با این .
اینا فکر کنم روی سرور مرکزی norton DSN را نصب کردن .
این norton DSN با تمامی سایتهای شیر مشکل داره . و انها را فیلتر میکنه ولی نمیدونم چرا همیشه بعد از چند دقیقه دوباره وارد سایت فیلتر شده بشید این دفعه باز میشه
ولی دوباره بعد از چند دقیقه باز فیلتر میشه .
از عزیزان کسی به این مشکل تا حالا ببرخوده؟

khodadadeh
24-11-2012, 13:02
سلام دوستان عزیز
نوع جدید فیلترین مخابرات
تاحالا کسی به این فیلتر برخورده من چند روز مشکل دارم با این .
اینا فکر کنم روی سرور مرکزی norton DSN را نصب کردن .
این norton DSN با تمامی سایتهای شیر مشکل داره . و انها را فیلتر میکنه ولی نمیدونم چرا همیشه بعد از چند دقیقه دوباره وارد سایت فیلتر شده بشید این دفعه باز میشه
ولی دوباره بعد از چند دقیقه باز فیلتر میشه .
از عزیزان کسی به این مشکل تا حالا ببرخوده؟

مال من هم همین جوریه،

piishii
26-11-2012, 22:47
سلام
خواهشا فوری خیلی هم فوری
شبانه طرح بعثت از ساعت چند شروع میشه تا چند ؟

sajey
27-11-2012, 05:24
سلام
خواهشا فوری خیلی هم فوری
شبانه طرح بعثت از ساعت چند شروع میشه تا چند ؟

سلام piishii
از ساعت 24 تا 7
برای این نوع سوالات فوری به پشتیبانی زنگ بزن.

OMiD.1080p
03-12-2012, 00:28
دوستان اطلاعیه جدید.
کسی هست که از کیانت اینترنت گرفته باشه‌ ؟
اگه نگرفتید یا میخواید بگیرید نرید بگیرد از اونا.
ببخشید ها ولی اونا دزد و کلاهبردار هستند.
سرمن که کلاه گشادی گذاشتند در حد بنز.
نامردها قزار بود برای من اینترنت با طرح رایگان شبانه وصل کنند ولی به جاش اومدند طرح طلایی مخابرات رو بهم دادند با ۹ گیگ واسه ۳ ماه و بدون دانلود رایگان.تازه ۱۰ تومان هم الکی واسه رانژه ازم گرفتند.در صورتی که من میخواستم دانلود رایگان هم داشته باشه.
شب اول هم چون نمیدونستم جاتون خالی گذاشتم دانلود 4500 مگابایت دانلود کرد بود!
یعنی از ۹ گیگ واسم 5 گیگ موند.
بهشون هم که هر میگفتم اشتباه از شما بوده قبول نکردند و تلفن رو قطع میکردند.عوضی ها.

behrooz.shie
03-12-2012, 03:04
دوستان اطلاعیه جدید.
کسی هست که از کیانت اینترنت گرفته باشه‌ ؟
اگه نگرفتید یا میخواید بگیرید نرید بگیرد از اونا.
ببخشید ها ولی اونا دزد و کلاهبردار هستند.
سرمن که کلاه گشادی گذاشتند در حد بنز.
نامردها قزار بود برای من اینترنت با طرح رایگان شبانه وصل کنند ولی به جاش اومدند طرح طلایی مخابرات رو بهم دادند با ۹ گیگ واسه ۳ ماه و بدون دانلود رایگان.تازه ۱۰ تومان هم الکی واسه رانژه ازم گرفتند.در صورتی که من میخواستم دانلود رایگان هم داشته باشه.
شب اول هم چون نمیدونستم جاتون خالی گذاشتم دانلود 4500 مگابایت دانلود کرد بود!
یعنی از ۹ گیگ واسم 5 گیگ موند.
بهشون هم که هر میگفتم اشتباه از شما بوده قبول نکردند و تلفن رو قطع میکردند.عوضی ها.

حیف که از اون شرکت امدم بیرون :14:

Saeedifar
03-12-2012, 10:31
حیف که از اون شرکت امدم بیرون :14:
این کیانت که میگی منظورت همونه که تو آزادشهره و جمعه پور رئیسشه؟؟؟

OMiD.1080p
03-12-2012, 17:15
این کیانت که میگی منظورت همونه که تو آزادشهره و جمعه پور رئیسشه؟؟؟
آره ایول.
واسه چی ؟

Saeedifar
04-12-2012, 00:24
آره ایول.
واسه چی ؟
من یک تابستون تو شرکتشون کارآموزی بودم ... قاسم متین ، خانم متین که عمش بود . غلامی که حسابدارشون بود و ... البته اگه هنوز باشن ....
اما هر چی که نباشه این وحید جمعه پور تو تبلیغات دروغین تو کشور تکه !!!:sq_8:

OMiD.1080p
05-12-2012, 16:27
روز به روز مخابرات دزدیش رو بیشتر میکنه.
میدونید واسه چی ؟
از شما بعیده.خوب اینو یه یچه هم میدونه.
ببینید یادمه روز اول که خواستم برم اینترنت بگیرم همه جا صحیت از طرح بعثت مخابرات بود.
ما هم رفتیم بعثت گرفتیم. دقیقا اسفند سال 90.
یادش بخیر چه سرعتی داشت.وای.
هیج وقت زیر 300 نمیامد سرعت دانلودش.
حتی با وی ** ان بیشتر هم میشد.تا 370 میرفت.
بعد از اینکه سه ماهش تموم شد چون منزلمون روهم تازه عوض کرده بودیم نشد تا یه چند وقت اینترنت بگیرم.
حول و حوش برج ۴ امسال بود که دوباره رفتم بعثت گرفتم.اونم اوایلش خوب بود ولی از برج 5 به بعد دیگه جوری شده بود که پهنای باند بیشتر 1 مگ نمیشد.یعنی سرعت دانلود به حداکثر 125 رسیده بود.
نمیدونم دلیلش چی شد.
خلاصه ما هم به همون بسنده کردیم.
تا اینکه این طرح خانواده هم اومد.واسه اونم ثبت نام کردم.
بعد از تست دیدم به به.اینم که تا 3 مگ تهش بازه.(( اسپید دانلود 370 )) هرچند دانلود رایگان نداشت ولی خوب واسه گیم و وبگردی بدک نبود.
حالا که این طرح خانواده مثل طرح بعثت مشتری هاشو خوب جمع کرده و از تعداد کاربرانشون مطمئن شدند اومدند اونو هم محدودتر کردند مثل بعثت. الان به زور میشه 150 و گاهی 200تا دانلود کرد.
با این تفاسیر به نظر شما این کار یعنی چی ؟اسمش دزدی نیست ؟چیزی که اول بوده رو بعد از مدتی بیاد کمتر کنه ؟
چرا مخابرات نمیزاره لااقل بریم از شرکت های دیگه سرویس بگیرم.
واسه خودش قانونی گذاشته که چون ماها فیبر نوری هستیم باید فقط از خود مخابرات و اونم به شرط و شروطی سرویس بگیریم.
ماشا... یک روز نیست که سرویس های مخابرات تایم اوت نده.هی قطع هی وصل.
منی که این حرف ها رو میزنم از روی تجربه ام میگم و تا حالا بیشتر طرح های مخابرات رو امتحان کردم.
از برنزی و نقره ایی و بعثت تا الان که طلایی و خانواده دارم.+128 نامحدود.
که هیچ کدومشون یه پینگ درست و حسابی ندارند و همیشه هم اگه بازی آنلاین میکنم با لگ همراه هست.

Reza31001
05-12-2012, 22:09
روز به روز مخابرات دزدیش رو بیشتر میکنه.
میدونید واسه چی ؟
از شما بعیده.خوب اینو یه یچه هم میدونه.
ببینید یادمه روز اول که خواستم برم اینترنت بگیرم همه جا صحیت از طرح بعثت مخابرات بود.
ما هم رفتیم بعثت گرفتیم. دقیقا اسفند سال 90.
یادش بخیر چه سرعتی داشت.وای.
هیج وقت زیر 300 نمیامد سرعت دانلودش.
حتی با وی ** ان بیشتر هم میشد.تا 370 میرفت.
بعد از اینکه سه ماهش تموم شد چون منزلمون روهم تازه عوض کرده بودیم نشد تا یه چند وقت اینترنت بگیرم.
حول و حوش برج ۴ امسال بود که دوباره رفتم بعثت گرفتم.اونم اوایلش خوب بود ولی از برج 5 به بعد دیگه جوری شده بود که پهنای باند بیشتر 1 مگ نمیشد.یعنی سرعت دانلود به حداکثر 125 رسیده بود.
نمیدونم دلیلش چی شد.
خلاصه ما هم به همون بسنده کردیم.
تا اینکه این طرح خانواده هم اومد.واسه اونم ثبت نام کردم.
بعد از تست دیدم به به.اینم که تا 3 مگ تهش بازه.(( اسپید دانلود 370 )) هرچند دانلود رایگان نداشت ولی خوب واسه گیم و وبگردی بدک نبود.
حالا که این طرح خانواده مثل طرح بعثت مشتری هاشو خوب جمع کرده و از تعداد کاربرانشون مطمئن شدند اومدند اونو هم محدودتر کردند مثل بعثت. الان به زور میشه 150 و گاهی 200تا دانلود کرد.
با این تفاسیر به نظر شما این کار یعنی چی ؟اسمش دزدی نیست ؟چیزی که اول بوده رو بعد از مدتی بیاد کمتر کنه ؟
چرا مخابرات نمیزاره لااقل بریم از شرکت های دیگه سرویس بگیرم.
واسه خودش قانونی گذاشته که چون ماها فیبر نوری هستیم باید فقط از خود مخابرات و اونم به شرط و شروطی سرویس بگیریم.
ماشا... یک روز نیست که سرویس های مخابرات تایم اوت نده.هی قطع هی وصل.
منی که این حرف ها رو میزنم از روی تجربه ام میگم و تا حالا بیشتر طرح های مخابرات رو امتحان کردم.
از برنزی و نقره ایی و بعثت تا الان که طلایی و خانواده دارم.+128 نامحدود.
که هیچ کدومشون یه پینگ درست و حسابی ندارند و همیشه هم اگه بازی آنلاین میکنم با لگ همراه هست.
سوالای اظهر من الشمس می پرسی برادر؟

جوابش دو تا کلمس
اینجا ایرانه

تازه باید خوشحال باشیم که به هر دلیلی ( پورسانت گرفتن کلاهبرداری و...) قانون 128kb رو دارن دور میزنن وگرنه مجبور بودی با 16 تا دانلود کنی چی میگفتی؟
تازه همونم برمیداشتن ضریب اشتراک میزدن تنگش از دایل آپ کمتر میشد!

OMiD.1080p
05-12-2012, 22:40
سوالای اظهر من الشمس می پرسی برادر؟

جوابش دو تا کلمس
اینجا ایرانه
ای بابا خواسته باشم حرف بزنم باز میگن وارد سیاست نشو و ...
من همیشه سرم رو بالا میگیرم و میگم ایرانیم ولی از لحاظ مسئله اینترنت و دزدی و این قبیل کارها میگم نه من غلط میکنم ایرانی باشم.
خدایش لااقل بیان با مردم رو راست باشند.

OMiD.1080p
05-12-2012, 22:46
توی این کره خاکی چندتا کشور هستند‌ ؟والا نمیدونم چندتاست.
ولی اینو میگم از همه اونا ما توسری خور تر هستیم.
همین افغانستان رو نگاه کنید.حداقل سرعت اونا چندین برابر ماست.
آقا من مسئله رو همین جا چال میکنم.چون واسه همیچین موضوعاتی باید شاهنامه نوشت.
شرمنده دوستان.

askhardarknes5
11-12-2012, 11:45
سلام به همگی دوستان محترم .. من 128 شاتل دارم بد نیست ولی می خوام اگه سرویس دهنده ی دیگه ای که تعرفه و سرعتش بهتر باشه بگیرم همچنین سرویس نامحدود هم داشته باشه میشه راهنماییم کنید از شاتل بهتر هستش تو مشهد؟ خودشون که میگن از همه بهترن ... سرعت دانلودم بین 100 تا 250 هستش کمترم میشه ولی چون خیلی دانلود می کنم به صرفه نیست برام هی 23 تومان بدم 5 گیگ بگیرم اگه سرویس دهنده بهتری که حجم نامحدود بده باشه قصد عوض کردنشو دارم ممنون میشم راهنماییم کنید :n16:
.

is_omid
15-12-2012, 17:26
شاتل از همه دزدتره...شاتل نگیرید که پشیمون میشید عین چی...من خودم چند سال شاتل داشتم و حالا دیگه میخوام از جایی دیگه نت بگیرم!!!

Ali14 persia
19-12-2012, 02:13
بچه ها من منطقه امامم و فیبر نوری هستم. تا الان سرویس نامحدود مخابرات داشتم ولی الان که وارد پروفایلم میشم نوشته که طبق مصوبه جدید شرکت مخابرات استان خراسان رضوی، از تاریخ 21 آذر ماه 1391 هیچ سرویس نامحدودی ثبت نام و یا تمدید نخواهد شد.حالا میخواستم ببینم که من الان میتونم از شاتل سرویس بگیرم یا فقط از خود مخابرات باید سرویس بگیرم.
از سرویس هایی که در حال حاضر میشه گرفت کدوم برام بهتره؟

Amir_Niknam
19-12-2012, 20:17
من نامحدود مخبارات داشتم ۵۱۲ الان دیگه نمی‌زاره تمدید کنی متاسفاته فیبر نوری هم هست و نمی‌شه از جای دیگه گرفت (عجب داستانیه!!!)
حالا می‌خوام ببینم کدوم طرح سرعت دانلود بهتری داره؟ من دانلود زیاد ندارم می‌خوام سرعت وب گردیش مناسب باشه
در ضمن در مورد طرح بعثت که دانلود شبانه هم داره ظاهرا شبانش با کمتر از ۳۰ دانلود می‌کنه درسته؟ این‌طوری به درد خودشون می‌خوره

knightsolo
20-12-2012, 14:42
با سلام خدمت دوستان
لازم دونستم چند نکته را یاد آورشم. اول اینکه سرعت دانلود و نوع سرویس با هم تفاوت داره. یعنی اگر شما سرویسی با پهنای باند 256 دارید باید بدونید سرعت دانلود شما بصورت استاندارد باید 32 یاشه
علتش هم در تفاوت واحد هاست یکی بصوری بایت و دیگری بصورت بیت محاسبه میشه
ISP ها ایران برای جذب مشتری اقدام به دادن سرویس با پهنای باند بالاتر از چیزی که شما ثبت نام میکنید کردن بدین صورت که اگر شما سریوس 128 بگیر پهنای باند شما را باز میگذارند ولی بجای آن میزان ترافیک شما را محدود میکنند
اینترنت در ایران مثل دو صفحه ترازوست و یک طرف سرعت و طرف دیگر ترافیک است شما هر دو را در یک زمان نخواهید داشت.
برای گرفتن اینترنت هم من چیشنهاد میکنم در صورتی که از سرویس های دارای محدودیت استفاده مینیک و سرعت برایتان مهم است از ISp هایی خدمات بگیرید که مشترک کمتری در ناحیه مخابراتیان داشته باشند
به این صورت شما شانس دانلود با سرعت بالاتر ینعی داشتن پهنای باند بیشتر را خواهید داشت .
در ضمن سرعت دانلود مربوط به عوامل زیادی است که نوع سرویس شما یکی از موثرترین آنهاست

piishii
20-12-2012, 15:11
من نامحدود مخبارات داشتم ۵۱۲ الان دیگه نمی‌زاره تمدید کنی متاسفاته فیبر نوری هم هست و نمی‌شه از جای دیگه گرفت (عجب داستانیه!!!)
حالا می‌خوام ببینم کدوم طرح سرعت دانلود بهتری داره؟ من دانلود زیاد ندارم می‌خوام سرعت وب گردیش مناسب باشه
در ضمن در مورد طرح بعثت که دانلود شبانه هم داره ظاهرا شبانش با کمتر از ۳۰ دانلود می‌کنه درسته؟ این‌طوری به درد خودشون می‌خوره
سلام
خانه خانم من توی امامت مجبور بودن مخابرات بگیرند و طرح بعثت گرفتند و اونجا که بعضی شب ها من میذارم برای دانلود تا صبح 2 گیگ رو میگیره :n19:حداقل مقدار دانلودمم اونجا 1.2 گیگ بوده
درحالیکه من خودم که صبانت دارم شبانه 2 گیگ دانلود دارم البته باید یادمون هم نره شبانه مخابرات 2 ساعت بیشتره

Amir_Niknam
20-12-2012, 16:32
سلام
خانه خانم من توی امامت مجبور بودن مخابرات بگیرند و طرح بعثت گرفتند و اونجا که بعضی شب ها من میذارم برای دانلود تا صبح 2 گیگ رو میگیره :n19:حداقل مقدار دانلودمم اونجا 1.2 گیگ بوده
درحالیکه من خودم که صبانت دارم شبانه 2 گیگ دانلود دارم البته باید یادمون هم نره شبانه مخابرات 2 ساعت بیشتره
آخه شنیدم که تارگی‌ها اوضاع شبانه طرح بعثت خیلی خراب شده اگر این طور که شما می‌گیدید باشه بد نیست
سرعت روزانه نمی‌دونید چقدر است؟

Reza31001
20-12-2012, 17:49
بعثت روزانه که رو 120-140 هست
شبانه هم غیر از یکی دو ساعت اول که نوسان داره همین قدره
شبی حول و حوش 1.5 گیگ من دانلود میکنم

البته فکر میکنم منطقه با منطقه فرق داشته باشه
ما سیدرضی هستیم

piishii
20-12-2012, 18:57
آخه شنیدم که تارگی‌ها اوضاع شبانه طرح بعثت خیلی خراب شده اگر این طور که شما می‌گیدید باشه بد نیست
سرعت روزانه نمی‌دونید چقدر است؟
سلام
روزانه کمتر اونجا من دانلود میکنم چون محدودیت دارند ولی اونم حدود 70 اینا بوده ولی همونطوری که دوستمون به درستی اشاره کرد بستگی به منطقه داره

OMiD.1080p
20-12-2012, 21:08
همش تایم اوت داره بعثت میگند !

raha20011
20-12-2012, 21:50
بعثت روزانه که رو 120-140 هست
شبانه هم غیر از یکی دو ساعت اول که نوسان داره همین قدره
شبی حول و حوش 1.5 گیگ من دانلود میکنم

البته فکر میکنم منطقه با منطقه فرق داشته باشه
ما سیدرضی هستیم
ما هم همین وراییم.سرعت همینطوره که گفتید.من تا 3 گیگ هم دان داشتم شبانه

raha20011
20-12-2012, 21:50
همش تایم اوت داره بعثت میگند !
تایم اوتش در حد 4 یا 5 ثانیست تا بفهمی که چرا صفحه باز نشده دوباره وصل میشه

raha20011
20-12-2012, 21:53
بچه ها من منطقه امامم و فیبر نوری هستم. تا الان سرویس نامحدود مخابرات داشتم ولی الان که وارد پروفایلم میشم نوشته که طبق مصوبه جدید شرکت مخابرات استان خراسان رضوی، از تاریخ 21 آذر ماه 1391 هیچ سرویس نامحدودی ثبت نام و یا تمدید نخواهد شد.حالا میخواستم ببینم که من الان میتونم از شاتل سرویس بگیرم یا فقط از خود مخابرات باید سرویس بگیرم.
از سرویس هایی که در حال حاضر میشه گرفت کدوم برام بهتره؟
من شاتل بودم تازه اومدم مخابرات.همین مخابرات بمونی بهتره اما اگه میخوای پول خوب هزینه کنی برو شاتل.

Amir_Niknam
21-12-2012, 01:07
ما هم همین وراییم.سرعت همینطوره که گفتید.من تا 3 گیگ هم دان داشتم شبانه
خوب اگر اینطوری باشه که از نامحدود برای من بهتره چون من هر سه ماه تقریبا ۶۵ تومن میدادم و سرعت ثابت ۶۴ کلیوبایت بود هر چند اگر تمام روز دانلود میکردم تا ۵ گیگ هم میشد ولی من به ندرت اینقدر دانلود دارم همون ۱ گیگ اگر نرم افزاری بخوام برام بسه و روز ها هم سرعت بیشتر دارم با هزینه کمتر در هر حال من انتخاب دیگه ای هم ندارم

alizare2020
21-12-2012, 09:40
دوستان adsl گرفتم. طرح بعثت! وقتی لب تاپ رو میذارم رو hibernate دوباره که روشن می کنم هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه! باید حتما ری استارت کنم! تازه بعدش هم با وی پی ان صفحه رو سریع باز می کنه! شما همین مشکلو دارید؟ آخه من وا مکس مبین نت رو هم دارم اما اصلا اینطوری نیست!

Amir_Niknam
21-12-2012, 13:52
دوستان adsl گرفتم. طرح بعثت! وقتی لب تاپ رو میذارم رو hibernate دوباره که روشن می کنم هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه! باید حتما ری استارت کنم! تازه بعدش هم با وی پی ان صفحه رو سریع باز می کنه! شما همین مشکلو دارید؟ آخه من وا مکس مبین نت رو هم دارم اما اصلا اینطوری نیست!
احتمالا مشکل از تنظیمات کارت شبکه باشه اول از همه ببین که روتر داره IP می‌ده یا دستی تنظیم شده(منظورم بررسی فعال بودن DHCP هست) باید بری توی properties کارت شبکه و ببینی الان IP و Default Gateway روی چه چیزی تنظیم شده اگر همه چیز به نظر درست بود ببین با پینگ روترت مشکل داری یا نه بعد از اون IP های زیر رو برای DNS وارد کن
207.67.220.220

8.8.4.4

اگر باز هم نشد احتمال IP Conflict در شبکت وجود داره یک IP دستی به کارت شبکه بده
احتمالا مشکل مربوط به یکی از دلایل بالا باشه و باید حل بشه

M0hsen3D
21-12-2012, 19:31
سلام دوستان , بهترین سرویس نا محدود تو مشهد چیه؟ ارت های شاتل خوب هستند؟

rtmreza
22-12-2012, 00:07
مشهدی های معترض به اینترنت مخابرات
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dark Shine
22-12-2012, 00:27
یک مشکلی که دارم اینه که نمیشه با کانکشن های ویندوز کانکت و دیسکانکت کنم و حتماً باید برم از خودِ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کانکت کنم !
معمولاً هم ویندوز بالا میاد خودبخود کانکت میشه که نمیخوام اینطوری بشـه .
چیکارش کنم اینو ؟

Ali14 persia
22-12-2012, 11:45
بچه ها پینگ طرح بعثت چه جوریه؟ نوع سرویسش چه جوریه ؟ منظورم اینه که pppoe هست یا باید کانکشن بسازی؟

ehsannnn00004
24-12-2012, 11:05
سرعت طرح بعثت من امروز رسیده به 15 !!!!!

دیشب که در حد 10 بود.شاتل با همین دوازده سیزده تومن سرعت روزانش تا 400 میره.این مخابرات دیگه شورشو دراورده.

عجب دزدیه این مخابرات.هرکار بخواد میکنه ما هم که.....اول که سرعتو از 300 آورد به 100 حالا هم به 15.حالا کاری نداریم پینگش روز به روز بدتر و قیمتش هرسال بیشتر میشه.....ما هم فیبر نوری هستیم نمیذاره از جای دیگه بگیریم.

من چند وقت پیش دیدم سرعتش خوبه یکساله گرفتم.حالا اومدم میبینم سرعت شده 15 به این میگن دزدی تو روز روشن.

اول که نامحدودها رو برداشتن حالا هم که اوضاع بعثتو اینطوری کردن

دوستان اگه کاری نکنیم مخابرات تا چند وقت دیگه همین طرح های باقی مونده هم بر میداره میگه همون دایال آپ هم از سرتون زیاده.....

دوستان اعتراض خودتونو اینجا مطرح کنید

مشهدی های معترض به اینترنت مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینبار دیگه جلو مخابرات کوتاه نمیایم....

masoudtr
29-12-2012, 01:32
چند روزه سرعت اینترنت من خیلی خراب شده .در حد چند کیلو بایت.طرح بعثت.مشهد.قاسم آباد
کس دیگری هم این مشکل را دارد؟

SA3EDLORD
29-12-2012, 19:52
من البته نیشابورم ولی میگن این طرح بعثت و اینا از مشهد وصل میشه.....
منم مثه شما سرعتم خیلی بده..... امروز البته یکم بهتر شد:n03:

Hearse
01-01-2013, 23:18
بعثت پینگش بدجور ریده!
واسه مایی که کارمون فقط گیمینگه اونم تو سرورهای خارجی سوهان روحی شده!
تا یه هفته ی دیگه درستش نکنن، چنج سرویس میدم، اصلا قابل تحمل نیست!

کسی از وضعیت فعلی پینگ پارس آنلاین خبر داره؟

Khan gholi
02-01-2013, 01:10
کلا یک هفته است بد جور سرعت اینترنت قهوه ایی شده.سرعت دانلود الان برای 512 نامحدود من 8 تا 20 هست محدوده کلاهدوز.برای کوهسنگی هم همینطوره.جالبیش اینجاست که من 10 روز از نت دانلود نکردم.اخه قبلنا اگر دانلود 24 ساعتی می کردی کم می کردند یا یک شرایط 30 یا 30 میشد نت خراب میشد الان وضعیت مملکت مگه سفید نیست؟نکنه سبزه ما خبر نداریم

tibadownload
02-01-2013, 09:55
سلام
دوستانی که طرح نامحدود مخابرات رو دارن به زبون خوش میگم :n02: این مخابرات رو ول کنین برین یه جای دیگه تا حداقل ما طرح بعثتیا یه چند ماهی نفس راحت بکشیم :n06: بابا این مخابرات ظرفیتش رو نداره الان طرح نامحدود قطع شده همه ریختن و هجوم آوردن به طرح بعثت :n13: من پارسال که اولین بار بود گرفته بودم طرح بعثت رو سرعت دانلودم تا 400 میرسید و از 300 کمتر نبود اما عید که شد مخابرات اومد فرت و فرت تبلیغ کرد اینترنت خانواده :n08: همه هم گفتن چه باحال بریم بخریم به یک ماه نکشید که سرعت نت دانلود 400 میکردم شد 128 !!!! زنگ زدم شکایت کردم گفتن یوزرامون زیاد شده چیکار کنیم دیگه :n07: خوب بابا شما که ظرفیت ندارین چرا سرویس اضافی میدین ؟ @ ؟ باز دوباره الان اومدن طرح نامحدود رو برداشتن همه ریختن رو طرح بعثت الان سرعت دانلود خوبه 125 هستش ولی سرعت پیج باز کردن در حد دایال آپ افتضاح شده زنگم میزنی میگن داره درست میشه نمیگن که دلیلش این بوده @ حالا اینا به کنار من سایت خودم برام باز نمیشه @!$!#! با اینکه رو سروره %%%% :n03: مطلب هم نزارم دیگه میمونه آدم چیکار کنه :n14:

mohammad.asghari
02-01-2013, 11:01
بعثت پینگش بدجور ریده!
واسه مایی که کارمون فقط گیمینگه اونم تو سرورهای خارجی سوهان روحی شده!
تا یه هفته ی دیگه درستش نکنن، چنج سرویس میدم، اصلا قابل تحمل نیست!

کسی از وضعیت فعلی پینگ پارس آنلاین خبر داره؟
512 پارس آنلاین35

ShadowDragon
02-01-2013, 11:12
سلام دوستان
وضع نت تو شهر شما چطوره؟ فقط مخابرات خرابه؟

سرعت دانلود یک مگ چنده؟

ShadowDragon
02-01-2013, 11:14
512 پارس آنلاین35

512 نامحدود پارس، کرمانشاه، با 64 میگیره
فقط ده روزه مخابرات افتضاح شده

piishii
07-01-2013, 11:37
سلام
یک مسلمونی اون شماره گویایی که زنگ میزدی حجم باقیمانده اینترنت مخابرات رو اعلام میکرد رو بگه کارم گیره

2@MS2011
07-01-2013, 11:43
سلام دوست عزیز
2828

aryna
10-01-2013, 10:30
امروز گوشی تلفن خانه زنگ خورد رفتم برداشتم سیستم(اپراتور)اعلام کرد
مشترک گرامی adsl مخابرات مشهد با عرض پوزش بعلت مشکل در زیر ساخت شبکه مخابرات به اعتبار شما افزوده می شود مخابرات خراسان رضوی

ولی تا لان که توی سایت مخابرات خراسان رضوی بودم اعتبارم را چک کردم چیزی افزوده نشده بود مگر تا چند روز اعمال کنند

راستی سرعت هم خوب شده امرو مثل چند ماه پیش شده(چشم نکنیم)

راستی منم 256 نامحدود دارم وفعلا تا 7بهمن اعتبار داره

rtmreza
10-01-2013, 23:43
مشهد - مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان رضوی گفت: نخستین شبکه
چند رسانه ای تلفن ثابت کشور (NGN-IMS) روز چهارشنبه 28 دیماه 91 در این استان راه اندازی خواهد شد. ارتباط تصویری ,, ارسال SMS و MMS و IP TV , ... بر روی خط تلفن منازل
فقط در منازلی که سرویس ADSL انها فعال باشد چون بر پایه ای پی IP شبکه کار می کند

****در مرحله اول به صورت رایگانه تا قیمت تعرفه ها مشخص بشه

می ترسم این سرویس سرعت اینترنت رو پایین بیاره بدلیل استقبال گستره از این سرویس چون ممکنه پهنای باند شبکه مخابرات مشهد رو کمی شلوغ تر کنه

mary83
11-01-2013, 10:22
سلام صبانتی هاااا
من قبلا حسابمو شارژ می گردم تو سیستم رزور می یومد( قبل از اینکه حساب فعلی تموم بشه ) الان 2 باره این کار و انجام دادم ولی اصلا تو سیستم رزو نیومد و من مجبور شدم دوباره شازژ کنم .. شما هم هیمنجوری هستین؟ به نظرتون این 18 گ که من شارژ کردم و اصلا نیومد ( تو تاریخچه تلفن هست ) بهم می دن یا پرپر؟ (البته زنگ می زنم بهشون حضوری هم می رم . حالا اول زنگ بزنم پشتیبانی یا از اول برم سراغ نماینده فروش - لطفا کمک کنید :((((((((((( خیلی ناراحنم :(((((:n30::n28::n27:

mf70
12-01-2013, 23:25
سلام من از مخابرات اینترنت گرفتم اما خیلی قطعی داره واسه شما هم اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

یه سوال دیگه من بلوار معلم هستم میگند اینجا فیبر نوری نداره واسه همین باید فقط از مخابرات اینترنت بخری این قضیه چه جوریه؟

OMiD.1080p
12-01-2013, 23:59
سلام من از مخابرات اینترنت گرفتم اما خیلی قطعی داره واسه شما هم اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

یه سوال دیگه من بلوار معلم هستم میگند اینجا فیبر نوری نداره واسه همین باید فقط از مخابرات اینترنت بخری این قضیه چه جوریه؟
برعکس به عرض تون رسونند دوست عزیز. :n08:
اگه شما فیبر نوری باشی بدبختی. یعنی فقط از خود مخابرات باید بگیری.مثل بنده.:n27:
ولی اگه نباشی و خط تلقن تون کابل مسی باشه هم از خود مخابرات میتونی سرویس بگیری و یا از باقی شرکت ها. در کل از همه جا میشه گرفت.
ولی باز از همه اینا بدتر اگه خط تون PCM باشه . وای ببین چقدر مخابرات واست گربه برقصونه :n20: یعنی اونم باید از خود مخابرات و اونم یا 6 ماه یا یکساله.

mojtabaalemi
13-01-2013, 12:39
به ما هم از مخابرات زنگ زده بودن و سیستم گویا بوده.سرعت از اون موقع کشیده بالا.طرح بعثت ثتابت 120 کیلو تقریبا

mf70
13-01-2013, 18:21
برعکس به عرض تون رسونند دوست عزیز. :n08:
اگه شما فیبر نوری باشی بدبختی. یعنی فقط از خود مخابرات باید بگیری.مثل بنده.:n27:
ولی اگه نباشی و خط تلقن تون کابل مسی باشه هم از خود مخابرات میتونی سرویس بگیری و یا از باقی شرکت ها. در کل از همه جا میشه گرفت.
ولی باز از همه اینا بدتر اگه خط تون PCM باشه . وای ببین چقدر مخابرات واست گربه برقصونه :n20: یعنی اونم باید از خود مخابرات و اونم یا 6 ماه یا یکساله.

فیبر نوری که همه جا تعریفش میکنند چطوریه اگه داشته باشی باید فقط از مخابرات بگیری؟

OMiD.1080p
13-01-2013, 20:01
فیبر نوری که همه جا تعریفش میکنند چطوریه اگه داشته باشی باید فقط از مخابرات بگیری؟
بله همه جا از بدی های و بدبختی های فیبرنوری صحبت میکنند نه از خوبی هاش.:n08:
اگر فیبر باشی بدبختی. دیگه حق انتخاب نداری. :n29:

torgheh
16-01-2013, 12:16
من از مخابرات مشهد سرویس ۱ مگ نامحدود دارم
امروز که وارد پنلم شدم با این پیام مواجه شدم:

طبق مصوبه جدید شرکت مخابرات استان خراسان رضوی، از تاریخ 21 آذر ماه 1391 هیچ سرویس نامحدودی ثبت نام و یا تمدید نخواهد شد. لطفا نسبت به تغییر طرح خود با شماره تلفن 5112020 داخلی 3 تماس حاصل فرمائید.

:-(

من برای هر دوره‌ی سه ماهه تقریبا ۱۲۰ گیگ ترنسفر داشتم، کدوم یکی از طرح‌های مخابرات در حال حاضر پاسخ‌گوی سرعتی که داشتم و حجمی که ترنسفر دارم هست؟

با این وضعیت و به دلیل اینکه خط من فیبر نوری هست و نمی‌تونم از جای دیگه سرویس بگیرم، چه سرویسی رو پیشنهاد می‌کنید؟

bsireza
16-01-2013, 20:52
دوستانی که به خاطر فیبرنوری از اینترنت مخابرات اسفاده می کنند یعنی تا دم در خونشون فیبر نوریه؟
و اینکه اگر اگر پیش شمارۀ خونه در قسمت "تحت پوشش" سایت های سرویس دهندۀ اینترنت باشه یعنی فیبرنوری نیست؟

OMiD.1080p
16-01-2013, 22:46
دوستانی که به خاطر فیبرنوری از اینترنت مخابرات اسفاده می کنند یعنی تا دم در خونشون فیبر نوریه؟
و اینکه اگر اگر پیش شمارۀ خونه در قسمت "تحت پوشش" سایت های سرویس دهندۀ اینترنت باشه یعنی فیبرنوری نیست؟
اولی رو نمیدونم.
دومی بله. :n02:

rtmreza
16-01-2013, 23:05

اولی:نه تا کافو ها اومده تا 500متری حدودا یه جایی شبیه همون ترانس های شرکت برق که تو هر محله ای است از اونجا به بعد مسی هست که زیاد مهم نیست و از اونجا تا در خانه قراره به یک شرکت خصوصی داده بشه همون اپراتور چهارم که مخصوص اینترنت است البته این در حد حرفه فعلا
ماله ما از وقتی که فیبر نوری کردن دیگه نویز نداره

SA3EDLORD
16-01-2013, 23:25
دومی بله. :n02:
فک نکنم!
من خطم فیبره نوریه اما تو اون سایت های سرویس دهنده اینترنت میزنه که تحت پوششه!
زنگ میزنم میپرسمم میگن سرویس نمیدیم!

OMiD.1080p
16-01-2013, 23:39
فک نکنم!

البته منظور بنده این بود که اگه ندونی که خط تلفن چیه.
اگه فیبر نوری باشی 100 درصد که هیچی 1000 ٪ باید از خود خود مخابرات گور به گور شده بگیری.

abolfazlwest72
17-01-2013, 00:05
256 نامحدود مخابرات

bsireza
17-01-2013, 00:08
من در مرکز مخابراتی عدالت هستم و تمام سایت ها (حتی نمایندگی های مشهد) به غیر از شاتل پیش شماره ما رو تحت پوشش زده
حالا اگر سرویس ندن باید سایتشون رو گِل بگیرن. :n24: :n25:

bsireza
17-01-2013, 00:11
فک نکنم!

کدوم سرویس دهنده میزنه تحت پوشش؟ :n13:

SA3EDLORD
17-01-2013, 01:15
کدوم سرویس دهنده میزنه تحت پوشش؟ :n13:
به عنوان مثال novinnet.ir که مال داده گستر نوین هست!

e4lyas
17-01-2013, 06:46
256 نامحدود مخابرات

نامحدود رو 21 آذر برداشتن .
اگه هنوز تموم نشده تاریخ تمدید تون بعدش حتما باید از طرح هاش استفاده بشه :|

OMiD.1080p
17-01-2013, 07:29
256 نامحدود مخابرات

یعنی الان خوشحالی ؟
عزیز من نامحدودها از ۲۱ آذر برداشتند. و الان هم ۸۰درصد امکانش هست که طرحتون رو با طرح بعثت عوض کرده باشند. ( چون هم قیمت هم هستند )
این یعنی الان که داری دانلود میکنی از حجم مبارکتون داره کم میشه و خودت هم خبر نداری.
یکم هم فکر کنی میفهمی که غیرممکنه ۲۵۶ بیاد واست با ۹۰ تا دانلود کنه.:n08:
الان زنگ بزن به ۲۸۲۸ بهت میگه سرویست چیه.

e4lyas
18-01-2013, 04:42
البته شبانش رایگانه ..

aryna
20-01-2013, 23:21
خوب دوستان من امروز وقتی وارد سایت شدم دیدم 20 روز به مدت شارژم اضافه شده

چندوقت پیش از مخابرات زنگ زدند و گفتند مدت شارژ شما اضافه میشه

راستی بقیه دوستان چطوریه ؟

Iman-Emperatour
22-01-2013, 05:00
من بالاخره بعد از سبک سنگین کردن طرحهای شرکتها از نامحدود پریدم به طرح بعثت 3 ماهه...
طرح خیلی خوبیه و سرعت دانلودش شاید مثل طرح طلایی مخابرات باشه!
میخواستم بپرسم ساعات شبانه رایگانش از ساعت چند شروع میشه و تا چه ساعتی ادامه داره؟؟!

ممنون

e4lyas
22-01-2013, 12:57
من بالاخره بعد از سبک سنگین کردن طرحهای شرکتها از نامحدود پریدم به طرح بعثت 3 ماهه...
طرح خیلی خوبیه و سرعت دانلودش شاید مثل طرح طلایی مخابرات باشه!
میخواستم بپرسم ساعات شبانه رایگانش از ساعت چند شروع میشه و تا چه ساعتی ادامه داره؟؟!

ممنون

12 تا 7 صبح !

Iman-Emperatour
23-01-2013, 00:59
12 تا 7 صبح !

سرعت دانلود روزانه و شبانه رایگان این طرح بعثت چنده؟

expert2013
23-01-2013, 18:34
سلام به همه
توی مشهد کدوم سرویس دهنده از همه بهتره
ازلحاظ پشتیبانی و سرعت دانلود در روز و شب
چون من 50 درصد وبگردی دارم و 50 درصد دانلود کدوم سرویس دهنده از همه بهتره
ما توی منطقه طلاب ساکن هستیم

OMiD.1080p
23-01-2013, 19:47
سلام به همه
توی مشهد کدوم سرویس دهنده از همه بهتره
ازلحاظ پشتیبانی و سرعت دانلود در روز و شب
چون من 50 درصد وبگردی دارم و 50 درصد دانلود کدوم سرویس دهنده از همه بهتره
ما توی منطقه طلاب ساکن هستیم
سوال هایی میپرسی شما :n02:
هنوز مشخص نشده کدوم از کدوم بهتره. ولی چیزی که مثل روز مشخصه مخابرات به درد لا جرز میخوره.:n08:

Iman-Emperatour
25-01-2013, 02:22
سرعت دانلود روزانه و شبانه رایگان این طرح بعثت چنده؟

هیچ کی نبود یه راهنمایی کوچولو بکنه؟!! :n27:

OMiD.1080p
25-01-2013, 04:56
هیچ کی نبود یه راهنمایی کوچولو بکنه؟!! :n27:
Maximum=125
Average On Day =100
Average On Nght=70

ghasem13
01-02-2013, 08:50
سلام دوستان
حدود دو سال هست که از سرویس شاتل استفاده میکنم
سرعت روزانه اش حدود 250k هست و سرعت شبانه رو ، روی 60K محدود کردن یعنی از 60 کیلو نه بیشتر میشه و نه کمتر
که اسمش اکو یک ساله هست با قیمت 92 هزار تومان و 15 گیگ ترافیک برا دانلود و شبانه یک تا هشت رایگان

حالا سوالم اینجاست که با این شرایط دوباره همین سرویس رو تمدید کنم تا شرکت های دیگه شرایط بهتری دارن ؟
مثل پارس انلاین ، صبا نت و ...
ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن

hadixp
06-02-2013, 00:07
شاتل مثل پی مگ میندازه

bsireza
06-02-2013, 19:32
سلام به همه

کسی بوده که خطش PCM بوده ودرست شده؟:n16:

amir-shakh
07-02-2013, 01:12
سلام دوستان من صبانت دارم 2 هفته اس تو بازکردن سایت مشکل دارم
میگن این مشکل فیلی مخابراته درسته ؟
شما هم تو باز کردن سایت افت سرعت دارین ؟

armansds
07-02-2013, 01:23
سلام به همه

کسی بوده که خطش PCM بوده ودرست شده؟:n16:

اره من خطم pcm بود رفتم مخابرات محلمون برام درستش کردن خدا خیرشون بده سر 1 هفته کارمو راه انداختن:n02:البته از قزوین هستم من

mary83
16-02-2013, 20:55
سلام 2 روز اینترنتم کند شده در حد لاک پشت ...صبا نت .. همشم قطعه کسی این مشکل و نداره ...:n14::n28::n21:

sobery
17-02-2013, 09:03
با سلام
چطوري ميتونم ميزان مصرف و يا باقيمانده حجم خريداري شده ام را ببينم؟ وهمينطور سرعت را؟ با تشكر

bsireza
17-02-2013, 21:18
با سلام
چطوري ميتونم ميزان مصرف و يا باقيمانده حجم خريداري شده ام را ببينم؟ وهمينطور سرعت را؟ با تشكر

برای مخابرات

samim sadeghzadeh
27-02-2013, 12:45
--------------------------------------------------

Ali14 persia
09-03-2013, 22:36
خب بازم شروع شد.طرح بعثت رو برداشتن من زنگ زدم گفتن دیگه نمیشه تمدید کرد.
ولی تعرفه های جدید مخابرات رو دیدین بچه ها؟
طرح الماس : دانلود نامحدود , ماهی 180000 تومن با سرعت 3 مگ:n04::n04::n04: مخصوص بچه پولدارا که هم 180000 تومن پول دارن ماهی بدن و هم پول دارن چندتا هارد اکسترنال بخرن پرش کنن.
بچه بازم نگاه کنین ببینین تعداد صفرهاش رو درست نوشتم.خودم هم باورم نمیشه!:n13::n13: واقعا منظور مخابرات چیه؟

man.u
10-03-2013, 04:42
1. مگه شما برای تمدید هربار زنگ میزنید؟
2. داتلود نامحدودش قیمتش نجومیه !!! فک کنم این مخصوص شرکتا باشه ، وگرنه کدوم ادم عاقلی میره ماهی 180 پول بده واسه نت !
حالا طرحاش خیلی واقعا جای تامل داره !! 256ش سرعته دانلودش 1مگه آپلودشم 256Kb ، بد 128شم دقیقا همینه ! :n02: اما اون 2تومن گرونتر از اینه ! حالا اگه کسی دلیلشو فهمید بیاد بگه دوره هم ملتفت شیم!

Ali14 persia
10-03-2013, 09:30
1. مگه شما برای تمدید هربار زنگ میزنید؟
2. داتلود نامحدودش قیمتش نجومیه !!! فک کنم این مخصوص شرکتا باشه ، وگرنه کدوم ادم عاقلی میره ماهی 180 پول بده واسه نت !
حالا طرحاش خیلی واقعا جای تامل داره !! 256ش سرعته دانلودش 1مگه آپلودشم 256Kb ، بد 128شم دقیقا همینه ! :n02: اما اون 2تومن گرونتر از اینه ! حالا اگه کسی دلیلشو فهمید بیاد بگه دوره هم ملتفت شیم!

نه من دیدم تو حساب کاربریم برداشتنش بعد زنگ زدم گفتن دیگه نمیشه.

man.u
10-03-2013, 15:56
نه من دیدم تو حساب کاربریم برداشتنش بعد زنگ زدم گفتن دیگه نمیشه.

برداشتن که اره یه 2هفته ای هست دیگه طرح بعثت نمیدن ، اما سایت 2030 تا امروز صبح تمدید داشت که الان اونم نمیشه تمدیده دوره ای کرد
شما چه آدرسی رفته بودید؟

masoudtr
10-03-2013, 17:52
من خودم طرح بعثت دارم تا 29 اسفند
الان منم نمیتونم تمدید کنم؟
چون برای من صفحه پرداخت هست .تمدید نکنم بعد پولم خورده شه

mohsen1849
11-03-2013, 12:01
بعث رو برداشتن ،اگه تمدید میشه که انجامش بده به نفعته.شاید هم تماس بگیری بهتر باشه.

abdolahe
11-03-2013, 12:05
تمدید نکن ،قبل ش تماس بگیر ببین چی میگن ، انجوری نیست که فک کنی میتونی دورشون بزنی ، فعلا کل ملت دور زدن! من که دوره م تموم شه میرم یجا دیگه

abdolahe
11-03-2013, 12:56
من میرم پنل میخوام وارد شم میگه "برای حساب شما عملیاتی درنظر گرفته نشده است." :n02: یعنی چی؟ :n19:

mohsen1849
11-03-2013, 13:09
2030 هم که از کار افتاده می زنه *برای حساب شما عملیاتی درنظر گرفته نشده است.* اصن چه وضعیه.

Kamyar_AnathemA
11-03-2013, 14:02
دیروز ظهر میرفتم دیگه نمینتونستم بعثتو تمدید کنم
عصر رفتم گزینه تمدید اومده بود منم تمدید کردم 3 ماهه

mmzz91
11-03-2013, 19:11
سلام منم چند روزه که تمدید کردم اما از امروز دیگه تمدید ی در کار نیست

expert2013
11-03-2013, 21:27
سلام
به نظرتون پارس آنلاین خوبه
واسه روزانه و شبانه و دانلود
البته روزا تو کار دانلود نیستم بیشتر وبگردی میکنم
ولی از دانلود شبانه ممکنه استفاده کنم
تا آخر اسفند میخوام ازشون سرویس بگیرم بنظرتون کدوم سرویس بهتره
من مودم هم ندارم کدوم مودم رو بگیرم بهتره؟

سرویس دهیشون خوبه یا نه
البته اگه تا اون موقع منطقمون تحت پوشش قرار بگیره
اگه نگیره مجبورم برم صبانت بگیرم

اگه اینطور شد
کدوم طرح و کدوم سرویس صبانت بهتره؟

expert2013
11-03-2013, 21:34
منطقه طلابم

masoudtr
14-03-2013, 14:14
من نمیتونم تمدید کنم 3 ماهه تو سایتش اما میتونم شارژ کنم
اگه سه ماهه 8 گیگ شارژ کنم تقریبا 40 تومن میشه
ایا در اون صورت شبانه ام رایگانه؟
از چه تلفنی باید بپرسم بعد شارژ کنم

ehsannnn00004
14-03-2013, 16:20

طرحت چیه ؟

amin1374
14-03-2013, 22:25
دوستان تو مشهد ک مخابرات مفت نمیارزه!
حالا میخاستم برم بعد تموم شدن سرویس از آسیا تک بگیرم نظرتون چیه؟
شبانه اش هم مهمه واسم!

masoudtr
14-03-2013, 23:06
طرحت چیه ؟

15 گیگ سه ماهه طرح بعثت تو پست های قبلی گفتم

ehsannnn00004
16-03-2013, 13:48
دوستان اینم forum مخابرات خراسان رضوی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%AF%D9%88.aspx)

mt17770
17-03-2013, 16:01

شما طرحت هر چی بوده همونی فقط میتونی شارژش کنی ..... مگر اینکه کلا بری دفتر خدماتی از طرح های جدیدشون بگیری

از تلفن 2020 میتونی بپرسی که سامانه فروششون هست (ازقسمت اوپراتور ، شماره 3 )

موفق باشی ...

mt17770
17-03-2013, 16:02
دوستان الان طرح خوب که بیارزه و شبانه خوب داشته باشه ..... چی پیشنهاد میکنید !؟؟؟

sir12011
23-03-2013, 20:46
دوستان تو مشهد ک مخابرات مفت نمیارزه!
حالا میخاستم برم بعد تموم شدن سرویس از آسیا تک بگیرم نظرتون چیه؟
شبانه اش هم مهمه واسم!

بستگی داره به موقعیتت.من داشتم شبی 4 گیگ رایگان میگرفتم

papa22
25-03-2013, 02:15
کسی اینجا از اسیاتک داره میخوام ببینم ادرسش کجاست تا حالا 3تا بهم ادرس دادن هر کدوم هم فرق داره

jajam1
30-03-2013, 09:40
سلام به همه دوستان
من تا 14 فروردین سرویس 512 نامحدود مخابرات دارم که چون دیگه تمدید نمیشه مجبورم سرویسم رو عوض کنم
با بررسی که کردم این طرح هارو پیدا کردم :
اسیاتک - بیکران طلایی - نامحدود- ماهی 25000 تومان- 12 گیگ اول با سرعت 200 کیلو بایت و ماذاد بر این 12 گیگ با سرعت 10-15 کیلو بیت دانلود میکنه ( طبق گفته خود شرکت )
مخابرات طرح کمپین نوروزی - 256 کیلوبیت-ماهی 13 تومن - 4 گیگ ماهانه- 1-7 صبح رایگان
مخابرات طرح برنزی - 5 گیگ ماهانه -128 کیلوبیت- ماهیانه 15500 - اگر بیشتر از 6 ماهه ببندی 1-7 رایگان

مصرفم تقریبا زیاده.معمولا با دانلود و وبگردیام در ماه 35-40 گیگ دانلود و 1-2 گیگ هم اپلود دارم
فکر میکنم اگر دانلود هام رو کم کنم و بزارم برای شب مصرف وبگردیم حدود 7-8 گیگ باشه
بنابراین شبانه رو هم حتما لازم دارم و فکر میکنم بتونم مصرف وبگردیم رو هم کم کنم و ماهی 5 گیگ کافی باشه برام

حالا با توجه به مواردی که گفتم کدوم طرح به نظرتون مناسب تره؟
مرکز صابری وحید هستم - منزل هم خیابان مهدی ( نزدیک سجاد ) هست
ممنون از همه دوستان که کمک میکنند
موفق باشید

aa12
31-03-2013, 10:18
سلام به همه دوستان
من تا 14 فروردین سرویس 512 نامحدود مخابرات دارم که چون دیگه تمدید نمیشه مجبورم سرویسم رو عوض کنم
اسیاتک - بیکران طلایی - نامحدود- ماهی 25000 تومان- 12 گیگ اول با سرعت 200 کیلو بایت و ماذاد بر این 12 گیگ با سرعت 10-15 کیلو بیت دانلود میکنه ( طبق گفته خود شرکت )
مخابرات طرح کمپین نوروزی - 256 کیلوبیت-ماهی 13 تومن - 4 گیگ ماهانه- 1-7 صبح رایگان
مخابرات طرح برنزی - 5 گیگ ماهانه -128 کیلوبیت- ماهیانه 15500 - اگر بیشتر از 6 ماهه ببندی 1-7 رایگان

مصرفم تقریبا زیاده.معمولا با دانلود و وبگردیام در ماه 35-40 گیگ دانلود و 1-2 گیگ هم اپلود دارم
فکر میکنم اگر دانلود هام رو کم کنم و بزارم برای شب مصرف وبگردیم حدود 7-8 گیگ باشه
بنابراین شبانه رو هم حتما لازم دارم و فکر میکنم بتونم مصرف وبگردیم رو هم کم کنم و ماهی 5 گیگ کافی باشه برام

موفق باشید

اگه می خوای خودت رو بیچاره کنی ، برو از مخابرات بگیر . همه دارن از مخابرات فرار می کنن ؛ کافیه یه چرخی تو همین فروم بزنی
از شاتل هم نگیر ، دزده
برو از پیشگامان بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

masudtak
01-04-2013, 10:29
سلام به همه دوستان

موفق باشید
طرح 2020 مخابرات با سرعت دانلود ثابت 200 کیلو بایت 8 گیگ در ماه بدون هزینهی اولی تنها 10000 تومان بر روی قوض تلفن

aa12
01-04-2013, 19:34
طرح 2020 مخابرات با سرعت دانلود ثابت 200 کیلو بایت 8 گیگ در ماه بدون هزینهی اولی تنها 10000 تومان بر روی قوض تلفن

اینا همش تبلیغاته ، گول نخور
مهم ترین چیز ، کیفیته که مخابرات نداره . اگه اینترنت 100 مگابایت هم بده نمی ارزه
گربه برای رضای خدا که موش نمی گیره
دقت کردی پشتیبانی مخابرات همیشه مشفوله ؟ از بس سرویسش بی کیفیته . وقتایی هم که خطش آزاد می شه ، اپراتورهای بی سوادش دری وری تحویل آدم می دن

jajam1
02-04-2013, 09:13
دوستان یک سوالی برام پیش اومد
الان اگر مخابرات پورت من رو خالی کنه و پورتم رو به یک نفر دیگه بده ، ممکنه شرکت دیگه ای که میخوام ازش بگیرم به دلیل نداشتن پورت نتونه بهم ارائه بده؟
یعنی پورت ها دست مخابراته؟
چون همینجوریش مخابرات سر خالی کردن پورت بازی در میاره
میترسم کلا نزاره پورت بهم بدن
الان انتخابام بین این 2 تا طرح هست
اسیاک نامحدود بیکران طلایی - 128 - 12 گیگ اول با سرعت بالای 200 بقیش با 10-20 - ماهی 25000
اسیاتک ماهی 10 گیگ - 256 - سرعت دانلود بالای 300 روزانه و شبانه بین 40-60 - ماهی 27 تومن

aa12
03-04-2013, 07:47
دوستان یک سوالی برام پیش اومد
الان اگر مخابرات پورت من رو خالی کنه و پورتم رو به یک نفر دیگه بده ، ممکنه شرکت دیگه ای که میخوام ازش بگیرم به دلیل نداشتن پورت نتونه بهم ارائه بده؟
یعنی پورت ها دست مخابراته؟
چون همینجوریش مخابرات سر خالی کردن پورت بازی در میاره
میترسم کلا نزاره پورت بهم بدن
الان انتخابام بین این 2 تا طرح هست
اسیاک نامحدود بیکران طلایی - 128 - 12 گیگ اول با سرعت بالای 200 بقیش با 10-20 - ماهی 25000
اسیاتک ماهی 10 گیگ - 256 - سرعت دانلود بالای 300 روزانه و شبانه بین 40-60 - ماهی 27 تومن

هر شرکتی ، پورت های خودش رو داره ، نگران نباش

ehsannnn00004
08-04-2013, 17:51
اسم این سامانه گلدنت رو باید گذاشت دزد نت.
امروز بعد از به روزرسانی 14 گیگ ازم کم شد ریزکارکردم هم پاک شده که معلوم نشه کجا رفته.
زنگ زدم میگه مسولش فردا صبح میاد.ای لعنت بر این بی شرفهای دزد.

khodadadeh
15-04-2013, 15:54
طرح های جدیدشون دانلود شبانه داره یا نه؟

tato2
22-04-2013, 06:38
سلام دوستان
من طرح بعثت مخابرات دارم
ولی الان یک هفتست که شبا که میزارم واسه دانلود قطع میشه
یعنی کلا بعد 12 قطع میشه و هرکارم میکنم وصل نمیشه
ارور های 718-619و... رو میده ولی باز صبح براحتی وصل میشه مشکل از چیه؟

ahmad710
23-04-2013, 10:33
معمولا وقتی که اعتبار حجمیتون کمه این اتفاق می افته

ulsss
29-04-2013, 23:19
دوستان من منطقه مطهری هستم با پیش شماره 723
زنگ زدم شاتل گفت نمیشه و شما فیبر نوری هستید. ولی شمارمونو توی تمام سایتهای خدمات adsl چک کردم. و قابل ارائه مزد حالا چیکار کنم ؟دلم اصلا مخابراتو نمیخواد بخاطر سرعت پاینش
حالا اگه برم مخابرات کدوم طرحو بردارم تا سرعت دانلودش؟شبیه 512 شاتل باشه؟

yashm1365
03-05-2013, 16:09
متاسفانه پشگامان هم خراب کرد. سرعتهاش واقعا اومده پایین. حدود یک سال پیش من 512 گرفتم که با 350 دانلود می کرد بعد رفتم 256 گرفتم با 200 بود بعد 128 گرفتم با 100 (تا اینجا خوب بود) بعد از مدتی سرعتهاشون رو آوردن پایین یعنی همون اکانتهایی که داشتم رو سرعتش نصف و حتی یک سوم شد و الان 512 نامحدود دارم با 45 می رم و یک اکانت 1 مگ محدود هم دارم با یه خط دیگه که 250 تا 300 دانلود می کنه.
البته بگم 128 و 256 نامحدود رو هم داشتم و قشنگ مشخص بود سرعتها رو دارن دستی می یارن پایین یعنی روز به روز سعت می یومد پایین تا یه جا قفل شد .

و نظر نهایی من پیشگامان هم به جمع دزدها یی مثل صبانت پیوست ! البته نه به اون خرابی چون دیگه پیشگامان به حجم دزدی نرسیده.البته می دونم که سرعت واقعی الان همینی هست که دارن ارائه می دن ولی چرا مملکت ما اینطوری شده که وقتی مشتری جمع کردی و دون پاشیدی کیفیت رو می یاری پایین.
دارم به آسیا تک و شاتل فکر می کنم
تا حالا پیشگامان ، فن آوا ، صبانت و وایمکس داشتم همشون بد بودند ، فن آوا از اول تا آخر سرعتش پایین بود ! وایمکس هم قطعی داشت و گرون بود ، صبات هم که حجم دزدی می کرد !!

در ضمن تورنت رو همین جمعه چک کردم اکانت 512 نامحدود با 40 دانلود می کنه و یک مگ محدود همون تورنت رو بین 40 تا 50 دانلود می کنه البته برای یک صدم ثانیه تا 90 هم می ره

piishii
04-05-2013, 15:59
سلام
بعد 6 7 سال میخوام از صبانت چک کنم تنها دلیلم هم استفاده بالایی هست که اخیرا دارم و روزانه نزدیک 200 مگ کار اینترنتی و وب گردی دارم من الان با صبانت شبانه نزدیک 2 گیگ دانلود دارم
دنبال یک اینترنت نامحدود هستم دوستان چه پیشنهاد هایی دارید ؟ شرکتی که طرقبه رو هم ساپورت کنه
دقت داشته باشید من روزانه با احتساب دانلود شبانه ام که رایگان هست نزدیک 2 تا 2.5 گیگ مصرف دارم حالا به نظرتون چه گزینه ای خوب هست ؟

abolfazlwest72
04-05-2013, 22:30
اينترنت 20 مگابيتي در راه منازل کاربران تهراني ومشهدي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خراسان نوشت:

در پي عملياتي شدن پروژه فيبر نوري،در مرحله نخست کاربران تهراني و مشهدي صاحب اينترنت 20 مگابيتي مي شوند.اجراي مرحله آزمايشي پروژه انتقال فيبر نوري (FTTX) که با هدف وقوع انقلاب اطلاعاتي در شبکه هاي مخابراتي و دنياي ديجيتالي در کشور از سال 88 مطرح شده است، سرانجام با امضاي تفاهم نامه ميان مجري اپراتور چهارم و منطقه آزاد تجاري صنعتي ارس کليد خورد که در مرحله نخست آن که در آينده نزديک اجرا مي شود، امکان دسترسي به شبکه فيبر نوري در7شهر پرجمعيت کشورفراهم مي شود. معاون سازمان فناوري اطلاعات و مدير عامل شرکت ايرانيان نت در گفت و گو با خراسان جزئيات اين پروژه را تشريح کردند .علي حکيم جوادي معاون وزير ارتباطات وفناوري اطلاعات بهبود شبکه دسترسي را مهم ترين ويژگي پروژه انتقال فيبرنوري عنوان کرد وگفت : هدف از ايجاد اين اپراتور نيز اين بوده که با استفاده از فناوري هاي نوين فيبر نوري، شبکه دسترسي ارتقا يابد.در واقع اجراي اين پروژه يکي از بستر هاي مهم لايه دسترسي در شبکه ملي اطلاعات به شمار مي رود. وي با اعلام اين که امروز بسياري از اقتصادهاي نوظهور از جمله درکشور هند توسعه شبکه فيبر نوري را در کشورشان يک راهبرد قرار داده اند ،تصريح کرد: امروز بسياري از کشورها که براي جهش اقتصادي به دنبال ميانبر مي گردند ،از مسير فناوري اطلاعات استفاده مي کنند.

10 درصد افزايش پهناي باند به ميزان 1.4 درصد در توليدناخالص ملي تاثير گذار است

رئيس هيئت مديره سازمان فناوري اطلاعات ايران اضافه کرد:بر آوردها نشان مي دهد که 10 درصد افزايش پهناي باند به ميزان 1.4 درصد در توليدناخالص ملي تاثير گذار است. وي با اعلام اين که 20 درصد سهام طلايي شرکت ايرانيان نت متعلق به وزارت ICT است، ادامه داد : با توجه به تجربه صدور پروانه هاي متعدددرکشور، صلاح ديده شد اپراتور فيبرنوري به گونه اي تدوين شود که تمام سرويس ها را ارائه کند و از اين رو پروانه ايرانيان نت کامل ترين پروانه موجود در کشور است همچنين فعاليت اصلي اپراتور فيبر نوري ايرانيان نت نيز فيبر کشي است؛ به علاوه طبق پروانه تا پايان پروژه، بايد به 8 ميليون مشترک حداقل 20 مگابيت برثانيه پهناي باند ارائه شود. اين اپراتور همچنين مي تواند سرويس هايي از جمله صوت، تصوير، ديتا و ترکيبي از اين موارد را ارائه کندو در مراحل بعدي نيزمي تواند درحوزه ارائه محتوا کار کند. حکيم جوادي ادامه داد:اپراتور چهارم به منظور فعاليت در لايه دسترسي ديتا، قرار است ارتباطات ديتا را بر بستر فيبر نوري تا منازل اجرا کند که حداکثر پهناي باند اپراتور چهارم که برخي آن را اپراتور فناوري اطلاعات نيز مي نامند، متناسب با کاربرد متفاوت خواهد بودبه عبارت ديگر اين اپراتور شبکه اي است که خدمات ديتا را ارائه مي کند و پهناي باند مورد نياز آن بستگي به کاربردها و سرويس هاي ارائه شده از طريق اين شبکه دارد.

به گفته وي ، اين پروژه امکان استفاده از خدمات باند وسيع؛ به علاوه تمام سرويس هاي مالتي مديا مانند تلفن تصويري، تلويزيون هاي کابلي، تلويزيون تعاملي (IPTV) ، سرويس ويدئوي درخواستي، بازي آنلاين، آموزش مجازي و ويدئو کنفرانس، دور کاري وارائه اينترنت پرسرعت را از طريق شبکه فيبر و بدون قطعي شبکه فراهم مي کند. اپراتورچهارم براي ايجاد چنين سرويس هايي مي آيد، زيرا بسياري از اين سرويس ها با توجه به شبکه حال حاضر يا قابل استفاده نيست و يا با محدوديت مواجه است.به گفته وي، در دورکاري با يک سيستم ويدئو کنفرانس با فناوري HD، مي توان يک کنفرانس کاملا زنده و حتي بين استاني داشت و اپراتور چهارم آمده است تا اين شبکه را ايجاد کند.

ارائه سرويس به 8 ميليون مشترک تا سال 1401

مهندس محمدعلي رحمان دوست مديرعامل شرکت ايرانيان نت نيز با اشاره به پروژه شبکه دسترسي فيبرنوري در بستر باند پهن (FTTX) که بايد تا سال 1401 به 8 ميليون مشترک سرويس ارائه کند، افزود : دسترسي فيبرنوري براي 8 ميليون کاربر تا سال 1401بايد در کشور اجرايي شود براين اساس شبکه دسترسي فيبرنوري براي اتصال منازل، سازمان ها و اماکن تجاري و عمومي در 31 مرکز استان در 3 مرحله اجرايي مي شود که در مرحله نخست 7 شهر پرجمعيت شامل مشهد، تهران، شيراز، کرج، قم، اصفهان و تبريز ، در مرحله دوم 13 مرکز استان و درمرحله سوم 11 مرکز استان تحت پوشش شبکه فيبرنوري قرار مي گيردو هم اکنون در حال انجام کار مطالعاتي پروژه براي اين شهرها هستيم و پيش بيني مي شود در آينده نزديک، 400 هزار کاربر از سرويس هاي اين شبکه استفاده کنند .ايجاد حداقل 5 ميليون وحداکثر 8 پورت پرسرعت فيبرنوري تا مرداد سال 1401 از ديگر اهداف پروژه است. دسترسي به اينترنت در اين شبکه حداقل باسرعت 20 مگابيت و حداکثر 40 مگابيت بر ثانيه با امکان استفاده از تلويزيون تعاملي و تلفن تصويري است.

خوشبحالتون :n30:

K!NG007.TNT001
14-05-2013, 00:48
سلام بر دوستان مشهدی

میشه لطفا یه مشاوره به من بدین ؟؟!!

اول بین این گزینه ها نظر بدین لطفا : « شاتل ؛ پارس آنلاین ؛ صبانت »

حالا چیزایی که مد نظرمه :
سرعت دانلود حتما حتما بالای 200 - در زمان معمول (غیز اون ساعتای حجم رایگان ) افت سرعت و قطعی نداشته باشه - اصلا تو کار شبانه نیستم و سرعت شبانه و کیفیتش تو ساعتای رایگان مهم نیست - برای سه ماهش تا حدود 100هزار تومن میتونم هزینه کنم و اینکه محدود یا نامحدوش مهم نیست ؛ فقط سرعت و قیمت . البته پیش بینی نیازم برا حجم دانلود بین 10 تا 40 گیگه .

ممنون میشم دوستان کمک کنن ...

:n16: :n03: :n13:

Gamemaster
14-05-2013, 12:22
سلام
من پارس دارم سرعتش بالای ولی‌ تازگیها کلا قطع وصلی‌ زیاد داره
اینم لیست ترفهاش

ulsss
14-05-2013, 14:07
دوستانی که فیبر نوری دارید . هرگز طرح طلایی مخابرات را نگیرید.

چون باید پهنای 2m بده.ولی دراصل بستگی به هر منطقه پهنای کمتری میده.مثلا به من پهنای 1m داده.

​هرچی هم بهشون میگم ،گوش نمیدن.

ulsss
14-05-2013, 14:09
سلام بر دوستان مشهدی

میشه لطفا یه مشاوره به من بدین ؟؟!!

اول بین این گزینه ها نظر بدین لطفا : « شاتل ؛ پارس آنلاین ؛ صبانت »

حالا چیزایی که مد نظرمه :
سرعت دانلود حتما حتما بالای 200 - در زمان معمول (غیز اون ساعتای حجم رایگان ) افت سرعت و قطعی نداشته باشه - اصلا تو کار شبانه نیستم و سرعت شبانه و کیفیتش تو ساعتای رایگان مهم نیست - برای سه ماهش تا حدود 100هزار تومن میتونم هزینه کنم و اینکه محدود یا نامحدوش مهم نیست ؛ فقط سرعت و قیمت . البته پیش بینی نیازم برا حجم دانلود بین 10 تا 40 گیگه .

ممنون میشم دوستان کمک کنن ...

:n16: :n03: :n13:
دوست عزیز من داییم 128 شاتل داره یکساله با 15g حدود 100 هزار پول داده
سرعت دانلود روزانه همیشه بالای 200 و بیشتر مواقع حدود 500 است.
فقط سرعت شبانش کمه .

K!NG007.TNT001
14-05-2013, 15:10
اساسا کسی اینجا نیست یه کمکی بده !! آخه یعنی چی ؟؟!!

راستی یه گزینه دیگه هم باید اضافه کنم ( در واقع چهار گزینه اصلی که مورد نظر خیلی هاست و من از خوندن پستهای اخیر متوجهشون شدم رو با کمی توضیح میذارم ، امید که مشترکین این سرویسها و دوستان باتجربه لطف کنن و بیان نظر بدن )

1 - پیشگامان -- بعضا دوستان میگن بقیه شرکتها کیفیتشون اومده پایین و الان این شرکت نسبت به بقیه میتونه گزینه بهتری باشه .

2 - شاتل : میگن دزدی حجم میکنه ( من دوتا پسرعمه هام ازش راضی ان و سه جا ازش استفاده میکنن ، اتفاقا خیلی خیلی هم خسیسه و حساس و مدام سوابق حجمی شو چک میکنه و ندیدم تا حالا بد بگه ).

3 - پارس آنلاین : پیشنهاد یکی از بچه هاس. دوتا تابستون باهش کار کرده و میگه معمولا بالای 300 و بیشتر مواقع هم حدود 400 سرعتشه. کسی هست تایید کنه این مساله رو ؟؟

4 - صبانت : یک دوستی داشتم مدتها از صبانت استفاده میکرد و راضی بود. اما الان اگه کسی داره بیاد نظر بده و کمک کنه. تنها اتهامش ظاهرا دزدی حجمه و کیفیتش به نظر بد نیست.

-----------------------------------------------

آخرین نظرات :

نظر نهایی من پیشگامان هم به جمع دزدها یی مثل صبانت پیوست ! البته نه به اون خرابی چون دیگه پیشگامان به حجم دزدی نرسیده.البته می دونم که سرعت واقعی الان همینی هست که دارن ارائه می دن ولی چرا مملکت ما اینطوری شده که وقتی مشتری جمع کردی و دون پاشیدی کیفیت رو می یاری پایین.
تا حالا پیشگامان ، فن آوا ، صبانت و وایمکس داشتم همشون بد بودند ، فن آوا از اول تا آخر سرعتش پایین بود ! وایمکس هم قطعی داشت و گرون بود ، صبات هم که حجم دزدی می کرد !!

دوست عزیز من داییم 128 شاتل داره یکساله با 15g حدود 100 هزار پول داده
سرعت دانلود روزانه همیشه بالای 200 و بیشتر مواقع حدود 500 است. فقط سرعت شبانش کمه .

من الان با صبانت شبانه نزدیک 2 گیگ دانلود دارم

من خودم صبانت هم 128 داشتم هم 2 مگ تفاوتشون 50 کیلوبایت بود !! 128 معمولا" دور و بر 160 بود ، 2 مگ 210 ، وقتی اینترنت حجمی باشه دیگه سرعت به چه دردی میخوره ! فقط از 100 پایین تر نباشه .

-------------------------------

اینا نظراتی بودن که حدود 2 ماه اخیر کاربران درباره خدمات اینترنت شرکتها در شهر مشهد دادن. ولی بازم از همه اونایی که این پست رو میبینن خواهش میکنم یکبار بیان مثل من کامل و بی شک و شبهه توضیح بدن تا تکلیف همه معلوم بشه.

Greight
16-06-2013, 08:30
این تاپیکم که زیر خاکی شده! دوستان شرکتی هست که انقدر قدرت داشته باشه مثل سابق بتونه خوش پی سی ام رو برداره؟

fanoudi
17-06-2013, 08:48
سلام از کاربران گرامی تقاضا دارم با امضا سرگشاده در مورد وضع اینترنت به دکتر حسن روحانی به لینک زیر مراجه نمایید، هر ثانیه به شمار کاربران افزوده می شود.

ulsss
18-06-2013, 22:45
سلام از کاربران گرامی تقاضا دارم با امضا سرگشاده در مورد وضع اینترنت به دکتر حسن روحانی به لینک زیر مراجه نمایید، هر ثانیه به شمار کاربران افزوده می شود.

باز نمیشه که!

Amir 3d
21-06-2013, 10:14
....................

Amin Asterix
24-06-2013, 09:31
شبانه پارس آنلاین چطوره؟کسی نداره؟
آسیا تک دارم.شبانه اش نابود شده

Gamemaster
24-06-2013, 11:11
شبانه پارس آنلاین چطوره؟کسی نداره؟
آسیا تک دارم.شبانه اش نابود شده
شبانه اینم تعریفی نداره:n27:

Amin Asterix
24-06-2013, 13:40
مثکه باید نامحدود آسیاتک رو بگیرم.اصلا رو شبانه ها نمیشه حساب کرد.تا یک ماه قبل شبی 4 گیگ میگرفتم با آسیاتک.خدا بیامرزش!!

Amir 3d
26-06-2013, 22:11
مثکه باید نامحدود آسیاتک رو بگیرم.اصلا رو شبانه ها نمیشه حساب کرد.تا یک ماه قبل شبی 4 گیگ میگرفتم با آسیاتک.خدا بیامرزش!!
4 گیگ :n04:شبی:n04:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n19:
ماهی چقدر میدادی ؟ترافیک چقدر؟ و سرعت نتت چقدر بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

کاشکی قبلا میگفتی ما هم بیآیم اونجا خب:n02:

and-roid2
26-06-2013, 22:18

یادش بخیر من حتی اواخر اردیبهشت تا 12.5 گیگ هم دانلود داشتم!:n02:

شما اطلاع دارید اسیاتک اقتضاح شده یا نه؟!
طرف دو مگ نامحدود گرفته سرعتش بعد از حجم هدیه رو 1مگ بسته شده!!

Amin Asterix
28-06-2013, 18:03

دیگه بیخیالش شو.128 ش اینجوری بود.سرعت روز و شب 2 مگ به بالا بود.

الان شماها میگین کدوم شرکت خوبه؟

amirr_amirr
02-07-2013, 11:34
مخابرات مشهد نا محدود داره؟

دانلود شبانه رایگان داره ؟

با صرفه ترین طرحش کدومه؟