PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23

korosh rad
20-01-2012, 22:46
سلام من پیشگامان 128دارم بد نیست سرعت لود خوبه قطعی خیلی کم دانلود روزانه 120الی 220
شبانه تا 10روزپیش خیلی خوب بود اما الان شده 40الی 50
راستی شما نمی تونی 512مخابرات رو بگیری اصلا هنوزمی دن؟

سپاس بابک از راهنماییتون
من الان 256 نامحدود مخابرات دارم اگه بخام 512 شو با مدارک شرکتم میتونم بگیرم ماهی 21000 ولی کلا نامحدود مخابرات مزخرفه

من بین 512 پیشگامان و طرح بعثت مخابرات موندم کدومشو بگیرم :8:
به پیشگامان بیعانه هم دادم ولی تو اینترنت از پیشگامان خیلی بد میگن حسابی گیج شدم

این طرح بعثت کسی نیست سرعت وبگردی و کار با v..p..n شو راهنمایی کنه ممنون میشم :40:

Manager_66
21-01-2012, 11:14
سلام. من هم صبانت دارم ،از مخابرات قدس میگیرم. واسه شما سایت گوگل رو باز میکنه یا نه؟ یکی من الان چهار-پنج روزه گوگل بازنمیشه . اگه هم باز بشه باید یک ساعت وایسی تا سرچ کنه . بقیه سایت ها بدون مشکل باز میشن فقط گوگل اینطوریه . زندگیمونو مختل کرده . اوایل فک میکرم اگه آدم غذا نخوره میمیره ولی الان به این نتیجه رسیدم اگه نتونی بری گوگل ... :41:

یک چیز دیگه : چطور ریز مصرفمون رو ببینیم . این سایت میرم فحش میده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا تو همین مایه ها . اون تغییرات آی پی و ساب مین رو هم انجام دادم تا چند وقت کار میکرد الان کار نمیکنه .

bob111
21-01-2012, 11:28
سلام من 512 نا محدود دارم وقتی میخوام زمان باقیمانده اتصال رو چک کنم جلوش نوشته آفلاین! از این آدرس هم میرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (کاربرهای قدیم که فیبر نوری بودن از این آدرس می رفتند همیشه)

به پشتیبانی مخابرات هم که زنگ میزنم میگه که باید از آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بروید در صورتیکه این سامانه برای کاربرهای جدیده و یوزر و پسورد ما رو قبول نمی کنه و میگه اشتباه هست!
کلافه شدن این خانم های 723 هم همش همین رو میگن، کسی میتونه در این رابطه کمک کنه؟
در ضمن من منطقه فرشچی هستم

babak2111
21-01-2012, 15:04
سلام من 512 نا محدود دارم وقتی میخوام زمان باقیمانده اتصال رو چک کنم جلوش نوشته آفلاین! از این آدرس هم میرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%2Ffa%2Fuser%2Flogin.php%3Fsession%3D132713200477 3) (کاربرهای قدیم که فیبر نوری بودن از این آدرس می رفتند همیشه)

به پشتیبانی مخابرات هم که زنگ میزنم میگه که باید از آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 80%2Fscpluto)
بروید در صورتیکه این سامانه برای کاربرهای جدیده و یوزر و پسورد ما رو قبول نمی کنه و میگه اشتباه هست!
کلافه شدن این خانم های 723 هم همش همین رو میگن، کسی میتونه در این رابطه کمک کنه؟
در ضمن من منطقه فرشچی هستم
سلام
حاجی 512رو هنوز می دن؟

bob111
21-01-2012, 17:13
وله من یه سالی میشه دارم ولی مثل اینکه هنوز میدن البته یکم سفت و سخت ترش کردن! هرچند اونم باز به امور مشترکین منطقه ات بستگس داره!

Hearse
21-01-2012, 23:52
در مورد طرح بعثت اینو بگم که سرعت لود صفحاتش پایینه و بعضا کفر آدمو در میاره!

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

کسی هست که در حال حاضر توانایی ورود به سامانه مخابرات رو داشته باشه؟!
اگه داره روش ورودشو به دقت تمام ذکر کنه!

zodiac67
22-01-2012, 11:41
سلام کسی از صبانت 128 نامحدود نگرفته؟ اگه گرفتین بگین سرعت دانلودتون چقدره ؟

Eliminal
22-01-2012, 15:01
سلام.نامحدود 128 صبانت اوایل خوب بود مثلا 200KB/s سرعت دانلود بود ولی دیگه اینجوری نیست نسبته اشتراکشو کردن 1/10--سرعت دانلود در بهترین حالت 2KB/s :2:

blacktiger
22-01-2012, 16:34
صفحه باز کردن طرح بعثت مخابرات هم خیلی افتضاح شده واسه من.

Hearse
22-01-2012, 23:48
کسی نیست که بتونه وارد سامانه مخابرات بشه؟!
این حجم کوفتی رو چجوری باید چک کرد؟!

blacktiger
23-01-2012, 02:25

اگه روی فیبر نوری نیستی باید همین سایتش باشه قاعدتا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali-07
23-01-2012, 14:57
دوستان من میخوام یه سرویس نا محدود بگیرم ، الان 256 پیشگامان دارم سرعت روزانه بد نیست ،شبا هم جدیدا خیلی افتضاح شده
پشتیبانیشون هم اصلا خوب نیست
راهنمایی میخوام برای نامحدود 128 از مخابرات یا صبانت یا همین پیشگامان
دوستانی که نامحدود 128 دارن بگن سرعت دانلود و پیج بازکردنشون چطوره؟ و در ماه چقدر هزینه میکنن ؟

ممنون

Hearse
23-01-2012, 23:03
تو بودن که همون سایتشه، ولی به هیچ راه راستی مستقیم نیست و همه جوره کوتاه بیا نیست و عمرا وارد بره!

Hearse
23-01-2012, 23:09
راهنمایی میخوام برای نامحدود 128 از مخابرات یا صبانت یا همین پیشگامان نامحدود گرفتن پول هدر دادنه!
چون نه سرعت داره و نه پینگ و کلی هم گرون تره!
مثلا با 128 خودتو بکشی 20 گیگ نمیتونی تو یه ماه دانلود کنی.
ولی همینو با سرویسهای محدود توی شبانه رایگان 30گیگ میتونی دانلود داشته باشی.

پیشنهاد من: وابسته به استفاده ت از یه محدود بگیر برو حالشو ببر.
اگه وب گردی سریع زیاد مدنظرت نیست میتونی بعثت مخابرات بگیری که 15گیگ سه ماه 37400تومنه بدون هیچ هزینه اضافه ی دیگه.(رانژه مانژه نداره این!)

اگه وبگردی و پینگ برات خیلی مهمتر از دانلوده میتونی پارس 128 بگیری.(شاتل بعضی جاها بد ریده و بعضی جاها خوبه واسه همین نمیشه توصیه کرد، صبانت رو اطلاع دقیقی ندارم ولی قطعی رو مطمئنم داره)

ali-07
23-01-2012, 23:22
من چون از رید کال استفاده میکنم ، تقریبا روزی 400 مگ سند و ریسیو دارم ، دیگه خسته شدم از بس گیگ اضافه خریدم برا همین میخوام نا محدود بگیرم ،حالا با این وجود کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

Hearse
24-01-2012, 02:51
نامحدودا همه شون از لحاظ پینگ و تایم اوت افتضاحن. مخابرات و پارس و شاتل رو که به عینه دیدم خیلی بد بودن.

hadi777
24-01-2012, 22:11

پسورد رو اینجوری باید بزنید:
A511xxxxxxx

Hearse
25-01-2012, 00:10
همه جوره زدم، بازم نمیره!
با A هم زدم نرفت.

wownasser2
25-01-2012, 23:36
سلام.
من یه 4-5 روزه که اینترنتم خیلی داغون شده، سرعتش خیلی کم و پینگ خیلی بالا شده.من بیشتر بازی های آنلاین انجام میدم.
صبانت 128 9 گیگ 3 ماهه دارم و مرکز مخابراتیم هم امت (طلاب) است.
می خواستم بدونم دیگران هم این مشکلو دارن یا نه.

mohammadjavadvh
26-01-2012, 13:52
نامحدود گرفتن پول هدر دادنه!
چون نه سرعت داره و نه پینگ و کلی هم گرون تره!
مثلا بای 128 خودتو بکشی 20 گیگ نمیتونی تو یه ماه دانلود کنی.
ولی همینو با سرویسهای محدود توی شبانه رایگان 30گیگ میتونی دانلود داشته باشی.

پیشنهاد من: وابسته به استفاده ت از یه محدود بگیر برو حالشو ببر.
اگه وب گردی سریع زیاد مدنظرت نیست میتونی بعثت مخابرات بگیری که 15گیگ سه ماه 37400تومنه بدون هیچ هزینه اضافه ی دیگه.(رانژه مانژه نداره این!)

اگه وبگردی و پینگ برات خیلی مهمتر از دانلوده میتونی پارس 128 بگیری.(شاتل بعضی جاها بد ریده و بعضی جاها خوبه واسه همین نمیشه توصیه کرد، صبانت رو اطلاع دقیقی ندارم ولی قطعی رو مطمئنم داره)

حق با شماست 128 نامحدود به درد نمیخوره چون حداکثر سرعت دانلود 16 کیلوبایته و خیلی کمه
اما من 512 نامحدود مخابرات دارم (ماهی 20 تومن) که با IDM سرعت دانلودش رو 60-64 کیلوبایت ثابته و خیلی هم زیاد دانلود دارم حدود 20-30 گیگ در ماه خیلی کم هم که 24 ساعت میذارم دانلود کنه میشه 4.5 گیگ هم دانود کردم توی یک شبانه روز (200 مگ در ساعت) خلاصه من که خیلی راضیم چون موقعی که صبانت داشتم و محدود بود اصلا فیلم و اینا نمیشد دانلود کرد و شبانه اش ام خیلی رو اعصاب بود تازه با اینکه دانلودم فوق العاده کم بود حجم 3 ماهم 2 ماهه تموم میشد! چون واقعا هم هیج کارم نکنی روزی 2 ساعت وبگردی کنی این حجم های 3 گیگ در ماه جوابگو نیست
درباره پینگ واسه من استفاده نداشته اما گویا مخابرات پینگش بالاست البته سایت رو خوب باز میکنه مخصوصا اگه تنظیمات حرفه ای فایرفاکس رو دستکاری کنی و بذاری رو حالتی که به هر سایت با 8 کانکشن وصل بشه (اگه سرچ کنی تنطیماتش رو پیدا میکنی)
تازه سرعت سایت هم که یه خورده کم باشه مهم نیست! چون سایتا که همه دسترسی بهش امکان پذیر نیست! وقتی هم که با چیز شکن میری که دیگه سرعت اتصال تو اهمیتش خیلی کمتر از سرعت اتصال اون سرور به سایته

Eliminal
27-01-2012, 00:11
منم همیین مشکلو یه 4-5 روزی هست دارم که اینترنت کند شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم صبانت دارم مرکز پیروزی..میگن مثل اینکه باز کابل پاره شده!درسته؟شاتل و پارس هم الان این مشکلو دارن؟

still alive
27-01-2012, 15:02
من مخابراتم سرعت منم چند روزی به شدت اومده پایین مخصوصا روزا.:13:
512 دارم ولی بعضی اوقات در حد 128 سرعت دانلود میده :hmm:

aminhacker
28-01-2012, 23:46
مخابرات که خوبه.
بچه ها بعثت دارن رو فیبر میگن با 200 تا 300 میگیرن
تنطیمات 8 کانکشن فایرفاکسم شد جزوه تنطیمات حرفه ای :D
1 سال پیش که مخابرات اومد بهترین پینگ رو داشت الان رو نمیدونم

aminhacker
28-01-2012, 23:53
نامحدود مخابرات شرف داره چون وقتی داری میچتی یا بازی یا هر کاری دان هم داری
اما شاتل و خصوصی ها 24 روشن .تو روز که روشنه نمیشه دان کنی.شبا هم که میزاری رو دانلود.
کلا هزینه برق نامتناهی میشه

Hearse
29-01-2012, 18:42
بالاخره امتحانام شروع شد و قضیه سامانه رو پیگیری کردم و درست شد.
وضعیت 128 بعثت مخابرات که 37450تومن 15گیگه از مرکز نبوت:
1- دانلود:
تو این یه مدته که داشتم کمترین دانلود شبانه 1200 و بیشترینش رو یادم نمیاد ولی اکثرا 1.5تا2.8 گیگ دانلود بوده. میانگین 2گیگ دانلود شبانه.
سرعت دانلود روزش بالاست و یه بار که چک کردم از مدیافایر با 350 فیکس دانلود میکرد.
2-پینگ:
با گوگل پینگش بالاست معمولا و 400-500 و ساعات رایگان 700-800 ، ولی بعضی وقتا 200 هم پینگ داده.
ولی توی گرنا پینگش خوبه و بخوبی میشه باهاش بازی کرد و پینگ هاست ها رو زیر 100 نشون میده.
هم توی روز و هم توی شب تایم اوت داره و توی هر 10خط پینگ 3خط تایم اوت میده که البته روی دانلود و بازی تاثیر منفی نمیزاره و اونا کار خودشونو میکنن.
(برای من که 90درصد استفاده روزانه م گیمینگه مشکلی نداشته تا حالا)
3-وبگردی:
توی مسئله ی وبگردی سایتها دو دسته میشن:
الف: سایتهای ایرانی و خارجی که هیچ مشکلی با بالا اومدن سایتهاشون دیده نمیشه و به سرعت صفحاتشون لود میشه.
ب: سایتهایی ایرانی و خارجی که جونت در میاد تا سایت باز بشه و سرعت باز شدنشون از دیال آپ کمتره!

در کل از لحاظ کیفیت پارس آنلاین و به این ترجیح میدم که سرعت وبگردی بالاتری داشت و پینگش بهتر بود و تایم اوت اصلا نداشت.
ولی با توجه به کمیت و اینکه هزینه رانژه و ... نداره و خالص پرداختی 37تومنه اونم برای 15گیگ، بعثت انتخاب منه.
(از لحاظ شبانه هم با پارس معمولا بین 1.2 تا 1.8 و اکثرا 1.4 گیگ دانلود داشتم و تفاوتشون اونقدرا نیست ولی حجم روزانه بعثت نقطه ی قوتشه)

Kamyar_AnathemA
30-01-2012, 15:02
این طرح بعثت چرا اینجوریه
اصلا وی پی ان روش جواب نمیده
هیچ سایتی باز نمیشه با وی پی ان و فقط 5-6 صبح یکم خوب میشه

Eliminal
30-01-2012, 21:19
بخاطر اینه که وی پی ان ها بیشترشون مسدود شدن یا سرعت خیلی کمی دارند.یعنی مشکل از وی پی ان هستش...

don mohsen
30-01-2012, 23:55
سلام. وضعیت صبانت تو مشهد چه طوریه الان؟؟؟

می خوام دوبارهبگیرمصبا بگیرم یا مخابرات؟؟

صبانت128 نامحدود 12.500 تومن سرعتش چهطوریه؟کدوم به صرفست الان؟پیشنهادچیه؟

samanqaz
31-01-2012, 01:24
عزیز چه جوری فایرفکس رو 8 کانکشنه کنیم تا سرعتش زیاد شه؟

masoudtr
31-01-2012, 15:34
مخابرات مشهد هنوز 512 نامحدود میده؟من میخوام تمدید کنم

ehsan_nekooee
31-01-2012, 20:16
عزیز چه جوری فایرفکس رو 8 کانکشنه کنیم تا سرعتش زیاد شه؟

In the address bar, type: about:config
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان تعداد کانکشن ها کمتر باشه بهتره یا بیشتر؟ کانکشن های من پیش فرض 15 بود

tp-link
31-01-2012, 23:07
من مرکز انقلاب هستم

چند وقته شب ها از ساعت 11:30 یا 12 به بعد سرعتم شدیدا افت میکنه

میخواستم ببینم بقیه هم اینطوری هستن یا نه؟

من 512 دارم از مخابرات

Zharfa
02-02-2012, 19:02
بالاخره امتحانام شروع شد و قضیه سامانه رو پیگیری کردم و درست شد.
وضعیت 128 بعثت مخابرات که 37450تومن 15گیگه از مرکز نبوت:
1- دانلود:
تو این یه مدته که داشتم کمترین دانلود شبانه 1200 و بیشترینش رو یادم نمیاد ولی اکثرا 1.5تا2.8 گیگ دانلود بوده. میانگین 2گیگ دانلود شبانه.
سرعت دانلود روزش بالاست و یه بار که چک کردم از مدیافایر با 350 فیکس دانلود میکرد.
2-پینگ:
با گوگل پینگش بالاست معمولا و 400-500 و ساعات رایگان 700-800 ، ولی بعضی وقتا 200 هم پینگ داده.
ولی توی گرنا پینگش خوبه و بخوبی میشه باهاش بازی کرد و پینگ هاست ها رو زیر 100 نشون میده.
هم توی روز و هم توی شب تایم اوت داره و توی هر 10خط پینگ 3خط تایم اوت میده که البته روی دانلود و بازی تاثیر منفی نمیزاره و اونا کار خودشونو میکنن.
(برای من که 90درصد استفاده روزانه م گیمینگه مشکلی نداشته تا حالا)
3-وبگردی:
توی مسئله ی وبگردی سایتها دو دسته میشن:
الف: سایتهای ایرانی و خارجی که هیچ مشکلی با بالا اومدن سایتهاشون دیده نمیشه و به سرعت صفحاتشون لود میشه.
ب: سایتهایی ایرانی و خارجی که جونت در میاد تا سایت باز بشه و سرعت باز شدنشون از دیال آپ کمتره!

در کل از لحاظ کیفیت پارس آنلاین و به این ترجیح میدم که سرعت وبگردی بالاتری داشت و پینگش بهتر بود و تایم اوت اصلا نداشت.
ولی با توجه به کمیت و اینکه هزینه رانژه و ... نداره و خالص پرداختی 37تومنه اونم برای 15گیگ، بعثت انتخاب منه.
(از لحاظ شبانه هم با پارس معمولا بین 1.2 تا 1.8 و اکثرا 1.4 گیگ دانلود داشتم و تفاوتشون اونقدرا نیست ولی حجم روزانه بعثت نقطه ی قوتشه)

منم تو گارنا بازی میکنم. یه سوال داشتم. زمان دانلود شبانه یا دانلود رایگان میشه رفت گارنا؟ پینگ افت نمی کنه؟
آخه من الان شاتل دارم. زمان دانلود شبانه، سرعت دانلود پایین میاد ولی پینگم تغییر نمی کنه و راحت بازی می کنم.
ممنونت میشم اگه جواب بدی

Hearse
03-02-2012, 00:55
من خودم تو ساعات رایگان دانلود میکنم و بازی نمیکنم.
ولی یه بار 12-1 که داشتم بازی میکردم(cwبود) مشکلی نداشت.

aa0a
03-02-2012, 23:35
الان سرعت شما حدودا چقدره؟

Hearse
04-02-2012, 00:26
توی روز خوبه، ولی کیفیت وب گردی بالایی نداره.
تا حالا فقط یه بار تو روز فایل دانلود کردم که اون از مدیافایر بوده و فیکس 350 دانلود میکرده.
شبا هم نسبتا خوبه و شبی 2گیگ رو راحت دانلود میکنه.
یکی از بهترین ISPها برای دانلود تورنت هم مخابراته.

hadi777
04-02-2012, 02:38
سلام
اینترنت نامحدود چی پیشنهاد میکنید؟
مخابرات؟
پینگ مخابرات نامحدودش مث محدودش هست؟؟! و خوبه یا بد
ممنون.

Hearse
04-02-2012, 09:59
از لحاظ پینگ، همه ی نامحدودا کیفیت پایینی دارن.

vz67
05-02-2012, 04:58
سلام
اینترنت نامحدود چی پیشنهاد میکنید؟
مخابرات؟
پینگ مخابرات نامحدودش مث محدودش هست؟؟! و خوبه یا بد
ممنون.

من واسه کافی نت 1مگ نامحدود گرفتم ببین اگر صرف داره ماهی تقریبا 40 هزار تومان که بگیر
چون باهاش کارکردم و خیلی خوب بود
الان هم برای خونه که طرح بعثت با شبانه رایگان و سرعت عالیش , من ترافیک اضاف هم میارم
در مورد پینگ هم سرعت زیر 1مگ معمولا مشکل دارن وگرنه خودم میانگین با 1مگ تقریبا 120 ثابت دانلود میکنم

babak2111
05-02-2012, 10:13
من واسه کافی نت 1مگ نامحدود گرفتم ببین اگر صرف داره ماهی تقریبا 40 هزار تومان که بگیر
چون باهاش کارکردم و خیلی خوب بود
الان هم برای خونه که طرح بعثت با شبانه رایگان و سرعت عالیش , من ترافیک اضاف هم میارم
در مورد پینگ هم سرعت زیر 1مگ معمولا مشکل دارن وگرنه خودم میانگین با 1مگ تقریبا 120 ثابت دانلود میکنم
]
دوست عزیز یک مگ رو برای خونه به هیچ عنواان نمی دن مگه یک پارتی خیلی گردن گلفت داشته باشی
بعثت هم این جورکه شما می فرمایید نیست که شب هم رو همون سرعت 300بمونه چون اون جوری می شد شبی 7گیگ دان زد درحالی که الان تو اکثرمرکاکزمخابراتی بیشترازدو گیگ نمی شه گرفت

vz67
05-02-2012, 15:35
]
دوست عزیز یک مگ رو برای خونه به هیچ عنواان نمی دن مگه یک پارتی خیلی گردن گلفت داشته باشی
بعثت هم این جورکه شما می فرمایید نیست که شب هم رو همون سرعت 300بمونه چون اون جوری می شد شبی 7گیگ دان زد درحالی که الان تو اکثرمرکاکزمخابراتی بیشترازدو گیگ نمی شه گرفت

آره بالای 256 نامحدود برای خونه نمیدن ولی صداش رو در نیارین به راحتی با هر جواز کسبی شما می تونی حتی 2مگ هم بگیری آخه این چیزی رو که گفتم خودم تجربه دارم که میگم , البته شاید مرکز مخابراتها سیاستشون فرق داره باهم.
طرح بعثت هم میانگین 380 کیلو دان داره شبها یعنی روز و شب فرقی نداره همیشه همینه من شبهایی که نیاز دارم به راحتی 6 گیگ دانلود میکنم بیشتر هم میشه که خوب , نیازی ندارم .
اما همین طور که گفتم همه چیز برمیگرده به سیاستهای اون مرکز مخابرات.
ولی حتما پیشمهادم اینه که اگر کسی خواست بگیره با یک نفر که از همون مرکز سرویس داره مشورت کنه .
:20:

babak2111
05-02-2012, 15:45
ممنون ازراهنمایی شما
می شه محبت کنید بگیدشما کدوم مرکزمخابراتی هستین البته اگه اشکای نداره؟
من فرشچی هستم

vz67
06-02-2012, 10:51
ممنون ازراهنمایی شما
می شه محبت کنید بگیدشما کدوم مرکزمخابراتی هستین البته اگه اشکای نداره؟
من فرشچی هستم

من مرکز امّت هستم
مرکز طلاب هم همین طوره و نامحدود راحت میده اما مرکز امّت با اینکه نزدیک هم هستند برای نامحدود حتی 256 یه خورده اذیت میکنه

e4lyas
06-02-2012, 13:36
دیشت از ساعت 6 بعد از ظهر تا آخر شب هم که امتحان کردم 12 بود قطع بود ... مرکز انقلاب
صبح وصل شد !

navid010
06-02-2012, 14:16
اقا این مخابرات دزده
دیروز 2 گیگ شارژ کردم صبح اومدم وصل شم حجمم تموم شده بود در صورتیکه اصلا سیستم رو روشنم نکردم
گزارش کارکرد رو که دیدم کل 2 گیگ حجمم دیشب توسط دو IP مختلف دانلود شده بود .
زنگ زدم مخابرات میگه به ما ربطی نداره خودتون مصرف کردین !!!!!
موندم چیکار کنم !!

vz67
06-02-2012, 14:28
اقا این مخابرات دزده
دیروز 2 گیگ شارژ کردم صبح اومدم وصل شم حجمم تموم شده بود در صورتیکه اصلا سیستم رو روشنم نکردم
گزارش کارکرد رو که دیدم کل 2 گیگ حجمم دیشب توسط دو IP مختلف دانلود شده بود .
زنگ زدم مخابرات میگه به ما ربطی نداره خودتون مصرف کردین !!!!!
موندم چیکار کنم !!

مودمت چیه
احیاناَ تندا نیست ؟
برو خود مرکز مخابرات به پیش رئیس مرکز
من چند شب پیش شبانه دانلود کردم 1.5 گیگ بعدا که گزارش گرفتم دیدم محاسبه شده
زنگ زدم جواب نداد رفتم رئیس مخابرات اون زنگ زد ، دیدم 1.5 گیگ رو برگردوندن

e4lyas
06-02-2012, 16:58
از این کم شدن های حجم من زیاد شنیدم !
خوشبختانه من نامحدودشو دارم استفاده میکنم ! . ولی میخوام طرح بعثت رو بگیرم و اگه اینجوری بشه حتما پیگری میکنم ! ( به جد - حتی پول بیشتر از جیبم بدم ! ) ---
---
1 . حتما چک کنید که اکانتتون -- نشده باشه ! ( با نگاه کردن لاگ هاتون > تو سایت خود مخابرات مشهد )
2 . نرم افزار ثبت کننده ی میزان دریافتی و خروجی از پهنای باند رو روی سیستمتون نصب کنید و روی Startup بگذارید که هر کی دیگه هم از کامپیوترتون استفاده کرد ثبت کنه /
3 . چک کنید مقلا آپدیت ویندوز گرفته نشه !

ehsannnn00004
06-02-2012, 18:56
دوستان چرا این مخابرات برا طرح صبا شبانه نذاشته در صورتی که تمام شرکت های دیگه شبانه دارن و قیمت طرحاشون تقریبا مثله صباست.

ما که فیبر نوری هستیم هم انحصارا دست مخابراته اونم با این طرحاش!

vz67
06-02-2012, 19:34
اقا این مخابرات دزده
..............
البته یک موضوع دیگه هم وجود داره
شما می تونی با یوز و پسورد کس دیگه هم وصل بشی (ولی مطئن نیستم که باید تو همون مرکز باشی یا نه ) این اتفاق برای من شانسی افتاد و با اکانت دوستم وصل شدم حالا نمی دونم سرویس های دیگه مثل شاتل و صبانت هم میشه باهاشون چنین کاری کرد یا نه
پس این احتمال وجود داره که کسی دیگه وصل شده باشه چون یوزر و پسوردها ی پیش فرض کاملا مشخصه
جالب اینجاست که به اکانت دوستم وصل شدم و زنگ زدم مخابرات ( خودم رو به جای دوستم معرفی کردم ) و گفتم چرا وصل نمیشم ، گفت شما یا یکی دیگه الان به سیستم وصله گفتم چیکار کنم گفت قطع می کنم زود وصل شو وگرنه اون دوباره وصل میشه :5: گفتم شمارش چنده گفتم نمیدونم !!!!! شایدهم نخواست بگه به هر حال اگر این جوری باشه که دیگه ترافیک هم از دست بدی مخابرات مصرف شده حساب میکنه و پیگیری هم نمی کنه متاسفانه :41:

ehsannnn00004
07-02-2012, 12:28
البته یک موضوع دیگه هم وجود داره
شما می تونی با یوز و پسورد کس دیگه هم وصل بشی (ولی مطئن نیستم که باید تو همون مرکز باشی یا نه ) این اتفاق برای من شانسی افتاد و با اکانت دوستم وصل شدم حالا نمی دونم سرویس های دیگه مثل شاتل و صبانت هم میشه باهاشون چنین کاری کرد یا نه
پس این احتمال وجود داره که کسی دیگه وصل شده باشه چون یوزر و پسوردها ی پیش فرض کاملا مشخصه
جالب اینجاست که به اکانت دوستم وصل شدم و زنگ زدم مخابرات ( خودم رو به جای دوستم معرفی کردم ) و گفتم چرا وصل نمیشم ، گفت شما یا یکی دیگه الان به سیستم وصله گفتم چیکار کنم گفت قطع می کنم زود وصل شو وگرنه اون دوباره وصل میشه :5: گفتم شمارش چنده گفتم نمیدونم !!!!! شایدهم نخواست بگه به هر حال اگر این جوری باشه که دیگه ترافیک هم از دست بدی مخابرات مصرف شده حساب میکنه و پیگیری هم نمی کنه متاسفانه :41:

دوست عزیز یوزر و پسورد برای هر خط جداگانه تعریف میشه.

jajam1
08-02-2012, 19:31
سلام دوستان.من چند روزی هست که از شرکت کیا نت ADSL خریدم.جالب این جاست که برای چک کردن ریز مصرفم باید برم سایت اسیا تک.برای همین فکر میکنم یا بهم انداختن یا نمایندگی شرکت اسیا تک هست.من با سرعت بین 100 تا 300 دانلود میکنم.میخوام ببینم کسی تو مشهد سرویس اسیا تک داره؟چون سرویس های کیات از اسیا تک ماهانه حدود 3 هزارتومن بیشتر هست.

با چند دانلود میکنه؟

سوال دومم مربوط به سرویس های نا محدود هست.یکی الانم محدوده و چون زیاد دان میکنم میخوام یه نا محدود بگیرم.کسایی که نامحدود دارن تو مشهد کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنن ؟با چند دان میکنن؟

مخابرات ، شاتل ، صبا نت ، اسیا تک یا...

مرسی

jajam1
12-02-2012, 13:19
سلام دوستان.من چند روزی هست که از شرکت کیا نت ADSL خریدم.جالب این جاستکه برای چک کردن ریز مصرفم باید برم سایت اسیا تک.برای همین فکر میکنم یا بهم انداختن یا نمایندگی شرکت اسیا تک هست.من با سرعت بین 100 تا 300 دانلود میکنم.میخوام ببینم کسی تو مشهد سرویس اسیا تک داره؟چون سرویس های کیات از اسیا تک ماهانه حدود 3 هزارتومن بیشتر هست.

با چند دانلود میکنه؟

سوال دومم مربوط به سرویس های نا محدود هست.یکی الانم محدوده و چون زیاد دان میکنم میخوام یه نا محدود بگیرم.کسایی که نامحدود دارن تو مشهد کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنن ؟با چند دان میکنن؟

مخابرات ، شاتل ، صبا نت ، اسیا تک یا...

مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fizik81
12-02-2012, 23:50
یه خبر مهم برای دوستانی که در مرکز صابری وحید هستند
اگر صبح تا بعد از ظهر معمولا کانکن میشین به هیچ هنوان از طرح بعثت استفتده نکنین
من یک دوره 3 ماهه استفاده کردم
تقریبا بعثت مخابرات یک طرح عصرانه!!!!! و شبانه هست
چند روز اول می تونستم صبح ها سایت باز کنم ولی 2 ماه و اندی باقی مونده رو به هیچ عنوان صبح و ظهر ها نتونستم سایت باز کنم
من عادت کردم از ساعت 2 به بعد( که فکر کنم به خاطر تعطیلی اداره ها هستش) از اینترنت استفاده کنم
ولی خوب سرعت عصرا و شباش خوبه و تقریبا روی 60 ثابته.
زمانی که خواستم بگیرم خود مرکز مخابراتی میدون جانباز بهم گفت ولی من فک کردم الکی میگه!!!

گفتم اینجا هم بگم که بچه هایی که میخوان مخابرات بگیرن از7 صبح تا 2 بعد از ظهر رو روی کانکت شدن اصلا حساب نکنن

mojtabaalemi
14-02-2012, 08:57
دیروز پول طرح بعثتو ریختم.امروز وصل شده. سرعت وبگردیش خوبه.

fight12
14-02-2012, 18:52
دیروز پول طرح بعثتو ریختم.امروز وصل شده. سرعت وبگردیش خوبه.
سلام , شبانه رایگان داره؟
سرعت دانلود شبانه و روزانه ؟
ممنون میشم جواب بدی:21:

Hearse
15-02-2012, 01:39
سرعت بعثت مخابرات به منطقه ی مخابراتی ربط داره، و تو مراکزی که هنوز اشباء نشده سرعت خوبی داره ولی تعداد مشترکینش که زیاد بشه افت سرعت پیدا میکنه.
همینطوریش هم سرعت وبگردیش پایینه و قطعی هم مثه اینکه داره :|

ولی من خودم ازش راضی هستم.
هر چند هفته ی پیش باگ زد و 6گیگ شبانه رو ازم کم کرد و هنوز برنگشته و در حال پیگیری هستم

amirrasa kateb
15-02-2012, 21:25
سرعت بعثت مخابرات به منطقه ی مخابراتی ربط داره، و تو مراکزی که هنوز اشباء نشده سرعت خوبی داره ولی تعداد مشترکینش که زیاد بشه افت سرعت پیدا میکنه.
همینطوریش هم سرعت وبگردیش پایینه و قطعی هم مثه اینکه داره :|

ولی من خودم ازش راضی هستم.
هر چند هفته ی پیش باگ زد و 6گیگ شبانه رو ازم کم کرد و هنوز برنگشته و در حال پیگیری هستم

دوست من ممکنه بگی یوزر نیم و پسوردتو برای چک کردن حجم چجوری وارد می کنی؟

Hearse
15-02-2012, 23:42
باید زنگ بزنی به پشتیبانی تا به یک چیز خاص عوضش کنن.
چون پیش فرض یه چیزی گذاشتن که معلوم نیست چیه.
باید بگی تا برات عوضش کنن.

vz67
16-02-2012, 15:02
دوست من ممکنه بگی یوزر نیم و پسوردتو برای چک کردن حجم چجوری وارد می کنی؟
توی این آدرس

217.219.70.20:8080

user : 511+tel
pass : 511+tel
یا
pass : A511+tel
یا
pass :tel
یا
pass : codemelli

البته ادرس زیر هم هست که نمیدونم چرا بعضی ها می تونن وارد شن و بعضیها از جمله خود من وارد نشدم
46.100.191.164:88:20:
کسی میدونه به ما هم بگه

Hearse
17-02-2012, 00:10
البته پسورد باید حتما عدد+حرف باشه.
واسه همین معمولا یا A+شماره تلفنه
یا یه @ بعد از شماره تلفن یا کد ملیه.
که احتمالات دیگه ای هم هست و بهترین کار اینه که زنگ بزنی تا به یه چیز جدید تغییرش بدن.

mahanomah
21-02-2012, 10:01
سلام

دوستان، کسی از اینترنت مخابرات طرح بعثت در قوچان خبری داره ؟؟
سرعت دانلودش چنده؟؟

من طرح سحرشو داشتم سرعت دانلود 50 بود .

هر کی میدونه راهنماییم کنه.

ممنون

assz1366
22-02-2012, 19:50
من الان یک نامحدود 128 مخابرات دارم ، می خوام بعثت بگیرم ، آیا اینترنتی میشه و چجوری ؟
یا باید حتما حضوری برم ؟

mojtabaalemi
26-02-2012, 21:09
من الان یک نامحدود 128 مخابرات دارم ، می خوام بعثت بگیرم ، آیا اینترنتی میشه و چجوری ؟
یا باید حتما حضوری برم ؟ خیر اگر کسی تابحال مشتری بوده فقط میتونه اینترنتی همین سرویس فعلیشو شارژ کنه . شما باید به مرکز مخابراتی یا دفتر خدماتی مراجعه کنی.

بچه ها برای افزایش سرعت لود صفحات توی طرح بعثت نصب افزونه ی Tweak Network در فایرفاکس توصیه میشه.بعد از نصب باید در قسمت لیست افزونه ها option این افزونه رو در حالت Power قرار دهید.

yamahde 1414
27-02-2012, 20:47
سلام
من طرح بعثت فعال کردم اما سرعت دانلودم با آی دی ام بین 40 تا 50 است من بلوار معلم<دانش آموز هستم ولی از دفتر پیشخوان

چهارراه میدان بار adsl رو فعال کردم می خوام ببینم پایین بودن سرعتم به منطقه محل زندگی مربوط می شه یا از آنجایی که طرحمو

فعال کردم یا علت دیگری دارد

ممنون می شوم اگر راهنمایی ام کنید

mojtabaalemi
28-02-2012, 22:53
سلام
من طرح بعثت فعال کردم اما سرعت دانلودم با آی دی ام بین 40 تا 50 است من بلوار معلم<دانش آموز هستم ولی از دفتر پیشخوان

چهارراه میدان بار adsl رو فعال کردم می خوام ببینم پایین بودن سرعتم به منطقه محل زندگی مربوط می شه یا از آنجایی که طرحمو

فعال کردم یا علت دیگری دارد

سرعت بستگی به تعداد مشترکین در منطقه شما داره.

assz1366
02-03-2012, 01:50
سرعت طرح بعثت مخابرات روی فیبر نوری چنده ؟
ارزش داره برم 128 نامحدودی که الان از مخابرات دارمو با طرح بعثت عوض کنم ؟:17:
و همچنین سرعت شبانه رایگانش حدودا چنده ؟

shpegah
05-03-2012, 16:19
سلام دوستان
من از اول امسال اینترنت نامحدود مخابرات داشتم سه ماهه 39 تومان باسرعت 256 ولی خیلی راضی نبودم سرعت خوبی نداشت مرکز مخابرات صابری این بار رفتم طرح برنزی سه ماهه 15 تومان باحجم 3گیگ سرعت به نسبت عالیه سرعت دانلود350 کیلو بایت در ثانیه یک فیلم 1.5 گیگی 1 ساعت وربع دانلود شد توی این سه ماه یک گیگ اضافه تر خریدم 3 تومان برای من کافیه
حالا یک مشکلی دارم میخوام با تلویزیون اسمارت تی وی 42lw57000 به اینترنت مخابرات وصل بشم حالت تنظیم خودکارش که متصل نمیشه خودم ip addres,getway را میدم ولی Dns را که میدهم خطای Dns server میدهد
خداروشکر هیچ احدی هم نیست که جواب ماروبده 7230000 همیشه مشغوله هر جاروسرچ کردم چیزی دست گیرم نشدdns که من دادم مگر نبایدهمونی باشه که در ارتباط با کامپیوتر نشان میده مقادیری که من دادم بامودم Ads2/2+ combo routerl datasheen هست فقط یک خطlan ویک usbداره مقادیری که من دادم:
ip address:192.168.1.2
subnet:255.255.0.0
getway:192.168.1.1
dns:217.218.127.127
مقادیرزیررانیز برای dns امتحان کردم
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6
217.219.64.104
متاسفانه هیچ کدام را قبول نکرد فقط میگه بااپراتور خدمات اینترنتی تماس بگیرید
کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه ممنونم

mojtabaalemi
06-03-2012, 13:33
سرعت طرح بعثت مخابرات روی فیبر نوری چنده ؟
ارزش داره برم 128 نامحدودی که الان از مخابرات دارمو با طرح بعثت عوض کنم ؟
و همچنین سرعت شبانه رایگانش حدودا چنده ؟
به نظر من میرزه
سرعت دانلود روزا حدود 100 و تا 350 هم رفته تا حالا
شبا هم که نامحدوده حدود 50 تا 80 هست.

assz1366
07-03-2012, 18:22
به نظر من میرزه
سرعت دانلود روزا حدود 100 و تا 350 هم رفته تا حالا
شبا هم که نامحدوده حدود 50 تا 80 هست.
پس سرعت روز به روز متغیره ؟
من امروز گرفتم و سرعتم حدود 100 تا 150 بود.
میشه بگید شبانه از ساعت چند تا چنده ؟
و یوزرش چیه و آیا شرایط خاصی برای استفاده داره ؟
ممنون

assz1366
07-03-2012, 18:38
آیا مشکل شبانه طرح بعثت که دانلودی ها رو جزو حجم روزانه حساب می کرد حل شده ؟

Hearse
10-03-2012, 18:24
شبانه ش 12-7ه
از ساعت 3تا7 صبح سرعتش با روز دقیقا یکیه و بقیه ش یکم کمتره.
دانلود شبانه ش خوبه.
ولی مخابراته دیگه ثبات نداره یه روز خوبه یه روز قطعی داره یه روز سرعتا پایینتره، هیچ اعتباری بهش نیست.
ولی در کل خوبه

2raj_a
10-03-2012, 23:14
دوستان من قصد خرید سرویس adsl دارم بیشتر اوقات هم کارم وبگردی هستش و یه وقتایی هم دانلود به نظر شما از چه شرکت سرویس دهنده ای اشتراک بگیرم؟مخابرات چطوره؟

babak2111
10-03-2012, 23:28
شبانه ش 12-7ه

از ساعت 3تا7 صبح سرعتش با روز دقیقا یکیه و بقیه ش یکم کمتره.
دانلود شبانه ش خوبه.
ولی مخابراته دیگه ثبات نداره یه روز خوبه یه روز قطعی داره یه روز سرعتا پایینتره، هیچ اعتباری بهش نیست.
ولی در کل خوبه

Hearse جان هنوزمتوسطدانلود همون 2گیگه یا کم وزیاد شده؟

Last Night
12-03-2012, 10:48
دوستان..من پریروز رفتم درخواست دادم گفتن خط تلفنت پی سی امه(pcm)

حالا باید چیکار کنم؟؟:41:

masooumi
12-03-2012, 17:53
دوستان کسی در مورد طرح خانواده خبر داره .

نوشتن اینترنت با بالاترین سرعت ممکن و یک گیگ ترافیک در ماه به قیمت 3000 تومان در ماه بر روی خط تلفن محاسبه می شود و هر گیگ اضافه هم که خواسته باشید همون 3000 تومان

من که با شماره 2030 تماس گرفتم و مشخصات دادم . ظاهرا که گفتن باید مخابرات خط شما رو تخلیه کنه ! حالا اگر این طرح برای مخابرات نیست پس چرا توی سایت مخابرات تبلیغش کردن؟

ehsannnn00004
12-03-2012, 23:23
دوستان کسی در مورد طرح خانواده خبر داره .

نوشتن اینترنت با بالاترین سرعت ممکن و یک گیگ ترافیک در ماه به قیمت 3000 تومان در ماه بر روی خط تلفن محاسبه می شود و هر گیگ اضافه هم که خواسته باشید همون 3000 تومان

من که با شماره 2030 تماس گرفتم و مشخصات دادم . ظاهرا که گفتن باید مخابرات خط شما رو تخلیه کنه ! حالا اگر این طرح برای مخابرات نیست پس چرا توی سایت مخابرات تبلیغش کردن؟

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ماهی یک گیگ 3هزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

نامردا همین الان طرح برنزی رو ماهی یک گیگ دارن میدن 5200 که!!!!!!!!!!!!!!:18:

masooumi
13-03-2012, 11:00
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ماهی یک گیگ 3هزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

نامردا همین الان طرح برنزی رو ماهی یک گیگ دارن میدن 5200 که!!!!!!!!!!!!!!:18:

آره شما یک تماس بگیر با شماره 2030 همه رو توضیح می ده.

فقط من موندم این مربوطه به مخابراته؟ پس چرا می گن باید خط رو تخلیه کنی تا ما دوباره رانژه کنیم؟؟؟(الان مخابرات دارم)

اگر مربوط به مخابرات نیست ، پس چرا تو سایت مخابرات تبلیغ کردن؟؟؟

از طرفی توی باقی استان ها شماره تماس adsl مخابرات همین 2030 هست .

ehsannnn00004
13-03-2012, 16:27
آره شما یک تماس بگیر با شماره 2030 همه رو توضیح می ده.

فقط من موندم این مربوطه به مخابراته؟ پس چرا می گن باید خط رو تخلیه کنی تا ما دوباره رانژه کنیم؟؟؟(الان مخابرات دارم)

اگر مربوط به مخابرات نیست ، پس چرا تو سایت مخابرات تبلیغ کردن؟؟؟

از طرفی توی باقی استان ها شماره تماس adsl مخابرات همین 2030 هست .

آره ماله مخابراته.این که گفتن باید تخلیه بشه واسه اینه که شما اگه بخوای طرحتو عوض کنی باید اول خط تخلیه بشه دوباره واسه طرح جدید رانژه بشه.

من طرح برنزی ماهی یک گیگ 5200 رو هفته پیش تا خرداد ساله دیگه تمدید کردم حالا این طرح جدیدو دادن ماهی یک گیگ 3000.یعنی 6000هزار تومن رفت تو پاچم!:41:

2raj_a
13-03-2012, 16:55
از دوستان مشهدی لطفا یکی بگه کدوم طرح مخابرات خوبه که بگیرم

ehsannnn00004
13-03-2012, 20:21
از دوستان مشهدی لطفا یکی بگه کدوم طرح مخابرات خوبه که بگیرم

اگه دانلود زیاد داری بعثت 5گیگ و شبانه رایگان ماهی 12500

اگه دان نداری طرح صبا از ماهی یک گیگ داره تا 3 گیگ 5200 تا 8700

سرعت تمام طرحا حجمی مخابرات تا 1 مگ هستش

masooumi
14-03-2012, 13:29
اگه دانلود زیاد داری بعثت 5گیگ و شبانه رایگان ماهی 12500

اگه دان نداری طرح صبا از ماهی یک گیگ داره تا 3 گیگ 5200 تا 8700

سرعت تمام طرحا حجمی مخابرات تا 1 مگ هستش

البته سرعت بستگی به مرکز تلفن شما هم داره

ehsannnn00004
14-03-2012, 18:55
البته سرعت بستگی به مرکز تلفن شما هم داره

درسته دوست عزیز منم گفتم " تا " یک مگ هست یعنی ممکنه کمتر باشه اما بهترین حالت 1 مگ هستش.

البته دوستانی که سرعتشون کمه به امور مشترکین زنگ بزنن درست میکنن.من اول سرعت دانلودم 50 بود زنگ زدم درست شد 350:21:

assz1366
15-03-2012, 00:46
درسته دوست عزیز منم گفتم " تا " یک مگ هست یعنی ممکنه کمتر باشه اما بهترین حالت 1 مگ هستش.

البته دوستانی که سرعتشون کمه به امور مشترکین زنگ بزنن درست میکنن.من اول سرعت دانلودم 50 بود زنگ زدم درست شد 350:21:
یعنی الانم 350ـه ؟
بعدم تو خود طرح اسمش 128ـه ، بعد زنگ بزنی بگی چرا سرعتمو مثلا 3 مگ نمی کنین ؟
خب یارو بخواد میتونه بگه "اسمش روش بود 128 ، همین الانشم به جای 16 ، شده 50 که بیشتر از سرعتته !!

babak2111
15-03-2012, 06:48
البته دوستمون احسان فکرکنم ازطرح برنزی استفاده می کنن تا خودشون بیان بگن
طرح بعثت هم بخصوص تو ساعات رایگانش بستگی خیلی زیادی به شلوغی مرکزمخابراتی داره تا چه سرعتی بهتون برسه

ehsannnn00004
15-03-2012, 13:05
یعنی الانم 350ـه ؟
بعدم تو خود طرح اسمش 128ـه ، بعد زنگ بزنی بگی چرا سرعتمو مثلا 3 مگ نمی کنین ؟
خب یارو بخواد میتونه بگه "اسمش روش بود 128 ، همین الانشم به جای 16 ، شده 50 که بیشتر از سرعتته !!

بله 300 تا 350

اسمش 128 حجمیه و این طبق قانون رگولاتوری که میتونی تو سایت متما ببینی یعنی اینکه اگه کسی طرح ی به غیر از نامحدود بخواد یعنی حجمی ارائه دهنده باید حداکثر سرعت رو بهش بده.

در ضمن دوست عزیز اینکه اسمش 128 هست یعنی کفه سرعت 128 و تضمین میکنن از این کمتر نشه و بهترین حالت 1 مگ .اگه متن قرارداده مخابراتو بخونید بعد امضا کنید اینارو نوشته.

ehsannnn00004
15-03-2012, 13:11
البته دوستمون احسان فکرکنم ازطرح برنزی استفاده می کنن تا خودشون بیان بگن
طرح بعثت هم بخصوص تو ساعات رایگانش بستگی خیلی زیادی به شلوغی مرکزمخابراتی داره تا چه سرعتی بهتون برسه

بله من برنزی دارم.دوستان دقت نکردن من گفتم سرعت طرحا " تا " یک مگ هست و ممکنه کمتر باشه .

من قبلا بعثت داشتم اونم اوایل سرعت 50 بود که شنیدم دوستان میگن سرعتشون 350 هست زنگیدم بعد 2 روز سرعتم خوب شد.

بعثت بین100تا 350 هست اگه سرعت شما هیچ وقت به 350 نمیرسه خطتون رو بیش از ظرفیت بستن و باید بگید تا درست شه.

assz1366
17-03-2012, 23:59
بله من برنزی دارم.دوستان دقت نکردن من گفتم سرعت طرحا " تا " یک مگ هست و ممکنه کمتر باشه .

من قبلا بعثت داشتم اونم اوایل سرعت 50 بود که شنیدم دوستان میگن سرعتشون 350 هست زنگیدم بعد 2 روز سرعتم خوب شد.

بعثت بین100تا 350 هست اگه سرعت شما هیچ وقت به 350 نمیرسه خطتون رو بیش از ظرفیت بستن و باید بگید تا درست شه.
من زنگ زدم امور مشترکین میگه سرعت برای همه یکسانه و پهنای بانده همه کسایی که از این طرح استفاده می کنن یکسان تعریف شده.
البته صفحه اطلاعات مودم من این نرخ بیت ریت رو برای اتصال dsl میگه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر می کنید پیچوندنم ؟

babak2111
18-03-2012, 00:38
من زنگ زدم امور مشترکین میگه سرعت برای همه یکسانه و پهنای بانده همه کسایی که از این طرح استفاده می کنن یکسان تعریف شده.
البته صفحه اطلاعات مودم من این نرخ بیت ریت رو برای اتصال dsl میگه !
فکر می کنید پیچوندنم ؟

دوست عزیز الان شما مگه ازاین طرح ها داری استفاده می کنی که اینعکس رو گداشتی؟
چون اگه ازشرکت ها استفاده می کنی که که این عکس دیگه ربطی به طرخ های مخابرات نداره
اگرم ازمخابرات استفاده می کنی که سرعت دانلود رو بگی ممنون می شم

assz1366
18-03-2012, 01:08
دوست عزیز الان شما مگه ازاین طرح ها داری استفاده می کنی که اینعکس رو گداشتی؟
چون اگه ازشرکت ها استفاده می کنی که که این عکس دیگه ربطی به طرخ های مخابرات نداره
اگرم ازمخابرات استفاده می کنی که سرعت دانلود رو بگی ممنون می شم
من دوخط از دوجای مختلف استفاده می کنم ، یکی شرکتی ، یکی هم که فیبره از مخابرات ، طرح بعثت
از مخابرات سرعت دانلودم 100 بیشتر تا حالا نشده :41:

babak2111
18-03-2012, 07:37
والله پس با ایناوصاف مشخصات سرویس بعثت شما دقیقا نصف منه البته فکرکنم مرکزبه مرکزفرق داره
من فرشچی هستم شما کجایین؟

abdolahe
18-03-2012, 11:54
من بعثت دارم سرعت دانلودم بسته به لینک فرق داره ولی تا 270 هم رفته واینکه اگه 4 تا فایل با هم دانلود کنم سرعت هیچ فرقی نمیکنه :دی

reza7434
18-03-2012, 11:58
سرعت دانلود بچه ها در هر مرکز مخابراتی متفاوته اما یک رنج متوسط همه جای داره و بخاطر اینکه سخت افزارها و بستر شرکت خدمات دهنده و مخابرات به شما متفاوت هستش.
الان آسیا تک با بهترین بستر سخت افزاری تا 2042 کیلوبایت اینترنت ارائه میده به کاربران خانگی:40:

babak2111
18-03-2012, 15:52
:21:
من بعثت دارم سرعت دانلودم بسته به لینک فرق داره ولی تا 270 هم رفته واینکه اگه 4 تا فایل با هم دانلود کنم سرعت هیچ فرقی نمیکنه :دی
عبدالله جان شما سرغت شبانه ات چنده؟شبی چقدر می گیری

assz1366
18-03-2012, 17:57
والله پس با ایناوصاف مشخصات سرویس بعثت شما دقیقا نصف منه البته فکرکنم مرکزبه مرکزفرق داره
من فرشچی هستم شما کجایین؟
من از دفاتر پیشخوان اینترنت رو گرفتم ، خونمون سجاده ، نمی دونم از کدوم مرکز مخابراتی سرویس میگیرم !
حالا مال شما اطلاعات کانکشن DSL مودم رو چه سرعتی اعلام می کنه ؟

mohsen_gh1991
22-03-2012, 15:19
سلام بر دوستان عزیز
سال نو مبارک
من تا دیروز پارس انلاین داشتم. سرعتش برام راضی کننده نبود(البته سرعت رایگان شبانه) حالا میخوام از مخابرات بگیرم.
البته قبلش چنتا سوال داشتم:

میخوام سرویس حجمی شو بگیرم. (128 یا 256 سه ماهه 9 گیگ):
1- طرح طلاییش چطوره؟ هنوزم هست؟ قیمتش چطور؟ 128 هست یا 256
2- طرح بعثت رو هم اگه میشه توضیح بدین.سه ماهه 9 گیگ هم داره؟این چطور 128 ه یا 256؟
3- سرعت مخابرات در کل چطوره؟ میارزه که از پارس انلاین جمع کنم بیام مخابرات بگیرم؟ شبانه رایگان هم دارن اینا؟
4- در کل کدوم یکی از این طرح ها بیشتر توصیه میشه؟ هم وبگردی و هم دانلود.البته دانلودهای سنگین رو برای شبانه میخوام بزارم
5- کسی میدونه وضعیت مرکز مخابراتی 15 خرداد چطوره؟از نظر سرعتی میگم.

فقط اگه میشه زودتر جوابشو بدین لطفا. تا شنبه بیشتر وقت ندارم
مرسی

mohsen_gh1991
23-03-2012, 21:09
سلام بر دوستان عزیز
سال نو مبارک
من تا دیروز پارس انلاین داشتم. سرعتش برام راضی کننده نبود(البته سرعت رایگان شبانه) حالا میخوام از مخابرات بگیرم.
البته قبلش چنتا سوال داشتم:

میخوام سرویس حجمی شو بگیرم. (128 یا 256 سه ماهه 9 گیگ):
1- طرح طلاییش چطوره؟ هنوزم هست؟ قیمتش چطور؟ 128 هست یا 256
2- طرح بعثت رو هم اگه میشه توضیح بدین.سه ماهه 9 گیگ هم داره؟این چطور 128 ه یا 256؟
3- سرعت مخابرات در کل چطوره؟ میارزه که از پارس انلاین جمع کنم بیام مخابرات بگیرم؟ شبانه رایگان هم دارن اینا؟
4- در کل کدوم یکی از این طرح ها بیشتر توصیه میشه؟ هم وبگردی و هم دانلود.البته دانلودهای سنگین رو برای شبانه میخوام بزارم
5- کسی میدونه وضعیت مرکز مخابراتی 15 خرداد چطوره؟از نظر سرعتی میگم.

فقط اگه میشه زودتر جوابشو بدین لطفا. تا شنبه بیشتر وقت ندارم
مرسی

دوستان کسی نبود جواب بده؟ فردا دارم میرم بگیرما. یکی بیاد راهنمایی کنه :31:

mohammad2003
23-03-2012, 23:37
داداش از من میشنوی از مخابرات سرویس نگیر پشیمون میشی
قطعی زیاد و لود طولانی صفحات

assz1366
24-03-2012, 14:35
داداش از من میشنوی از مخابرات سرویس نگیر پشیمون میشی
قطعی زیاد و لود طولانی صفحات
قطعی دوره ای هست ، بعضی وقتا زیاد بعضی وقتا کم !!
ولی لود طولانی صفحات رو قبول دارم

ahmad710
24-03-2012, 20:17
قطعی دوره ای هست ، بعضی وقتا زیاد بعضی وقتا کم !!
ولی لود طولانی صفحات رو قبول دارم
من بعثت دارم،از دی ماه که گرفتم حدود یکی دوبار قطعی داشتم که چند ساعته حل شده.در مورد لود شدن صفحات اکثر مواقع برای من خیلی سریع و خوبه.در کل بستگی به منطقه مخابراتی داره

mysepidar
27-03-2012, 08:20
مخابرات پشتیبانی بسیار ضعیفی داره . اگه مشکلی داشته باشین کسی پاسخگو نیست !
به نظر من که یک فاجعه در حوزه IT به حساب میاد .

mohsen_gh1991
28-03-2012, 10:48
با تشکر از احمد اقای عزیز برای راهنماییاشون
من امروز طرح صبا طلایی رو وصل کردم
اینم سرعتش به نظرتون خوبه؟

noisymind
28-03-2012, 11:35
چرا این سایت مخابرات قسمت ثبت نامش بسته شده؟

lich^king
28-03-2012, 15:26
سلام دوستان
من مرکز مخابرات ام کوثره بازی انلاین میکنم خیلی زیاد !!! چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟
اگه بخوام محدود بگیرم به نظرتون ماهی 20 گیگ خوبه یا 10 گیگ؟
من شرکتم اسیاتک هست در حال حاظر نامحدود اما time out خیلی داره !!! پرت عوض کردن جم کردن دوباره رانجه کردن اما درست نشد
نظر شما چیه ؟

SaЁeD
28-03-2012, 16:49
من امروز طرح صبا طلایی رو وصل کردم
اینم سرعتش به نظرتون خوبه؟
به نظر من که خیلی خوبه.حالا تو عمل سرعت دانلودت با دانلود منیجر چقدره؟ آپلودش چی؟
قطعی و اینا نداره که؟

hooman85hooman
29-03-2012, 17:25
از دوستان کسی هست که در مشهد در محدوده صابری وحید سرعت شبانه خوب داشته باشه ؟ اگه هست قیمت و نوع اشتراک هم لطف کنید و بگید . ظاهرا باید قید صبانت رو زد .:46:

mohsen_gh1991
29-03-2012, 20:32
به نظر من که خیلی خوبه.حالا تو عمل سرعت دانلودت با دانلود منیجر چقدره؟ آپلودش چی؟
قطعی و اینا نداره که؟
سرعت دانلود تقریبا تو همین رنجه البته خب این دیگه حداکثر سرعته. معمولا بین 150 تا 200 میانگین بیشترین نوسانات سرعته
قطعی متاسفانه زیاد داره یه مقدار ازار دهنده س

ehsannnn00004
30-03-2012, 10:53
چرا این سایت مخابرات قسمت ثبت نامش بسته شده؟

به نظرم چون تویه عید تمام ادارات از هستی ساقط میشن این سایته مخابراتم به همین وضع دچار شده:27:

ehsannnn00004
30-03-2012, 11:01
سلام دوستان
من مرکز مخابرات ام کوثره بازی انلاین میکنم خیلی زیاد !!! چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟
اگه بخوام محدود بگیرم به نظرتون ماهی 20 گیگ خوبه یا 10 گیگ؟
من شرکتم اسیاتک هست در حال حاظر نامحدود اما time out خیلی داره !!! پرت عوض کردن جم کردن دوباره رانجه کردن اما درست نشد
نظر شما چیه ؟

سلام سرویس های نامحدود کیفیت خوبی ندارن.محدود هم ماهی 20گیگ قیمتش زیاد در میاد.بهرحال مخابرات محدود بعثت رو داره که پینگ زیر 50 داره و نسبتا خوبه .اما واسه آنلاین بازی کردن زیاد خوب نیست.
شاتل میتونه گزینه خوبی باشه در کنارش یکم صبا نت:46:

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

از دوستان کسی هست که در مشهد در محدوده صابری وحید سرعت شبانه خوب داشته باشه ؟ اگه هست قیمت و نوع اشتراک هم لطف کنید و بگید . ظاهرا باید قید صبانت رو زد .:46:

فعلا مخابرات با این سرعت 100 شبانش زده رو دسته همه:39:

mohsen_gh1991
30-03-2012, 16:37
دوستان برای مخابرات وی پی ان و ساکس فعاله یا قطعه؟

Masoud.Neshat
31-03-2012, 08:15

sous
31-03-2012, 11:00
سلام

من تقریبا یک سالی میشه که اشتراک adsl از شاتل دارم و چون استفادم از اینترنت فقط وبگردی بود برای همین اصلا تو کار اینکه چه سرویسی دارم و جریان چیه نبودم تا این دو ماه آخری که لازم الدانلود شدم و رفتم پیگیری کردم که سرویسای مختلف چطورین و کدومشون برای دانلود بهتره و گفتم این موضوع رو اینجا بذارم که شاید به درد دیگران هم بخوره اگر هم کسی ایرادی در اون ها میبینه خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنه

تنظیم قوانین مربوط به اشتراک های اینترنت دست " سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" هستش و یکسری قوانینی اصولی و مفید تصویب کرده که همونطور که حتما مستحضر هستید اینجا ایرانه و در حال حاضر شرکت های ارائه دهنده خدمات adsl دارن به بهترین نحو ممکن ازش به سود خودشون استفاده میکنند. منم سعی میکنم اطلاعاتم رو برای هر کدوم از سرویس ها اینجا بذارم، از دیگران هم کمک میطلبم البته

در حال حاضر دو نوع اشتراک ADSL وجود داره، سرویس های محدود و نامحدود که در حقیقت محدود ها نامحدود هستن و نامحدود ها محدود که در ادامه توضیح میدم :دی (میبخشید ولی :دی هاتون خیلی افتضاحه ها)

سرویس های نا محدود:

طبق قوانین همون شرکتی که گفتم سرویس های نامحدود باید بین ده مشترک به اشتراک گذاشته بشن!، یعنی یک 128 رو با ده نفر مشترک میشید، مثل اینکه یک خط 128 بخرید بعد بین 10 تا کامپیوتر شیر (=share) ش کنین. در نتیجه برای اینکه بفهمین سرعت نهایی دانلودتون چقدره باید اول سرعتتون رو (مثلا 128 رو) تقسیم بر هشت کنید تا به بایت در بیاد و بعد تقسیم بر ده کنید تا حداقل سرعت ممکن بدست بیاد (در حالی که هر ده نفری که باهم مشترک هستید استفاده صد در صد میکنین مثل این که هر ده تا کامپیوتری که یکنواخت شیر شدن دارن دانلود میکنن) ، خوب این عدد میشه سرعتی که سرویس دهنده اینترنت موظفه به شما بده، یعنی برای 128 کیلو بیت بر ثانیه ای که خریداری کنید، 1.6 کیلو بایت بر ثانیه دریافت میکنید که از دایال آپ هم کمتره فک کنم.

فقط چند نکته رو باید در مورد این سرویس های نامحدود یاد آور بشم:

اول اینکه چون به نفع شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی نیست، همیشه اغلب روی همون پهنای باند استانداردتون نگهتون میدارن، یعنی اگر 128 باشید دیگه مثل سرویس های محدود این عدد حداقل سرعتتون نیست بلکه یه جورایی عدد حداکثر سرعتتونه
دوم اینکه در 24 ساعته شبانه روز و در 7 روز هفته تمام نه نفری که باهشون مشترکید بدون شک دارن از صد درصد پهنای باندشون استفاده میکنن :دی
سوم این که بین ده نفری که با هم شیر هستین شما همیشه از همه کمترین سهم رو دریافت میکنید چون نه نفر دیگه لینک های بهتری رو انتخاب کردن. همیشه!
چهارم این که شرکت برای اینکه مطمئن بشه ضرر نمیکنه هزینه ی اولیه رو هفت هشت برابر سرعت های معادل سرویسای محدود میگیره که تازه باز هم معادل نمیشه (بعدا توضیح میدم)

ببینم ایشالله بعدا وقت پیش میاد ادامه بدم یا نه

masoud360
31-03-2012, 15:39

6594
31-03-2012, 18:20
اینترنت منم(بعثت) سرعتش نسبت به اوایل خیلی کم شده:2:

ehsannnn00004
01-04-2012, 11:54
سلام الان از طریق سایت مخابرات نمیتونم شارژ اضافه بخرم.میگه ارتباط با سایت بانک برقرار نمیباشد.ماله شما هم اینطوری شده؟

من چون تو این چند روز نزدیک 10 گیگ شارژ خریدم نکنه منو محدود کردن؟؟؟!!!از مخابرات این کارا بعید نیست.

amin1374
02-04-2012, 00:16
یک سوال داشتم من الان تا
14اردیبهشت وقت دارم تا نامحدود 512 مخابرات یکسالش تموم شه به نظرتان چی بگیرم خوبه که سرعتش بالا باشه چون من با این64-70کیلو شبانه روزی 4گیگبیشتر نمیتونم بگیرم ولی اینم بگم همیشه مودم روشنه وهمیشه هم با وای فای یا دارم دان میکنم یا چرخ میزنم بعدش نزدیک 300گیگ تو این ی سال دانلود کردم!!!!!!! حالا چه سرویسی رو پیشنهاد میدید بعثت چه طوره واسه ایام منحوث امتحانات میخامش پس دانلود تا 3ماه کمه وکمه منتطقه ما بلوار پایداری تو سرافرازان هستش اگه بخام از طریق شماره 2030اینترنت بگیرم سرعتش چنده نامحدوده حجمیه چه طوریاست
طرح بعثت تو منطقه ما سرعتدانلودش چه قذه البته ما ت کوثر رفتیم ثبت نام کردیم بار اول بعدشم ما خودمون مخابراتیی هستیم از بابت پارتیو.....مشکلی نیست

ehsannnn00004
02-04-2012, 09:27
یک سوال داشتم من الان تا
14اردیبهشت وقت دارم تا نامحدود 512 مخابرات یکسالش تموم شه به نظرتان چی بگیرم خوبه که سرعتش بالا باشه چون من با این64-70کیلو شبانه روزی 4گیگبیشتر نمیتونم بگیرم ولی اینم بگم همیشه مودم روشنه وهمیشه هم با وای فای یا دارم دان میکنم یا چرخ میزنم بعدش نزدیک 300گیگ تو این ی سال دانلود کردم!!!!!!! حالا چه سرویسی رو پیشنهاد میدید بعثت چه طوره واسه ایام منحوث امتحانات میخامش پس دانلود تا 3ماه کمه وکمه منتطقه ما بلوار پایداری تو سرافرازان هستش اگه بخام از طریق شماره 2030اینترنت بگیرم سرعتش چنده نامحدوده حجمیه چه طوریاست
طرح بعثت تو منطقه ما سرعتدانلودش چه قذه البته ما ت کوثر رفتیم ثبت نام کردیم بار اول بعدشم ما خودمون مخابراتیی هستیم از بابت پارتیو.....مشکلی نیست
ماشالله چی همه سوال!!!!!!!!!!!
داداش یه چرخی همینجا بزنی جواب همه سوالاتو میگیری.

بعثت سرعت حدود 350بود که الان بعضی دوستان محدود شدن به 100 .ماهی 13تومن.بهترین پیشنهاده به نظرم.

راستی شما که مخابراتی هستین باید بهتر بدونید!:46:

amin1374
02-04-2012, 12:03
ما مخابراتیم ولی که همهچیو نمیذنیم شما کاربرایید که میگید فلان سرویس خوبه و توصیه میکنیدو.......
به حر حال سرعت آپلود این سرویس بعثت+پینگش چنده
ه که ماهی هستش سرعت دان وآپش چنده
این سههزارس
یک چیز دیگه اونم همین ماهی سه هزارتومنیه منظورمه دانلود رایگانم داره
بعدش یک چیز دیگه میگن نامحدودارو برداشتن راسته و...؟
مصلا اگر تو ساعت حجمی طرح بعثت باشیم بعدش کامپیوتر داره دانلود میکنه بعدش ساعت بره تو ساعت مجاتیش تکلیف حجم چه شود؟در حالتی که مودم خودش کانکت میکنه
به غیر از اینا سرویسیم دارند که ماهی باشه مثلا پول ی ماهو بدیم سه ماهه نگیریم

متشکرم

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

قبلا اون اوایل سرعتم واینا خیلی خوب بود تست تو امضامو نگاه کنید ول الان مظخرف شدهمیخام یک دوماهه بگیرم تا اطلاع ثانوی بعدش اقدام به کرفتن یکساله یا نامحدود و...بگیرم میدن

OMiD.1080p
02-04-2012, 14:03
اینترنت منم(بعثت) سرعتش نسبت به اوایل خیلی کم شده:2:

آره منم بعثت دارم.
الان نزدیک به 3 هفته است که راه اندازی کردم خط رو ولی نسبت به اوایل یا فوقش یه هفته اول سرعت خیلی اومده پایین.

عکس زیر نشون میده که اون هفته اول پهنای باند اینترنت 128 محدود مخابرات به پهنای باند 2 مگ رسیده بوده.

این هم سرعت دانلود با نرم افزار دانلود منیجر است که واقعا محشر بود.

این هم عکس از دانلود از چند تافایل پشت سر هم :

masoud360
02-04-2012, 16:09
دوستانی که طرح بعثت دارن و سرعتاشون محدود شده یا کم شده بیان اینجا سرعت روزانه و شبانه الانشون رو بگن ببینیم بقیه دوستان وضعشون چطوره.من زنگ هم می زنم پشتیبانی درپیتشون با پرویی منکر میشن.

OMiD.1080p
02-04-2012, 16:36
توی پست قبلی که دادم چند تا عکس گذاشته بودم که طبق توضیحاتی که داده بودم مال فوفق 7 الی 8 روز اولش بود.
ولی الان که دقیقا ساعت 5:30 دقیقه عصر است , و تقریبا بعد 3 هفته کارکرد خط سرویس یه تست سرعت از پهنای باند گرفتم.
این عکسش است.

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

نمیدونم چرا اینجوری شده؟
فقط میدونم که بابا تو روز حداقل سرعت نیاید اینقدر کم باشه. :41:

OMiD.1080p
02-04-2012, 16:47
مگر جز این نیست که کسی که سرویس محدود داره تو روز به خاطر محدودیت حجمی ضایع است دانلود کنه؟
مثلا خود من که 15 گیک حجم واسه 3 ماه دارم.
که الانم که سه هفته از سه ماه اعتبارم گذشته از 15 گیگ من فقط 7800 مگابایت دیگه مونده. :18:
فقط واسه دانلودهایی که بعضی مواقع مورد نیاز بوده نصف حجمم به باد رفته.
بنابراین تصمیم گرفتم فقط توشب دانلود کنم.
ولی نمیدونم که روز که کسی زیاد دانلود نمیکنه چرا بازم اینقدر سرعت و پهنای باند کم است.؟:19:

masoud360
02-04-2012, 17:37
این هم سرعت بنده در تایم 6:30 عصر. :41:

متاسفم تو همه جا میگن هر روز بهتر از دیروز اینجا میگن هیچ تضمینی نیست که فردا بهتر از امروز باشه پس به همینی که داری رازی باش

تا 10 روز پیش سرعتم فیکس رو 3 مگ بود.الان زیر 1 مگ :18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsannnn00004
02-04-2012, 20:00
مگر جز این نیست که کسی که سرویس محدود داره تو روز به خاطر محدودیت حجمی ضایع است دانلود کنه؟
مثلا خود من که 15 گیک حجم واسه 3 ماه دارم.
که الانم که سه هفته از سه ماه اعتبارم گذشته از 15 گیگ من فقط 7800 مگابایت دیگه مونده. :18:
فقط واسه دانلودهایی که بعضی مواقع مورد نیاز بوده نصف حجمم به باد رفته.
بنابراین تصمیم گرفتم فقط توشب دانلود کنم.
ولی نمیدونم که روز که کسی زیاد دانلود نمیکنه چرا بازم اینقدر سرعت و پهنای باند کم است.؟:19:

دوست عزیز تنها سرویس حجمی مخابرات که شبانه داره همین بعثته.3سرویس حجمی دیگه شبانه ندارن و ملت هر وقت دوست داشتن دان میکنن.مسلما کسی شب دان نمیکنه و همه تو روز میکنن! و کسایی هم که بعثت دارن شبا دان میکنن.به همین خاطر وضع شبو روز افتضاحه:2:

sajey
02-04-2012, 20:14
سلام عزیزان
تست سرعت من ساعت 21:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرح بعثت

OMiD.1080p
03-04-2012, 00:56
راستی رفقا.
شماها سرویس هاتون قعطی نداره ؟ :13:
که قطع بشه و بعد وصل بشه؟

sajey
03-04-2012, 07:23
راستی رفقا.

سلام omid.2009 جان
طرح بعثت من که هر روز منطقی روزی یبار یا بیشتر قطع میشه :41:

OMiD.1080p
03-04-2012, 09:56
سلام omid.2009 جان
طرح بعثت من که هر روز منطقی روزی یبار یا بیشتر قطع میشه :41:

ولی خدایش مال من حتی یه ثانیه هم تا حالا دیس کانکت نشده . :20:
جدی میگم.
چه روز چه شب.
لااقل همینش خوب
چون شنیده بودم دوستانم میگفتند که آمار دیسی مخابرات زیاده ودر طی روز زیاده دیس میکنه.
ولی من که هنوز دیس نشدم.:21:

erfangame
03-04-2012, 09:58
سلام
طرح بعثت
قبل از محدود شدن
در حال حاضر

Hearse
03-04-2012, 11:02
ساعت 12ظهر
مثه اینکه واقعا سرعتارو کم کردن

OMiD.1080p
03-04-2012, 12:31

سرعت افتضاحه. :42::3::evil2:
حالا چه کارکنیم.

noisymind
03-04-2012, 18:25
راستی رفقا.

چرا پوست منو کنده!! از چند سرویس دهنده و چند منطقه مختلف من امروز که کار کردم ماشاا... هر 3-4 دقیقه یک بار قطع میشه و بعد از 10-20 ثانیه وصل میشه!!!! :2:

IRANER
04-04-2012, 14:17
سلام دوستان
در حال حاضر بهترین سرویس دهنده برای دانلود شبانه کدوم isp هستش؟

Zharfa
04-04-2012, 16:17
سلام دوستان
در حال حاضر بهترین سرویس دهنده برای دانلود شبانه کدوم isp هستش؟

طرح بعثت مخابرات خوب بود که سرعتش رو آوردن پایین و مثل سابق نیست. چیزی حدود 40-50 KB
شاتل شبانه ساعت سه به بعد سرعت 250KB هست اما اگر بیشتر از 15GB دانلود رایگان شبانه در ماه داشته باشی، سرعت دانلود شبانه ات محدود میشه و زیر 10KB میاد.
پارس آنلاین اگه سرویس های 512Kb به بالا بگیری، سرعت دانلود شبانه اش بالای 50KB میشه، در غیر اینصورت بدرد نمی خوره.
صبانت هم که شب ها افتضاح هست
این مطالب تجربه شخصی نیست و فقط از خوندن تاپیک ISP های مختلف دستگیرم شد :7:

akparas
04-04-2012, 16:41
می بینم که طرح بعثتی ها هم مثل صبانت شده یعنی به معانی واقعی کلمه ......یدمان.:27: به به به به

OMiD.1080p
04-04-2012, 16:54
البته من شب ها تا 125 میره خط بعثتم.

noisymind
04-04-2012, 17:04
شاتل که اصلا برای دانلود شبانه و کلا اصلا برای دانلود کردن! به درد نمیخوره چون بعد از چند روز که از دید خوشون! زیاد دانلود داشته باشی سرعت میشه 20 !!

OMiD.1080p
04-04-2012, 17:58
شاتل که اصلا برای دانلود شبانه و کلا اصلا برای دانلود کردن! به درد نمیخوره چون بعد از چند روز که از دید خوشون! زیاد دانلود داشته باشی سرعت میشه 20 !!

نه بابا؟ :18::18::18:

عجب نامردهایی اند.:41:

mehrdad2006
05-04-2012, 17:37
دادا از شاتل هیچی نگو بدترین isp ایران هست یک 512 یک ساله ازشون گرفتم 11 گیگ دانلود شبانه داشتم
اینترنتم محدود کردن الان 8کیلوبایت دانلود دارم دارم دیونه میشم
فقط مال مردم میخورن دزدها

noisymind
05-04-2012, 18:57
والا ما که از شاتل سرویس مثلا نامحدود!! داشتیم ( هنوزم تاریخش تموم نشده ) اگه چند روز زیاد دانلود کنی باز چند روزی همون روزانه ( توجه بفرمایید روزانه!) رو 20 و 10 و اینا محدود میکنن! و طبق صحبتهای دوستان ، با همین اکانت نامحدود!! مثلا اگه ماهی بیتشر از 15 گیگ دانلود کنی ، سرعتت رو محدود میکنند!!

masoud360
06-04-2012, 11:59
بچه ها کسی جویا نشده که جریان محدود شدن طرح بعثت چیه؟؟و اینکه این همیشگی یا نه؟؟آخه روزانه من شده فیکس 1 مگ و شبانم کمتر از 1 مگ.
این سرعت اصلا به درد نمی خوره.زنگ هم می زنی میگن نه کسی محدود نشده...................دروغ به این بزرگی..............
من طرحم تموم شده الانم با موبایل پست می دم.لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعات کاملتری از آخر عاقبت این طرح داره بیاد اینجا بگه ببینیم چیکا باید کرد!!!!!!!!!!!!!!!تمدید کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

babak2111
06-04-2012, 13:00
بچه ها کسی جویا نشده که جریان محدود شدن طرح بعثت چیه؟؟و اینکه این همیشگی یا نه؟؟آخه روزانه من شده فیکس 1 مگ و شبانم کمتر از 1 مگ.
این سرعت اصلا به درد نمی خوره.زنگ هم می زنی میگن نه کسی محدود نشده...................دروغ به این بزرگی..............
من طرحم تموم شده الانم با موبایل پست می دم.لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعات کاملتری از آخر عاقبت این طرح داره بیاد اینجا بگه ببینیم چیکا باید کرد!!!!!!!!!!!!!!!تمدید کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعید به نظرمی یاد دوباره برگرده به اون سرعت سابق
بعد هم مسعود جان کجا می خوای بری جاهای دیگه همین یک مگ رو دیگه نمی تونی به این قیمت بگیری باید سوخت و ساخت

ehsannnn00004
08-04-2012, 11:11
دوستان طبق آخرین اخبار از شهریور فقط اینترنت ملی ارائه میشه.واسه همینم مخابرات ثبت نامهاشو محدود کرده.

maryaz
08-04-2012, 11:12
سلام
منم طرح بعثت دارم قبلا خیلی بهتر بود ولی الان :41: اعصابم کلا بهم ریخته. این سرعت من 20 فروردین ساعت 12 ظهره
در حالیکه قبل عید 350 هم میرسید.هرچه آید سال نو بازهم دریغ از پارسال :41:
اینکه دوستا میگن زنگ بزنیم پشتیبانی بگیم سرعتم پایینه واقعا جواب میده ؟ اونا اگه میخوان زیاد کنن چرا کلا کم کردن:31:.
یه مشکل دیگه هم دارم :امروز میخواستم یه دستگاه فکس رو اضافه کنم به خطم .همینقدر میدونم که برای اون باید اسپلیتر جداگانه داشته باشم .هرکار میکنم خطم نویز داره گوشی رو با یک اسپلیتر به یک پریز زدم و فکس و کامپیوتر رو به یک پریز دیگه با یه اسپلیتر جداگانه ولی نویز زیاد داره چکار کنم کسی میتونه کمکم کنه.

assz1366
08-04-2012, 15:51
سلام
منم طرح بعثت دارم قبلا خیلی بهتر بود ولی الان :41: اعصابم کلا بهم ریخته. این سرعت من 20 فروردین ساعت 12 ظهره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fresult%2F1881968412.png)
در حالیکه قبل عید 350 هم میرسید.هرچه آید سال نو بازهم دریغ از پارسال :41:
اینکه دوستا میگن زنگ بزنیم پشتیبانی بگیم سرعتم پایینه واقعا جواب میده ؟ اونا اگه میخوان زیاد کنن چرا کلا کم کردن:31:.
یه مشکل دیگه هم دارم :امروز میخواستم یه دستگاه فکس رو اضافه کنم به خطم .همینقدر میدونم که برای اون باید اسپلیتر جداگانه داشته باشم .هرکار میکنم خطم نویز داره گوشی رو با یک اسپلیتر به یک پریز زدم و فکس و کامپیوتر رو به یک پریز دیگه با یه اسپلیتر جداگانه ولی نویز زیاد داره چکار کنم کسی میتونه کمکم کنه.
در مورد سرعت ، پست اول این صفحه رو یک بار دیگه بخون ؛الان بازم جای شکرش باقیه کمتر نکردن !
از اول معلوم بود توی اون سرعت نمی مونه ، چون رقیبی نداره که بخواد با سرعت بالاتر ارائه بده که مردم برن اونجا !!
اگه هست معطل نکنید برید خط رو رانژه کنید ، برید جایی با سرعت بیشتر ، معرفی کنید ماهم بریم .

masoud360
08-04-2012, 17:20
من امروز دوباره تمدید کردم این طرح بعثت رو ولی سرعتم به هیچ عنوان بهتر نشد :41:

ehsannnn00004
08-04-2012, 18:03
دوستان طبق آخرین اخبار از شهریور فقط اینترنت ملی ارائه میشه.واسه همینم مخابرات ثبت نامهاشو محدود کرده.

این خبر امروز توسط یه مسول دیگه تکذیب شد. و اضافه شد اینترنت جهانی در کنار اینترنت ملی ارائه خواهد شد.

دوستان این کاهش سرعتا دورخیزیه واسه اینترنت ملی.مخابرات قراره اینترنت ملی رو با سرعتای خیلی بالا و قیمت کم ارائه کنه .واسه همینم سرعت و کیفیت اینترنت جهانی رو از الان پایین آورده تا همه وقتی اینترنت ملی با سرعت بالارو دیدن هجوم بیارن و اونو بگیرن.

مخابرات از این کارا قبلا هم کرده بود واسه انتقال کسایی که نامحدود دارن بیان و سرویس حجمی بگیرن.به این صورت که طرح بعثت رو با سرعت بالا ارائه داد و اکثر کسایی که نامحدود داشتن هجوم آوردن و بعثت گرفتن.

lich^king
08-04-2012, 19:15
سلام سرویس های نامحدود کیفیت خوبی ندارن.محدود هم ماهی 20گیگ قیمتش زیاد در میاد.بهرحال مخابرات محدود بعثت رو داره که پینگ زیر 50 داره و نسبتا خوبه .اما واسه آنلاین بازی کردن زیاد خوب نیست.
شاتل میتونه گزینه خوبی باشه در کنارش یکم صبا نت:46:

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

فعلا مخابرات با این سرعت 100 شبانش زده رو دسته همه:39:

چطور ؟ همه از شاتل و صبا بد میگن ! بعدشم من الان 20 گیگ Asiatech دارم 38 تومن ماهی مشکل ندارم تا زیره 40 تومن ماهی خیلی جالبه هیچ کس جواب من رو نمیده در مورد منطقه کوثر چه همشهری های با مرامی :دی من اسیاتک دارم تایم اوت دارم شدید ! میگن پروت عوض کردیم پورتو رانجه کردیم واستون اما هنوز درست نشده ! 4 ساله ای دی اس ال دارم صبا نت و مخابرات نامحدود و حال اسیاتک ! ترو خدا راهنماییم کنین

m_2t_ab
08-04-2012, 23:08
سلام دوستان
من الان اینترنت دو ماهه حمعا 4 گیگ عصر تلکام دارم که از نمایشگاه 5 تومن گرفتم!!! تازه برای 2 خط دیگه هم با همون پول همین سرویس رو فعال کردم!!!
اما چیز زیادی از سرویش نمونده و برای بعدش موندم که چی بگیرم.
این وضعیت الآنمه:

در واقع این طرح 24 تومنه که به خاطر تبلیغات به 5 تومن دادن اونم با 2 تا خط دیگه، تازه یه کارت بانک تجارت هم دادن! یعنی با 5 تومن 75 تومن خرید کردم!
به این قیمت می ارزه اما نه به 24 تومن، چون اگر بخوام دوباره شارژ کنم باید برای دوماه 24 تومن بدم که با این اوصاف طرح بعثت مخابرات با همین قیمت و 3 گیگ ماهانه بیشتر بهتره (گرچه سرعتش کم تر شده)
حالا سوالام اینه:
1- برای اینترنت شبانه طرح بعثت مخابرات باید یوزر پس دیگه بزنیم یا خودش اتومات میره رو شبانه؟ (به نظر من داشتن یوزر پس جدا بهتره، چون من یه زمانی صبانت داشتم و یوزر پس شبانش فرق داشت و اگر نصف شب سرعت بیشتر می خواستم می تونستم از یوزر پس روزانه استفاده کنم، ضمن اینکه من مودم رو با یوزر پس شبانه تنظیم کرده بودم که تو ساعتش خود به خود وضل میشد و تو روز باید با کانکشن وصل می شدم که مزیتش این بود که کامپیوتر رو تنظیم کرده بودم که نصف شد روشن بشه و دانلود کنه و خودش خاموش بشه،‌حالا اگر به هر دلیلی خاموش نمی شد دیگه بعد ساعتش اینتنت مودم قطع می شد و دیگه از حجم روزانه ام کم نمی شد.)
2- الان سرعت طرح بعثت تو مرکز فرش چی چجوریاست؟
3- این اینترنت خانواده 2030 که تبلیغ می کنن چطوره؟ کسی داشته؟ می تونه تست سرعت بزاره؟
4- با اینترنت طرح بعثت چیز پی ان جواب میده؟
5- الان مدیافایر تو طرح بعثت فیلتره؟
6- در کل پیشنهاد شما چیه؟
ممنونم

babak2111
08-04-2012, 23:44
جواب سوالات
1-خیریوزروپسورد جدا نداره اتومات می ره رو شبانه
2-توهرمرکزی فرق داره اما کلا دیگه تو همه مراکززیریک مگ شده خدا بیامرزه تا قبل عید سه مگ بود
3-گویا اونا همچنان سرعتش بالاست خب البته به نفعهشونه ملت وسوسه می شن دان می کنن بعد هی باید شارژکنن
4-بله
5-بله فیلتره
6-فعلا همه جا مثل هم شده فقط بعثت خوب بود که اونم خدا بیامرزشد

princeofdarkness
15-04-2012, 09:06
آقا کسی خبر داره چرا امکان ثبت نام اینترنتی رو از سایت مخابرات برداشتن؟

ehsannnn00004
15-04-2012, 13:33
آقا کسی خبر داره چرا امکان ثبت نام اینترنتی رو از سایت مخابرات برداشتن؟

پسته قبلیه منو بخون متوجه میشی.

دوستان اگه قبل از پرسیدن یکم وقت بذارین تاپیکو بخونین حتما به ج همه سوالاتون میررسید.

kingmostafa
16-04-2012, 17:15
سلام.
من ميخوام شركتم رو عوض كنم الان صبانته.واقعا صبانت افتضاحه و اگر جونم رو هم بدم ديگه با صبانت تمديد نمي كنم.
دوستم شاتل داره فوق العاده راضيه ولي تو تاپيك شاتل كه رفتم بچه ها اصلا راضي نبودن!

شبانه هم تا حدودي برام مهمه.
به نظرتون چه سرويسي بگيرم؟

noisymind
16-04-2012, 22:53
آقایون اینترنت شما هی قطع و وصل نمیشه این روزا؟! گندش رو در اوردن.

Romax
19-04-2012, 23:18
بچه ها کدوم سرویس دهنده کمترین پینگ رو داره؟ من ولسه بازی آنلاین دنبال بهترین سرویس دهندم
میشه هرکی هر سرویسی داره پینگ خودش از یک سایت داخلی مثلا shatel.ir با سایت konami.net رو بگه ببینیک کی از همه کمتره!
اول از همه خودم که از شاتل خاک بر سر سرویس دارم:
shatel.ir 60ms
konami.net 490 ms

masoud360
20-04-2012, 10:41
بفرما.....

مخابرات: طرح بعثت

shatel.ir 22ms
konami.net 224ms

ehsannnn00004
20-04-2012, 21:16
:33:قابله توجه دوستانی که شکایت دارن مخابرات سرعتارو کم کرده و دنباله یه طرح با سرعت بالا میگردن::33:

من الان طرح صبا دارم و از 6 ماه قبل که طرحمو عوض کردم و اومدم صبا همیشه و در تمام ساعتها سرعت دان فیکس رو :18:350 بوده و سرعت دان با چیز پی ان هم 300:21:
این بالاترین سرعت ممکن تو ایران هست و هیچ شرکتی همچین سرعتی رو نداره البته تنها مشکلش قطعی هست که به طور میانگین 2هفته یکبار یه قطعی چند ساعته داشتم.:23:
موفق باشید و از اینترنت لذت ببرین!:8::10:

sajey
21-04-2012, 05:02
:33:قابله توجه دوستانی که شکایت دارن مخابرات سرعتارو کم کرده و دنباله یه طرح با سرعت بالا میگردن::33:

من الان طرح صبا دارم و از 6 ماه قبل که طرحمو عوض کردم و اومدم صبا همیشه و در تمام ساعتها سرعت دان فیکس رو :18:350 بوده و سرعت دان با چیز پی ان هم 300:21:
این بالاترین سرعت ممکن تو ایران هست و هیچ شرکتی همچین سرعتی رو نداره البته تنها مشکلش قطعی هست که به طور میانگین 2هفته یکبار یه قطعی چند ساعته داشتم.:23:

سلام ehsannnn00004 عزیز
ممنون میشم یک تست سرعت شب و یکی روز از طرح صبا بزارید

babak2111
21-04-2012, 08:43

شما هم مثل اینکه یا خیلی جو گرفته ات یا ازپول بگیر های مخابراتی نمی خواد زیاد جو زده بشی شکلک بزاری
طرحی که کلا شبانه نداره وکاملا محدود هستش اگه سرعتش 100مگ هم بشه به هیچ دردی نمی خوره
اینجا بحث سرسرعت طرح بعث هستش که سرعتش رو یک چهارم کردن نه صبا

ehsannnn00004
21-04-2012, 21:51
شما هم مثل اینکه یا خیلی جو گرفته ات یا ازپول بگیر های مخابراتی نمی خواد زیاد جو زده بشی شکلک بزاری
طرحی که کلا شبانه نداره وکاملا محدود هستش اگه سرعتش 100مگ هم بشه به هیچ دردی نمی خوره
اینجا بحث سرسرعت طرح بعث هستش که سرعتش رو یک چهارم کردن نه صبا

به نظرات دیگران احترام بذار و مودب باش.
من اطلاع رسانی کردم که هرکس با توجه به نیازش بهترین انتخابو داشته باشه.
تشکر که نمیکنی توهین نکن.

در ضمن همه مثله تو که بیکار نیستن شبا بخوان بشینن پایه دانلود.عده زیادی مثله من روزانه چندتا سایت سر میزنن و دانلودای با حجم کم دارن که تو ماه به 3 گیگ هم نمیرسه و سرعت براشون مهمه که برای لود 2تا صفحه یا 100مگ دانلود 3ساعت پایه نت وقتشون هدر نره.

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

mojtabaalemi
24-04-2012, 15:02
در ضمن همه مثله تو که بیکار نیستن شبا بخوان بشینن پایه دانلود.عده زیادی مثله من روزانه چندتا سایت سر میزنن و دانلودای با حجم کم دارن که تو ماه به 3 گیگ هم نمیرسه و سرعت براشون مهمه که برای لود 2تا صفحه یا 100مگ دانلود 3ساعت پایه نت وقتشون هدر نره.
من با این که اهل دانلود نیستم ولی چون سرفینگ زیاد میکنم . 3 گیگ هم جئپوابمو نمیده و فقط مخابرات مناسبمه.

assz1366
30-04-2012, 19:13
دوستان کسی این طرح جدیدی که برای عید تبلیغ میکرد مخابرات رو نگرفتن ؟
از نظر سرعت آیا از بعثت بهتره ؟

samanqaz
30-04-2012, 22:28
توجه توجه : پاسخ به سوال آیا از مخابرات سرویس بگیریم یا نه؟

دوستان بنده یک ساله از مخابرات سرویس نامحدود 512 دارم، با دو نفر از دوستان که اون ها هم از مناطق مخابراتی مختلف شهر به ترتیب 9 ماهه سرویس 256 نامحدود و چهار ماهه طرح بعثت داشتند، بطور کامل صحبت کردم و این نتایج درمورد adsl مخابرات نتیجه شد:

1. از سه نفر ما دو نفر در روزهای اول از قطعی مکرر گله داشتند.
2. هر سه نفرمون کاملا متفق القول قبول داشتیم که با مرور زمان و تمدید سرویس ها سرعت به شدت کاهش پیدا کرده. حتی دوستی که چهار ماهه طرح بعثت داره اقرار کرده که پس از تمدید سه ماهه سرعتش کاملا کمتر شده و مثل قبل نیست.
3. طرح های نامحدود مخابرات با قیمت های گزاف به بدترین حالت خودش رسیده، این طرح ها سه ماهه اول عالی سه ماهه دوم خوب و از سه ماهه سوم هر روز بدتر از روز قبل شده. احتمالا قانون ضریب اشتراک یک به ده اعمال شده و سرعت خط با افزایش درخواست adsl مخابرات هر چند بیشتر از روز قبل تقسیم شده و یا با دستی کم کردن سرعت نامحدود قصد جمع آوری طرح های نامحدود بالا مثل 512 و 256 رو دارن. در هر صورت گاهی و در بعضی ساعات سرعت جفتمون به دیال آپ هم نمیرسه.
4. از سه نفر دو نفرمون به طرز وحشتناکی با حالت PPPoA در تنظیمات مودم مشکل داریم و حتما باید مودم رو در حالت Bridge Mode قرار بدن. در حالت PPPoA کلا مخابرات قاط زده و اگر دو سرویس در خواست کننده اینترنت (مثل لپ تاپ و pc) داشته باشید باید اشهدتون رو بخنون تا یک صفحه بالا بیاد. پس اگر دو تا استفاده کننده اینترنت دارید یا لپ تاب دارید (مخصوصا توی طرح های نامحدود) قید مخابرات رو بزنید چون باید تنظیماتتون اینترنتتون رو روی Bridge قرار بدید که فقط در یک زمان و یک وسیله بیشتر به اینترنت وصل نمیشه.! نفر سومون زیاد با حالت PPPoA مشکل نداره ولی بعد از تغییر حالت مودم قبول کرد که سرعت درحالت Bridge بهتر از حالت اتوکانکت یا PPPoA است.
5.مخابرات فقط به دنبال انحصار طلبی و از دور خارج کردن شرکت های رغیبه و پس از گرفتن مشتری دائمی و اکثریت بازار سرعت رو به پایین ترین حد ممکن میرسونه.
6.با طرح نامحدود کلا دور کلیپ آنلاین مثلا از یوتیوب نگاه کردن رو خط بکشید چون هر ثانیه لود تصویر در پایین ترین کیفیت ممکن لودش بین 5 تا 30 ثانیه طول بکشه. در طرح بعث در زمان پرسرعتی امکان نمایش آنلاین با تیک کم هست ولی نه همیشه.
7. تلفن پشتیبانیش در اکثر اوقات اشغاله و پس از آزاد شدن و جوابگویی در اصل هیچ کاری نمیکنن تا مشکلتون رو تو کمی سرعت حل کنند.
8. ما دو نفر سرویس های نامحدود رو دیگه تمدید نمیکنیم و احتمالا به سراغ پارس انلاین یا فن آوا میریم. دوست دیگمون هم که طرح بعثت داره گفت اگر ازین پایین تر نیاد تمدید میکنه وگرنه نه چون نسبت به سه ماهه اولش افت سرعت زیادی داشته.
9. وب بروزینگ مخابرات در طرح نامحدود فجیه، واگر چیز پی ان وصل کنید که سرعت گاهی به نصف دیال آپ هم میرسه!
10. در مورد سرعت دانلود خودم هم در صفحه قبل صحبت کردم. در مورد دوست نامحدود دیگمون هم قضیه تقریبا مثل بنده است. در اصل شما تفاوت زیادی بین 512 و 256 نامحدود نمیبینی. احتمالا بخاطر اینه که افرادی که نامحدود512 از قدیم و با کارت دانشجویی یا... داشتن بیان طرحاشون رو پس بدن. دوست طرح بعثت دارمون هم گفته سرعت دانلودش توی روزای اول بین 200 تا 300 بوده که الان بین 20 تا 100 متغییر شده.

امیدوارم کمکتون کرده باشم. کلا توی مخابرات توقع نداشته باشید سرعتتون همیشه مثل روزها و ماه های اول خوب بمونه. بعد که مشتریشو تثبیت کرده کم کم فاتحه رو میخونه.

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

درمورد دوستانی هم که مخابرات دارن و الان راضی هستن و میگن سرعتش بالاست، یک جمله فقط میگم
شب دراز است و قلندر بیدار، منم اوایل سرعتم توپ بود، ببینم چند ماه دیگه هم همین حرفو میزنن. اون موقع میام به همتون سلام میرسونم.:27:

----------------------------------------------------------------------

با عرض سلام مجدد خدمت تمامی دوستان و عزیزان، نمیدونم چرا ما ایرانی ها عادت کردیم حرف ها و راهنمایی ها بقیه رو نشنید بگیریم و روی حرف های خودمون پافشاری کنیم. همونطور که پیش بینی کردم و وعده داده بودم مخابرات ضد حال زده به تمام دوستان، این متن بالا رو من 5 ماه پیش پست کردم ولی هیشکی گوشش بدهکار نبود، اون موقع بهتون قول دادم بعد از چند ماه مخابرات چنان ضد حالی بزنه که پشیمون بشید از سرویس گرفتن ازش، خوب با این کاهش وحشتناک سرعت اینترنت مخابرات و کسانی که از طرح بعثت تعریف تمجید میکردن و گوششون هم بدهکار نبود باید بگم دوستان حالا رسیدیم به نقطه سر خط پس شب دراز است و قلندر بیدار...............:27::21:.............!!!! !!!
به قول احمد پور مخبر حالا برو حالشو ببر:31:

ahmad710
02-05-2012, 09:27

با عرض سلام مجدد خدمت تمامی دوستان و عزیزان، نمیدونم چرا ما ایرانی ها عادت کردیم حرف ها و راهنمایی ها بقیه رو نشنید بگیریم و روی حرف های خودمون پافشاری کنیم. همونطور که پیش بینی کردم و وعده داده بودم مخابرات ضد حال زده به تمام دوستان، این متن بالا رو من 5 ماه پیش پست کردم ولی هیشکی گوشش بدهکار نبود، اون موقع بهتون قول دادم بعد از چند ماه مخابرات چنان ضد حالی بزنه که پشیمون بشید از سرویس گرفتن ازش، خوب با این کاهش وحشتناک سرعت اینترنت مخابرات و کسانی که از طرح بعثت تعریف تمجید میکردن و گوششون هم بدهکار نبود باید بگم دوستان حالا رسیدیم به نقطه سر خط پس شب دراز است و قلندر بیدار...............:27::21:.............!!!! !!!

درسته سرعتش کم شده ولی اونطور هم نیست که بخوای خودکشی کنی.

assz1366
02-05-2012, 21:17

منم موافقم ، الان هم راضی کنندس ، ما که راضی ایم ؛ درسته بهتر بود اما الانم با خیلی از جاهای دیگه رقابت می کنه و حتی بهتره

babak2111
03-05-2012, 00:23
سلام
می گم ها این مخابرات جدیدا ترفندجدیدی زده یا من مشکل دارم
تو ساعت های رایگان طرح بعثت هرتقریبا 200مگی که دان می شه نتم قطع می شه بازدوباره وصل می شه
مشکل ازمنه یا برای همه دوستان پیش امده؟

ALIMILD
03-05-2012, 00:53
دوستان سرویس نامحدود ۵۱۲ کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟؟ که ۱ به ۱۰ نباشه. البته به جز مخابرات

Sent from my iPhone using Tapatalk

babak2111
03-05-2012, 02:28
میلادچان چراهمون مخابرات رو نمی گیری ؟به نظر ازهمه بهتر می یاد

ahmad710
03-05-2012, 05:02
سلام
می گم ها این مخابرات جدیدا ترفندجدیدی زده یا من مشکل دارم
تو ساعت های رایگان طرح بعثت هرتقریبا 200مگی که دان می شه نتم قطع می شه بازدوباره وصل می شه
مشکل ازمنه یا برای همه دوستان پیش امده؟
معمولا وقتی که حجم ترافیک باقی مونده از یه حد معینی کمتر میشه این مشکل قطعی پیش میاد،من وقتی از ترافبکم حدود 20 مگ مونده بود وقتی شبانه دانلود میکردم هر 20 مگ دانلود قطع میشد.

ALIMILD
03-05-2012, 19:33
میلادچان چراهمون مخابرات رو نمی گیری ؟به نظر ازهمه بهتر می یاد

از مخابرات داشتم. میخاستم ببینم شرکت دیگه ای مثل مخابرات هست یا نه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ali2424
04-05-2012, 14:32
این مخابرات واقعا افتضاحه گوگل رو بزور باز میکنه

amin1374
05-05-2012, 16:06
من امروز طرح بعثتم وصل شد قبلا 512 نامحدود داشتم الان که سرعتش خیلی خوبه دانلود وآپپلود 128 کیلو بایت هست
فقز چند تا سوال نیازی نیستش که در هنگام شبانه مودمو خاموش روشن کنم دیگه مطمئتید >>؟؟؟؟؟؟
میزان ترافیک مصرف شدش چه جوریه که توسایتش نمایش میده دقیقه ایه ثانیه ایهیا..؟؟
شما ها دوستان رو چند مگ بسته شدین من آپاستریم 1024 و دان استریم 4096 هستش اگه بگم سرعتمو بالا تر ببرن یعنی 350 اینا تو حجمم تایر داره(ما آشنا داریم تو مخابرات)
سرعت شبانه هم مثل روزانه هست؟؟
مودم شما ها هم چراغاش همش چشمک میزنه والا من که ندیدم ثابت بشه چراغاش ظبعیه آیا؟؟
یک نرم افزار خوب معرفی کنید که بتونم با هاش سرعت در بازه های زمانی و میزان استفاده و.........رو ببینم؟؟
ممنون

masoudtr
06-05-2012, 11:52
من الان 512 نامحدود دارم میخوام 128 یا 256 بگیرم که قیمتش مناسب تر باشه
ولی اینترنتی هر کار میکنم نمیشه 128 یا 256 را انتخاب کرد باید چکار کنم؟

ahmad710
06-05-2012, 23:29
من الان 512 نامحدود دارم میخوام 128 یا 256 بگیرم که قیمتش مناسب تر باشه
ولی اینترنتی هر کار میکنم نمیشه 128 یا 256 را انتخاب کرد باید چکار کنم؟
اینترنتی فقط میتونی طرحی که از قبل داشتی تمدید کنی ،برای عوض کردن طرح باید بری امور مشترکین و کاراشو به روش سنتی انجام بدی

Reza31001
07-05-2012, 18:01
adsl یا اولویت لودینگ سریع پیج ها چی پیشنهاد می کنید؟
فعلا مخابرات دارم
تو کار دانلود نیستم زیاد

m_2t_ab
09-05-2012, 12:14
adsl یا اولویت لودینگ سریع پیج ها چی پیشنهاد می کنید؟
فعلا مخابرات دارم
تو کار دانلود نیستم زیاد
سلام
من اخیرا عصر تلکام داشتم و لودینگ بسیار سریعی داشت جوری که هنوز اینتر نزدی صفحه لود می شد!!!
البته تست پینگشو همین چند پست قبل گذاشتم.
موفق باشید

zoru
25-05-2012, 21:20
سلام ددوستان من میخوام طرح بعثت بگیرم شب ها از 1 شب به بعد حدودا چند کیلوبایت ر ثانیه دانلود میده ممنون

OMiD.1080p
25-05-2012, 22:10
سلام ددوستان من میخوام طرح بعثت بگیرم شب ها از 1 شب به بعد حدودا چند کیلوبایت ر ثانیه دانلود میده ممنون
اولش سرعتش خوبه.
حتی تا 2مگ هم پهنای باند بالا میره. سرعت دانلود میشه 380 کیلو درثانیه.

ولی بعد از چند وقت ( یه هفته تا دوهفته ) سرعت نصف میشه. :18:
الان که مال خودم چند روز دیگه 3 ماهش تموم میشه.سرعت دانلود الانش حداکثر به 130 میرسه.

Devil_Hunter
27-05-2012, 11:39
من مشهدم میخوام سرویس پرسرعت بگیرم.
الان اوضاع مخابرات مشهد چجوریه ؟ طرح بعثت خوبه الان ؟ کلا از مخابرات سرویس بگیرم یا شرکتای دیگه ؟
چند وقت پیش شنیده بودم که میگفتن شاتل مشهد خوبه انگار و مخابراتش افتضاحه ، الان فرقی کرده با اومدن این طرحای رنگی و بعثت و اینا ؟
کلا تو مشهد چه ISP پیشنهاد میکنید ؟

Devil_Hunter
18-06-2012, 17:48
من مشهدم میخوام سرویس پرسرعت بگیرم.
الان اوضاع مخابرات مشهد چجوریه ؟ طرح بعثت خوبه الان ؟ کلا از مخابرات سرویس بگیرم یا شرکتای دیگه ؟
چند وقت پیش شنیده بودم که میگفتن شاتل مشهد خوبه انگار و مخابراتش افتضاحه ، الان فرقی کرده با اومدن این طرحای رنگی و بعثت و اینا ؟
کلا تو مشهد چه ISP پیشنهاد میکنید ؟
این پستو من 1 ماه پیش گذاشتم ، کسی جوابی نداره یعنی ؟ این تاپیک مشهد چرا زیرخاکی شده ؟!

mahla_EEL
18-06-2012, 18:09
این پستو من 1 ماه پیش گذاشتم ، کسی جوابی نداره یعنی ؟ این تاپیک مشهد چرا زیرخاکی شده ؟!

از لحاظ سرعت شاتل پورتش روی 4 مگه - مخابرات 1 مگ
صبانت و پارس آنلاین هم فکر کنم 2 مگ

مخابرات خوبیش اینکه ارزونه ولی خدمات و پشتیبانی تعطیل
شاتل متوسطه ولی پشتیبانی اش پاسخگو

OMiD.1080p
19-06-2012, 13:39
از لحاظ سرعت شاتل پورتش روی 4 مگه - مخابرات 1 مگ
صبانت و پارس آنلاین هم فکر کنم 2 مگ

مخابرات خوبیش اینکه ارزونه ولی خدمات و پشتیبانی تعطیل
شاتل متوسطه ولی پشتیبانی اش پاسخگو

نه من که از مخابرات راضیم.
تو این چند وقت اصلا نشده یه 10ثانیه هم اینترنتم قطع بشه.
24 ساعته آنلاین بودم.
البته تو هفته قبل یه خورده مشکلاتی داشت ولی خوب حل شد.
پشتیبانی هم که خداییش خوبه.
البته بیشتر مواقع اشغال هستش.:41:
همین.
انشا... هم که این موضوع خرید پهنای باند مخابرات هم درسته بشه و ما هم حالی به هولی بکنیم. :8:

Devil_Hunter
21-06-2012, 09:26
کدوم یکی از ISها امکان پرداخت آنلاین دارن واسه‌ی شارژ و اینا ؟
حتی آفلاین ، یعنی موقعی شارژت تموم میشه درگاه پرداخت واست باز شه بتونی شارژ کنی.

m_b
21-06-2012, 13:20
با سلام خدمت دوستان عزیز
من ساکن خیابان هنرستان مشهد هستم
متاسفانه خط ما فیبر نوری اقدام کردم برای ADSL گفتن فقط مخابرات داره و در حال حاضر هم همه پورتها پر هستش و باید تو نوبت باشی منم فورم پر کردم تا خطم بر تو نوبت حالا سوالم اینه
برای فیبر نوری هبچ راهی نیست که ADSl گرفت جز وایمکس ؟؟؟
و این نوبت خط سرکاری یا نوبتم میشه و فکر میکنید چقدر طول بکشه مسئول مخابرات گفت فعلا تجهیزات نداریم یعنی نویتم نمیشه ؟؟؟ و باید برم سراغ وایمکس اونم با هزینه سنگینش ؟؟؟؟
اگر یک خط تلفن جدید بگیرم بازم فیبر نوری یا معمولی بهم میدن ؟؟؟
کسی از دوستان اگه این مشکل داشته ممنون میشم راهنمایی کنه با تشکر:41:

david-ebi
22-06-2012, 03:07
دوستان من الان از صبا نت سرویسی با پهنای باند 2 مگ دارم و سرعت دانلود روزانه ام همیشه 220 کیلو بایت بر ثانیه است و هیچوقت هم کم یا زیاد نمیشود. اما شبانه رایگانش افتضاح است. من برای سه ماه با حجم دانلود مجموع 15 گیگ 85000 تومان میدهم. ایا سرویس دهنده ای هست که با این سرعت دانلود ثابت و این حجم دانلود 15 گیگ با قیمت بهتری سرویس بدهد؟

mahla_EEL
22-06-2012, 10:15
با سلام خدمت دوستان عزیز
من ساکن خیابان هنرستان مشهد هستم
متاسفانه خط ما فیبر نوری اقدام کردم برای ADSL گفتن فقط مخابرات داره و در حال حاضر هم همه پورتها پر هستش و باید تو نوبت باشی منم فورم پر کردم تا خطم بر تو نوبت حالا سوالم اینه
برای فیبر نوری هبچ راهی نیست که ADSl گرفت جز وایمکس ؟؟؟
و این نوبت خط سرکاری یا نوبتم میشه و فکر میکنید چقدر طول بکشه مسئول مخابرات گفت فعلا تجهیزات نداریم یعنی نویتم نمیشه ؟؟؟ و باید برم سراغ وایمکس اونم با هزینه سنگینش ؟؟؟؟
اگر یک خط تلفن جدید بگیرم بازم فیبر نوری یا معمولی بهم میدن ؟؟؟
کسی از دوستان اگه این مشکل داشته ممنون میشم راهنمایی کنه با تشکر:41:

یکی از دوستام مرکز امت بود اونم وضعیت اش مشابه شما بود بعد از یک سال و نیم adslش وصل شد

Greight
22-06-2012, 13:23
دوستان من الان از صبا نت سرویسی با پهنای باند 2 مگ دارم و سرعت دانلود روزانه ام همیشه 220 کیلو بایت بر ثانیه است و هیچوقت هم کم یا زیاد نمیشود. اما شبانه رایگانش افتضاح است. من برای سه ماه با حجم دانلود مجموع 15 گیگ 85000 تومان میدهم. ایا سرویس دهنده ای هست که با این سرعت دانلود ثابت و این حجم دانلود 15 گیگ با قیمت بهتری سرویس بدهد؟
بنده یک مگ گرفتم از شاتل. می گفتن دو مگ فقط تو آپلود موثره و تو دانلود با یک مگ هیچ فرقی نداره. سرعت روزانه هم حدودا 250-60 هست. شبانه اش هم تو ده شب اول حدود 140 بود. اما بعدش مشمول قوانین Fair User Policy شدم یعنی به قول خود اساتید زیاد دانلود کردم ! و حالا راس شروع شبانه میشه 12-8 !! حجمش هم محدود 3 هست.

136209
22-06-2012, 14:42
سلام من 2 مگ نامحدود از مخابرات دارم تا 2 هفته قبل سرعتش همیشه رو 260 بود اما الان از هر سروری که دانلود میکنم بیشتر از 130 نمیره زنگ زدم پشتیبانی میگه که 2 تا فایل برای دانلود بزار تا مجموع سرعتت بشه 260
کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره

dezmond1476
22-06-2012, 14:46
سلام دوستان

می خواستم بدونم کدوم ISp بهترین سرویس با حجم نامحدود رو داره طوری که هم سرعت دانلودش خوب باشه هم پینگ خوب برای انلاین زدن داشته باشه
خودم 256 مخابرات(سیم مسی) دارم اصلا راضی نیستم
فن اوا خوبه مثلا؟ یا ایزی تو کال؟ ........؟
راهنمایی کنین ممنون:10:

babak2111
22-06-2012, 17:44
سلام من 2 مگ نامحدود از مخابرات دارم تا 2 هفته قبل سرعتش همیشه رو 260 بود اما الان از هر سروری که دانلود میکنم بیشتر از 130 نمیره زنگ زدم پشتیبانی میگه که 2 تا فایل برای دانلود بزار تا مجموع سرعتت بشه 260
کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره

سلام
دوست عزیز می شه بگی دومگ رو چه جوری گرفتی ؟واینکه اولین باردومگ رو چه تاریخی گرفتی وایا می شه هنوزگرفت ممنون ازشما
بعد هم اینکه این افت سرعت شما تو ساعات اوج مصرف اینترنته یا نه کلا تو همه ساعات شبانه روزاین جور شده؟اون توصیه پشتیبانی چی اثرکرد چون گاهی اوقات تنهاراه اینکه کل پهنای باند رو بشه گرفت همینه

136209
22-06-2012, 21:12
سلام
دوست عزیز می شه بگی دومگ رو چه جوری گرفتی ؟واینکه اولین باردومگ رو چه تاریخی گرفتی وایا می شه هنوزگرفت ممنون ازشما
بعد هم اینکه این افت سرعت شما تو ساعات اوج مصرف اینترنته یا نه کلا تو همه ساعات شبانه روزاین جور شده؟اون توصیه پشتیبانی چی اثرکرد چون گاهی اوقات تنهاراه اینکه کل پهنای باند رو بشه گرفت همینه

سلام رفتم پیش رئیس منطقه و 2 مگ رو گرفتم
از صبح تا ظهر خوبه اما از ظهر تا شب نصف میشه
اره اون طوری مجموع سرعتم 260 میشه

Alishmas
23-06-2012, 13:35
پينگ 128 نامحدود مخابرات چطوريه ؟ واسه آنلاين بازی کردن کانتر ميخوام ، قبلاً که خوب بود (50-60) ، الان طرح برنزی دارم اينم واسه آنلاين جواب ميده .
يه مشکل خيلی بد ديگه مخابرات اينه که بخوای طرحتو عوض کنی بايد صبر کنی که زمان طرح قبلی تموم بشه !!!

ehsannnn00004
23-06-2012, 17:37
سلام دوستان ! چند تا سوال ! ممنون میشم جواب بدین. کدوم شرکت بیشترین سرعت شبانه رو داره ؟ کسی از دوستان از مرکز رسالت طرح بعثت داره؟سرعتش چطوره؟ برای اینکه طرح مخابراتمو عوض کنم حتما باید برم مرکز مخابرات یا تلفنی یا اینترنتی میشه؟دوباره مدرکیم میخاد؟ پیشاپیش مرسی

Razavi Parsa
25-06-2012, 22:01
سلام
من تا حالا سرويس محدود نداشتم . مثلا اين طرح خانواده مخابرات كه 1 گيگ دانلود داره يعني هر موقع دانلود كنيم ازش كم ميشه يا همين كه متصل باشيم و وب مرور كنيم از اين 1 گيگ كم ميشه؟
سرويس خانواده كه تو سايت مخابرات مشخصاتش رو نزده؟ هر چي گشتم پيدا نكردم...دانلود رايگان شبانه هم داره؟

OMiD.1080p
27-06-2012, 21:09
سلام
سرويس خانواده كه تو سايت مخابرات مشخصاتش رو نزده؟ هر چي گشتم پيدا نكردم...دانلود رايگان شبانه هم داره؟

طرح خانواده خوبه و تا 2 مگ بازه.
من خودم الان طرح زیر رو داشتم.
بعثت=تموم شد
برنزی=به جاش خانواده گرفتم.
نقره ای =مال یکی از بچه هاست.
در حال حاضر هم دوتا طرح خانواده دارم که بین هر کدوم سوییچ میکنم.
در کل سرعت همش خوبه و نهایت سرعت برای من تا 400k per sec بوده.برای دانلود خوبه.
ولی دیگه رفتم کلا پورتم رو تخلیه کردم.
چون بازی آنلاین میزنم اصلا سرعتش برام مناسب نیست و همیشه لگ داره بازیم.
میخوام برم شاتل بگیرم.128 شاتل 1 گیگ تا 1 مگ بازه و ماهی 3700.
ببینم چطوریه .مخصوصا پینگش مهمه برام.

mobina83
27-06-2012, 22:38
من شاتل داشتم راضی بودم ولی مخابرات اومد تغییر سیستم داد فیبر نوری شد حالا رفتم از خود مخابرات بگیرم میگه فاقد پورته بنظرتون چکار کنم وایمکس مبین نت هم جواب نمیده ضمنا مرکز مطهری هستم (سه راه کاشانی)

Last Night
28-06-2012, 17:09
من شاتل داشتم راضی بودم ولی مخابرات اومد تغییر سیستم داد فیبر نوری شد حالا رفتم از خود مخابرات بگیرم میگه فاقد پورته بنظرتون چکار کنم وایمکس مبین نت هم جواب نمیده ضمنا مرکز مطهری هستم (سه راه کاشانی)

برومرکز مخابراتی با خود رییسش صحبت کن
به حرف این کارمنداش و امورمشترکین زیاد توجه نکن....

Razavi Parsa
29-06-2012, 20:14
طرح خانواده خوبه و تا 2 مگ بازه.

در کل سرعت همش خوبه و نهایت سرعت برای من تا 400k per sec بوده.برای دانلود خوبه.
چون بازی آنلاین میزنم اصلا سرعتش برام مناسب نیست و همیشه لگ داره بازیم.
میخوام برم شاتل بگیرم.128 شاتل 1 گیگ تا 1 مگ بازه و ماهی 3700.
ببینم چطوریه .مخصوصا پینگش مهمه برام.

خب نگفتيد خانواده دانلود شبانه هم داره؟ اگه دانلود نكنيم مرور وب هم از 1 گيگ كم ميشه؟
راستي ميتونم از اول ماه رمضان طرح سحر بگيرم؟ مشخصاتش چيه؟

OMiD.1080p
30-06-2012, 05:21
نه خانواده چه شب چه روز دانلود رایگان نداره.

Eliminal
01-07-2012, 00:56
سلام
آقا طرح بعثت این روزا چجوریه؟خوبه؟
از نظر سرعت دانلود روزا و شبا و از نظر قطعی چجوریه؟پینگش هم تایم اوت میده یا نه؟دوستانی که دارن لطفا راهنمایی کنن
با توجا به اینک قبلا 128 صبانت داشتم.سرعتشو اینا مثل صبانته یا کمتر یا بیشتر؟
ممنون

OMiD.1080p
01-07-2012, 17:36
دوستان.
من همون طور که قبلا گفتم اکثر سرویس های حجمی مخابراتی رو داشتم.( طرح های بعثت-نقری ای-برنزی و خانواده )
همش بجز خانواده خوب بود.( خانواده نسبت به بقیه شون زیاد سرعت نداشت )
در کل از مخابرات راضی بودم و تا همین چند هقته پیش خوب هم بود . ولی اولا هم نسبت به اوایل ( سال قبل ) سرعت ندارند و هم اینکه تازه گی ها قعطی زیاد داره.
از دوستان میخواستم بپرسم اینکه الان منزل خط تلفن فیرنوری هست.رفتم اقدام کردم برای شاتل گفت نمیشه به خاطر اینکه فیبر نوری هستش خطمون.
من یه سرویس میخوام سرعت بالا داشته باشه.نه برای دانلود بلکه برای بازی آنلاین میخوام .حجمی هم بود اشکال نداره.از همه مهمتر سرعت پینگ هم خوب و پایین باشه.
چی پیشنهاد میدید ؟

Amir_Niknam
01-07-2012, 17:55
مخابرات پینگش خیلی بد شده متاسفانه خط ما هم فیبر نوری است و نمیشه کاری کرد

OMiD.1080p
01-07-2012, 18:15
مخابرات پینگش خیلی بد شده متاسفانه خط ما هم فیبر نوری است و نمیشه کاری کرد

بد شده یا بوده ؟
یعنی ( دو سه ماه اخیر ) که سرعت ها اومدند پایین پینگ ها هم بدتر شدند ؟
یعنی قبلا پینگ هاش خوب بود ؟؟؟

Razavi Parsa
01-07-2012, 22:24
سلام ميشه مشخصات طرح بعثت رو بگين؟ رو فيبر نوري ميدن؟
دانلودش از ساعت چند تا چنده؟
قيمتش؟

ali_phd71
01-07-2012, 23:02
با سلام وشب بخیر خدمت دوستان
با عرض پوزش ک دارم این سوالو اینجا میپرسم میدونم جاش نیست ولی خوب جای دیگه بلد نبودم.
دادشم تیراندازی با کمان کار میکنه بعد ی سری وسایل میخواست بخره حتی اهوازم گیرش نیومده بعد گفته مشهد گیر میاد حالا اکه مغازه کاملی در مورد فروش قطعات تیرکمان میشناسید ممنون میشم معرفی کنید یه نوع تیر میخواد ک توی تهرانم گیر نیومده مدلش b-man-900 هستش
ممنون میشم کمک کنید.با تشکر

Amir_Niknam
02-07-2012, 05:35
بد شده یا بوده ؟
یعنی ( دو سه ماه اخیر ) که سرعت ها اومدند پایین پینگ ها هم بدتر شدند ؟
یعنی قبلا پینگ هاش خوب بود ؟؟؟
قبلا خیلی بهتر بود الان تقریبا در بسیاری از ساعات روز غیر قابل استفاده است

ali_phd71
02-07-2012, 21:57
با سلام وشب بخیر خدمت دوستان
با عرض پوزش ک دارم این سوالو اینجا میپرسم میدونم جاش نیست ولی خوب جای دیگه بلد نبودم.
دادشم تیراندازی با کمان کار میکنه بعد ی سری وسایل میخواست بخره حتی اهوازم گیرش نیومده بعد گفته مشهد گیر میاد حالا اکه مغازه کاملی در مورد فروش قطعات تیرکمان میشناسید ممنون میشم معرفی کنید یه نوع تیر میخواد ک توی تهرانم گیر نیومده مدلش b-man-900 هستش
ممنون میشم کمک کنید.با تشکر
دوستان فردا میخوایم برگردیم ممنون میشم کسی کمک کنه

masoud360
04-07-2012, 11:06
دوستان فردا میخوایم برگردیم ممنون میشم کسی کمک کنه

آقا شما میتونی بری خیابون سعدی اونجا لوازم ورزشی زیاد هست.امیدوارم پیدا کنی

[Mohsen]
08-07-2012, 23:57
با سلام

دوستان میخواستم بدونم سرعت مخابرات - طرح بعثت چطوره؟ هم سرعت روزانه و هم شبانه؟ در هر شب نهایتا چقدر میشه دانلود کرد؟

Eliminal
09-07-2012, 00:07
ماله منو امروز صبح وصل کردن.در مقایسه با صبانت که قبلا داشتم هیچ حرفی واسه گفتن نداره
امشبم اولین شبی هستش که دارم باهاش دانلود میکنه فعلا که افتضاحه تا ببینم تا صبح چی میشه!
پینگشم 120 هستش ولی 50درصد تایم اوت میده که خیلی افتضاحه
میخواستم اول پارس آنلاین بگیرم الان پشیمونم که چرا نگرفتم!

[Mohsen]
10-07-2012, 13:09
;7092284']با سلام

دوستان میخواستم بدونم سرعت مخابرات - طرح بعثت چطوره؟ هم سرعت روزانه و هم شبانه؟ در هر شب نهایتا چقدر میشه دانلود کرد؟

کسی در جریان نیست؟!

Eliminal
10-07-2012, 20:11
;7094592']کسی در جریان نیست؟!
پست قبلی من در مورد جواب سوال شما بود فقط یادم رفت بنویسم که طرح بعثتم رو وصل کردن!
شبانه 2 گیگ میشه دانلود کرد.ولی از اون طرف روزا خیلی مالی نیست.
اگه از جای دیگه بگیری به نظر من بهتره بجای مخابرات!

[Mohsen]
10-07-2012, 23:34
پست قبلی من در مورد جواب سوال شما بود فقط یادم رفت بنویسم که طرح بعثتم رو وصل کردن!
شبانه 2 گیگ میشه دانلود کرد.ولی از اون طرف روزا خیلی مالی نیست.
اگه از جای دیگه بگیری به نظر من بهتره بجای مخابرات!

متشکر، من الان پارس آنلاین دارم شبانه خیلی بتونه دانلود کنه 1.5 گیگه ولی اشتراک روزانه بازه و معمولا زیر 190 کیلوبایت نیست. سرعت دانلود روزانه شما چقدره؟

Eliminal
11-07-2012, 06:36
;7095647']متشکر، من الان پارس آنلاین دارم شبانه خیلی بتونه دانلود کنه 1.5 گیگه ولی اشتراک روزانه بازه و معمولا زیر 190 کیلوبایت نیست. سرعت دانلود روزانه شما چقدره؟
میانگین 80-100 هستش

sinadeath
11-07-2012, 11:17
بعثت الان خوب نیست تو یک و نیم ساعت اول شبانه که سرعتش خیلی پایینه . با پولی که میدی نمیصرفه

Eliminal
11-07-2012, 12:43
به نظر من الان بعثت همه چیزش خوبه.به جز تایم اوت های پینگش که بعضی وقتها نمیشه یه page معمولی باز کرد.که اونم فک کنم رفع بشه اونجوری که پشتیبانیش گفتش
سرعت شبانه هم ساعته اولش پایینه ولی راحت میشه وبگردی کرد باهاش.از ساعت 1 بزار واسه دانلود بازم تا 7 صبح 2 گیگ میاره راحت!

ehsannnn00004
13-07-2012, 22:12
دوستانی که طرح بعثت دارن سرعت چیز پی ان شما هم افت کرده؟

OMiD.1080p
14-07-2012, 13:44
برای بار صدم میگم.از دوستانی که که ADSL های مختلف از شرکت های مختلف دارند.
میخواستم بدونم الان مناسبترین شرکت و طرح برای من که بازی آنلاین میکنم کدومه؟
البته بازی من سنگینه و اکثر سرورهاش هم توی اروپاست.بنابراین باید یه پینگ پایین و خوبی داشته باشه.
قیمتش هم خوب باشه و حجمی هم بود موردی نداره.
من قبلا بعثت مخابرات داشتم خیلی خیلی خیلی خوب بود.
تا اینکه سرعتهاش مالیده شد و افت زیادی کرد.300 تا 370 میرفت.
الان هم طرح خانواده رو دارم استفاده میکنم که اصلا مناسب نیست.
به فکرم افتاد که برم دوباره یا بعثت بگیرم یا نقره ایی ولی گفتم یه مشورت بکنم شاید ISP دیگه ای هم باشه که خدماتش خوب باشه.

X-FeaR
14-07-2012, 18:47
سلام به همگی.

من اینترنت 512 نا محدود مخابرات دارم و باید بگم افتضاحه. پینگ مشکلی نداره اما تایم اوت فراوانه.

پینگ 4.2.2.4 نزدیک 130-140 هست که خیلی خوبه اما پر تایم اوت.

من خودم عاشق بازی آنلاین (WoW) هستم و این تایم اوتا دیگه اعصابمو خورد کرده. اصلا نمیتونم بازی کنم.

متاسفانه 601 هستم که فیبر نوریه و فقط از مخابرات میتونم بگیرم. کسی هست که فیبر نوری باشه و از شرکت ها سرویس گرفته باشه؟

باید یک راهی باشه دیگه . خسته شدیم از این اینترنت بی کیفیت مخابرات (برای بازی)

X-FeaR
14-07-2012, 18:48
شرمنده بابت Double post دستم خورد چه جوری پاک میشه؟

Gregar
15-07-2012, 00:28
سلام به همگی.

من اینترنت 512 نا محدود مخابرات دارم و باید بگم افتضاحه. پینگ مشکلی نداره اما تایم اوت فراوانه.

پینگ 4.2.2.4 نزدیک 130-140 هست که خیلی خوبه اما پر تایم اوت.

من خودم عاشق بازی آنلاین (WoW) هستم و این تایم اوتا دیگه اعصابمو خورد کرده. اصلا نمیتونم بازی کنم.

متاسفانه 601 هستم که فیبر نوریه و فقط از مخابرات میتونم بگیرم. کسی هست که فیبر نوری باشه و از شرکت ها سرویس گرفته باشه؟

باید یک راهی باشه دیگه . خسته شدیم از این اینترنت بی کیفیت مخابرات (برای بازی)

نمیدونم مخابرات چه مرگش شده . فکر کنم از وقتی این اینترنت خانواده اومده اینطوری شده . وگرنه قبلا خیلی خوب بود واسه بازی انلاین . الان یک سره تایم اوت از یه طرف و dc شدن از سرور بازی از یه طرف . سایت که دیگه زده رو دست دایال اپ . فقط دانلودش فعلا خوبه که روی 60 مونده .

X-FeaR
15-07-2012, 11:26
نمیدونم مخابرات چه مرگش شده . فکر کنم از وقتی این اینترنت خانواده اومده اینطوری شده . وگرنه قبلا خیلی خوب بود واسه بازی انلاین . الان یک سره تایم اوت از یه طرف و dc شدن از سرور بازی از یه طرف . سایت که دیگه زده رو دست دایال اپ . فقط دانلودش فعلا خوبه که روی 60 مونده .

دقیقا. قبلنا خیلی خیلی خوب بود. فکر کنم از مشتری هاش زیاد از حد شده و با این پهنای باند خوشگلشون, وقتی همه میزارن رو دانلود, هیچی دیگه. سرعت دانلود من هم خوبه . همون 60 ولی چه فایده. ای کاش یه اشتراک مخصوصی داشت واسه بازی فقط که درست باشه.

Gregar
15-07-2012, 15:21
دقیقا. قبلنا خیلی خیلی خوب بود. فکر کنم از مشتری هاش زیاد از حد شده و با این پهنای باند خوشگلشون, وقتی همه میزارن رو دانلود, هیچی دیگه. سرعت دانلود من هم خوبه . همون 60 ولی چه فایده. ای کاش یه اشتراک مخصوصی داشت واسه بازی فقط که درست باشه.

اره دیگه از وقتی همه مهاجرت کردن به مخابرات این طوری شده . اینا هم که همه به فکر پول . تا مشتریشون زیاد شد عمرا پهنای باند بخرن .

واقعا اگه شرکتها یه اشتراک مخصوص بزارن واسه بازی خوبه اما چه فایده که اگه باشه واقعا قیمتش رو حتی از این هم میبرن بالاتر . یه شرکت هست که تضمین میکنه پینگ رو کاهش میده شدید . ولی میدونی چند ؟ نگم بهتره . اینا هم اگه این کار رو بکنن چنان گرون میکنن که ادم بیخیال بازی میشه .
خارجی ها میگن ما قانون کپی رایت نداریم واسه خیلی چیزها از جمله بازی ها . یکی نیست بهشون اخه ما اگه ارجینال هم بخریم کو نتمون که از امکاناتش استفاده کنیم .

M A S T 3 R
18-07-2012, 18:58
سلام به همگي
از دوستان كسي ميتونه راهمايي كنه در حال حاضر صبانت بهتره يه طرح بعثت مخابرات؟
من ميخاستم اين بار صبا بگيرم ولي مثل اينكه اونجا اوضاع شير تو شيره
ميخواستم يپرسم دوستاني كه از صبا اينترنت دارد ميشه بگند سرعت دانلود روزانشون و شبانشون چقدره؟
چقدر ما بد شانسيم ها تا خواستيم بياييم صبانت گرفتن شبانه و روزانه رو يكي كردن و ...

OMiD.1080p
18-07-2012, 22:20
داداش گل سمت مخابرات نیا که فعلا مالیده.

1.سرعتش که فوق العاده پایینه نسبت به قبلا.
2.قعطی داره در حد بنز!!!
3.سرعت پورت تورنت کم شده.فکر کنم بستنش.

active_277
20-07-2012, 12:43
سلام
تو مرکز مخابرات فرشچی چی بگیرم بهتره
128نا محدود میخوام
بازی انلاین هم میکنم:20:
پارس انلاین چطوره؟
مرسی

ulsss
20-07-2012, 19:06
سلام دوستان من برای اولین بار میخوام adsl بگیرم.میخواستم بدونم تو مشهد کدوم شرکت بیشترین سرعت روزانه داره؟من شبا دانلود نمی کنم فقط برام سرعت دانلود روزانه مهمه.

ulsss
21-07-2012, 00:03
سلام دوستان من برای اولین بار میخوام adsl بگیرم.میخواستم بدونم تو مشهد کدوم شرکت بیشترین سرعت روزانه داره؟من شبا دانلود نمی کنم فقط برام سرعت دانلود روزانه مهمه.
کسی نیست؟؟

Amir_Niknam
21-07-2012, 15:43
کسی نیست؟؟
من بهترین رو نمی دونم اما بدترینش مخابراته

masoud360
21-07-2012, 21:30
دوستان سلام
چند روزی هست که پشتیبانی مخابرات میگن که پهنای باند رو بعد از مدتها افزایش دادن
میدونید که اونایی که طرح بعثت داشتن قبلا پرتشون تا 3 مگ باز بود ولی از عید به این ور محدود شدن رو 1 مگ
.اپراتور میگفت که محدودیت ها رو برداشتن یعنی قاعدتا باید سرعت رفته باشه روی همون 3 مگ یا حالا کمی کمتر یا بیشتر.........
من هر چی تست میکنم برای من اینطوری نیست
حالا از دوستان کسی اگه سرعتش بیشتر از 1 مگ شده بیاد اینجا اعلام کنه ببینیم پشتیبانی راست گفته یا نه...

لطفا تست سرعت بزارید.

X-FeaR
21-07-2012, 23:46
چند روزه که تایم اوت سرور های ایرانی World of warcraft خیلی کم شده و من میتونم راحت بازی کنم. 512 نا محدود دارم. امیدوارم همینطوری بمونه پینگ

ulsss
22-07-2012, 00:55
شاتل خوبه؟ سرعت دانلود روزانش برای 128 چنده؟

Amir_Niknam
22-07-2012, 12:48
شاتل خوبه؟ سرعت دانلود روزانش برای 128 چنده؟
شاتل برای کسی مناسب هست که یک اینترنت پرسرعت با ترافیک ماهیانه کم لازم داره چون حجم های بالاش نسبتا گرونه و دانلود شبانه هم اگر زیاد داشته باشی محدودت می کنند کلا یک مقدار روی اعصابه

masoud360
24-07-2012, 11:38
دوستان سلام
چند روزی هست که پشتیبانی مخابرات میگن که پهنای باند رو بعد از مدتها افزایش دادن
میدونید که اونایی که طرح بعثت داشتن قبلا پرتشون تا 3 مگ باز بود ولی از عید به این ور محدود شدن رو 1 مگ
.اپراتور میگفت که محدودیت ها رو برداشتن یعنی قاعدتا باید سرعت رفته باشه روی همون 3 مگ یا حالا کمی کمتر یا بیشتر.........
من هر چی تست میکنم برای من اینطوری نیست
حالا از دوستان کسی اگه سرعتش بیشتر از 1 مگ شده بیاد اینجا اعلام کنه ببینیم پشتیبانی راست گفته یا نه...

لطفا تست سرعت بزارید.

ماشالاه چقدر بچه ها فعالا و اطلاع رسانی می کنن به هم؟؟؟؟؟

ehsannnn00004
24-07-2012, 12:35
ماشالاه چقدر بچه ها فعالا و اطلاع رسانی می کنن به هم؟؟؟؟؟

سلام .نه هنوز همون یک مگ هست البته ماکزیمم به یک مگ میرسه و اکثرا سرعت خیلی کمتر از ایناست.
دوست عزیز فکر نمیکنم دیگه سرعتو افزایش بدن.شما دعا کن کمتر از این نکنن!

masoud360
24-07-2012, 14:42
سلام .نه هنوز همون یک مگ هست البته ماکزیمم به یک مگ میرسه و اکثرا سرعت خیلی کمتر از ایناست.

دوست عزیز فکر نمیکنم دیگه سرعتو افزایش بدن.شما دعا کن کمتر از این نکنن!

والا این چیزی بود که چند روز پیش یکی از پشتیبانا گفت .
گفت چون سرعت 1مگ باعت میشه یه سریها از مخابرات برن سمت شرکتهای دیگه واسه همین تصمیم گرفتن دوباره پورتها رو باز کنن
میگفت که هستن کسایی که داران بالای 1 مگ میگیرن

blacktiger
24-07-2012, 15:19
مخابرات اوضاعش تعریفی نداره هم مشهد هم شهرستانهای خراسان . ما هم اول گول سرعتش رو خوردیم . بدترین قسمتش هم اینه که خدایی نکرده نیاز به پشتیبانی پیدا کنی: بفرما این تست سه مگ کجا بود؟:

mohrd
25-07-2012, 04:21
سلام دوستان. الان بهترین سرعت شبانه رو کدوم شرکت داره؟؟؟

OMiD.1080p
25-07-2012, 16:28
سلام.خدایش درسته که این بعثت و... بد شده ولی طرح خانواده خوب شده نسبت به قبلا.

masoud360
25-07-2012, 21:03
اینم سرعت من متاسفانه این حداکثر سرعت منه

Gregar
25-07-2012, 23:43
سلام.خدایش درسته که این بعثت و... بد شده ولی طرح خانواده خوب شده نسبت به قبلا.

هر چی میکشیم از دست همین طرح خونواده است . از وقتی اومد گند زد به همه سرویس های دیگه که کلی پول میریزن تو جیب مخابرات . از همون زمان دقیقا پینگ رفت بالا . یکی نیست بگه اخه مجبوری وقتی پهنای باند نداری میری اینقدر مفتی شیر میکنی بین ملت .

OMiD.1080p
25-07-2012, 23:47
هر چی میکشیم از دست همین طرح خونواده است . از وقتی اومد گند زد به همه سرویس های دیگه که کلی پول میریزن تو جیب مخابرات . از همون زمان دقیقا پینگ رفت بالا . یکی نیست بگه اخه مجبوری وقتی پهنای باند نداری میری اینقدر مفتی شیر میکنی بین ملت .

من که متوجه عرض شما نشدم.
ولی دوست من.
منم خودم از خدامه سرعت بعثت خوب بشه.
دو ماه است میخوام بیام بعثت بگیرم ولی همش شما میگید سرعت کمه.منم پشیمون میشم.
در ضمن من دانلود نمیکنم.بیشتر گیم آنلاین میزنم.

Last Night
26-07-2012, 08:26
طرح صبا نقره ای...الانماه رمضونه همه خوابن اینقد بالاست؟

ulsss
26-07-2012, 09:46
کسی اینجا شاتل نداره به من بگه سرعت دانلود روزانش چنده؟

OMiD.1080p
26-07-2012, 10:55
طرح صبا نقره ای...الانماه رمضونه همه خوابن اینقد بالاست؟

پینگت که افتضاحه !!!:18:

masoud360
26-07-2012, 12:20

سرعت شاتل روزانه رو 2 مگ بسته شده حالا چه 128 بگیری چه مثلا 512

mohsen_gh1991
26-07-2012, 13:20
سلام
دوستان من دو تا سوال دارم :
اول اینکه امروز رفتم هزینه شارژ اینترنتمو پرداخت کردم ولی وقتی خواستم برم مخابرات بسته بود دیگه . حالا میتونم برم دفاتر خدمات ارتباطی تا شارژشو انجام بدن یا حتما باید همون مرکز مخابراتی که سرویس گرفتم ازش برم؟

سوال دوم اینکه طرح صبا طلایی گرفتم . دوره اول هزینه ش همون 26700 شده بود که تو سایت اعلام کرده . ولی برای دوره بعد که رفتم گفتن دیگه حالا باید ترافیکتو به صورت گیگ خریداری کنی. یعنی به ازای هر ماه 3150 تومن و هر گیگ هم 3150 تومن . اینطوری تقریبا همین طرح طلایی 38000 تومن میشه. میخواستم ببینم این کارشون درسته یا نه فقط تو همین مرکز اینجام میشه؟
ممنون

mahla_EEL
26-07-2012, 13:49

400 kB per second

mahla_EEL
26-07-2012, 13:52

غیر از مخابرات فرشچی و صابری اکثرا روی 4 مگه - یعنی 400 تا 500 کیلوبایت دانلود

Gamemaster
26-07-2012, 14:19
تو تمام طرفش این سرعت میده؟

Last Night
26-07-2012, 15:35
پینگت که افتضاحه !!!:18:

قبلش بعثت داشتم رو یک مگ بود الان چند روزه اینو گرفتم رو سه مگه...!!!!!