PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23

hacker2007
05-11-2011, 16:25
خدايي فكرش رو بكن تو ايران 12تومان بدي بعد با سرعت 230بدون محدوديت دانلود كني يعني ته عشق و حال
لدتش رو ببر دوست خوبم:10:
آره اولش عشق و حال داره ولی کم کم برات عادی میشه
مثل اینترنت کشور تایلند !! مفت سرعت بالا و بدون محدودیت حجمی ! ولی کیه اونجا که دانلود کنه!:41: همه به اندازه نیازشون استفاده می کنند
ولی ما با اینترنت سرعت معملی کم مونده کل pc رو به باد فنا بسپاریم . الان 2 روز که pc من خاموش نشده !!
بد بختی اینجاست که شرط بندی کردیم :41:

blacktiger
05-11-2011, 22:13
بنظر میرسه مشکل عدم محاسبه ساعات رایگان دانلود طرح بعثت مخابرات در صورت کانکت بودن قبل از این ساعات حل شده و نیازی نیست حتما دیسکانکت و دوباره کانکت شد یا امید به ریست کردن اکانت بست. ایا تایید میکنید؟

Dark Shine
06-11-2011, 17:31
صبـانت و بقیه شبـانه سرعتـاشـون بـه 1100 میـرسـه ، مخـابرات رو تسـت نکردم ، کسـی تست کـرده که کـی سرعـت بیشتـره ؟

blacktiger
06-11-2011, 21:26
واقعا اینهایی که توی ساپورت مخابرات خراسانن یه عده ..... تشریف دارن. رسما هیچی نمیفهمن یا اصلا کاری از دستشون بر نمیاد.
امروز واقعا اذیت کرد این سرویس همچنان مشکل پابرجا و ساپورت مترسک!

hame7de
07-11-2011, 01:49
بچه ها من الان صبانت دارم و میخوام بیام مخابرات اما دو دل هستم .

بنظر شما چکار کنم؟ صبانت بمونم یا بیام مخابرات؟

مشکلات adsl مخابرات چی هست؟

behrooz.shie
07-11-2011, 03:31
واقعا اینهایی که توی ساپورت مخابرات خراسانن یه عده ..... تشریف دارن. رسما هیچی نمیفهمن یا اصلا کاری از دستشون بر نمیاد.
امروز واقعا اذیت کرد این سرویس همچنان مشکل پابرجا و ساپورت مترسک!

در اون که شکی نیست :46: هرچی بگی کم گفتی و 100% حق میدم بهت :20:

ولی مشکلتون چیه ؟ :13:

blacktiger
07-11-2011, 08:52
من تو یکی از شهرستانهای استانم . اینها تو شهرستانها تو مرکز مخابراتی dslam دارن بعد با یه سوئیچ یوزرها رو میفرستن برای اکانتینگ مشهد. یعنی اکانتینگ تو مشهده و اینجا نیست! بعدش گویا این سوئیچه یه مشکلی داره که دوستان نمیفهمن یعنی تا اینجا رم خودم بهشون گفتم. خلاصه اش این میشه که پولو دادیم ولی حتی کانکت نمیشیم.
زنگ زدم ساپورت مشهد میگم مشکلم اینه میگه من دسترسی ندارم برای رفع ایراد چه سخت افزاری و چه نرم افزاری ! میگم پس تو کلا الان اونجا چیکار میتونی بکنی ؟ میگه من میتونم براتون اعلام مشکل کنم !
میگم دوست دیگه هم مشکل داره . میگه باید با همون خط تماس بگیرید . میگم مرد حسابی من الان هم با موبایل تماس گرفتم.
بسوزه ریشه تنبلی . دروغ. ظلم و بیسوادی .

joe_satriani
07-11-2011, 13:35

مشکلات adsl مخابرات چی هست؟

با سلام
پیشنهاد میکنم همون شرکت صبانت بمونید.

موفق باشید.

behrooz.shie
07-11-2011, 14:52
من تو یکی از شهرستانهای استانم . اینها تو شهرستانها تو مرکز مخابراتی dslam دارن بعد با یه سوئیچ یوزرها رو میفرستن برای اکانتینگ مشهد. یعنی اکانتینگ تو مشهده و اینجا نیست! بعدش گویا این سوئیچه یه مشکلی داره که دوستان نمیفهمن یعنی تا اینجا رم خودم بهشون گفتم. خلاصه اش این میشه که پولو دادیم ولی حتی کانکت نمیشیم.
زنگ زدم ساپورت مشهد میگم مشکلم اینه میگه من دسترسی ندارم برای رفع ایراد چه سخت افزاری و چه نرم افزاری ! میگم پس تو کلا الان اونجا چیکار میتونی بکنی ؟ میگه من میتونم براتون اعلام مشکل کنم !
میگم دوست دیگه هم مشکل داره . میگه باید با همون خط تماس بگیرید . میگم مرد حسابی من الان هم با موبایل تماس گرفتم.
بسوزه ریشه تنبلی . دروغ. ظلم و بیسوادی .
مشکل تونو دقیق تر بگید کمکتون میکنم اگر بتونیم :20:
کلا باید پشتیبانی رو بیخیال شد :46:

hame7de
07-11-2011, 15:33
راستش صبانت خیلی خوب بود اما چند هفته هست که داره اذیت میکنه و هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه و منو کلافه کرده و دارم دیوونه میشم . برای همین مجبورم برم مخابرات ..

حالا بنظر شما چکار کنم؟

urumchi
07-11-2011, 19:24
سلام
بچه ها من چند روزیه که تغییر سرویس دادم و از سرویس های نامحدود صبانت استفاده می کنم سرعتش عالیه فقط طرف ساعت 5 یا 4 بعد ظهر پینگ می ره بالا اینم چند دقیقه پیش گرفتم
به نظر من از نا محدود مخابرات بهتره (شاید فقط تو مراکز مخابراتی ما سرعتش بالا باشه ) چون تا حالا از کسی سوال نکردم در مورد سرعتش

من سرويس 512 مخابرات اورميه دارم، 2هفته پيش بر اثر اشتباه كارمنداي بخش فني يكباره پهناي باندم از 1 مگ رسيده بود به 4 مگ و چيزي هم از حجمم كم نميكرد، البته زياد نتونستم دانلود كنم چون بعد از 1/5 ساعت خودبخود اينترنت قطع شد و وقتي وصل شد ديدم پهناي باند همون 1 مگ شده، كلا اينطور سوتي دادن ها از isp ها كاملا قابل انتظاره و اصلا بعيد نيست اينطوري اشتباه بكنن و پهناي باند يكي دو نفر رو اشتباهي نجومي ببندن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blacktiger
07-11-2011, 19:35
مشکل تونو دقیق تر بگید کمکتون میکنم اگر بتونیم :20:
کلا باید پشتیبانی رو بیخیال شد :46:

فعلا که خودم رفعش کردم ولی معلوم شد ایراد از اکانتینگه. البته یه ایراد دیگه رو هم خودشون هم میدونن گاها یوزری وصله .تا زمانیکه وصله مشکلی نیست ولی همینکه دی سی میشه گاها تا نیم تا یکساعت اینده نمیتونه وصل شه و یوزر انگار تو اکانتینگ قفل میمونه.

ممنون

rezapr2
07-11-2011, 19:52
راستی از بچه های دانشکده شهید منتظری کسی اینجا نیست؟
اين مورد رو من هستم

babak2111
07-11-2011, 20:10
فعلا که خودم رفعش کردم ولی معلوم شد ایراد از اکانتینگه. البته یه ایراد دیگه رو هم خودشون هم میدونن گاها یوزری وصله .تا زمانیکه وصله مشکلی نیست ولی همینکه دی سی میشه گاها تا نیم تا یکساعت اینده نمیتونه وصل شه و یوزر انگار تو اکانتینگ قفل میمونه.

ممنون

سلام
blacktiger جان درحال حاضرشبي چند گيگ مي شه با طرح بعثت دان كرد بخصوص ازسايت هايي مثل فايل سونيك يا فايل سرور؟

blacktiger
07-11-2011, 20:23
والا برای من سرعت دانلود شبانه در حدود 40 الی 55 کیلوبیته . با این حساب چند گیگ نمیشه!

hame7de
07-11-2011, 21:57
قطع و وصلی مخابرات مشهد چه جوریه؟

سرویس نامحدود داره؟

babak2111
07-11-2011, 22:32
والا برای من سرعت دانلود شبانه در حدود 40 الی 55 کیلوبیته . با این حساب چند گیگ نمیشه!
:18: جدي مي گي پس چطورتو صفخات قبل صحبت از200.300 شده اين كه خيلي تفاوت داره

blacktiger
07-11-2011, 23:04
مناطق و شهرهای مختلف با هم فرق دارن خوب.حتی مرکز به مرکز مخابراتی هم متفاوته. شما یه نفر از مرکز مخابراتی خودتون پیدا کنید و از اون بپرسید تا میزان پهنای منطقه خودتون رو پیدا کنید.

behrooz.shie
08-11-2011, 02:28
راستش صبانت خیلی خوب بود اما چند هفته هست که داره اذیت میکنه و هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه و منو کلافه کرده و دارم دیوونه میشم . برای همین مجبورم برم مخابرات ..

حالا بنظر شما چکار کنم؟

سرویس نامحدود داره؟

همون صبا بمونی خیلی خوبه ها :13:

Hearse
08-11-2011, 10:47

حالا بنظر شما چکار کنم؟

اول مطمئن شو که مشکل از خودت نباشه!
ممکنه خط تلفنت نویز پیدا کرده باشه که همین کلی تایم اوت به بار میاره.

pouyapro
08-11-2011, 12:52
کدوم ISP پینگش پایینه؟ پینگ بعثت چنده؟
کسی اینجا از پیشگامان سرویس نداره بگه کلا چطوره؟

Kamyar_AnathemA
08-11-2011, 15:09
سلام
من از مرکز شهید فرشچی میخوام اشتراک بگیرم باید برم خود مرکز ؟ یا جای دیگه ؟

behrooz.shie
08-11-2011, 16:21
سلام
من از مرکز شهید فرشچی میخوام اشتراک بگیرم باید برم خود مرکز ؟ یا جای دیگه ؟
فکر کنم باید بری امور مشترکین
یا از طریق سایتش

ghasemi.67
08-11-2011, 21:27
سلام من گفتم 2.5 مگا بیت که میشه 320 کیلو بایت بر ثانیه ! :15:
هر بایت 8 بیت مباشد . :31:

ALender
09-11-2011, 12:52
میخواستم ببینم چجوری وارد پنل کاربری میتونیم بشیم؟

hame7de
09-11-2011, 21:17
سلام،بلاخره طرح بعثت وصل شد برام و دانلودش از 150 تا 300 متغیره و بازم خیلی عالیه، فقط میخواستم ببینم کسایی که طرح بعثت دارن دانلود رایگانش از چه ساعتی شروع میشه؟

اینم تست سرعت :

این طرح بعثت نامحدوده؟

قیمت؟

hosseinboss
09-11-2011, 21:41
با سلام خدمت مشهدی های عزیز
دوستان این طرح بعثت که تو مشهد از طریق مخابرات راه افتاده چیه؟
و مطلب بعد این که مخابرات مشهد هنوز سرویس های نا محدود خودش رو داره یا مثل مخابرات دزد شهر مزخرف قم کلا محدودش کرده(اونم بدون شبانه)

behrooz.shie
10-11-2011, 01:37
با سلام خدمت مشهدی های عزیز
دوستان این طرح بعثت که تو مشهد از طریق مخابرات راه افتاده چیه؟
و مطلب بعد این که مخابرات مشهد هنوز سرویس های نا محدود خودش رو داره یا مثل مخابرات دزد شهر مزخرف قم کلا محدودش کرده(اونم بدون شبانه)
مثل هون دزده

hosseinboss
10-11-2011, 01:49
مثل هون دزده
یکی دزده و یکی شادزده : دی

mt17770
10-11-2011, 01:54
دوستان لطفا اینقدر در مورد یک ISP یا ... صحبت نکنید ! ! !

نمیتونم زیاد توضیح بدم به دلایلی و . . .

فقط در همین حد میگم اینقدر در مورد یک تعریف تمجید زیادی نکنید ! ! !

برای مثال اینقدر بعثت بعثت نکنید ! یا مثلا شاتل !

ای بابا ! ! ! اه ...
؟

behrooz.shie
10-11-2011, 03:44
یکی دزده و یکی شادزده : دی
نه دیگه اونی شاه دزده که از دزد بدزده مثل من :27:

hosseinboss
10-11-2011, 06:17
دوستان لطفا اینقدر در مورد یک ISP یا ... صحبت نکنید ! ! !

نمیتونم زیاد توضیح بدم به دلایلی و . . .

فقط در همین حد میگم اینقدر در مورد یک تعریف تمجید زیادی نکنید ! ! !

برای مثال اینقدر بعثت بعثت نکنید ! یا مثلا شاتل !

ای بابا ! ! ! اه ...
؟

خوب راست میگن دیگه مثلا بییاید آسیاتک وقت و زندگیتون به فناست(باور ندارید برید به تایپیکش تو همین انجمن و فقط پست هام رو نگاه کنید)

akparas
10-11-2011, 09:49
من نمیدونم چرا صبانت چند روزه ای هست هر 7 یا 8 ذقیقه ای دائم قطع میشه شبانه که دیگه نگو هر دو 3 دقیقه قطع میشه آیا بقیه هم مشکل من رو دارند. همچنین چراغ adsl قطع میشه.

joe_satriani
10-11-2011, 16:13
من نمیدونم چرا صبانت چند روزه ای هست هر 7 یا 8 ذقیقه ای دائم قطع میشه شبانه که دیگه نگو هر دو 3 دقیقه قطع میشه آیا بقیه هم مشکل من رو دارند. همچنین چراغ adsl قطع میشه.

با سلام
منطقه ای که هستید با کندی سرعت مواجه هست.
مشکلتون موقتیه و بهتر میشه.

موفق باشید.

hacker2007
10-11-2011, 21:12
نه چنین مشکلی رو نداریم فقط منطقه شما این جوری شده

hame7de
10-11-2011, 22:21

خدا خیرت بده

من داشتم دیوانه میشدم . چون فکر میکردم فقط مال من اینجوریه

پس همه این مشکل قطع و وصلی رو دارند

...

کدوم منطقه ای؟

hame7de
11-11-2011, 16:48
آیا صبانت برای شما از ساعت 4 بعدازظهر تا 1 نصفه شب همش قطع و وصل میشه؟

من که حسابی کلافه شدم و میخوام برم قراردادمو فسخ کنم .

behrooz.shie
11-11-2011, 18:18
آیا صبانت برای شما از ساعت 4 بعدازظهر تا 1 نصفه شب همش قطع و وصل میشه؟

من که حسابی کلافه شدم و میخوام برم قراردادمو فسخ کنم .
وصایل توی خونه رو چک کردین ؟
چه کار های کردین کلا

samanqaz
11-11-2011, 19:16
آقا این همه بحث شد ولی مشخص نشد کی راضیه و کدوم طرح بهتر، بنده 512 نامحدود مخابرات دارم، سرعت دانلود 62 کیلوبایت در ثانیه است ولی سرعت وب بروزینگ کمتره. باهاش اصلا نمیتونی آنلاین از یوتیوب یا سایت های دیگه فیلم نگاه کنی چون اگر بدون دانلود منیجر ازش استفاده کنی سرعتش بین 8 تا 40 کیلوبایت پایین میاد. پس فقط سرعت با دانلود منیجر به 512 واقعی میرسی. پس بدونید طرح های نامحدود مخابرات برای نمایش کلیپ های آنلاین بدرد نمیخوره. حالا از دوستانی که سرویس های مختلفی دارن سوال دارم؟

1. الان وضعیت طرح نامحدود صبانت، شاتل و مخابرات که قیمتاشون تقریبا برابر شده (با ضریب اشتراک 1 به ده) چه جوریه؟
2. طرح بعثت مخابرات پس از این چند روز سرعت دانلود شبانش پایین اومده یا نه؟
3. کدوم یکیتون میتونید آنلاین بدون تاخیر فیلم و کلیپ نگاه کنید؟

hame7de
11-11-2011, 21:03
وصایل توی خونه رو چک کردین ؟

منظورت کدوم هاست؟

babak2111
11-11-2011, 22:04
آقا این همه بحث شد ولی مشخص نشد کی راضیه و کدوم طرح بهتر، بنده 512 نامحدود مخابرات دارم، سرعت دانلود 62 کیلوبایت در ثانیه است ولی سرعت وب بروزینگ کمتره. باهاش اصلا نمیتونی آنلاین از یوتیوب یا سایت های دیگه فیلم نگاه کنی چون اگر بدون دانلود منیجر ازش استفاده کنی سرعتش بین 8 تا 40 کیلوبایت پایین میاد. پس فقط سرعت با دانلود منیجر به 512 واقعی میرسی. پس بدونید طرح های نامحدود مخابرات برای نمایش کلیپ های آنلاین بدرد نمیخوره. حالا از دوستانی که سرویس های مختلفی دارن سوال دارم؟

1. الان وضعیت طرح نامحدود صبانت، شاتل و مخابرات که قیمتاشون تقریبا برابر شده (با ضریب اشتراک 1 به ده) چه جوریه؟
2. طرح بعثت مخابرات پس از این چند روز سرعت دانلود شبانش پایین اومده یا نه؟
3. کدوم یکیتون میتونید آنلاین بدون تاخیر فیلم و کلیپ نگاه کنید؟

دوست عزيز شما چند وقته 512داري و چند وقت ديگه مونده چون چند تا ازبچه ها كه برا تمديد رفته بودن ديگه بهشون 512رو نداده بودن

samanqaz
11-11-2011, 22:46
من 6 ماهه دارم و با نامه اداری گرفتم، واسه چی ندن؟ در ضمن سوالات بالاروهم جواب بدین ممنون میشم

babak2111
11-11-2011, 22:55
من 6 ماهه دارم و با نامه اداری گرفتم، واسه چی ندن؟ در ضمن سوالات بالاروهم جواب بدین ممنون میشم
خيلي ازمراكزختي 256رو هم ديگه نمي دن يكي ازبچه ها هم براي تمديد 256رفته بود با هزاربدبختي تونست دوباره سه ماهه بگيره كلا گويا نامحدود رو مي خوان كم كم بردارن
اون چيزي هم كه تو سايت ها ديدن منظورم سرويس هاي cra كه مال شركت هاست به شدت افتضاحست بازمال مخابرات خيلي خيلي بهتره
درمورد بعثت هم گويا مركزبه مركزفرق داره يكي ازدوستان تو همين تاپيك مي گفت سرعت شبانه اش 50هستش دو سه تا ازدوستان هم مي گفتن بالاي 200هم مي ره كه البته بازم خودشون بايد بيان بگن هنوزم همون طورهست يا نه

hame7de
12-11-2011, 00:20
برای ثبت نام و گرفتن ای دی اس ال مخابرات مشهد باید چکار کرد؟ چند روز بعد وصل میشه؟

samanqaz
12-11-2011, 02:28
آقای [babak2111] شما از چه طرحی استفاده میکنی؟ میتونی آنلاین کلیپ ها رو نگاه کنی؟

samanqaz
12-11-2011, 02:36

آقای [babak2111] شما از چه طرحی استفاده میکنی؟ میتونی آنلاین کلیپ ها رو نگاه کنی؟

hame7de
12-11-2011, 11:18
راستش صبانت خیلی خوب بود اما چند هفته هست که داره اذیت میکنه و هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه و منو کلافه کرده و دارم دیوونه میشم . برای همین مجبورم برم مخابرات . ..

حالا بنظر شما چکار کنم؟
............

مشکلات adsl مخابرات چی هست؟?

............

سرویس نامحدود داره؟

طرح بعثت نامحدوده؟ قیمت؟ سرعت؟

............

برای ثبت نام و گرفتن ای دی اس ال مخابرات مشهد باید چکار کرد؟ چند روز بعد وصل میشه؟

hacker2007
12-11-2011, 14:11
راستش صبانت خیلی خوب بود اما چند هفته هست که داره اذیت میکنه و هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه و منو کلافه کرده و دارم دیوونه میشم . برای همین مجبورم برم مخابرات . ..

حالا بنظر شما چکار کنم؟
............

............

سرویس نامحدود داره؟

............

عزیز من پشتیبانی صبانت رو برای چی گزاشتن؟
انقدر زنگ بزن و پی گیری کن تا درست بشه !!
دوست داری حقت رو دو دستی بیان بهت بدن ؟
من تو محل کارم سرویس 512 مخابرات دارم از صبانت بد تره وضعیتش !!

sajey
12-11-2011, 15:54
سلام عزیزان
من امروز adsl مخابرات ثبت نام کردم و مسئول ثبت نام گفت که 2 الی 5 روز دیگه فعال میشه.
به من یوزر پسورد نداد. عزیزانی که مخابرات دارند متوانند مرا رهنمایی کنند که چه گونه بفهم adsl من فعال شده و چگونه ان را فعال کنم.
بی نهایت سپاسگذارم

hacker2007
12-11-2011, 15:58
سلام عزیزان
من امروز adsl مخابرات ثبت نام کردم و مسئول ثبت نام گفت که 2 الی 5 روز دیگه فعال میشه.
به من یوزر پسورد نداد. عزیزانی که مخابرات دارند متوانند مرا رهنمایی کنند که چه گونه بفهم adsl من فعال شده و چگونه ان را فعال کنم.
بی نهایت سپاسگذارم
هر وقت چراغ adsl مودمت روشن شد زنگ بزن id pass رو بگیر:46:

sajey
12-11-2011, 17:16
هر وقت چراغ adsl مودمت روشن شد زنگ بزن id pass رو بگیر:46:
مرسی
به پشتيبان خدماتADSL مخابرات( 7230000 ) ?

hacker2007
12-11-2011, 17:35
مرسی
به پشتيبان خدماتADSL مخابرات( 7230000 ) ?
آره اونجا زنگ بزن به احتمال زیاد بهت می دن
یا یه شماره دیگه برا تماس بهت می دن زنگ میزنی می گیری:46:

Reza31001
12-11-2011, 17:48
user & pass مخابرات:
511xxxxxxx
xxxxxxx: شماره تلفن

deathdemon
12-11-2011, 19:48
سلام به هم نمي دونم اين تاپيكم در دسته تايپيك هاي خاك خورده هست يا نه ! حالا يه چيزي من تاجايي كه اين تايپيك و خوندم همش سوال بود پس اول تا جايي كه مي دونم جواب ميدم بعد سوالاي خودم و مي پرسم شايد كسي پيدا شد جواب داد

من سرويس شاتل دارم ! 512 محدود شبانه از 1 تا 8 صبح رايگانه ( مثلاً )
خوبي اين سرويس اينه كه خارج از ساعت محدوديت پهناي باندت تا 2 مگابايت بازه و شما حتي مي توني فيلم آنلاين ببيني ! و يه جورايي سرعت عالي اما خوب محدوديت حجمي عملاً نمي ذاره اين كارو بكني و علت اينكه همچين امكاني و داري همينه اصلاً
شبانه اگه شما شبي 1 گيگ دانلود داشته باشيد بعد از 15 روز شاتل سرويس شمارو شير مي كنه با بي نهايت نفر (به عنوان اختار ) اما شما از ساعت 3 شب به بعد مي تونيد با همون 2 مگابايت دانلود داشته باشيد ، اما اين موضوع و اخطار اوليه واسه 2 تا 3 روزه و بعد از اون سرعت شما از ساعت 1 تا 8 صبح 64 كيلو بيت ميشه چه سرويس 512 داشته باشي چه 128 و تا زماني كه ساير كاربرها به اندازه شما مصرف نداشته باشند يعني تا آخر سرويس به عبارتي (:دي) سرعت شما همين حدود مي مونه و شما عملاً نمي تونيد هيچ چيزي دانلود كنيد
اما سرويس نا محدود اين سرويس هم مثل بالايي قوانيني داره كه خيلي اذيت مي كنه يعني اگه شما از اين سرويس براي دانلود استفاده كنيد صد در صد بعد از مدت كوتاهي سرويس شما به شدت با افت سرعت مواجه ميشه .
به گفته امور مشتركين شاتل اين موضوع و قوانين از 2 ماه گذشته و براي بالا بردن رضايت ساير مشتركين (آره جون خودتون ) قرار داده شده
در كل اگه مي خوايد وب گردي كنيد شاتل گزينه بدي نيست !‌( اونم فقط سرويس 128 سه ماه ، يعني واضح ميگم بين 128 با 512 هيچ فرقي وجود نداره ) اما واسه كار هايي ديگه به شدت افتضاحه ( مثلاً‌ دانلود )

اما خوب حالا سوال :
من مي خوام از مخابرات سرويس بگيرم يكي از دوستام كه خونشون 2 تا كوچه با ما فاصله داره (البته اونا فيبر نوري هستند ) سرويس 512 گرفته و ميگه سرعت دانلودم همون 64 و تمام طول روز و دانلود مي كنم حدود 2 گيگ و گيري هم بهم نميدن
من واسه همين مي خوام برم اين سرويس بگيرم از ساير دوستاني كه اين سرويس و گرفتن تو مشهد 2 تا سوال دارم
1 . در صورت مصرف بالا به مشكل مي خوري يا نه !‌مثلاً روزي حدود 1 گيگ دانلود
2 . اين سرويس كه ----- خيلي وحشت ناكي داره ممكنه در آينده به اين اينترانت ملي تبديل بشه يا نه ؟؟؟

پيشاپيش ممنون

deathdemon
12-11-2011, 19:48
سلام به هم نمي دونم اين تاپيكم در دسته تايپيك هاي خاك خورده هست يا نه ! حالا يه چيزي من تاجايي كه اين تايپيك و خوندم همش سوال بود پس اول تا جايي كه مي دونم جواب ميدم بعد سوالاي خودم و مي پرسم شايد كسي پيدا شد جواب داد

من سرويس شاتل دارم ! 512 محدود شبانه از 1 تا 8 صبح رايگانه ( مثلاً )
خوبي اين سرويس اينه كه خارج از ساعت محدوديت پهناي باندت تا 2 مگابايت بازه و شما حتي مي توني فيلم آنلاين ببيني ! و يه جورايي سرعت عالي اما خوب محدوديت حجمي عملاً نمي ذاره اين كارو بكني و علت اينكه همچين امكاني و داري همينه اصلاً
شبانه اگه شما شبي 1 گيگ دانلود داشته باشيد بعد از 15 روز شاتل سرويس شمارو شير مي كنه با بي نهايت نفر (به عنوان اختار ) اما شما از ساعت 3 شب به بعد مي تونيد با همون 2 مگابايت دانلود داشته باشيد ، اما اين موضوع و اخطار اوليه واسه 2 تا 3 روزه و بعد از اون سرعت شما از ساعت 1 تا 8 صبح 64 كيلو بيت ميشه چه سرويس 512 داشته باشي چه 128 و تا زماني كه ساير كاربرها به اندازه شما مصرف نداشته باشند يعني تا آخر سرويس به عبارتي (:دي) سرعت شما همين حدود مي مونه و شما عملاً نمي تونيد هيچ چيزي دانلود كنيد
اما سرويس نا محدود اين سرويس هم مثل بالايي قوانيني داره كه خيلي اذيت مي كنه يعني اگه شما از اين سرويس براي دانلود استفاده كنيد صد در صد بعد از مدت كوتاهي سرويس شما به شدت با افت سرعت مواجه ميشه .
به گفته امور مشتركين شاتل اين موضوع و قوانين از 2 ماه گذشته و براي بالا بردن رضايت ساير مشتركين (آره جون خودتون ) قرار داده شده
در كل اگه مي خوايد وب گردي كنيد شاتل گزينه بدي نيست !‌( اونم فقط سرويس 128 سه ماه ، يعني واضح ميگم بين 128 با 512 هيچ فرقي وجود نداره ) اما واسه كار هايي ديگه به شدت افتضاحه ( مثلاً‌ دانلود )

اما خوب حالا سوال :
من مي خوام از مخابرات سرويس بگيرم يكي از دوستام كه خونشون 2 تا كوچه با ما فاصله داره (البته اونا فيبر نوري هستند ) سرويس 512 گرفته و ميگه سرعت دانلودم همون 64 و تمام طول روز و دانلود مي كنم حدود 2 گيگ و گيري هم بهم نميدن
من واسه همين مي خوام برم اين سرويس بگيرم از ساير دوستاني كه اين سرويس و گرفتن تو مشهد 2 تا سوال دارم
1 . در صورت مصرف بالا به مشكل مي خوري يا نه !‌مثلاً روزي حدود 1 گيگ دانلود
2 . اين سرويس كه ----- خيلي وحشت ناكي داره ممكنه در آينده به اين اينترانت ملي تبديل بشه يا نه ؟؟؟

پيشاپيش ممنون

omidtb
12-11-2011, 22:48
من الان سرویس نامحدود 512 مخابرات دارم به بدیل افتصاح بودن وظعیت پینگ و تایم اوت شدید تصمیم دارم برم از یک شرکت دیگه اینترنت بگیرم در حال حاضر کدوم شرکت بهترین پینگ رو داره

mjs2007a
12-11-2011, 22:57
سلام
من چهار روز پیش از سایت مخابرات یک سرویس صبای طلایی ثبت نام کردم زنگ زدم پشتیبانی به من گفتن 24 ساعت چداکثر 48 ساعته شما وصلی!!!
امروز بعد از 4 روز زنگ زدم گفتم چرا وصل نکردین گفتن امروز که گذشت شما فردا اول وقت زنگ بزن بگو هفت، هشت روزه الاف شدم تا شاید زودتر کارت راه بیوفته!!!!

برای شما چند روز طول کشید؟

mojtabaalemi
13-11-2011, 11:27
آخه نابغه .. رفتی فیلتر شکن استفاده کردی سرعتشون کمه گیر میدی به مخابرات ؟ برو آپارات ببین توی کلیپای آنلاین اونم مشکل داری که فیلتر نیست.؟من دوستم 256 نامحدود داره از مخابرات . میره چند تا کلیپ با هم آنلاینتو آپارات نگاه میکنه.

hacker2007
13-11-2011, 22:24
سلام
من چهار روز پیش از سایت مخابرات یک سرویس صبای طلایی ثبت نام کردم زنگ زدم پشتیبانی به من گفتن 24 ساعت چداکثر 48 ساعته شما وصلی!!!
امروز بعد از 4 روز زنگ زدم گفتم چرا وصل نکردین گفتن امروز که گذشت شما فردا اول وقت زنگ بزن بگو هفت، هشت روزه الاف شدم تا شاید زودتر کارت راه بیوفته!!!!

برای شما چند روز طول کشید؟

عزیز جون حالا مونده تا با مسخره بازی های مخابرات آشنا بشی:19:
ولی تا می تونی زنگ بزن و پیگیری کن اگه به خودشون واگذار کنی 7 8 روز کاری طول میدن

hame7de
13-11-2011, 23:12

............

سرویس نامحدود داره؟

............

Amir_Niknam
14-11-2011, 19:26

............

سرویس نامحدود داره؟

............

من قبلا صبا داشتم اما الان آمدم مخابرات
مزیت ها :
دانلود نامحدود
قیمت ازران تر
معایب:
سرعت دقبقا مطابق قرارداد (البته برای نامحدود)
قطعی زیاد تر نسبت به شرکت های خصوصی
پشتیبانی ضعیف
پینگ نسبتا زیاد
به نظر من اگر میخوای بگیری طرح بعثت رو بگیر سه ماهه ۱۵ گیگ با دانلود شبانه بعضی جاها رو ۳ میگ و بعضی جاها رو ۲ میگ شیر هست البته چند وقتی هست که سرعت شبانه خیلی آمده پائین

hame7de
15-11-2011, 01:05
من قبلا صبا داشتم اما الان آمدم مخابرات
مزیت ها :
دانلود نامحدود
قیمت ازران تر
معایب:
سرعت دقبقا مطابق قرارداد (البته برای نامحدود)
قطعی زیاد تر نسبت به شرکت های خصوصی
پشتیبانی ضعیف
پینگ نسبتا زیاد
به نظر من اگر میخوای بگیری طرح بعثت رو بگیر سه ماهه ۱۵ گیگ با دانلود شبانه بعضی جاها رو ۳ میگ و بعضی جاها رو ۲ میگ شیر هست البته چند وقتی هست که سرعت شبانه خیلی آمده پائین

مرسی عزیزم

سرعت شبانه رایگان چنده؟

سرعت روزانه چنده؟ نامحدوده؟

mojtabaalemi
16-11-2011, 12:14
سرویس نامحدود داره؟

............

آره نامحدود داره.
طرح بعثت 3 ماه 15 گیگه.
من پریروز اینترنتی 128 نامحدود ثبت نام کردم . دیروز رفتم پیگیری ثبت نام . نوشت سرویس دایر است !!! بابا سرعت
البته من مودمم دست یکی از دوستام هست امروز بعد از طهر میگیرم ازش.
آپدیت : مودمو گرفتم وصل کردم و کانکت شدم .

yasidevil
20-11-2011, 18:46
درود بر همه
من الان 128 ترافیکی صبا دارم
انصافا سرعت دان خیلی عالیه
حالا می خوام کلا نامحدود بگیرم
الان 256 قیمتش 15 هست 512 قیمتش 25 هــه
بعد رفتم مخابرات کلا اون جا طرف که می گفت بالای 128 نمیدیم با کلی چونه زدن قبول کرد 256 بدن
می خوام بدونم توی "مشهد" الان کدوم رو بگیرم؟
سرعت دانلود ها چه قدره؟

mjs2007a
20-11-2011, 21:51
درود بر همه
من الان 128 ترافیکی صبا دارم
انصافا سرعت دان خیلی عالیه
حالا می خوام کلا نامحدود بگیرم
الان 256 قیمتش 15 هست 512 قیمتش 25 هــه
بعد رفتم مخابرات کلا اون جا طرف که می گفت بالای 128 نمیدیم با کلی چونه زدن قبول کرد 256 بدن
می خوام بدونم توی "مشهد" الان کدوم رو بگیرم؟
سرعت دانلود ها چه قدره؟

سرعت دانلودت چقدره
واسه من صبح ها بین 150 تا 280 اما شبها خیلی پایین میاد سرعت می شه 10 تا 50

yasidevil
20-11-2011, 22:57
سرعت دانلودت چقدره
واسه من صبح ها بین 150 تا 280 اما شبها خیلی پایین میاد سرعت می شه 10 تا 50
واسه من کلا تو 100 تا 250 هست
البته به سرور هم بستگی داره ولی تو حالت بد دیگه زیره 80 نمیاد

hame7de
21-11-2011, 01:40
واسه من کلا تو 100 تا 250 هست
البته به سرور هم بستگی داره ولی تو حالت بد دیگه زیره 80 نمیاد

نامحدود؟ .....

hame7de
21-11-2011, 15:55
دیشب صبانت قطع بود؟

yasidevil
21-11-2011, 17:40
نامحدود؟ .....
نه میگم که شک دارم بگیرم یا نه
اگه 2 تا پست قبلیم رو می خوندی می فهمیدی....!

Hearse
21-11-2011, 18:03
دیشب صبانت قطع بود؟

پارس آنلاین که 1:30 به بعد رید! تا صبح ساعت 10 که چک کردم خراب بود ولی الان درسته.
مثه اینکه دیشب مشهد کلا مشکل داشته.

behrooz.shie
21-11-2011, 22:24
سلام اقا من فهمیدم قضیه چیه
توی سرویس های مخابرات فقط میشه از یک خط ارتباطی استفاده کرد
یعنی اگر شما داری از 4.2.2.4 پینگ میگیری نمیتونی هم زمان گوگل هم باز کنی !!!!!! :18:
یعنی تمام اطلاعات با هم قاطی میشه و اطلاعات به هم میریزه
منظورم اینه که در هر لحظه فقط میشه یک Packet اطلاعات رو دریافت کرد
و همین باعث میشه سرعت به شدت بیاد پایین مخصوصا توی باز کردن سایت ها !!
میتونین تست کنین :13:
وقطی که از 4.2.2.4 دارین ping میگیرین یک دانلود هم بکنین یا یک سایت باز کنین !
میبینید که پینگ کلا تایم اوت میشه !!!!!! :18:
تست کنین و علام کنین شاید ماله من اینجوریه !

راستی پسورد دیفالت برای دیدن میزان کارکرد چیه :13:؟

blacktiger
22-11-2011, 07:20
سرعت دانلود من که از دیروز اومده روی 7kbps یعنی درحد دیال آپ . باز کردن صفحه هم افتضاح.
کلا خیلی بی ثباته.

mjs2007a
22-11-2011, 19:23
سرعت دانلود من که از دیروز اومده روی 7kbps یعنی درحد دیال آپ . باز کردن صفحه هم افتضاح.
کلا خیلی بی ثباته.

تایید می شه
شاتل با بدیهایی که داشت اما حداقل می دونستی که سرعتت به غیر از زمان رایگانش پایینتر از 220 نمی یاد اما مخابرات هیچیش معلوم نیس

deathdemon
22-11-2011, 22:25
اون بالايي و تست كردم اينجوري نيست ، بدون مشكل پينگ گرفت در حال دانلود

من هم شاتل دارم هم مخابرات اما انصافاً مقايسه سرويس محدود شاتل با نامحدود مخابرات بي انصافيه . ..

deathdemon
22-11-2011, 22:31
فرق سرويس 512 محدود شاتل با نامحدود مخابرات 17 تومن در 3 ماه . . . .
پس وقتي مخابرات مي گيري بايد انتظار اين و هم داشته باشي كه كلي آدم مثل خودت ريختن و دارن فرت و فرت دانلود مي كنن يكم رو سرعت تاثير مي ذاره .. ..

من كه حدود 1 تا 2 هفته ميشه مخابرات دارم خدا رو شكر تا الان راضيم اگه از اين به بعدشم هم همين طوري بمونه عاليه لااقل از شاتل خيلي بهتره . . .

S.H.B
23-11-2011, 15:21
سرعت اینترنت طرح بعثت مخابرات چنده ؟اگه کسی از مرکز تلفن خاتم الانبیا گرفته بگه چجوری.

atlas ap
23-11-2011, 18:21
سلام من طرح بعثت گرفتم واسه دانلود شبانه نیاز به کانکشن دیگه هست یا همون یوزر پسورد اولیه درسته؟

jafarr
23-11-2011, 19:39
عجب تاپیکی همه راظی هستن . بابا دمشون گرم زدن ....... رو ..... و ملت هم راظی هستن

mjs2007a
23-11-2011, 22:14
نا محمدود چیه دیگه
صبای طلایی رو می گم

S.H.B
23-11-2011, 22:35
سرعت اینترنت مخابرات طرح بعثت چنده ؟ اگه کسی از مرکز تلفن خاتم الانبیا گرفته بگه سرعتش چنده؟

farzad1365f
26-11-2011, 15:22
کسی از طرح های جدید نامحدود صبانت شاتل و پارس آنلاین خبر داره سرعت ping و . . .؟

atila720
26-11-2011, 21:03
ممنون میشم اگر کسی از دوستان این طرح بعثت رو در مرکز رسالت قاسم آباد مشهد گرفته بگه اوضاعش اینجا چطوره؟ و اینکه در سایت speedtest.net سرعت دانلود آپلود به چه صورته؟ و دست آخر اینکه قطعی داشته یا خیر؟
متشکرم

amir20
28-11-2011, 02:36
سلام.
امروز از یک نفر شنیدم که اینترنت نامحدود مخابرات فقط 128 داره و 256 و بالاتر فقط با محدودیت حجمی ارائه میشه (بر اسال قانون جدید - مشهد)
میخواستم بدونم واقعیت داره؟
کسانی که قبلا 256 نامحدود داشتن میتونن تمدید کنند؟

کسی از طرح های جدید نامحدود صبانت شاتل و پارس آنلاین خبر داره سرعت ping و . . .؟

منم همچنین

erfangame
28-11-2011, 09:41
تست از speedtest.net

تست ping 4.2.2.4

تست ping yahoo.com

تست pingtest.net

دانلود رایگان از 12 شب تا 7 صبح

fayyaz
28-11-2011, 10:57
سلام.
امروز از یک نفر شنیدم که اینترنت نامحدود مخابرات فقط 128 داره و 256 و بالاتر فقط با محدودیت حجمی ارائه میشه (بر اسال قانون جدید - مشهد)

منم همچنین

این حرف ها فقط در حد شایعه هست

مخابرات پایش بر اساس نا محدود بودنه

برای 256- 512 با کارت دانشجویی میدن

تمدید از طریق سایت هم میشه انجام داد

amir20
28-11-2011, 12:34
دوستان من 256 مخابرات دارم. سرعت دانلودم از لینک مستقیم حدود 25-30 هست که نرمال هست ، ولی سرعت دانلود تورنتم به شدت کم هست (در حد نهایتش 10-15)
بقیه هم همین مشکل را دارند؟
راه حل چیست؟
(خونه قبلی که بودیم هم 256 مخابرات داشتم و تورنت سرعتش خوب بود)

Hearse
30-11-2011, 00:35
سرعت دانلود تورنت کاملا به لیچهاش ربط داره و هر لینک دانلود تورنتی باتوجه به سرور ارائه دهنده ش میتونی ماکزیمم سرعت متفاوتی رو داشته باشه.

omidtb
30-11-2011, 20:11
تست از speedtest.net

تست ping 4.2.2.4

تست ping yahoo.com

تست pingtest.net

دانلود رایگان از 12 شب تا 7 صبح

شما از کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

erfangame
01-12-2011, 14:28
شما از کدوم مرکز مخابراتی هستید؟
مرکز مخابراتی:کوثر
اینم بگم که سرعت دانلود شبانه اصلا افت نمیکنه (برای من که اینجوریه)
قیمتش 37000 تومن برای سه ماه.
شارژ آنلاینم داره.
هر گیگ اضافه 6000 تومان.
پینگشم خیلی نوسان داره یه ساعتی 400 و یه ساعت دیگه 120.(ping 4.2.2.4)

fizik81
02-12-2011, 22:18
سلام.

منم همچنین

این موضوع کاملا صحیح هستش
من 1 ماه پیش که رفتم مخابرات گرفتم دو تا نرکز محابراتی همین رو گفتن
نامحدودش فقط تا 128
البته خاتومه گفت اونایی که قبلا داشتن تا زمانی که شارژ کنن . نامحدود میمونن
موفق باشید

sobery
05-12-2011, 09:22
سلام
دوستان کی از مخابرات کوثر مشهد ای دی اس ال داره؟ وضعیت تو این چند روزه گذشته چه طور بوده؟ زمان قطعی شما چقدر بوده؟

من چند روز هست که نتونستم کانکت بشم و الان هم دارم از ناچاری از دیال اپ استفاده میکنم .

لطفا هر کس اطلاعی تو این مورد داره اعلام کنه تا همه بدونیم چرا این اینطوری هست. با تشکر

farhang_760
05-12-2011, 18:03
سلام
دوستان کی از مخابرات کوثر مشهد ای دی اس ال داره؟ وضعیت تو این چند روزه گذشته چه طور بوده؟ زمان قطعی شما چقدر بوده؟

من چند روز هست که نتونستم کانکت بشم و الان هم دارم از ناچاری از دیال اپ استفاده میکنم .

لطفا هر کس اطلاعی تو این مورد داره اعلام کنه تا همه بدونیم چرا این اینطوری هست. با تشکر

سلام دوست خوبم من از مرکز آزادگان مشهد هستم اما از کوثر اینترنت گرفتم (دیگه خدایی دلیلش رو نمیدونم اما این سرویس رو به من مخابرات کوثر داد) یادمه یکسال پیش که رفتم اینترنت بگیرم تا 512 رو بدون محدودیت میدادن یکم بودجم جور نشد و مجبور شدم تن به 256 نامحدود بدم اون موقع توی کوثر این سرویس های حجمی نبود.... اگر هم بود چیزی بهم نگفت...
خلاصه توی این یکسال من که از مرکز مخابرات آزادگان بودم قطعی های اینترنت دیوانه ام کرده بود هر 5 مین یک بار قطعی، خدایی 30 کیلو در ثانیه چیه که باز قطع هم بشه!!!!
اما بهتون بگم مشکل من از مرکز آزادگان بود فکر کنم... این منطقه اینترنتش مفت نمی ارزه!!!! فکر کنم مجبور بشم برم از این طرح های حجمی بگیرم.... واسه 512 هم رفتم جدیدا یکی از دفاتر مخابراتی گفت کی همین 256 رو بهت داده اینا رو باید با کارت و این حرفا بگیری بگذریم حالا ما کارتشم داریم.... اما از لحاظ کیفیت که متاسفانه اوایل قطی داشت که یک بنده خدایی از بس که گیر دادم گفت آقا این تجهیزاتی که پیمانکار گرفته همه چینی و مزخرفه یوزر ها که دارن افزایش پیدا میکنن اصلا جواب نمیدن.... واسه همین من هم مجبور شدم صبر کنم...تا این که تا این اواخر اینترنت بدک نبود اما متاسفانه مدتی هست که دیگه اسمشو نمیشه گذاشت اینرتنت
قطعی ها رو داره اما دلیلش فکر کنم چیزهای دیگه است که همه میدونن!!!!
سرعت هم به مراتب کم هست مگر اینکه بذاری روی دانلود اونم از یک سرور خوب دانلود کنه تا بتونی پهنای باندی که حق خودت هست رو پس بگیری :13:
واقعا برای خودمون متاسفم!!!!
این ماه دیگه دارم شارژم تموم میشه جالبه که شارژ اینترنتی ، اینترنتم رو سه ماهه دیگه شارژ نمیکنه شارژش شده 6 ماهه!!!!
نمیدونم واسه خودشون چی فکر کردند!!!!
فکر کنم برم طرح بعثت بگیرم
کسی اینجا طرح بعثت داره بگه چجوریاست
من فکر کنم کمی اذیت باشه!!!!! 15 گیگ کم نیست؟ !!!
امیدوارم روزی باشه که دیگه ما نگران این چیزا نباشیم
اینترنت ملی در راه است!!!!!!
فکر کنم سرعتش 2 گیگ باشه!!!!!
برو حالشو ببر!!!!
:2:
ببخشید
روز همگی بخیر
:11:

sitopelasm
05-12-2011, 18:32
سلام به همه. من همین الان عضو شدم اینجا !
من حدود یک سال از شرکت goldnet اینترنت داشتم. به این دلیل که دانلودم خیلی زیاد بود تصمیم گرفتم شرکتم رو عوض کنم. رفتم صبانت سرعت 512 نامحدود ثبت نام کردم. خانوم منشی تا بهش گفتم 512 برای خونه می خوام چشماش زد بیرون و کلی نصیحت کرد که شما بیاید اول 128 یا نهایتا 256 بگیرید. سرعتها خیلی بالاست و 512 اصلا لازمتون نمیشه. خلاصه قبول نکردم و کار خودم رو انجام دادم. 3 روز پیش وصل شدم اما !!!!!!!!!!!!!!! خودتون نتایج رو ببینید:
ping : 400 ( yahoo.com -t)
downlod: 25-40 KB/S (with idm and dap)
چکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

bob111
05-12-2011, 22:24
سلام
دوستان من چند ماه پیش ای دی اس ال 512 نامحدود گرفتم (البته با کارت دانشجویی و کلی دوندگی و تو نوبت بودن که خودتون میدونید)، حالا یکی از دوستانم میگه چند روز پیش که به امور مشترکین مراجعه کرده گفتن که که دیگه نامحدود تا 128 بیشتر نمیدن! حالا من میخوام بدونم که تکلیف بنده چیه؟ آیا می تونم همین سرویس 512 رو داشته باشم و شارژ مجدد کنم یا نه؟ فعلا که وصله و به صفحه تمدید شارژ اینترنتی هم متصل میشه (تمدید از طریق بانک ملت)، لطفا هر کدوم از دوستان که در این زمینه اطلاعات به روز داره پاسخ من رو بده
ممنون

Khan gholi
06-12-2011, 01:14
سلام
دوستان من چند ماه پیش ای دی اس ال 512 نامحدود گرفتم (البته با کارت دانشجویی و کلی دوندگی و تو نوبت بودن که خودتون میدونید)، حالا یکی از دوستانم میگه چند روز پیش که به امور مشترکین مراجعه کرده گفتن که که دیگه نامحدود تا 128 بیشتر نمیدن! حالا من میخوام بدونم که تکلیف بنده چیه؟ آیا می تونم همین سرویس 512 رو داشته باشم و شارژ مجدد کنم یا نه؟ فعلا که وصله و به صفحه تمدید شارژ اینترنتی هم متصل میشه (تمدید از طریق بانک ملت)، لطفا هر کدوم از دوستان که در این زمینه اطلاعات به روز داره پاسخ من رو بده
ممنون

راه ترین راهش اینکه شما بری سایت مخابرات قسمت تمدید شارژ اینترنتی,شارژ رو تمدید کنی.راه سختش اینکه بری دنبال یک دفاتر پستی که برات تمدید کنن.حتما ذکر کن که میخوای تمدید کنی شاید برات تمدید کردند.

alimirrezaei
06-12-2011, 03:38
سرعت دانلود شبانه بعثت چنده؟؟؟؟
مال سحر که تا 50 بیشتر نمیره

bob111
06-12-2011, 21:00
راه ترین راهش اینکه شما بری سایت مخابرات قسمت تمدید شارژ اینترنتی,شارژ رو تمدید کنی.راه سختش اینکه بری دنبال یک دفاتر پستی که برات تمدید کنن.حتما ذکر کن که میخوای تمدید کنی شاید برات تمدید کردند.

الان که تمدید میشه میترسم تا چند روز دیگه کلا قطعش کنن بگن بیا دوباره از این سرویس های جدید بگیر!

Amin Asterix
07-12-2011, 12:54
همين امروز رفتم ميگن ديگه نامحدود تمديد نميکنيم.اگر کسي جديدا تمديد کرده بگه کجا رفته.يا اگر از سايت ميشه لينکشو بدين.

۵١٢ مخابرات واقعا عالي بود.حيفه واقعا اگر نشه تمديدش کرد.کسايي که دارن قدرشو بدونن.

-------ا
الان وضع شبا نهشاتل و پارس چطوره?اگر مخابرات تمديد نکرد کدومو بگيرم?

paket
07-12-2011, 12:59
من پارس انلاین شیروان استفاده میکنم اینروزا سرعت خیلی پایینع !!!

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

bob111
07-12-2011, 13:16
همين امروز رفتم ميگن ديگه نامحدود تمديد نميکنيم.اگر کسي جديدا تمديد کرده بگه کجا رفته.يا اگر از سايت ميشه لينکشو بدين.

۵١٢ مخابرات واقعا عالي بود.حيفه واقعا اگر نشه تمديدش کرد.کسايي که دارن قدرشو بدونن.

-------ا

این کارشون واقعا نامردیه! باید ما رو که قبلا 512 داشتیم رو حداقل میذاشتن که تمدید کنیم! الان از طریق سایت هم که میری به پرداخت بانک ملت وصل نمیشه!
شما هنوز از اعتبارت باقیمانده بود که خواستی تمدید کنی یا بینش فاصله افتاده بود؟

ArashMiniStar
07-12-2011, 13:32

-------ا
پس الان هیچ نامحدودی نمیدن؟

Hearse
07-12-2011, 14:29
وضعیت شبانه ی پارس و شاتل افتضاحه! جفتشون اول که میگیری خیلی بالاست ولی بعد از چند روز سرعت رو محدود میکنن و شبی 600مگ زوری میگیری!
البته پارس شانسیه و ممکنه که سرعت همونطور بالا بمونه و شبی 3-4 گیگ بتونی دانلود کنی.

دوستان کسی تو مرکز رسالت طرح بعثت داره؟!
سرعت دانلود 128، روز و شب رو + وضعیت پینگ و تایم اوت رو بیاد بگه، انشالله اگه خدا بخواد میخوام از این شرکتای دزد بکنم بیام سراغ مخابرات. (منتظرم از وضعیت پینگ و قطعیش مطمئن بشم)

sitopelasm
07-12-2011, 18:54
امروز زنگ زدم پشتیبانی صبانت. برخوردشون خیلی خوب بود اما!! گفتم سرعتم پایینه. جوال دادند صبا نت از چند روز پیش سرعت دانلود سرویس هاشو آورده پایین و این دیگه جزیی از سیاست هاشون شده. یهشون گفتم سرعت دانلودم بین 30 الی 40 هست. با کمال آرامش جواب دادند که : نرماله!

راستی آقایون یه سوال : پینگ من نوسان زیاد داره. بین 200 تا 500 بالا و پایین میره. اینم به قول صبانتی ها طبیعیه؟؟؟!

deviljoon55
07-12-2011, 19:56
یه سوال این درسته که اونایی که خطشون فیبر نوریه نمی تونن کانکنت شدن رو حالت pppoe بزارن؟؟؟؟

bob111
07-12-2011, 20:21
بچه ها کسی تازگی رفته از مخابرات adsl بگیره؟
می خواستم بدونم چه جوریاست، آخه سایتش که در و پیکر درست و حسابی نداره آدم نمیدونه از کجا بره تعرفه ها و سرویس های جدید رو ببینه!

joe_satriani
07-12-2011, 20:29
یه سوال این درسته که اونایی که خطشون فیبر نوریه نمی تونن کانکنت شدن رو حالت pppoe بزارن؟؟؟؟

با سلام
نه همچین چیزی نیست.

موفق باشید.

siadate
07-12-2011, 21:58
با سلام

دوستان من اگر بیشتر از تعرفه دانلود کنم پولش رو چطوری محاسبه میکنند؟ آیا روی قبض تلفن می یارند؟......

ArashMiniStar
08-12-2011, 09:36
با سلام

دوستان من اگر بیشتر از تعرفه دانلود کنم پولش رو چطوری محاسبه میکنند؟ آیا روی قبض تلفن می یارند؟......
اجازه نمیدن.مجبورید ترافیک بخرید.زمانی که ترافیک تمام بشه اینترنت کلا قطع میشه.ولی اینترنت شبانه تا وقتی که خططتون تو رانژ هست اونم هست قطع نمیشه.

Amin Asterix
08-12-2011, 13:12
دوستان 512 رو از سایت تمدید کردم.نرین دفاتر مخابراتی.از خود سایت مخابرات اقدام کنین.معلوم نیست چی شده که دفاتر نامحدود نمیدن!!لابد سودش کمه.

واقعا آدمای بی شرفی هستن...

آدرس سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atlas ap
08-12-2011, 22:23
من دوستم طرح بعثت از مخابرات گرفته.مشکل اینه که چراغ adsl خاموشه مودم:td-811 tp-link گرفته.مودم خودمم زدم نشد. مودم بدرستی میاد و همچنین lan

amirrasa kateb
09-12-2011, 09:46
بچه ها من بالاخره نفهمیدم سرعت بعثت تو مرکز انقلاب چنده
یکی میگه 60 یکی میگه 350!!!
من به امید چند باشم؟

amin1374
09-12-2011, 14:20
من الانت 512 نام حدود دارم واقعا مزخرفه مخابرات البته اینو من بگم اینترنتمون سالی به 12 ماه یا قطع بود یا .... من مشترک خانگی هستم در ضمن من در منطقه آزادگان هستم علت این که من اومدم مخابرات این بود که چون ما مخابراتی هستیم 25 % تخفیف یک بار بهمون میدن چون واسمون به صرفه بود رفتیم یک ساله گرفتیم اون اوایل خوب بود ولی بعدش خییلی مزخرف شد یعنی الان سرعت آپلودم 5 کیلو هست حالا میخام ببینم وظعیت شرکت های خصوصی چه طوریه خوبه به یا این که بیام توی همین مخابرات بمونم قیمت 2 مگ نامحدودش چنده اینو هم بگپم رئیس مرکز مون آشنا هستش و بابت 2 مگ مشکلی نداریم جالب اینجاست تا حالا پول اینترنت رو ازمون نگرفتند ما رفتیم فقط یک فرم پرکردیم دادیم بخ رییس مرکز خودش برامون وصلش کرد تا الانم چیزی حدود 200 گیگ دانلود کردم
طرح بعثتش دانلود شنبانش سرعتش چنده ؟؟
شاتل سرعت شبانش چنده ؟؟؟
آسیاتک که جدید اومده چه طوره تعرفه هاش
از بین شرکتای خصوصی کدومشون بهترند بهع غیر از مخابرات!!! بعد یک چیز دیگه هم هست که من چون مودمم وایلرس داره پس باید یوزرنیم و پسورد دانلود شبانش یکی باشه چون نمیشه که بیای هی یوزر نیم وپسوردتو از توی خود مودم عوض کنی.
دوستانی که تجربه دارند بیان یک راهنماییم بکنند !!!
اینو هم بگم سرعتش مهمه دیگه سعی هم میکنم زیادم دانلود نکنم بیشتر شبانه دانلود کنم!!!

با این وجود کدوم شرکت ها بترند قیمتشونم مناسبه کیفیت پشتیبانی خیلی خوبی دارند مثل مخابرات نباشه که یک وقتی مشکل داشتیم همش مشغول باشه.

با تاشکر

amin1374
09-12-2011, 14:25
راستی یک چیزی هم بگم وایمکس وظعش توی منطقه ما چه طوره اگه ای دی اس ال نشد برم وایمکس بگیرم آدرس مت بلوار پایداری پایداری 7 خیابان آرمان آرمان 7 هم هست

aminjigar
09-12-2011, 14:37
من دوستم طرح بعثت از مخابرات گرفته.مشکل اینه که چراغ adsl خاموشه مودم:td-811 tp-link گرفته.مودم خودمم زدم نشد. مودم بدرستی میاد و همچنین lan
خط هنوز رانژه نشده یا رانژه شده بر اثر بروز اشکال یا کابل برگردون در منطقه چراغ ADSL ندارین... از پشتیبانی پی گیری
کنین.

راستی یک چیزی هم بگم وایمکس وظعش توی منطقه ما چه طوره اگه ای دی اس ال نشد برم وایمکس بگیرم آدرس مت بلوار پایداری پایداری 7 خیابان آرمان آرمان 7 هم هست
وایمکس رو نمیشه مثل مناطق مخابراتی دسته بندی کرد... اگه جزء پوشش شبکه باشین می تونین از وایمکس استفاده
کنین. معمولا وایمکس سرعت های پایدارتری داره اما به اندازه سرعت هایی که در طول روز با ADSL بعضی از کاربرا
می رسن نیست... کلا خوبه اگه با هزینه هاش و گاها دردسراش کنار بیاین.

amirrasa kateb
09-12-2011, 20:54
من الانت 512 نام حدود دارم واقعا مزخرفه مخابرات البته اینو من بگم اینترنتمون سالی به 12 ماه یا قطع بود یا .... من مشترک خانگی هستم در ضمن من در منطقه آزادگان هستم علت این که من اومدم مخابرات این بود که چون ما مخابراتی هستیم 25 % تخفیف یک بار بهمون میدن چون واسمون به صرفه بود رفتیم یک ساله گرفتیم اون اوایل خوب بود ولی بعدش خییلی مزخرف شد یعنی الان سرعت آپلودم 5 کیلو هست حالا میخام ببینم وظعیت شرکت های خصوصی چه طوریه خوبه به یا این که بیام توی همین مخابرات بمونم قیمت 2 مگ نامحدودش چنده اینو هم بگپم رئیس مرکز مون آشنا هستش و بابت 2 مگ مشکلی نداریم جالب اینجاست تا حالا پول اینترنت رو ازمون نگرفتند ما رفتیم فقط یک فرم پرکردیم دادیم بخ رییس مرکز خودش برامون وصلش کرد تا الانم چیزی حدود 200 گیگ دانلود کردم
طرح بعثتش دانلود شنبانش سرعتش چنده ؟؟
شاتل سرعت شبانش چنده ؟؟؟
آسیاتک که جدید اومده چه طوره تعرفه هاش
از بین شرکتای خصوصی کدومشون بهترند بهع غیر از مخابرات!!! بعد یک چیز دیگه هم هست که من چون مودمم وایلرس داره پس باید یوزرنیم و پسورد دانلود شبانش یکی باشه چون نمیشه که بیای هی یوزر نیم وپسوردتو از توی خود مودم عوض کنی.
دوستانی که تجربه دارند بیان یک راهنماییم بکنند !!!
اینو هم بگم سرعتش مهمه دیگه سعی هم میکنم زیادم دانلود نکنم بیشتر شبانه دانلود کنم!!!

با این وجود کدوم شرکت ها بترند قیمتشونم مناسبه کیفیت پشتیبانی خیلی خوبی دارند مثل مخابرات نباشه که یک وقتی مشکل داشتیم همش مشغول باشه.

با تاشکر
در مورد شبانه: فقط صبانت گشنه لازم داره که یوزر پس عوض کنی (برای همین من قید شبانشو زدم)
شاتل و مخابرات احتیاج به عوض کردن یوزر/پس ندارن
درمورد آسیاتک: من فقط فحش درموردش شنیدم:31:

amin1374
09-12-2011, 21:47
در مورد شبانه: فقط صبانت گشنه لازم داره که یوزر پس عوض کنی (برای همین من قید شبانشو زدم)
شاتل و مخابرات احتیاج به عوض کردن یوزر/پس ندارن
درمورد آسیاتک: من فقط فحش درموردش شنیدم:31:
خب در مورد سرعت وبقیه سوالاتم چی ؟؟؟!! خواهشا متن رو با دقت بخونید و نظرتون رو بدین در مورد هزینه 2 مگ نامحدود سرعت دانلود بعثت سرعت شبانه و............
به نوشته ها توجه کنید

با تشکر اینو به خاطر این نوشتم که به نظرم زدن اون دکمه تشکر کافی نیست

Hearse
09-12-2011, 22:43
شاتل شبانه ش افتضاحه، بعد از چند شب دانلود سرعتت رو محدود میکنن و مثه خر تو گل گیر میکنی(کار بعضیا به 4-5 کیلوبایت در ثانیه هم رسیده!)

پارس آنلاین شبانه ش به نسبت بهتر از شاتله و سرعتش پایدارتره ولی اینم بعد از یه مدت یکم سرعتو میارن پایین و معمولا با 30-40 باید دانلود کنی، هرچند شانسیه و هستن کسایی که به طور مستمر شبی 4گیگ دانلود دارن.

بعثت رو نمیدونم، اگه کسی از شبانه و سرعت و پینگ بعثت اطلاع داره با ذکر نوع و سرعت سرویس جزئیات رو بگه.

amirrasa kateb
09-12-2011, 23:13
خب در مورد سرعت وبقیه سوالاتم چی ؟؟؟!! خواهشا متن رو با دقت بخونید و نظرتون رو بدین در مورد هزینه 2 مگ نامحدود سرعت دانلود بعثت سرعت شبانه و............
به نوشته ها توجه کنید

با تشکر اینو به خاطر این نوشتم که به نظرم زدن اون دکمه تشکر کافی نیست
خواهش میکنم
برای بقیه سوالاتون جواب مطمئنی نداشتم
ادیت: تا جایی که من میدونم مخابرات دیگه نامحدود بالای 128 نمیده، ولی اگه پارتی تون میتونه بده قیمتش 80 تومنه ماهی
شبانه همه شرکتا به هیچ درد نمیخوره( البته بعثتو رو نمیدونم)

شاتل شبانه ش افتضاحه، بعد از چند شب دانلود سرعتت رو محدود میکنن و مثه خر تو گل گیر میکنی(کار بعضیا به 4-5 کیلوبایت در ثانیه هم رسیده!)

پارس آنلاین شبانه ش به نسبت بهتر از شاتله و سرعتش پایدارتره ولی اینم بعد از یه مدت یکم سرعتو میارن پایین و معمولا با 30-40 باید دانلود کنی، هرچند شانسیه و هستن کسایی که به طور مستمر شبی 4گیگ دانلود دارن.

بعثت رو نمیدونم، اگه کسی از شبانه و سرعت و پینگ بعثت اطلاع داره با ذکر نوع و سرعت سرویس جزئیات رو بگه.
من احتمالا تا هفته دیگه بعثت(مرکز انقلاب) میگیرم و نظرمو میگم

ArashMiniStar
10-12-2011, 14:12
والا الان شبانه صبانت اونم برای یکسری از مشترکین خوب هست که نیاز به تغییر پسورد دارید.سرعت شبانه از منطقه ای تا منطقه ی دیگه فرق میکنه.بنظر من برای اطمینان از کسی بپرسید که از همون مرکز مخابراتی منطقه شما ای دی اس ال صبانت رو داره.ضمنا اون مشکل رو میشه با کانکت شدن خودکار ویندوز یا خرید یک مودم ای دی اس ال یا روتر وایرلس حل کرد.

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

خواهش میکنم
برای بقیه سوالاتون جواب مطمئنی نداشتم
ادیت: تا جایی که من میدونم مخابرات دیگه نامحدود بالای 128 نمیده، ولی اگه پارتی تون میتونه بده قیمتش 80 تومنه ماهی
شبانه همه شرکتا به هیچ درد نمیخوره( البته بعثتو رو نمیدونم)

من احتمالا تا هفته دیگه بعثت(مرکز انقلاب) میگیرم و نظرمو میگم
بعثت شبانه هم داره!!؟

Dark Shine
10-12-2011, 14:43
مخـابرات شبـانه ای چیزی نداره ؟
یعنـی یه وقتـی کـه سرعت بیشتـر بـاشـه :دی

aminhacker
12-12-2011, 00:29
آقا ما از آخر نفهمیدیم
سرعت روزانه و شبانه طرح بعثت مخابرات چنده ؟

aa12
12-12-2011, 09:45
آقا ما از آخر نفهمیدیم
سرعت روزانه و شبانه طرح بعثت مخابرات چنده ؟

من سه سال و نیم از شاتل داشتم ، رفتم فسخ کردم ، مفت نمی ارزه

رفتم از پیشگامان گرفتم

zizi.lovely
12-12-2011, 12:24
دوستان یه سوال که میدونم تکراریه ولی احتیاج به کمک دارم
حدود یک ماه و نیم پیش اینترنت شاتل یک ساله گرفتم 128/ 18 گیگ از سرعت راضیم شبانه هم حدود 2گیگ دانلود میکنم ولی الان یک ماهه تموم شد یعنی 18 گیگ خیلی کم بئد با این که من خیلی مواظب استفاده روزانه هستم ولی خوب بقیه هم هستن گرچه بقیه هم تقریبا مواظب بودن.
من چهارراه شهدا م به نظرتون اینترنت نامحدود با سرعت خوب اینجا چی بگیرم که هم به صرفه باشه هم راحت دانلود کنم؟

atila720
12-12-2011, 14:29
چقدر ساده لوحانه تبلیغات طرح بعثت رو باور کردم!!! متاسفم برای خودم! فریب این به به، چه چه ها رو خوردم! صبانت رو تخلیه کردم رفتم بعثت گرفتم! سرعتش به لعنت خدا هم نمی ارزه! حالم از اینترنت پرسرعت مخابرات داره به هم می خوره! عجب اشتباهی کردم فریب این تبلیغات رو خوردم!!
از دیروز که گرفتم، طی 15 ساعت 7 ساعتش قطع بوده! کانکت میه ولی اینترنت نداری! پینگ هم نداری! هیچی نداری! فقط کانکت داری!!!)
شماره پشتیبانیشو نزدیک به 100 بار (عددها واقعی اند!) گرفتم ولی هنوز موفق نشدم خط آزادش رو بگیرم (مشغوله که مشغوله که مشغوله!)
طی همین یک روز از دو شرکت تماس گرفتن که بیان و مودمم رو کانفیگ کنن! و یه پولی بگیرن! اما هیچکدومشون حتا نمیدونن آدرس سایت بررسی ریز مصرف ترافیکش چیه!! هیچ کس هم پاسخگو نیست!!

sobery
12-12-2011, 15:19
چقدر ساده لوحانه تبلیغات طرح بعثت رو باور کردم!!! متاسفم برای خودم! فریب این به به، چه چه ها رو خوردم! صبانت رو تخلیه کردم رفتم بعثت گرفتم! سرعتش به لعنت خدا هم نمی ارزه! حالم از اینترنت پرسرعت مخابرات داره به هم می خوره! عجب اشتباهی کردم فریب این تبلیغات رو خوردم!!
از دیروز که گرفتم، طی 15 ساعت 7 ساعتش قطع بوده! کانکت میه ولی اینترنت نداری! پینگ هم نداری! هیچی نداری! فقط کانکت داری!!!)
شماره پشتیبانیشو نزدیک به 100 بار (عددها واقعی اند!) گرفتم ولی هنوز موفق نشدم خط آزادش رو بگیرم (مشغوله که مشغوله که مشغوله!)
طی همین یک روز از دو شرکت تماس گرفتن که بیان و مودمم رو کانفیگ کنن! و یه پولی بگیرن! اما هیچکدومشون حتا نمیدونن آدرس سایت بررسی ریز مصرف ترافیکش چیه!! هیچ کس هم پاسخگو نیست!!

دوست عزیز خیلی ناراحت نباش چون از قدیم گفتند : بلا وقتی عمومی بشه گوارا است یا حد اقل بیشتر قابل تحمل است.
حالا شما از کدام منطقه مخابراتی هستی؟ و چقدر برات هزینه شده؟
من هم که تازه گی حدود 1 ماه است از مخابرات 256 گرفتم خیلی با مشگل قطعی و کانت نشدن و شلوغی خط پشتیبانی و......... مواجهه بوده ام . فعلا همین دیگه کاری نمیشه کرد شاید با اطلاع رسانی بهمبن طریق به سایر دوستان بتونیم دیگران را از وضعیت موجود اگاه کنیم تا بتونن درست انتخاب کنند.

sobery
12-12-2011, 20:13
یکی از دوستان لطف کنه و بگه که همین سرعت اینترنت و میزان حجم دانلود و مقدار ترافیک و این جور چیزها را که واسه هر کار بر اینترنت لازم بدونه از کجا بایسی بدست بیاریم ؟ آیا اون اسپید تست نتی را که تو پست شماره4871 عکسش هست و از اریا رسانا هست همونه که اینها را نشون میده؟ خب پینگ چی هست؟ همه ای اس پی ها واسه خودشون این را دارند؟
من را راهنمایی کنید . با تشکر

Hearse
12-12-2011, 22:55
واسه ی پینگ میتونی
ping 4.2.2.4 -t
رو تو Run پیست کنی. تو صفحه ی مشکی CMD که میاد میتونی میزان پینگ(عدد روبروی time) و میزان تایم اوت رو ببینی.
برای تست سرعت هم از سایت testspeed.net استفاده کن.

aminhacker
13-12-2011, 00:54
آقا کسی سوال مارو نجوابید
سرعت روزانه و سبانه طرح بعثت ؟
(من از شاتل بهتر ندیدم)

ALender
13-12-2011, 09:13
(من از شاتل بهتر ندیدم)

همين قدر بهت بگم كه افتضاهه، همش قطعي داره،كانك هست ولي اينترنت نداري فقط چراغ مودم روشنه اگه هم وصل بشه نهايت دانلودت يا 15 يا 30 كه كم پيش ميياد، اون همه تبليغي كه ميكردن همش الكي بود،ببخشيد اين حرفو ميزنم ولي شما مثل من گول تبليغات رو نخور و خر نشو مثل من

ma8397
13-12-2011, 16:12
(من از شاتل بهتر ندیدم)
به نظر من به منطقه ای که در آنجا زندگی می کنی بستگی داره من خودم از مخابرات نبوت در قاسم آباد اینترنت گرفته ام و در این مدت، شبانه کمتر از 4 گیگ وبیشتر از 7.5 گیگ دانلود نداشته ام و میانگین حدود 5.5 الی 6 گیگ در شب دانلود دارم و این فقط بستگی داره که از کدوم سایت ها دانلود کنی اگر از سایتی مثل مدیا فایر دانلود کنی هر شب بیشتر از 6 گیگ دانلود داری ولی اگر تمام دانلودهایت مربوط به سایت های ایرانی باشد کمتر از 5 گیگ دانلود داری .
توضیح اضافه اینکه از ساعت 4 تا 7 صبح سرعت دانلود بسیار بالا و حدود 350 تا 370 است ولی از 12 تا 4 صبح سرعت برای هر لینک دانلود 35 تا 50 است و برای اینکه بتونی از تمام ظرفیت دانلود در این ساعات استفاده کنی باید همزمان حدود 10 لینک برای دانلود بگذاری تا مجموع دانلود هایت به 350 برسد.
در مورد سرعت روزانه ام به طور معمول حدود 60 تا 150 دانلود دارم و برای استفاده از تمام ظرفیت دانلود باید چند فایل رو به طور همزمان دانلود کنی
در کل سرعت دانلود در ساعات شلوغ پایین و در ساعات خلوت بالا است و برای سایتی مثل aparat.com سرعت در روز و شب از 250 تا 380 است .
ولی در مورد ping اینو بگم که افتضاحه. اولی که گرفتم خوب بود ولی بعدا افتضاح شد برای داخل ایران حدود 75 تا 80 است ولی برای سایت هایی مثل یاهو و 4.2.2.4 از 400 بالاتر است

aminhacker
13-12-2011, 16:41
همين قدر بهت بگم كه افتضاهه، همش قطعي داره،كانك هست ولي اينترنت نداري فقط چراغ مودم روشنه اگه هم وصل بشه نهايت دانلودت يا 15 يا 30 كه كم پيش ميياد، اون همه تبليغي كه ميكردن همش الكي بود،ببخشيد اين حرفو ميزنم ولي شما مثل من گول تبليغات رو نخور و خر نشو مثل من

داش من الان نامحدود دارم مشكلي نداره ها
چون سرعتايينه خسته شدم
اگه كسي ديگه اي اطلاعي داره دريغ نكه

bob111
13-12-2011, 16:41
آقا این سرعت adsl مخابرات چرا اینقدر افتضاح شده!
کانکت هستی ولی سرعت به 10 هم می رسه انگار که قطعه! کسی از دوستان که مخابرات داره هم این مشکل رو داره؟
راستش از وقتی این طرح های جدید رو ریختن تو بازار وضع خیلی افتضاح شد، قبلا همون 64 رو تقریبا همیشه داشتیم، اینا همین طورین دیگه تو هر چی دست زیاد میشه فاتحه اش خوندست :(

Kharmush
13-12-2011, 20:53
سلام به همگی. من تازه اینجا عضو شدم. اما حدود 2 ماهی هست که این تاپیک رو دنبال میکنم
من قبل از اینکه طرح بعثت بگیرم(یعنی از امروز) 1 مگ مخابراتی نا محدود داشتم.
به هر حال دیروز که رفتم مخابرات گفتند اونایی که طرح نا محدود بالای 128 داشتن میتونن تمدید کنند
اما اگر طرح دیگه ای بگیرن دیگه نمیتونن این طرح رو شارژ یا دوباره استفاده کنند
به هر حال میخواستم بگم در حال حاضر طرح بعثت حتی از طرح نامحدود 1 مگ هم بهتره
اولا به خاطر هزینه کمتر دوما به خاطر سرعت دانلود بالاتر
شما تقریبا در 7 ساعت شبانه میتونید همون چیزی رو دانلود کنید که در 20 ساعت با سرعت 1 مگ میتونستید دانلود کنید
من در حال حاضر از تورنت با سرعت 320 KB/S دانلود میکنم که این سرعت بستگی به tracker مورد نظر داره اما با سرعت 1 مگ حداکثر سرعتم به 110 KB/S میرسید..
قابل توجه کسانی هم که سرعتشون در طرح بعثت پایینه:
1- حتما بعد از اینکه طرح بعثت رو به عنوان طرح جدید گرفتید مودم خودتون رو ریست کنید و تمام تنظیمات رو از نو انجام دهید.
2-در تنظیمات مودم حتما DHCP رو غیر فعال کنید تا از هر گونه IP CONFLICT در امان باشید.
3-این طور که به نظر میرسه ولرد شدن به سامانه غیر ممکنه پس حواستون به حجم مصرفیتون از 15 gb عزیزتون باشه
آخرین نکته اینکه مطمئن شید که تعرفتون هر چی که هست از روی کافوی نوری به روی کارتهای جدید مخابرات آورده شده که اگر نشده بود باید برید شکایت کنید به مرکز مخابراتی تا اونها این کار رو واتستون انجام بدن

noisymind
13-12-2011, 22:19
سلام دوستان.
من الان از آفتاب استفاده میکنم که البته آفتاب هم داره از پارس آنلاین میگیره. جدای از اینکه سرعت شبانش خیلی پایین اومده ، به خاطر زود زود تموم شدن حجم و تند تند شارژ کردن هم خسته شدم! قبلا هم از پیشگامان استفاده میکردم که اون هم همینطور. تو شرکت هم که شاتل داریم که اونم گاهی خوبه و گاهی بده.
به نظرتون برم نامحدود مخابرات بگیرم؟ آخه یکی میگه خوبه و یکی میگه بده. برا استفاده خونه 256 هم میدن؟

مرسی.

ahmad710
13-12-2011, 23:49
خداییش دم مخابرات گرم.
دو ماه پیش طرح طلایی صبا گرفتم با ترافیک 9 گیگ ولی تا الان حدود 30 گیگ استفاده کردم ازش با سرعت دانلود 240 .
خداییش دمش گرم ،خیلی داره حال میده .حتی یک ثانیه هم قطعی نداره

babak2111
14-12-2011, 00:31
طرح بعثت گويا فقط دريك سري مناطق مشهد خوبه دربقيه جاها كاملا معمولي هستش

hassan_sia
14-12-2011, 12:59
سلام به همه دوستان الان 1 سالی هست اینترنت از مخابرات دارم( 256 نامحدود) حدود 40 روزی هست کیفیت افتضاح شده و قطعی های گوسفندی داره ! مثلا صبح قطع میشه زنگ میزنم پشتبانی میگه تا ظهر وصل میکنن ! ( خسته نباشن !!) ضمنا یه سوال مگه سازمان تنظیم مقررات فروش خط adsl با محدودیت دانلود رو ممنوع نکرده بود ؟ حالا چطور خود مخابرات داره سرویس حجمی میفروشه ؟

aminhacker
14-12-2011, 22:12
اینکه تو طرح صبا 30 گیگ دانلودیدن یکم هندی نیست ؟
اگه اینجوریه همه بریم صبا

ahmad710
14-12-2011, 23:01
اینکه تو طرح صبا 30 گیگ دانلودیدن یکم هندی نیست ؟
اگه اینجوریه همه بریم صبا
هندی که نیست و مایه های هالیووده.مدرکشم موجوده:5:

Hearse
14-12-2011, 23:25
قبلنا خیلی کیفیت سرویسا بهتر بود.
256 فن آوا داشتم، تو یه ماه 56گیگ دانلود مفته داشتم.
که البته بعدا سرعتش عادی شد و در حد 500گیگ هر شب(سرعت ثابت 50-60)

بعدش پارس گرفتم که 1800اوایل دانلود بود و بعدش شد 1گیگ در شب.

farhang_760
15-12-2011, 13:35
سلام به همه ی دوستان خوبم. آقا من زیاد انجمن نمیام اما لازم دونستم به کسایی که با مخابرات کار میکنن یک سری موارد رو بگم که خدای نکرده متظرر نشن .
من یکسال 256 نامحدود داشتم و وقتی اخیرا رفتم شارژ مجدد کنم (مرکز مخابرات کوثر) گفتن همین 256 هم کی به تو داده!!! ما دلمون خوش با کارت فوق لیسانسمون یک اینترنت توی این مملکت بهمون میدن که همونم ندادن!!!!!:13:
به هر حال به زور با وجود هزار تا گله و شکایت همین طرح بعثت رو از مخابرات گرفتم.
اسما این طرح خط 128 کیلو با 15 گیگ محدودیت حجمیه.
یادم میاد صبانت خدابیامرز همینجچوری بود 128 محدود با 15 گیگ میداد پنجاه و خرده ای تومان اما اینا همین طرح رو 37 میدن حتی از 256 نامحدود قبلی خودم هم ارزونتر....(البته 128 توان اسمی اونه، همونطور که با صبانت 128، 250 تا دانلود داشتیم، البته داشتیم!!!) خلاصه
گرفتم و شروع به استفاده....
در طول روز سرعت دانلود بین 50 تا 70 متغیره ممکنه تا 120 و اینا هم بره ... استریم ویدئو هاش هم خوبه به نسبت قبلی... و در کل بگم از 256 نامحدود قبلی خودم بهتر بود درسته حجمیه اما زیاد به چشم نمیاد چرا ، باقیش رو بخون تا بهت بگم!!!

این طرح های مخابرات شبانشون نامحدوده از 12 تا 7 صبح یعنی شبا برو حالشو ببر!!!!
یادمه صبانت مرحوم از 3 تا 7 میداد همه باهاش حال میکردند چون سرعتش هم خوب بود و ردیف بود.... اما این مخابرات دیگه قاط زده!!!!
من به شخصه با یک مودم تی پی لینک معمولی ساده، از همین خط مخابرات طرح بعثت، به صورت شبانه دانلود داشتم از 350 تا 400 متغییر....:18: چیزی که اصلا باورش برام سخت بود!!!!!!
ولی با توجه به تجربیات شخصیم درسته که مخابرات طرح های نامحدودش رو برداشته اما اینا رو داره میده که عملا بگه آقا من طرح محدود میدم اما بیا استفادشو ببر و حالشو بکن!!! فقط نیاد اون روزی که همه این خطا رو بین ملت به اشتراک بذارند.. البته دارند سرویس های پهنای باند های زیاد میارن واسه اینترانت ملی!!!!!
دیگه تا مهلت دارین استفاده کنید....
اینا رو نگفتم واسه اینکه بگم آره من دارم دانلود میکنم و حالشو میبرم و دل اونایی که دانلود نمیتونن بکنن رو آب کنم....
میخواستم بگم دوستان کسانی که بعثت دارند یا هر طرح دیگه ای که شبانه رایگانه با مخابرات ، برای اینکه از محدودیت حجمیشون استفاده نشه باید یک کاری بکنن والا مخابرات هر چی دانلود کنی رو به حساب همون روزانه میذاره!!!!
چیکار کنید؟
فقط باید از 12 شب به بعد که رد شد شما یک بار دیسکانکت کنید و دوباره متصل بشید.
برای اینکه بدونید کارتون درست بوده یا نه آی پی اتصال رو از طریق مودم چک کنید ببینید آی پی که به شما اختصاص داده میشه چنده...برای مثال من روزانه اگر با آپی رقم اول 4 متصل بشم بعد از این دیسی شدن و متصل شدن در بازه زمانی شبانه آی پی من با رقم 2 شروع میشه.... به همین راحتی

اگر این کار رو کردید که برید حالشو ببرید و از اکانتتون استفاده نمیشه اما اگر نه که بدونید زدید به کاهدون!!!!!:20:
این اون چیزی بود که لازم دونستم واستون بگم

در کل به همه دوستانی که متقاضی این طرح هستند... دوستان همه ما میدونیم که 37 تومان به نسبت شرکت های دیگه خیلی مقرون به صرفه تره 15 گیگ محدودیت داره و سرعتش هم به نسبت خوبه بین 50 تا 70
البته بگم ممکنه مرکز مخابرات ها فرق کنه به نظر من هر کسی بهتره اول از مرکز مخابرات خودش یک نفر پیدا کنه که در حال استفاده است و بتونه ازش اطلاعات مفیدی بگیره و متضرر نشه
اما در کل چیزی که معمول بوده اینه که طرح بعثت خدایی خیلی ردیفه و بازه شبانه اش هم با اون چیزی که من گفتم اگر انجام بشه به راحتی میتونی در ظرف مدت زمانی که تعیین شده 8 گیگ دانلود کنید.
البته از ما که دیگه گذشته و دانلود به دردمون نمیخوره من دیشب فقط یک 500 مگ نرم افزار گرفتم (از رپید باز) 25 دقیقه طول کشید!!!!!!:18:
خدایی این طرح رو دارن به همه میدن!!!!!
اما متاسفانه هر منطقه یکسان نیست و نمیشه قیاس کرد....
امیدوارم این اطلاعاتی که دادم به دردتون خورده باشه.... دوستان اگر سوالی در مورد طرح بعثت داشتید میتونید به آدرس امضام مراجعه کنید و اونجا منو پیدا کنید.
مراقب خودتون باشید با این طرح های متنوع!!!!!
خدانگهدار

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

راستی یادم رفت برای مشترکین مخابراتی که نمیتونن به سامانشون وارد بشن و خطای یوزر و پس اشتباه میده من زنگ زدم پشتیبانی اینجور بهم گفتن
یوزر
5112222222
پسورد
A5112222222

که اگرشماره شما 2222222 باشه یوزرش میشه بالایی و پسوردش میشه همون اما یک A بزرگ اولش میاد... اگر اینم جواب نداد همون پشتیبان رو بگیرید سنگین ترید!!!!!
موفق باشید
خدانگهدار:11:

ghasem13
15-12-2011, 23:35
سلام.
دیروز رو سیستم یکی از بچه ها که می گفت call یاهو مسنجرش کار نمی کنه ویندوز جدید ریختم ومسنجر رو امتحان کردم و بدون مشکل کار می کرد(خودم شاتل دارم)
ولی وقتی خونه خودش برده می گه دوباره همون طوره(اینترنتش از مخابراته )

مشکلش با مسنجر دقیقا اینه : گزینه های ویس کال و ویدیو کال غیر فعال هستن از تو منو اکشن هم همین طوره.خودم هم تنظیمات رو چک کردم ظاهرا همشون درستن.

با این حساب دو نکته می مونه یا اینترنت مخابرات باعث این مشکل شده و یا مودم.(مورد دوم رو فکر نمی کنم خیلی مربوط باشه)

از دوستان کسی به این مشکل بر نخورده ؟نظرتون چیه؟

farhang_760
16-12-2011, 12:32
سلام.
دیروز رو سیستم یکی از بچه ها که می گفت call یاهو مسنجرش کار نمی کنه ویندوز جدید ریختم ومسنجر رو امتحان کردم و بدون مشکل کار می کرد(خودم شاتل دارم)
ولی وقتی خونه خودش برده می گه دوباره همون طوره(اینترنتش از مخابراته )

مشکلش با مسنجر دقیقا اینه : گزینه های ویس کال و ویدیو کال غیر فعال هستن از تو منو اکشن هم همین طوره.خودم هم تنظیمات رو چک کردم ظاهرا همشون درستن.

با این حساب دو نکته می مونه یا اینترنت مخابرات باعث این مشکل شده و یا مودم.(مورد دوم رو فکر نمی کنم خیلی مربوط باشه)

از دوستان کسی به این مشکل بر نخورده ؟نظرتون چیه؟

سلام دوست من
حقیقتش من یکسالی هست که مخابرات دارم. توی این یکسال با جی تاک دارم کار میکنم اما از زمانی که یکسری قطعی ها اتفاق افتاد یک ماه یا دوماه پیش Voice Call جیمیل تقریبا نصفه نمیه عمل میکنه برخی اوقات اصلا وصل نمیشه یعنی به طرف مقابلت وصل میشه اما وضعیت شبکه رو صفر میزنه و اصلا چیزی رد و بدل نمیشه. ولی وقتی از داخل خود سایتش تاک میکنی این مشکل نیست. احتمال میدم محدودیت از طریق سرویس دهنده اینترنت باشه.
این چیزی بود که برای من اتفاق افتاده بود.

deviljoon55
17-12-2011, 15:48
آخرین نکته اینکه مطمئن شید که تعرفتون هر چی که هست از روی کافوی نوری به روی کارتهای جدید مخابرات آورده شده که اگر نشده بود باید برید شکایت کنید به مرکز مخابراتی تا اونها این کار رو واتستون انجام بدن

این جمله یعنی چی؟؟؟؟؟؟

Hearse
18-12-2011, 00:55
یکی از بروبچ بعثتی یه پینگ از
ping 4.2.2.4 -t بگیره و پرینت اسکرینش رو بزاره.

samanqaz
18-12-2011, 01:45
خداییش دم مخابرات گرم.
دو ماه پیش طرح طلایی صبا گرفتم با ترافیک 9 گیگ ولی تا الان حدود 30 گیگ استفاده کردم ازش با سرعت دانلود 240 .
خداییش دمش گرم ،خیلی داره حال میده .حتی یک ثانیه هم قطعی نداره

مهم مهم وحشتناک مهم

حواستو جمع کن ahmad710 حواستو جمع کن ahmad710 . طرح صبا دارا حواستون رو جمع کنید، این مشکل برای یکی ازدوستای من بوجود اومده، مجبور شده کلی پول بریزه.
مخابرات طرح صبا حجمت اگه تموم شه توی خیلی از مناطق قطع نمیشه و میتونی تا دلت خواست دانلود کنید ولی پولشو موقع تمدید سه ماهه طرح ازتون میگره. پول هم اگه ندید روی قبض تلفن میاره. به ازای هر گیگ اضافه 3000 تومن ازتون میگیره. ahmad710 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتی بری طرحتو تمید کنی میگه 21 گیگ بدهکار شدی میشه 63000 تومن. اگر هم بری از طریق سایت طرحتو تمیدید کنی هی میبینی پول ریختیو طرحت تمیدید نشد. گول نخورید.

samanqaz
18-12-2011, 18:36
سلام به همگی. من تازه اینجا عضو شدم. اما حدود 2 ماهی هست که این تاپیک رو دنبال میکنم
من قبل از اینکه طرح بعثت بگیرم(یعنی از امروز) 1 مگ مخابراتی نا محدود داشتم.
به هر حال دیروز که رفتم مخابرات گفتند اونایی که طرح نا محدود بالای 128 داشتن میتونن تمدید کنند
اما اگر طرح دیگه ای بگیرن دیگه نمیتونن این طرح رو شارژ یا دوباره استفاده کنند
به هر حال میخواستم بگم در حال حاضر طرح بعثت حتی از طرح نامحدود 1 مگ هم بهتره
اولا به خاطر هزینه کمتر دوما به خاطر سرعت دانلود بالاتر
شما تقریبا در 7 ساعت شبانه میتونید همون چیزی رو دانلود کنید که در 20 ساعت با سرعت 1 مگ میتونستید دانلود کنید
من در حال حاضر از تورنت با سرعت 320 KB/S دانلود میکنم که این سرعت بستگی به tracker مورد نظر داره اما با سرعت 1 مگ حداکثر سرعتم به 110 KB/S میرسید..
قابل توجه کسانی هم که سرعتشون در طرح بعثت پایینه:
1- حتما بعد از اینکه طرح بعثت رو به عنوان طرح جدید گرفتید مودم خودتون رو ریست کنید و تمام تنظیمات رو از نو انجام دهید.
2-در تنظیمات مودم حتما DHCP رو غیر فعال کنید تا از هر گونه IP CONFLICT در امان باشید.
3-این طور که به نظر میرسه ولرد شدن به سامانه غیر ممکنه پس حواستون به حجم مصرفیتون از 15 gb عزیزتون باشه

دمت گرم اون دوتا ترفند اولیت نجاتم داد. شیر مادرت حلالت.

ahmad710
18-12-2011, 20:49
مهم مهم وحشتناک مهم

حواستو جمع کن ahmad710 حواستو جمع کن ahmad710 . طرح صبا دارا حواستون رو جمع کنید، این مشکل برای یکی ازدوستای من بوجود اومده، مجبور شده کلی پول بریزه.
مخابرات طرح صبا حجمت اگه تموم شه توی خیلی از مناطق قطع نمیشه و میتونی تا دلت خواست دانلود کنید ولی پولشو موقع تمدید سه ماهه طرح ازتون میگره. پول هم اگه ندید روی قبض تلفن میاره. به ازای هر گیگ اضافه 3000 تومن ازتون میگیره. ahmad710 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتی بری طرحتو تمید کنی میگه 21 گیگ بدهکار شدی میشه 63000 تومن. اگر هم بری از طریق سایت طرحتو تمیدید کنی هی میبینی پول ریختیو طرحت تمیدید نشد. گول نخورید.
ممنون ازتون،ولی مال من چند روز پیش اعتبارش صفر شد وقتی که سه هزار تومن ریختم تا یه گیگ شارژ کنم ،به جای اینکه پولم رو بخوره،به جای یک گیگ دو ونیم گیگ برام شارژ کرد.:20:

masoudtr
19-12-2011, 00:49
من 512 نامحدود مخابرات دارم
در یک کلام بگم افتضاح است برای نمونه من الان یک ساعته نتونستم وصل شم تازه الان متصل شد حیف پول 63 هزار تومن کم پولی نیست
یک دوستم چند روز پیش از هرات اومده در مورد سرعت اینترنت اونا صحبت میکرد دل ادم کباب میشد

babak2111
19-12-2011, 01:30
سلام
اق مسعود اخرين باركي شارژكردي 512رو؟
هنوزم نامحدود 512رو مي دن يانه؟
چون مي گن ديگه جمع شده
بعد اينكه سرعت شما رو چنده موقع دانلود؟
تشكر

ALender
19-12-2011, 14:39
من یه مشکلی برام پیش اومده، من طرح بعثت دارم و 3 هفته پیش قبل از تاسوعا عاشورا حجمم تموم شد و اینترنتم قطع شد بعد کلا 2 روز مودمم خاموش بود بعد که روشنش کردم دیدم اینترنتم وصل شده وقتی رفتم نگاه کردم دیدم اعتبارمو نوشته نا محدود و سرعت دانلودم عجیب اومده بود پایین در حد 16 نهایت 30 ، بعد رفتم 1 گیگ خریدم گفتم شاید چون زده نا محدود سرعت دانلودم اومده پایین اما بازم درست نشد و اینترنتم مرتب قطع و وصل میشد و حتی بعضی روزا اصلا وصل نمیشد، الان 3 هفته اینترنتم اینجوری شده با قطعی زیاد و سرعت دانلود پایین ، چندیدن بار به امور مشترکین زنگ زدم چند بار خطمو ریست کردن گفتن درست میشه ولی بازم درست نشد ، بعضی وقتا میگفتن مشکل سراسریه و از این چرت و پرتا.
حالا من موندم دست از پا درازتر نمیدونم چی کار کنم ، کسی به همچین مشکلی مثل من بر نخورده او نایی که طرح بعثت دارن؟؟

Hearse
19-12-2011, 15:18
قصد دارم 128 بعثت بگیرم، یکی یه پینگ بده تا از وضعیتش مطمئن شم.
یکی از بروبچ بعثتی یه پینگ از ping 4.2.2.4 -t بگیره و پرینت اسکرینش رو بزاره.

من یه مشکلی برام پیش اومده، من طرح بعثت دارم و 3 هفته پیش قبل از تاسوعا عاشورا حجمم تموم شد و اینترنتم قطع شد بعد کلا 2 روز مودمم خاموش بود بعد که روشنش کردم دیدم اینترنتم وصل شده وقتی رفتم نگاه کردم دیدم اعتبارمو نوشته نا محدود و سرعت دانلودم عجیب اومده بود پایین در حد 16 نهایت 30 ، بعد رفتم 1 گیگ خریدم گفتم شاید چون زده نا محدود سرعت دانلودم اومده پایین اما بازم درست نشد و اینترنتم مرتب قطع و وصل میشد و حتی بعضی روزا اصلا وصل نمیشد، الان 3 هفته اینترنتم اینجوری شده با قطعی زیاد و سرعت دانلود پایین ، چندیدن بار به امور مشترکین زنگ زدم چند بار خطمو ریست کردن گفتن درست میشه ولی بازم درست نشد ، بعضی وقتا میگفتن مشکل سراسریه و از این چرت و پرتا.
حالا من موندم دست از پا درازتر نمیدونم چی کار کنم ، کسی به همچین مشکلی مثل من بر نخورده او نایی که طرح بعثت دارن؟؟

این وضعیتی که داری وضعیت 128نامحدوده مخابراته.
مودمتو یه Reset بکن و دوباره چک کن، درست نشد اینقدر رو مخ پشتیبانی برو تا درستش کنن. الان سرویستو اشتباه بستن.

ALender
20-12-2011, 00:10
این وضعیتی که داری وضعیت 128نامحدوده مخابراته.
مودمتو یه Reset بکن و دوباره چک کن، درست نشد اینقدر رو مخ پشتیبانی برو تا درستش کنن. الان سرویستو اشتباه بستن.

جدی میگی؟؟
مودممو دوبار ریست کردم ولی بازم درست نشد ، راست میگی باید اینقدر زنگ بزنم تا درست بشه

Subaru
20-12-2011, 10:55
من به یکی از دوستان که بعثت داشت گفتم از 4.2.2.4 پینگ بگیره و در جواب تایم 110 رو بهم گفت منم شاخ در آوردم !!!
بهش هم گفتم که مطمئنی تایم رو گفتی و نه TTL ، گفت آره !!!

behzad_cooi
20-12-2011, 11:20
طرح بعثت مشهد

behzad_cooi
20-12-2011, 11:28
این ماله 11 صبح طرح بعثت مشهد پیش شماره 845 هستش

Hearse
20-12-2011, 16:33
دارم کم کم وسوسه میشم برم سراغ بعثت!
پینگش که خوبه، تایم اوت نداشته باشه که عالی میشه!

IceLord
20-12-2011, 16:47
من به یکی از دوستان که بعثت داشت گفتم از 4.2.2.4 پینگ بگیره و در جواب تایم 110 رو بهم گفت منم شاخ در آوردم !!!
بهش هم گفتم که مطمئنی تایم رو گفتی و نه TTL ، گفت آره !!!

مقدار تایم خوبه ولی قطعی داره:

در کل به نظر من مخابرات به درد بازی آنلاین نمی خوره:

Last Night
20-12-2011, 17:49
سلام

adslمخابرات باید به کجا مراجعه کرد؟
مرکز مخابراتی؟امور مشترکین؟
چه طرحایی دارن؟

ali0i
20-12-2011, 18:52

behzad_cooi
20-12-2011, 20:15

Hearse
20-12-2011, 22:38
دمت گرم بهزاد جون، فقط یکم ریزتر میزدی که کمتر جا بگیره :27:

مقدار تایم خوبه ولی قطعی داره:

در کل به نظر من مخابرات به درد بازی آنلاین نمی خوره:
اینی که گذاشتی باز تایم اوتاش کمه و مشکلی برای بازی بوجود نمیاره.
ولی در کل ممنون :11:

سمت مخابرات اومدن یکم ریسک داره، در واقع کلا ISP عوض کردن ریسک داره.
اگه صبانت ت خوبه و مشکلی باش نداری، میتونی عوض نکنی.
ولی اگه از دستش عاصی شدی و خیلی اذیت میکنه حتما عوض کن.
اگه کارت بیشتر دانلود هست مخابرات فعلا برای دانلود مناسبه.
اما اگه تو کار گیم هم هستی ممکنه اذیتت کنه چون سابقه ی مخابرات تو زمینه ی پینگ و تایم اوت و قطعی خیلی خرابه.

behzad_cooi
20-12-2011, 23:30
درست میگید .
اومدم اصلاحش کنم پستم تایید نشد

masoudtr
21-12-2011, 00:14
همین را بهت بگم که الان در همین لحظه دارم یک فایل با سرعت 61 دانلود میکنم (512 نامحدود 3 ماه 63700) ولی اصلا نمیتونم یک صفحه را هم باز کنم و همین سایت هم بعد از ده بار رفرش و کلی صبر کردن باز کردم
البته این کار را در زمانی که دانلود میکردم انجام ندادم
ازبس پینگ مخابرات افتضاحه

samanqaz
21-12-2011, 00:43
در یک کلام بگم افتضاح است برای نمونه من الان یک ساعته نتونستم وصل شم تازه الان متصل شد حیف پول 63 هزار تومن کم پولی نیست
یک دوستم چند روز پیش از هرات اومده در مورد سرعت اینترنت اونا صحبت میکرد دل ادم کباب میشد

کاملا موافقم، من هم یکساله 512 نامحدود مخابرات دارم.3 ماه اول بی نظیر بود.3 ماه دوم کندتر شده و به خوبی قبل نبود ولی بازم خیلی خوب بود. ولی از 6 ماه دوم به بعد هر روز بدتر شد طوری که الان به فجاحت تمام رسیده. سرعتش افتضاح افتضاحه. تمدید 2 بار آخرم غیر حضوری بوده. باصد بار زنگ زدن، رست کردن مودم، عوض کردن مودم هم درست نشد که نشد. دستی سرعتو کم کردن که یا نامحدود ها رو هر کی داره پس بگیرن یا همون قضیه ضریب اشتراک یک به ده رو دارن انجام میدن(یعنی سرعت خطمو بین 10 نفر تقصیم میکنند.)
دانلود بدون دانلود منیجر: سرعت دانلود بسته به ساعت بین 3 کیلوبایت (نصف دیال آپ) تا 12 کیلو بایت (دوبرابر دیال آپ)
دانلود با دانلود منیجر: بسته به ساعات مختلف بین 20 تا 50 کیلو بایت و گار دانلود 16 تیکه شود حداکثر 55 کیلوبایت
وب بروزینگ: افتضاح به معنی واقعی

قیمت: سه ماهه 63 هزار تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا لعنت کنه. همه پیشرفت میکنن وما پسرفت. دیگه تمیدید نمیکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

کاملا موافقم، من هم یکساله 512 نامحدود مخابرات دارم.3 ماه اول بی نظیر بود.3 ماه دوم کندتر شده و به خوبی قبل نبود ولی بازم خیلی خوب بود. ولی از 6 ماه دوم به بعد هر روز بدتر شد طوری که الان به فجاحت تمام رسیده. سرعتش افتضاح افتضاحه. تمدید 2 بار آخرم غیر حضوری بوده. باصد بار زنگ زدن، رست کردن مودم، عوض کردن مودم هم درست نشد که نشد. دستی سرعتو کم کردن که یا نامحدود ها رو هر کی داره پس بگیرن یا همون قضیه ضریب اشتراک یک به ده رو دارن انجام میدن(یعنی سرعت خطمو بین 10 نفر تقصیم میکنند.)
دانلود بدون دانلود منیجر: سرعت دانلود بسته به ساعت بین 3 کیلوبایت (نصف دیال آپ) تا 12 کیلو بایت (دوبرابر دیال آپ)
دانلود با دانلود منیجر: بسته به ساعات مختلف بین 20 تا 50 کیلو بایت و گار دانلود 16 تیکه شود حداکثر 55 کیلوبایت

قیمت: سه ماهه 63 هزار تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا لعنت کنه. همه پیشرفت میکنن وما پسرفت. دیگه تمیدید نمیکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:43 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

behzad_cooi
21-12-2011, 09:23
من هم قبلا که نامحدود داشتم همین مشکلو داشتم.سه ماه اول نسبتا خوب بود ولی بعد بدتر شد هم تو دانلود هم تو باز کردن صفحات .ولی الان که بعثت گزفتم سرعت باز کردن صفحات خیلی خوبه سرعت دانلود ولی مثل نامحدود کم نوسان نیست یک لحضه 90 یک لحظه 10 ولی به طور میانگین 45 هستش .28 mb رو معمولا تو 11min دانلود میکنه .فعلا طرح بعثت راضی کننده است ولی با سابقه مخابرات فکر میکنم فعلا واسه کوچ مشتریهاش از نامحدود به بعثت داره خوب کار میکنه احتمالا 3 ماه دیگه اینم خراب شه ولی فعلا خیلی خوبه واسه همین پیشنهاد میکنم کسایی که نا محدود دارن بیان بعثت بگیرن ولی کسایی که از مخابرات اشتراک ندارن فعلا کوچ نکنند اگه 4 ماه دیگه همچنان خوب بود بعد بیان.

ali0i
21-12-2011, 12:48
سرعت دانلود طرح بعثت مخابرات در ساعات رایگان شبانه چنده؟ چند گیگ میشه دانلود کرد؟

amin1374
21-12-2011, 14:34
منم میخام از مخابرات آسغال کوچ کنم کدوم یکی از شرکت ها خصوصی خوبه به غیر از صبانت
در مورد حرف های بالا کاملا موافقم دقیقا منم 512 یکساله گرفتم حالا یک سوال برام پیش اومده الان میتونم برم قرار دادمو فسخ کنم وپولمو تا اونجا که مونده رو پس بگیرم .

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

راستی این تستی که با اسپید تست گرفتم وتو امضام هست مال اوایلی بود که 512 نامحدود داشتم ولی الانش رو خودتون با توجه به گفته های بالا میتونید حساب کنید.

halizadeh
21-12-2011, 17:03
سلام کسی ADSL کیانت گرفته؟
چطوری هست راضی هستید؟

halizadeh
21-12-2011, 17:38
دوستان یه سوال که میدونم تکراریه ولی احتیاج به کمک دارم
حدود یک ماه و نیم پیش اینترنت شاتل یک ساله گرفتم 128/ 18 گیگ از سرعت راضیم شبانه هم حدود 2گیگ دانلود میکنم ولی الان یک ماهه تموم شد یعنی 18 گیگ خیلی کم بئد با این که من خیلی مواظب استفاده روزانه هستم ولی خوب بقیه هم هستن گرچه بقیه هم تقریبا مواظب بودن.
من چهارراه شهدا م به نظرتون اینترنت نامحدود با سرعت خوب اینجا چی بگیرم که هم به صرفه باشه هم راحت دانلود کنم؟

چرااینقدر سریع تموم کردید؟یعنی همیشه وصل نگه میدارید اینترنت رو یا وقتی که استفاده نمیکنید قطع می کنید؟
من الان میخوام ماهی دوگیگ بگیرم یعنی کم مییارم؟!یعنی چهارده ماهه 28گیگ.
شما چکارمیکنید که سریع تموم میکنید؟
یعنی چطوری هرشب بعضیا دو-چهارگیگ دانلود میکنید؟!!!!!!!

Hearse
21-12-2011, 19:39
کیانت که نشد سرویس!
کیانت یک شرکته که سوریسای مختلفی رو ارائه میده، پارس و فن اوا و صبا نت و ...
روی خود سرویسی که میخوای بگیری پرس و جو کن، شرکت که تقریبا هیچکارست و از هرکی بگیری تقریبا یکیه.
اون اوایل ازش فن آوا داشتم عالی بود، بعدش یکم سرعتش پایین اومد و اومدم پارس آنلاین که اونم اوایل عالی بود و کم کم خراب شد.
خراب شدن سرویسها هم به ISP ربط داره و همگانیه.

ali0i
22-12-2011, 07:47
سرعت دانلود طرح بعثت مخابرات در ساعات رایگان شبانه چنده؟ چند گیگ میشه دانلود کرد؟

Hearse
22-12-2011, 15:25
بودن کسایی که 6-8گیگ دانلود داشتن.
باز برای اطمینان کسایی که دارن بیان وضعیت شبانه ی الانشو بگن!

behzad_cooi
22-12-2011, 22:47
سرعت دانلود من که معرکه شده .چه شب چه روز350kb/s شده دیگه خودتون حساب کنید چند گیگ میشه.

samanqaz
23-12-2011, 01:06
توجه توجه : پاسخ به سوال آیا از مخابرات سرویس بگیریم یا نه؟

دوستان بنده یک ساله از مخابرات سرویس نامحدود 512 دارم، با دو نفر از دوستان که اون ها هم از مناطق مخابراتی مختلف شهر به ترتیب 9 ماهه سرویس 256 نامحدود و چهار ماهه طرح بعثت داشتند، بطور کامل صحبت کردم و این نتایج درمورد adsl مخابرات نتیجه شد:

1. از سه نفر ما دو نفر در روزهای اول از قطعی مکرر گله داشتند.
2. هر سه نفرمون کاملا متفق القول قبول داشتیم که با مرور زمان و تمدید سرویس ها سرعت به شدت کاهش پیدا کرده. حتی دوستی که چهار ماهه طرح بعثت داره اقرار کرده که پس از تمدید سه ماهه سرعتش کاملا کمتر شده و مثل قبل نیست.
3. طرح های نامحدود مخابرات با قیمت های گزاف به بدترین حالت خودش رسیده، این طرح ها سه ماهه اول عالی سه ماهه دوم خوب و از سه ماهه سوم هر روز بدتر از روز قبل شده. احتمالا قانون ضریب اشتراک یک به ده اعمال شده و سرعت خط با افزایش درخواست adsl مخابرات هر چند بیشتر از روز قبل تقسیم شده و یا با دستی کم کردن سرعت نامحدود قصد جمع آوری طرح های نامحدود بالا مثل 512 و 256 رو دارن. در هر صورت گاهی و در بعضی ساعات سرعت جفتمون به دیال آپ هم نمیرسه.
4. از سه نفر دو نفرمون به طرز وحشتناکی با حالت PPPoA در تنظیمات مودم مشکل داریم و حتما باید مودم رو در حالت Bridge Mode قرار بدن. در حالت PPPoA کلا مخابرات قاط زده و اگر دو سرویس در خواست کننده اینترنت (مثل لپ تاپ و pc) داشته باشید باید اشهدتون رو بخنون تا یک صفحه بالا بیاد. پس اگر دو تا استفاده کننده اینترنت دارید یا لپ تاب دارید (مخصوصا توی طرح های نامحدود) قید مخابرات رو بزنید چون باید تنظیماتتون اینترنتتون رو روی Bridge قرار بدید که فقط در یک زمان و یک وسیله بیشتر به اینترنت وصل نمیشه.! نفر سومون زیاد با حالت PPPoA مشکل نداره ولی بعد از تغییر حالت مودم قبول کرد که سرعت درحالت Bridge بهتر از حالت اتوکانکت یا PPPoA است.
5.مخابرات فقط به دنبال انحصار طلبی و از دور خارج کردن شرکت های رغیبه و پس از گرفتن مشتری دائمی و اکثریت بازار سرعت رو به پایین ترین حد ممکن میرسونه.
6.با طرح نامحدود کلا دور کلیپ آنلاین مثلا از یوتیوب نگاه کردن رو خط بکشید چون هر ثانیه لود تصویر در پایین ترین کیفیت ممکن لودش بین 5 تا 30 ثانیه طول بکشه. در طرح بعث در زمان پرسرعتی امکان نمایش آنلاین با تیک کم هست ولی نه همیشه.
7. تلفن پشتیبانیش در اکثر اوقات اشغاله و پس از آزاد شدن و جوابگویی در اصل هیچ کاری نمیکنن تا مشکلتون رو تو کمی سرعت حل کنند.
8. ما دو نفر سرویس های نامحدود رو دیگه تمدید نمیکنیم و احتمالا به سراغ پارس انلاین یا فن آوا میریم. دوست دیگمون هم که طرح بعثت داره گفت اگر ازین پایین تر نیاد تمدید میکنه وگرنه نه چون نسبت به سه ماهه اولش افت سرعت زیادی داشته.
9. وب بروزینگ مخابرات در طرح نامحدود فجیه، واگر چیز پی ان وصل کنید که سرعت گاهی به نصف دیال آپ هم میرسه!
10. در مورد سرعت دانلود خودم هم در صفحه قبل صحبت کردم. در مورد دوست نامحدود دیگمون هم قضیه تقریبا مثل بنده است. در اصل شما تفاوت زیادی بین 512 و 256 نامحدود نمیبینی. احتمالا بخاطر اینه که افرادی که نامحدود512 از قدیم و با کارت دانشجویی یا... داشتن بیان طرحاشون رو پس بدن. دوست طرح بعثت دارمون هم گفته سرعت دانلودش توی روزای اول بین 200 تا 300 بوده که الان بین 20 تا 100 متغییر شده.

امیدوارم کمکتون کرده باشم. کلا توی مخابرات توقع نداشته باشید سرعتتون همیشه مثل روزها و ماه های اول خوب بمونه. بعد که مشتریشو تثبیت کرده کم کم فاتحه رو میخونه.

ali0i
23-12-2011, 09:34
چند شبه دیگه شبانه خیلی داغون شده و نمیشه چیزی دانلود کرد ...

ali0i
23-12-2011, 21:39
چند شبه که سرعت شبانه صبانت شدیدا افتضاح شده . آیا مال شما هم همینطوره؟

zizi.lovely
24-12-2011, 01:39
چرااینقدر سریع تموم کردید؟یعنی همیشه وصل نگه میدارید اینترنت رو یا وقتی که استفاده نمیکنید قطع می کنید؟
من الان میخوام ماهی دوگیگ بگیرم یعنی کم مییارم؟!یعنی چهارده ماهه 28گیگ.
شما چکارمیکنید که سریع تموم میکنید؟
یعنی چطوری هرشب بعضیا دو-چهارگیگ دانلود میکنید؟!!!!!!!

من همیشه اینترنتم وصله اینم بگم که وقتی وای فای کردم بیشتر استفاده شد ولی خوب الان که میبینم اینقدر زود تموم میشه استفاده م رو خیلی کمتر کردم یعنی درواقع هیچ دانلود 8 مگ به بالا تو روز نمیکنم شاید پنج شش بار 4 مگی دانلود کنم ولی خوب 8 مگی رو فوقش یه بار دانلود میکنم الان دیگه خیل استفاده م از نت کم شده روزی 100-200مگ میشه که ماهی حداقل 3 گیگ میشه البته اینم بگم شاید آدم تنهایی از یک نت استفاده کنه کمتر مصرف بشه ولی به نظرم ماهی دو گیگ خیلی کمه
درضمن چند شبه سرعت شبانه م پایین اومده هنوز افتضاح نشده شاید 1 گیگ بشه دانلود کنم ولی خوب اگه ادامه بدم به دانلود شبانه (معمولا فیلم دانلود میکنم) افتضاح میشه چون شاتل عادت داره کسایی که یه مدت زیاد شبانه استفاده میکنن رو سرعت شبانه شون رو از دایل آپ هم بدتر کنه بهشون بگیم میگن حدود یه هفته شبانه استفاده نکنین شاید برگرده به وضعیت اولش
ولی اینطور که کلا از مخابرات بد شنیدم دیگه فعلا مجبورم با همین شاتل یه سال سر کنم
کسی پیشنهاد بهتری داره؟

Ali_pc
25-12-2011, 11:44
دوستان من چند روز پیش برای تمدید رفتم برای شرکتمون

توی خونه هم اکانت مخابرات 256 دارم کلا طرح نامحدود رو برداشتن به جز 128

الان چه طرحی مناسب هست برای تمدید ؟ چون من دانلود زیاد دارم

ehsannnn00004
25-12-2011, 15:36
سلام دوستان .
این طرح صبای مخابرات شبانه رایگان هم داره ؟

Hearse
25-12-2011, 16:19
طرح بعثت از منطقه مخابراتی نبوت پینگ و سرعت دانلود شبانه بده که اشتراکم میخواد تموم شه و اگه خدا بخواد میخوام مشتری مخابرات بشم.

tp-link
25-12-2011, 18:00

دوستان بنده یک ساله از مخابرات سرویس نامحدود 512 دارم، با دو نفر از دوستان که اون ها هم از مناطق مخابراتی مختلف شهر به ترتیب 9 ماهه سرویس 256 نامحدود و چهار ماهه طرح بعثت داشتند، بطور کامل صحبت کردم و این نتایج درمورد adsl مخابرات نتیجه شد:

2. هر سه نفرمون کاملا متفق القول قبول داشتیم که با مرور زمان و تمدید سرویس ها سرعت به شدت کاهش پیدا کرده. حتی دوستی که چهار ماهه طرح بعثت داره اقرار کرده که پس از تمدید سه ماهه سرعتش کاملا کمتر شده و مثل قبل نیست.
3. طرح های نامحدود مخابرات با قیمت های گزاف به بدترین حالت خودش رسیده، این طرح ها سه ماهه اول عالی سه ماهه دوم خوب و از سه ماهه سوم هر روز بدتر از روز قبل شده. احتمالا قانون ضریب اشتراک یک به ده اعمال شده و سرعت خط با افزایش درخواست adsl مخابرات هر چند بیشتر از روز قبل تقسیم شده و یا با دستی کم کردن سرعت نامحدود قصد جمع آوری طرح های نامحدود بالا مثل 512 و 256 رو دارن. در هر صورت گاهی و در بعضی ساعات سرعت جفتمون به دیال آپ هم نمیرسه.
4. از سه نفر دو نفرمون به طرز وحشتناکی با حالت PPPoA در تنظیمات مودم مشکل داریم و حتما باید مودم رو در حالت Bridge Mode قرار بدن. در حالت PPPoA کلا مخابرات قاط زده و اگر دو سرویس در خواست کننده اینترنت (مثل لپ تاپ و pc) داشته باشید باید اشهدتون رو بخنون تا یک صفحه بالا بیاد. پس اگر دو تا استفاده کننده اینترنت دارید یا لپ تاب دارید (مخصوصا توی طرح های نامحدود) قید مخابرات رو بزنید چون باید تنظیماتتون اینترنتتون رو روی Bridge قرار بدید که فقط در یک زمان و یک وسیله بیشتر به اینترنت وصل نمیشه.! نفر سومون زیاد با حالت PPPoA مشکل نداره ولی بعد از تغییر حالت مودم قبول کرد که سرعت درحالت Bridge بهتر از حالت اتوکانکت یا PPPoA است.
5.مخابرات فقط به دنبال انحصار طلبی و از دور خارج کردن شرکت های رغیبه و پس از گرفتن مشتری دائمی و اکثریت بازار سرعت رو به پایین ترین حد ممکن میرسونه.
6.با طرح نامحدود کلا دور کلیپ آنلاین مثلا از یوتیوب نگاه کردن رو خط بکشید چون هر ثانیه لود تصویر در پایین ترین کیفیت ممکن لودش بین 5 تا 30 ثانیه طول بکشه. در طرح بعث در زمان پرسرعتی امکان نمایش آنلاین با تیک کم هست ولی نه همیشه.
7. تلفن پشتیبانیش در اکثر اوقات اشغاله و پس از آزاد شدن و جوابگویی در اصل هیچ کاری نمیکنن تا مشکلتون رو تو کمی سرعت حل کنند.
8. ما دو نفر سرویس های نامحدود رو دیگه تمدید نمیکنیم و احتمالا به سراغ پارس انلاین یا فن آوا میریم. دوست دیگمون هم که طرح بعثت داره گفت اگر ازین پایین تر نیاد تمدید میکنه وگرنه نه چون نسبت به سه ماهه اولش افت سرعت زیادی داشته.
9. وب بروزینگ مخابرات در طرح نامحدود فجیه، واگر چیز پی ان وصل کنید که سرعت گاهی به نصف دیال آپ هم میرسه!
10. در مورد سرعت دانلود خودم هم در صفحه قبل صحبت کردم. در مورد دوست نامحدود دیگمون هم قضیه تقریبا مثل بنده است. در اصل شما تفاوت زیادی بین 512 و 256 نامحدود نمیبینی. احتمالا بخاطر اینه که افرادی که نامحدود512 از قدیم و با کارت دانشجویی یا... داشتن بیان طرحاشون رو پس بدن. دوست طرح بعثت دارمون هم گفته سرعت دانلودش توی روزای اول بین 200 تا 300 بوده که الان بین 20 تا 100 متغییر شده.

امیدوارم کمکتون کرده باشم. کلا توی مخابرات توقع نداشته باشید سرعتتون همیشه مثل روزها و ماه های اول خوب بمونه. بعد که مشتریشو تثبیت کرده کم کم فاتحه رو میخونه.

من تا الان این چیزایی که شما گفتین مواجه نشدم

mt17770
26-12-2011, 01:23
سلام ...

آیا از بچه های مخابرات مخصوصا بچه های طرح بعثت مخابرات

مشکل قعطی مکرر نداره ؟؟؟ مخصوصا توی دانلود شبانه ؟؟؟

داغون کرده اعصابمـــــــــــــــو

crying sphere
26-12-2011, 08:41
سلام
من مشترک مخابراتم. خطم فیبر نوریه. وقتی برای ای دی اس ال ثبت نام کردم بعد از 1 ماه اومدن وصل کردن!! فکر می کنم حدود 100 بار زنگ زدم برا پیگیری!! می گفتن پورت خالی نداریم.
بالاخره 256 نامحدود گرفتم که سرعت دانلودش رو 30-35 بود. یعنی اگه سیستم صبح تا شب روشن بود به زور می تونستیم 2 گیگ بگیریم!!
سه ماهش که تموم شد, گفتم اینجوری فایده نداره با این سرعت. از اونجایی که سایت مخابرات سایت درپیتی هستش و هیچ گونه اطلاع رسانی ای در مورد سرویساش نداره, منم که از این طرح صبا اطلاع کافی نداشتم. می خواستم 256 رو تمدید کنم دیدم رو برد امورمشترکین طرح صبا رو شده. از مسئولش پرسیدم گفت که دانلود شبانه داره. قیمتش هم که کم بود منم از خدا خواسته گرفتم دیگه. حالا شب که شد گذاشتم رو دانلود! اومدم حسابمو چک می کنم می بینم که از حجمم کم شده!! زنگ می زنم پشتیبانی می گه بعد از 24 ساعت برمی گرده! بعد از 24 ساعت که هیچی, 48 ساعت هم برنگشت!! یعنی خودش هم خبر نداشت که دانلود شبانه نداره!!
خلاصه عجب پایی خوردم!!!
سرعتش که خوبه. بین 350 تا 400 متغیر ه.
اما همین که دانلود رایگان نداره ضد حاله. حالا می خوام برم بعثت بگیرم.

masoudtr
26-12-2011, 09:52
سلام ...

آیا از بچه های مخابرات مخصوصا بچه های طرح بعثت مخابرات

مشکل قعطی مکرر نداره ؟؟؟ مخصوصا توی دانلود شبانه ؟؟؟

داغون کرده اعصابمـــــــــــــــو

منم که 512 نامحدود دارم دیگه از حدود 10-11 شب سرعت نصف میشه و قطعی های فراوان شروع میشه
یعنی صبح ها سرعت خوبه و قند شکن هم جواب میده هر چی به غروب نزدیک میشه سرعت افتضاح تر

Hearse
26-12-2011, 22:43
دوستانی که طرح بعثت دارن سریعتر یه گزارش پینگ+تایم اوت+سرعت دانلود و حجم دانلودی شبانه بدن، لطفا!
اشتراکم داره تموم میشه میخوام از وضعیت بعثت مطمئن شم.

mt17770
27-12-2011, 01:05
دوستانی که طرح بعثت دارن سریعتر یه گزارش پینگ+تایم اوت+سرعت دانلود و حجم دانلودی شبانه بدن، لطفا!
اشتراکم داره تموم میشه میخوام از وضعیت بعثت مطمئن شم.

سلام. ...

داداش فلا که اصلا مالی نیست البته بدم نیست اما پینگش ریده و قعطی هم تازه جدیدا پیدا کرده

خودش پشتیابنیش میگه بخاطر شلوغ شدنه

اینم پینگ ماله همین الانه

SMNsoft
27-12-2011, 15:54
سلام.

من واقعا نمی دونم چرا شما اینقدر گله دارید. من قبلا نامحدود 256 داشتم. سرعتش 30 بود ولی الان رفتم طرح بعثت گرفتم با همون قیمت ولی الان سرعتش زیر 350 نمی یاد. همون طور هم که می بینید سرعتش از 93 درصد سرعت ایران بیشتره. پس نتیجه میگیریم که سرعت مخابرات فعلا از همه شرکت های دیگه بهتره. پینگش هم که خوب به نظر می رسه.

babak2111
27-12-2011, 17:02
سلام.

من واقعا نمی دونم چرا شما اینقدر گله دارید. من قبلا نامحدود 256 داشتم. سرعتش 30 بود ولی الان رفتم طرح بعثت گرفتم با همون قیمت ولی الان سرعتش زیر 350 نمی یاد. همون طور هم که می بینید سرعتش از 93 درصد سرعت ایران بیشتره. پس نتیجه میگیریم که سرعت مخابرات فعلا از همه شرکت های دیگه بهتره. پینگش هم که خوب به نظر می رسه.

دوست عزيز شما بلاخره طرخ نقريه اي داري يا بعثت؟
اخه ديروزكه تو يك پست ديگه همين تست رو گذاشته بودي نوشته بودي طرح نفره ايي سه ماه 21تومان

paeeizeman
27-12-2011, 17:57
دوستان سلام
من الان 128 مخابرات دارم 2 ماه دیگه اعتبارش تموم میشه ،به درد هیچی نمی خوره نه سایت باز کردن نه دانلود، دانلود نامحدودشونم بخوره تو سرشون بدجوری رو اعصابمه،میخواستم بدونم میشه اینو تبدیل کرد؟مثلا با طرح صبا یا بعثت.اگه کسی اطلاع داره بگه ممنون

Hearse
27-12-2011, 22:24
آره میتونی تغییر سرویس بدی.

samanqaz
28-12-2011, 00:17

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

درمورد دوستانی هم که مخابرات دارن و الان راضی هستن و میگن سرعتش بالاست، یک جمله فقط میگم
شب دراز است و قلندر بیدار، منم اوایل سرعتم توپ بود، ببینم چند ماه دیگه هم همین حرفو میزنن. اون موقع میام به همتون سلام میرسونم.:27:

A S U S
28-12-2011, 12:38
سلام دوستان
منم هفته پیش از پارس انلاین از بس که سرعت شبانش داغون شده بود و از طرفی هم زود به زود ترافیکم تموم میشد
انصراف دادم و 2-3 روزه خطم رو تخلیه کردن
از یکی از دفاتر خدماتی طرح بعثت رو ثبت نام کردم و روز بعدش ساعت 9 adsl ام وصل شد و دارم استفاده میکنم
دیشبم گذاشتم برای دانلود تو دانلود منیجر 50-60 تا بود سرعتش بیشتر هم نشد حتی مودمو ریست کردم وایرلسو خاموش و dhcp رو غیر فعال کردم علی رغم اینکه پشتیبانی بهم زنگ زده بود و گفته بود که فعال باشه !
پینگم برای سرور تهران 40 تاست و برای 4.2.2.4 170 الی 240 تاست از مرکز پنجتن

halizadeh
28-12-2011, 18:49
کیانت که نشد سرویس!
روی خود سرویسی که میخوای بگیری پرس و جو کن، شرکت که تقریبا هیچکارست و از هرکی بگیری تقریبا یکیه.
اون اوایل ازش فن آوا داشتم عالی بود، بعدش یکم سرعتش پایین اومد و اومدم پارس آنلاین که اونم اوایل عالی بود و کم کم خراب شد.

سلام ممنون!
اما اینا نگفتن از جای دیگه می گیرند میدن گفتند ما خودمون 1 ونیم ساله اومدیم و توی کشور اول شدیم بخاطرهمینم 12 برابرسرعت میدیم مثلا 256 می گیری 1500سرعت می دیم! چون اول شدیم توی کشور مجوز داریم!
حالا بده من ازینا بگیرم یا نه؟
من صدبارم ازشون سوال کردم ایا من مطمئن باشم نسبت به شما یا نه که گفتن مطمئن باش!

still alive
28-12-2011, 19:46
من نزدیک دوساله که مشترک مخابراتم
اول که 128 بیشتر بهم نمیدان.تازه اونقد بدجنس بودن که به من نگفتن با کارت دانشجویی میتونی سرعتتو ارتقا بدی .منم از همه جا بی خبر.با سرعت حداکثر 20 دانلود میکردم:13:
بعد از نزدیک یک سال فهمیدم که میتونم سرعت بالاتر هم داشته باشم
الان 512 نامحدودم سرعت دانلودمم اگه خیلی لطف کنن به 70 به زور میرسه
با نظر اون دوستم موافقم اوایل که 512 تغییر دادم سرعتم خوب بود قطعی هم کمتر از الان بود
ولی الان دائما قطع و وصل میشه حتی نصفه شبا.سرعتم بیشتر اوقات خیلی پایینه
البته از اول وقتی 2تا سیستم استفاده میکردیم یکی از سیستما مثل دایال آپ کار میکرد
پشتیبانی هم که صفر خدا نکنه نت قطع بشه یا یه مشکلی داشته باشی پدرتو در میارن تا رسیدگی کنن
من که همیشه گفتم خدا ازشون نگذره خیلی اذیت میکنن.

فقط مزیت مخابرات دانلود نامحدودشه :27:
دوستان جدا میخوان طرح نامحدود 256 و 512 رو بردارن و فقط واسه 128 نامحدود باشه؟صحت داره خبرش؟؟؟
اگه اینکارو بکنن که فاجعه است بعد ماها چیکار کنیم با اینهمه دانلود :41:

halizadeh
28-12-2011, 22:02
کیانت که نشد سرویس!
چرا خب همون اول از خود مثلا فن آوا یا پارس آنلاین نگرفتید و اومدین از کیانت گرفتید؟! فرقی نمیکنه از کیانت بگیرید یا از خودشون؟

من به کیانت تلفن کردم باکلی سیم جین اخرش گف پورتو فقط از جایی دیگه می گیرن و مابقی چیزااز خودشونه

halizadeh
28-12-2011, 22:14
اینکه از کیانت بگیریم یا مثلا ازخود پارس انلاین مثلا تفاوتی داره؟روی سرعت چی؟
خودمون باید تعیین کنیم که از فن آوا بده یا مثلا پارس انلاین؟

Hearse
29-12-2011, 11:03
بالاخره هر سرویسی که بخوای بگیری با یک واسطه باید انجام بدی، مگه اینکه بخوای اینترنتی انجامش بدی.
که معمولا بعضی کافی نت ها و خدمات مشترکین و شرکت هایی مثله کیانت و ... اقدام به سرویس دهی می کنن.
تعرفه شون هم فرقی نداره.

همون کیانت که بری لیست قیمت دارن از سرویس های پارس انلاین و فن اوا و صبانت و ...
لیستارو نگاه کن و بهترین چیز رو انتخاب کن.
به سرعت و حجم و پهنای باند توجه کن.

noisymind
29-12-2011, 11:24
ب

:27:

دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی شما. ولی توصیه میکنم از پارس آنلاین هم نگیرید!! چرا ، اگه کلا فقط هدفتون چک کردن میل و ... هست مشکلی نداره ولی اگه به شبانه رایگانش دل خوش کردید باید بگم که سرعتش در حدود همون دایل آپ هست!! الان سر کار ما نامحدود شاتل داریم ، تو این ده روز که داریم به اندازه 4 ماه شبانه پارس آنلاین دانلود کردم و اون هم فقط تو ساعت کاری!!!!!
سرعت روزانه پارس بد نیست ولی به دلیل محدود بودن اون هست!! یعنی شما زود زود باید برید شارژ کنید! در صورت استفاده از ------ و ... هم سرعت در حد دایل آپ یا کمتر هست!! و در صورت هر بار قطعی یا ... اولین کاری به شما میگن انجام بدید این هست که برید مودم رو ببرید سر خط چک کنید!! حالا شما فکرش رو بکنید ما تو آپارتمان باید مودم رو ببریم تو پارکینگ و پیلوت که محل رفت و آمد هست و نردبان و سیم برق کمکی و .... که چک کنیم و اتفاقا هیچ وقت هم مورد از سیم کشی نیست!!! میخوام این دفعه بهشون پیشنهاد بدم چطوره ما یک مودم با بورد زیاد بگیریم اصلا همون سر خط ساختمان بذاریم باشه که خیال شما راحت باشه!!! گیریم هم سیم ساختمان نو ساز که 4 سال بدون مشکل از ای دی اس ال استفاده میکرده! مشکل داشته باشه ، حالا باید از پاریکیکنگ تا طبقه 5 رو سیم کشی کنیم دوباره!!!
ضمنا طبق گفته خودشون مرکز مخابراتی صابری افتضاح هست و همه مشتریانشون این گله قطعی و ... رو دارن که این مورد البته مشکلش برای همه استفاده کنندگان سرویس غیر مخابرات هست.

halizadeh
29-12-2011, 20:26
بالاخره هر سرویسی که بخوای بگیری با یک واسطه باید انجام بدی، مگه اینکه بخوای اینترنتی انجامش بدی.
که معمولا بعضی کافی نت ها و خدمات مشترکین و شرکت هایی مثله کیانت و ... اقدام به سرویس دهی می کنن.
تعرفه شون هم فرقی نداره.

همون کیانت که بری لیست قیمت دارن از سرویس های پارس انلاین و فن اوا و صبانت و ...
لیستارو نگاه کن و بهترین چیز رو انتخاب کن.
به سرعت و حجم و پهنای باند توجه کن.

من رفتم یک ساله از کیانت گرفتم گف پارس انلاینه
:(
حالا چی به سرم مییاد؟
12ماهه 24 گیگ سرعت256

نمیدونم چرااینقدر بهم دروغ میگن! من فقط به هوای دونفرکه توی این تایپیک دیدم گفتند رضایت دارند از کیانت امات19 رفتم گرفتم
امشبم اولین روزی که خریدم و گف مودم رو تنظیم کرده و سیمها رو بزنم روشنه ولی الان که تست کردم می بینم
چراغADSLثابت نمیشه مودم هم بهم micronetدادن گفتن بهترین مودم هست!!!!!!گفتم حاضرم بیشتر پول بدم
TPlink یا zyxel بدین گف نه این بهتره!!!!!!

Hearse
29-12-2011, 21:52
چراغ ADSL ثابت نمیشه یعنی خط هنوز رانژه نشده.
5شنبه جمعه مخابرات تعطیله و در نتیجه در بهترین حالت تا شنبه عصر رانژه نمیشه.

ولی یک ساله ADSL گرفتن کلا کار اشتباهیه چون اگه سرویس بد از آب دربیاد زمان بیشتری تو پاچه ت میره.

halizadeh
30-12-2011, 22:35
من نمیدونستم :(
به من بچه ها گفتن اگر دانلودت زیادنیست یک ساله بگیر:((
بیاید اینجا یک ختمی بکنیم مال من خوب دربیاد...

به من گفتن کارای مخابرات رو برات کردیم!!!!! واسه همین من ازینا گرفتم وگرنه نمیگرفتم.شاتل همینجوری بخوام بگیرم چنددرمی اومد؟

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

تازه میخواست فاکتورم بهم نده!!!!!!!!میگف شرکت همینجا هست دیگه نیازی به فاکتور نیست!!!!!!!!!!

hassan_sia
31-12-2011, 09:26

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

درمورد دوستانی هم که مخابرات دارن و الان راضی هستن و میگن سرعتش بالاست، یک جمله فقط میگم
شب دراز است و قلندر بیدار، منم اوایل سرعتم توپ بود، ببینم چند ماه دیگه هم همین حرفو میزنن. اون موقع میام به همتون سلام میرسونم.:27:

کاملا تایید میکنم من هم یک سال و خرده ای هست که از مخابرات سرویس 256 نامحدود دارم اوایل خوب بود ولی الان دو ماهی هست واقعا آشغال شده ( ببخشید کلمه بهتری نتونستم پیدا کنم) من فکر کنم از موقعی که سرویس های حجمی رو می فروشن دیگه پهنای باند نامحدود ها اختصاصی نیست قطعی ها دیگه خیلی زیاد شده کاش پول بیشتری میگرفتن و سرویس با کیفیت بهتر میدادن

hassan_sia
31-12-2011, 09:41
الان هیچ جایی رو کار مخابرات نظارت نداره نمیشه برم شکایت کنم ؟ کجا رو کار آی اس پی ها نظارت داره ؟ (مملکته داریم ؟ !)

Hearse
31-12-2011, 16:18
من نمیدونستم :(
به من بچه ها گفتن اگر دانلودت زیادنیست یک ساله بگیر:((

امیدوار باش.
از همونجا تا حالا برای 4-5 نفر سرویس گرفتم که فقط یکیشون ناراضی بود و بقیه هنوزه که هنوزه از خودش سرویس میگیرن.
بحث سر سرویسیه که گرفتی.
دقیقا چیزی که گرفتی رو (حجم و سرعت و پول و ISP) بگو تا ببینم تو پاچه کردن یا نه!

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

دوستان از طرح بعثت کسی اشتراک داره وضعیت فعلیشو بگه!
نمیخوام از تغییر ISPیم پشیمون شم :41:

mahanomah
01-01-2012, 01:02
با سلام و خسته نباشید

اینترنت پر سرعت شبانه میخوام ، با دانلود نا محدود

بهترین گزینه چیه ؟

این طرح سحر مخابرات چجوریه ؟ سرعت دانلودش چقدره ؟

دوستان هر کی چیزی میدونه ، بگه لطفا
اگه قیمتا رو هم میدونین بگین .

در ضمن ما خونمون دانش آموزه

ممنون

blacktiger
01-01-2012, 13:34
سرعت اینترنت مخابرات شدیدا وابسنه به مرکز مخابراتی شماست و باید از کسانیکه با شما هم مرکز هستن بپرسین. ممکنه بدترین سرعت رو تجربه کنید و ممکنه مثل بعضی از دوستان سرعتی رو ببینید که فکرش رو هم نمیکردید.

ehsannnn00004
01-01-2012, 14:14
با سلام و خسته نباشید

اینترنت پر سرعت شبانه میخوام ، با دانلود نا محدود

بهترین گزینه چیه ؟

این طرح سحر مخابرات چجوریه ؟ سرعت دانلودش چقدره ؟

دوستان هر کی چیزی میدونه ، بگه لطفا
اگه قیمتا رو هم میدونین بگین .

در ضمن ما خونمون دانش آموزه

ممنون

سلام . مخابرات طرح سحر رو برداشته .

بهترین گزینه طرح بعثت مخابراته .ماهیانه 5 گیگ با دانلود نامحدود شبانه از 12 تا 7 . سرعت دانلود هم 150 تا 350 هستش قیمت 12000

babak2111
01-01-2012, 15:32
سلام . مخابرات طرح سحر رو برداشته .

بهترین گزینه طرح بعثت مخابراته .ماهیانه 5 گیگ با دانلود نامحدود شبانه از 12 تا 7 . سرعت دانلود هم 150 تا 350 هستش قیمت 12000
دوست عزيز شما الان بعثت دارين؟
خوبه كدوم مركزهستين؟

masoudtr
01-01-2012, 23:47
سایت کنترل ماه هامون و حجم مون تو اینترنت مخابرات مشهد چی بود ؟ادرس اش را گم کردم

سرعت وی پی ان برای همه کمه یا فقط من اینجوریم؟؟؟؟؟؟؟؟

blacktiger
02-01-2012, 17:56

ehsannnn00004
02-01-2012, 18:10
دوست عزيز شما الان بعثت دارين؟
خوبه كدوم مركزهستين؟

یکی از دوستام توی مرکز نبوت داشت راضی بود.

Hearse
02-01-2012, 21:10
بچه ها برای گرفتن سرویس از مخابرات باید دقیقا به کجا مراجعه کرد؟!
خدمات مشترکین یا جای دیگه؟!

halizadeh
02-01-2012, 21:36
امیدوار باش.
از همونجا تا حالا برای 4-5 نفر سرویس گرفتم که فقط یکیشون ناراضی بود و بقیه هنوزه که هنوزه از خودش سرویس میگیرن.
بحث سر سرویسیه که گرفتی.
دقیقا چیزی که گرفتی رو (حجم و سرعت و پول و ISP) بگو تا ببینم تو پاچه کردن یا نه!

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

دوستان از طرح بعثت کسی اشتراک داره وضعیت فعلیشو بگه!
نمیخوام از تغییر ISPیم پشیمون شم :41:

من سرویس p
سرعت 256
24 گیگ 12ماهه
از پارس آنلاین مثکه دادن ولی تا قبلش گفتند از خودمونه اخر من پرسیدم شما پارس انلاین میدین که گفتن اره/
پولمم 144 تومن گرفتن با هزینه نصب و ابونمان و مالیات مودم هم رایگان micronet دوپورته همش شد144
الانم سرعتم خوبه:20:

Hearse
03-01-2012, 10:47
سرویسش خوبه فقط 128 میگرفتی بهتر بود چون تفاوت سرعت خاصی ندارن و تو یه رنج سرعت هستن و به جاش یکم حجم بیشتر میگرفتی، ماهی 2گیگ بدجور کم میاری.

paeeizeman
03-01-2012, 17:52
زنگ زدم مخابرات کوثر میگه طرح بعثت فقط 15 گیگ دانلود داری دانلود شبانه رایگان هم نداره. پس چطور بعضی دوستان میگن دانلود شبانه داریم؟نگاه کردن ببینن از حجم دانلودشون کم شده یا نه؟

tp-link
03-01-2012, 19:40
اینترنت معلوم نیست داره جی میشه با این سرعتا

bob111
03-01-2012, 20:10
"ارتباط ايران با اينترنت جهانی مسدود می‌شود"

به گزارش روزنامه روزگار چاپ تهرن، پيام کرباسی، سخنگوی انجمن نظام صنفی رايانه‌ای گفته است: "با راه‌اندازی اينترنت ملی، متوليان می‌توانند سرعت دسترسی به سايت‌های مورد نظرشان را تا دو مگابايت بر ثانيه افزايش دهند، به طور مثال کاربر داخلی می‌تواند وارد سايت صدا و سيما شود و برنامه‌های آن را به طور زنده ببيند."

وی در توضيح جداسازی اينترنت ايران از اينترنت جهانی به روزگار گفته است: "همان طور که شما در روزنامه‌تان شبکه داريد و ديگران نمی‌توانند وارد آن شوند و يا اگر شبکه خودتان محدوديتی ايجاد کند، امکان دسترسی به برخی سايت‌ها را نخواهيد داشت."

به گفته يکی از مديران ارائه دهنده اينترنت در تهران، در صورت آغاز به کار شبکه ملی اينترنت، کل محدوده ايران به شکل يک شبکه در می‌آ‌يد که متوليان آن اجازه می‌دهند کاربران به کدام سايت‌ها سر بزنند يا کدام سايت‌ها با کمترين سرعت ممکن در دسترس باشند

يک عضو کميسيون اينترنت انجمن نظام صنفی ريانه‌ای ايران نيز که نامش فاش نشده، به روزگار گفت: "تلاش برای راه‌اندازی اينترنت ملی عامل کندی سرعت و اختلال در اينترنت در چند هفته اخير است."
به گفته فعالان حوزه اينترنت در ايران، تا دو هفته ديگر اينترنت ملی در ايران راه‌اندازی می‌شود. مسئولان دولتی نيز گفته‌اند اينترنت ملی حداکثر تا ۲۲ بهمن سال جاری راه‌اندازی می‌شود.

به گفته يکی از مديران ارائه دهنده اينترنت در تهران، در صورت آغاز به کار شبکه ملی اينترنت، "کل محدوده ايران به شکل يک شبکه در می‌آ‌يد که متوليان آن اجازه می‌دهند کاربران به کدام سايت‌ها سر بزنند يا کدام سايت‌ها با کمترين سرعت ممکن در دسترس باشند."

وی که نامش فاش نشده، گفته است: "ما در منحنی‌ها مشاهده می‌کنيم که در طول روز بارها مسير خروج اطلاعات از کشور عوض می‌شود. در ساعاتی از روز می‌ينيم که اطلاعات کشور از کانال ترکيه خارج می‌شود اما چند ساعت بعد متوجه می‌شويم کانل‌ها عوض شده و اطلاعات مسير جنوب کشور را در پيش گرفته است. ظاهراً اين آزمون و خطاها برای راه‌اندازی اينترنت ملی تا کمتر از دو هفته ديگر است."

در چند هفته اخير که سرعت اينترنت در ايران به شدت کاهش يافته است، دسترسی به سايت‌های دولتی و سايت‌های فيلترنشده با مشکل کمتری روبرو است اما استفاده از وی‌پی‌ان برای مراجعه به سايت‌های ----- شده، سرعت اينترنت را به طرز محسوسی کاهش می‌دهد. اين کاهش شديد سرعت امکان دسترسی به سايت‌های فيلترشده را در اغلب موارد ناممکن می‌کند.

پيام کرباسی در همين باره به روزگار گفته است: "تصور کنيد سيستم پايشی وجود دارد که تک تک بسته‌های ارسالی از طريق اينترنت را چک می‌کند و اجازه تردد به آن‌ها را می‌دهد يا آن را غيرتميز تشخيص می‌دهد در اين شرايط به خاطر حجم بالای بسته‌های اطلاعات، برخی از آن‌ها در نوبت چک می‌مانند و همين مسأله باعث کاهش سرعت می‌شود."

رضا تقی‌پور، وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات ايران اسفند ۱۳۸۹ از تشکيل هسته‌های اوليه ايده "اينترنت پاک" در ايران خبر داد و ابراز اميداوری کرده بود پس از شروع اين طرح در ايران، اينترنت پاک در اختيار تمام بشريت قرار ‌گيرد.

چند ماه پيش نيز علی آقامحمدی، معاون نظارت و هماهنگی در سياست‌های اقتصادی معاون اول رئيس‌جمهوری ايران، گفت نخستين شبکه اينترنت "حلال" که از سايت‌های غيراخلاقی پاک شده است، در ايران راه‌اندازی می‌شود.

سازمان گزارشگران بدون مرز که انجمنی غيردولتی در دفاع از آزادی اطلاع‌رسلانی است، اينترنت ملی ايران را "طرحی عليه آزادی بيان و اينترنت جهانی" توصيف کرده و آن را در خدمت "تشديد سانسور و کنترل گسترده شهروند وب‌نگاران" ناميده است.

mahla_EEL
04-01-2012, 01:15
شاتل مثل اینکه سرعتش بیشتر شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halizadeh
04-01-2012, 16:17
سرویسش خوبه فقط 128 میگرفتی بهتر بود چون تفاوت سرعت خاصی ندارن و تو یه رنج سرعت هستن و به جاش یکم حجم بیشتر میگرفتی، ماهی 2گیگ بدجور کم میاری.

خب من که لیست قیمتاشو دیدم دیدم هم قیمت بود128 و256 این بود256گرفم خودشم گف هم قیمتند!
اما مثکه توی شارزشون بعضیاشون فرق میکنند

Hearse
07-01-2012, 19:31
این بعثت قضیه ش چیه؟!
پول رانژه و ... نمیگیرن؟!
همون 374400 رو فیش داده برم پول بریزم و مالیات و آبنومان و رانژه و ... کلا پر!

فقط خدا کنه پینگش گه نباشه!

ghasem13
11-01-2012, 15:52
حدود 10 روزی هست که سرعتم افتضاح شده بعضی وقت ها مجبور میشم از دایال آپ استفاده کنم
بقیه دوستان شاتلی هم با این مشکل در گیر هستن یا فقط از بدشانسییه منه ؟

Masoud.Neshat
11-01-2012, 18:22
خراسان رضوی / مشهد / مرکز قدس / 21دیماه 90 / ساعت 18:11

هر کس دلش از کندی سرعت اینترنت شکست به اینجا بیاورید؛ اینجا بهشت شهر خدا شهر مشهد است!

siadate
14-01-2012, 14:57
با سلام

چطوری می تونم طرح انتخابییم که تمام شده رو عوض کنم(فقط توی سیستم همون طرح قبلی رو میتونم تمدید کنم یا افزایش حجم بدم)

hamed_yazdani
14-01-2012, 20:39
دوستان طرح بعثت چطوریه؟ طرح های دیگه ای هم هستش که از شر این 128 نامحدود خلاص شیم؟

urcu
15-01-2012, 14:15
جهت رفاه حال دوستان و ضد حال بهISP هایی محدود کننده و کم فروش مانند شاتل:

اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه شمالشرق

آدرس : مشهدمقدس - بلوار سجاد - بلوار خيام - خيابان پيام - ساختمان پست بانك - طبقه 8

كدپستي: 37715 - 91858

تلفن (ها) : 7-7650544 - 0511

دورنگار : 7635516 - 0511

پست الكترونيكي : mashhad@cra.ir

amirrasa kateb
15-01-2012, 14:17
با سلام

چطوری می تونم طرح انتخابییم که تمام شده رو عوض کنم(فقط توی سیستم همون طرح قبلی رو میتونم تمدید کنم یا افزایش حجم بدم)
چرا نمیرید همون دفتر پیشخوان که ازش اینترنت گرفتید؟

دوستان طرح بعثت چطوریه؟ طرح های دیگه ای هم هستش که از شر این 128 نامحدود خلاص شیم؟
بعثت: سرعت ۲۵۰ حجم ۵ گیگ در ماه قیمت ماهی ۱۲ تومن شبانه هم داره

hamed_yazdani
15-01-2012, 20:28
سلام ممنون از پاسختون!
شبانه اش چند ساعته؟ افت سرعت شبانه داره؟
یه سوال دیگه. چطور باید وارد اکانت شد. مث شاتل. قدیم که شاتل داشتم یا یه یوزر و پسوردی میرفتم توی سایت خودش و محدودیت و مدت زمان اعتبارت رو مینوشت.

من ادرس اون صفحه لوگین مخابرات رو داشتم. ولی یوزر پسوردش چیه؟(شماره تلفن رو زدم قبول نکرد(همون یوزر و پسورد کانفیگ مودم))

.mohsen
16-01-2012, 10:36
شبانه صبانت در مشهد افتضاح و داغون شده

mary83
16-01-2012, 19:24
سلام . بچه هایی که مشهد هستند و صبا نت دارن آیا از سرعتشون راضی هستند؟؟ به نظرتون مصرف حجمش بالا نیست؟؟ تو خونه ما فقط مامان بابا هستند که روزی نیم ساعت وصل می شن ویدیو کال دارن ولی من نمی فهمم چرا مصرف 3 ماهش به اندازه 1 ماه شده درحالیکه قبلا که خودم بودم حتی گیگ اضافه می یومد .. مورد بعدی قطع و وصلی زیاد شما هم دارین؟؟ و اینکه 2 روزه ovoo وصل نمی شه !!! کسی این مشکل ها رو نداره؟؟؟

siadate
16-01-2012, 21:02
[QUOTE=amirrasa kateb;6775136]چرا نمیرید همون دفتر پیشخوان که ازش اینترنت گرفتید؟

با سلام:10:

من اصلا به دفترپیشخوان نرفته بودم از همون ابتدا از طریق سایت اقدام کردم:31:

Hearse
17-01-2012, 13:10
من همین تازه ADSL بعثتم وصل شد.
سرعت دانلود از مدیافایر فیکس 350 ه.
ولی پینگش زیاد جالب نیست و تایم اوت هم داره(پشت سر هم نمیده و زیاد مشکل ساز نیست ولی تعدادش زیاده)(با گوگل 400-500 پینگ میده)
پارس آنلاین پینگش خیلی خیلی بهتر بود.
ولی سرعت دانلود این معرکه ست.
تست الانم هم اینه(نمیدونم پرا سرعت رو اینقدر کم زده!):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

منطقه نبوت هم هستم و فاصله با مرکز مخابراتی کلا 500متر نمیشه! :toot:

babak2111
17-01-2012, 14:34
من همین تازه ADSL بعثتم وصل شد.
سرعت دانلود از مدیافایر فیکس 350 ه.
ولی پینگش زیاد جالب نیست و تایم اوت هم داره(پشت سر هم نمیده و زیاد مشکل ساز نیست ولی تعدادش زیاده)(با گوگل 400-500 پینگ میده)
پارس آنلاین پینگش خیلی خیلی بهتر بود.
ولی سرعت دانلود این معرکه ست.
تست الانم هم اینه(نمیدونم پرا سرعت رو اینقدر کم زده!):

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

منطقه نبوت هم هستم و فاصله با مرکز مخابراتی کلا 500متر نمیشه! :toot:

سلام
رفیق شبانه اش رو یک تست بزن خبرش رو بده
مرسی

Hearse
17-01-2012, 23:08
از بروبچ مخابراتی کسی هست که تونسته باشه مشکل ورود به سامانه رو حل کرده باشه؟!
از IPیی که دادن هم نمیشه واردش شد!
217.219.70.20:8080

siadate
17-01-2012, 23:35
از بروبچ مخابراتی کسی هست که تونسته باشه مشکل ورود به سامانه رو حل کرده باشه؟!
از IPیی که دادن هم نمیشه واردش شد!
217.219.70.20:8080

من الان واردش شدم مشگل نداره:10:

hamed_yazdani
17-01-2012, 23:54
بابا جون من به منم بگین برای ورود به سامانه مخابرات. یوزر پسوردش چیه؟
من موقع ثبت نام هیچ یوزر پسوردی از کسی دریافت نکردم! چی باید بزنم؟

abdolahe
18-01-2012, 00:02
اکثرا یوزر کد بدون صفر + شماره تلفن و پسورد A+کد بدون صفر+شماره

اگه نبود بجای A بذار MOKH@ به بزرگ بودن حروف دقت کن

Hearse
18-01-2012, 12:13
+511شماره که کار نمیده
واسه پسورد اولش A و @MOKH (Aو@MOKH) هم کار نمیده

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

کسی روش دیگه ای هم بلده رو کنه :31:

babak2111
18-01-2012, 14:31
+511شماره که کار نمیده
واسه پسورد اولش A و @MOKH هم کار نمیده

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

کسی روش دیگه ای هم بلده رو کنه :31:
سلام
اقا تست کردی شبانه بعثت رو؟
خوب بود؟

amirrasa kateb
18-01-2012, 14:44
دوستان شماره پشتیبانی مخابرات رو دارید؟
بعثت درخواست دادم و خطم رانژه شده )چراغ adsl) روشنه
ولی وقتی می خوام وصل شم میزن
The connection was closed by the remote computer
و وقتی هم یه یوزر پس الکی میزنم میگه یوزر پس اشتباهه
پس از یوزر پسم نیست

ahmad710
18-01-2012, 16:11
سرعت طرح بعثتم قبل از ساعت 8 شب خودشو بگشه به 220 میرسه واکثرا روی 140 تا 150 هست.بعد از ساعت 8 شب هم که اصلا درباره سرعت دانلود صحبت نکن،از مدیا فایر و آپلود باز سرعت دانلود به زور به 50 میرسه.اگه میدونستم این طوریه نمیگرفتمش

hamed_yazdani
18-01-2012, 21:30
اکثرا یوزر کد بدون صفر + شماره تلفن و پسورد A+کد بدون صفر+شماره

اگه نبود بجای A بذار MOKH@ به بزرگ بودن حروف دقت کن

ممنون اقا ولی زدم اینا نبودش!

Hearse
18-01-2012, 23:35
سلام
اقا تست کردی شبانه بعثت رو؟
خوب بود؟ وارد سامانه نمیشه که دقیقا بگم، ولی 1گیگ کامل رو دسکتاپ دانلود شده بود و جمعا یه 600-700 مگی هم تو لیست دانلود پر کرده بود!

amirrasa kateb
19-01-2012, 17:22
بعثت:
بعثت + یه کارای خاص(!):
مرکز انقلاب

babak2111
19-01-2012, 17:57
امیرجان شما سرعت شبانه ات چطوره؟شبی چقدرمی تونی بگیری

amirrasa kateb
19-01-2012, 22:56
امیرجان شما سرعت شبانه ات چطوره؟شبی چقدرمی تونی بگیری

شبانش ناامیدم کرد
سرعت بین 60-120 و اون هم با تورنت
با لینک مستقیم خیلی داغون بود
و پینگش با گوگل هم 450(!)
البته من از 7 ساعت، 5 ساعت دانلود کردم و حدود 1.3 GB شد
ولی در کل خوراک تورنته!!
حالا امشب از SpeedTest براتون تست می گذارم

korosh rad
20-01-2012, 19:00
درود
من 10روز پیش پورت شاتل تخلیه کردم رفتم 256 نامحدود مخابرات گرفتم سرعت دانلودش ( 30kb/s ) واسه من کافیه ولی ping افتضاحه با vpn از دایال هم بدتره ,سرعت وبگردی مخصوصا ف.ی.س.بوک اعصاب خوردکن ...:41:
فردا میخام برم قراردادشو فسخ کنم
حالا بین 512 پیشگامان و طرح بعثت مخابرات موندم کدومشو بگیرم - مرکز فرشچی

لطفا اگه کسی یکی از اینارو داره راهنمایی کنه :

1.سرعت لود صفحات
2.سرعت دانلود روزانه
3. سرعت دانلود شبانه

korosh rad
20-01-2012, 19:11
بعثت:
بعثت + یه کارای خاص(!):
مرکز انقلاب

امیر خان این کارای خاص سری هستش یا میتونی واسه ماهم بگی چیکار کردی :21: با تنظیم MTU که فکر نکنم اینقدر بره بالا !!!
چندوقته بعثت داری ؟ کیفیت بمرور پایین نمیاد
سرعت لود صفحات و کار با v..p..n چطوری هستش , دانلودش که محشره ...

amir190d
20-01-2012, 19:30
با سلام خدمت دوستان من از صبا اشتراک 128 گرفتم (مرکز ثامن) ولی الان حدود یک 2 ماهی هست مدام قطعی دارم اعصابم بهم ریخته پشتیبانی هم زنگ میزنم هر روز یک چیزی میگه دیوانمون کردم در ضمن ping هم به 700 رسیده حالا میخوام اشتراکم فسخ کنم به نظر شما از چه شرکتی سرویس بگیرم که هم سرعت دانلودش خوب باشه هم ping بالا نباشه

babak2111
20-01-2012, 21:00
درود
من 10روز پیش پورت شاتل تخلیه کردم رفتم 256 نامحدود مخابرات گرفتم سرعت دانلودش ( 30kb/s ) واسه من کافیه ولی ping افتضاحه با vpn از دایال هم بدتره ,سرعت وبگردی مخصوصا ف.ی.س.بوک اعصاب خوردکن ...:41:
فردا میخام برم قراردادشو فسخ کنم
حالا بین 512 پیشگامان و طرح بعثت مخابرات موندم کدومشو بگیرم - مرکز فرشچی

لطفا اگه کسی یکی از اینارو داره راهنمایی کنه :

1.سرعت لود صفحات
2.سرعت دانلود روزانه
3. سرعت دانلود شبانه
سلام من پیشگامان 128دارم بد نیست سرعت لود خوبه قطعی خیلی کم دانلود روزانه 120الی 220
شبانه تا 10روزپیش خیلی خوب بود اما الان شده 40الی 50
راستی شما نمی تونی 512مخابرات رو بگیری اصلا هنوزمی دن؟