PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23

ghasem13
10-03-2011, 15:35
سلام دوستان

من منطقه آب و برق هستم و قصد دارم اینترنت adsl بگیرم.
نکات زیر مد نظرم هست، لطفا راهنمایی بفرمایید از چه شرکتی بگیرم:

- قیمت مناسب
- کیفیت ثابت و یکنواخت، یعنی اینطور نباشه که فرت و فرت قطع بشه یا سرعت بیاد پایین.
- میخوام حتما سریع تا قبل از عید راه اندازی بشه.
- اینترنت شبانه مورد استفاده نیست.

پیشاپیش تشکر می کنم.
سلام.خوش اومدی دوست عزیز:10:
با توجه به این که قیمت مناسب هم مد نظر هست اگه نامحدود می خوای از مخابرات بگیر و اگه خیلی دانلود نداری می تونی از شاتل استفاده کنی تو این یه ماهی که من دارم دارم استفاده می کنم باهاش هیچ مشکلی نداشتم(تو نمایشگاه کامپیوتر گرفتمش)

Q1Q
10-03-2011, 16:48
خیلی ممنونم.
من در حد 2-3 گیگ در ماه بیشتر نیاز ندارم، بیشتر سرعت برام مهمه.
تجربه استفاده از یک سرویس پارس آنلاین رو دارم، در قرارداد 128Kb ذکر میشد، اما سرعت 1 مگابیت ارایه میدادن، بدون اینکه مدرک خاصی بخوان. شاتل هم همینطوره؟

BMW.M3_E46
10-03-2011, 17:06
خیلی ممنونم.
من در حد 2-3 گیگ در ماه بیشتر نیاز ندارم، بیشتر سرعت برام مهمه.
تجربه استفاده از یک سرویس پارس آنلاین رو دارم، در قرارداد 128Kb ذکر میشد، اما سرعت 1 مگابیت ارایه میدادن، بدون اینکه مدرک خاصی بخوان. شاتل هم همینطوره؟

صبانت (شاتل رو نداشتم و نمیدونم)
من خودم صبا داشتم سرعت دانلودش تا 67-90kb بود ولی چون بازی آنلاین و دانلود بیش از حد داشتم مجبور به
تعویضش شدم!!! (128kb و 3 ماهه 9 گیگ)

-------------------------------------------------
مدتیه دوستان پینگ بالا رفته واسه شما همینطوریه؟؟؟؟

mt17770
10-03-2011, 18:02
سلام دوستان

من منطقه آب و برق هستم و قصد دارم اینترنت adsl بگیرم.
نکات زیر مد نظرم هست، لطفا راهنمایی بفرمایید از چه شرکتی بگیرم:

- قیمت مناسب
- کیفیت ثابت و یکنواخت، یعنی اینطور نباشه که فرت و فرت قطع بشه یا سرعت بیاد پایین.
- میخوام حتما سریع تا قبل از عید راه اندازی بشه.
- اینترنت شبانه مورد استفاده نیست.

پیشاپیش تشکر می کنم.

کلا نیاز ها و جواب شما فقط در 2خطه زیره . . .

فقط همینو میگم شما با توجه به نیاز هات حتما از ISP های خصوصی بگیر . . .

که شاتل و صبانت برای استفاده روز پیشنهاد میکنم ... اکو256 با ترافیک 6گیگ یا 9گیگ 3 ماهه . . . قیمت مناسب . . . پهنا باند باز تا 1MB . . .

موفق باشی:40:

Q1Q
10-03-2011, 19:40
....................

urumchi
10-03-2011, 20:18
سلام به همه دوستان

خيلي خيلي ممنونم از راهمنايي هاي ارزشمندتون. كاملا فهميدم (بالاخره) :31:
فكر كنم منطقه ما خلوت باشه. چون كسي تو منطقه ما به گروه خونش نميخوره اهل اينترنت باشه اگه باشه هم از isp شخصي اكانت دارن .
مطمئنم از 40 تا كوچه ي شهرك محل زندگي من كه هر كوچه 30 تا خونه داره كه جمعا ميشه1200 تا خونه،30 نفر بيشتر از adsl استفاده نميكنن يعني يك چهلم!!!! پس برم خدارو هم شكر كنم كه دانلودم 50k هستش!

دانلودم روزها 50k و شبها از 12 تا 3 حدود 30-25 و از ساعت 3 تا 8 صبح دوباره برميگرده رو 50k اما 5شنبه شبها دهن آدم سرويس ميشه بزور google باز ميشه و هيچ مسنجري هم login نميشه.

باز هم از همه دوستاني كه جواب منو دادن متشكرم.

online_amin
10-03-2011, 22:48
توصیه من به دوستان:

کلا هر کی اینترنت پر سرعت میخواد بگیره بره از نزدیکترین شرکت بگیره. البته اگر از لحاظ قیمت با اون شرکت مشکلی نداره. چون در کل همه شرکتها, همشون بدون هیچ استثنایی! چه مخابرات چه شاتل چه صبانت چه .... مشکل قطعی و پایین اومدن سرعت رو دارن.

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

توصیه من به دوستان:

کلا هر کی اینترنت پر سرعت میخواد بگیره بره از نزدیکترین شرکت بگیره. البته اگر از لحاظ قیمت با اون شرکت مشکلی نداره. چون در کل همه شرکتها, همشون بدون هیچ استثنایی! چه مخابرات چه شاتل چه صبانت چه .... مشکل قطعی و پایین اومدن سرعت رو دارن.

lvlr24
11-03-2011, 10:28
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
یه چندتا سوال داشتم
من سالهاست که مشترک صبانت هستم ، سرعتش و پشتیبانیش واقعا عالیه ، اما تنها مشکلی که میشه گفت داره همین محدودیت حجم دانلودش هست که همیشه باید مواظب بود زیاد دانلود نکنی و دسته و پا بسته وبگردی کنی
واسه همین تصمیم گرفتم از مخابرات بگیریم ، سرعت 512 رو
میدونم از لحاظ سرعت دانلود به صبانت نمیرسه ، اما میخوام بدونم سرعت صفحه باز کردنش به صبانت میرسه . من صبانت 128 دارم و سرعت صفحه باز کردنش ، به جز شبها 3 به بعد که دانلود فری داره عالیه
آیا مخابرات 512 به 128 صبا میرسه تو صفحه باز کردن ؟
ساعت اوج مصرف مخابرات کی هست ؟ تو اون ساعتها سرعت صفحه باز کردن و دانلود چقد کم میشه ؟ خیلی محسوسه ؟
آیا اینترنت مخابرات با وی ... پی ... ان مشکلی نداره ؟
واسه تماشای ویدئوهای آنلاین در یوتیوووووووب و یا مکالمه های تصویری مناسب هست ؟
ببخشید که سوالهام زیاد شد :11:
منتظر جوابهای دوستان هستم :10:

urumchi
11-03-2011, 12:37
من از وي پي ان بدون هيچ مشكلي استفاده ميكنم و ميتونم براحتي ويدئوهاي flv رو از تو سايتها تماشا كنم.
در مورد سرعت باز كردن صفحات ميشه گفت به گرد پاي صبا هم نميرسه ولي در كل خيلي بد هم نيست.
اگه بخواهيم از 10 نمره بديم اگه به صبا از 10، 9 يا 9.5 بديم به مخابرات از 10، 5.5 يا 6 بيشتر نميشه داد.
حالا خودت سبك و سنگين كن ببين چه وضعيتيه.

يا علي

lvlr24
11-03-2011, 19:26
ممنون دوست عزیز بابت جوابتون
اما شما مخابرات با چه سرعتی رو امتیاز 6 دادید ؟

urumchi
11-03-2011, 20:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

حالا قضاوت با شما

IVAN
11-03-2011, 21:11
من از وي پي ان بدون هيچ مشكلي استفاده ميكنم و ميتونم براحتي ويدئوهاي flv رو از تو سايتها تماشا كنم.
در مورد سرعت باز كردن صفحات ميشه گفت به گرد پاي صبا هم نميرسه ولي در كل خيلي بد هم نيست.
اگه بخواهيم از 10 نمره بديم اگه به صبا از 10، 9 يا 9.5 بديم به مخابرات از 10، 5.5 يا 6 بيشتر نميشه داد.
حالا خودت سبك و سنگين كن ببين چه وضعيتيه.

يا علي
دوست عزیز شما که ارومیه هستی. مشهد با اونجا کلی فرق میکنه. جمعیت مشهد خیلی بیشتر از ارومیه هست و همینطور یوزرهای اینترنتش. اصلا قابل قیاس نیست و بهتره که کیفیت سرویسها رو در شهر خودتون مقایسه کنید نه در شهرهای دیگه!

samanqaz
11-03-2011, 21:37
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
یه چندتا سوال داشتم
من سالهاست که مشترک صبانت هستم ، سرعتش و پشتیبانیش واقعا عالیه ، اما تنها مشکلی که میشه گفت داره همین محدودیت حجم دانلودش هست که همیشه باید مواظب بود زیاد دانلود نکنی و دسته و پا بسته وبگردی کنی
واسه همین تصمیم گرفتم از مخابرات بگیریم ، سرعت 512 رو
میدونم از لحاظ سرعت دانلود به صبانت نمیرسه ، اما میخوام بدونم سرعت صفحه باز کردنش به صبانت میرسه . من صبانت 128 دارم و سرعت صفحه باز کردنش ، به جز شبها 3 به بعد که دانلود فری داره عالیه
آیا مخابرات 512 به 128 صبا میرسه تو صفحه باز کردن ؟
ساعت اوج مصرف مخابرات کی هست ؟ تو اون ساعتها سرعت صفحه باز کردن و دانلود چقد کم میشه ؟ خیلی محسوسه ؟
آیا اینترنت مخابرات با وی ... پی ... ان مشکلی نداره ؟
واسه تماشای ویدئوهای آنلاین در یوتیوووووووب و یا مکالمه های تصویری مناسب هست ؟
ببخشید که سوالهام زیاد شد :11:
منتظر جوابهای دوستان هستم :10:
512 مخابرات
توی صفحه باز کردنش نصف سرعت صبانتو داره
تلویزیون آنلاین نمیتونی تماشا کنی چون سرعت حداقل 1 مگابیت میخواد ولی یوتیوب بدون ایست رو میشه تماشا کرد.
با وی پی ان مشکل نداره
مزیتش حجم نامحدوده

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

حالا قضاوت با شما

جل الخالق همیشه با اکانت 256 سرعت دانلود 512 رو داری؟ دانلود من که با اکانت 256 حداکثر 32 هستش!

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

دوستان VPI و VCI مخابرات چنده ؟
مخابرات
VPI = 0
VCI = 35

samanqaz
11-03-2011, 21:46
اگر بعضی موقع ها توی باز کردن بعضی سایت ها که شیل تر هم نشده مشکل دارید،
1. اگر از DNS استفاده میکنید اون رو عوض یا غیر فعال کنید
2. اگر از DNS استفاده نمیکنید، یک DNS برای کانکشنتون تعریف کنید

acc
12-03-2011, 13:58
من الان پارس دارم . 256 ، 4 gig . سرعت دانلودم 130 تا 160 یا بالاتر .
متاسفانه همیشه ترافیک کم میارم هی شیش تومن 6 تومن شارژ میگیرم .
به نظرتون ارزش داره از مخابرات 256 تامحدود بگیرم ؟

شبا کلا حوصله ندارم بیدار بمونم تا از رایگانش استفاده کنم . دانلودم زیاد نیست .

mt17770
12-03-2011, 13:59

حالا قضاوت با شما

شما الان برو اسیدی دیگه حال کن ... :46:

کاملا معلومه اون طرف شما هنوز ADSL تعریف نشده، یا هنوز کسی با پدیده ی ADSL آشنا نشده :31: !!!!

این قدر خلوت !!! با این سرعت یعنی اون 2روبره شما هیچکی اکانت نداره!! اینقدر خلوقه که با لیمیت 256 روی 52 دان میکنی ! ؟ ؟!

ماله منم تا 40، 50 میره اما پایدار اصلا نیست همون 32 به عبارتی میشه گفت!

البته من ساعت 4.5صبح تا حالا پاش نبودم ببینم تا چند بالا میره اما فکر نکنم از 34 این بالاتر بره!

دیگه برو حال کن، با همچین هزینه ای ، ترافیک نامحدود، با این سرعت . . . :27:

موفق باشی

mt17770
12-03-2011, 14:14
من الان پارس دارم . 256 ، 4 gig . سرعت دانلودم 130 تا 160 یا بالاتر .
متاسفانه همیشه ترافیک کم میارم هی شیش تومن 6 تومن شارژ میگیرم .
به نظرتون ارزش داره از مخابرات 256 تامحدود بگیرم ؟

شبا کلا حوصله ندارم بیدار بمونم تا از رایگانش استفاده کنم . دانلودم زیاد نیست .

دوست عزیز خوب شما بگو چقدر ماهیانه هزینه میدی ؟

اما در کل مخابرات بدرد اونایی میخوره که دانلود براشون زیاد دارن ...

مثل خودم که 24ساعت دان میکنم!

موفق باشی

acc
12-03-2011, 14:26
دوست عزیز خوب شما بگو چقدر ماهیانه هزینه میدی ؟

اما در کل مخابرات بدرد اونایی میخوره که دانلود براشون زیاد دارن ...

مثل خودم که 24ساعت دان میکنم!

موفق باشی
والا اینی که من میگیرم 3 ماهه میشه 36 نومن ولی خداییش اینقدر شیش تومن شیش تومن شارژ گرفتم که فکر کنم چند برابر شده .
دانلودم اگه نامحدود باشه چرا نکنم . خویم میکنم .
الان 256 مخابرات ماهی چنده ؟ سرعتش خد اقل 40 هستش ؟
خونه ما خطش فیبر نوری نیستش . مخابرات adsl میده ؟

راستی من خیلی وقته دانشجو نیستم . اصلا 256 میدن ؟

Amir_Niknam
12-03-2011, 14:49
والا اینی که من میگیرم 3 ماهه میشه 36 نومن ولی خداییش اینقدر شیش تومن شیش تومن شارژ گرفتم که فکر کنم چند برابر شده .
دانلودم اگه نامحدود باشه چرا نکنم . خویم میکنم .
الان 256 مخابرات ماهی چنده ؟ سرعتش خد اقل 40 هستش ؟
خونه ما خطش فیبر نوری نیستش . مخابرات adsl میده ؟

راستی من خیلی وقته دانشجو نیستم . اصلا 256 میدن ؟

مخابرات 256 از 32 بالاتر نمیره و حداکثر همون مقداری هست که توی قرارداد مینویسند حالا با چند کیلو بایت بالا و پائبن ولی من تا حالا مال 20 نفر مختلف رو که رفتم و براشون تنظیم کردم هبچ وقت ندیدم به 40 برسه یک جا به صورت متناوب تا 35 میرسید اما اگر میانگین حساب میکردی 33 بود
بله الان مخابرات حتی در مراکزی که فیبر نوری نیست ADSL میده
برای 256 هم خیلی اذیت نمیکنند البته بسته به منطقه داره ولی معمولا اگر بتونی پروانه کسبی کارت شناسائی کارمندی (البته با توجیه نیاز سرعت بالا) و همچین چیزهائی جور کنی گرفتن 256 چندان مشکل نیست

779
12-03-2011, 15:21
سلام دوستان.
چند تا سوال دارم لطف کنین جواب بدین ممنون میشم :
1. مخابرات تا سرعت چند کیلوبایت ساپورت میکنه؟ ( ما هم کارت دانشجویی هم کارت کارمندی همه چی داریم تا چقدر میتونیم بدونه محدودیت بگیریم؟ )
2.جایه ما فیبره نوری هست ، سرعت ADSL هاش چجوریه؟( 256 به ما گفتند ماهی 12 تومن!!! )
3.قضیه امنیتش چجوریه؟ میگن با V P N اگه ON شی دردسر داره؟!...
4. گفتند مدم باید بخرم این خیلی مهمه بهترین جا واسه خرید مدم کجایه؟
واقعا ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین چون فردا میخوایم بریم بگیریم.

Gamemaster
12-03-2011, 15:30
مخابرات توربو نیستش سریتش
۲۵۶=۳۲
نمیدونم
یئ‌ تک هستش دیگه از اونجا بگیر
بیع باهم بریم منم اونجا کار دارم :31:

samanqaz
12-03-2011, 16:27
برای بار هزارم
لطفا پست های قبلی رو بخونید هی سوال تکراری نپرسید

شاتل 128 نامحدود میده ماهی 28 هزار تومن، سرعت دانلود متوسط 17 حداکثر 28
فن آوا 128 نامدود میده ماهی 27 هزار تومن، سرعت دانلود متوسط 16 حداکثر 20
صبانت که اصلا نامحدود نداره
مخابرات برای غیر دانشجو 128 نامحدود میده ماهی 10 هزار تومن، سرعت متوسط دانلود 16
مخابرات برای دانشجوها 256 نامحدود میده ماهی 13 هزار تومن، سرعت متوسط دانلود 32
مخابرات برای مجوز دارها و افراد حقوقی 512 نامحدود میده ماهی 22 هزارتومن، سرعت متوسط دانلود 64
برای سرعت بالاتر از 512 مخابرات منطقه مستقیم نمیتونه سرویس بده وباید برید کلی فرم و تعهد نامه توی مخابرات مرکزی مشهد پر کنید و بگید برای چی سرعت بالاتر از 512 لازمم دارید مثلا برای شرکت های تجاری یا احیانا کافی نت ها که در این صورت تا حداکثر سرعت 2 مگابیت بهتون میده

اگه دانلود براتون مهمه برید از مخابرات 256 بگیرید، در ضمن 128 مخابرات زیاد تفاوتی با دیال آپ نداره (2 تا 3 برابره)
اگه دانلود ندارید و توی سایتا همش میچرخید برید از شرکتی ها مثل شاتل صبانت پارس آنلاین یا فن آوا بگیرید.

سرعت وبگردی 256 مخابرات نصف تا یک چهارم شرکتی هاست،
برای مقایسه مرورگر firefox رو باز کنید و به سایت های زیر برید ببینید تا لود شدن کامل صفحه چقدر زمان میبره، من زمان لود شدن کامل این سایت ها رو با 256 مخابرات براتون مینویسم، شما هم تست کنید و نتیجشو اعلام کنید، در ضمن به این دلیل این سایتا رو انتخاب کردم (و مثلا یاهو رو انتخاب نکردم) که قبلا با مرورگرتون توش نرفته باشین چون توی نتیجه خیلی تاثیر داره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
256مخابرات 16 تا 17 ثانیه طول کشید تا سایت کامل لود شود (خط سبز رنگ فایرفوکس کامل پر شود)

256مخابرات 36 تا 37 ثانیه طول کشید تا سایت کامل لود شود (خط سبز رنگ فایرفوکس کامل پر شود)

256مخابرات 35 تا 36 ثانیه طول کشید تا سایت کامل لود شود (خط سبز رنگ فایرفوکس کامل پر شود)

این تست ها روفقط با مرورگر فایرفوکس ورژن 3 به بالا انجام بدید چون توی مرورگرهای دیگه نتیجه کاملا فرق میکنه، در ضمن فلش پلیر هم برای مرورگرهاتون نصب باشه (اگه بتونین فیلم های یوتیوب رو ببینید نصبه)
نتیجه تست هاتون رو لطفا اعلام کنید، اون موقع بهترین شرکت برای وبگردی مشخص میشه.

ekhorasan
12-03-2011, 22:15
سلام
من یه خط adsl دارم که خروجی اونو به یک سوئیچ وصل کردم و چند تا کامپیوتر می تونستن همزمان به اینترنت وصل بشن اما از امروز 21 بهمن به محض اینکه یکی به اینترنت وصل میشه بقیه نمیتونن وصل بشن و خطای 619 میده....کسی میدونه علت چیه؟ (البته بگم که من نزدیک یک هفته ای بود با این سیستم تمام کامپیوترها رو اینترنت دار کرده بود و توضیح اینکه ارتباط با PPPOE برقرار میشه)
متشکرم

779
12-03-2011, 23:05
دوستان کسی نگفت بهترین جا برایه خرید مدم کجایه و همچینین بهترین مدل مدم چیه؟
خیلی ضروریه چون فردا میخوام برم بگیرم.

Gamemaster
12-03-2011, 23:22
من که گفتم
من د‌لینک پیشنهاد می‌کنم

mt17770
12-03-2011, 23:38

من به شما پاساژ تک و موردم TP-Link رو پیشنهاد میکنم ... امتحانشو کاملا پس داده ...

البته الان تقریبا برای سیستم های خانگی و تا این اندازه سرعت ها همه مدل برند خوبند ( توجه به قیمتشون)

-------------------

در ضمن درست نیست همچین پستی بدم ...

ولی جونه مادرت این چی آواتاریه گزاشتی ؟! ! ! ! هر وقت میبینم یک جوری میشم! حالم بهم میخوره ؟ اصلا این چیه ؟ توی امضات چیه اون ؟ ؟ ؟ ؟
:2::31:

Gamemaster
12-03-2011, 23:55
چرا وی پی‌ کار نمیکن
باز چخبر؟

mt17770
12-03-2011, 23:57
برای بار هزارم

مخابرات برای غیر دانشجو 128 نامحدود میده ماهی 10 هزار تومن، سرعت متوسط دانلود 16
مخابرات برای مجوز دارها و افراد حقوقی 512 نامحدود میده ماهی 22 هزارتومن، سرعت متوسط دانلود 64
برای سرعت بالاتر از 512 مخابرات منطقه مستقیم نمیتونه سرویس بده وباید برید کلی فرم و تعهد نامه توی مخابرات مرکزی مشهد پر کنید و بگید برای چی سرعت بالاتر از 512 لازمم دارید مثلا برای شرکت های تجاری یا احیانا کافی نت ها که در این صورت تا حداکثر سرعت 2 مگابیت بهتون میده

اگه دانلود براتون مهمه برید از مخابرات 256 بگیرید، در ضمن 128 مخابرات زیاد تفاوتی با دیال آپ نداره (2 تا 3 برابره)
اگه دانلود ندارید و توی سایتا همش میچرخید برید از شرکتی ها مثل شاتل صبانت پارس آنلاین یا فن آوا بگیرید.

برای مقایسه مرورگر firefox رو باز کنید و به سایت های زیر برید ببینید تا لود شدن کامل صفحه چقدر زمان میبره، من زمان لود شدن کامل این سایت ها رو با 256 مخابرات براتون مینویسم، شما هم تست کنید و نتیجشو اعلام کنید، در ضمن به این دلیل این سایتا رو انتخاب کردم (و مثلا یاهو رو انتخاب نکردم) که قبلا با مرورگرتون توش نرفته باشین چون توی نتیجه خیلی تاثیر داره:

256مخابرات 16 تا 17 ثانیه طول کشید تا سایت کامل لود شود (خط سبز رنگ فایرفوکس کامل پر شود)

256مخابرات 36 تا 37 ثانیه طول کشید تا سایت کامل لود شود (خط سبز رنگ فایرفوکس کامل پر شود)

256مخابرات 35 تا 36 ثانیه طول کشید تا سایت کامل لود شود (خط سبز رنگ فایرفوکس کامل پر شود)

این تست ها روفقط با مرورگر فایرفوکس ورژن 3 به بالا انجام بدید چون توی مرورگرهای دیگه نتیجه کاملا فرق میکنه، در ضمن فلش پلیر هم برای مرورگرهاتون نصب باشه (اگه بتونین فیلم های یوتیوب رو ببینید نصبه)

بیا دوست عزیز منم انجام دادم دلت نشکنه! :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 35 Sec.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 45 Sec.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 16 Sec

زمان های بدست آمده کاملا براساس استاندارد های جهانی تهیه شده!:31:

در ضمن 256مخابرات دارم و بروزرم هم فایرفاکس آخرین ورژن رسمیش 3.6.15 هستش و اصلا از این سایت ها فایرفاکسم Cookies نداره!

در ضمن یک نکته DNS خیلی تاثیر داره توی این امر که من بگم که از DNS اتوماتیک استفاده کردم !

بعدش دوست عزیز تابلوی دیگه ISPهای خصوصی بروزینگشون خیلی خیلی از اینه ما بهتره! وقتی توی روز تا 1MB لیمیت سرعتو برمیدارن !!! معلومه دیگه . . .

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

چرا وی پی‌ کار نمیکن
باز چخبر؟

خبر سلامتی ... خوبیم :31:

دیگه چی خبر !!؟ :31:

Gamemaster
13-03-2011, 00:01
دیگه اینکه سرعت آاپ کامل قطع شده :31:

masooumi
13-03-2011, 00:38
سلام
من یه خط adsl دارم که خروجی اونو به یک سوئیچ وصل کردم و چند تا کامپیوتر می تونستن همزمان به اینترنت وصل بشن اما از امروز 21 بهمن به محض اینکه یکی به اینترنت وصل میشه بقیه نمیتونن وصل بشن و خطای 619 میده....کسی میدونه علت چیه؟ (البته بگم که من نزدیک یک هفته ای بود با این سیستم تمام کامپیوترها رو اینترنت دار کرده بود و توضیح اینکه ارتباط با PPPOE برقرار میشه)
متشکرم

درود

در مورد مطلبی که شما فرمودید ، یوزر های مخابرات قابلیت مولتی لوگین داشتن که قرار بود برداشته بشه و از همین یکی دو روزه اخیر هم این انجام شده و با یه نام کاربری در هر لحظه فقط یک سیستم می تونه کانکت بشه ! (یه عده که سوء استفاده کرده بودن ، دیگه نمی تونن)
شما هم اگر می خواهید همه سیستم ها همزمان کانکت بشن باید مودمتون رو روی PPPoE کانفیگ کنید. البته در این حالت سرعت به اشتراک گذاشته میشه و مثل قبلا حال نمیده !

قبلا شما با هر سیستم که کانکت می شدی انگار یه اکانت جدا داری ولی حالا!

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

برای مودم مجتمع تک خوبه ! حالا بستگی به مودمی که می خوای داره ! من به شخصه TP-link رو پیشنهاد می دم ! رنج قیمت فوق العاده در کنار امکانات فراوان داره !

اگر داخل تک بگردی ، قیمت تاپ پیدا می کنی !

ekhorasan
13-03-2011, 00:43
درود

در مورد مطلبی که شما فرمودید ، یوزر های مخابرات قابلیت مولتی لوگین داشتن که قرار بود برداشته بشه و از همین یکی دو روزه اخیر هم این انجام شده و با یه نام کاربری در هر لحظه فقط یک سیستم می تونه کانکت بشه ! (یه عده که سوء استفاده کرده بودن ، دیگه نمی تونن)
شما هم اگر می خواهید همه سیستم ها همزمان کانکت بشن باید مودمتون رو روی PPPoE کانفیگ کنید. البته در این حالت سرعت به اشتراک گذاشته میشه و مثل قبلا حال نمیده !

قبلا شما با هر سیستم که کانکت می شدی انگار یه اکانت جدا داری ولی حالا!

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

برای مودم مجتمع تک خوبه ! حالا بستگی به مودمی که می خوای داره ! من به شخصه TP-link رو پیشنهاد می دم ! رنج قیمت فوق العاده در کنار امکانات فراوان داره !

اگر داخل تک بگردی ، قیمت تاپ پیدا می کنی !

دوست عزیز من هم همونطور که توضیح دادم مودم ای دی اس ال رو روی pppoe تنظیم کردم ولی از امروز 21 بهمن کامپیوترها نمی تونن همزمان به اینترنت وصل بشن و بقیه موقع اتصال خطای 619 میدن

mt17770
13-03-2011, 12:30
دیگه اینکه سرعت آاپ کامل قطع شده :31:

خبر اینکه :31: احساس میکنم یکم سرعتا (البته یکمی) داره تخمی میشه! فکر کنم چون نزدیکه عیدو تعطیلیو ...

البته نه برای دان همونجوریه اما سرعت بروزینگ یکم داره میاد پایینتر !!!

( این به اینجا ربطی نداره اما این Crysis 2 چی بازی مرگیه!! باید سرتو بزنی دیوار! البته سیستمم بال بال میزنه وقتی بازی میکنم!:31: )

omidtb
13-03-2011, 15:04
وظعیت فعلی پینگ از گوگل

mt17770
13-03-2011, 20:38
شما باید 512 داشته باشی omidb ! خوب اگه دقت کنی پینگا که یکیه! این که هیچ اما مهم تایمشه که دقیقا ماله تو 2برابر یکی منه (ماله من 256) ! این نشون میده چقدر خشک و دقیق مخابرات سرعت میده !!! ! !

256 مخابرات . . .

دوستان دیگه هم از ISP های دیگه اگه لطف کنن، تست پینگ بزارن ممنون میشم ...

خیلی اینجوری بهتر میشه بین ISP ها اتخاب کنی !

موفق باشین!

mt17770
13-03-2011, 20:43
دوستان من ADSL مخابراتمو دقیقا از 89/11/23 برام فعال کردن و من 1 ماهه گرفتم که تست کنم ببینم همینو ادامه بدم یا نه ...

حالا در کل برای اینکه 2باره بخوام شارژ کنم باید چیکار کنم ؟ اینترنتی میشه یا نه؟ من پرسیدم گفتن برای مسی ها نمیشه باید حضوری بیان!؟؟ این که خیلی داغئنه ؟

در ضمن دقیقا 1ماه تا کی میشه از تاریخ 89/11/23 ؟ ؟ ؟ یعنی تا کی هنز وصله ؟

ممنون:40:

omidtb
14-03-2011, 00:50
شما باید 512 داشته باشی omidb ! خوب اگه دقت کنی پینگا که یکیه! این که هیچ اما مهم تایمشه که دقیقا ماله تو 2برابر یکی منه (ماله من 256) ! این نشون میده چقدر خشک و دقیق مخابرات سرعت میده !!! ! !

256 مخابرات . . .

دوستان دیگه هم از ISP های دیگه اگه لطف کنن، تست پینگ بزارن ممنون میشم ...

خیلی اینجوری بهتر میشه بین ISP ها اتخاب کنی !

موفق باشین!

درسته من 512 دارم

masooumi
14-03-2011, 01:51
دوست عزیز من هم همونطور که توضیح دادم مودم ای دی اس ال رو روی pppoe تنظیم کردم ولی از امروز 21 بهمن کامپیوترها نمی تونن همزمان به اینترنت وصل بشن و بقیه موقع اتصال خطای 619 میدن

عزیزم وقتی مودمت رو روی pppoe تنظیم کنی ، مودم خودش وصل میشه به شبکه اینترنت و همه کامپیوترهای متصل بهش اینترنت دارن و شما لازم نیست تو سیستم هاتون کانکشن بسازید که اون کانکشن ها خطایی 619 بدن !

شما یکم مشکوک میزنی ها!!!

urumchi
14-03-2011, 05:57

256 مخابرات ارومیه.
از قرار معلوم اینجا برای همه اینطوریه نه فقط برای من. اکانت 128 مخابرات ارومیه دانلودش به 35 میرسه.

mt17770
14-03-2011, 13:49
دوستان من ADSL مخابراتمو دقیقا از 89/11/23 برام فعال کردن و من 1 ماهه گرفتم که تست کنم ببینم همینو ادامه بدم یا نه ...

حالا در کل برای اینکه 2باره بخوام شارژ کنم باید چیکار کنم ؟ اینترنتی میشه یا نه؟ من پرسیدم گفتن برای مسی ها نمیشه باید حضوری بیان!؟؟ این که خیلی داغئنه ؟

در ضمن دقیقا 1ماه تا کی میشه از تاریخ 89/11/23 ؟ ؟ ؟ یعنی تا کی هنز وصله ؟

ممنون:40:

برو بچ مخابراتی، راهنمایی میکنین ...

urumchi
14-03-2011, 18:45
تو کنترل پنلت زده که تا کی فعاله. برو از اونجا چک کن.
تمدید آنلاین برای ما فعاله ولی مشهد رو نمیدونم.
از تو کنترل پنلت همه چی رو میتونی بفهمی

urumchi
15-03-2011, 10:43
اندر حکایت زلزله ژاپن و اینترنت این کشور

زلزله8.9 ریشتری اومد که قدرتش با 1700 بمب اتمی که در هیروشیما منفجر شد برابری میکرد ، سونامی 10 متری اومد ، 3 تا از رآکتورهای نیروگاه اتمی فوکوشیما منفجر شدن ، شهر فوکوشیما کاملا تخلیه شد ، محور کره زمین 10 درجه منحرف شد ، کشور ژاپن 2 متر از محل قبلیش تکون خورد ، سرعت گردش زمین 1 میلیونیوم ثانیه تندتر شد ولی اینترنت ژاپن دچار اختلال هم نشد !

واقعا چرا؟ چطور میشه یه کشوری با اینهمه مصیبت ارتباطش حفظ میشه اما ایران زیر سایه امام زمان! همینجوریشم اینترنتش دچار اختلاله و حال و روزمون اینه؟ جز اینه که هیچ کار اصولی و پایه ای برای اینترنت ایران انجام نشده؟
به این موضوع که خوب فکر میکنم کاملا حس میکنم که چقدر از دنیا عقبیم. تخت گاز داریم رو به عقب میتازیم !!!!

واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

urumchi
15-03-2011, 11:54

نمره ای که به کشورها در ارتباط با سانسور اینترنت داده شده.
هر چه این نمره کمتر باشه بهتره.

این عکسها نشون میدن در ایران فیلترنت وجود داره نه اینترنت !

urumchi
15-03-2011, 12:36
اینهم از شاهراهای اینترنت کشور

masoudtr
15-03-2011, 13:33
عکس هات فی.لتره یک جا دیگه اپلود کن

urumchi
15-03-2011, 13:43
عکس هات فی.لتره یک جا دیگه اپلود کن

نه فیل تر نیست. اینم آدرس آپلود سنتری که عکسارو توش گذاشتم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه عکسها رو نمیبینی ایراد از طرف سیستم شماست

ghasem13
16-03-2011, 07:24
اینم هدیه نوروزی شاتل

من از سرویس Eco128-12 استفاده می کنم یعنی به من سه گیگ ترافیک رایگان می دن؟الان چک کردم چیزی به ترافیک کلی ام اضافه نشده؟:41:

mohrd
16-03-2011, 13:37
سلام.
دوستان کسی از مخابرات سرویس گرفته؟ (خط روی کافو نوری نیست!).. از اونجایی که تازه راه افتاده .. چه طور سرویسش؟؟
حداکثر سرعتی که می تونی ثبت نام کنی چقدر هست؟
حداکثر سرعت دانلود/آپلود؟
حداکثر زمانی که برای راه اندازی طول میکشه ..
مدارک مورد نیاز برای سرعت های بالا ..

(من الان مرکز نبوت هستم .. کسی از این مرکز سرویس داشته؟)

با تشکر ..

masooumi
16-03-2011, 22:03
و قطعی 9 ساعته اینترنت adsl مخابرات که متاسفانه هیچ کس پاسخگو نبود.

در مدت دو ماهی که بنده از مخابرات dsl گرفتم ، تا حالا قطعی ها در حد ثانیه بوده ولی امروز از حدود ساعت 12 ظهر تا 9 شب اینترنت مخابرات قطع شد و متاسفانه اپراتور مربوطه هم فقط می گفت مشکل داره و معلوم نیست کی قطع بشه .

برام جالب بود ، آخه ما تو دو طبقه هستیم که من مخابرات دارم و طبقه بالا (برادرم)شاتل دارن و همین دو شب پیش شاتل یه ایمیل فرستاده بود و داخلش نوشته بود که از ساعت 4 صبح تا 6 صبح اینترنت شما به دلایل فنی قطع می گردد و از ما عذر خواهی کرده بود و این رو هیچ کجا و در هیچ شرکتی ندیده بودم که برای قطع دو ساعته در نیمه شب هم اطلاع رسانی کنن ولی مخابرات ...

mohrd
16-03-2011, 23:29
و قطعی 9 ساعته اینترنت adsl مخابرات که متاسفانه هیچ کس پاسخگو نبود.

در مدت دو ماهی که بنده از مخابرات dsl گرفتم ، تا حالا قطعی ها در حد ثانیه بوده ولی امروز از حدود ساعت 12 ظهر تا 9 شب اینترنت مخابرات قطع شد و متاسفانه اپراتور مربوطه هم فقط می گفت مشکل داره و معلوم نیست کی قطع بشه .

برام جالب بود ، آخه ما تو دو طبقه هستیم که من مخابرات دارم و طبقه بالا (برادرم)شاتل دارن و همین دو شب پیش شاتل یه ایمیل فرستاده بود و داخلش نوشته بود که از ساعت 4 صبح تا 6 صبح اینترنت شما به دلایل فنی قطع می گردد و از ما عذر خواهی کرده بود و این رو هیچ کجا و در هیچ شرکتی ندیده بودم که برای قطع دو ساعته در نیمه شب هم اطلاع رسانی کنن ولی مخابرات ...
شما از مخابرات سرویس دارید .. ممکنه به سوالات من هم جواب بدید؟

ghasem13
17-03-2011, 00:04
اینم هدیه نوروزی شاتل

من از سرویس Eco128-12 استفاده می کنم یعنی به من سه گیگ ترافیک رایگان می دن؟الان چک کردم چیزی به ترافیک کلی ام اضافه نشده؟:41:

الان چک کردم سه گیگ به ترافیکم اضافه شده(ایول شاتل:21:)

mahdiooo
17-03-2011, 12:20
الان چک کردم سه گیگ به ترافیکم اضافه شده(ایول شاتل:21:)
به نظر من ضعیفترین اینترنت رو شاتل میده و بهترین فکر میکنم صبانت باشه در مشهد حداقل
اینترنت صبانت رو خودم دارم و خیلی عالی هست و شاتل رو هم دوستان داره که هر کس داشته ناراضی بوده حداقل در منطقه ما اینجوری هست سمت سیدی میشینیم
من اینترنت مخابرات رو اینجا روی خط تلفن دیگر خونه گرفتم به نظر من عالی هست برای من مثل صبا هست و خیلی عالی سرعت 256 هست قانونی سرعت دانلود 30 میزنه ولی در بهترین حالت 60 هم میزنه و من راضی هستم.
صبانت و شرکتهای دیگر به خاطر اینکه حجم دانلود سریع تموم بشه 128 تا 120 خودم دان داشتم سرعت میزنه ولی همش باید بری ÷ول بدید دیگه

Dark Shine
17-03-2011, 12:36
دوستان کسی از مخابرات سرویس گرفته؟ (خط روی کافو نوری نیست!).. از اونجایی که تازه راه افتاده .. چه طور سرویسش؟؟

با تشکر ..
سرویسش خوبه سلام داره :31: سرعت باز کردن سایت ها جالب نیست سرعت دانلود برای من متغیر بین 30 - 35 !
128 که همه ثبت نام میکنند 256 کارت دانشجویی میخواد 512 هم مجوز میخواد

واسه ما خیلی طول نکشید پنج شنبه ثبت نام کردیم 1 شنبه راه افتاد .

ولی امروز از حدود ساعت 12 ظهر تا 9 شب اینترنت مخابرات قطع شد و متاسفانه اپراتور مربوطه هم فقط می گفت مشکل داره و معلوم نیست کی قطع بشه .
واسه من که وصل بوده :31:

Khan gholi
17-03-2011, 17:05
از این برادر های اهل مخابراتی کس هست Garena یا بازی انلاین دیگه ایی بازی کنید ؟اگر هست پینگتون چقدره؟

masooumi
17-03-2011, 22:27
شما از مخابرات سرویس دارید .. ممکنه به سوالات من هم جواب بدید؟

امر بفرمایید ، بنده در خدمت هستم

mohrd
18-03-2011, 01:13
سرویسش خوبه سلام داره :31: سرعت باز کردن سایت ها جالب نیست سرعت دانلود برای من متغیر بین 30 - 35 !
128 که همه ثبت نام میکنند 256 کارت دانشجویی میخواد 512 هم مجوز میخواد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه ما خیلی طول نکشید پنج شنبه ثبت نام کردیم 1 شنبه راه افتاد .

واسه من که وصل بوده :31:
شما که روی فیبر نوری نیستید ؟؟ با کدوم سرویس (128 یا 256) سرعت دانلودتون این قدره؟
------------------

امر بفرمایید ، بنده در خدمت هستم
::::

سلام.

با تشکر ..

lebesgue
18-03-2011, 11:49
برای بار هزارم

با Firefox 3.6.3:
اولی حدود 80 ثانیه!
دومی حدود 12 ثانیه.
سومی حدود 11 ثانیه.

البته احتمالاً در تست اولی مشکلی پیش اومده، چون با اپرا 9 ثانیه شد.

پارس آنلاین 128.
نتیجه Speedtest در همین لحظه:

keymaker
19-03-2011, 14:47
بیا دوست عزیز منم انجام دادم دلت نشکنه! :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 35 Sec.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 45 Sec.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 16 Sec

زمان های بدست آمده کاملا براساس استاندارد های جهانی تهیه شده!:31:

در ضمن 256مخابرات دارم و بروزرم هم فایرفاکس آخرین ورژن رسمیش 3.6.15 هستش و اصلا از این سایت ها فایرفاکسم Cookies نداره!

در ضمن یک نکته DNS خیلی تاثیر داره توی این امر که من بگم که از DNS اتوماتیک استفاده کردم !

بعدش دوست عزیز تابلوی دیگه ISPهای خصوصی بروزینگشون خیلی خیلی از اینه ما بهتره! وقتی توی روز تا 1MB لیمیت سرعتو برمیدارن !!! معلومه دیگه . . .

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

خبر سلامتی ... خوبیم :31:

دیگه چی خبر !!؟ :31:
من هم تست کردم

IBM.com ----> 19 sec
Kaspersky.com ----> 20 sec
AOL.com -----> 8 sec

مرورگر فایرفاکس 3.6 بدون هیچ کوکی و هیستوری
اینترنت 1024 Kb/s مخابرات مشهد !

keymaker
19-03-2011, 15:15
بچه ها کسی میدونه چطور باید برم توی پنل کاربریم تا ببینم چقدر اینترنت مصرف کردم و پسوردم و عوض کنم ؟؟
والا پشتیبانی یک آدرس میده هر کاری میکنم نمیتونم وراد بشم . شما تا حالا وارد شدید ؟؟
اینترنت کابل مسی رو میگم چون با فیبر نوری آدرس پنلهاش فرق داره .
ممنون میشم اگر کسی میدونه کمکم کنه و ادرسش رو بزاره !!!!
اینترنت مخابرات !!

سلام از این آدرس میتونید استفاده کنید

وقتی به این آدرس رفتین تب ورود به سامانه رو بزنید ، حالا یوزرنیم و پسورد شما : 511xxxxxxx هست ! (xxxxxx= شماره تلفنی که با آن ثبت نام کردید واسه اینترنت)

بعد به قسمت گزارشات برین !

Dark Shine
19-03-2011, 18:24
امروز تا 6 بعد از شهر قطع بود
الانم که وصل شده سرعتش داغونه !
:41:

aminhacker
19-03-2011, 22:38
آقا جانه ما بگین با این 256 مخابرات میشه با سوپ کست با مثلا 800 تا بیت ریت بدون تیک فوتبال آنلاین دید ؟
----------------------------
آخه خوراکمه و خیلی نگا می کنم با شاتل با سرعت دان 250 و پینگ 200 واسه گوگل و 300 برای یاهو یک دونه تیکم نمی زنه
----------------------------
ولی این نامحدود یک دامه وقتی همه گرفتن و رقیبی نبود میگن خوب ... پشت کن .... وی پی ان وصل می کنی ... هااا ..... برگرد ... وی پی ان وصل می کنی مجوز داری ............. پشت کن ...... مجوز میخوای اما مقاله برگزیده یا مقام جشنواره
ای مثله خوارزمی نداری ... برگرد ... مجوز میخوای تا پورتش واست باز شه ها ؟ .... پشت کن .... حالا باید بدویی تا وی پی ان شو بهت وصل نکرده :10:

cell_phone
20-03-2011, 00:44
خدمت اون دسته از دوستانی که سرعت مرور صفحات مد نظرشون هست باید عرض کنم .
درسته سرعتی دانلود بنده که از پارس دارم روی 185 هست . اما سرعت باز کردن صفحات به این میزان نیست .
چون در باز کردن صفحات پینگ نقش اصلی رو ایفا می کنه . و چون صفحات وب معمولا از تعداد بسیار زیادی اجزا تشکل شدن ( عکس , متن , فلش و....) و هر کدوم این این اجزا ادرس خودشون رو دارند . و برای هر کدوم یه پاکت ارسال می شه که سرعت ارسال این پاکت با پینگ رابطه ی مستقیم داره در نتیجه من که صفحات وب رو باز می کنم به ندرت سرعت از 60 بالاتر می ره , مگر این که فلش سنگین باشه . ولی اکثر سایت ها دوربره 30 هست . و تا میاد سرعت بگیر و موتورش دور بگیره اون عکس تمو شده و باید درخواست عکس بعدی رو بده . خلاصه یه همچین داستانی هست . مثل اتوبوس یا مترو که ایستگاهاش بهم نزدیک باشن و تا هنوز سرعت ماکزیمم نشده باید ترمز بگیره . خلاصه ی همه این ها شما یی که 256 از مخابرات داری با منی که 1.5 مگ از پارس دارم در 60 درصد مواقع سرعتمون در باز کردن صفحات توفیر چشمگیری نمی کنه . وسلام , کفیدم.....خخخخخخ

aminhacker
21-03-2011, 00:16
مارو بگو تو تاپیکی که همه مشهدین انتظار کمک داریم آقا ولش حالتون رو بکنین

atlas ap
21-03-2011, 11:53
سلام دوستان من تازه واردم تو این سایت.میخواستم یه سرویس 128 از مخابرات بگیرم چون تازگی ها میگن رو خط مسی هم میدن اگه کسی استفاده کرده سرعتش چطوریه با کافو نوری فرق میکنه یا نه ؟ممنون

mt17770
21-03-2011, 20:25
سلام دوستان من تازه واردم تو این سایت.میخواستم یه سرویس 128 از مخابرات بگیرم چون تازگی ها میگن رو خط مسی هم میدن اگه کسی استفاده کرده سرعتش چطوریه با کافو نوری فرق میکنه یا نه ؟ممنون

دوست عزیز این سوال شما به دفعات و با توضیحات خیلی خیلی کامل تر در پست های گذشته هستش ...

دریغ که شما یک سرچ معمولی هم نزدی عزیز . . . اما در کل ...

بله روی کافوی مسی هم میده ... سرعت دانلود تقریب ثابت و ...

میانگین سرعت دان ---> 128=16 ___ 256=32 ___ 512=64 ___ و ... به همین ترتیب ( یعنی به مقدار واقعی میدن! )

و اینکه با کافوی نوری هم فرقی نمیکنه!

موفق باشی

ahmad710
21-03-2011, 20:53
سلام رفتم امور مشترکین یکی از مناطق مشهد قیمت adsl مخابرات، باسرعت 256کیلوبایت حدود 12هزار تومن.با دانلود نامحدود. دوستانی که گرفتند سرعت دانلودش چطوره؟ بگیرم یا نه؟

atlas ap
21-03-2011, 22:57
من که گفتم تازه واردم آشنا نیستم در هر صورت ممنون.
چند سال پیش کافی نت داشتم واسه خودمون برو بیا داشتیم ولی الان دنبال 128 مخابرات میگردیم عجب روزگاریه:31:

keymaker
22-03-2011, 14:44
چون سرویس 128 رو به همه میدن پس از نظر گرفتنش که مشکلی ندارید می تونید برید به مخابرات منطقه خودتون و فرمش رو پر کنید و ...
اما از بابت سرعت باید عرض کنم که بنده خودم 2 سال پیش از مخابرات 128 داشتم سرعت صفحه باز کردنش معمولی هست و سرعت دانلودش هم بین 15 تا 17 متغیر هست !
من کلا سیر تکاملی اینترنت مخابرات رو طی کردم :31: 6 ماه 128 داشتم که با 16 دانلود میکرد ، 6 ماه 256 که با 32 تا 35 دان می کرد ، 1 سال 512 که با 65 دانلود میکرد و الان هم 1024 دارم که با 130 تا 140 دانلود میکنه !

در ضمن هیچ فرقی بین 128 فیبرنوری با سیم مسی وجود نداره !

ولی یک مشکلی داره اینترنت مخابرات که پشتیبانی بسیار ضعیف و آماتوری داره ولی کمتر کارتون به پشتیبانی میخوره !

بازم اگر سوالی داشتید در خدمتم !

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

سلام رفتم امور مشترکین یکی از مناطق مشهد قیمت adsl مخابرات، باسرعت 256کیلوبایت حدود 12هزار تومن.با دانلود نامحدود. دوستانی که گرفتند سرعت دانلودش چطوره؟ بگیرم یا نه؟
قیمت 256 مخابرات 13 هزار تومن هست که به صورت پایدار با سرعت 33 تا 35 دانلود میکنه !

atlas ap
22-03-2011, 20:12
حال دادی keymaker این سرویس های بالای 128 چه طوری گرفتی الخصوص 1024 چون میگن دردسر زیاد داره!

Khan gholi
22-03-2011, 21:46
دوستان میدونن این مخابرات بعد از تعطیلات چندم شروع به کار می کننند ؟

keymaker
22-03-2011, 23:33
حال دادی keymaker این سرویس های بالای 128 چه طوری گرفتی الخصوص 1024 چون میگن دردسر زیاد داره!
این سرویس 256 رو که با یک کارت دانشجویی میدن ! ولی 512 و 1024 رو راحت نمیدن ! باز 512 رو من دیدم بعضی ها بگیرن ولی 1024 رو چون من پدرم پزشک هست و ... بهش دادن !
تو بری واسه سرعت بالا درخواست بدی باید بگی واسه چی سرعت بالا می خوای !!! وگرنه بهت نمیدن !!
مثلا بابای من چون با رئیس مخابرات آشنا بود گفت واسه دیدن ویدیو های پزشکی و ... الکی :)))

keymaker
22-03-2011, 23:38
دوستان میدونن این مخابرات بعد از تعطیلات چندم شروع به کار می کننند ؟
قاعدتا از 6 فروردین باید باز باشه !!!!

mt17770
23-03-2011, 14:11
سلام برو بچ . . .

من چند وقتی به طور کامل ADSL ام قطع شده و اصلا کانکت نمیشه و ارور اشتباه یوزر و پس میده ! ! ! :41::41:

دقیقا این مشکل از زمانی شروع شد که 2باره ریشارژ کردم ... دقیقا از 4شنبه از هفته قبل تا الان هم هنوز ADSL ندارم . . .

خوب از 4شنبه هفته قبل که دارم یکسره پیگیری میکنم بالاخره بعد از کلی دلایل کسوشری که گفتن ...

به این نتیجه رسیدن که مشکل از سرورهای تهران هستش ...

حالا هم از آخر دیگه گفتن فقط مونده اکاتتون رو فعال کنن که گفتن باید بعد از تعطیلات اداری دیگه . . .

(تا اون موقع فعلا توی کف هستیم) البته برای اینکه دهنمو تا اون موقع ببندن از اکانت های خودشون که 128 هستش بهم دادن ( اکانتی که خوده پشتیبانی استفاده میکنن، رو بهم دادن :31:)

حالا 2 مورد سوال دارم ....

1. دوستانی دیگه هم هستن که این مشکل رو دارن ؟ و آیا راه حل یا نظری کسی نداره ؟؟؟

2. آیا این مدتی قطع بوده و خیلی زور هستش، رو بهم برمیگردونن ؟؟ ؟ خوب چجوری باید پیگیری کنم که برگردونن ؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون - عیدتون هم مبارک:40:

mahdiooo
23-03-2011, 17:55
سلام
عزیز من گرفتم در منطقه ما اینترنش میشه گفت عالیه چون برای وبگردی که حرف نداره و برای دانلود هم تا 32 بهت میده سرعت 256 حالا در منطقه شما رو نمیدونم ÷ینگ هم که میگیرم از dns 34 تا 37 هست و خیلی عالی هست به نظر من حالا باید ببینیم بعدا چه جور میشه

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

سلام
عزیز در منطقه ما اگر باشی سیدی - صبا بگو خودم برات 1024 میگیرم داداش تو منطقه ما میدن به خودم میدادن ولی لازم نداشتم وگرنه راحت میدن حداقل در منطقه ما اینجوریه و رئیس مخابرات هم ادم باحالی هست

hassan_sia
25-03-2011, 09:41
با سلام به همه دوستان

من حدود سه ماه پیش یه خط 256 از مخابرات (با هزار جور کاغذ بازی ) برا خونه گرفتم

مزیت : دانلود نامحدود
معایب:
سرعت دانلود بین 28 تا 30 کیلو بایت هست (هیچ زمانی بیشتر از این نمیشه )

در ساعتهای اداری افت سرعت و همینطور افزایش پینگ تایم داره

آیپی اشتراکی هست یعنی اگه یه فایل رو بخوای از رپیدشیر بصورت فری دانلود کنی 10 تا 15 دقیقه باید معطل بشی آخرم ممکنه بگه شما در حال دانلود فایل هستین و اجازه دانلود دیگه ای ندارین !

هیلتر بسیار خفنی داره ! ( پورت چیز پی ان کلا بسته است و خیلی از نرم افزارهای هیلترشکن که در حالت عادی کار میکنن رو این جواب نمیدن !)

پشتیبانیش بسیار کم سواد هستن و بدتر از اون جواب سر بالا میدن

یعنی عملا شما از دانلود نامحدودش نمیشه استفده کنی !

masoudtr
25-03-2011, 10:07
هیلتر بسیار خفنی داره ! ( پورت چیز پی ان کلا بسته است و خیلی از نرم افزارهای هیلترشکن که در حالت عادی کار میکنن رو این جواب نمیدن !)
این موضوع را کسی تایید میکنه یعنی فیس بوک اصلا نمیشه رفت؟؟؟؟؟؟؟

mt17770
25-03-2011, 17:27
با سلام به همه دوستان

معایب:

آیپی اشتراکی هست یعنی اگه یه فایل رو بخوای از رپیدشیر بصورت فری دانلود کنی 10 تا 15 دقیقه باید معطل بشی آخرم ممکنه بگه شما در حال دانلود فایل هستین و اجازه دانلود دیگه ای ندارین !

با سلام خدمت شما دوست عزیز

من خیلی این صحبت های دوستمون رو کاملا رد میکنم . . .

ماله من تقریبا افت سرعت نداره ! (شاید در حد 2 الی 3 کلیوبایت سرعت بالا پایین بره نه بیشتر !! )

سرعت بین بین 30-31 هستش !

من تا حالا همچنین مشکلی برام توی رپید پیش نیومده یعنی اثری از IP اشتراکی ندیدم ! !؟ !

در مورد فیلترینگ هم باید بگم، برای هیچ ISP ای فرقی نمیکنه و همش از آخر بر میگرده به مخابرات (پس چرا باید مخابرات رانژه میکنه!؟ ) و برای من ف.ی.ل.ت.ر شکن خیلی راحت و بدون حتی افت سرعت دان کار میکنه وبرای و.پی.ان هم خوبه . . .

و اینکه من دقیقا دارم عملا از نامحدودش به شدت استفاده میکنم !!!

چرا دوست عزیز من خودم، داداشم و . . . پایه ی فیسبوکیم

خیلی راحت و مثل باز کردن یاهو با همون چیزشکن راحت استفاده میکنم !

البته این که میگم مثل یاهو بخاطر اینکه اینقدر رفتیم دیگه تمام کوکی هاش و کله چیزاش سیو شده روی فایرفاکسم

اما در کل بله میشه

موفق باشی :40:

mt17770
25-03-2011, 17:33
سلام برو بچ . . .

من چند وقتی به طور کامل ADSL ام قطع شده و اصلا کانکت نمیشه و ارور اشتباه یوزر و پس میده ! ! ! :41::41:

دقیقا این مشکل از زمانی شروع شد که 2باره ریشارژ کردم ... دقیقا از 4شنبه از هفته قبل تا الان هم هنوز ADSL ندارم . . .

خوب از 4شنبه هفته قبل که دارم یکسره پیگیری میکنم بالاخره بعد از کلی دلایل کسوشری که گفتن ...

به این نتیجه رسیدن که مشکل از سرورهای تهران هستش ...

حالا هم از آخر دیگه گفتن فقط مونده اکاتتون رو فعال کنن که گفتن باید بعد از تعطیلات اداری دیگه . . .

(تا اون موقع فعلا توی کف هستیم) البته برای اینکه دهنمو تا اون موقع ببندن از اکانت های خودشون که 128 هستش بهم دادن ( اکانتی که خوده پشتیبانی استفاده میکنن، رو بهم دادن :31:)

حالا 2 مورد سوال دارم ....

1. دوستانی دیگه هم هستن که این مشکل رو دارن ؟ و آیا راه حل یا نظری کسی نداره ؟؟؟

2. آیا این مدتی قطع بوده و خیلی زور هستش، رو بهم برمیگردونن ؟؟ ؟ خوب چجوری باید پیگیری کنم که برگردونن ؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون

دوستان کسی نیستش مشابه مشکل داشته باشه ؟؟

keymaker
26-03-2011, 09:49
سلام
عزیز من گرفتم در منطقه ما اینترنش میشه گفت عالیه چون برای وبگردی که حرف نداره و برای دانلود هم تا 32 بهت میده سرعت 256 حالا در منطقه شما رو نمیدونم ÷ینگ هم که میگیرم از dns 34 تا 37 هست و خیلی عالی هست به نظر من حالا باید ببینیم بعدا چه جور میشه

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

سلام
عزیز در منطقه ما اگر باشی سیدی - صبا بگو خودم برات 1024 میگیرم داداش تو منطقه ما میدن به خودم میدادن ولی لازم نداشتم وگرنه راحت میدن حداقل در منطقه ما اینجوریه و رئیس مخابرات هم ادم باحالی هست
حرف شما صحیح ، دقیقا بر میگرده به رئیس مخابرات منطقه !! اگر آدم خوبی باشه و بخواد 1 مگ میدن !

mahdiooo
26-03-2011, 12:12
با سلام به همه دوستان

معایب:

سلام
داداش من خودم 256 دارم از مخابرات 128 دارم از صبانت و اینا روی 2 خط تلفن مجزا دارم من این مخابرات رو برای تست زدم تا ببینم اگر خوبه کوچ کنم به اون که نتیجه عالی داد اصلا با فیلتر شکن مشکل نداره میخوای عکسی بزارم من با همون چیز پی ان وصل هستم و صفحه باز میکنم خیلی هم فعلا عالی هست تا ببینیم بعد چی میشه و با هیچی مشکل نداره سرعت دانلود رو من تا 40 داشتم ولی نرمال همون 30 که خودشون گفتن هست
اپراتورها هم که من مشکل داشتم خیلی عالی جواب دادند و کلا به نظر من عالی هست

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

نه دوست من من خودم همه رو چک کردم و مشکلی نیست و با فیلتر شکن و چیز پی ان هم مشکلی نداره

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

دوستان کسی نیستش مشابه مشکل داشته باشه ؟؟
نه عزیز فکر نکنم کسی با شه با این مشکل چون 1 ساعتی ما قطعی داشتم در اون تاریخ عزیز اعلام کردند که وصل شد و اونم برای این مخابرات نبود حتی صبانت من هم قطع بود و همگانی بود و احتمالا مشکل این عزیز چیز دیگری در مخابرات بوده

Last Night
26-03-2011, 14:15
دیروز رفته بودم این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشمارمو چک کنم ببینم محل ما رو مخابرات پشتیبانی میکنه یا نه امروز ساعت 12 پیمانکار مخابرات اومده میگه شما سفارش adsl دادین :18:.من گفتم نه قضیه اینه...از ما انکار از اون اصرار ...برگشته میگه امروز 20000 تومن به ما ضرر زدی...موقعی که باید سریع پیگیری کنن نمیکنن ...موقعی که باید...:41:
منو یاد اینایی که میومدن صندوق پستی کار بذارن انداخت

ghasem13
27-03-2011, 07:47
دیروز رفته بودم این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشمارمو چک کنم ببینم محل ما رو مخابرات پشتیبانی میکنه یا نه امروز ساعت 12 پیمانکار مخابرات اومده میگه شما سفارش adsl دادین :18:.من گفتم نه قضیه اینه...از ما انکار از اون اصرار ...برگشته میگه امروز 20000 تومن به ما ضرر زدی...موقعی که باید سریع پیگیری کنن نمیکنن ...موقعی که باید...:41:
از مزایای خصوصی سازی مخابرته دیگه نمی دونستی!!؟:27:

deadman3
27-03-2011, 19:42
خبر بد در آغاز سال جديد درباره اینترنت ایران

همشهري نوشت:

در روزهای پایانی سال ۸۹، خبری روی خروجی خبرگزاری‌های کشور قرار گرفت که کمتر به آن توجه شد.

براساس این خبر، شرکت‌های مخابرات استانی هزینه سرویس‌دهی به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت موسوم به ‌ای‌دی‌اس‌ال را بین ۳ تا ۱۴ برابر افزایش داده و خطوط آن دسته از شرکت‌هایی را که قادر به پرداخت هزینه‌های جدید نشده‌اند، قطع کرده‌اند!

بدین ترتیب برای این شرکت‌ها که مستقیما با مشتریان در ارتباط هستند، در سال جدید هیچ راهی جز افزایش بهای سرویس اینترنت پر سرعت باقی نمی‌ماند.

این در حالی است که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند این افزایش ناگهانی قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت‌های مخابرات استانی با این انگیزه و هدف صورت گرفته که شرکت‌های بخش خصوصی از دایره ارائه خدمات اینترنت حذف شده و خدمات اینترنت پرسرعت در انحصار شرکت‌های مخابرات قرار گیرد.

هیچ کس انتظار ندارد که قیمت اینترنت در ایران ارزان شود اما افزایش ۱۴ برابری قیمت آن نیز برای مشترکان این سرویس غیرقابل‌قبول است.

این افزایش هزینه البته در حال حاضر به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت تحمیل شده و آنها مجبورند به تعهدات قبلی در قبال مشترکان خود عمل کنند اما به‌نظر می‌رسد با توجه به این افزایش غیرمترقبه هزینه‌ها از سوی مخابرات، به‌زودی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت در بخش خصوصی ناچار به اعمال تعرفه‌های جدیدی براساس هزینه تمام شده خود شوند؛ افزایش هزینه‌ای که در نهایت به حلقه آخر این زنجیر یعنی مشترکان عزیز! منتقل خواهد شد.

در همین راستا، محمدحسن شانه‌ساز‌زاده، مدیر یکی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از افزایش غیرمنطقی قیمت سرویس‌هایی که از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت داده می‌شود، خبر داده و گفته: با خصوصی‌شدن مخابرات و واردشدن آن به حوزه اینترنت، این شرکت به‌صورت غیرقانونی قیمت تمام‌شده سرویس‌ها را برای رقبا افزایش می‌دهد تا خود به توسعه این سرویس و جذب مشتری بپردازد.

وی با بیان اینکه درصورت‌حساب‌های شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت هر بار با افزایش هزینه در طراحی تجهیزات پسیو، پاور و فضا روبه‌رو هستیم، گفت: این افزایش چند برابری قیمت تمام‌شده صورت‌حساب‌های ارائه شده از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت، غیرقانونی است؛ چرا که باید تمامی تعرفه‌ها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب و ابلاغ شود.

وی با تأکید بر توقف سرویس‌دهی به برخی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت به‌دلیل عدم‌پرداخت این صورت‌حساب‌ها اضافه کرد: در این رابطه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مکاتبه کرده‌ایم و این سازمان نیز به‌عنوان نهاد تنظیم مقررات در این بخش معتقد است که شرکت‌های مخابرات استانی حق افزایش قیمت تمام‌شده این سرویس را ندارند. اما این شرکت‌ها با بی‌توجهی به دستورات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ما را مجبور می‌کنند که صورت‌حساب‌های جدید را پرداخت کنیم.

شانه‌ساز‌زاده با اشاره به افزایش ۳ تا ۱۴ برابری بهای فضا، پاور و هزینه طراحی تجهیزات پسیو از سوی شرکت‌های مخابرات استانی به مهر گفت: این شرکت‌ها حتی اعلام نمی‌کنند که این افزایش قیمت بر چه اساسی است و تنها فاکتور کلی صادر می‌کنند که شامل هزینه‌های چند برابری است.

وی با تأکید بر اینکه این مشکل برای تمامی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از طرف همه شرکت‌های مخابراتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تنها برخی استان‌ها برای پرداخت با ما تعامل دارند و سرویس‌های ما را متوقف نمی‌کنند اما برخی استان‌ها مانند تهران، قم و فارس بدون توجه به حقوق کاربران شبکه درصورت عدم‌پرداخت این مبالغ، سرویس‌دهی را قطع می‌کنند.

مدیرعامل شاتل تصریح کرد که مخابرات ایران باید با دریافت مجوز از رگولاتوری، تعرفه‌ها را تغییر دهد اما از آنجایی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدامی قاطع در این مورد انجام نمی‌دهد، هر یک از شرکت‌های مخابراتی نسبت به تغییر بهای تمام‌شده و افزایش آن اقدام کرده و بخش خصوصی را دچار ضرر و زیان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس به مشکلاتی همچون عدم‌تأمین پهنای باند برای توسعه خطوط و زیان‌های ناشی از افزایش تعرفه خطوط 1 E، افزایش چند برابری هزینه تمام‌شده سرویس‌ها نیز اضافه شده است.

منبع

urumchi
27-03-2011, 23:30
حکایته مخابرات شده حکایت شعبون بی مخ!!! مخابرات وایساده در راس هرم اینترنت کشور ، قمه رو کشیده و داره بلند داد میزنه آی نفس کش ! کی جرات داره بیاد جلو تا قیمه قیمه ش کنم!

بله دوستان انحصار طلبی همینه که می بینید. هیچ isp شخصی توانایی رقابت نخواهد داشت و عرصه برای یکه تازی مخابرات کاملا هموار شده و منحصرا قدرت اول ارائه اینترنت خواهد شد (الانم هست ولی حدود99% !!!!)

ghasem13
28-03-2011, 07:55
حکایته مخابرات شده حکایت شعبون بی مخ!!! مخابرات وایساده در راس هرم اینترنت کشور ، قمه رو کشیده و داره بلند داد میزنه آی نفس کش ! کی جرات داره بیاد جلو تا قیمه قیمه ش کنم!

بله دوستان انحصار طلبی همینه که می بینید. هیچ isp شخصی توانایی رقابت نخواهد داشت و عرصه برای یکه تازی مخابرات کاملا هموار شده و منحصرا قدرت اول ارائه اینترنت خواهد شد (الانم هست ولی حدود99% !!!!)
این وسط رگلاتوری هم که هیچ کارست !

urumchi
28-03-2011, 17:01
رگولاتوری که داره خودشو میکشه ولی از قراره معلوم گردن مخابرات کلفت تر از رگولاتوریه. سر کاهش قیمت sms که مخابرات علنی سرپیچی کرد از رگولاتوری و قیمت sms انگلیسی زیاد شد. مثل اینکه 22 تومنه.

mt17770
29-03-2011, 17:09
های برو بچز ...

از خدمات دیگه ی مخابرات می خوام براتون بگم ...

ADSL من به تقریت به مدت 2 هفته برام قطع بوده و بعد 6000بار پییگری بالاخره 2باره برگشته ...

حالا میخوام اقلا اون مدت قطعی رو برام برگردونن ... به پشتیبانی صحبت میکنم میگه به ما مربوط نیستو کلی دلیل میاره رو فلان فلان ... از آخر هم میگه برین امور مشترکین ... او ناهم که از همشون گاوتر ... خره خر ....

از آخر حتی پیش مخابرات منطقه ، باز اونا میگن به ما مربوط نیست ... ما فقط ثبت سیستم میکنیم ....

یعنی یکجورایی دارن ما رو اسکل میکنن و دارن میپیچونن ...

راستشو بخوی میدونی چیه ... اینقدر خر تو خره و سیستماشون ضعیفه که خودشون هم نمیدونن چجوری باید این مسائل رو پیگیری کنن ....

دیگه شما قضاوت کنین ... ؟ ؟ ؟ ؟

mt17770
29-03-2011, 17:25
دوستان یک مسئله ای ...

این برای من باز نمیشه ...

چی کار کنم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

روشی بلدین ؟ با خوده ADSL مخبابرت برام باز نمیشه ؟ ؟ ؟

Sayam
29-03-2011, 21:00
کدوم شرکت بهتر و ارزان تره؟

alivw71
31-03-2011, 15:41
کدوم شرکت بهتر و ارزان تره؟
معلمه دیگه مخابرات.

Khan gholi
01-04-2011, 03:55
دهن این صبانت سرویس.10 ام رفتم گفتم این پورت منو خالی کنید بعد هزار بازار گرمی , میگه باشه 16 خالی میشه میگم چرا ؟میگه الان که مخابرات تعطیله تا ما 14ام بگیم بره یک روز طول میکشه برگرده همون 16 ام میشه بعد میگه اشکال نداره بعد از 3 بار جواب نه میگه خیلی خوب.
خدا رو شکر که دارم از دست این دزد راحت میشم الان چند شبه که همش 300 تا 400 مگابایت دانلود میکنم.خیلی جالبه وقتم رو برگه نوشتم علت تخلیه کمبود شارژ روزانه , طرف میگه ما ایدی شبانه که داریم منم هیچی بهش نگفتم .یکی نیست بگه اخه خر ساعت 3 بزنی از جاش پا نمیشه بعد از خواب نازت میزنی اخرشم یک چیزی کامل نمیتونی دانلود کنی فقط شدی جغد شب زنده دار
حالا یک سوال:من رفتم دفتر خدمات ارتباطی یک فرم پر کردم برای مخابرات پولشم ریختم. برای پیگری اینکه کی میان وصل کنن باید کجا برم؟هم هیچی بهم که ندادن؟!
تازه الانم هر چی میگردم این فیش پول رو پیدا نمی کنم! :(

Last Night
01-04-2011, 10:11
دهن این صبانت سرویس.10 ام رفتم گفتم این پورت منو خالی کنید بعد هزار بازار گرمی , میگه باشه 16 خالی میشه میگم چرا ؟میگه الان که مخابرات تعطیله تا ما 14ام بگیم بره یک روز طول میکشه برگرده همون 16 ام میشه بعد میگه اشکال نداره بعد از 3 بار جواب نه میگه خیلی خوب.
خدا رو شکر که دارم از دست این دزد راحت میشم الان چند شبه که همش 300 تا 400 مگابایت دانلود میکنم.خیلی جالبه وقتم رو برگه نوشتم علت تخلیه کمبود شارژ روزانه , طرف میگه ما ایدی شبانه که داریم منم هیچی بهش نگفتم .یکی نیست بگه اخه خر ساعت 3 بزنی از جاش پا نمیشه بعد از خواب نازت میزنی اخرشم یک چیزی کامل نمیتونی دانلود کنی فقط شدی جغد شب زنده دار
حالا یک سوال:من رفتم دفتر خدمات ارتباطی یک فرم پر کردم برای مخابرات پولشم ریختم. برای پیگری اینکه کی میان وصل کنن باید کجا برم؟هم هیچی بهم که ندادن؟!

همین امروز فردا میان///

mohrd
01-04-2011, 10:36
دلیلی نداره ساعت 3 شب بیدار بشید!
این تاپیک:

من خودم خیلی وقته این این روش استفاده می کنم .. دیشب هم حدود 1.6 گیگ گرفتم ..

Zalamen
01-04-2011, 10:51
مخابرات برای نصب کردن فیبرنوری ترتیبی داره اگه داره بگین.:31:

joe_satriani
01-04-2011, 11:05
مخابرات برای نصب کردن فیبرنوری ترتیبی داره اگه داره بگین.:31:

با سلام
چه ترتيبي ؟
ميري ثبت نام ميكني و توي نوبت ميذارن و تا يه هفته براي نصب وقت ميخواد

موفق باشيد.

Zalamen
01-04-2011, 15:13
با سلام
چه ترتيبي ؟
ميري ثبت نام ميكني و توي نوبت ميذارن و تا يه هفته براي نصب وقت ميخواد

موفق باشيد.

یعنی به منطقه ای که آدم هست ربطی نداره؟

hassan_sia
02-04-2011, 00:36
حکایته مخابرات شده حکایت شعبون بی مخ!!! مخابرات وایساده در راس هرم اینترنت کشور ، قمه رو کشیده و داره بلند داد میزنه آی نفس کش ! کی جرات داره بیاد جلو تا قیمه قیمه ش کنم! بله دوستان انحصار طلبی همینه که می بینید. هیچ isp شخصی توانایی رقابت نخواهد داشت و عرصه برای یکه تازی مخابرات کاملا هموار شده و منحصرا قدرت اول ارائه اینترنت خواهد شد (الانم هست ولی حدود99% !!!!) اینو خوب اومدی ! یادمه وقتی به اجبار (به خاطر فیبر نوری بودن خطم) می خواستم از مخابرات سرویس بگیرم بعد از زنگ زدن به مرکز مخابرات منطقه یه شماره داد گفت این پشتیبانی فنی ماست اگه سوالی دارین ازش بپرسین من زنگ زدم بهش و اولین سوالم این بود که سرعت دانلود خط چقدره چند کیلو بایت در ثانیه هست ؟ طرف بعد از کلی ان و من و با یه حالت قلدری گفت: خوبه ! برای کار شما کافیه ! ( تصور کنید قیافه من رو در اون لحظه ! ) من یه شایعه ای شنیدم (راست و دروغش رو نمیدونم) که مخابرات میخواد تا چند ماه دیگه کلا دانلود نامحدود رو حذف کنه دلیل اینکه تا حالا اینکارو نکردن هم به خاطر جذب مشتری و گرفتن بازار بوده و هم اینکه نرم افزار های مربوطه رو نداشتن خلاصه اگه دانلود نامحدود رو حذف کنن کی میتونه جلوشون رو بگیره ؟

joe_satriani
02-04-2011, 13:33
یعنی به منطقه ای که آدم هست ربطی نداره؟

با سلام
اگه فيبر نوري باشيد خير فرقي نميكنه

موفق باشيد.

mt17770
02-04-2011, 16:26
دوستان یک مسئله ای ...

این برای من باز نمیشه ... این لینک پنل کاربری مخابرات ...

چی کار کنم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

روشی بلدین ؟ با خوده ADSL مخبابرت برام باز نمیشه ؟ ؟ ؟

چی شد دوستان ؟ یعنی کسی بچه های مخابرات امتحان نکردن ؟ ؟ ؟؟ :18:

joe_satriani
02-04-2011, 16:34

با سلام
درسته آدرسش
واسه من كه باز ميشه
شما با وي پــي ان يه دور امتحان كن

موفق باشيد.

mahdiooo
02-04-2011, 18:09
برای من مشکلی نداره و راحت باز میشه

amir20
03-04-2011, 13:17
سلام.
من از چندسال پیش از صبانت استفاده میکنم ولی چون دانلود انجام میدم و تازگی ها سرعت اینترنت شبانه شدیدا افت کرده میخوام برم از مخابرات سرویس بگیرم.(مشهد)
سوالم این هست که مشکلاتی مانند موارد زیر واسه مخابرات پیش نمیاد؟
استفاده از چیز پی ان و شیلتر شکن
مانیتورینگ و ....
ممنون میشم کامل توضیح بدین.

........................
یه سوال دیگه هم دارم.
چطوری میتونم وارد قسمت تنظیمات مودم بشم؟
مدل مودم:
Symphony SY800C

mahdiooo
03-04-2011, 21:08
سلام.
من از چندسال پیش از صبانت استفاده میکنم ولی چون دانلود انجام میدم و تازگی ها سرعت اینترنت شبانه شدیدا افت کرده میخوام برم از مخابرات سرویس بگیرم.(مشهد)
سوالم این هست که مشکلاتی مانند موارد زیر واسه مخابرات پیش نمیاد؟
استفاده از چیز پی ان و شیلتر شکن
مانیتورینگ و ....
ممنون میشم کامل توضیح بدین.

........................
یه سوال دیگه هم دارم.
مدل مودم:
Symphony SY800C
عزیز من با همه اینا کار میکنم و مشکلی نداره
منم 4 سال از صبا نت داشتم که درخواست دادم پورت رو خالی کنند و با این تلفن دوم منزل مخابرات رو تست کردم عالیه در منطقه ما و مشکلی هم نداره

urumchi
03-04-2011, 22:12
با یه حالت قلدری گفت: خوبه ! برای کار شما کافیه :16:

من یه شایعه ای شنیدم (راست و دروغش رو نمیدونم) که مخابرات میخواد تا چند ماه دیگه کلا دانلود نامحدود رو حذف کنه

همین الان ارومیه دانلودش محدوده. البته چون مشهد بزرگتر از ارومیه ست شاید این اتفاق نیفته و فردا پس فردا ما رو هم نامحدود کنن !!!

چیزی که مسلمه اینه که همه دارن به سمت مخابرات کوچ میکنن و این شاید کمی خطرناک باشه !!!
چون تسلط مخابرات بروی کاربرانش خیلی بیشتر از الان میشه و ممکنه قضیه اینترنت پاک اول از سایر نقاط جهان ! یقه ما رو بگیره و هممون پاک بشیم. ( انگار دارن معتاد ترک میدن!!! )

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

یه سوال دیگه هم دارم.
مدل مودم:
Symphony SY800C

در آدرس بار مرورگرتون تایپ کنید: 192.168.1.1
و در قسمت یوزرنیم و پسورد برای هر دو تایپ کنید: admin

fight12
04-04-2011, 20:31
لازم به توضیح نیستو تست سرعت ایرانسل:31:
- - - - - - - - - -

Amin Asterix
06-04-2011, 20:56
کی اینجا پارس آنلاین یا مخابرات داره؟
مخابرات 512 به خونه ها چجوری میدن؟
پارس سرعت شبانه و روزانه اش چطوره؟

پیلیز کمک. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ArashMiniStar
06-04-2011, 22:07
دیروز رفته بودم این سایت

واقعا؟؟ منم همین چند دقیقه پیش چک کردم !!! :18:

Amin Asterix
08-04-2011, 16:38
کسی نبود؟برادران همشهری کجایید؟

Dark Shine
08-04-2011, 16:51
ایمن از جوابن کرگردن

مخابرات 512 به خونه ها چجوری میدن؟
باید مجوز داشته باشی از رئیس :31:

cell_phone
08-04-2011, 19:35
اینکه مخابرات داره مشترک می گیره برای ما که از خصوصی ها می گیریم بهتره .......بزار بگیره . کیفیت ما بیشتر می شه و سرمون خلوت تر و سرعت بالاتر ......خخخخخ

Khan gholi
09-04-2011, 04:40
مخابرات برای دانلود خوبه ولی برای بازی انلاین کردن زیاد جالب نیست
چون من الان خودم از مخابرات 256 دارم .ساعتی حدود 110 مگابایت میشه دانلود کرد ولی اگر بخواین بازی انلاین کنن بدلیل اینکه تایم اوت 1 ثانیه ایی داره هر چند دقیقه یکبار باعث میشه لگ بخورید و تو بازی delay داشته باشید, مخصوصا طرف روز و ساعات اداری
فکر کنم 512 از لحاظ کارایی بهتر باشه و برای گرفتنش بستگی به منطقت داره چون مثلا الان طرفای مصلی شما با کارت دانشجویی هم 512 بهت میدن

Amin Asterix
09-04-2011, 20:05
من که خوراکم بازیه!پس مخابرات به کارم نمیاد.پارس آنلاین نبود؟:31:

mt17770
10-04-2011, 02:24
مخابرات برای دانلود خوبه ولی برای بازی انلاین کردن زیاد جالب نیست
چون من الان خودم از مخابرات 256 دارم .ساعتی حدود 110 مگابایت میشه دانلود کرد ولی اگر بخواین بازی انلاین کنن بدلیل اینکه تایم اوت 1 ثانیه ایی داره هر چند دقیقه یکبار باعث میشه لگ بخورید و تو بازی delay داشته باشید, مخصوصا طرف روز و ساعات اداری
فکر کنم 512 از لحاظ کارایی بهتر باشه و برای گرفتنش بستگی به منطقت داره چون مثلا الان طرفای مصلی شما با کارت دانشجویی هم 512 بهت میدن

من که خوراکم بازیه!پس مخابرات به کارم نمیاد.پارس آنلاین نبود؟:31:

من حرفای دوست عزیز khan gholi رو تایید میکنم به جز در مورده تایم اوت و پینگ و آنلاین گیمینگ . ..

من خودم پایه ی GareNA هستم و به اون وضعی دوسته مون گفتن اصلا نیست و حتی میتونم ریزترم بحث کنم اما لازم نیستش!!!

برای توضیح هم پینگ از 4.2.2.4 الان (این موقع) گرفتم ... شما تعداد تایم اوت و پینگ رو ببینید .. قضاوت کنید

ADSL 256 مخابرلت ... البته این ماله منطقه ی منه و با توجه به DNSکه دارم ... این نتیجشه . . .

موفق باشید ! ! !

mahdiooo
11-04-2011, 08:10
من حرفای دوست عزیز khan gholi رو تایید میکنم به جز در مورده تایم اوت و پینگ و آنلاین گیمینگ . ..

من خودم پایه ی GareNA هستم و به اون وضعی دوسته مون گفتن اصلا نیست و حتی میتونم ریزترم بحث کنم اما لازم نیستش!!!

برای توضیح هم پینگ از 4.2.2.4 الان (این موقع) گرفتم ... شما تعداد تایم اوت و پینگ رو ببینید .. قضاوت کنید

ADSL 256 مخابرلت ... البته این ماله منطقه ی منه و با توجه به DNSکه دارم ... این نتیجشه . . .

موفق باشید ! ! !
سلام
دوست من شما بايد از dns اولي پينگ بگيري نه دومي اون dns اولي اينه :
217.218.155.104 شما بايد از اين پينگ بگيريد

nemisis6
11-04-2011, 09:57
سلام دوستان
میدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم .:20:
بزارید اول یک مقدمه بگم.:31:
من 2سال صبا داشتم تا همین دیماه 89
سرعت روزانه 80 تا 100 وشبانه 15 تا 20 بود.
بنا به دلایلی (جواب سربالا):19:
رفتم از شاتل سرویس گرفتم.تا الان
سرعت روزانه 250 تا 323وشبانه هم 40 تا 60
ولی دو روزه شده 2 تا 4 زنگ زدم گفتن درستش می کنیم مشکل موقتیه!!!
خدا کنه راست گفته باشن.
من قبلا شبا 3 تا 4 تا فیلم دانلود می کردم.
انیمیشن و فیلم دوبله
دوستان من اگه بخوام از مخابرات سرویس 128 بگیرم.
1- سرعتش خوبه؟
2-سه ماه چه قدر حجم می دن؟
3-سرعت شبانش چه قدره؟
آیا شبانش رایگانه؟ اگر آره از ساعت چند تا چند؟
از تمام دوستانی که وقت میگذارن و تمام سوالات رو جواب میدن ممنونم.:11:

DaaVooD
11-04-2011, 12:01
درود.
من دیروز از مخابرات مرکز مطهری 512 گرفتم. قبلا 256 داشتم. پروسه کار هم خیلی راحت بود. البته چون مدت زیادیه که مشترکم(از سال 87) خلاصه فقط یه فرم افزایش پهنای باند بود، چندنفر باید امضا میکردن. فقط یه نفرشون بود. بخش OSG اگر اشتباه نکنم. آقای صابر.
این بابا ترافیکمو چک کرد...منتظر بودم بگه آقــــــــــــــــــــا چه خبره!! پدر اینترنتو در اوردی! که خوشبختانه از شدت بهت چیزی نگف و موافقت کرد. سرعت نسبت به 256 unstable تره، ینی خیلی کم و زیاد میشه. با idm به 64 کیلوبایت هم نمیرسه

Khan gholi
11-04-2011, 12:07
جناب MT1 عزیز من منطقه چهار را کلاهدوز هست و مرکز مخابرات مطهری .شاید برای شما خوب باشه هر چند دقیقا تایم اوت های من مثل شماست ولی پینگم از ساعت 9 تا 2 تو گارنا جالب نیست و کلا نیمتونم قبل از ساعت 10 شب به بعد تو گارنا بازی کنم

جناب nemisis6 مخابرات 128 زیاد جالب نیست اگر بتونید یک کارت دانشجویی از هر کسی جور کنید 256 بگیرید خیلی بهتره
128=12 تا 20 و256=24 تا 34 و حجم نامحدود داره در هر مورد و شما 24 ساعته میتونید دانلود کنید

nemisis6
11-04-2011, 12:27
حجم نا محدود:18:
ممنونم که پاسخ دادید.:20:
کارت دانشجویی که حله مشکلی نیست.:31:
من با سرعت روزانم می تونم یک فایل 300 مگابایتی رو توی 15 دقیقه گا هی اوقات هم کمتردانلود کنم .:8:
مجبورم هی حجم می خرم :19:
15 می دم 6 گیگ می گیرم.:5:
حالا با این سرویس 256 مخابرات توی چند دقیقه میشه دانلودش کرد.:46:
هزینه سرویس 128 سه ماهه چقدره؟
و
هزینه 256 سه ماهه چقدره؟

ahmad710
11-04-2011, 16:05
هزینه سرویس 128 سه ماهه چقدره؟
و
هزینه 256 سه ماهه چقدره؟

هزینه های 128 و256 به ترتیب ماهی حدود 10و13 هزار تومن هست.

mt17770
11-04-2011, 22:07
سلام
دوست من شما بايد از dns اولي پينگ بگيري نه دومي اون dns اولي اينه :
217.218.155.104 شما بايد از اين پينگ بگيريد

نگرفتم . . . :5: یکم توضییح میدین ...

urumchi
12-04-2011, 15:45
بجاي اينكه از 4.2.2.4 پينگ بگيري از 217.218.155.104 پينگ بگير اينطوري:

ping 217.218.155.104 -n 100

amin1374
12-04-2011, 22:01
سلام دوستان قیمت این ای دی اس ال 512 مخابرات ماهی چنده
من الان یک 3 ماهه 256 گرفتم هنوز 15 روز دیگه مونده ولی تا حالا یک رکورد عالی زدم 60گیگ دانلود فکرش شو بکنید
بعدشم من توصیه میکنم حتما از مخابرات ای دی اس ال بگیرید هم قطعی نداره پشتیبانی عالی و سرعت دانلود در 512 چه قدره
هرچی سوال داشتید میتونید ازم بپرسید.

Khan gholi
12-04-2011, 22:26
من الان یک 3 ماهه 256 گرفتم هنوز 15 روز دیگه مونده ولی تا حالا یک رکورد عالی زدم 60گیگ دانلود فکرش شو بکنید
بعدشم من توصیه میکنم حتما از مخابرات ای دی اس ال بگیرید هم قطعی نداره پشتیبانی عالی و سرعت دانلود در 512 چه قدره

512 ماهی 20 تومان هست ولی یکی از بچه های همین فروم میگفت که سرعتش خیلی بالا و پایین داره نسبت به 256 و همچنین تا حالا با دانلود منجر سرعتش به 64 هم نرسیده هر چند منطقه به منطقه فرق میکنه.به هر حال هر چی خودت صلاح میدونی. اگر خواستید من یکی از دوستام تازه 512 گرفته بگید ازش بپرسم

4039
12-04-2011, 22:32
منم مرکز مطهری هستم ( چهار ابوطالب ) من الان در حال حاضر مشترکه صبا نتم توی این 6-7 سالی که مشترک این شرکت بودم حقیقتا از سرعتش راضی بودم اما شیش ماهی میشه رفتم توی خط فیفا آنلاین توی گیم رنجر و اونجا پینگم زیاد جالب نیست حالا با توجه به تعریفی که بچه ها از مخابرات میکنن تصمیم گرفتم یک حساب 512 کیلو بیتیشو بگیرم بنظرتون این کار منطقیه ؟
اینم تستیه که الان نسبت به یکی از سرورای انگلیس گرفتم :

BMW.M3_E46
12-04-2011, 22:58
اقا سرعت دانلود مخابرات 12kb شده مشکل از ISP هست؟ مال شما هم اینطوریه؟؟

mt17770
12-04-2011, 23:47
بجاي اينكه از 4.2.2.4 پينگ بگيري از 217.218.155.104 پينگ بگير اينطوري:

ping 217.218.155.104 -n 100

:31:

دوست عزیز باقالی فرض کردی ؟ ؟ !!!

اینو که میفهمم چجوری پینگ بگیرم، منظورم چیزه دیگه بود !

اصلا مبحث چیزه دیگه یه !! من منظورم دلیل اینکه چرا از اون پینگ بگیرم ! ؟ ؟ ؟

mt17770
12-04-2011, 23:53

شما مثل اینکه صبح ، ظهر ، عصر ، شب ، نصفه شب ، بامداد و ...

کلا سیستم روشنه گزاشتی دانلود میکنه؟ ها ! !! ؟؟؟؟؟ :31:

دوست عزیز شما اینجوری بزاری، پول قبض برق خونتون 3برابره پول ADSl ت میشه ها !!! :31:

بعدشم بابا این کارا رو نکنید! فردا مخابرات اعلام میکنه بخاطر بعضی از هموطنان مشهدی و دانلوداشون

ADSL نامحدود برداشته میشه ! ! !! !! جنبه نامحدود ندارن! :31:

mt17770
13-04-2011, 00:03
منم مرکز مطهری هستم ( چهار ابوطالب ) من الان در حال حاضر مشترکه صبا نتم توی این 6-7 سالی که مشترک این شرکت بودم حقیقتا از سرعتش راضی بودم اما شیش ماهی میشه رفتم توی خط فیفا آنلاین توی گیم رنجر و اونجا پینگم زیاد جالب نیست حالا با توجه به تعریفی که بچه ها از مخابرات میکنن تصمیم گرفتم یک حساب 512 کیلو بیتیشو بگیرم بنظرتون این کار منطقیه ؟
اینم تستیه که الان نسبت به یکی از سرورای انگلیس گرفتم :

دوست عزیز اولین چیزی باید در نظر بگری اینه که

شما دیگه اون سرعت بروزینگ سایت و دانلود و آپلود رو بی هیچ وجه نداری !

در مورد پینگ صبا چون عملا آنلاین گیمینگ باهاش نداشتم نمیتونم احضاره نظر کنم! (شما از 4.2.2.4 -t پینگ بگیر با CMD ویندوز، برار تا ببینم )

اما از لحاظ پینگی 512مخابرات و تایم اوتش جوابگو هست !!!! ( البته در حال حاضر اگه باز خراب نشه! باز بعضی از دوستان هم راضی نیستن!! )

اگه هزینه ماهانش براتون مساله ای نیست! مخابرات خوبه اما خوب واقعا داره پوله نامحدود بودنشم ازتون میگیره
پس بهتره اگه اهله دانلود خیلی زیاد هستید، بیاین اینطرف !

اگرنه نظره شخصی ام اگر صرفا آنلاین گیم هستش نه نمیصرفه و صبا برای استفاده واقعا سرعتش خوبه !!!

-----------------------------------------------
حالا من سوالی داشتم !

شما دانلود شبانتون چجوریه ؟؟؟
الان شبا روی چند دان میکنید ؟؟ (این برام مهمه، لطفا توضیح بدید وضع شو )
توی روز چجوریه !! ؟ ؟
با دانلود از ساعت 3 شب مشکلی ندارید ؟ ؟

موفق باشید:40:

urumchi
13-04-2011, 00:09

دوست عزیز باقالی فرض کردی ؟ ؟ !!!

اینو که میفهمم چجوری پینگ بگیرم، منظورم چیزه دیگه بود !

اصلا مبحث چیزه دیگه یه !! من منظورم دلیل اینکه چرا از اون پینگ بگیرم ! ؟ ؟ ؟

بخاطر preferred DNS

amin1374
13-04-2011, 09:33
شما مثل اینکه صبح ، ظهر ، عصر ، شب ، نصفه شب ، بامداد و ...

کلا سیستم روشنه گزاشتی دانلود میکنه؟ ها ! !! ؟؟؟؟؟ :31:

دوست عزیز شما اینجوری بزاری، پول قبض برق خونتون 3برابره پول ADSl ت میشه ها !!! :31:

بعدشم بابا این کارا رو نکنید! فردا مخابرات اعلام میکنه بخاطر بعضی از هموطنان مشهدی و دانلوداشون

ADSL نامحدود برداشته میشه ! ! !! !! جنبه نامحدود ندارن! :31:
بابا ما خودمون مخابراتی هستیم وپدرم هم رییس اداره ی نظارته (درکل پارتیمون کلفته)
من تا 2مگ هم میتونم بگیرم ولی هزینش خیلی بالاست من همون روزی که پول رو ریختم سریع پدرم زنگ زد به رییس مرکزمون وگفت وصل کنن وبعد از 2ساعت من وصل شدم به اینترنت من تمام مجموعه های قهوه تلخ رو تا حالا دان کردم کلی ویندوز دان کردم فیلم ومستند وکارتون و................در کل میارزه به قیمتش حالا قیمت دقیق ماهیانه این 512 چه قدره؟؟
وموقع دانلود ایزی انرژی سیور مادربورد رو فعال میکنم و در کل خیلی در مصرف برق صرفه جویی میکنه بعدشم فقط کیس. رو شنه وتنظیم میکنم وقتی دانلود تموم شه کامپیوتر خاموش شه ومخابرات عمرا این دانلود نامحدودشو برداره با مدیر کل مخابرات مشهد آشنامونه اصلا مسکلی نیست.

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

یک چیزه دیگه من الان تصمیم دارم 512 یکسالهبگیرمسرعتش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

منظور سرعت دانلود هست

ahmad710
13-04-2011, 12:53
یک چیزه دیگه من الان تصمیم دارم 512 یکسالهبگیرمسرعتش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

منظور سرعت دانلود هست

قیمت 512 ماهی حدود 21تومن هستش وحداکثرسرعت دانلودش 64 است.

Amin Asterix
13-04-2011, 15:12
بابا ما خودمون مخابراتی هستیم وپدرم هم رییس اداره ی نظارته (درکل پارتیمون کلفته)
بیا دست ما رو هم بگیر و یک 512 واسمون بگیر.کچل شدیم از دست این شرکتهای دزد:31: جدا نمیشه واسه بقیه پارتی بازی کرد؟

128 و 256 مخابرات کجاش برای دانلود خوبه آخه؟مگه چقدر میشه گرفت؟من که اکو 128 شاتل دارم و شبی 1 گیگ میگیرم.ماهی 30 گیگ میشه.فکر نکنم مخابرات بیشتر از این بگیره!!
ولی 512 مخابرات یک چیز دیگه اس! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BMW.M3_E46
13-04-2011, 21:19
سرعت دانلود شما دوستان کم نشده؟؟؟ سرعت خیلی پایین اومده

mt17770
14-04-2011, 17:38
( ADSL مخابرات )

برای من Ultra Surf یکم جدیدا بد کار میکنه!

یک مدت که قطعی داشت حالا هم سرعتش جالب نیست !!!

شما چی ؟ ؟ دوستان نظری ندارن

urumchi
15-04-2011, 00:23
( ADSL مخابرات )

برای من Ultra Surf یکم جدیدا بد کار میکنه!

یک مدت که قطعی داشت حالا هم سرعتش جالب نیست !!!

شما چی ؟ ؟ دوستان نظری ندارن

واسه من اصلا كار نميكرد.اگر هم وصل ميشد بعد از 5 دقيقه ارور ميداد و مجبور ميشدم ببندمش. سرعتش هم كه خيلي پايين بود و نميشد حتي باهاش گوگل رو باز كرد :18:

mt17770
15-04-2011, 03:39
واسه من اصلا كار نميكرد.اگر هم وصل ميشد بعد از 5 دقيقه ارور ميداد و مجبور ميشدم ببندمش. سرعتش هم كه خيلي پايين بود و نميشد حتي باهاش گوگل رو باز كرد :18:

پس ایول یکی خودم!

فقط سرعتش اومده یکم پایین تر اما نه در اون حدی که گوگل رو باز نکنه!

البته قبلا خیلی داغون شده بود !

تازه تست کن!!!

دوستان نظری ندارن در مورد کاهش سدعت UltraSurf ? ?

mohammadjt
16-04-2011, 14:39
با سلام
من از صبا اینترنت داشتم حدود 4 ساله اما الان خونمون رو عوض کردیم رفتیم تو دانش آموز با پیش شماره 601 صبا گفت فیبر نوریه
الان مجبورم مخابرات بگیرم می خواستم ببینم برای این منطقه باید کجا برم؟ تو سایت مخابرات مشهد که اصلا هیچی ننوشته الان این دفترای خدمات مشترکین باید رفت یا مرکز تلفن؟
بعد می خواستم ببینم 256 راحت می دن؟ من دانشجو دکتری هستم با کارت دانشجویی می دن؟ و دیگه اینکه اگه نمی دن هر شرکت سوری باشه مدرک ببریم می دن؟
سوال دیگه اینکه کلا مدرک چی باید برد؟
و اصلا برای اطلاع از کار مخابرات باید با چه تلفنی تماس گرفت؟
ممنون

Subaru
16-04-2011, 18:44
سرعت دانلود شما دوستان کم نشده؟؟؟ سرعت خیلی پایین اومده
سرعت من هم کم شده. سرعت نوسان داره. 15 الی 25
سرویس من 256 و منطقه مخابراتی رسالت

mt17770
16-04-2011, 20:17
نه سرعت برای من خوبه و هیچ فرقی نکرده ...

تازه به نظرم پینگ ها و چیزشکن هم بهتر یکمی شدن :31:

256-مخابرات ، بلوار کامیاب (بلوار کشوری قدیم)

masoudtr
17-04-2011, 12:25
خوب اینترنت مخابرات منم وصل شد 512 3 ماهه ولی دی ان اس ها را نمیدونم چند بزنم و چی وارد کنم
فقط یوزر و پس بهم دادن وبس

online_amin
17-04-2011, 14:14
من سه ماه پیش 512 مخابرات گرفته بودم و امروز دوباره شارژ کردم.

یادمه وقتی گرفتم یه کاغذ دو برگی به من دادن که روی یکیش یوزر و پسورد و دیگری در مورد ساخت --- بود که اون هم یوزر و پسورد و Host داشت. اون موقع حواسم نبود الان یادم اومد.

یعنی مخابرات به کاربرانش --- میده؟ من اون دو برگی رو گم کردم.

masoudtr
17-04-2011, 14:28
یعنی کسی نمیدونه چجوری و چه اعدادی باید برای مخابرات وارد کرد
به من همون یک برگه را هم نداد ولی دیروز ساعت 2 رفتم برای ثبت نام شب اش وصل شده بود برام
یک زمانی صبانت یک ماه طول میکشید وصل کنه کاربرا را
ضمنا تا بحال از تنها جایی که تونستم با 60 دانلود کنم رپید باز بوده وبقیه جاها و سرور ها سرعت زیر 50 است و یک جورایی با 256 فرق نمیکنه

maziarb
17-04-2011, 14:50
...............

Amin Asterix
17-04-2011, 15:01
یک توضیح میدین چجوری 512 گرفتین؟(پارتی،جواز ...؟)

samanqaz
17-04-2011, 15:59
سرعت من هم کم شده. سرعت نوسان داره. 15 الی 25
سرویس من 256 و منطقه مخابراتی رسالت

برای من هم از بعد از عید خیلی بدتر شده
وب بروزینگم که داغون شده
دانلودم هم خیلی وقت ها نوسان داره تازه با دانلود منیجر
سرویس من هم 256 و منطقه مخابراتی رسالت

آقا کسی اگه سرعت واسش مهمه از مخابرات نگیره که افتضاحه سرعتش، مخصوصا کسایی که قبلا شاتل و صبانت داشتن اگه بیان پای مخابرات دیوونه میشن فقط برای اینکه بذاری رو دانلود و مانیتور رو خاموش کنی و پاشی بری بدک نیست چون نامحدوده حجمش

samanqaz
17-04-2011, 16:23
خیلی ها میگن شرکتی ها دزدن و پول زیادی میگیرن ولی دزد واقعی مخابراته به چند دلیل
1. کلی مالیات و پول از شرکت ها میگره تا اجازه بده اون ها سرویس ADSL تهیه کنن و ارائه بدن و روی خط تلفن مردم اعمال کنن، و هر وقت هم دلش بخواد تعرفه هاشو بدون ترس هر چقدر میخواد بالا ببره
2. داره انحصار طلبی میکنه تا کم کم شرکتی ها ورشکست بشن بعد خودش به همه سرویس ADSL مخابرات بده و اونوقت هر کاری که خواست بکنه و با هر سرعت و قیمتی سرویساشو بده
3. برای سرویس های نا محدود اگر شرکتی ها بالای 256 به مردم بدن دهنشون رو سرویس میکنه و کلی جریمه وحشتناک پس مجبورن حجم مشخصی بدن ولی با سرعت بالا و اگه کسی نامحدود خواست قیمت بالا و سرعت پایین چون باید درصد زیادی رو به مخابرات بدن
4. به اسم اینترنت پر سرعت سرویسی بهتون میده که توفیق چندانی با دیال آپ نداره، بر طبق تعریف رسمی جهانی اینترنت حداقل سرعت اینترنت پرسرعت بالای 512 هستش و زیر اون اینترنت اصلا اینترنت پرسرعت نامیده نمیشه درحالی که به مردم عادی 128 رو به اسم پرسرعت میده
5. خط های فیبر نوری رو در انحصار خودش گرفته تا نتونن شرکتی ها روی اون اینترنت پرسرعت ارائه بدن و شما مجبور باشی از مخابرات سرویس بگیری
6. برای نصب و راه اندازی از شرکتی ها 10000 تومن میگیره و شرکتی ها میان 15000 تومن از شما میگیرن تا 10000 تومن از اون رو به اجبار بدن به مخابرات ولی خود مخابرات برای سرویساش هزینه نصب و راه اندازی نمیگیره
7. مخابرات بیشترین پهنای باند رو توی کشور داره و پهنای باندش چنید برابره شرکتی مثل صبانت و شاتله ولی سرعتی که به مشتری هاش میده بین یک دهم تا یک پنجم سرعت این شرکت هاست.
در کل هدف مخابرات فقط یه چیزه: انحصارطلبی و به دست گرفتن کل اینترنت ایران و جلو گیری از داشتن اینترنت واقعا سریع بنا به دلایلی که خودتون میدونید

masoudtr
17-04-2011, 17:17
یک توضیح میدین چجوری 512 گرفتین؟(پارتی،جواز ...؟)
با جواز کسب خیلی راحت میدن من بردم ا یک مگ هم میدادن
یک نامه هم گفت بنویس که یعنی برای شرکتت اینترنت سرعت بالا نیاز داری و خیلی هم تاکید کرد که کلمه بالا توش نوشته بشه
یعنی کسی نمیدونه Dns ها را چند باید گذاشت؟سرعت وب گردی افتضاحه

136209
17-04-2011, 18:19
خیلی ها میگن شرکتی ها دزدن و پول زیادی میگیرن ولی دزد واقعی مخابراته به چند دلیل
1. کلی مالیات و پول از شرکت ها میگره تا اجازه بده اون ها سرویس ADSL تهیه کنن و ارائه بدن و روی خط تلفن مردم اعمال کنن، و هر وقت هم دلش بخواد تعرفه هاشو بدون ترس هر چقدر میخواد بالا ببره
2. داره انحصار طلبی میکنه تا کم کم شرکتی ها ورشکست بشن بعد خودش به همه سرویس ADSL مخابرات بده و اونوقت هر کاری که خواست بکنه و با هر سرعت و قیمتی سرویساشو بده
3. برای سرویس های نا محدود اگر شرکتی ها بالای 256 به مردم بدن دهنشون رو سرویس میکنه و کلی جریمه وحشتناک پس مجبورن حجم مشخصی بدن ولی با سرعت بالا و اگه کسی نامحدود خواست قیمت بالا و سرعت پایین چون باید درصد زیادی رو به مخابرات بدن
4. به اسم اینترنت پر سرعت سرویسی بهتون میده که توفیق چندانی با دیال آپ نداره، بر طبق تعریف رسمی جهانی اینترنت حداقل سرعت اینترنت پرسرعت بالای 512 هستش و زیر اون اینترنت اصلا اینترنت پرسرعت نامیده نمیشه درحالی که به مردم عادی 128 رو به اسم پرسرعت میده
5. خط های فیبر نوری رو در انحصار خودش گرفته تا نتونن شرکتی ها روی اون اینترنت پرسرعت ارائه بدن و شما مجبور باشی از مخابرات سرویس بگیری
6. برای نصب و راه اندازی از شرکتی ها 10000 تومن میگیره و شرکتی ها میان 15000 تومن از شما میگیرن تا 10000 تومن از اون رو به اجبار بدن به مخابرات ولی خود مخابرات برای سرویساش هزینه نصب و راه اندازی نمیگیره
7. مخابرات بیشترین پهنای باند رو توی کشور داره و پهنای باندش چنید برابره شرکتی مثل صبانت و شاتله ولی سرعتی که به مشتری هاش میده بین یک دهم تا یک پنجم سرعت این شرکت هاست.
در کل هدف مخابرات فقط یه چیزه: انحصارطلبی و به دست گرفتن کل اینترنت ایران و جلو گیری از داشتن اینترنت واقعا سریع بنا به دلایلی که خودتون میدونید

سلام فکرکنم اشتباه فکر میکنی
من خودم از مخابرات 1 مگابایت نامحدود گرفتم با ماهی 40000 تومان
سرعتشم خیلی خوبه
اگه همین رو از شرکتها می خواستم بگیرم باید ماهی بالای 1000000 تومان میدادم

mohammadjt
17-04-2011, 19:50
با سلام
من از صبا اینترنت داشتم حدود 4 ساله اما الان خونمون رو عوض کردیم رفتیم تو دانش آموز با پیش شماره 601 صبا گفت فیبر نوریه
الان مجبورم مخابرات بگیرم می خواستم ببینم برای این منطقه باید کجا برم؟ تو سایت مخابرات مشهد که اصلا هیچی ننوشته الان این دفترای خدمات مشترکین باید رفت یا مرکز تلفن؟
بعد می خواستم ببینم 256 راحت می دن؟ من دانشجو دکتری هستم با کارت دانشجویی می دن؟ و دیگه اینکه اگه نمی دن هر شرکت سوری باشه مدرک ببریم می دن؟
سوال دیگه اینکه کلا مدرک چی باید برد؟
و اصلا برای اطلاع از کار مخابرات باید با چه تلفنی تماس گرفت؟
ممنون
دوستان جواب نمی دن؟
البته تا اندازه ای در جریان قرار گرفتم ظاهرا می تونم 512 بگیرم و شماره هم گیر اوردم فقط می خوام از چیزایی که شنیدم مطمئن بشم
اگه این طوری باشه که خیلی خوبه یک سوال دیگه 512 واقعا 64 کیلو دانلود داره یا افت سرعت هم داره؟
لطفا پاسخ بدید

136209
17-04-2011, 22:15
دوستان جواب نمی دن؟
البته تا اندازه ای در جریان قرار گرفتم ظاهرا می تونم 512 بگیرم و شماره هم گیر اوردم فقط می خوام از چیزایی که شنیدم مطمئن بشم
اگه این طوری باشه که خیلی خوبه یک سوال دیگه 512 واقعا 64 کیلو دانلود داره یا افت سرعت هم داره؟
لطفا پاسخ بدید

با این شماره تماس بگیر راهنماییت می کنند

7230000

mt17770
17-04-2011, 22:21
با جواز کسب خیلی راحت میدن من بردم ا یک مگ هم میدادن
یک نامه هم گفت بنویس که یعنی برای شرکتت اینترنت سرعت بالا نیاز داری و خیلی هم تاکید کرد که کلمه بالا توش نوشته بشه
یعنی کسی نمیدونه Dns ها را چند باید گذاشت؟سرعت وب گردی افتضاحه

دوست عزیز ...

مخابرات که DNS خاصی رو پیشنهاد نمیکنه ... (اگر کرده من ندیدم !!! :41:)

شما برای گرفتن بهترین DNS از نرم افزاره Namebench استفاده کن ! نه به اونا کار داشته باش نه به کسه دیگه

بهترین DNS رو با توجه به موقعیتت بهت میده!! (حدود 20مین طول میکشه)

الان خوب سرعت دان شما رو IDM متوسط رویه چند نشون میده !! از لینک های دایرکتی مثل سرورهای داخلی یا مثلا لینک های مدیافایر ؟ ؟ ؟

در ضمن لطف کن شما در مورد وضعیت سرعتت ، پینگت ، ... واقعا چی تفاوتی با 256 میکنه ؟ ؟ ؟

آخه 256 ماهی 13 اون ماهی 21 تومن !

سوال دیگه در خدمتم!

mt17770
17-04-2011, 23:01
دوستان جواب نمی دن؟
لطفا پاسخ بدید

دوست عزیز ... من الان سوال شما رو دیدم ... در کل ...

بله با مدرک دانشجوتی تا 256 میدن و برای 512 به بعد هم جواز کسب یا نامه از شرکت و ...
و تمام این شرایط باز به رئیس اون مخابرات منتقطون بستگی داره!

قیمت ها
256 ماهی 13
512 ماهی 21

برای اینکه به کجا مراجعه کنی ... باید یا به امور مشترکین یا مخابرات منطقتون بری ... هیچ فرقی هم نمیکنه
امور مشترکین باز همون مدارک شما رو مستقیم بهمون مخابرات منطقتون میفرسته
فقط این وسط یکم بیشتر طول میشه !

سرعت دانلود
256 میانگین روی 30 دان میکنه + پینگ خوب + بروزینگ متوسط داغون
512میانگین روی 58-60 دان میکنه + پینگ مایل به خیلی خوب + بروزینگ متوسط خوب

100% افت سرعت داره اما نه در اون حد داغون !
قطعی کم !
پشتیبانی خوب !
سیستم ریشارژ ( یا مثلا پیگیری یک مشکلی که پیش باید) درب و داغون مخصوصا اگه کابل مسی باشی!!!!

در ضمن در مورد سرویس 128مخابرات که توضیح ندادم چون اینقدر مسخرست که ارزش صحبت کردن نداره !!!

در کل اشتباهی که همه میکنن ... قابل توجه که میخوان از ISP خصوصی بیان این ISP

به هیچ وجه توقع سرعت اعم از سرعت دان و سرعت بروزینگ مثل ISP خصوصی رو نداشته باشن که از اون لحاظ بخوای مقایسه کنی (مخصوصا با سرعته داخل روز ISP خصوصی ها) اصلا درب و داغونه !!!
سرعت مخابرات مثلا توی 256 تقریبا یک/پنجم سرعت ISP خصوصی ها رو داره !!!

نکته دیگه اینکه خیلی به این کلمه نامحدود دقت نمیکنن و دقت نمیکنن که همین کلمه چقدر باعث میشه که سرعت هارو کنترل کنن یا بیارن پایین

در کل تمام این ها و انتخاب ISPمناسب بستگی به استفاده طرف از اینترنت و مخصوصا مقایسه هزینه !!

شما هزینه که به مخابرات برای گرفتن و وصل کردن یک سرویس نامحدود مخابرات با هزینه گرفتن یک سروسی نامحدود از ISPخصوصی رو تا حالا مقایسه کردید ؟؟؟ چقدر تفاوت !

masoudtr
17-04-2011, 23:48
دوست عزیز ...

مخابرات که DNS خاصی رو پیشنهاد نمیکنه ... (اگر کرده من ندیدم !!! :41:)

شما برای گرفتن بهترین DNS از نرم افزاره Namebench استفاده کن ! نه به اونا کار داشته باش نه به کسه دیگه

بهترین DNS رو با توجه به موقعیتت بهت میده!! (حدود 20مین طول میکشه)

الان خوب سرعت دان شما رو IDM متوسط رویه چند نشون میده !! از لینک های دایرکتی مثل سرورهای داخلی یا مثلا لینک های مدیافایر ؟ ؟ ؟

در ضمن لطف کن شما در مورد وضعیت سرعتت ، پینگت ، ... واقعا چی تفاوتی با 256 میکنه ؟ ؟ ؟

آخه 256 ماهی 13 اون ماهی 21 تومن !

سوال دیگه در خدمتم!

پینگ را چجوری بگیرم؟
اتفاقا از اون نرم افزار استفاده کردم برام dns دوم را 4 تا صفر پیشنهاد کرد که اصلا نمیشه واردش کرد یعنی باید بین 1 تا 256 باشه و صفر اصلا نداره

ضمنا نامحدود بودنش هم توفیری نداره چون کلا 5-6 ساعت طول میکشه یک گیگ بگیری من چون دیگه شبانه استفاده نمیکردم اومدم مخابرات
راستی من تو ویندوز ایکس پی از وقتی از مخابرات سرویس گرفتم این مشکل را دارم که یا سیستم میاد بالا اگه مودم روشنه قفل میکنه یک دو دقیقه ای یا که چراغ adsl مودم خاموش میشه که اصلا نمیشه وصل شد ولی تو سون مشکلی ندارم علتش چیه؟

136209
18-04-2011, 21:43
منم از مخابرات دارم
این مشکلاتی که دوستان می گن رو تا حالا نداشتم
128 که داشتم دقیقه ای 1 مگا بایت دانلود میکردم
256 که شدم دقیقه ای 2 مگا بایت دانلود می کردم

الانم که 1 مگا بایت دارم دقیقه ای 8 مگا بایت دانلود میکنم
بدون هیچ مشکلی

Khan gholi
19-04-2011, 01:58

من کاری به این ندارم که مخابرات داره چی کار میکنه ولی قاعده همیشه این بوده که بزرگتر , کوچیکتر رو از میدون بیرون میکنه حالا چه قانونی (اینجا پیدا نمیشه ) چه غیر قانونی .حتی توی کشور مثل امریکا خیلی از این وقایع اتفاق میفته ولی بصورت قانونیش.چون شرکت مخابرات داره این کارا میکنه ولی نمیشه گفت شرکت های خصوصی چاره ایی ندارن و معصومن. می دونید چرا اونا فقط فکر جیبش خودشونن و اصلا مشتری مدار نیستن مثل بشتر ایرانی های دیگه:
1. شرکت های خصوصیه و همین شرکت صبا نت که من باهاش بودم تا وقتی که هزینه 3000 تومان رو مخابرات برای سرویس سیم مسی رو قبض تلفن مشتری میاورد صداشون در نمیومد. همین که اعلام کردن دیگه روی قبوض نمیاد وشرکت خصوصی باید این هزینه رو در وجه سرویسشون لحاظ کنن , اعتراض کردن و داد بیداد شد همون 1000 تومان واقعایی که مشتری ها برای چندین سال 3000میدادن برای خودشون درست کردن.سری اخرم که من 3 تومان دادم به قبض , 3 تومان به صبا .بعد گفتم من که دوبار دادم کی میخواهد جبران کنه صبا گفت روی قبضتون سری بعدی جبران میکنه مخابرات که من ندیدم
2.مخابرات اگر اشتباه نکنم 3 دفعه قیمت ها را اورد پاینن که همین دفعه اخر به شرکت خصوص 20% کاهش قیمت داد که برای مشتری هاشون اعمال کنن ولی اینا گفتن بخاطر هزینه دفاترشون و مصرف برق (نون خشک و اب چاه ,...) ما نیمتونیم کاهش قیمت داشته باشم و عملا مشتری شاهد هیچ کاهش قیمتی نبود.واقعا چند تا کامپیوتر اینا دارن که نمیتونن این 20% رو کاهش بدن خدا میدونه
3. توی شرایطی که واقعا اوضاع خرابه چرا شما بهش کمکی میکنه که خراب تر بشه؟درسته که به شرکت های خصوصی اجازه خرید اینترنت بصورت مستقیم از خارج بهشون داده نمیشه ولی این درست نیست که یک جنسی که موجوده بری بخری همون رو گرون تر وبصورت محدودتر به مشتری که احتیاج داره بفروشی.پایه اساس خصوصی سازی اینترنت مثل تلفن همراه بهتر شدن وصعیت اینترنت ایران بود نه بدتر شدنش
4.تو شرایطی که مخابرات دید شرکت های خصوصی پول های هنگفتی بجیب میزن گفت چرا تو جیب دیگران مگه جیب خودم چشه؟(برای درک بهتر هر چه مطلب فیلم Elite Squad 2 رو نگاه کنید)و وارد عرضه اینترنت شد
5.برای فیبر نوری فکر نکنم اجازه به شرکت های خصوصی نداده باشه .این شرکت های خصوصی هستند که بدلیل هزینه بالا از اون صرف نظر کردن.همونطور که الان میبنید وایمکس چون تجهیزاتش گرونه فقط دو شرکته دارن ارائه میکنن
6.این مخابرات نیست که محدودیت برای اینترنت گذاشته بلکه رگلاتوری هست که باید محدودیت رو بر داره و تمام قوانین مربوط به سرعت و قمیت و قانون گذاری مربوط به این رگلاتوری هست. هر چند من شنیدم که مجلس گفت تا 512 برای همه ازاده ولی چرا ازاد نشد خدا میدونه(مگر خدا ازادش کنه)

mohammadjt
19-04-2011, 13:49
دوست عزیز ... من الان سوال شما رو دیدم ... در کل ...

بله با مدرک دانشجوتی تا 256 میدن و برای 512 به بعد هم جواز کسب یا نامه از شرکت و ...
و تمام این شرایط باز به رئیس اون مخابرات منتقطون بستگی داره!

قیمت ها
256 ماهی 13
512 ماهی 21

برای اینکه به کجا مراجعه کنی ... باید یا به امور مشترکین یا مخابرات منطقتون بری ... هیچ فرقی هم نمیکنه
امور مشترکین باز همون مدارک شما رو مستقیم بهمون مخابرات منطقتون میفرسته
فقط این وسط یکم بیشتر طول میشه !

سرعت دانلود
256 میانگین روی 30 دان میکنه + پینگ خوب + بروزینگ متوسط داغون
512میانگین روی 58-60 دان میکنه + پینگ مایل به خیلی خوب + بروزینگ متوسط خوب

100% افت سرعت داره اما نه در اون حد داغون !
قطعی کم !
پشتیبانی خوب !
سیستم ریشارژ ( یا مثلا پیگیری یک مشکلی که پیش باید) درب و داغون مخصوصا اگه کابل مسی باشی!!!!

در ضمن در مورد سرویس 128مخابرات که توضیح ندادم چون اینقدر مسخرست که ارزش صحبت کردن نداره !!!

در کل اشتباهی که همه میکنن ... قابل توجه که میخوان از ISP خصوصی بیان این ISP

به هیچ وجه توقع سرعت اعم از سرعت دان و سرعت بروزینگ مثل ISP خصوصی رو نداشته باشن که از اون لحاظ بخوای مقایسه کنی (مخصوصا با سرعته داخل روز ISP خصوصی ها) اصلا درب و داغونه !!!
سرعت مخابرات مثلا توی 256 تقریبا یک/پنجم سرعت ISP خصوصی ها رو داره !!!

نکته دیگه اینکه خیلی به این کلمه نامحدود دقت نمیکنن و دقت نمیکنن که همین کلمه چقدر باعث میشه که سرعت هارو کنترل کنن یا بیارن پایین

در کل تمام این ها و انتخاب ISPمناسب بستگی به استفاده طرف از اینترنت و مخصوصا مقایسه هزینه !!

شما هزینه که به مخابرات برای گرفتن و وصل کردن یک سرویس نامحدود مخابرات با هزینه گرفتن یک سروسی نامحدود از ISPخصوصی رو تا حالا مقایسه کردید ؟؟؟ چقدر تفاوت !

ممنون از پاسخ کاملتون
خوب من چاره ای دیگه ندارم باید از مخابرات بگیرم چون فیبر منطقمون
ممنون ما بریم اقدام کنیم ببینیم چی میشه

mt17770
21-04-2011, 18:44
ممنون از پاسخ کاملتون
خوب من چاره ای دیگه ندارم باید از مخابرات بگیرم چون فیبر منطقمون
ممنون ما بریم اقدام کنیم ببینیم چی میشه

راحت باش برو :31:

lorn
21-04-2011, 19:47
دوستان
عزیزان
برادران
خواهران
در حال حاضر 256 پارس دارم که شبانه بالای 150 دارم سرعت
که همین حجمش واقعا لکه ای ننگیه برای این شرکت
512 مخابرات بگیرم یا نه ؟
برای بازی انلاین مخصوصا گارنا چطور می شه یه دست دوتا با خیال راحت زد یا نه ؟

keymaker
22-04-2011, 02:08
این هم تست سرعت مخابرات !

lorn
22-04-2011, 08:22
دوستان
عزیزان
برادران
خواهران

کسی جواب ما رو نمی ده ؟
راستی vپیn چی خوب کار می کنه ؟
تورنت چی با تورنت می شه کا کرد ؟

Khan gholi
22-04-2011, 12:23
کسی جواب ما رو نمی ده ؟
راستی vپیn چی خوب کار می کنه ؟
تورنت چی با تورنت می شه کا کرد ؟

سرعت 512 مخابرات 50 تا 60 هست همین دیشب خودم تست کردم نزدیک پنچراه
من برای 215 الان دارم با قند شکن Tor که کار می کنم برای سایت باز کردن راحتم.ولی گارنا رو نمیتونم طرف صبح بازی کنم وهمیشه هم میرم تو بازی میزنی You are disconnected ولی فقط شبا میتونم و جمعه ها راحت دوتا بازی کنم/ البته منطقه به منطقه فرق میکنه و همچنین دوستان میگن 512 مخابرات برای گیمینگ خیلی بهتره
تورنت هم که تا ته سرعت میکشه

lorn
22-04-2011, 12:30
سرعت 512 مخابرات 50 تا 60 هست همین دیشب خودم تست کردم نزدیک پنچراه
من برای 215 الان دارم با قند شکن Tor که کار می کنم برای سایت باز کردن راحتم.ولی گارنا رو نمیتونم طرف صبح بازی کنم وهمیشه هم میرم تو بازی میزنی You are disconnected ولی فقط شبا میتونم و جمعه ها راحت دوتا بازی کنم/ البته منطقه به منطقه فرق میکنه و همچنین دوستان میگن 512 مخابرات برای گیمینگ خیلی بهتره
تورنت هم که تا ته سرعت میکشه

خوب منم 10 شب به بع دوتا بازی می کنم و صبح م فقط روزهایی که تعطیله
من هاشمیه می خوام بگیرم کسی این ورا هست که مشتری مخابرات باشه و بگه چطوره ؟فکر کنم کوثر می شه مرکز مخابراتی ما ؟
پس مشکلی نیست
این تورنت رو متوجه نشدم یعنی تا نهایت استفاده می کنه از پهنا باند نه ؟
v پی n هم می شه استفاده کرد یا نه ؟ جواب نگرفتم این یکی رفیق

u2u_2007
22-04-2011, 13:33
دوستان
عزیزان
برادران
خواهران

من هر شب با دوستم که 512k از مخابرات داره آنلاین بازی میکنم (FIFA DOTA ...) البته با Gameranger من مشکل داشتم ولی اون نه

Khan gholi
22-04-2011, 14:47
این تورنت رو متوجه نشدم یعنی تا نهایت استفاده می کنه از پهنا باند نه ؟
v پی n هم می شه استفاده کرد یا نه ؟ جواب نگرفتم این یکی رفیق

بستگی داره از چه وی پی N بخوای استفاده کنی خودم با وی پی زیاد کار نمیکنم.مثلا من الان ف.ل.ت.ر ش.ک.ن. u1008 که استفاده میکردم زیاد نمی توستم باهاش کار کنم و کلا سرعت زیر در حد 2 و 6 بود ولی الان از قند شکن Tor که استفاده میکنم راحت دانلود میکنم و سرعت 12 تا 15 باهاش.
تورنت کامل از پهنای باندت استفاد میکنه ولی مشخصه که سرعت تورنت به لینک مستقیم نمیرسه چون شما با یوزرهای مختلف وصل میشی و قطع میکنی
اکثر سایت های ایرانی بدلیل اینکه کاربرای زیادی شب ها از سرور های لینک مستقیم دانلود میکنن نمیشه بخوبی و با سرعت کامل دانلود کرد ازشون و یک خوبی مخابرات داره اینکه شما صبح میزاری رو لینک مستقیم شبا ساعت 2 به بعد میزاری رو تورنت

urumchi
24-04-2011, 16:26
کمک فوری

من از چیز پی ان فقط روزها میتونم استفاده کنم تا ساعت 12/5 شب. همین که ساعت 12/5 میشه چیز پی ان dc میشه و دیگه کانکت نمیشه و ارور 619 میده. تو سایتشون توضیح دادن که ارور 619 یعنی پورت برای استفاده بسته میباشد!
حالا من موندم این پورت چیه و چطور بسته میشه؟ مخابرات میبنده؟ میشه خودم بازش بکنم یا نه؟

amin1374
25-04-2011, 20:51
من امروز سویسم رو از 256 به 512 ارتقاع دادم نظرتانچ راراجع به اون تستی که گرفتم ودر امضام هست بگسد (واقعا مخابرات عالیه)من که خیلی راضیم چه اون موقع که256 بودم وچه حالا که 512 هستم

پیشنهاد میکنم برید از مخابرات سرویس بگیرین
منتظر نظرات هستم
حالا چه نظری دارین امضام رو عوض کردم میتونید ببینید؟؟؟؟؟
منتظر نظراتتان هستم

Amin Asterix
26-04-2011, 11:27
سرعت دانلود که کمه!
ولی عجب پینگی داره.خیلی عالیه.

masoudtr
26-04-2011, 11:49
اینم مال من 512 از مخابرات

LANDASEFR
26-04-2011, 12:24
سرعت دان و اپ مساویه !!

پینگ هـم عالیه

Zalamen
26-04-2011, 12:41
اینم مال من 512 از مخابرات

شما از کدوم مرکز گرفتی؟فیبرنوری داری؟

amin1374
26-04-2011, 22:46
منتظر نظرات هستم

cell_phone
27-04-2011, 12:25
مخابرات که واقعا بدون وی پی انن اجتناب ناپذیره . من که رفیقم 256 روی کابل مسی داره واقعا مزخرفه . شما ها که کل شبانه روز سیستم تون روشنه و برق و استههلاک دارید . از خصوصی ها بگیرید شش ساعت شب کل کار شبانه روز شما رو می کنه . نمی کنه ؟

من که شب میزارم 3.5 گیگ دان می کنه .

ahmad710
27-04-2011, 12:38
ميشه بگيد "پينگ" يعني چي

Khan gholi
27-04-2011, 14:51
مخابرات که واقعا بدون وی پی انن اجتناب ناپذیره . من که رفیقم 256 روی کابل مسی داره واقعا مزخرفه . شما ها که کل شبانه روز سیستم تون روشنه و برق و استههلاک دارید . از خصوصی ها بگیرید شش ساعت شب کل کار شبانه روز شما رو می کنه . نمی کنه ؟

من که شب میزارم 3.5 گیگ دان می کنه .

ببخشید من منظورتون رو نفهمیدم یعنی برای شرکت های خصوصی چیز پی ان لازم نیست؟! از چه لحاظ مضخرفه؟اصطهلاک روشن خاموش کردن که بیشتره .من تا همین یک ماه پیش صبا نت بودم شبا که وصل میشدم ساعتی حداکثر 200 مگابایت دانلود میکردم و کلا شبی زور میزد 1 گیگ دانلود میکرد و کل استفاده من روز بود. خیلی سایت ها روسریع استاپ می کردم که عکساش لود نشه بخاطر اینکه شارژم به اف نره. الان من راحت روزی اگر از لحاظ روزانه صبا بخواید حساب کنید میشه400 مگا بایت دارم استفاده میکنم

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

ميشه بگيد "پينگ" يعني چي

پینگ مقدار زمانی است که سیستم پیامی را به سرور می دهد و سرور جولب می دهد.مثلا تو بازی مقدار زمانی که منتظر هستید سرور جواب بدهد .
در حالت کلی پینگ به درد کسانی می خورد که می خواهند با سرور ارتباط لحظه ای داشته باشد(مثل بازی کردن انلاین) و پینگ به کیفیت مسیر شما کیفیت مسیر سرور مقدار ترافیک ISP و مهمتر از همه به مقدار کشش سرور برای جواب دادن به کاربران مزبوط است.
موقعی که کم است درخواست های شما سریعتر جواب داده می شود .
موقع دانلود فایل تاثیر زیادی ندارد چون سرور فایل را می فرست و اگر جایش خراب بود سیستم ان بخشی که خراب رسیده است را به سرور می فرستد و سرور ان بخش را دوباره می فرستد. و بخاطر درخواست های کم تاثیر زیادی ندارد.

به نقول قول از کاربر zed2

mt17770
27-04-2011, 16:20
اقا ریده پینگا ! ! !!

من الان پینگم از 4.2.2.4 رویه 1300 !!!!!!

من 256مخابرات دارم ...

خیلی له هستش !!!

دوستان هم چک کنن لطفا !!

amir20
27-04-2011, 21:14
من 256 مخابرات دارم.
قاسم آباد مشهد
از امروز صبح سرعت خیلی افتضاخ شده ، در حد 10k
بقیه دوستان وضعیتشون چجوری هست؟
اینم تستم:

fayyaz
27-04-2011, 21:19
همینی که میگین بود ولی الان پینگ یاهو کردم 350 ms بود یکم خوب شده.مال شما چطوریاس؟

mt17770
27-04-2011, 22:43
الان که در همین لحظه چک کردم ...

پینگا 2باره برگشته و خوب شده ...

اما خیلی تایم اوت داغونی داره ... خیلی تایم اوت از 4.2.2.4 داره !!

دوستان لطفا چک کنن . . .

(256 مخابرات)

عليرضا خان
28-04-2011, 06:21
هر كي از مخابرات گرفته بعد از چند ماه به اين نتيجه رسيده اشتباه كرده.

به چند علت:

1. سرعت وبگردي افتضاح (چون همه مشتركان دارن يكسره دانلود ميكنن و پهناي باند رو اشغال كردن)

2. پشنيباني خيلي ضعيف (خدا نكنه مشكلي براي اينترنتتون پيش بياد چون ديگه بايد قيدش رو بزنيد!)

3. با اينكه اسم نا محدود رو يدك ميكشه ولي در عمل زياد نميشه دانلود كرد. از صبح تا شب كه كامپيوتر رو براي دانلود بذاريد در نهايت اندازه اونهايي كه از شركتهاي خصوصي ADSL گرفتن و از شب تا صبح ميذارن دانلود مي كنيد! تازه پول برق و هزينه استهلاك هم در نظر بگيريد!

در نهايت هدف مخابرات اينه كه همه مردم به خاطر نامحدود بودن ADSL مخابرات رو به مخابرات بيارن، بعد كه شركتهاي خصوصي ورشكسته و تعطيل شدن نه تنها ADSL اش رو از نامحدود بودن دربياره بلكه خون مردم رو بكنه توي شيشه.

samanqaz
28-04-2011, 13:38
آقا من نمیدونم مخابرات انحصارطلب واقعا چکار داره میکنه

من چهار روز دیگه شارژ 3 ماه مخابراتم با سرعت 256 تموم میشه، یک ماهی بود سرعتم افتضاح بود. افتضاح به معنی واقعی کلمه، قسم خورده بودم پول بشتر بدم و محدودیت حجمی از شرکتی ها بگیرم و برم مخابرات بگم پورتمو خالی کنن چون واقعا اعصابم داغون کرد. حساب کنید یک ماه سرعت وب بروزینگم مثل دیال آپ بود و چیز پی ان هم که اصلا جواب نمیداد و دیسی میشد. هر چی زنگ میزدم پشتیبانیش می گفت شما خطتتون مشکل نداره و از بالا هم کسی پاسخگو نیست. واقعا پدرم در اومد و به ... خوردن افتادم. حالا که چهار روز فقط از شارژم مونده سرعتم دوباره خوب شده و چیز پی ان کار میکنه. من متوجه شدم مخابرات اسما نامحدود میده و اگه حجم دانلودتون خیلی زیاد بشه سرعتتون رو کم میکنه که دیگه نتونین با سرعت نسبتا بالا دانلود کنید. من دانلود زیاد داشتم واز مخابرات سرویس گرفتم. اونها هم برای حجم دانلود باید پول بدن و اگر از یه حدی بگذره ضرر میکنن و سرعتتون رو تا جای ممکن کم میکنن که دیگه فکر دانلود نباشید. در اصل برای یه حجم مشخص که نمیدونم چند گیگه سرعتتون خوبه و اگه از اون حد رد بشه سرعتتون به زیر دیال آپ میرسه. حالا هم برای اینکه سرویس آشغالشو پس ندم دوباره این روزهای آخر، سرعتمو خوب کرده ، ولی این تو بمیری ازون تو بمیری ها نیست. من که پورتمو خالی میکنم تا این عوضی ها به اسم اینترنت پرسرعت نامحدود بفهمن سر مردم کلاه نزارن و دیال آپ بهشون بدن. در ضمن بگم چیز پی ان با خیلی از خطوط مخابرات مشکل داره و با خیلی هاش نداره نمیدونم چرا ولی مثلا پسر خاله من چیز پی ان خوب براش کار میکنه و واسه من اکثر وقتا قطعه و واسه پسر عموم هم اصلا وصل نمیشه.
آقا بهتره بگم هر کی دیال آپ نامحدود میخواد بره مخابرات سرویس بگیره، من و پسر عموم که تصمیم گرفتیم سرویسشو حتی اگه 5000 تومن هم بده پس بدیم حداقل اعصابمون راحته و میدونی هر وقت بخوای اینترنت سریع داری و چیز پی ان صد در صد روش وصل میشه.
فقط یه چیز ، اینترنت پر سرعت قبلی که من از فن آوا داشتم اصلا قابل مقایسه با این اینترنت به ظاهر پرسرعت مخابرات نیست، پول بیشتر میدی ولی اعصابت آرومه.

samanqaz
28-04-2011, 13:50
اینم تست امروز من که تازه روز خوب و پرسرعتمه، 256 مخابرات قاسم آباد

mt17770
28-04-2011, 18:23
:13:

چی بگم ولی فکر نکنم اینجور که شماها ریدید به مخابرات باشه !!!

ولی من الان تقریب راضیم ... 256 دارم و النم هم که پینگ گرفتم از 4.2.2.4 بین 160 تا 165 بود وخیلی خوبه . . .!!!

و سرعت دان هم همیشه خداوکیلی برای من ثابت بود و تقریب همون 30و31 رو میگیره !!

وی.پی.ان و .... هم روش به خوبی کار میکنه !!!

و اینکه با این دانلودینگ که من دارم فکر نکنم هیچ شرکتی دیگری با این هزینه بده !!!

یک خواهش از دوستان که از ISPخصوصی دارن لطفا در مورد سرعتشون و مقدار دانلودشون در سرویس شبانه اطلاعات بدن !! که مثلا شبا با چی سرعتی دان میکنن !؟؟

لطفا اطلاعات و تجربه هاتونو در اختیار بقیه بذارین !

ما که اینجا نمیخوایم شرکتی درست یا خراب کنیم و حرفای ما هم اونا *** حساب نمیکنن !! میخوایم با هم به جمع برسیم که کدوم ISP بهترین سرعت و دان رو میده !!! (البته مهم دان در شب) تا همه از سرعت و دان بالا لذت ببریم و از پولی که میدیم لذت ببریم

بسیار ممنون

jafarr
28-04-2011, 19:26
ما که یه گیم نت تو طلاب بودیم مخابرات 2mb داشتیم سه ماه شارج کردیم به ... خوردن افتادیم بعد 1 هفته دوباره رفتیم صبانت گرفتیم . تو منطقه گلشهر هم که یه گیم نت دیگه داریم فعلا مخابرات گفته چون اونجا فیبر نوری شده باید adsl مخابرات بگیریم و گزینه دیگه هم نداریم اقا چی کار کنیم ؟ یک کلام حرف هم بزنی ....

mohrd
28-04-2011, 19:31
سلام.
من 1024 صبا دارم. شب ها (شبانه رایگان) تقریبا با 50 دانلود می کنم.

music boy
28-04-2011, 20:10
دوست خوبم mt17770 عزیز
من 128 صبانت دارم و سرعت شبانه بین 57-74 هستش برای من
موفق باشی

masoudtr
29-04-2011, 00:20
من که 512 مخابرات دارم من اصلا شب ها دانلود ندارم برای همین صبانت و... اصلا دیگه بدردم نمیخورد
سرعت هم حدود 62 است کلا راضیم و بجز دیشب که دانلود خوب بود صفحه را بد باز میکرد مشکل خیلی کم داشته همین جوری باشه بازم تمدید میکنم
برام هم اصلا مهم نیست که مخابرات میخواد چه بلایی سر شرکت های خصوصی بیاره که هی دوستان میگن

fayyaz
29-04-2011, 09:03
پینگ یاهو 230 :18: شده !!!!!!!

mt17770
29-04-2011, 11:10
دوست خوبم mt17770 عزیز
من 128 صبانت دارم و سرعت شبانه بین 57-74 هستش برای من
موفق باشی

ممنون ...

شما الان این سرعت جدیده دیگه نه ؟ یعنی ماله همین دیشب پریشباست دیگه !؟ یعنی شما تقریب شبا روی چند میگیری؟ در ضمن الان پینگت از 4.2.2.4 چنده عزیز ؟؟؟

بعدش چجوریه اون دوست دیگمون با 1مگ صبا میگه روی 50 میگیره !!؟؟ :19:

مر30

music boy
29-04-2011, 12:37
ممنون ...

شما الان این سرعت جدیده دیگه نه ؟ یعنی ماله همین دیشب پریشباست دیگه !؟ یعنی شما تقریب شبا روی چند میگیری؟ در ضمن الان پینگت از 4.2.2.4 چنده عزیز ؟؟؟

مر30
خواهش میکنم دوست خوبم
این سرعت سه شب پیش بود که نوشتم, چون فردا امتحان دارم نتونستم بیدار بمونم, فرداشب دوباره نتیجه رو مینویسم .
دانلود شبانه رو هم دقت نکردم ولی باید بالای یک گیگ باشه, چون چند شب پیش یک فیلم 700 مگابایتی با یک فیلم 450 مگابایتی گذاشته بودم برای دانلود گرفته بود .
پینگ رو هم نوشت 272ms . نمیدونم خوبه یا نه !:31:
در مورد دوستمون هم که اینترنت 1 مگ دارن, همه میدونیم که صبا 128 با 2 مگ هیچ فرقی نمیکنه و شبانه برای همه یک اندازه هستش, مگر اینکه به خاطر منطقه فرقی داشته باشه .

ویرایش: الآن که پینگ گرفتم 17:05, پینگ رو نوشته بود 171ms

mohrd
29-04-2011, 14:23
ممنون ...

مر30
البته من هم به طور میانگین 50 می گیرم .. خیلی وقت ها روی 60-70 هست ..
من از بعد از عید با این سرعت می گیرم .. هر شب ..
شبی 1 گیگ می گیرم حدودا ..

cell_phone
30-04-2011, 12:20
[QUOTE=Khan gholi;6050978]ببخشید من منظورتون رو نفهمیدم یعنی برای شرکت های خصوصی چیز پی ان لازم نیست؟! از چه لحاظ مضخرفه؟اصطهلاک روشن خاموش کردن که بیشتره .من تا همین یک ماه پیش صبا نت بودم شبا که وصل میشدم ساعتی حداکثر 200 مگابایت دانلود میکردم و کلا شبی زور میزد 1 گیگ دانلود میکرد و کل استفاده من روز بود. خیلی سایت ها روسریع استاپ می کردم که عکساش لود نشه بخاطر اینکه شارژم به اف نره. الان من راحت روزی اگر از لحاظ روزانه صبا بخواید حساب کنید میشه400 مگا بایت دارم استفاده میکنم

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

منظورم اینکه من یه چندتا لینک که با پارس انلاین مشکلی نیست در باز کردنشون رو با مخابرات نتونستم باز کنم .
من الان شبا ساعتی 600 تا 650 می گیرم که در مجموع میشه 3.2 تا 3.5 گیگ .من که دایم بروزینگ دارم ده گیگ سه ماهه سرویس G معمولا هیچ مشکلی با حجم ترافیک ندارم . هر چی دانلود داشته باشم هم میگذارم شب .
فقط پارس یه 30 تا 50 میلی پینگش از بقیه بالاتره که به پایداری شرایطش می صرفه . برای من که قبلا صبا و شاتل داشتم فعلن پارس بهترین محسوب می شه. قطعی هم بندرت اتفاق می افته . چیزی که چند ماه پیش صبا زرت و زرت قطع می شد . البته بگم اینا به منطقه مخابراتیتون بیشتر بشستگی داره و بعد سیاست شرکت مورد نظر .

هر كي از مخابرات گرفته بعد از چند ماه به اين نتيجه رسيده اشتباه كرده.

به چند علت:

1. سرعت وبگردي افتضاح (چون همه مشتركان دارن يكسره دانلود ميكنن و پهناي باند رو اشغال كردن)

2. پشنيباني خيلي ضعيف (خدا نكنه مشكلي براي اينترنتتون پيش بياد چون ديگه بايد قيدش رو بزنيد!)

3. با اينكه اسم نا محدود رو يدك ميكشه ولي در عمل زياد نميشه دانلود كرد. از صبح تا شب كه كامپيوتر رو براي دانلود بذاريد در نهايت اندازه اونهايي كه از شركتهاي خصوصي ADSL گرفتن و از شب تا صبح ميذارن دانلود مي كنيد! تازه پول برق و هزينه استهلاك هم در نظر بگيريد!

در نهايت هدف مخابرات اينه كه همه مردم به خاطر نامحدود بودن ADSL مخابرات رو به مخابرات بيارن، بعد كه شركتهاي خصوصي ورشكسته و تعطيل شدن نه تنها ADSL اش رو از نامحدود بودن دربياره بلكه خون مردم رو بكنه توي شيشه.

موافقم

:13:

چی بگم ولی فکر نکنم اینجور که شماها ریدید به مخابرات باشه !!!

ولی من الان تقریب راضیم ... 256 دارم و النم هم که پینگ گرفتم از 4.2.2.4 بین 160 تا 165 بود وخیلی خوبه . . .!!!

و سرعت دان هم همیشه خداوکیلی برای من ثابت بود و تقریب همون 30و31 رو میگیره !!

وی.پی.ان و .... هم روش به خوبی کار میکنه !!!

و اینکه با این دانلودینگ که من دارم فکر نکنم هیچ شرکتی دیگری با این هزینه بده !!!

یک خواهش از دوستان که از ISPخصوصی دارن لطفا در مورد سرعتشون و مقدار دانلودشون در سرویس شبانه اطلاعات بدن !! که مثلا شبا با چی سرعتی دان میکنن !؟؟

لطفا اطلاعات و تجربه هاتونو در اختیار بقیه بذارین !

ما که اینجا نمیخوایم شرکتی درست یا خراب کنیم و حرفای ما هم اونا *** حساب نمیکنن !! میخوایم با هم به جمع برسیم که کدوم ISP بهترین سرعت و دان رو میده !!! (البته مهم دان در شب) تا همه از سرعت و دان بالا لذت ببریم و از پولی که میدیم لذت ببریم

بسیار ممنون

شما کل روز با بهترین حالت که دانلود کنی 2.5 گیگ نمی شه . من در شش ساعت یک گیگ بیشتر از این دانلود می کنم . و در هنگام وبگردی از سرعت بالا لذت می برم . اما شاید این سرویس من تو منطقه شما به این خوبی نباشه .

lebesgue
30-04-2011, 12:58
دوست عزیز cell_phone، شما سرویس GP1-9X1 دارین؟
اگر اینطوره، سرعت دانلودتون در روز چقدر هست؟
آیا سرویس FP1-9X رو هم تست کردین؟
متشکرم

cell_phone
30-04-2011, 22:05
بله من همون سرویس جی دارم . سرعت دانلودم تو شبانه روز 188 هست .
البته چند وقت شده سرعت شب و روز یکی شده . قبلا شب اینقدر نبود .
من هیچ سرویس دیگری غیر جی از پارس نگرفتم.

masoudtr
30-04-2011, 22:23
و در هنگام وبگردی از سرعت بالا لذت می برم . اما شاید این سرویس من تو منطقه شما به این خوبی نباشه . __________________:31:
همچی می گی سرعت بالا
وب گردی که دیگه دیدن 4 تا صفحه بدون عکس نیست که 10 گیگ سه ماه کافی باشه
دو تا یوتیوب نگاه کنی دو تا فیلم اموزشی انلاین بخوای ببینی روزی 300-400 مگ مصرف میشه

mohrd
30-04-2011, 23:46
سلام دوباره..
با صحبت های دوستان در مورد پارس آنلاین، و تعریف های نسبی، به نظرتون مهاجرت از صبای 1024 به پارس آنلاین درسته؟
پارس آنلاین شبانه از چه ساعت/تا چه ساعتی هست؟ سرعت دانلود + پینگش در روزانه و شبانه چقدره؟
خیلی ممنون!

cell_phone
01-05-2011, 15:23
همچی می گی سرعت بالا
وب گردی که دیگه دیدن 4 تا صفحه بدون عکس نیست که 10 گیگ سه ماه کافی باشه
دو تا یوتیوب نگاه کنی دو تا فیلم اموزشی انلاین بخوای ببینی روزی 300-400 مگ مصرف میشه

من که یوتیوب نگاه می کنم . یکم دانلودم تو روز می کنم . سایت هم زیاد می رم . ده گیگ برای سه ماه من کافیه .
البته مسلما منم ناپرهیزی نمی کنم و نسبت به موجودی خرج می کنم . اما چندان مشکلی ندارم .

سلام دوباره..
با صحبت های دوستان در مورد پارس آنلاین، و تعریف های نسبی، به نظرتون مهاجرت از صبای 1024 به پارس آنلاین درسته؟
پارس آنلاین شبانه از چه ساعت/تا چه ساعتی هست؟ سرعت دانلود + پینگش در روزانه و شبانه چقدره؟
خیلی ممنون!

ببین دوست عزیز کار این شرکت ها حساب کتاب نداره . اما بی حساب کتاب ترینشونم صبانته یعنی مزخرف ترینشون صبانته . خودم دوسال مشترک صبانت بودم . در حالت کلی مخابرات و شاتل و پارس از صبا بهتره .
و بنظر من شما چه بری شاتل چه پارس به نفعت تموم میشه .

mt17770
01-05-2011, 18:34
من که یوتیوب نگاه می کنم . یکم دانلودم تو روز می کنم . سایت هم زیاد می رم . ده گیگ برای سه ماه من کافیه .
البته مسلما منم ناپرهیزی نمی کنم و نسبت به موجودی خرج می کنم . اما چندان مشکلی ندارم .

ببین دوست عزیز کار این شرکت ها حساب کتاب نداره . اما بی حساب کتاب ترینشونم صبانته یعنی مزخرف ترینشون صبانته . خودم دوسال مشترک صبانت بودم . در حالت کلی مخابرات و شاتل و پارس از صبا بهتره .
و بنظر من شما چه بری شاتل چه پارس به نفعت تموم میشه .

دوست عزیز ...
یک سوال هایی از پارس داشتم ( لطف کن عزیز به همش جواب بدی ممنون میشم فقط اگه میشه دقیق چون شاید واقعا رفتم پورتمو خالی کردم!! )

1. شما سرویس 128 یا 256 یا .. داری ؟
2. 3ماهه 10گیگ ، ها ؟
3. قیمت ها دوسته عزیز ؟؟
4. سرعت دان توی روز ؟؟
5. سرعت دان توی شب (زمان رایگان) ؟
6. گفتی توی یک شب چقدر میگیری به طور میانگین ؟؟ (دقیق لطفا)
6. زمان رایگانش از کی تا کی هستش ؟؟
7. شما لطف کن با cmd یک پینگ از 4.2.2.4 بگیر ؟؟ و ببین وضعیت تایم اوتش چطوره ؟ اصلا ببین تایم اوت داره ؟
8. شما کجا مشهد میشینین ؟؟

ببخشید واقعا زیاد پرسیدم ! برام خیلی مهمه . . .
دوستان دیگر هم اگه پارس آنلاین دارن لطف کنن

خیلی خیلی ممنون!!!

cell_phone
02-05-2011, 00:16
دوست عزیز ...
یک سوال هایی از پارس داشتم ( لطف کن عزیز به همش جواب بدی ممنون میشم فقط اگه میشه دقیق چون شاید واقعا رفتم پورتمو خالی کردم!! )

1. شما سرویس 128 یا 256 یا .. داری ؟ من 128 خریدم ولی تو پنل سایت پارس زده 256
2. 3ماهه 10گیگ ، ها ؟ ها بلی
3. قیمت ها دوسته عزیز ؟؟ قیمت که همونکه تو سایت پارس هست . اما بعضی از نماینده هاش سه ماه بگیری چهار ماه بهت می دن یعنی با پول سه ماه چهار ماه می دن و با پول شش ماه هشت ماه البته فقط برای سری اول بود . الانم نمی دونم هنوز برقراره یا نه
4. سرعت دان توی روز ؟؟ 188
5. سرعت دان توی شب (زمان رایگان) ؟ در حال حاضر 188
6. گفتی توی یک شب چقدر میگیری به طور میانگین ؟؟ (دقیق لطفا) 3.2 گیگ
6. زمان رایگانش از کی تا کی هستش ؟؟ 1 تا 6 برای همه و 1 تا 7 برای خیلی ها
7. شما لطف کن با cmd یک پینگ از 4.2.2.4 بگیر ؟؟ و ببین وضعیت تایم اوتش چطوره ؟ اصلا ببین تایم اوت داره ؟ پنگش از بقیه یکم بالاتره معمولا بلای 300 . تایم اوت نداره معمولا
8. شما کجا مشهد میشینین ؟؟ مرکز فرشچی

خیلی خیلی ممنون!!!

این ها همه برای من صدق می کنه شاید برای شما اینطور نشه.

mt17770
02-05-2011, 10:24
دوست عزیز ...

1. شما سرویس 128 یا 256 یا .. داری ؟
2. 3ماهه 10گیگ ، ها ؟
3. قیمت ها دوسته عزیز ؟؟
4. سرعت دان توی روز ؟؟
5. سرعت دان توی شب (زمان رایگان) ؟
6. گفتی توی یک شب چقدر میگیری به طور میانگین ؟؟ (دقیق لطفا)
6. زمان رایگانش از کی تا کی هستش ؟؟
7. شما لطف کن با cmd یک پینگ از 4.2.2.4 بگیر ؟؟ و ببین وضعیت تایم اوتش چطوره ؟ اصلا ببین تایم اوت داره ؟
8. شما کجا مشهد میشینین ؟؟

خیلی خیلی ممنون!!!

:19: خسته نباشی داداش من چی پرسیدم، شما چی جواب دادی !!؟ :31:
حالا شما بگو!

Amin Asterix
02-05-2011, 13:16
تو نقل قول جواب دادن.

1. شما سرویس 128 یا 256 یا .. داری ؟ من 128 خریدم ولی تو پنل سایت پارس زده 256
2. 3ماهه 10گیگ ، ها ؟ ها بلی
3. قیمت ها دوسته عزیز ؟؟ قیمت که همونکه تو سایت پارس هست . اما بعضی از نماینده هاش سه ماه بگیری چهار ماه بهت می دن یعنی با پول سه ماه چهار ماه می دن و با پول شش ماه هشت ماه البته فقط برای سری اول بود . الانم نمی دونم هنوز برقراره یا نه
4. سرعت دان توی روز ؟؟ 188
6. گفتی توی یک شب چقدر میگیری به طور میانگین ؟؟ (دقیق لطفا) 3.2 گیگ
6. زمان رایگانش از کی تا کی هستش ؟؟ 1 تا 6 برای همه و 1 تا 7 برای خیلی ها
7. شما لطف کن با cmd یک پینگ از 4.2.2.4 بگیر ؟؟ و ببین وضعیت تایم اوتش چطوره ؟ اصلا ببین تایم اوت داره ؟ پنگش از بقیه یکم بالاتره معمولا بلای 300 . تایم اوت نداره معمولا
8. شما کجا مشهد میشینین ؟؟ مرکز فرشچی

reza.0000
03-05-2011, 00:28
دوستان الان سرعت شبانه رایگان صبانت چنده ؟ چند مگ میشه دانلود کرد؟

urumchi
03-05-2011, 00:30
1 تا 6 برای همه و 1 تا 7 برای خیلی ها

یعنی چی؟ یعنی سیستم باگ داره بعضیا میتونن 1ساعت اضافه حال کنن؟

reza.0000
03-05-2011, 00:33
دوستان الان سرعت شبانه رایگان صبانت چنده ؟ چند مگ میشه دانلود کرد؟

mt17770
03-05-2011, 10:45

ممنون داداش ... من ندیدم ... چون اکثرا توی نقل قول جواب نمیدن دیگه دقت نکردم ... (برای همین شماره زدم)

" 4. سرعت دان توی روز ؟؟ 188
6. گفتی توی یک شب چقدر میگیری به طور میانگین ؟؟ (دقیق لطفا) 3.2 گیگ "

این 3مورد واقعا همینجوریه !!! :18::18::8:

بابا این که خیلی توپه !!

دوستان دیگه که پارس آنلاین دارن لطف کنن اگه میشه نظر بدن !!

cell_phone
05-05-2011, 03:45
یعنی چی؟ یعنی سیستم باگ داره بعضیا میتونن 1ساعت اضافه حال کنن؟

از قرار همینطوره

ممنون داداش ... من ندیدم ... چون اکثرا توی نقل قول جواب نمیدن دیگه دقت نکردم ... (برای همین شماره زدم)

" 4. سرعت دان توی روز ؟؟ 188
6. گفتی توی یک شب چقدر میگیری به طور میانگین ؟؟ (دقیق لطفا) 3.2 گیگ "

این 3مورد واقعا همینجوریه !!! :18::18::8:

بابا این که خیلی توپه !!

دوستان دیگه که پارس آنلاین دارن لطف کنن اگه میشه نظر بدن !!

فعلن که اوضاع من همین بود که گفتم . البته هیچ اعتباری به کار این شرکت ها نیست.

reza.0000
06-05-2011, 00:51
بچه ها صفحه ریز مصرف کاربران صبانت انگار ه ک شده و نمیشه واردش شد .خیلی مشکوکه ... درسته؟ 10 روزه که اینجوری شده .

مال شما هم اینجوری شده؟

ahmad710
06-05-2011, 10:57
مثل اینکه مخابرات هم کم کم داره اینترنت نا محدودش رو برمیداره چون دیروز یک طرحی رو راه انداخته به نام صبا که شامل سه طرح طلایی،نقره ای وبرنزی هست و همچنین ترافیکش هم محدوده.

masoudtr
06-05-2011, 15:18
مثل اینکه مخابرات هم کم کم داره اینترنت نا محدودش رو برمیداره چون دیروز یک طرحی رو راه انداخته به نام صبا که شامل سه طرح طلایی،نقره ای وبرنزی هست و همچنین ترافیکش هم محدوده.
این خبرو کجا زده چون تو بخش تعرفه ها که چیزی در مورد این ننوشته

ahmad710
06-05-2011, 15:48
این خبرو کجا زده چون تو بخش تعرفه ها که چیزی در مورد این ننوشته

تو خود سایت مخابرات خراسان رضوی تو قسمت تعرفه های adslکه برای ثبت نام میخوای اقدام کنی طرح صبا رو نوشته البته بگم که هنوز نامحدود ها رو برنداشته ولی این طرحی رو که گذاشته یکم مشکوک میزنه. طرح طلایی با ترافیک 3گیگ ماهی حدود9 تومن طرح نقره ای با ترافیک 2گیگ در ماه طرح برنزی با ترافیک یک گیگ حدود5500

mahdiooo
07-05-2011, 22:04
تو خود سایت مخابرات خراسان رضوی تو قسمت تعرفه های adslکه برای ثبت نام میخوای اقدام کنی طرح صبا رو نوشته البته بگم که هنوز نامحدود ها رو برنداشته ولی این طرحی رو که گذاشته یکم مشکوک میزنه. طرح طلایی با ترافیک 3گیگ ماهی حدود9 تومن طرح نقره ای با ترافیک 2گیگ در ماه طرح برنزی با ترافیک یک گیگ حدود5500
عزیز ما که چیزی ندیدیم میشه لینکش رو بدی ؟
برای 256 ماهی چند زده بود طرح طلایی؟

Sayam
07-05-2011, 23:00
بچه ها صفحه ریز مصرف کاربران صبانت انگار ه ک شده و نمیشه واردش شد .خیلی مشکوکه ... درسته؟ 10 روزه که اینجوری شده .

مال شما هم اینجوری شده؟

برای منم فیلتر شده (البته شاید هم فیلتر نیست ، یه چیز دیگه ست)
10 روز نه... فک کنم نرذیک یک ماه بشه...
کسی دلیلشو نمیدونه؟

عليرضا خان
08-05-2011, 22:59
تعرفه و وضعيت جديد سرويس هاي ADSL مخابرات خراسان رضوي:

ظاهرا پيش بيني ها خيلي زودتر از انتظار به وقوع پيوست!

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

برای منم فیلتر شده (البته شاید هم فیلتر نیست ، یه چیز دیگه ست)
10 روز نه... فک کنم نرذیک یک ماه بشه...
کسی دلیلشو نمیدونه؟

با قيلترشكن يا چيز پي ان باز ميشه

masoudtr
08-05-2011, 23:15
فکر نکنم نامحدود را بردارن من الان هر ماه حدود 22 تومن میدم این حتما مال اونایی است که مصرفشون کمه و3 گیگ بستشونه ولی سرعتش را ننوشته و اینکه شبانه داره یا نه؟

Amin Asterix
08-05-2011, 23:57
این طرح مثکه چند وقته اومده.رفیق میکی دو هفته پیش رفته بود بگیره بهش گفته بودن.مثکه مثل شاتل و صبا سرعت بالا هم میدن.کلا می خوان همه جوره این شرکت ها رو کله پا کنن.می خوان چه تو حجم و چه تو سرعت حرف اول رو بزنن.قیمت هم که قابل مقایسه نیست!

ahmad710
09-05-2011, 09:34
عزیز ما که چیزی ندیدیم میشه لینکش رو بدی ؟
برای 256 ماهی چند زده بود طرح طلایی؟

برو به لینک زیر:

MZ_Love17
09-05-2011, 09:40
چرا اینطوری کردن
عجب آدمایه ... هستن
.... به این ملت
:19::19:

خداکنه این خبر راست نباشه :41:

Amin Asterix
09-05-2011, 09:49
چرا اینطوری کردن
عجب آدمایه ... هستن
.... به این ملت
:19::19:

خداکنه این خبر راست نباشه :41:
چی میگی شما؟اتفاقی نیفتاده!!!!!!!!!!!!یک طرح ارزون در کنار نامحدود راه انداختن.

من هم 512 رو گرفتم بالاخره.چند روز دیگه از شاتل میرم رو مخابرات

MZ_Love17
09-05-2011, 09:57
چی میگی شما؟اتفاقی نیفتاده!!!!!!!!!!!!یک طرح ارزون در کنار نامحدود راه انداختن.

من هم 512 رو گرفتم بالاخره.چند روز دیگه از شاتل میرم رو مخابرات

آهان
یعنی این نامحدوده رو برنمی دارن؟؟؟ :27::31:

8211534635
09-05-2011, 14:18
سلام
می خواهم برای لپ تاپ و کامپیوترم اینترنت پر سرعت بگیرم شما کدام گزینه را برای شهر مشهد پیشنهاد می کنید
چون منطقه ما فیبر نوری است فقط باید از اینترنت مخابرات استفاده کرد که من هم ناراضی هستم
همچنین لپ تاپ هم هست که باید اینترنت سیار داشته باشد
ایرانسل edge modem
ایرانسل usb wimax
مبین نت usb wimax
با تشکر فراوان

fight12
09-05-2011, 17:13
من هم 512 رو گرفتم بالاخره.چند روز دیگه از شاتل میرم رو مخابرات[/QUOTE]

دوست عزیز شما چطوری 512 گرفتی ؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18::18::18::18:

Amin Asterix
09-05-2011, 19:08
به راحتی.مجوز مغازه یک بنده خدایی رو بردم گرفتم.البته خودم نرفتم پدرم رو فرستادم که نفهمن دنبال دانلود و این برنامه هام.:31:

ahmad710
09-05-2011, 19:53
به راحتی.مجوز مغازه یک بنده خدایی رو بردم گرفتم.البته خودم نرفتم پدرم رو فرستادم که نفهمن دنبال دانلود و این برنامه هام.

آقا شما مگه کجای مشهد زدگی میکنید که گرفتن 512 این قدر براتون سخته من که در عرض سه سوت با کارت دانشجوییم کارم حل شد یارو گفت سرعت بیشتری هم خواستی مشکلی نداره.:8:

Amin Asterix
09-05-2011, 19:56
ما احمد آبادیم.رفیقم خونشون عدل خمینی اونوراس به اونم گفتن 2 مگم بخوای بهت میدیم .ولی واسه من دو روز فقط تاییدش طول کشید!!

poloton7
10-05-2011, 16:03
سلام--
من اینترنت پرسرعت از شرکتهای خصوصی بگیرم---البته من الان از مخابرات با سرعت 256 دارم با ماهیانه 13 هزار تومان 3 ماه برای ازمایش گرفتم من چندان دانلود ندارم--می خواستم ببیندم کدام شرکت پشتیبانی خوبی دارد (البته من قبلا ازمخابرات از شاتل داشتم) وشبها سرعت دنلود بیشتری دارد----

fight12
10-05-2011, 16:24
آقا شما مگه کجای مشهد زدگی میکنید که گرفتن 512 این قدر براتون سخته من که در عرض سه سوت با کارت دانشجوییم کارم حل شد یارو گفت سرعت بیشتری هم خواستی مشکلی نداره.:8:

برادر من کارت دانشجویی هم بردم ندادن :31::31::31: گفتن مجوز اینا فقط و فقط به رئیس مرکز بستگی داره :19::19::19::21::21::21:

fight12
10-05-2011, 16:32
خوب دوستان خدانگهدار :31::31::31: 1 پست 25 دقیقه ارسالش طول میکشه :13:بریم کتاب بخونیم :evil:
:5:

A R A S H
10-05-2011, 19:02
دوستان من حدود 3 سال اینترنت صبا داشتم
اکثرا هم سرویس 128 با محدودیت 3 گیگ رو میگرفتم ماهی 13 تومن
الان حدود یه هفتست که دارم 512 نامحدود مخابرات رو استفاده میکنم(در حقیقت از صبا به مخابرات کوچ کردم) ماهی 20 تومن

من که خیلی راضیم.سرعت داونلودم روی 65 هست اما بسیار استیبل هستش،درسته بالا نمیره اما اصلا پایین تر نمیاد

چیزی که توی صبا خیلی دیده میشد

joe_satriani
10-05-2011, 20:04
الان حدود یه هفتست که دارم 512 نامحدود مخابرات رو استفاده میکنم(در حقیقت از صبا به مخابرات کوچ کردم) ماهی 20 تومن

من که خیلی راضیم.سرعت داونلودم روی 65 هست اما بسیار استیبل هستش،درسته بالا نمیره اما اصلا پایین تر نمیاد

با سلام
خوب خيلي خوبه
من هم ميخوام همينكار رو بكنم
اما ميترسم باز مالي در نياد اين مخابرات واسم
شما كدوم منطقه هستي؟
من اگه بگيرم 128 ميگيرم
به نظرت خوبه يا نه؟
و اينكه فيبر نوري هست خطتون يا مسي؟

موفق باشيد.

fayyaz
10-05-2011, 20:41
با سلام
خوب خيلي خوبه
من هم ميخوام همينكار رو بكنم
اما ميترسم باز مالي در نياد اين مخابرات واسم
شما كدوم منطقه هستي؟
من اگه بگيرم 128 ميگيرم
به نظرت خوبه يا نه؟
و اينكه فيبر نوري هست خطتون يا مسي؟

موفق باشيد.

به شما توصیه میکنم اصلا 128 نگیرین مخصوصا اگه قبلا از جای دیگه داشتین.حداکثر سرعت دانلود 15 - 16 و باز کردن صفحات خیلی کند .... اگه میتونید 512 به بالا بگیرید

mt17770
10-05-2011, 20:43
آقایون کسی از ابن سرویس محدوده مخابرات خبری نداره !؟

که سرعتش واقعا روی چند میدن !؟ یعنی مثل شاتل توی روز باز میذارن !!!؟ ؟ ؟

و اینکه ایا شبانه رایگان داره !؟ اگه داره سرعت روی چند میدن !؟ ؟

ممنون

joe_satriani
10-05-2011, 20:45

ممنون

با سلام
سرعتش كه سرعته واقعي و پايين هست
مثلا 128 چيزي بين 12 تا 16 هست
هميشه روي همين سرعت ثابت هست
و هيچ موقع بالاتر نميره
و اينكه كلا نامحدود هست اينترنتش و رايگان و غير رايگان نداره

موفق باشيد.

mt17770
10-05-2011, 20:47
در ضمن دوستان مخابراتی یک مورده دیگه . . .

جدیدا احساس نمیکنین پینگا خراب داره میشه !؟

مخصوصا توی ظهر به بعد که داغون میشه (باز البته شب خوب میشه)

نظره دوستان !؟؟

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

با سلام
سرعتش كه سرعته واقعي و پايين هست
مثلا 128 چيزي بين 12 تا 16 هست
هميشه روي همين سرعت ثابت هست
و هيچ موقع بالاتر نميره
و اينكه كلا نامحدود هست اينترنتش و رايگان و غير رايگان نداره

موفق باشيد.

عزیز دقت نکردی به صورته سوالم ...

من طرح جدید مخابرات رو میگم نه طرح نامحدودش ... من که اصلا الان خودم 256 نامحدوده مخابرالت دارم عزیز :31:

joe_satriani
10-05-2011, 20:47
در ضمن دوستان مخابراتی یک مورده دیگه . . .

جدیدا احساس نمیکنین پینگا خراب داره میشه !؟

مخصوصا توی ظهر به بعد که داغون میشه (باز البته شب خوب میشه)

نظره دوستان !؟؟

با سلام
فكر كنم كلا پينگ مخابرات هميشه بالا هست ت

موفق باشيد.

fayyaz
10-05-2011, 20:55
تعرفه های جدید یه مدت توی پنلم بود ولی الان دیگه نیست.شاید بیخیال شدن

poloton7
10-05-2011, 21:20

من اول شاتل داشتم ویک 2ماهی است کوچ کردم مخابرات با ترافیک 256 گرفتم اما بر عکس شما مال من استبیل چندان نیست--
1-عکس زیر زمانی در ویندوز هستم ونه دانلود می کنم نه مرورگر باز است

2-این هم عکسی از زمانی دارم باIDM دانلود می کنم

اما سرعت دانلودم 30 است--نمدانم چرا این قدر ناپدار است---

fayyaz
10-05-2011, 21:29
من اول شاتل داشتم ویک 2ماهی است کوچ کردم مخابرات با ترافیک 256 گرفتم اما بر عکس شما مال من استبیل چندان نیست--
1-عکس زیر زمانی در ویندوز هستم ونه دانلود می کنم نه مرورگر باز است

2-این هم عکسی از زمانی دارم باIDM دانلود می کنم

اما سرعت دانلودم 30 است--نمدانم چرا این قدر ناپدار است---

دوست عزیز شما باید در تنظیمات Du meter فقط کانکشنی که به نت وصل هستین باید تیک داشته باشه و
سرعتو روی کیلو بایت تنظیم کن.عکسی که گذاشتی سرعتی که DU meter محاسبه میکنه بر حسب کیلوبیت
هست

poloton7
10-05-2011, 21:33
دوست عزیز شما باید در تنظیمات Du meter فقط کانکشنی که به نت وصل هستین باید تیک داشته باشه و
سرعتو روی کیلو بایت تنظیم کن.عکسی که گذاشتی سرعتی که DU meter محاسبه میکنه بر حسب کیلوبیت
هست

این هم براساس کیلوبیت---ولی قسمت اول نکته ای گفتید کجای dumeter است----در ضمن دربعضی مواقع سرعت صفر می شود--

fayyaz
10-05-2011, 21:36
این هم براساس کیلوبیت---ولی قسمت اول نکته ای گفتید کجای dumeter است----در ضمن دربعضی مواقع سرعت صفر می شود--

Filter by network adapters

poloton7
10-05-2011, 21:57
Filter by network adapters

lمتشکر---منظورتون اینجاست---گزینه اول را تیک ان رابردارم---یعنی با برداشتن اون تیک چه اتفاقی می افتد؟؟؟

fayyaz
10-05-2011, 21:59
lمتشکر---منظورتون اینجاست---گزینه اول را تیک ان رابردارم---

بله..تیک Local Area ....رو بر دارید درست میشه

fight12
11-05-2011, 07:51

ممنون

با توجه به محدودیت حجمی و اینکه قیمت ۱۲۸ طلایی‌ با ۲ مگ طلایی‌ یکی‌ است احتمالا سرعتو باز گذاشتن ، البته اینجوری پیداست هر کی‌ از دوستان گرفته خبر بده

fight12
11-05-2011, 09:48
سلام
من سرویس 128 طلایی خریدم , دوستان نمی دونن کی وصل میشه!!!؟؟
کسی با من تماس نگرفت:13:

Amir_Niknam
11-05-2011, 09:59
دوستان تا حالا کسی از طریق سایت مخابرات خراسان جهت تمدید اینترنت استفاده کرده
می ترسم پول بریزم اصلا تمدید نشه

fight12
11-05-2011, 10:05
دوستان تا حالا کسی از طریق سایت مخابرات خراسان جهت تمدید اینترنت استفاده کرده
می ترسم پول بریزم اصلا تمدید نشه

من از این سامانه سرویس خریدم هنوز فعال نشده:13:

javad8033
11-05-2011, 10:26
آقا يه سوال دارم نميدونم جاش اينجا هست يا نه

من و دوستم هر دو از مخابرات مشهد سرويس 256 گرفتيم و هر كدوممون ميتونيم با يوزر و پسورد هم كانكت بشيم ميخوام بدونم امكانش هست كه يكيمون با هر دو خط كانكت بشيم وسرعتمون مثل 512 بشه اگه امكانش هست خواهش ميكنم يه توضيحي بدين با تشكر

fight12
11-05-2011, 10:35
آقا يه سوال دارم نميدونم جاش اينجا هست يا نه

من و دوستم هر دو از مخابرات مشهد سرويس 256 گرفتيم و هر كدوممون ميتونيم با يوزر و پسورد هم كانكت بشيم ميخوام بدونم امكانش هست كه يكيمون با هر دو خط كانكت بشيم وسرعتمون مثل 512 بشه اگه امكانش هست خواهش ميكنم يه توضيحي بدين با تشكر

دوست عزیز یه سری به اینجا بزن

mt17770
11-05-2011, 10:46
دوست عزیز یه سری به اینجا بزن

دوست عزیز شما گفتی از این سرویس های 128 محدود مخابرات گرفتی !؟؟

اگه گرفتی یک توضیح در مورده سرعته دان و حجم دانلودو و پینگو .... شبانه داره یا نه !؟

خیلی خیلی ممنون !!

fight12
11-05-2011, 11:02
آره گرفتم اما هنوز فعال نشده به محض اینکه فعال شد تست میکنم

fight12
11-05-2011, 13:55
خوب اینم تست سرعت من که سرویس 128 محدود که از مخابرات گرفتم
شبانه هم پرسیدم چیزی نگفت
سرعت پایدار نیست
با آی دی ام همین سرعتو دانلود میکنم بالاتر میره اما کم میشه:13:

mt17770
13-05-2011, 00:06
خوب اینم تست سرعت من که سرویس 128 محدود که از مخابرات گرفتم
شبانه هم پرسیدم چیزی نگفت
سرعت پایدار نیست
با آی دی ام همین سرعتو دانلود میکنم بالاتر میره اما کم میشه:13:

خیلی ممنون دوست عزیز ...

فقط یعنی چی از آخر !؟ ؟
شما الان IDM سرعت دان رو چند نشون میده ؟ ؟ ؟ یعنی باز مثل همون نامحدودا سرعت واقعی روی 15-16 میدن یا نه بیشتر ؟ ؟ ؟

شما برو توی CMD ویندوز بعدش اینو بزن ping 4.2.2.4 -t (پینگ میگیره) بعدش لطفا نتیجه رو اعلام کن که پینگت چنده و تایم اوت داره یا نه ؟ ؟ ؟

بعدش یعنی چی چیزی نگفت ! ! ! ! :18:
یعنی شبانه رایگان نداره ! ! اینکه خیلی داغونه ... لطفا دقیق بپرس!

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

mt17770
13-05-2011, 00:16
اینم تست اسپید من از سرویس 256 مخابرات نامحدود ...

اما سرعت دان من روی 30-31 رو قشنگ میگیرم با IDM ! ! ! نمیدونم اینجا چرا اینجوری میزنه (2بار هم تست کردم و دقیقا باز همین )