PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23

Ali_Moradi
17-10-2010, 22:54
سلام دوستان همشهري

منطقه اي كه من هستم مربوط به مركز تلفن امت ميشه پيش شماره تلفنم 258 ميباشد

درود دوست من
من خودم مرکز تلفن امت هستم با پیش شماره 259 ، دو سال هم هست ای دی اس ال استفاده میکنم
در ابتدا صبانت داشتم(حدودا یک سال) و الان مشترک شاتل هستم(حدودا ده ماهی هست).

اگر ممكنه منو راهنمايي كنيد بخصوص دوستاني كه مركز تلفنشون امت است.كدوم شركت ADSL در اين منطقه معمولا خدمات بهتري ميده كلا از هر نظر مثل سرعت ،پشتيباني و ارزاني و شبانه رايگان؟؟؟
با توجه به اینکه از هردو سرویس گرفتم شاتل رو پیشنهاد میکنم ، بدلیل کیفیت خدمات بهتر ، سرعت بالاتر و پایداری سرعت بهتر

در اولويت اول سرعت 128 و نهايتا 64 كيلو با اتصال به اينترنت حدود 3-4 ساعت در روز و به اضافه شبانه رايگان فعلا كارمو راه ميندازه.يه چيزي ميخوام كه از ديال آپ خيلي بهتر باشه

شاتل بیشتر مبانای خدماتش بر اساس میزان حجم مصرفی هست ، شما اگه از سرویس 128 شاتل بگیری سرعتی بسیار بالاتر از 128 اسمی بهت میدن. اما شبانش چندان تعریفی نداره ، اما از شبانه صبا نت بهتره.
کلا بنظرم کاش این شبانه رایگان رو بردان تا سرعت همیشه بالا باشه!

دوستاني كه سرعت 64 دارند لطفا بگند كه سرعتشون در حد اسمي است يا بيشتره؟؟؟؟چقدر؟؟؟

64 که دیگه جایی نداره و کمترینش 128 است ، که بازم میگم این تاثیری بر سرعت نداره چون تقریبا سرعتهای بین 128 و 512 و اینها یکی هست اما حجم مصرفی فرق میکنه

بنده با سرویس 128 شاتل سرعت دانلودم با IDM در لینکهای مستقیم بالا 200 هست و تقریبا همیشه همینطور بوده
زمانی که صبا نت داشتم سرعت دانلودم 50-70 بود.

لطفا يك مودم دو پورت LAN/USB كه به درد بخور باشه و با اكثر شركتها سازگار باشه معرفي كنيد با قيمت آن

مودم هم انواع مختلف داره ، من جدیداً برای محل کارم هم از شاتل سرویس گرفتم و از بازار مودم خریدم با مارک tplink مدل 8901 که هم لن هست و هم وایرلس به قیمت 42(از نمایندگیش) ، شما اگه لن تنها میخوای فکر کنم مدل 8811 هست که قیمتی حدود 20 و خورده ای داره و دوستان دارند و ازش کار هم کشیدند و مشکلی هم نداشته.

آيا به غير از صبا و شاتل شركت ديگه اي هم اين منطقه را پوشش ميدهد يا خير؟؟؟
تا اونجا که اطلاع دارم خیر ، اگر هم باشه شما فقط از این دو شرکت بگیر.

اگر سرعت 128 داشته باشيم و فقط وبگردي كنيم (مثلا در يك دقيقه بطور متوسط 4 تا 5 صفحه را باز كنيم) در يك ساعت تقريبا چقدر حجم مصرف ميشود؟
اطلاع ندارم.

با تشكر پيشاپيش از دوستاني كه اظهار نظر ميكنند.

موفق باشی - سوال دیگه ای بود در خدمتم

Greight
18-10-2010, 12:57
دوستان سرعت این سرویس ART 1 که 128 هست چقدر هست؟ آیا این هم مث 128 اکو هست (که بعید می دونم باشه)

عليرضا خان
21-10-2010, 17:30
دوستان عزيز!

از هرجا مي خواهيد ADSL بگيريد بگيريد اما از صبانت نگيريد كه پدر ما را درآورده است.

خدا اين صبانت را نصيب هيچ بني بشري نكند چرا كه دمار از روزگار آن شخص در خواهد آورد.

دلمان به يك دانلود شبانه خوش بود كه از اول مهر برداشته آن را محدود كرده.

cell_phone
21-10-2010, 21:00
درود بر دوستان همشهری عزیز

دوستان کسانی که مشترک صبانت هستند مثل بنده لطفا پاسخ بدن .
سوال : آیا برای شما هم تقریبا 20 ثانیه اول هر دانلود یا باز کردن یک صفحه با دو مگابیت هست و بعد به 512 کیلوبیت میرسه ؟
من تقریبا 3 ماه پیش وقتی اکانت 6 ماهه یک مگم تموم شد . بجای شارژ مجدد همون یک مگ 128 کیلو گرفتم .
و تو کل این مدت تقریبا ابتدا به مدت چند ثانیه سرعتم بالاس( تقریبا 2Mbit ) , بعد سرعت ظرف چند ثانیه به 512 میرسه ( بین 40KB تا 70KB ) . تنظیمات مودم رو هم چک کردم دیتا ریتم در مودم هم 2 مگابیت هست ( برابر همون ماکسیمم اسمی ) .
حالا داستان برای شما هم همین هست ؟
سپاس برای توجه و پاسخی که می دید , منتظرم .

Kamyar_AnathemA
22-10-2010, 04:28
بچه های مرکز فرشچی این جریان کابل برگردون چی بود ؟

برا شما چند روز قطع بود ؟

من 5 روز ADSL نداشتم !

sei_pm
22-10-2010, 10:15
بچه های مرکز فرشچی این جریان کابل برگردون چی بود ؟

برا شما چند روز قطع بود ؟

من 5 روز ADSL نداشتم !

5 روز :18: از کدوم شرکت سرویس داشتید؟ بوق خط وصل بود ولی Adsl قطع بود؟

Kamyar_AnathemA
23-10-2010, 13:42
از شاتل دارم

آره بوق وصل بود ولی adsl نداشتم

sei_pm
23-10-2010, 14:35
از شاتل دارم

آره بوق وصل بود ولی adsl نداشتم

به نظر شما عجیب نیست؟ چجور کابل رو برمیگردونند که بوق داره ولی لینک نداره:13:شاید مشکل داخلی خود شاتل بوده از مرکز مخابراتیتون بپرسید بهتره.

daniyal62
25-10-2010, 18:41
بالاخره از شر صبانت راحت شدم
اومدم فن آوا
512 گرفتم با 10 گیگ حجم دانلود و شبانه از ساعت 1 تا 7 رایگان شد 33 تومن
روزانه الان سرعتم حدود 60 میچرخه
شبانه رو هنوز امتحان نکردم
خودشون میگفتن شبا سرعت اصلا افت نمیکنه
خدا کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hardrock007
25-10-2010, 22:15
اومدم فن آوا
درسته افت نمیکنه

منهم از فناوا سرویس داشتم انتخاب خوبی کردید - مبارکه :7:

mkaze
26-10-2010, 15:21
با این فن آوا شبا چه قدر دانلود دارید؟

daniyal62
26-10-2010, 19:07
درسته افت نمیکنه

منهم از فناوا سرویس داشتم انتخاب خوبی کردید - مبارکه :7:

یعنی دیگه ندارین چرا؟

با این فن آوا شبا چه قدر دانلود دارید؟

خوشبختانه شبا اصلا افت نداره
سرعت بین 55 تا 60 میچرخه

behii
27-10-2010, 06:51
درود بر دوستان همشهری عزیز

دوستان کسانی که مشترک صبانت هستند مثل بنده لطفا پاسخ بدن .
سوال : آیا برای شما هم تقریبا 20 ثانیه اول هر دانلود یا باز کردن یک صفحه با دو مگابیت هست و بعد به 512 کیلوبیت میرسه ؟
من تقریبا 3 ماه پیش وقتی اکانت 6 ماهه یک مگم تموم شد . بجای شارژ مجدد همون یک مگ 128 کیلو گرفتم .
و تو کل این مدت تقریبا ابتدا به مدت چند ثانیه سرعتم بالاس( تقریبا 2Mbit ) , بعد سرعت ظرف چند ثانیه به 512 میرسه ( بین 40KB تا 70KB ) . تنظیمات مودم رو هم چک کردم دیتا ریتم در مودم هم 2 مگابیت هست ( برابر همون ماکسیمم اسمی ) .
حالا داستان برای شما هم همین هست ؟
سپاس برای توجه و پاسخی که می دید , منتظرم .

سلام

براي من هم همين طور هست. البته من 1 ماهه حجم دانلودي ام تموم شده فعلا از شبانه استفاده مي كنم تا سرعت ها درست بشه برم تمديد كنم.

mhtvseries
27-10-2010, 12:06
سلام دوستان.من امروز عضو انجمن شما شدم:20:. میخوام ADSL بگیرم. اومدم اینجا دیدم به به 352 صفحه مطلب هست:18:.حالا من نمیتونم همشو بخونم. راهنمایی میخوام.از چه شرکتی اشتراک بگیرم؟ من قاسم آبادم. ممنون

joe_satriani
28-10-2010, 22:28
سلام دوستان.من امروز عضو انجمن شما شدم:20:. میخوام ADSL بگیرم. اومدم اینجا دیدم به به 352 صفحه مطلب هست:18:.حالا من نمیتونم همشو بخونم. راهنمایی میخوام.از چه شرکتی اشتراک بگیرم؟ من قاسم آبادم. ممنون

با سلام
عضويتتون رو تبريك ميگم
اميدوارم مانا باشيد در انجمن

--
دوست عزيز شما براي چه استفاده اي ميخواي؟!
دانلود بيشتر داري؟
سرعت واست مهمه؟
محدوديت و نامحدوديت مهمه؟
قطعي و وصلي مهم نيست؟
هزينه واست مهمه؟
معيارات رو مشخص كن تا بشه راحتتر گفت

---
اما قبل از همه ي اينها بگيد كه خطتون كافوري نوري هست يا سيم مسي؟
چون اگه كافوي نوري باشيد مجبوريد يه نوع اينترنت رو بيشتر استفاده نكنيد - اونم اينترنت مخابرات هست

موفق باشيد.

acc
28-10-2010, 23:57
اومدم فن آوا

اتفاقا یکی از دوستای من خودش توی فن آوا کار می کنه .
میگه اصلا تعریفی نداره .
چرا پارس نگرفتی ؟

daniyal62
30-10-2010, 22:02
اتفاقا یکی از دوستای من خودش توی فن آوا کار می کنه .
میگه اصلا تعریفی نداره .
چرا پارس نگرفتی ؟
عالیه من که خیلی راضیم

cell_phone
31-10-2010, 06:13
درود بر تمامی همشهریان عزیز

آقا باز این اینترنت ما ته کشید . ترجیح میدم دیگه صبا یا شاتل نگیرم , البته اگه گزینه ی بهتری پیدا بشه ؟!!

در حالا حاضر 128 صبا سه ماه 9 گیگ داشتم به قیمت 39 هزار تومن .
پیشنهادتون چیه ؟

موارد مورد نیاز :

حداقل 2.5 گیگ در ماه حجم دانلود
حداقل 512 کیلو بیت سرعت
شبانه هم اگه داشته باشه بهتر
قیمت هم همین حول و حوش , بالا , پایین

خوب پیشنهاد بدین ؟؟؟ منتظرم , لطفا سریع

sei_pm
31-10-2010, 06:36
درود بر تمامی همشهریان عزیز

آقا باز این اینترنت ما ته کشید . ترجیح میدم دیگه صبا یا شاتل نگیرم , البته اگه گزینه ی بهتری پیدا بشه ؟!!

در حالا حاضر 128 صبا سه ماه 9 گیگ داشتم به قیمت 39 هزار تومن .
پیشنهادتون چیه ؟

موارد مورد نیاز :

حداقل 2.5 گیگ در ماه حجم دانلود
حداقل 512 کیلو بیت سرعت
شبانه هم اگه داشته باشه بهتر
قیمت هم همین حول و حوش , بالا , پایین

خوب پیشنهاد بدین ؟؟؟ منتظرم , لطفا سریع

اگر خطتون فیبرنوری بود می تونستید 256 نامحدود از مخابرات بگیرید ماهی حدود 13 تومن.

sol2n
31-10-2010, 10:20
اگر خطتون فیبرنوری بود می تونستید 256 نامحدود از مخابرات بگیرید ماهی حدود 13 تومن.

خط های فیبر نوری که نا محدود بودن،
جدیدا محدودیت دار شدن؟

sei_pm
31-10-2010, 14:04
خط های فیبر نوری که نا محدود بودن،
جدیدا محدودیت دار شدن؟

منظورتون رو متوجه نشدم؟
منظورم من این بود که مخابرات مشهد به ظاهر روی فیبر نوری فقط سرویس میده. بعضی از شهرها مثل اصفهان رو فیبرنوری فقط سرویس میدند ولی محدودیت حجمی داره که مشهد اینطوری نیست.

cell_phone
31-10-2010, 14:39

سپاس از پاسخ شما , ولی متاسفانه یا خوشبختانه فیبر نوری نیست .

امروز رفتم آمار پارس آنلاین و فن آوا رو گرفتم . این دو هم با تو جه به شرایط جدیدی که ارائه دادن می تونن جایگزین بشن . فقط می مونه نظر شما دوستان , که نظرت در مورد هر کدوم چیه ؟ مخصوصا اگه مرکز فرشچی هستید ؟

لطفا سریع جواب بدید ........:11:

daniyal62
01-11-2010, 01:32
من سرویس 512فن اوا رو دارم
شبانه و روزانش بین 50 تا 60 دانلود دارم
پینگش با صبانت فرقی نمیکنه
10 گیگ شبها از ساعت 1 تا 7 رایگان و جمعه ها کلا رایگان ماهی 33 تومن

eleram
01-11-2010, 05:23
سلام. من قبلا صبانت داشتم، (حدود یکی دو سال) بد نبود اما تازگی خونه رو عوض کردیم و چون پورت خالی جای ما نبود من موقتا پارس آنلاین گرفتم و الان خیلی راضی هستم... (دوبار زنگ زدن صبانت پورت هاش آمادست بذاریم؟ گفتم نه!)
سرویس من 128 ولی دانلود تا 256 داره قیمتش فقط یکم زیادتره از صبا (سه گیگ رومیده ماهی 16400!!)
الان صبانت 128 سه گیگ رو ماهی چند میده دوستان؟

البته از هر شرکتی که داشته باشید بازهم بستگی زیادی داره به مرکز مخابراتی تون... :)

acc
01-11-2010, 07:06
سلام .
منم دو سالی بود صبا داشتم . اوایل خیلی خوب بود . سرعت روزانش حدود 250 هم میشد ( با سرویس 128 ) !
این بخاطر این بود که پهنای باند رو باز می ذاشتن .
صبانت معمولا وسط تابستون افت سرعت داشت تا وسطای مهر که باز خوب میشد . امسال هم همین جوری بود تا اینکه پای سازمان تنظیم مقررات و اینا باز شد و دیگه سرعتش مثل قبل نشد . من حتی زنگ زدم پرسیدم گفتن دیگه پهنای باند رو باز نمی ذاریم . اگه سرعت بالا میخوای 1 مگ بگیر . ( دوستم الان 1 مگ داره سرعت دانلودش 160 بالا نمیر )

این شد که پارس گرفتم . الان بشدت هم راضی ام . ( سرویس 256 سه ماهه )
روزا معمولا بالای 150 دانلود می کنم تا 200 هم میرسه . فقط یعضی وقتا عصر سرعتش میاد دورو بر 70 - 90
شبانه هم بین 40 تا 200 بوده . گرچه من شیا زیاد استفاده نمی کنم ولی چند شی ساعت 2 استفاده کردم با 80 میگرفت .
یه چیز جالبی که واسه منو یعضی از دوستان اتفاق افتاده اینه که اینترنت من که قراره تا ساعت 6 رایگان باشه تا 7 رایگانه اگه یکسره کانکت باشم .
من قاسم آبادم شمارمم با 66 شروع میشه . مرکز تلفنشو نمیدونم چیه .

آها فقط صبا یه خوبی که داشت پینگ پایینش بود اگه اهل بازی آنلاین یاشی بهتره پینگ پایین تر باشه . پارس یه تلقی بالاتره ولی مشکلی پیش نمیاره

acc
01-11-2010, 07:17

10 گیگ واسه سه ماهه ؟
ماهی 33 تومن یا سه ماهه 33 تومن ؟

cell_phone
01-11-2010, 10:42

سپاس
عزیز من دیروز رفتم شرکت کیانت (امامت19) که مدعی هست نماینده ی اصلی فن آوا هست . ادعا های اون ها با حرف های شما توفیر داره . اونجا گفتم سرویس های 128 تا 1 مگ بازن و سرویس های 256 به بالا تا 2 مگ بازن .
شما که 512 گرفتی پس چطور سرعتت همون 512 هست ؟ شما کدوم مرکز مخابراتی هستید ؟ صابری که نیستی ها ؟

سلام. من قبلا صبانت داشتم، (حدود یکی دو سال) بد نبود اما تازگی خونه رو عوض کردیم و چون پورت خالی جای ما نبود من موقتا پارس آنلاین گرفتم و الان خیلی راضی هستم... (دوبار زنگ زدن صبانت پورت هاش آمادست بذاریم؟ گفتم نه!)
سرویس من 128 ولی دانلود تا 256 داره قیمتش فقط یکم زیادتره از صبا (سه گیگ رومیده ماهی 16400!!)
الان صبانت 128 سه گیگ رو ماهی چند میده دوستان؟

البته از هر شرکتی که داشته باشید بازهم بستگی زیادی داره به مرکز مخابراتی تون... :)

سپاس
دوست عزیز اینطور که بنده متوجه شدم شما سرویس GP1-9X1 از پارس آنلاین داری . باز هم بر طبق گفته ها ی خود شرکت پارس آنلاین ( مجتمع بهزاد - احمد آباد ) و همینطور نماینده فروشش ( انگیزه نگار خاوران-فرهاد ) سرویس های 128 طلایی شون تا 1.5 مگ بازه و به این قابلیت میگن ( Burst ) و می گفتن معمولا سرعت ها دور و بر 512 تا 1 مگ هست . ولی بر طبق گفته ی شما تا 256 هست , حتی 512 هم نیست .
سرعت شبانه چند هست ؟ در ضمن شما کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟
هر چند همه این ها به این بستگی داره که تو مرکز شما داستان چی باشه , تعداد مشترکین پورت شما چند تا باشن ؟ اهل دانلود باشن یا نه ؟ و.... ولی بازم با این سرعت ها برا من یکی نمی صرفه . منتظرم ببینم آخر کدوم مرکز هستی ؟ من مرکز فرشچی هستم ( 608).

سلام .
منم دو سالی بود صبا داشتم . اوایل خیلی خوب بود . سرعت روزانش حدود 250 هم میشد ( با سرویس 128 ) !
این بخاطر این بود که پهنای باند رو باز می ذاشتن .
صبانت معمولا وسط تابستون افت سرعت داشت تا وسطای مهر که باز خوب میشد . امسال هم همین جوری بود تا اینکه پای سازمان تنظیم مقررات و اینا باز شد و دیگه سرعتش مثل قبل نشد . من حتی زنگ زدم پرسیدم گفتن دیگه پهنای باند رو باز نمی ذاریم . اگه سرعت بالا میخوای 1 مگ بگیر . ( دوستم الان 1 مگ داره سرعت دانلودش 160 بالا نمیر )

این شد که پارس گرفتم . الان بشدت هم راضی ام . ( سرویس 256 سه ماهه )
روزا معمولا بالای 150 دانلود می کنم تا 200 هم میرسه . فقط یعضی وقتا عصر سرعتش میاد دورو بر 70 - 90
شبانه هم بین 40 تا 200 بوده . گرچه من شیا زیاد استفاده نمی کنم ولی چند شی ساعت 2 استفاده کردم با 80 میگرفت .
یه چیز جالبی که واسه منو یعضی از دوستان اتفاق افتاده اینه که اینترنت من که قراره تا ساعت 6 رایگان باشه تا 7 رایگانه اگه یکسره کانکت باشم .
من قاسم آبادم شمارمم با 66 شروع میشه . مرکز تلفنشو نمیدونم چیه .

آها فقط صبا یه خوبی که داشت پینگ پایینش بود اگه اهل بازی آنلاین یاشی بهتره پینگ پایین تر باشه . پارس یه تلقی بالاتره ولی مشکلی پیش نمیاره

سپاس
دوست عزیز اگه لطف کنی بگی شما کدوم سرویس رو گرفتی ممنون می شم و از کدوم شرکت ؟ چون من به نکته ی جالبی بر خوردم که نمایندش از خودش ارزون تر میده . بر خلاف دوستمون که میگه تا 256 میگیر ه, انگار شانس شما بهتره . و تو مرکز و بخصوص پورت شما شرایط بهینه تره . اگه لطف کنی امروز و امشب هم یه آمار بدی از سرعتت و پینگت ممنون میشم .
در ضمن پارس انلاین شبانش مثل صبا قطعی نداره ؟
یا مثل صبا ابتدای دانلود سرعت 2 مگ باشه بعد بیاد رو 512 بعد چند ثانیه ؟ منظورم اینکه سرعت ابتدا و انتها ی دانلود یکیه ؟

10 گیگ واسه سه ماهه ؟
ماهی 33 تومن یا سه ماهه 33 تومن ؟

با اجازه دوستمون من می جوابم . نه 33 تومن برای یک ماه هست . ایشون از قرار مایه دار تشریف دارن .
چون من لیست قیمت ها رو دارم و با گفته های ایشون میشه همون ماهی 33 تومن .

دوستان با سپاس از همه , من دیروز گفتم خطم رو از رانژه صبا خارج کنند . یکی دو روز حداقل طول میدن .
تو این فاصله می خوام تصمیم بگیرم بغیر از صبا و شاتل چی بگیرم , تا حالا که به فن آوا و پارس رسیدم .
خیلی لطف کردید آمار دادید . اگه کسی هم تو مرکز فرشچی از شرکتی غیر صبا و شاتل و مخابرات داره بیاد یه آماره کامل بده ببینیم چه گلی به سرمون بگیرمیم . :11:

daniyal62
01-11-2010, 15:42
سپاس
عزیز من دیروز رفتم شرکت کیانت (امامت19) که مدعی هست نماینده ی اصلی فن آوا هست . ادعا های اون ها با حرف های شما توفیر داره . اونجا گفتم سرویس های 128 تا 1 مگ بازن و سرویس های 256 به بالا تا 2 مگ بازن .
شما که 512 گرفتی پس چطور سرعتت همون 512 هست ؟ شما کدوم مرکز مخابراتی هستید ؟ صابری که نیستی ها ؟

سپاس
دوست عزیز اینطور که بنده متوجه شدم شما سرویس GP1-9X1 از پارس آنلاین داری . باز هم بر طبق گفته ها ی خود شرکت پارس آنلاین ( مجتمع بهزاد - احمد آباد ) و همینطور نماینده فروشش ( انگیزه نگار خاوران-فرهاد ) سرویس های 128 طلایی شون تا 1.5 مگ بازه و به این قابلیت میگن ( Burst ) و می گفتن معمولا سرعت ها دور و بر 512 تا 1 مگ هست . ولی بر طبق گفته ی شما تا 256 هست , حتی 512 هم نیست .
سرعت شبانه چند هست ؟ در ضمن شما کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟
هر چند همه این ها به این بستگی داره که تو مرکز شما داستان چی باشه , تعداد مشترکین پورت شما چند تا باشن ؟ اهل دانلود باشن یا نه ؟ و.... ولی بازم با این سرعت ها برا من یکی نمی صرفه . منتظرم ببینم آخر کدوم مرکز هستی ؟ من مرکز فرشچی هستم ( 608).

سپاس
دوست عزیز اگه لطف کنی بگی شما کدوم سرویس رو گرفتی ممنون می شم و از کدوم شرکت ؟ چون من به نکته ی جالبی بر خوردم که نمایندش از خودش ارزون تر میده . بر خلاف دوستمون که میگه تا 256 میگیر ه, انگار شانس شما بهتره . و تو مرکز و بخصوص پورت شما شرایط بهینه تره . اگه لطف کنی امروز و امشب هم یه آمار بدی از سرعتت و پینگت ممنون میشم .
در ضمن پارس انلاین شبانش مثل صبا قطعی نداره ؟
یا مثل صبا ابتدای دانلود سرعت 2 مگ باشه بعد بیاد رو 512 بعد چند ثانیه ؟ منظورم اینکه سرعت ابتدا و انتها ی دانلود یکیه ؟

با اجازه دوستمون من می جوابم . نه 33 تومن برای یک ماه هست . ایشون از قرار مایه دار تشریف دارن .
چون من لیست قیمت ها رو دارم و با گفته های ایشون میشه همون ماهی 33 تومن .

دوستان با سپاس از همه , من دیروز گفتم خطم رو از رانژه صبا خارج کنند . یکی دو روز حداقل طول میدن .
تو این فاصله می خوام تصمیم بگیرم بغیر از صبا و شاتل چی بگیرم , تا حالا که به فن آوا و پارس رسیدم .
خیلی لطف کردید آمار دادید . اگه کسی هم تو مرکز فرشچی از شرکتی غیر صبا و شاتل و مخابرات داره بیاد یه آماره کامل بده ببینیم چه گلی به سرمون بگیرمیم . :11:
تا جای که من میدونم نماینده فن آوا توی سلمان فارسی 5 هست منم از اونا گرفتم
اگه به سایت رسمی فن آوا برین لیست نماینده هاش رو زده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فن آوا گستر توس نماینده رسمی فن آوا هست که توی سلمان فارسیه

لیست قیمتاشون به رو تو فایل pdf زدن از سایتشون دانلود کنین

cell_phone
01-11-2010, 16:32
تا جای که من میدونم نماینده فن آوا توی سلمان فارسی 5 هست منم از اونا گرفتم
اگه به سایت رسمی فن آوا برین لیست نماینده هاش رو زده

فن آوا گستر توس نماینده رسمی فن آوا هست که توی سلمان فارسیه

لیست قیمتاشون به رو تو فایل pdf زدن از سایتشون دانلود کنین

عزیز من که فعلن نرفتم ازش بگیرم ع فقط در حد آمار گرفتن بود . که اگه بخوام بگیرم آمارشم در میارم .
در هر صورت از توجه و پاسخ شما سپاس گزارم . شما نگفتی آخر کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟
آخه یکی از رفقا تو وکیل آباده میگه 110 120 دانلود داره ؟!!!!!!:18:البته با همون سرویس 128 فکر کنم میگفت

آمار گرفتم از تهران کیانت نماینده جدیده و معتبره .

J.F.K
01-11-2010, 20:56
خاک بر سرا یک هفتست شبا دیس میشه دیگه ولصم نمیشه

acc
02-11-2010, 05:46
خاک بر سرا یک هفتست شبا دیس میشه دیگه ولصم نمیشه

برادر من اینجا تاپیک شرکت خاصی نیست که این حرفو بزنی:jealous:

cell_phone
05-11-2010, 20:45
آخر رفتم پارس آنلاین گرفتم . کلن بنظرم از صبا و شاتل بهتره , فقط یه مشکل داره پینگش بالاس .
که اونم آمارشو باس دربیارم . البته باید زمان بگذره تا نظر کلی وقطعی داد.

عليرضا خان
06-11-2010, 18:49
آخر رفتم پارس آنلاین گرفتم . کلن بنظرم از صبا و شاتل بهتره , فقط یه مشکل داره پینگش بالاس .
خيلي خوب كاري كرديد از صبانت كشيديد بيرون.

راستي چقدر طول كشيد رانژه خطتتون تخليه بشه؟

خودتون درخواست تخليه داديد يا خدشون تخليه كردند؟

acc
07-11-2010, 14:59

منم دقیقا موافقم . همه چیش خوبه به جز پینگش که یکم بالاتره .

ShA.GHOLAM
08-11-2010, 07:36
سلام
یکی از دوستام از مخابرات adsl گرفته 6 ماهه که 105 تومان برای 6 ماه پول داده
چون زیاد سرش در نمیامده از مخابرات نپرسیده
میخواست ببینه با این قیمت که برای 6 ماه داده اولا بنظرتون سرعتش چنده دوما ترافیک ماهیانه اش چقدره یعنی ماهی چند گیگ میتونه دانلود کنه

Amir_Niknam
08-11-2010, 12:03
سلام
یکی از دوستام از مخابرات adsl گرفته 6 ماهه که 105 تومان برای 6 ماه پول داده
چون زیاد سرش در نمیامده از مخابرات نپرسیده
میخواست ببینه با این قیمت که برای 6 ماه داده اولا بنظرتون سرعتش چنده دوما ترافیک ماهیانه اش چقدره یعنی ماهی چند گیگ میتونه دانلود کنه
پولي كه داده خيلي عجيبه چون هيچ جوري با قيمت هاي مخابرات جور در نمايد من در دفترم مخابرات دارم و از تعرفه ها خبر دارم البته اگر در چنذ هفته اخير تغيير نكرده باشه
تا جائيكه ميدونم مخابرات به خاطر خريد چند ماهه تخفيف نميده و قيمت سه ماهه با يكساله يكي هست و بايد به تعداد ماهها پول ريخت
براي سرويس 128 ماهي 10 تومن
256 حدودا ماهي 13
512 حدودا ماهي 21
ولي اين قيمت ها به هيچ عنوان اگر در 6 ضرب بشن 105 تومن نميشن
البته اين ها تا جائيكه من در منطقبه مخابراتيم خبر دارم هست و ظاهرا در كل مشهد ثابته
به هر حال مخابرات دانلودش نامحدوده و هر سرويسي گرفته باشه ميتونه هر چقدر خواست دانلود كنه من تو دفترم خيلي با اينترنت كار ميكنم و تا الان كه مشكلي نبوده اما اينكه ديگه چقدر سرعتش هست نتونستم با اين قيمت حساب كنم

Khan gholi
08-11-2010, 22:07
دوستان من مرکز مخابرات مطهری هستم ونزدیک چهار راه کلاهدور میشینم .پیش شماره هم 729 هست.الان حدود یکسال و نیم هست صبا دارم.اولا خوب بود. بعد مدتی باز در اورد باز مشکلی نداشتم ولی دیگه الان ازش خسته شدم.این از روزاش با سرعت داغونش و شبا که مخصوصا من فقط اینترنت بیشتر برای دانلود احتیاج دارم 350 مگ بیشتر نمیشه دانلود کرد
از مخابرات که مثل اینکه نمیشه بگیرم.یک جایی معرفی کنید که با قیمت 128 صبا,روزانه معمولی و شبا بتونم حداقل 1 گیگ رو دانلود کنم.با تشکر

hardrock007
09-11-2010, 01:18
دوستان من مرکز مخابرات مطهری هستم ونزدیک چهار راه کلاهدور میشینم .پیش شماره هم 729 هست.الان حدود یکسال و نیم هست صبا دارم.اولا خوب بود. بعد مدتی باز در اورد باز مشکلی نداشتم ولی دیگه الان ازش خسته شدم.این از روزاش با سرعت داغونش و شبا که مخصوصا من فقط اینترنت بیشتر برای دانلود احتیاج دارم 350 مگ بیشتر نمیشه دانلود کرد
از مخابرات که مثل اینکه نمیشه بگیرم.یک جایی معرفی کنید که با قیمت 128 صبا,روزانه معمولی و شبا بتونم حداقل 1 گیگ رو دانلود کنم.با تشکر
nدوست عزیز

با این مشخصات میتونید از شرکت فناوا اشتراک بگیرید

cell_phone
10-11-2010, 09:20
خيلي خوب كاري كرديد از صبانت كشيديد بيرون.

راستي چقدر طول كشيد رانژه خطتتون تخليه بشه؟

خودتون درخواست تخليه داديد يا خدشون تخليه كردند؟

درود , شرمنده دیر پاسخ میدم . چند روزی سر نزدم اینجا .

خط من یک روز طول کشید تا از رانزه خارج بشه توسط صبانت ( از قرار به پورتش نیاز داشتن :دی )
مسلما خودم درخواست تخلیه دادم .

منم دقیقا موافقم . همه چیش خوبه به جز پینگش که یکم بالاتره .

اره . نمی دونم والا داستانش چیه ؟ این پینگ بالا !!!

شما شبا چند تا چند وصل می شی ؟ چقدر می دانلودی ؟

شما بنظرم از پارس آنلاین بگیری بهتره .

hardrock007
11-11-2010, 01:04
این شاتل دیگه گندشو درآورده

سرعت سرویس Eco-2 مگ منو بدلیل دانلود شبانه ( بقوله خودشون زیاد که تو یکماه و نیم فقط 39 گیگ بوده ) بمدت 1 هفته اوردن روی 15 کیلو بایت

منکه ایندفعه دیگه تمدید نمیکنم و درخواست تخلیه میدم

به دوستان دیگه هم پیشنهاد میکنم دیگه از شاتل سرویس نگیرید

cell_phone
11-11-2010, 12:09
اصلن شاتل و صبا رو باید بن کنیم . ما که کردیم , شما چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟

J.F.K
13-11-2010, 12:18
خاک بر سرشون چند شبه سرعت افتضاحه تو مشهد شاتللللللللل

sol2n
13-11-2010, 12:37
از نظر من تنها بدیه شاتل اینه که بعضی وقتا هی dc میشه
میگن از مودمته
مودم linksys جزو مودم های ممنوعه شاتل ه!!!

sei_pm
13-11-2010, 12:50
از نظر من تنها بدیه شاتل اینه که بعضی وقتا هی dc میشه
میگن از مودمته
مودم linksys جزو مودم های ممنوعه شاتل ه!!!

این یک بهانه هست خود من 9 ماه قرارداد داشتم مودم هم wag160n بود همیشه هم میگفتند مودم شما ساپور نمیشه ولی مشکل dc اصلا نداشتم . فقط از ساعت 1 تا 7 سرعت رو محدود میکردند.

sasan7khat
17-11-2010, 03:57
سلام به همه دوستان دیگه دارم قات می زنم یکی به دادم برسه
من ساکن تبریزم الن 2 ماه ای دارم
30 تومان هزینه مودم
10 تومان نصب
54 تومان شارژ 6 ماه 128 آپ 512 حجم 10 گیگ
128 آپ 512 ینی صبح ها 128 شب ها 512
جمعا 94 تومن آب خورده حالا بگذریم
من یه روزی به یه تبلیق شرکت لایزر بر خوردم و رفتم دفتر فروش اول گفت ما زیر مجموعش بودیم ولی حالا خودمون یه شرکت جدیدیم پار آنلاین یا یه همچین چیزی جالبش این که گفت سایت ما هنوز راه اندازی نشده ما شاسگولم واسه یه ده دوازدهتومن گفتیم به قول خودشون ندارن دیگه تازه کارن یه ماه سایت میاد بالا و چون واسه گرفتن سرعت 128 به بالا هم مدرک دانشجویی و مدارک دیگه نخواست + اینکه گفت یه مگ هم بخوای مثله ای نیست ما هم شاسگولیدیم و از اینا گرفتیم
خوب ماه اول 4 گیگم پرید قضیه هم از این قرار بود که هر بار برای متوجه شدن حجم زنگ میزدیم و حجم رو می پرسیدیم حالا ماه دووم نشده 3 گیگمم پرید دیگه صدام درومد گفتم بابا آخه این حجم من کجا میره من که صبح وب گردی می کنم شبم میزارم 2 تا 8 دان البته الان کردک 2.5 تا 7 حالا من که 1800 دان کردم در چرا باید یگیگش از حجمم بره دوستان می خواستم به دونم این مامان**************** می تونن دستی حجم کسی رو هر چه قدر که می خوان کم کنن من البته این روند کمک کردن حجم تدیرجی بود و در ماه دوم اوج ختصی به خودش گرفت حدودا تا الان 50 گیگیی دانیدم با همین ساعات 2 الی 8 ولی 8 گیگ از حجمم رو خوردن چیزی هم که جالبه هم رو بی خوابی کشیدم چون یه بار دادم دانلود منیجر ساعت ویندوزمم اشتباه بود تو روز کم کرد فقط یه ساعت البته حالا از اون موقع بی خوابی می کشم وووووووووووو آیا همچین چیزی هست
تا الانم نفهمیدم با کدوم شرکت قرداد دارم تا این که این سایت به قول خودشون بالا بیاد ببینم لایزر یا پارس آنلاین که 100در100 این ماه هم همون پایین اینا فکر می کنم چون مشتری نمی تونه حجمش نگاه کن و می بینن یکی مثل من دوست داره به دان حجمش و می خورن

ممنون

SOHEILSTAR 2
17-11-2010, 08:51
سلام دوستان

اين سايت برنا پارس نماينده كدوم شركت توي مشهد است؟

سرعتش چه جورياست؟مالي هست يا نه؟

SA3EDLORD
17-11-2010, 09:21
بیین برو تو تاپیک adsl تبریز..........اونجا بهتر جواب میگیری:11:

daniyal62
17-11-2010, 16:55
سلام دوستان

اين سايت برنا پارس نماينده كدوم شركت توي مشهد است؟

سرعتش چه جورياست؟مالي هست يا نه؟

نماینده صبانته

ARTEIN
18-11-2010, 00:27
دوستان من از صبانت دارم و تا دو روز دیگه اکانتم تموم میشه و به خاطر سرعت افتضاح شبانش میخوام پورتمو تخلیه کنم.
پیش شماره من 667 هست که فکر کنم مرکزخاتم الانبیا باشه حال از دوستان درخواست میکنم یک شرکت خوب معرفی کنن که اولا شبانه اون مثل شاتل از ساعت 1 تا 7 باشه و پورت هاش مثل قدیمهای صبانت باز باشه و ثانیا سرعت روزانش کمتر از 30-120 نباشه.

درضمن با توجه به اینکه از ----- لینوکسی و شرینگ اینترنتی( سی سی کم) استفاده میکنم خیلی مهمه که پینگ پایین داشته باشه.

ممنون میشم دوستان مشهدی و بخصوص قاسم آبادی منو راهنمایی کنن.

ARTEIN
18-11-2010, 16:43
آقا کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟؟ کم فقط تا شنبه وقت دارم:41:

Amir_Niknam
18-11-2010, 16:48
دوستان سلام من هم همين وضعيت رو دارم مركز صابري هستم لطفا يك شركت مناسب معرفي كنيد

اولويت من دانلود شبانه با سرعت دانلود بالاست حجم و سرعت روزانه براي زياد مهم نيست

فن آوا و پارس رو تعريف زياد شنيدم لطفا دوستاني كه از اين دو شركت خصوصا تو مركز من سرويس داشتند نظرشون رو بگن

J.F.K
18-11-2010, 20:37
خاک بر سر این شاتل چند شبه داغون شده

Gamemaster
18-11-2010, 20:43
دوستان سلام من هم همين وضعيت رو دارم مركز صابري هستم لطفا يك شركت مناسب معرفي كنيد

اولويت من دانلود شبانه با سرعت دانلود بالاست حجم و سرعت روزانه براي زياد مهم نيست

فن آوا و پارس رو تعريف زياد شنيدم لطفا دوستاني كه از اين دو شركت خصوصا تو مركز من سرويس داشتند نظرشون رو بگن

من شاتل و پارسو دارم
هردو شب براي من اشغال
روز پارس چند روزيه كه داغان ولي شاتل همچنان استوار

masoudtr
18-11-2010, 23:35
دوستان من از صبانت دارم و تا دو روز دیگه اکانتم تموم میشه و به خاطر سرعت افتضاح شبانش میخوام پورتمو تخلیه کنم.
پیش شماره من 667 هست که فکر کنم مرکزخاتم الانبیا باشه حال از دوستان درخواست میکنم یک شرکت خوب معرفی کنن که اولا شبانه اون مثل شاتل از ساعت 1 تا 7 باشه و پورت هاش مثل قدیمهای صبانت باز باشه و ثانیا سرعت روزانش کمتر از 30-120 نباشه.

درضمن با توجه به اینکه از ----- لینوکسی و شرینگ اینترنتی( سی سی کم) استفاده میکنم خیلی مهمه که پینگ پایین داشته باشه.

قاسم اباد پارس انلاین خوبه
هم محلی :21::21::21:

ARTEIN
19-11-2010, 03:43
قاسم اباد پارس انلاین خوبه
هم محلی :21::21::21:

ممنون اقا مسعود

آیا شما 128 دارید؟ سرعت دانلود روزانه شما چنده؟ سرعت شبانه چنده؟ ممنون میشم پاسخ دهید.

در ضمن شبانه پارس از ساعت چند تا چنده؟
خودمونیم چقدر چند چند کردم:31:

عليرضا خان
19-11-2010, 11:18

از شاتل يا پارس آنلاين بگير.

mani6606
19-11-2010, 16:22
کدوم یک از دو شرکت پارس انلاین و شاتل سرویس بهتری دارند؟ قدیم شاتل زیاد دیسکانکت میکرد الان چه جوریاست؟ از بچه های مرکز صابری تا به حال کسی شرکت عوض کرده ؟ اخه این مرکز صابری همیشه با کمی پورت مواجه و همیشه منتظرن یک پورت خالی بشه حالا می خواستم بودنم کسی تجربه تعویض شرکت در مرکز صابری رو داره؟

yashm1365
19-11-2010, 21:19
واقعاً که
این سرعت منه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فن آوا ،مرکز تلفن صابری

یعنی افتضاحه

J.F.K
19-11-2010, 22:20
خاک بر سر شاتل دو هفتست یه قطره هم دانلود نداشتم! شبا قطع میشه
پار س آنلاین چطوره؟

mohammadjavadvh
20-11-2010, 00:50
سلام
آقا من کلی تاپیک خوندم موندم چیکار کنم؟!
متاسفانه مرکز صابری هستم!
حالا بین شاتل و پارس آنلاین موندم؟!
کل چیزی که میخوام
1) سرعت روزانه با سرویس 128، بشه 60-70
2) سرعت شبانه هم 30 باشه خوبه!
3) قطعی هم کم باشه
4) خیلی مهمه واسم! اینکه توی حالت ppoe اتوماتیک بره رو حالت شبانه و نیاز نباشه دوباره یک ID جدا واسه شبانه توی مودم عوض بشه!
لطفا سریعتر راهنمایی کنید، چون قرار داد شاتل فردا عصر میاره در خونه، من یکم به شک افتادم و ضمن اینکه پارس آنلاین قیمتاش مناسبترم هست نظرم رو گرفت
مرسی از همتون

SOHEILSTAR 2
20-11-2010, 07:41
سلام دوستان

اين سرعت شبانه اكو 128 شاتل اين شبا چه جوريه؟ ميشه يه وبگردي معمولي داشت يا نه؟؟؟

ميخوام ADSL بگيرم بيشتر كارم وبگرديه مركز امت هستم و ظاهرا فقط شاتل و صبانت اين منطقه رو پوشش ميده

حالا نظر شما چيه؟ كدومش بد كدومش بدتر؟

با تشكر

J.F.K
20-11-2010, 12:32
شبانه شاتل مزخرف
الان یه ماهه هیچی دانولد نداشتمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممم

mkaze
20-11-2010, 21:23
سلام

من مركز استقلالم الان صبانت دارم مي خوام برم از مخابرات بگيرم

به نظرتون خوبه يا نه؟
سرعت دانلودش ؟
به درد وبگردي مي خوره يا نه؟

خلاصه ما رو كمك كنيد

joe_satriani
20-11-2010, 21:33
سلام

من مركز استقلالم الان صبانت دارم مي خوام برم از مخابرات بگيرم

به نظرتون خوبه يا نه؟
سرعت دانلودش ؟
به درد وبگردي مي خوره يا نه؟

خلاصه ما رو كمك كنيد

با سلام
فیبر نوری اگه باشید مخابرات بهتون سرویس میده
---
خوب که خوبه - حجم نامحدود دارید
سرعت دانلود هم 12 الی 16 متغیر هست
به درد وبگردی هم میخوره

موفق باشید.

J.F.K
21-11-2010, 11:34
خاک بر سر شاتل با این سرعت شبانه
باید فسخ کنم

yashm1365
21-11-2010, 15:54
1تو منطقه صابری بهترین سرعت رو کی داره؟
2بهترین دانلود شبانه رو کی داره؟
3بهترین قیمت رو کی داره؟
من فن آوا دارم متوسط به پایینه . سرعت دانلودش 30 بیشتر نمی شه از 24 هم کمتر نمی شه. خوشم نمی یاد
4لایزر چطوریه؟

5الان یک چیزی رو فهمیدم که این منطقه بندی ها خیلی تاثیر گزاره ! مثلا یه جا فن آوا ترکونده یک جا مثل صابری زیر خط فقره !

این مربوط به یک بنده خدایی هست تو مشهد نمی دونم منطقه اش کجاست ولی 128 هست و تنها فرقش با من اینه که اون جمعه هاش رایگانه که فکر کنم بابتش 10 تومن بیشتر پول داده . حالا تفاوت رو نگاه کنین

acc
21-11-2010, 23:41
دوستی که توی قاسم آباد بود حتما از پارس بگیر .
روزا بین 60 تا 210 دانلود میده
شبا هم حد اقل 25 میده

J.F.K
22-11-2010, 20:27
منطقه فرشچی شاتل برا همه تِر زده یا فقط من؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_gh1991
22-11-2010, 22:47
شبا هم حد اقل 25 میده
شما چه سرویسی استفاده میکنی؟

Gamemaster
22-11-2010, 23:56
شبا هم حد اقل 25 میده
اره روزا خيلي خوبه ولي شبا نه
روزا تا 200 برام ميره

ARTEIN
23-11-2010, 04:17
شبا هم حد اقل 25 میده

اره روزا خيلي خوبه ولي شبا نه
روزا تا 200 برام ميره

دوستان با توجه به سرویسهای زیر میشه لطف کنید بگید شما از چه سرویسی استفاده میکنید؟ سرعت 20 که واقعا برای شبانه کمه چون برادرم از شاتل داره و شبانه اون از 60 کمتر نمیشه!

مدت سرویس سرعت ارتباط کد پکیج شبانه رایگان ترافیک حجمی پکیج هزینه پکیج سه ماهه 128 Kbps ~ 1Mbps FP1-3X فعال 3GB 207,000 128 Kbps ~ 1Mbps EP1-4X غیرفعال 4GB 298,275 128 Kbps ~ 1Mbps FP1-5X1 فعال 6GB 261,231 128 Kbps ~ 1Mbps FP1-9X فعال 9G 327,000 256 Kbps ~ 1.5Mbps GP1-9X1 فعال 10G 431,990 512 Kbps ~ 1.5Mbps FP5-3X+2 فعال 3+2GB 447,000 512 Kbps ~ 1.5Mbps FP5-9X فعال 9GB 567,000 1024 Kbps ~ 1Mbps FP10-4X+2 فعال 4+2GB 597,000

cell_phone
23-11-2010, 11:56
در مورد شبانه پارس باید بگم سرعت از 50 تا 70 در نوسان هست در ساعات 1 تا 6 , 6 تا 7 هم 190 (البته برای همه امکانش نیست نمیدونم چرا ؟!!!) . در نتیجه حداقل شبی 2 گیگ دانلود می کنه . که اگه بهترین سرور ها رو برای دانلود بزارید به 2.2 تا 2.5 گیگ هم شاید برسه. ولی با توجه به کمبود لینک مستقیم و اتفاده از تورنت و .... همون 1.5 تا 1.9 گیگ دان می کنه سیستم ما .

به روایت تصویر ......خخخخ :

Khan gholi
23-11-2010, 13:14
دوستان من بین فن اوا و پارس گیر کردم چون مخابرات من مطهری هست و پیش شماره هم 729 و نزدیک کلاهدوز میشینم
پارس انلاین 10 گیگ میده 3 ماه 43 تومان سرعت قرارداد 128.شبانه 1 تا 6 صبح(برای بعضی تا 7صبح میره)

فن اوا 12 گیگ میده 4 ماه 48 تومان سرعت قرارداد 512. شبانه رسما 1 تا 7 صبح
دوستان کسی هست در منطقه مخابرات مطهری از این دو شرکت گرفته باشه؟دانلود شبانه خیلی مهمه برام.اگر همین فن اوا با خیال راحت سرعت شباش از 60 پایین نمیاد بگین لطفا
من الان صبانت حرام خوره , ......... دارم و حدود 40 روز دیگه از شرش خلاص میشم .برای این که بخوام تغییر بدم باید قبلا به صبا بگم پورتم رو خالی کنه؟وصل شدن به شرکت جدید چه مدت طول می کشه؟

ARTEIN
23-11-2010, 14:42
من امروز دل به دریا زدم و به صبانت زنگ زدم پورت منو خالی کنه تا از پارس آنلاین بگیرم. انشاءالله تا چند روز دیگه که پارس وصل شد چگونگی کارایی اونو برای دوستانی که میخوان adsl بگیرن توضیح خواهم داد.

به امید نابودی هرچه زودتر شرکت دزد صبانت

acc
23-11-2010, 15:46
دوستان با توجه به سرویسهای زیر میشه لطف کنید بگید شما از چه سرویسی استفاده میکنید؟ سرعت 20 که واقعا برای شبانه کمه چون برادرم از شاتل داره و شبانه اون از 60 کمتر نمیشه!

سرویس من EP1-4X سه ماهه 4 گیگ 256
قیمتشم 30 هزار تومن + 10 هزار تومن هزینه رانژه

روزا بین 80 تا 200 . بیشتر همون 200
شبا کمتر از 30 نداشتم . زیاد استفاده نکردم نمیتونم دقیقا اطلاعات بدم . ولی یه شب ساعت 3 با 150 دانلود می کردم .
در ضمن میگن تا 6 رایگانه ولی برای من تا هفت رایگانه ( و خیلی از دوستان ) دقیقا از ساعت 6 تا 7 صبح سرعت بین 150 تا 200 بوده برام . اصلا هم حجم دانلودم کم نشده .
البته یه نکته ای که هستش اینه که شاید اگه بعد 6 کانکت شم رایگان نباشه . امتحان نکردم

دوستان اگه کسی می خواد پارس بگیره حتما همین سرویس منو به بالا یگیره تا مشمول ترافیک هدیه رایگان هم بشه .
همین عید قربان 1 گیگ ترافیک رایگان به همه دادن . 1 گیگ دیگه هم قراره یه کسایی که از این سرویس من به بالا دارن بدن .

( اصلاح میشه این 1 گیگ دومی که گفتمو الان زنگ زدم اضافه کردن )

من تاحالا فقط صبا و پارس داشتم . کلا پارس الان خیلی خوفه

SOHEILSTAR 2
23-11-2010, 19:00
سلام دوستان

من امروز به نمايندگي شاتل در مشهد زنگ زدم

درباره كارت طلايي هم پرسيدم كه قبول ميكنيد يا نه؟

گفتند كه اگر دوستانتون داره بايد حضوري بيايد تا سريالشو چك كنيم اگر موردي نداشت 10000 تومان تخفيف ميدهيم.

حالا دوستان كسي كارت طلايي داره كه قبلا استفاده نكرده باشه كه به من بده يا نه؟خدا خيرتون بده صد در دنيا و هزار در آخرت :31: :11:

راستي در مورد IP هم از طرف پرسيدم ظاهرا طرف چيزي حاليش نبود چون همش ميگفت كه ما همش يك IP داريم كه وقتي وصل ميشيد به همه اون IP رو ميديم من كمي توضيح دادم ولي اصلا نمي گرفت كه من چي ميگم منم ديگه بي خيالش شدم و يه سوال ديگه ازش پرسيدم.

حالا اين IP شاتل مثل مخابرات اشتراكيه يا اينكه تا وقتي كه ديسكانكت نكرديم از اون IP فقط يه نفر استفاده ميكند؟

من كه چاره اي ندارم مجبورم يا از صبانت بگيرم و يا از شاتل كه ظاهرا يكي از يكي ديگه بدتره

حالا اگر سرعت شبانه در حد اسمي هم باشه فعلا كارمو راه ميندازه.

ممنون ميشم اگر زودتر جواب بديد.

با تشكر

cell_phone
23-11-2010, 20:42
سرویس من EP1-4X سه ماهه 4 گیگ 256
قیمتشم 30 هزار تومن + 10 هزار تومن هزینه رانژه

روزا بین 80 تا 200 . بیشتر همون 200
شبا کمتر از 30 نداشتم . زیاد استفاده نکردم نمیتونم دقیقا اطلاعات بدم . ولی یه شب ساعت 3 با 150 دانلود می کردم .
در ضمن میگن تا 6 رایگانه ولی برای من تا هفت رایگانه ( و خیلی از دوستان ) دقیقا از ساعت 6 تا 7 صبح سرعت بین 150 تا 200 بوده برام . اصلا هم حجم دانلودم کم نشده .
البته یه نکته ای که هستش اینه که شاید اگه بعد 6 کانکت شم رایگان نباشه . امتحان نکردم

دوستان اگه کسی می خواد پارس بگیره حتما همین سرویس منو به بالا یگیره تا مشمول ترافیک هدیه رایگان هم بشه .
همین عید قربان 1 گیگ ترافیک رایگان به همه دادن . 1 گیگ دیگه هم قراره یه کسایی که از این سرویس من به بالا دارن بدن .

( اصلاح میشه این 1 گیگ دومی که گفتمو الان زنگ زدم اضافه کردن )

من تاحالا فقط صبا و پارس داشتم . کلا پارس الان خیلی خوفه

قضیه 1 گیگ اضافه بر اون 1 گیگ قبلی چیه ؟
برا من 3 ماه G هست 128 کیلو . فقط یکبار 1 گیگ 25/8 اضافه کردن و بس .

zodiac67
23-11-2010, 23:00
سلام
لطفا" یکی که فن آوا داره در مورد سرعت دانلود شبانه و روزانه سرویس 128 و 512 توضیح بده .مرسی :20:

acc
23-11-2010, 23:11
قضیه 1 گیگ اضافه بر اون 1 گیگ قبلی چیه ؟
برا من 3 ماه G هست 128 کیلو . فقط یکبار 1 گیگ 25/8 اضافه کردن و بس .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من زنگ زدم گفتم من مشمولم اینا هم چک کردن دیدن درسته . گفتن میذاریم توی لیست تا ترافیک اضافه بدیم . چند روز دیگه اضافه میشه
نیم ساعت بعدش اضافه کردن .
دست گلشون درد نکنه . خیلی حال میدن

cell_phone
24-11-2010, 01:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من زنگ زدم گفتم من مشمولم اینا هم چک کردن دیدن درسته . گفتن میذاریم توی لیست تا ترافیک اضافه بدیم . چند روز دیگه اضافه میشه
نیم ساعت بعدش اضافه کردن .
دست گلشون درد نکنه . خیلی حال میدن

رفیق اینو من قبلا خوندم . مساله اینکه شما هم مثل من 3 ماهه داری. ولی اینجا نوشته 3 ماهه به بالا
حالا یا شما 6 ماه داری یا من ملتف نشدم .

acc
24-11-2010, 07:44
رفیق اینو من قبلا خوندم . مساله اینکه شما هم مثل من 3 ماهه داری. ولی اینجا نوشته 3 ماهه به بالا
حالا یا شما 6 ماه داری یا من ملتف نشدم .

سه ماهه به بالا شامل سه ماهه هم میشه دیگه .
سرویس من اینه : EP1-4X سه ماهه 4 گیگ 256
اینو خودشون اضافه نمی کنن باید حتما زنگ بزنی

basketball
24-11-2010, 18:08
من شاتل گرفتم کارت طلایی هم گیر نیاوردم ولی این فن آوا یه کارت انداخته زنگ زدم گفتش ما سرویس 2 مگابایت هم به خونه میدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه گفت --- هم بهتون رایگان داده میشه؟
من فردا یا 2 شنبه سرویسم وصل میشه تخفیفی یا همچین چیزی بهم تعلق نمی گیره ترافیک اضافی ای ...

shayan_angelow
25-11-2010, 22:11
من بیشتره اینترنتای مشهد داشتم
صبانت که سرعت شبانش داغونه
شاتلم همینطور
فن آوا تا چند روز پیش 128 نامحدودش با 30 دانلود می کرد که الان شده 16 حداکثر
پارس آنلاین قبلا 128 نامحدودش داشتم که اونم با 16 اینا دانلود می کرد
من یه اینترنتی می خوام که صبحا با 200 اینا دانلود کنه شبا هم سرعتش خوب باشه
محدودیتشم ماهی 5 گیگ کمتر نباشه
قیمتشم مناسب باشه
چی پیشنهاد می کنین ؟

Kamyar_AnathemA
26-11-2010, 01:25
بچه ها میگن مخابرات از یک ماه دیگه برای سیم های مسی هم ADSL میده

از الان هم داره ثبت نام میکنه و اول هم به کسایی میده که از الان ثبت نام کنن

یکی از دوستام رفت و ثبت نام کرد

منم شنبه میرم ثبت نام میکنم

512 ماهی 20 تومن

خیلی عالیه

Amir_Niknam
26-11-2010, 16:06

512 ماهی 20 تومن

خیلی عالیه
تا 256 مشكلي نيست و ميشه راحت گرفت اما
512 رو به اين راحتي نميده البته بستگي به مركز مخابراتي هم داره شما كدوم مركزيت ؟

B.3.S.T
26-11-2010, 16:10
shatleشبانه سرعت وبگردیش خوبه فقط دانلود سرعتش فرغون میشه !اونم باز با idm میشه یجوری تحملش کرد(مثلآ 3 مگ رو تو 5 دقیقه دان کنید)....در حالی که طی روز همین 3 مگ رو میشه تو 20 ثانیه دانلود کرد!!!جدآ این شبانه خیلی چیز مسخره ای هست

masoudtr
26-11-2010, 16:43

512 ماهی 20 تومن

خیلی عالیه
قیمت که خیلی بالاست
نامحدوده؟
کدوم سایت اینو زده من که چند وقت قبل پرسیدم از مخابرات گفت نه

Amir_Niknam
26-11-2010, 17:29
قیمت که خیلی بالاست
نامحدوده؟
کدوم سایت اینو زده من که چند وقت قبل پرسیدم از مخابرات گفت نه
البته من هم هفته پيش پرسيدم گفتند نه روي سيم مسي نميدن
بله نامحدوده اما به راحتي 512 نميدن (با كارت دانشجويي اين جور حرفا كار راه نميفته بايد مدارك خيلي محكمي ببريد )

SA3EDLORD
26-11-2010, 17:33

512 ماهی 20 تومن

خیلی عالیه
اینجا نیشابور من سه ماهه 40000 تومن 256 گرفتم:5:
وقتی رفتم برا تمدید گفتم به یارو میشه بیشتر بگیرم؟گفت تازه الان میگن بیشتر از 128 ندین:18:
نمیدونم دیگه شما چجوریه قضیش

Kamyar_AnathemA
27-11-2010, 00:12
من مرکز فرشچی هستم

تو سایت که نزده منم از طریق دوستام متوجه شدم

نا محدود هم هست

میتونم 512 بگیرم چون آشنا دارم

Amir_Niknam
27-11-2010, 09:26
من مرکز فرشچی هستم

تو سایت که نزده منم از طریق دوستام متوجه شدم

نا محدود هم هست

میتونم 512 بگیرم چون آشنا دارم

من زنگ زدم پشتيبانيش ميگن روي سيم مسي نميديم ! اگر موفق شديد ثبت نام كنيد لطفا به ما هم خبر بديد تا از شر اين شركت هاي pap راحت شم

Amir_Niknam
27-11-2010, 22:32
دوستاني كه از مخابرات سرويس دارند امروز مشكلي نداشتند من رفتم شركت حتي يك صفحه هم باز نشد DNS رو هم عوض كردم فرق چنداني نكرد

joe_satriani
28-11-2010, 20:03
از کی سرویس بگیرم

با سلام
دوست عزیز شما بگید کدوم منطقه هستید و .... تا بشه گفت
هر سرویس دهنده ای در هر منطقه ای سرویس نمیده

موفق باشید.

Amir_Niknam
28-11-2010, 21:06
اينجا كسي از مخابرات سرويس نداره
مرتبا قطع و وصل ميشه و يا اصلا صفحه باز نميكنه كسه ديگه اي هم اين مشكل رو داره

roozbeh2000
29-11-2010, 18:12
سلام به بروبچ عزیز .

من شاتل دارم مرکز 15 خرداد . روزها 230 دانلود شبها هم 50 دانلود میکنم با idm
قبلا صبا داشتم ولی قطعیش خیلی مسخره شده بود . ضمنا شاتل مجانی هم زیاد میده .

از دوستان کسی لپ تاپ داره؟من تو وایرلس لپ تاپ یک کانکش می بینم به نام smc که مطمئنا مال این دور و بر و هم نیست . و البته پسورد داره . کسی میدونه این چیه؟ یا جایی که بشه امارش رو دراورد ؟

راستی ی فکر هم به ذهنم رسید . ایرانسل داره یک ماه نامحدود اینترنت موبایل میده به 10 تومن . میصرفه . سرعتش حدودا 10 تا 15 هست . یکی سیستم دارم قدیمی خوفناااااااااااک . با ی موبایل معمولی وصلش کنم به کامپیوتر بذارم 24 ساعته دانلود کنه:31:

bijibuji
01-12-2010, 07:10
بالاخره از مخابرت بگیریم یا نگیریم؟
کسی هست که از مخابرات داشته باشه؟
لطفا اسم مرکزش رو هم بگه و بگه کیفیت اش و سرعت اش چطوریه؟

joe_satriani
01-12-2010, 22:59

با سلام
اگه مخابرات بهتون اينترنت ميده حتما ازش بگيريد

موفق باشيد.

cell_phone
02-12-2010, 15:06
سلام به بروبچ عزیز .

من شاتل دارم مرکز 15 خرداد . روزها 230 دانلود شبها هم 50 دانلود میکنم با idm
قبلا صبا داشتم ولی قطعیش خیلی مسخره شده بود . ضمنا شاتل مجانی هم زیاد میده .

از دوستان کسی لپ تاپ داره؟من تو وایرلس لپ تاپ یک کانکش می بینم به نام smc که مطمئنا مال این دور و بر و هم نیست . و البته پسورد داره . کسی میدونه این چیه؟ یا جایی که بشه امارش رو دراورد ؟

راستی ی فکر هم به ذهنم رسید . ایرانسل داره یک ماه نامحدود اینترنت موبایل میده به 10 تومن . میصرفه . سرعتش حدودا 10 تا 15 هست . یکی سیستم دارم قدیمی خوفناااااااااااک . با ی موبایل معمولی وصلش کنم به کامپیوتر بذارم 24 ساعته دانلود کنه:31:

اون کانکشنی که شما می بینی یحتمل وایرلس هست . که پسورد گذاشته واسه خودش .

بنظرم نمی صرفه چون با سرعت 15 هم حساب کنی 24 ساعت میشه 1.23 گیگ با توجه به مصرف برق و صدای فن و 10 تومن و موبایل روشن یا خرید مودم جی اس ام نه اصلن نمی صرفه . بجای اینکار میتونی بری پارس بگیری که سرعت شبانش بیشتره یا فن آوا بگیری نامحدود ماهی 27 تومن 128 که تا یک مگ باز از قرار .....

اینکه از مخابرات بگیری یا نه داستان داره :

1 - از اونجایی که مخابرات رو فیبر نوری فعلن میده . شما فیبری یا نه ؟ اگه فیبری که باید بگیری ( البته قبلا گلدنت هم رو فیبر میداد فکر کنم ) .
2 - اگر فیبر نیستی که خوب بهت نمیده که بخوای بگیری :دی
بر فرض تو بگو هم مخابرات بهت بده هم خصوصی ها : خوب شما اهل دانلودی یا وبگردی ؟
اگه اهل دانلودی و آشنا تو مخابرات نداری بهتره خصوصی بگیری . چون اگه آشنا نداشته باشی بهت 128 بیشتر نمی دن . و در این حالت شبانه خصوصی ها کار 24 ساعت مخابرات رو می کنه . اگر هم که آشنا داری و میتونی بری 512 بگیری و البته 21 تومن هم ماهی بدی خوب مسلما بهتره بری از مخابرات بگیری .
دیدی داستان داشت . به عنوان مثال بنده اگه مخابرات هم بده نمی گیرم . چون سرعتش کمتره ( من وبگردی می کنم ) و همون شبانه برای دانلودم بسه . و البته 21 تومن زیاده من کمتر از 2 سومش رو الان میدم . :27:

SOHEILSTAR 2
02-12-2010, 17:45
سلام

اين TP-link و D-link توي مشهد نمايندگي داره يا نه؟قيمتهاش نسبت به جاهاي ديگه ارزونتره يا فرقي نداره؟
اگر نمايندگي داره آدرسشو لطف كنيد.

bijibuji
02-12-2010, 18:55
آشنا ندارم اما شرکت دارم
فک کنم با گواهی و مدارک شرکت بشه 256 گرفت
256 واسه وبگردی کافیه به نظرم
ضمن اینکه وقتی اکانت نامحدوده شما می تونی بذاری یک ماه تمام دانلود کنی و 13 تومن بدی
درصورتی که می ری به این دزد بی پدر و مادر (صبانت) ، ماهی 13 تومن می دی 3000 مگابات ترافیک بت می ده و همیشه هم قطعه
حالا سرعتش 512 هم که باشه اهمیتی نداره. سرعت وقتی مهمه که شما
1- وصل باشی
2- ترافیک داشته باشی

بنده با یه حساب سر انگشتی بهتون می گم 3000 مگابایت یعنی چقدر
فرض کنید 20 درصد سربار ترافیک داشته باشید (ناشی از اطلاعات کنترلی پروتکل های شبکه) یعنی :
3000 = x * 1.2
خوب حالا این ایکس چقدره؟ 2500 مگابایت
ده درصد هم آپلود داری، این می شه 2250 مگابایت یا 2.2 گیگابایت
یعنی شما تمام چیزی که می تونی در یک ماه دانلود کنی، 2.2 گیگابایت هستش
حالا فقط برو بشین حساب کن وقتی جیمیل رو باز می کنی، اپلت جاوایی که دانلود می شه 3 یا 4 مگابایته.
این یعنی فایلی که شما خواسته و دانسته دانلود کنی در اینترنت حدود 1.5 گیگا بایت هست در یک ماه
به شرطی که زیاد وب گردی نکنی
خوب این 1.5 گیگابایت به چه دردی می خوره؟

من حالم داره از این مملکت و از تمام سرویس ها و خدماتی که درش به ما گوسفندان عرضه می شه، به هم می خوره
همه عمرمون به این گذشت که اسم کشورهای دیگه رو ببریم و بگیم چقدر بهشون داره خوش می گذره

cell_phone
02-12-2010, 21:12
آشنا ندارم اما شرکت دارم
فک کنم با گواهی و مدارک شرکت بشه 256 گرفت
256 واسه وبگردی کافیه به نظرم بنظرم کافی که نیست , بلکه بسیار کم هم هست .
ضمن اینکه وقتی اکانت نامحدوده شما می تونی بذاری یک ماه تمام دانلود کنی و 13 تومن بدی
درصورتی که می ری به این دزد بی پدر و مادر (صبانت) ، ماهی 13 تومن می دی 3000 مگابات ترافیک بت می ده و همیشه هم قطعه من در مورد صبانت موافقم , اما من صبا ندارم
حالا سرعتش 512 هم که باشه اهمیتی نداره. سرعت وقتی مهمه که شما
1- وصل باشی
2- ترافیک داشته باشی

بنده با یه حساب سر انگشتی بهتون می گم 3000 مگابایت یعنی چقدر
فرض کنید 20 درصد سربار ترافیک داشته باشید (ناشی از اطلاعات کنترلی پروتکل های شبکه) یعنی :
3000 = x * 1.2
خوب حالا این ایکس چقدره؟ 2500 مگابایت
ده درصد هم آپلود داری، این می شه 2250 مگابایت یا 2.2 گیگابایت
یعنی شما تمام چیزی که می تونی در یک ماه دانلود کنی، 2.2 گیگابایت هستش
حالا فقط برو بشین حساب کن وقتی جیمیل رو باز می کنی، اپلت جاوایی که دانلود می شه 3 یا 4 مگابایته.
این یعنی فایلی که شما خواسته و دانسته دانلود کنی در اینترنت حدود 1.5 گیگا بایت هست در یک ماه
به شرطی که زیاد وب گردی نکنی
خوب این 1.5 گیگابایت به چه دردی می خوره؟ ما که دانلود رو در شب انجام میدیم . شبی 2 گیگ بسه . با شرایط فعلی .

من حالم داره از این مملکت و از تمام سرویس ها و خدماتی که درش به ما گوسفندان عرضه می شه، به هم می خوره
همه عمرمون به این گذشت که اسم کشورهای دیگه رو ببریم و بگیم چقدر بهشون داره خوش می گذره

ابتدا سعی عصبی نشی برات خوب نیست , بعد هم شما خودمختاری خودت رو گوسفند یا هر چی دوست داری بنامی ع اما نه ما رو . ما هم می دونیم داستان چیه ولی این راهش نیست .:13:

به هر جال صلاح مملکت خویش خسروان دانند .

SOHEILSTAR 2
03-12-2010, 09:15
سلام

اين TP-link و D-link توي مشهد نمايندگي داره يا نه؟قيمتهاش نسبت به جاهاي ديگه ارزونتره يا فرقي نداره؟
اگر نمايندگي داره آدرسشو لطف كنيد.

كسي نبود جواب بده؟؟؟

اين تاپيك چقدر سرد و بي روح شده!!!!!

bijibuji
03-12-2010, 13:28
سوالت رو بد جا پرسیدی
من دی لینک از چهار راه خیام، یه مجتمع تجاری کنار تک (نه خود تک) گرفتم با قیمت خیلی مناسب
نمایندگی می خوای چکار؟ یه مودم ای دی اس ال 30 تومنی ارزش نداره بری دنبال نمیانده بگردی
ارزونترین اش رو بخر بره

mehdi_halla
03-12-2010, 15:06
كسي نبود جواب بده؟؟؟

اين تاپيك چقدر سرد و بي روح شده!!!!!

سلام دوست عزیز.توی پی تی(forum.persiantools) مودم تی پی لینک 8811 رو با گارانتی 20 تومن میدن.3 تومن پول پستشه میشه 23.

SOHEILSTAR 2
03-12-2010, 18:20
سوالت رو بد جا پرسیدی
من دی لینک از چهار راه خیام، یه مجتمع تجاری کنار تک (نه خود تک) گرفتم با قیمت خیلی مناسب
نمایندگی می خوای چکار؟ یه مودم ای دی اس ال 30 تومنی ارزش نداره بری دنبال نمیانده بگردی
ارزونترین اش رو بخر بره

آخه اينجا تاپيك ADSL مشهده جاي ديگه نميشه بپرسم مودم هم كه يكي از وسايل ضروري ADSL محسوب ميشه:20:

پريشب رفته بودم نمايندگي شاتل براي ثبت نام ADSL سر راه از يكي دوتا مغازه قيمت گرفتم ديدم قيمتش بالاست چون توي يه سايت فروشگاهي 19500 زده بود در حاليكه اونا ميگفتند 27-28 تومن فقط يكي ميگفت 24 تومن كه اونم گفت الان ندارم سفارش بده دو سه روز ديگه بيارم منم گفتم ولش كن اينجوري الاف ميشم.:13:

گفتم بپرسم كه اگر نزديكه و ارزش رفتن رو داره برم از نمايندگيش بگيرم بهتره، هم براي تنوع محصولاتش هم براي قيمت ارزونترش و هم براي گارانتيش، شانس كه نداريم ميبني از هزارتا يكي خراب درمياد كه اونم نصيب من ميشه:31: اونوقت هي بايد برم و بيام و با فروشنده كل كل كنم اونم براي يه مودم بي ارزش :41:

منم به خاطر همين اينجا پرسيدم كه مجبور نباشم دنبالش بگردم گفتم هر كي بلد باشه ميگه ديگه:31:

به خاطر پاسختونم ممنونم:11:

gooznag
04-12-2010, 12:07
اه اه این شاتل چرا شبا هی قطع میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NetizeN
04-12-2010, 13:34
با خرید و نصب تجهیزات، شرکت مخابرات خراسان رضوی نیز پس از شرکت مخابرات تهران، کرج، قم و ... کار واگذاری سرویس اینترنت پرسرعت را بر روی کابل مسی آغاز کرد. هم اکنون بسیاری از مراکز تلفن مشهد درخواستهای متقاضیان را برای واگذاری سرویس ای دی اس ال بر روی کابل مسی می پذیرند. برای دریافت این سرویس تا پهنای باند 512 کیلوبیت در ثانیه به مرکز مخابراتی خود مراجعه کنید و برای دریافت مجوز استفاده از پهنای باند بالاتر بسته به مرکز مخابراتی خود به یکی از سه منطقه مخابراتی مشهد مراجعه کنید تا تأییدیه لازم را دریافت و به مرکز مخابراتی خود تسلیم کنید.
تعرفه سرویسها مطابق همان چیزی است که هم اکنون بر روی سایت شرکت مخابرات تهران در دسترس است(البته سه درصد مالیات بر ارزش افزوده به این رقم اضافه می شود):

ضمناً این سرویس ها فلت بوده و محدودیت حجمی برای استفاده ندارد.

sei_pm
04-12-2010, 17:25
با خرید و نصب تجهیزات، شرکت مخابرات خراسان رضوی نیز پس از شرکت مخابرات تهران، کرج، قم و ... کار واگذاری سرویس اینترنت پرسرعت را بر روی کابل مسی آغاز کرد. هم اکنون بسیاری از مراکز تلفن مشهد درخواستهای متقاضیان را برای واگذاری سرویس ای دی اس ال بر روی کابل مسی می پذیرند. برای دریافت این سرویس تا پهنای باند 512 کیلوبیت در ثانیه به مرکز مخابراتی خود مراجعه کنید و برای دریافت مجوز استفاده از پهنای باند بالاتر بسته به مرکز مخابراتی خود به یکی از سه منطقه مخابراتی مشهد مراجعه کنید تا تأییدیه لازم را دریافت و به مرکز مخابراتی خود تسلیم کنید.
تعرفه سرویسها مطابق همان چیزی است که هم اکنون بر روی سایت شرکت مخابرات تهران در دسترس است(البته سه درصد مالیات بر ارزش افزوده به این رقم اضافه می شود):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمناً این سرویس ها فلت بوده و محدودیت حجمی برای استفاده ندارد.

یعنی 512 رو به خانگی هم میدن؟
میشه لینک منبع رو هم بدید؟

gooznag
05-12-2010, 12:43
متاسفانه شاتل سرعت شبانه همچنان افتضاح و تنها راه فسخ قرارداده

cell_phone
05-12-2010, 18:07
این مخابرات که بکار ما نمیاد . ولی هر چه تعداد خدمات دهنده بیشتر کیفیت بیشتر ...و به نفع ما تموم میشه .
اینطوری شرکت های خصوصی هم ارزون تر میدن یعنی مجبورن بدن . چون ملت میریزن سر مخابرات اینام برای از دست ندادن مشترک یا سرعت رو می برن بالا یا حجم یا قیمت پایین که در هر صورت به نفع ماست .

bijibuji
05-12-2010, 23:02
این مخابرات که بکار ما نمیاد . ولی هر چه تعداد خدمات دهنده بیشتر کیفیت بیشتر ...و به نفع ما تموم میشه .
اینطوری شرکت های خصوصی هم ارزون تر میدن یعنی مجبورن بدن . چون ملت میریزن سر مخابرات اینام برای از دست ندادن مشترک یا سرعت رو می برن بالا یا حجم یا قیمت پایین که در هر صورت به نفع ماست .

ای کاش اینطوری بشه
من بعید می دونمچیزی توی ایران ارزون بشه
توی این چهل سال که همچین اتفاقی نیفتاده هیچ وقت

mhtvseries
07-12-2010, 00:54
آره عزیز. سرعت دانلود شبانه منم به 16 رسیده که واقعا افتضاحه.
اگه همینجوری پیش بره باید یه شرکت دیگه پیدا کنیم.
بچه ها پیشنهاد شما چه شرکتیه؟ البته من دانلود تو ساعات رایگان هدف اصلیمه.

hardrock007
07-12-2010, 01:52

من که یک ماهه فسخ کردم دقیقا بهمین دلیکه سرعت افتضاح شبانه و ترافیک بسیار پایین ماهیانه !

mojtabaalemi
07-12-2010, 06:52
توی این چهل سال که همچین اتفاقی نیفتاده هیچ وقت

بابا 40 ساله.
سیم کارت ارزون نشد؟ از 1 میلیون به سه تا 100 .؟

Baby nfs
07-12-2010, 19:36
سلام خدمت دوستان. در حال حاضر بهترین شرکت از نظر شما چی هست؟ میخوام واسه خونه بگیرم؟ یکی از دوستام پیشنهاد کرده برم صبانت 256 بگیرم. سرعت دانلودش چطوریه؟ پیشنهاد شما چیه؟ منطقه مخابراتیم هم نبوت هستش.
ببخشید همش سوال بود

mhtvseries
07-12-2010, 19:50
سلام خدمت دوستان. در حال حاضر بهترین شرکت از نظر شما چی هست؟ میخوام واسه خونه بگیرم؟ یکی از دوستام پیشنهاد کرده برم صبانت 256 بگیرم. سرعت دانلودش چطوریه؟ پیشنهاد شما چیه؟ منطقه مخابراتیم هم نبوت هستش.
ببخشید همش سوال بود
عزیز میخوای وبگردی کنی یا دانلودری؟ یعنی میخوای از دانلود رایگان شبانه ات استفاده کنی یا نه فقط تو روز؟
من شاتل دارم که بدرد دانلود نمیخوره جدیدا.

basketball
07-12-2010, 20:09
شاتل وضعش از صبانت بهتره!

Baby nfs
08-12-2010, 08:06
نه بیشتر وبگردی وبازی آنلاین. دانلود هم میکنم اما نه حجم بالا در حد متوسط. شبانه رایگان کدوم یکی بهتره؟ سرعتش چنده؟

راستی همین دوستم که پیشنهاد 256 صبا رو داده میگه سرعت دان من 200 هست:18:. جل الخالق من که باورم نشد واقعا همینطوریه؟

basketball
08-12-2010, 12:45
عزیزم سرعت توی روز شاتل واسه 128 240 است
تو شب حدود 40 تا 50
در کل همشون دزدن، فرقی نمیکنه از کی بگیری ولی اگر بیشتر وبگردی میخوای شاتل بهتره

Baby nfs
08-12-2010, 13:50
مودم فرقی نمیکنه چی بگیرم؟

basketball
08-12-2010, 14:39
مودم فرقی نمیکنه چی بگیرم؟
برو مجتمع تک یه مودم Planet بخر من دارم مودم خوبیه، حدود30 تا 35 تومن است 3 سال گارانتی داره در ضمن تایوانی است
تی پی لینک هم است

mhtvseries
08-12-2010, 22:25
عزیزم سرعت توی روز شاتل واسه 128 240 است
تو شب حدود 40 تا 50
در کل همشون دزدن، فرقی نمیکنه از کی بگیری ولی اگر بیشتر وبگردی میخوای شاتل بهتره
چرا عزیز اطلاعات اشتباه میدی. سرعت دانلود شبانه شاتل 16. امزوزم رفترم دفترشون گفتن واسه 128 سرعت دانلود 16 تازه میتونیم تا 3 هم کم کنیم شمام حق اعتراض ندارین.
فقظ از شاتل نگیر که علنا دزدن.از ما گفتن.

mhtvseries
09-12-2010, 05:58
سلام دوستان.
1-من شاتل دارم ولی میخوام قراردادمو فسخ کنم.نظرتون چیه؟
2-من مرکز رسالت 620 621 622 623 هستم.دوستانی که تو این منظقه ای دی اس ال دارن لطفا نظرشونو بگن که از چه شرکتی استفاده میکنن و سرعت دانلود شبانشون چقدره؟
ممنون از کمک همتون.

sei_pm
10-12-2010, 11:40
نه بیشتر وبگردی وبازی آنلاین. دانلود هم میکنم اما نه حجم بالا در حد متوسط. شبانه رایگان کدوم یکی بهتره؟ سرعتش چنده؟

راستی همین دوستم که پیشنهاد 256 صبا رو داده میگه سرعت دان من 200 هست:18:. جل الخالق من که باورم نشد واقعا همینطوریه؟

اگر مخابرات مشهد بهتون 256 نامحدود بده خیلی خوبه ماهیانه حدود 13000 تومن هستش.

mobin
10-12-2010, 18:32
من صبا 128 دارم . سرعت روزانه بالای 200 و شبانه 70 . بلوار دندانپزشکان . نمیدونم چرا همه شما از سرعت پایین مینالید!!!

cell_phone
11-12-2010, 21:29
من صبا 128 دارم . سرعت روزانه بالای 200 و شبانه 70 . بلوار دندانپزشکان . نمیدونم چرا همه شما از سرعت پایین مینالید!!!

عزیز شاید تو مرکز شما ترافیکی وجود نداره . یا شرایط خاصی دارید .
ولی در مراکز پر ترافیک همه شاکی هستند .

roozbeh2000
11-12-2010, 23:12

بهههههههههه چطوری هم محلی :10:

منم همین دندان پزشکان هستم شاتل دارم 230 روزانه 50 شبانه ولی ی چند شب پیش قاط زده بود شبانه هم 230 بود حال داد :27:

عليرضا خان
13-12-2010, 23:17
من از 10 صبح تا 8 شب اينترنتم قطع بود.

براي شماها هم همينطور بود؟

صبانت - مشهد - دندانپزشكان

mobin
14-12-2010, 05:57
من از 10 صبح تا 8 شب اينترنتم قطع بود.

براي شماها هم همينطور بود؟

صبانت - مشهد - دندانپزشكان
برای منم دو روزه تو همین ساعتها قطعه.

wichidika
14-12-2010, 19:15

مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی خبر داد:
راه اندازی 138 هزار پورت ADSL در خراسان رضوی:31:
موبنا- مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی از نصب و راه اندازی 138 هزار پورت اینترنت پر سرعت ADSL خبر داد.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا علی کارگزار اظهار داشت: درحال حاضر59 هزارمشترک ADSL از طریق شرکتهای PAP دراین استان پشتیبانی می شوند.
وی گفت: تعداد مشترکان ADSL مخابرات در حدود 5 هزار و 300 مشترک است و بزودی با نصب و راه اندازی 138 هزار پورت ADSL این مشترکان افزایش چشم گیری خواهند داشت.
کارگزار با اشاره به وضعیت شبکه دیتا در استان خاطر نشان کرد: هم اکنون 268 هزار و 863 منصوبه پورت پر سرعت در استان وجود دارد،یاد آورشد: طراحی شبکه در بعضی از کافوهای نوری مخابرات از نظر دیتا مناسب نیست که معایب آن بررسی ورفع خواهد شد.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان خراسان رضوی گفت : فیبرنوری یکی از تجهیزات انتقال صوت و دیتا است که در سرتا سر استان و زیر ساخت مخابراتی وجود دارد و ویژگی اصلی آن پهنای باند زیاد است که با تغییر تجهیزات متصل به آن این پنهای باند را می توان باز هم بیشتر و چند برابر کرد.

sajey
15-12-2010, 03:44
سلام دوستان عزيز
از عزيزان كسي adsl از شركت پيشگامان گرفته؟
سرعت دانلود در زمان رايگان چنده و در روز سرعت چنده؟
پشتيباني و سرويس دهي چگونه هست.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد. مرسي

sinadeath
16-12-2010, 14:10
سلام من قسمت سيد رضي هستم . كدوم isp برام مناسبه؟ برام پهناي باند مهم نيست فقط سرعت دانلود برام مهمه. ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي كنند؟ :5:

Gamemaster
16-12-2010, 14:38
بيا شاتل بگير حالشو ببر

online_amin
16-12-2010, 14:47
امروز (عاشورا) تلفن خونمون زنگ خورد وقتی ورداشتم یه صدای ضبط شده ای گفت: مشترک گرامی سرویس ADSL بر روی خط شما راه اندازی شده است. برای فعال سازی به مرکز مخابرات خود مراجعه نمایید.

قضیه چیه؟

اینترنت مخابرات بهتره یا شاتل؟

شاتل الان چند هفته ای هست که حسابی گند زده به هر چی سرعته. سرعتش در حد منفی صفر شده.

sei_pm
16-12-2010, 19:56
امروز (عاشورا) تلفن خونمون زنگ خورد وقتی ورداشتم یه صدای ضبط شده ای گفت: مشترک گرامی سرویس ADSL بر روی خط شما راه اندازی شده است. برای فعال سازی به مرکز مخابرات خود مراجعه نمایید.

قضیه چیه؟

اینترنت مخابرات بهتره یا شاتل؟

شاتل الان چند هفته ای هست که حسابی گند زده به هر چی سرعته. سرعتش در حد منفی صفر شده.

شما الان از شرکتی سرویس دارید؟
اگر سرویس ندارید مودم Adsl رو وصل کنید ببینید چراغ لینک ثابت میشه .
اگر مخابرات بهتون 256 نامحدود بده خیلی بهتر از شاتل هست. ماهی حدود 13000 تومن میشه.

online_amin
19-12-2010, 22:23
شما الان از شرکتی سرویس دارید؟
اگر سرویس ندارید مودم Adsl رو وصل کنید ببینید چراغ لینک ثابت میشه .
اگر مخابرات بهتون 256 نامحدود بده خیلی بهتر از شاتل هست. ماهی حدود 13000 تومن میشه.

از شاتل سرویس گرفتیم

truy
20-12-2010, 12:25
سلام من اکو 128 شاتل دارم
کسی میدونه چرا انقد سرعته آپلودش پایینه؟:13:
اینم تستش

hardrock007
20-12-2010, 13:35
دوستان

کجا میشه تعرفه های اینترنت مخابراتو دید ؟

sei_pm
20-12-2010, 19:37
از شاتل سرویس گرفتیم

اگر در حال حاضر از شاتل سرویس داری و وصله شاید اشتباهی این پیغام برای شما پخش شده.

دوستان

کجا میشه تعرفه های اینترنت مخابراتو دید ؟

'بفرمایید

samsam444
21-12-2010, 21:59
سلام دوستان.من 2.5 سال که از صبانت استفاده می کنم.الان زیاد راضی نیستم.چند تا سوال دارم:
1.منظور از دانلود یا وبگردی چیه؟مگه خیلی فرق داره که صفحه باز کنیم یا دانلود؟(بیشتر مصرف من وبگردیه)
2.اینترنت شبانه اصلا واسم مهم نیست.خوبیه اصلی شاتل شبانشه؟
3.این قابلیت که بشه از adsl دوستان و آشناها هم استفاده کنیم تو شاتل هم هست؟(مثل صبانت)
4.اگه شاتل بگیرم هزینه نصب اولیه هم دوباره میگیرن یا نه؟
در مجموع خوبه شاتلش کنم یا نه؟
ممنون

godfather_mk
21-12-2010, 22:08
من که از شاتل خیلی راضی هستم، پشتیبانی خیلی خوبی هم داره.قیمتش هم که از صبا نت کمتره.

hassan_sia
22-12-2010, 14:05
دوستان کسی اینجا از مخابرات مشهد adsl بالای 128 گرفته ؟ اوضاع سرعت / میزان قطعی / پشتبانیش چطوریه ؟؟

و اینکه میگن محدودیت دانلود نداره درسته یا خالیبندیه ؟ لطفا اگه کسی میدونه جواب بده الان

با اینترنت فوق گاگول :2: اومدم بیچاره شدم تا صفحه بالا اومد
(بر پدر فیبر نوری لعنت !)

amin_cracker
24-12-2010, 14:08
سلام دوستان.ميخوام اينترنت بگيرم اما هر كسي يه پيشنهادي ميده.موندم چيكار كنم.خونه هم تو آب و برقه.ميخوام بدونم دوستاني كه تو اين محدوده اينترنت دارن از چه شركتي گرفتن و آيا راضي هستن؟يه كافي نت هم نزديك خونمون هست كه از آفتاب سرويس مي گيره و سرعتش هم محشره.

cell_phone
28-12-2010, 12:11
افتاب نماینده پارس انلاین بود ولی در حال حاضر خوده پارس انللاین نماینده فروش داره .

Gamemaster
28-12-2010, 16:02
سلام دوستان.ميخوام اينترنت بگيرم اما هر كسي يه پيشنهادي ميده.موندم چيكار كنم.خونه هم تو آب و برقه.ميخوام بدونم دوستاني كه تو اين محدوده اينترنت دارن از چه شركتي گرفتن و آيا راضي هستن؟يه كافي نت هم نزديك خونمون هست كه از آفتاب سرويس مي گيره و سرعتش هم محشره.

درود بر بچه محل
من هم پارس دارم هم شاتل
ار هردو راضيم 0
ولي از شاتل بيشتر راضيترم بازم نزر خودت خاستي بيا ياهو بيشتر راهتمايشي :31:

mohsenslr
30-12-2010, 22:14
سلام
کسی از آسمان که جدید باز شده سرویس گرفته؟ چجوریاست؟؟

mojtabaalemi
08-01-2011, 12:22
دوستان کسی اینجا از مخابرات مشهد adsl بالای 128 گرفته ؟ اوضاع سرعت / میزان قطعی / پشتبانیش چطوریه ؟؟

و اینکه میگن محدودیت دانلود نداره درسته یا خالیبندیه ؟ لطفا اگه کسی میدونه جواب بده الان

با اینترنت فوق گاگول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اومدم بیچاره شدم تا صفحه بالا اومد
(بر پدر فیبر نوری لعنت !)

هم یکی از دوستام داره هم پسر خالم.
راضین.

mojtabaalemi
08-01-2011, 18:06
راستي محدوديت دانلود هم نداره قيمت يكماه ١٢٨هست ١٠٠٠٠و سرعت ٢٥٦رو هم با كارت دانشجويي اگه داشته باشي ميدن ١٢٥٠٠ تقريبا

omidtb
09-01-2011, 14:12

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمناً این سرویس ها فلت بوده و محدودیت حجمی برای استفاده ندارد.

این خبر واقعیت داره ؟:18:
لطفا منبع را اعلام کنید

joe_satriani
09-01-2011, 19:35
این خبر واقعیت داره ؟:18:
لطفا منبع را اعلام کنید

با سلام
بله دوست عزیز واقعیت داره
من ا زخوده مرکز مخابراتی شنیدم که اینطوری هست

موفق باشید.

mobin
10-01-2011, 17:14
دوستانی که وکیل آباد محدوده فارغ هستند قطعی مقطعی دارند؟( سابین ).
من چند روزیه گاهی در سرویس شبانه و گاهی روزانه قطعی دارم. خطای 718 که مطمئنم از شرکت صباست!

Gamemaster
10-01-2011, 17:26
صبا كه هميشه قطعه:27:
شركت عوض كن

omidtb
10-01-2011, 18:38
با سلام

موفق باشید.

برای درخواست سرویس به شماره ای باید زنگ بزنم؟:8:

درضمن از دوستان کسی از مخابرات مشهد ای دی اس ال گرفته پینگ و سرعتتون چقدره؟

Gamemaster
10-01-2011, 18:40
بايد به محابرات منطقتون مراجعه كنيد
I think

mobin
10-01-2011, 20:07
صبا كه هميشه قطعه:27:
شركت عوض كن
بیخیال:31:. من 3 ساله با صبا دارم کار میکنم تا بحال اینطور نبوده 2سال تهران یه ساله مشهد:10:

joe_satriani
10-01-2011, 22:06
دوستانی که وکیل آباد محدوده فارغ هستند قطعی مقطعی دارند؟( سابین ).
من چند روزیه گاهی در سرویس شبانه و گاهی روزانه قطعی دارم. خطای 718 که مطمئنم از شرکت صباست!

با سلام
سابین تازگیا همینطوری شده
محدوده ی سجاد هم دائم قطع و وصلی داره
البته چندروز پیش خیلی بیشتر بود

موفق باشید.

برای درخواست سرویس به شماره ای باید زنگ بزنم؟:8:

درضمن از دوستان کسی از مخابرات مشهد ای دی اس ال گرفته پینگ و سرعتتون چقدره؟

با سلام
شما بعد از درخواست میری توی لیست انتظار
تا واست ارائه بدن
اونطوری نیست که سریع واست اقدام بشه :31:

موفق باشید.

reza.0000
10-01-2011, 23:16
صبانت مشهد، حرومزاده های دزد چند شبه از ساعت 3 تا 7 صبح اینترنت شبانه قطع میشه .

...................

قطع و وصلی هم زیاد شده

omidtb
10-01-2011, 23:42
با سلام

موفق باشید.

شما از کدوم مرکز مخابراتی پرسیدین؟:13:

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

با سلام
سابین تازگیا همینطوری شده
محدوده ی سجاد هم دائم قطع و وصلی داره
البته چندروز پیش خیلی بیشتر بود

موفق باشید.

با سلام
شما بعد از درخواست میری توی لیست انتظار
تا واست ارائه بدن
اونطوری نیست که سریع واست اقدام بشه :31:

موفق باشید.

خوب من الان شاتل دارم میتونم الان درخواست بردم تا برم تو لیست انتظار تا وقیت که نوبتم شد برم قرار داد شاتل رو فسخ کنم تا خطم آزاد بشه و از طرف مخابرات رانژه بشه؟

saeed2006200610
11-01-2011, 00:39
سلام خدمت اساتيد گرامي.
من تازه ميخوام adsl بگيرم منطقه قاسم آباد مركز رسالت.
مي خواستم بدونم واسه اين منطقه بهترين سرويس دهنده كدوم شركته؟صبا يا شاتل يا پارس آنلاين يا...؟ آيا مخابرات هم اين منظقه رو سرويس ميده؟
برام سرعت دانلود هم روزانه وهم شبانه مهمه.
قيمتش هم برام مهمه يعني خيلي نجومي نباشه ديگه.

mr.nima
13-01-2011, 00:20
سلام دوستان . من در منطقه ی خیابان دریادل ( آیت الله کاشانی ) ساکن هستم . به نظر شما از کدام یکی از شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت پر سرعت سرویس بگیرم بهتره ؟ هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت . لطفا منو راهنمایی کنید ؟

moeenrpg
13-01-2011, 00:20
دو روزه که سرعت مخابرات من کم شده تقریبا نصف شده
برای شماها هم همینطوریه؟؟
اشکال از کابل lan و اینا میتونه باشه؟

joe_satriani
13-01-2011, 17:31
دو روزه که سرعت مخابرات من کم شده تقریبا نصف شده
برای شماها هم همینطوریه؟؟
اشکال از کابل lan و اینا میتونه باشه؟

با سلام
از چه شركتي ميگيريد؟
من از صبانت ميگيرم
برام برعكس شده
سرعت رفته روي 200 :31:
بله از كابل هم حتما ميتونه باشه

موفق باشيد.

Rossoneri
14-01-2011, 00:43
صبانت یک هفته ای میشه واسه من سرعت روزانه اش خیلی پایین اومده! بعضی مواقع سایت هم بزور باز میکنه! من مرکز مخابرات 15 خرداد هستم.

mohsenslr
14-01-2011, 15:01
سلام
کسی از آسمان که جدید باز شده سرویس گرفته؟ چجوریاست؟؟

واقعا کسی از این شرکت سرویس نگرفته؟ من زنگ زدم گفتن الان یوزرهامون کمه و سرعت شب و روز یکیه!
نمیدونم بگیرم؟؟ نگیرم؟؟؟ :13:

sasha4201
15-01-2011, 08:23
سلام به دوستان
اینکه واسه سرعت بیشتر از 512 باید محوز داشته باشی راسته؟
و اینکه اگه سرعت دانلود 128-واقعا 16 باشه که gprs ایرانسل بیشتر از اینه هزینش هم کمتره. من از 18 تا 28 سرعت دانلودم بوده

karan banggg
16-01-2011, 13:15
سلام دوستان عزیز اگه میشه منو یکم راهنمایی کنید. من خونمون دانشجو (نزدیک چهار راه) . هالا پشتیبانی کودوم شرکت از این منطقه بهتره؟ من پست های قبلو نگاه کردم همه اکثرا میگن شاتل و صبانت. هالا میخوام بدونم سرعت دانلود اینا چه طوریه؟ من ظرفیت نامحدود میخوام. اگه قیمتشون و چند ماه بودنشون هم بگین دمتون خیلییییییی گرم:40:

mohrd
16-01-2011, 18:11
سلام.
برای قیمت می تونید به سایتشون مراجعه کنید::

البته سرویس های نماینده های صبانت فرق داره .. و باید توی سایت خود نماینده (مثلا سابین: sabinnet.com) نگاه کنید

joe_satriani
16-01-2011, 23:06
سلام دوستان عزیز اگه میشه منو یکم راهنمایی کنید. من خونمون دانشجو (نزدیک چهار راه) . هالا پشتیبانی کودوم شرکت از این منطقه بهتره؟ من پست های قبلو نگاه کردم همه اکثرا میگن شاتل و صبانت. هالا میخوام بدونم سرعت دانلود اینا چه طوریه؟ من ظرفیت نامحدود میخوام. اگه قیمتشون و چند ماه بودنشون هم بگین دمتون خیلییییییی گرم:40:

با سلام
ما هم دانشجو هستیم
از سرویس صبانت استفاده میکنم
و سرعت و همه چیزش که خوبه
توی این چندسالی که داشتم قطعی زیاد نداشتم
اما شاتل هم بدک نیست
چون به نظر میرسه یه سری تغییرات توی سروراش و تجهیزاتش انجام داده که خوب شده

موفق باشید.

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

یکی منو راهنمایی کنه...
من میخام دو سه تا فیلم دانلود کنم... فک میکردم از کافی نت میشه اما دو جا رفتم نمیشد ظاهرا به خاطر ظرفیت دانلوده.... حالا باید چیکار کنم؟ بهترین راه چیه؟ اگه بخوام adsl بگیرم فقط برای یک مدت کوتاه ( چند روز یا نهایتش یک ماه ) میخام و اگه بشه پول مودم ندم خیلی خوبه

با سلام
معمولا کافی نت ها به اضای هر مگ یا گیگی که دانلود کنید هزینه ای میگیرن
شما اگه میخوای برای چندتا فیلم اینترنت بگیری که نمیصرفه
یا یکی و پیدا کنی بهش هزینه ترافیکش و بدی و فیلم و دانلود کنه واست خوبه
وگرنه راهی دیگه نیست

موفق باشید.

سلام به دوستان
اینکه واسه سرعت بیشتر از 512 باید محوز داشته باشی راسته؟

با سلام
بله دوست عزیز باید مجوز و نامه و ... داشته باشی

موفق باشید.

Baby nfs
17-01-2011, 16:01
مثل اینکه صبانت یه مدتی اشکالاتی براش پیش اومده. اخه تو یکی دو هفته گزشته سرعت بعضی وقتا خیلی میاد پایین تازگیا هم که تند تند قطع میشه و برای کانکت شدن هم کلی اعصابمو بهم میریزه. کسی میدونه این مشکلات کی رفع میشن؟ من تو قاسم آباد هستم اندیشه.
در ضمن دوستانی که 128 شاتل دارن اگه امکانش هست بگید سرعت دانلودتون تو روز و شب چنده؟
سپاس

joe_satriani
17-01-2011, 18:52
مثل اینکه صبانت یه مدتی اشکالاتی براش پیش اومده. اخه تو یکی دو هفته گزشته سرعت بعضی وقتا خیلی میاد پایین تازگیا هم که تند تند قطع میشه و برای کانکت شدن هم کلی اعصابمو بهم میریزه. کسی میدونه این مشکلات کی رفع میشن؟ من تو قاسم آباد هستم اندیشه.
در ضمن دوستانی که 128 شاتل دارن اگه امکانش هست بگید سرعت دانلودتون تو روز و شب چنده؟
سپاس

با سلام
بله يه مدتي بود بعضي از مراكزش خراب بود
اما الان به حالت عادي برگشته
من توي روز بالاتر از 230 دانلود هست و شب رو هم امتحان نكردم
اشتراكمم 128 هست

موفق باشيد.

Rossoneri
18-01-2011, 12:30
واسه من بعد از دو هفته سرعت پایین امروز بالاخره یکم بهتر شده و به نزدیک 30 رسیده ولی هنوز هم مثل گذشته به بالاتر از 100 کیلوبایت نرسیده.

Baby nfs
18-01-2011, 14:48
من الان با دانلود کردم تو رنج 130kb دانلود میکرد. شبانه هم مثل قبل شده. به نظر میاد به حالت قبل برگشته ولی افزایش سرعتی رو من نمیبینم.

با سلام
بله يه مدتي بود بعضي از مراكزش خراب بود
اما الان به حالت عادي برگشته
من توي روز بالاتر از 230 دانلود هست و شب رو هم امتحان نكردم
اشتراكمم 128 هست

موفق باشيد.
ایول سرعتت خیلی بالاست با 128. کدوم منطقه ای؟! قاسم آباد که نیستی؟

IceLord
18-01-2011, 15:01
من الان با دانلود کردم تو رنج 130kb دانلود میکرد. شبانه هم مثل قبل شده. به نظر میاد به حالت قبل برگشته ولی افزایش سرعتی رو من نمیبینم.

من قاسم آباد هستم پیش شماره 661

سرعت روز حدود 120 و سرعت شبانه هم حدود 50 تا 70 در نوسان هست. با لینک مستقیم رپیدباز و اکانتش

سرعت بقیه دوستان چطوره؟

Gamemaster
18-01-2011, 15:12
من صبادم
200 روزا شباهم كه استفاده نميكنم

joe_satriani
18-01-2011, 19:40

با سلام
نه
سمت دانشجو هستم
كلا منطقه ي وكيل آباد فكر ميكنم يكم سرعتها خوب شده

gap
18-01-2011, 22:15
سلام دوستان،عزیزان من الان از شاتل میگیرم،راضیم از همه چیزش به غیر از پینگ. میخواستم بپرسم به نظرتون بهترین پینگ رو کدوم سرویس دهنده داره؟!

Gamemaster
19-01-2011, 00:00
همه در يك حدن زياد چنگي بدل نميزنن

mojtabaalemi
19-01-2011, 09:30
پریروز با شاتل فسق کردم رفتم مخابرات 256 نامحدود به همه میدن 13 تومن ماهی .
هنوز وصل نشده /

Mostafa NBA
19-01-2011, 16:21
هنوز وصل نشده /

یعنی به اون هایی هم که فیبر نوری نیستند, مخابرات خودش ADSL میده ؟ :18:

دوم اینکه چطوری تونستی بیشتر از 128 بگیری از این مخابرات ؟ اون مدرکی که بردی چی بود ؟

javad026
19-01-2011, 16:39
هنوز وصل نشده /

سلام

منم ازسرویس128 نامحدودشاتل یك ماهه استفاده میكنم(28000تومان) وسرعت دانلودم میانگین37 كیلوبیت است میشه بگیدالان باچه سرعتی با256 مخابرات برای سرویس نامحدود دانلود میكنید و256 رو بدون نامه گرفتیدیا با نامه
اگراطلاعی ازسرعت دانلود 128 وقیمتش دارید وهمچنین نحوه فعال سازی سرویس مخابرات وهزینه های اون باتوجه به اینكه من الان ازadslاستفاده میكنم دارید لطفابگیدتا اگرخوب بود منم ازمخابرات بگیرم

4039
19-01-2011, 18:53
متاسفانه چند روزی میشه صبا نت اوضاع سرویس دهیش خیلی خراب شده . پیشتیبانیشم که همیشه مشغوله قبلا خیلی بهتر بود حدود 5-6 سال پیش که من مشترک صبا شدم خیلی وضعیت بهتر بود .
اینجا کسانیکه شاتل دارن وضعیت سرعت دانلود و پینگشون چطوره شاید امتحانی هم که شده یک اسباب کشی به شاتل داشته باشم .

دوم اینکه چطوری تونستی بیشتر از 128 بگیری از این مخابرات ؟ اون مدرکی که بردی چی بود ؟

سلام خوبی مصطفی ؟
منم شنیدم تازگی مخابرات روی سیم مسی هم خدمات میده اما برای اطمینان خاطر بازم باید سوال کرد .

omidtb
19-01-2011, 19:59

سلام

منم ازسرویس128 نامحدودشاتل یك ماهه استفاده میكنم(28000تومان) وسرعت دانلودم میانگین37 كیلوبیت است میشه بگیدالان باچه سرعتی با256 مخابرات برای سرویس نامحدود دانلود میكنید و256 رو بدون نامه گرفتیدیا با نامه
اگراطلاعی ازسرعت دانلود 128 وقیمتش دارید وهمچنین نحوه فعال سازی سرویس مخابرات وهزینه های اون باتوجه به اینكه من الان ازadslاستفاده میكنم دارید لطفابگیدتا اگرخوب بود منم ازمخابرات بگیرم

متاسفانه چند روزی میشه صبا نت اوضاع سرویس دهیش خیلی خراب شده . پیشتیبانیشم که همیشه مشغوله قبلا خیلی بهتر بود حدود 5-6 سال پیش که من مشترک صبا شدم خیلی وضعیت بهتر بود .
اینجا کسانیکه شاتل دارن وضعیت سرعت دانلود و پینگشون چطوره شاید امتحانی هم که شده یک اسباب کشی به شاتل داشته باشم .

سلام خوبی مصطفی ؟
منم شنیدم تازگی مخابرات روی سیم مسی هم خدمات میده اما برای اطمینان خاطر بازم باید سوال کرد .

بله دوستام واقغیت داره من خودم چند روز پیش رفتم مرکز مخابرات فرشچی و ازشون پرسیدم که شما بر روی کابل مسی هم اینترنت میدید و گفتند بله جدیدا میدیم

Mostafa NBA
19-01-2011, 23:52

سلام خوبی مصطفی ؟

سلام حسین جون. بی تو خوب نیستم :31: :40:

شاتل نیا که پشیمون میشی اساسی :19: من الان که فهمیدم مخابرات هم سرویس میده کلی حال کردم, اگر بشه نقل مکان میکنم به مخابرات. فقط در صورتی میرم که بتونم 256 بگیرم که اونم باید تحقیق کرد که چه مدرکی باید ببریم !؟!

Gamemaster
20-01-2011, 00:03
شاتل به اين خوبي

no.20
20-01-2011, 12:28
با سلام به دوستان عزيز اگر لطف كنند وبنده را راهنمايي كنند ممنون مي شوم
قصد دارم adsl بگيرم-كدام شبكه سرعت بالاتر وقطعي كمتر دارد؟
براي بازديد از سايت ودانلود هاي كوتاه استفاده خواهد شد.
محدوده ايرج ميرزا-پيش شماره 609-سرويس مورد در خواست 128

omidtb
20-01-2011, 13:25
سلام از زمان درخواست فسخ قرار داد شاتل تا زمان تخله پرت چقدر زمان میبره؟

mojtabaalemi
20-01-2011, 16:48
یعنی به اون هایی هم که فیبر نوری نیستند, مخابرات خودش ADSL میده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

آره دارن به سيم مسي ها هم ميدن.
256 ديگه مدرك نميخواد به همه ميدن .

joe_satriani
20-01-2011, 17:27
هنوز وصل نشده /

با سلام
هنوز هم پس بايد توي نوبت باشيد
چون در بعضي از مناطق با گذشت زمان فقط تونستن از 40 نفري كه به طور مثال ثبت نام كنن كاره 20 نفر رو راه بندازن

موفق باشيد.

javad026
20-01-2011, 21:04
با سلام
چون در بعضي از مناطق با گذشت زمان فقط تونستن از 40 نفري كه به طور مثال ثبت نام كنن كاره 20 نفر رو راه بندازن

موفق باشيد.

سلام

میشه لطف كنید سرعت دانلودتون بااینترنت منیجر رو با 256 یا128 مخابرت وروندی كه برای گرفتن 256 ومدت زمان انتظارتون روبگید واینكه من كه الان روخطمadslشاتل داره باید 15000 تومان دیگه بدم یافقط13000برای یك ماه نامحدود بدم (مركزمخابرات ما درامامت- شهید فرشچی است)

Mostafa NBA
20-01-2011, 23:24
آره دارن به سيم مسي ها هم ميدن.
256 ديگه مدرك نميخواد به همه ميدن .

مطمئنی مدرک نمیخواد ؟

راستی شما میشه بگی کدوم مرکزی و چقدرمعطل شدی ؟

با سلام

موفق باشيد.

برای ADSL ه مخابرات میگی ؟

omidtb
20-01-2011, 23:37
سلام

میشه لطف كنید سرعت دانلودتون بااینترنت منیجر رو با 256 یا128 مخابرت وروندی كه برای گرفتن 256 ومدت زمان انتظارتون روبگید واینكه من كه الان روخطمadslشاتل داره باید 15000 تومان دیگه بدم یافقط13000برای یك ماه نامحدود بدم (مركزمخابرات ما درامامت- شهید فرشچی است)

سرعت دانلود با 128بین 14-16 و برای 256 بین 28-30 و شما برای سرویس 256 فقط همون هزینه سرویس رو میدین و هزینه ای بابت رانژه ازت نمیگیرن :8:
درضمن من هم مرکز فرشچی هستم و چند روز پیش رفتم اونجا (کوچه بغل مخابرت امور مشترکین) و بهم اینا رو گفتن من هم تو هفته آینده میرم از مخابرات سرویس میگیرم:8:
دیگه نمیتونم این شاتل رو تحمل کنم :2:

omidtb
20-01-2011, 23:43
مطمئنی مدرک نمیخواد ؟

برای ADSL ه مخابرات میگی ؟

ایشون از مرکز مخابرات قدس اینترنت گرفتن

Gamemaster
20-01-2011, 23:58
پس خوشبحال خودم كه شاتل براي ما درسته
:27:

Mostafa NBA
21-01-2011, 00:33
من از این میترسم که از شاتل نقل مکان کنم به مخابرات, بعدش مخابرات بیاد سرویساش رو محدودیت دار کنه و اون موقع دخلمون اومده !!!! به نظر من اگه قرار باشه سرویس مخابرات محدود بشه, شاتل خیلی خیلی بهتره .

نظر دوستان چیه ؟ امکانش هست که سرویس مخابرات با زیاد شدنه ترافیک محدود بشه ؟

omidtb
21-01-2011, 01:22
من از این میترسم که از شاتل نقل مکان کنم به مخابرات, بعدش مخابرات بیاد سرویساش رو محدودیت دار کنه و اون موقع دخلمون اومده !!!! به نظر من اگه قرار باشه سرویس مخابرات محدود بشه, شاتل خیلی خیلی بهتره .

نه هیچ وقت مخابرات نمیاد سرویساشو محدود کنه

omidtb
21-01-2011, 08:50

یکیم یک جوابی به ما بده:13:

aa12
21-01-2011, 11:10
سلام

شاتل 2 MB الان تست كردم ، مي بينين كه سرعتش يه ذره از 512 بالاتره ، اما تو مودم نوشته Down stream 2048 ،‌شاتل تو مشهد داره گند مي زنه .

چه جوري سرعت دانلود شبانه رو بالا ببرم ؟ يك شب شانسي 2 گيگابايت دانلود كردم اما بعدش نشد !!

joe_satriani
21-01-2011, 11:41

با سلام
اگه بياد هم محدود كنه شرايط رو اول اعلام ميكنه
همينطوري نيست كه يهويي اين كار رو انجام بده

موفق باشيد.

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

سلام

با سلام
دوست عزيزم من مخابرات ندارم
اما شنيدم كه اسمتون رو بايد توي صف بذاريد تا نوبتتون بشه و اينكه مخابرات بتونه روي كافوي مسي بهتون بده (‌يعني امكاناتش محيا شده)
سرعت هم براي دانلود چيزي بين 12 الي 18 هست

موفق باشيد.

p3rsi4n
21-01-2011, 12:04
یک سوال کسانی که از مخابرات سرویس می گیرن مودم هم باید از خود مخابرات بگیریم یا نه؟
هزینه اولیه ای هم بابت سرویس میگیرن

mohsenslr
21-01-2011, 12:11
مخابرات سرویس 2 مگابیت میده؟ چه مدارکی میخواد ؟ قیمتش چنده؟ (مرکز صابری)
ممنون

Mostafa NBA
21-01-2011, 13:14
مخابرات سرویس 2 مگابیت میده؟ چه مدارکی میخواد ؟ قیمتش چنده؟ (مرکز صابری)
ممنون

اگر همچین سرویسی داشته باشه فکر کنم باید از نزدیکان آقا یا رییس جمهور باشی :27:

online_amin
21-01-2011, 16:36
امکان داره که مخابرات منطقه ما ای دی اس ال 512 به ما بده چون منطقه ما همه اش مغازه و هتل هست فکر کنم که ای دی اس ال جای ما زیاد خاطرخواه نداشته باشه یعنی کاربر خانگی نداشته باشه
م

pooya.t
21-01-2011, 22:34
سلام .کسی میتونه منو راهنمایی کنه adsl کدوم شرکت برای بازی آنلاین تو مشهد خوبه ؟ ping پایین و قطعی کم

mojtabaalemi
23-01-2011, 22:56
مطمئنی مدرک نمیخواد ؟

آره
قدس 5 روز

میری شاتل درخواست تخلیه پورت میدی . 1 روز

یک سوال کسانی که از مخابرات سرویس می گیرن مودم هم باید از خود مخابرات بگیریم یا نه؟
هزینه اولیه ای هم بابت سرویس میگیرن
مودما همه باهاش کار میکنن من یک tp link دارم تا حالا هم از صبانت میگرفتم و بعدشم شاتل الانم مخابرات
هزینه اولیه نداره .
13 فقط میدی 1 ماه نامحدود 256 با سرعت دانلود 30 والسلام .

فقط یه سوتی دارن میگفتن یوزرنیم هست 511+شماره تلفن و پسورد شماره تلفن
من سه روز به همین دلیل ارور یوزر نیم و پسورد میگرفتم زنگ هم میزدم میگفتن خیلیا همین مشکلو دارن .
امشب فهمیدم هم یوزر و هم پس اولیه بوده 511شماره تلفن

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

اگر همچین سرویسی داشته باشه فکر کنم باید از نزدیکان آقا یا رییس جمهور باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه باید اداری بشی .

mobin
24-01-2011, 11:26
امروز صبا تو سرويس شبانه تركوند!!! سرعت 200:25:

p3rsi4n
24-01-2011, 11:40
فقط یه سوتی دارن میگفتن یوزرنیم هست 511+شماره تلفن و پسورد شماره تلفن
من سه روز به همین دلیل ارور یوزر نیم و پسورد میگرفتم زنگ هم میزدم میگفتن خیلیا همین مشکلو دارن .
امشب فهمیدم هم یوزر و هم پس اولیه بوده 511شماره تلفن
همون موقع که ثبت نام کردی یوزر و پسورد رو به شما می دن ؟
مدت زمان شارژ رو چه طور می شه تعیین کرد مثلا 1 ماه باشه یا 1 ساله ممنون

Khan gholi
24-01-2011, 11:48
امروز صبا برای منم ترکوند سرعت 10 -15

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

دوستان الان مخابرات به همه مناطق میده؟
بعد به کاربرای خونگی 256 هم میده ؟

deviljoon55
24-01-2011, 12:59
مخابرات رو ی مناطق غیر فیبر هم میده.من امروز زنگ زدم با رییس مرکز طلاب صحبت کردم،یه جمله فوق خنده دار گفت...میگه اون مراکزهایی که 256 میدن دارن کار غیر قانونی میکنن شما میتونین از اونا شکایت کنین(من به کی بگم بدبختیامو)

nemesis666
24-01-2011, 13:30
این صبانت چند روز گندش رو در آورده، هر 5 دقیقه قطع میشه، کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟

mojtabaalemi
24-01-2011, 13:36
همون موقع که ثبت نام کردی یوزر و پسورد رو به شما می دن ؟
مدت زمان شارژ رو چه طور می شه تعیین کرد مثلا 1 ماه باشه یا 1 ساله ممنون

آره گفتن که یوزر نیم : 511 شماره تلفن
پسورد : شماره تلفن یا همون 511 شماره تلفن

موقع ثبت نام توی فرم مینویسی چند ماه میخوای دیگه بعد پولشو میدی
256 حالا با یه فتوکپی کارت دانشجویی که میدن.

mksarv
24-01-2011, 13:38
به نظر شما بهترین سرویس نامحدود واسه دانلود رو تو مشهد کدوم شرکت میده؟
من می خوام یه 1 مگ نامحدود بگیرم

Gamemaster
24-01-2011, 14:48
بهترين كه نداريم ولي شاتل يه تستي كن

IceLord
24-01-2011, 15:14
امروز صبا تو سرويس شبانه تركوند!!! سرعت 200:25:

امروز صبا برای منم ترکوند سرعت 10 -15

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

دوستان الان مخابرات به همه مناطق میده؟
بعد به کاربرای خونگی 256 هم میده ؟

این صبانت چند روز گندش رو در آورده، هر 5 دقیقه قطع میشه، کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟

صبانت امشب واقعا ترکوند. جبران این چند وقت رو کرد.

دانلود شبانه با 240 و هنوز هم وصل هست! الان شده 12 ساعت و 10 دقیقه :دی و همچنان ادامه دارد :دی

حالی بردیم :8: انشالله برای همه همینجوری بشه.

Gamemaster
24-01-2011, 15:20
يعني اينقدر صبا حالتون گرفته بوده:31:

Baby nfs
24-01-2011, 16:01
ساعت 4:00 بعد از ظهر اکانت شبانه صبانت اشتراک 128kb ....
آره بابا امروز صبا انصافا یه حال عجیبی بهمون داده که هنوزم پابرجاست.:31: از صبح دارم یه ریز دانلود میکنم هنوزم که هنوزه قطع نشده سرعت همچنان بالای 200 هستش. من که شارژم داشت تموم میشد به سرم زده بود برم سرویس های دیگه رو امتحان کنم ولی صبا رو دست زد و نمک گیرمون کرد.:21:
اینم چیزیه که الان گرفتم:
امیدوارم امروز کسی بی نصیب نمونده باشه.

ویرایش:
دوستان از همین سرور یه تست بگیرید اینجا بزارید ببینیم صبا جون تا چه حدی گل کاشته!

Gamemaster
24-01-2011, 16:28
مگه سرعت صبا قبلا چند بوده؟

Baby nfs
24-01-2011, 17:50
قبلا که عادی بود روزانه برای من 140kb و شبانش 60kb بود. یکی دو هفته هم که یه سری مشکلات براش پیش اومده بود سرعت خیلی اومده بود پایین که کم کم داره درست میشه.

Baby nfs
24-01-2011, 20:29
تموم شد.:19: به من که فاز عجیبی داد:27: و امیدوارم دوستان هم بهره لازم رو برده باشن.:10: ای کاش سرعت ها به همون منوال باقی بمونن.

Gamemaster
24-01-2011, 20:49
منطقت كجاست ديدي هممحلي درامديم:31:

Baby nfs
24-01-2011, 22:00
من قاسم آبادم. فکر کنم کارمون ساختس فردا صبا میاد میگه در دیگ بازه حیای گربه کجا رفته پس!:14:

IceLord
24-01-2011, 22:23
من هم قاسم آبادم ولی هنوزم دارم حال می کنم تا اینجا شده حدود 19 ساعت و 20 دقیقه :دی

دیگه ویندوز کم آورد نتونست مقدار دانلود رو تو کانکشن درست نشون بده.

فقط به مدت کانکشن توجه کنید. مقدار رو قاط زده :دی

با یه حساب سر انگشتی تا حالا 13 گیگ دانلود کردم :دی

mohammadjavadvh
25-01-2011, 00:44
دوستانی که گرفتن لطفا بگن اینترنت مخابرات هزینه اولیه اش چقدر در میاد؟!
بعد 256 همون 12500 در ماه هستش دیگه؟
چون یکی از دوستان دقیق نمی دونست اما میگفت سالی 100 تومن هم باید اضافه بدی!!

این مخابرات واسه تنظیمات مودم برگه ی راهنمایی چیزی میده یا باید مودم رو واسه تنظیم ببرم؟! یا اصلا یکی رو میفرستن واسه تنظیم مودم؟!

mojtabaalemi
25-01-2011, 07:00
دوستانی که گرفتن لطفا بگن اینترنت مخابرات هزینه اولیه اش چقدر در میاد؟!
بعد 256 همون 12500 در ماه هستش دیگه؟
چون یکی از دوستان دقیق نمی دونست اما میگفت سالی 100 تومن هم باید اضافه بدی!!

این مخابرات واسه تنظیمات مودم برگه ی راهنمایی چیزی میده یا باید مودم رو واسه تنظیم ببرم؟! یا اصلا یکی رو میفرستن واسه تنظیم مودم؟!

اولیه نداره
آره 12900
شایعست
کانفیگ مودم مشابه شاتل و صبانت.

raspotineiran
28-01-2011, 23:59
من از اینترنت پیشگامان استفاده میکنم امروز تلفن منزل زنگ خورد یه پیغام پخش میشد که میگفت مرکز پیروزی میتواند به شما adsl مخابرات ارائه کند یعنی بدبخت شدم رفت...
چون میگن وقتی مخابرات بتونه این اینرنتشو به کسی بده یعنی خط تلفن من فیبر نوری یا هانت شده و دیگه من نمیتونم از شرکتهای خصوصی اینترنت بگیرم و مجبورم فقط از adsl مخابرات استفاده کنم ایا این خبر درسته؟
یعنی رقابت بین شرکتهای اینترنت خصوصی با این همه سابقه کشک و مخابرات خلاف قانون خصوصی سازی ما رو میخواد مجبور به خرید اینترنت از خودش بکنه؟

mohammadjavadvh
29-01-2011, 00:07
من از اینترنت پیشگامان استفاده میکنم امروز تلفن منزل زنگ خورد یه پیغام پخش میشد که میگفت مرکز پیروزی میتواند به شما adsl مخابرات ارائه کند یعنی بدبخت شدم رفت...
چون میگن وقتی مخابرات بتونه این اینرنتشو به کسی بده یعنی خط تلفن من فیبر نوری یا هانت شده و دیگه من نمیتونم از شرکتهای خصوصی اینترنت بگیرم و مجبورم فقط از adsl مخابرات استفاده کنم ایا این خبر درسته؟
یعنی رقابت بین شرکتهای اینترنت خصوصی با این همه سابقه کشک و مخابرات خلاف قانون خصوصی سازی ما رو میخواد مجبور به خرید اینترنت از خودش بکنه؟
نه عزیزم روی سیم مسی میدن به اینترنت شما کاری نداره، اما از طرفی چون مخابرات حجم دانلود نامحدود داره واسه کسایی که دانلود زیادی دارن ایده آل و واقعا بقیه شرکت ها توی نامحدود نمی تونن با قیمت مخابرات رقابت کنن! از طرفی کسی که دانلود نداره و فقط سرعت می خواد شرکتی ها بهترن! چون پهنای باندشون رو تقریبا باز کردن و شما مثلا با سرویس 128 کیلو بیت میتونی سرعت 2 مگا بیت رو هم با اونها تجربه کنی! اما دانلود زیاد نمیتونی بکنی! یعنی 4 تا فیلم دانلود کنی حجمی که واسه یه ماهت هستش توی نصف روز تموم میشه! اما میگم اگه فقط سرعت بخوای و دانلود زیاد نداشته باشی شرکتی ها خیلی بهتره!

Mostafa NBA
29-01-2011, 00:10

برای من هم این پیغام اومد اما چند وقتیه که مخابرات روی خطوط معمولی هم اینترنت میده یعنی اینکه شما میتونی همچنان از شرکت های خصوی مثل همین پیشگامان استفاده کنی.

mohsenslr
29-01-2011, 00:21
آره
قدس 5 روز

میری شاتل درخواست تخلیه پورت میدی . 1 روز

مودما همه باهاش کار میکنن من یک tp link دارم تا حالا هم از صبانت میگرفتم و بعدشم شاتل الانم مخابرات
هزینه اولیه نداره .
13 فقط میدی 1 ماه نامحدود 256 با سرعت دانلود 30 والسلام .

نه باید اداری بشی .

سلام.دوست عزیز واسه اینکه سرعت بالای 128 بدن یه نامه از شرکت کافیه؟ چون من واسه خونه میخوام.
بعد بفرمایید که سرعت های 512 و 1 مگ هم نامحدود میدن؟

nemesis666
29-01-2011, 00:44
تقریبا 7-8 روز هست که اینترنت من دچار مشکل شده. هر 4-5 دقیقه چراغ ADSL مودم خاموش میشه، بعد شروع میکنه به چشمک زدن و وصل میشه دوباره. عملا من نمی تونم استفاده کنم از اینترنت. من 4-5 سال هست ADSL دارم و هیچ وقت همچین مشکلی نداشتم. واقعا موندم چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم.

مشهد- سجاد-صبانت

عليرضا خان
29-01-2011, 11:20
شركت مخابرات الان داره روي كليه شماره تلفن هاي مشهد (چه مسي و چه فيبر نوري) ADSL با حجم دانلود نامحدود ارائه مي كنه.

عليرضا خان
29-01-2011, 11:29
ولي بدي اش اينه كه سرعت بالاتر از 128 به كاربران خانگي نميدن!

mohsenslr
29-01-2011, 13:37
ولي بدي اش اينه كه سرعت بالاتر از 128 به كاربران خانگي نميدن!

چرا.من دارم میگیرم. 512 ! تازه یک مگ هم میتونستم ولی فعلا سه ماه همین 512 رو میگیرم ببینم اگر خوب بود شاید یک مگ رفتم.

یه توضیح کوچولو:
من امروز از صبح توی مرکزای مخابراتی دنبال پهنای باند بالای 128 بودم.
واسه 128 که اصلا مجوز نمیخواد.

واسه 256 و 512 مجوز مدیر مرکز مخابراتی منطقه خودتون رو باید داشته باشید که اون هم باید براش یه سری مدارک ببرید و یه کم سخته ولی شدنیه! (خودم مرکز صابری هستم)
تبصره واسه 512 : برای کافوهای نوری باید مجوز ناحیه رو بگیری . اما من چون تلفنمون کافوی مسی بود مشکلی واسم پیش نیامد و همون مجوز مدیر مرکز کافی بود.

واسه 1 مگ مجوز مدیر ناحیه مخابراتی رو میخواد که واسه ما مرکز مطهری بود.دنبالش نرفتم چون هم گرون بود و هم اینکه فعلا 512 نامحدود از سرمم زیاده!! (البته تا اونجا رفتم.ولی نپرسیدم مدارک چی میخواد ولی گفت مشکلی نداره اگر من بعدا خواستم میتونم همون 512 رو به یک مگ ارتقا بدم.)

اما واسه 2 مگ! باید مجوز از مدیر کل مخابرات مشهد داشته باشی! (فکر کن!) دنبال این هم که دیگه اگر میرفتم نتیجش مشخص بود!:5:

انشاءالله تا آخر همین هفته هم میرم شاتل و درخواست تخلیه پورت میدم و خلاص میشم از شر این ......... .

یه نکته مهم هم بگم که از همون مدیر ناحیه مرکز مخابراتیمون دوتا سوال پرسیدم:

1- اینکه اگر ما بیش از حد دانلود کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ جواب: نه! هیچ محدودیتی نیست!
2-در آینده مخابرات سرویس هاشو محدود نمیکنه؟ جواب: بعید میدونم چون تنها مزیت مخابرات فعلا همین نامحدود بودنشه و همچین کاری نمیکنه!

دم این مخابرات گرم! بعد عمری داریم یه سرویس نامحدود به قیمت مناسب میگیریم!

Gamemaster
29-01-2011, 15:35
بشنو و باورنكن
اينا رياد چيز ميگن:27:

Mostafa NBA
29-01-2011, 16:00
چرا.من دارم میگیرم. 512 ! تازه یک مگ هم میتونستم ولی فعلا سه ماه همین 512 رو میگیرم ببینم اگر خوب بود شاید یک مگ رفتم.

یه توضیح کوچولو:
من امروز از صبح توی مرکزای مخابراتی دنبال پهنای باند بالای 128 بودم.
واسه 128 که اصلا مجوز نمیخواد.

واسه 256 و 512 مجوز مدیر مرکز مخابراتی منطقه خودتون رو باید داشته باشید که اون هم باید براش یه سری مدارک ببرید و یه کم سخته ولی شدنیه! (خودم مرکز صابری هستم)
تبصره واسه 512 : برای کافوهای نوری باید مجوز ناحیه رو بگیری . اما من چون تلفنمون کافوی مسی بود مشکلی واسم پیش نیامد و همون مجوز مدیر مرکز کافی بود.

واسه 1 مگ مجوز مدیر ناحیه مخابراتی رو میخواد که واسه ما مرکز مطهری بود.دنبالش نرفتم چون هم گرون بود و هم اینکه فعلا 512 نامحدود از سرمم زیاده!! (البته تا اونجا رفتم.ولی نپرسیدم مدارک چی میخواد ولی گفت مشکلی نداره اگر من بعدا خواستم میتونم همون 512 رو به یک مگ ارتقا بدم.)

اما واسه 2 مگ! باید مجوز از مدیر کل مخابرات مشهد داشته باشی! (فکر کن!) دنبال این هم که دیگه اگر میرفتم نتیجش مشخص بود!:5:

انشاءالله تا آخر همین هفته هم میرم شاتل و درخواست تخلیه پورت میدم و خلاص میشم از شر این ......... .

یه نکته مهم هم بگم که از همون مدیر ناحیه مرکز مخابراتیمون دوتا سوال پرسیدم:

1- اینکه اگر ما بیش از حد دانلود کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ جواب: نه! هیچ محدودیتی نیست!
2-در آینده مخابرات سرویس هاشو محدود نمیکنه؟ جواب: بعید میدونم چون تنها مزیت مخابرات فعلا همین نامحدود بودنشه و همچین کاری نمیکنه!

دم این مخابرات گرم! بعد عمری داریم یه سرویس نامحدود به قیمت مناسب میگیریم!

دمت گرم توضیحات خوبی بود. منم توی همین چند روزه احتمالاً از شاتل به مخابرات نقل مکان کنم, اما من که زنگ زدم به مرکز مخابراتیمون گفتش که برای 256 و 512 باید نامه از دانشگاه بیاری ! همین.

در مورد قیمت ها هم گفت 256 ماهی 12900 و 512 ماهی 21900 !

mohsenslr
29-01-2011, 16:48
دمت گرم توضیحات خوبی بود. منم توی همین چند روزه احتمالاً از شاتل به مخابرات نقل مکان کنم, اما من که زنگ زدم به مرکز مخابراتیمون گفتش که برای 256 و 512 باید نامه از دانشگاه بیاری ! همین.

در مورد قیمت ها هم گفت 256 ماهی 12900 و 512 ماهی 21900 !

قیمت ها همونه.درسته.اما دیگه هر مدیری با یه مدرکی مجوز میده! اینجای که من رفتم نامه از شرکت و کپی ثبت شرکت میخواد که خوشبختانه جور کردنش واسم کاری نداره و آشنا دارم.

online_amin
29-01-2011, 21:46
رفتن مخابرات گفتن برای 256 مشکلی نیست به همه میدیم. برای 512 گفتن که کارت دانشجویی میخواد.

M0hsen3D
29-01-2011, 22:12
منم دیگه فردا یا پس فردا میرم از مخابرات 256 بگیرم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط چند روز سرویس وصل میشه؟
مرکز مخابراتی امام خمینی

Mostafa NBA
29-01-2011, 22:39
منم دیگه فردا یا پس فردا میرم از مخابرات 256 بگیرم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط چند روز سرویس وصل میشه؟
مرکز مخابراتی امام خمینی

بستگی به شلوغی یا خلوتیه مرکزتون داره ! زنگ بزن بهشون بگو چقدر طول میکشه :46:

petr-cech
29-01-2011, 23:03
هر كاري مي كنيم وصل نميشه اين اينترنت مخابرات

تنظيمات خاصي رو بايد اعمال كنيم ؟

Gamemaster
29-01-2011, 23:14
مگه خودشون نميان براي نصب و اينا؟

M0hsen3D
30-01-2011, 20:45
من رفتم مخابرات امام خمینی ,گفتن که 128 میدن...:13:
حالا چیکارشون کنم؟مخابرات و آتیش بزنم درست میشه؟:31:
برای چی اینا عشقی سرویس میدن؟یه مرکز راحت 256 میده یکی دیگه مثل این مرکز 128 میده فقط.
لعنت بر این شانس گند ما از مخابرات هم شانس نیاوردیم:41:

mohammadjavadvh
31-01-2011, 01:39
من رفتم مخابرات امام خمینی ,گفتن که 128 میدن...:13:
حالا چیکارشون کنم؟مخابرات و آتیش بزنم درست میشه؟:31:
برای چی اینا عشقی سرویس میدن؟یه مرکز راحت 256 میده یکی دیگه مثل این مرکز 128 میده فقط.
لعنت بر این شانس گند ما از مخابرات هم شانس نیاوردیم:41:

منم از صابری می خواستم 256 بگیرم میگفت نمیشه بدون کارت دانشجویی! اگر دانشجمو نیستی خیلی اذیتت کردن! یکی از دوستای دانشجوتو ببر اونجا بفرست پهلو رئیس مرکز اصلا نگاه نمیکنه طرف کیه فقط کارتش رو نگاه میکنه و زیر برگرو امضا میکنه! یه کپی الکی هم با فتوشاپ درست کن با اسم خودت که مثلا کارت دانشجوی داری! بده به مسول ثبت نام! ببخشید راه حل ایرانی بهت میدم! ازین کارا زیاد کردم مطمئن باش وثتی طرف زیادی گیر میده جواب میده! :دی

online_amin
31-01-2011, 08:08
کسی میدونه با کارت دانشجویی یکی دیگه به ما اینترنت 512 میده یا نه؟

online_amin
31-01-2011, 11:37
سلام,

امروز رفتم شاتل و بهشون گفتم که کیفیت شما مذخرفه. و اینکه شاتل کلاهبردار. البته با لحن مناسب. نه لحن تند. ولی عین کلمه شاتل کلاهبردار هست رو بهشون گفتم.

گفتم که دیگه نمیخوام از شما بگیرم پورت ما رو خالی کنید. فرم رو امضا کردم و اومدم بیرون.

مخابرات هم گفت که مشکلی نیست و ما به شما 256 میدیم. اگر هم نده ناراحت نیستم و اصلا دایالاپ استفاده میکنم تا از شرکتی مثل شاتل. شبها سرعت 0 هست و روزها سرعت 2048. بعد که زنگ میزنی میگه که شب چون رایگان هست و همه استفاده میکنن و میخوان دانلود کنن اینطوریه . اما یکی نیست که بهشون بگه که چرا روز که کاربران خیلی خیلی بیشتری در حال استفاده هستن سرعت پایین نیست؟ لابد چون دانلود نمیکنن؟ در ضمن یاد گرفتن که بگن: شما از ما 128 گرفتید نه سرعت بیشتری. خوب اگر 128 گرفتم چرا باید سرعت روزانه اینقدر بالا باشه که چند برابر کم کنه؟ چرا سرعت شبانه زیر 4 و 5 هست؟ چرا از بعضی سایتها خوب و بدون مشکل دانلود میکنه اما از بقیه به راحتی؟ چرا هی به مشترکها دروغ تحویل میدن؟

omidtb
31-01-2011, 13:08
سلام,

امروز رفتم شاتل و بهشون گفتم که کیفیت شما مذخرفه. و اینکه شاتل کلاهبردار. البته با لحن مناسب. نه لحن تند. ولی عین کلمه شاتل کلاهبردار هست رو بهشون گفتم.

گفتم که دیگه نمیخوام از شما بگیرم پورت ما رو خالی کنید. فرم رو امضا کردم و اومدم بیرون.

مخابرات هم گفت که مشکلی نیست و ما به شما 256 میدیم. اگر هم نده ناراحت نیستم و اصلا دایالاپ استفاده میکنم تا از شرکتی مثل شاتل. شبها سرعت 0 هست و روزها سرعت 2048. بعد که زنگ میزنی میگه که شب چون رایگان هست و همه استفاده میکنن و میخوان دانلود کنن اینطوریه . اما یکی نیست که بهشون بگه که چرا روز که کاربران خیلی خیلی بیشتری در حال استفاده هستن سرعت پایین نیست؟ لابد چون دانلود نمیکنن؟ در ضمن یاد گرفتن که بگن: شما از ما 128 گرفتید نه سرعت بیشتری. خوب اگر 128 گرفتم چرا باید سرعت روزانه اینقدر بالا باشه که چند برابر کم کنه؟ چرا سرعت شبانه زیر 4 و 5 هست؟ چرا از بعضی سایتها خوب و بدون مشکل دانلود میکنه اما از بقیه به راحتی؟ چرا هی به مشترکها دروغ تحویل میدن؟

کار درست رو انجام دادی منم فردا دقیقا میخوام برم همین کار شما رو انجام بدم با وجود ابنکه دیشب 3 گیگ دانلود کردم با اکو 128

mobin
31-01-2011, 21:24
من بلوار وکیل اباد دندانپزشکان هستم. کسی از مخابرات اون محدوده 256 گرفته؟ میخوام بدونم سرعتش چقدره.
گرچه تعرفه هاش خیلی بیشتراز صباست!

mohammadjavadvh
31-01-2011, 21:43
من بلوار وکیل اباد دندانپزشکان هستم. کسی از مخابرات اون محدوده 256 گرفته؟ میخوام بدونم سرعتش چقدره.
گرچه تعرفه هاش خیلی بیشتراز صباست!

مناطق فرقی نداره من 256 دارم و سرعتش 30 کیلوبایت هست و درستم هست چون 256 کیلو بیت هستش میشه 32 کیلوبایت! (256/8=32) درصورتی که با صبا بالای 180 دانلود میکردم (سرویس صبا هم 128 کیلوبیت بود اما سرعتش خیلی بالاتر بود مثل 2 مگابیت بود!) با این حال مخابرات به خاطر اینکه محدودیت دانلود نداره واسه من که دانلودم زیاده خیلی بهتر و به صرفه تره! تعرفه مخابرات هم 256 ماهی 12900 و 512 ماهی 21900 تومن هستش و هزینه نصب و راه اندازی و ... هم اضافه نداره هیچی!

کلا یک قانون ساده وجود داره!
کسی که دانلود نداره فقط سرعت میخواهد شرکتی بهتره
کسی هم که دانلود زیاد داره فقط مخابرات واسش به صرفه است

nemesis666
31-01-2011, 22:04
من سجادم، از بچه هایی که قبلا صبانت داشتن و الان مخابرات هستن می خواستم نطرشون رو در مورد مقایسه این 2 بدونم
سرعت دانلود و باز کردن صفحات - پینگ- قطع و وصلی - پشتیبانی و قیمت
ممنونم

ehsan_nekooee
31-01-2011, 22:48
از مخابرات سه ماهه یا شش ماهه بگیریم تخفیف میدن مثل شرکت ها؟

برا سفارش از مخابرات کجا زنگ بزنم؟ چند ماه پیش زنگ زدم صابری گف اصلا همچین سرویسی نمیدیم به کسی !

mohammadjavadvh
01-02-2011, 00:33
من سجادم، از بچه هایی که قبلا صبانت داشتن و الان مخابرات هستن می خواستم نطرشون رو در مورد مقایسه این 2 بدونم
سرعت دانلود و باز کردن صفحات - پینگ- قطع و وصلی - پشتیبانی و قیمت
ممنونم

من مرکز صابری بودم از صبا اومدم 256 مخابرات، کلا بهت بگم سرعت باز شدن صفحات خیلی کم شده، حدودا 1/3 شده!! سرعت دانلود هم قبلا بین 120 تا 180 بود الان 30 هست.
ping کلا زیاد به کارم نیومده نمیدونم! قطعی وصلی فلن که 4-5 روز دانلود نکرده بودم گذاشتم همه دانلود شه قطعی نداشه! واقعا همینش یه دنیا ارزش داره! من که با صبا یکسره کارم ریستارت مودم بود تا شانسی وصل بشه! البته باز اگه شیر فلکه اینترنت رو از بالا سفت کنن باز ممکنه اینم قطعی پیدا کنه! پشتیبانی خاصی فکر نکنم داشته باشه! ولی تنظیمات خاصی نداره با همون تنظیمات صبا فقط باید یوزر و پسورد رو شماره تلفن با 511 بزنی، قیمت هم که به نظر من چون نامحدود خیلی مناسبه.
اگه دانلود زیاد داری شک نکن مخابرات بهتره، صبانت که مارو سرکیسه کرده بود! ماهی 30 تومن پول حجم میکردن توی پاچه ی ما!

HStifler
01-02-2011, 22:07
سلام من می خوام ADSL بگیرم از کجا بگیرم یعنی از چه شرکتی سه ماه باشه حجم هم تقریبا 15 تا 20 گیگ ممنون :8: