PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Masoud.Neshat
03-09-2010, 12:56
خاله جون حیف من تاحالا تجربه نداشتم وگرنه کمکت میکردم:31:

حالا چرا خاله ؟ چون ساراست ؟!:46:

Gamemaster
03-09-2010, 13:15
سلام به همه دوستان همشهري
من از صبا نت گرفتم اما زياد راضي نيستم
مثلا زماني كه نياز به نت داري سرعتش بي نهايت پايين
شنيدم پارس از همه بهتره
درسته؟
كلا صبا داعونه خخخخخخ
بيا شاتل :31:

M0hsen3D
03-09-2010, 13:19
من میگم تو مشهد فقط مخابرات به فیبر نوری ها ADSL میده درسته؟میخوا بدونم فقط تو مشهد اینجوریه یا نه؟اخه من از شاتل سرویس میگیرم و چون مصرفم بلاست میخواستم از مخابرات نامحدود بگیرم.دیگه اینکه مخابرات سرعت واقعی رو میده دیگه درسته؟!128=16 256=32 512=64 پس سرعت رو کم نکرده!

Gamemaster
03-09-2010, 13:21
نه كم نكرده همون فرارداده و تورلو هم نيست

mt17770
03-09-2010, 13:44
دوستان مشهدی که 128 دارن بگن در روز چه قد دانلود میکنن.
ممنون.

SA3EDLORD
03-09-2010, 13:49
كلا صبا داعونه خخخخخخ
بيا شاتل :31:
من از مخابرات دارم........256............دانلودم از 28 تا .......35 از 25 تا 32 ا.........از 15 تا 25...........متغیره
هر روز یه سرعت نداری ولی بیشتر روزا با 28 تا 35 دان میکنم.............
من 600 مگ رو تو 6 ساعت دان میکنم

t_tanhayam
03-09-2010, 16:50
دوستان مشهدی که 128 دارن بگن در روز چه قد دانلود میکنن.
ممنون.

i love amy lee :8:

دوست گلم 128 فيبر نوري نهايت 15 تا بر ميداره نه بيشتر

mohsen_gh1991
05-09-2010, 07:56
سلام به همه دوستان همشهري
من از صبا نت گرفتم اما زياد راضي نيستم
مثلا زماني كه نياز به نت داري سرعتش بي نهايت پايين
شنيدم پارس از همه بهتره
درسته؟
من پارس انلاین دارم ولی سرعتش الان خیلی خوب نیست:41:

---------- Post added at 08:54 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

من از مخابرات دارم........256............دانلودم از 28 تا .......35 از 25 تا 32 ا.........از 15 تا 25...........متغیره
هر روز یه سرعت نداری ولی بیشتر روزا با 28 تا 35 دان میکنم.............
من 600 مگ رو تو 6 ساعت دان میکنم
من قبلا با همین پارس انلاین تو ساعات رایگانش با سرعت 180 تا 190 دانلود میکردم....کلا سرعت شبانش از روزانش یه جورایی بیشتر بود.:31: فایل 300 مگی رو هم تو 40 دقیقه تموم میکرد.ولی الان فرسوده شده....:41:

SA3EDLORD
05-09-2010, 08:38
راستی راسته که میگن شاتل وضعش توپه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن 64 داشته باشی یا یک مگ فرقی نمیکنه................من شنیدم شبانه حتی با 320 هم دانلود میکنن !!!!:18:

joe_satriani
05-09-2010, 15:24
راستی راسته که میگن شاتل وضعش توپه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن 64 داشته باشی یا یک مگ فرقی نمیکنه................من شنیدم شبانه حتی با 320 هم دانلود میکنن !!!!:18:

با سلام
والله زياد توپ توپ كه نيست
همشون مثه هم هستن
بستگي به شرايط مكاني استفاده كننده داره

براي اطلاعات بيشتر ميتونيد به تاپيك زير مراجعه كنيد

Shatel ADSL / شركت شاتل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد./

FlashGet
06-09-2010, 23:50
سلام
برو بچ باحال مشهد از شاتل بیگرم یا با صبا بمونم اخه صبا خیلی محدودیت حجماش مسخره است .
منطقه طلاب . بلوار طبرسی اول رو مخابرات لعنتی میگه این منطقه رو پوشش اینترنت نداریم . همون سیم مسی هستیم هنوززززززز .
چه باید کرد راهکاری هست برای تبدیل این کابل مسی های لعنتی به کافوی یا فیبر به صورت خط مجزا ؟؟؟

یا میشه یک خط کافوی یا فیبر جدید بگیریم از مخابرات ؟؟

اگر هم نمیشه آیا شاتل سرویسش خوبه ؟؟ تا چه میزان در روز اجازه دانلود داریم تا تو طرح تحریم دانلودش قرار نگیریم ؟؟
حجمی هم اینترنت میده ؟؟ یا همش نامحدوده ؟؟
تو سایتش که همش نامحدوده !!!!!!
اینترنت آفتاب چطوره . تعرفه های آفتاب رو میشه بزارید اینجا من سایتی ازش پیدا نکردم که مکربوط به مشهد باشه .

ممنون از همه بر و بچ باحال مشهدی

M0hsen3D
07-09-2010, 04:24
سلام
برو بچ باحال مشهد از شاتل بیگرم یا با صبا بمونم اخه صبا خیلی محدودیت حجماش مسخره است .
منطقه طلاب . بلوار طبرسی اول رو مخابرات لعنتی میگه این منطقه رو پوشش اینترنت نداریم . همون سیم مسی هستیم هنوززززززز .
چه باید کرد راهکاری هست برای تبدیل این کابل مسی های لعنتی به کافوی یا فیبر به صورت خط مجزا ؟؟؟

یا میشه یک خط کافوی یا فیبر جدید بگیریم از مخابرات ؟؟

اگر هم نمیشه آیا شاتل سرویسش خوبه ؟؟ تا چه میزان در روز اجازه دانلود داریم تا تو طرح تحریم دانلودش قرار نگیریم ؟؟
حجمی هم اینترنت میده ؟؟ یا همش نامحدوده ؟؟
تو سایتش که همش نامحدوده !!!!!!
اینترنت آفتاب چطوره . تعرفه های آفتاب رو میشه بزارید اینجا من سایتی ازش پیدا نکردم که مکربوط به مشهد باشه .

ممنون از همه بر و بچ باحال مشهدی
سلام همشهری:20:
منم میخواستم از مخابرات بگیرم اما باید منظر بمونی تا یه روزی بیان خطمونو رو فیبر کنن:27:شاتل هم وضعش بدک نیست:10:128 حجمی دارم روزا سرعت دانلودش 150 تا 220 هست شبا هم حدود 60 هست.
اینو ببین سرویس های حجمیشه:

اینم نامحدودشه:

اینم سایت افتاب نمایندگی پارس انلاین تو مشهد:

درباره ابن چون تا حالا از پارس انلاین سرویس نگرفتم نظری ندارم ولی میگن سرعت شبانشو اورده پایین.
بازم اگه خواستی ببین کافی نی هست تو محلتون اگه هست برو ببین از کجا سرویس گرفته.
موفق باشی
بازم سوالی بود درخدمتیم.:10:

FlashGet
07-09-2010, 10:28
تشکر مخصوص M.RMe30 عزیز .
فدات که سریع به درد دل همشهری رسیدی .
من الان میخوام برم مخابرات منطقه و پی گیر بشم ببینم چطوریاست و چه زمانی ما هم از کافوی استفاده میکنیم والا توی خدمت که به میزان لازم کافور به خورد ما دادند :31:
خبرش رو حتما میارم . ضمنا بعد از قطعی شدن خبر که اگر این باشه که حالا حالا ها خبری از این خبرها در منطقه ما نیست میریم واسه گرفتم شاتللللللللل . قیمتهاش نسبت به صبا نت که خیلی بهتره . اگر سرویسشم خوب باشه عالیه .
بازم فداتتتتتتتتتت M.RMe30
بچه ها اگه اطلاعاتی در مورد شرکتهای دیگه دارید بگید . هرچند فکر میکنم فقط همین 2 تا شرکت سرویس مناسب ارائه میدند .

FlashGet
07-09-2010, 13:02
سلام دوباره خدمت مشهدی های گل و گلاب .
عرض به حضور حضار محترم بنده امروز رفتم مرکز مخابرات منطقه طلاب دم در نگهبانی سلامی و عرض ارادتی کردیم و خواستیم بریم تو که گفت کجا بابا جان . گفتم بابا جان کیه با منی ؟؟؟؟؟؟؟
گفت آره خلاصه گفتم که من مشکلم اینه و 1 ساعت براش حرف زدم دیگه داشت از دهنم کف میزد بیرون بجای حرف آخر که حسابی متفکرانه به حرفهای بنده گوش داد گفت من که سر در نمیارم برو پیش اون آقا مدیر مرکز مخابراته !!!!!!!!
گفتم ایول بابا از اون موقع نذاشتی بریم تو حالا که طرف داره میره میگی برو پیش اون . خلاصه دوان دوان جوری که نزدیک بود بخورم زمین خودم و رسوندم خدمت مدیر محترم که داشتند تشریف را برای حضور در جلسه ای مهم میبردند .
وقتی مدیر محترم داشت درب ماشین پراید را برای نشستن میگشود خودم رو رسوندم و سوالم و مطرح کردم گفت منطقه شما نمیدیمممممممممممممم و عجله ای نشست که برسه به جلسه که دیدیدم ماشین روشن نمیشه و ظاهرا میخواستند هلش بدند تا وشن بشه اما کسی نبود بنابر این جناب مدیر اومدند پایین و شروع به هل دادن کردند و بنده هم تماشا و کلی دلم خنک شد :5::31:
با اندکی خشم رفتم پیش نگهبان و با نگاهی غضب آلود بهش فهموندم که جلوی من و نگیره و بزاره برم تو سوالم و بپرسمممممم اونم هیچی نگفت و منم رفتم توووووو .
خانمی نشسته بود تک و تنها و بدون ارباب رجوع : گفتم خانم این کافوی نوری فرقش با فیبر نوری چیه گفت هیچ فرقی نداره کافوی یک باکسه و فیبر که همه میدونیم .
گفتم خوب منطقه پایین تر ما که اینترنت کم استفاده میکنند فیبر هستند و ما مس چجوریاست .
گفت شیر تو شیره دیگه اونجا درخواست خط جدید زیاد بوده مال اونها رو کابل برگردون کردیم و فیبر دادیم .
گفتم پس ما چیییییییییییی . گفت از مس لذت ببر و از شرکتها اینترنت بگیر که خیلی بهتره .
گفتم : ااااااااا چجوریاست همه از اینترنت مخابرات لذت میبرند و شما چیز دیگه ای میگی .
گفت : والا اشتباه میکنی هر روز مشترکین زیادی شکایت از سرعت پایین دارند و چون نمیتونند از شرکتها بگیرند کلی شکایت دارند .
گفتم : صحت داره وقتی فیبر نوری بشیم دیگه نمیتونیم از شرکتها استفاده کنیم و اگر نت بخوایم مجبوریم از مخابرات بگیریم ؟؟؟؟ گفت : آرییییییی
گفتم خانم جون مادت یک نگاهی بنداز ببین منطقه ما رو چه زمانی قراره کابل برگردون کنند ؟؟؟؟ با پوزخندی جواب داد و گفت : حالا حالاها باید مس گاز بزنید اما برو خدا رو شکر کن خودم دارم راضی نیستم از سرعتش .
گفتم : باشه یک سوال دیگه هم دارم ؟؟؟؟؟؟؟ ( خصوصی بید )

خلاصه برو بچی که منطقشون کسی هست که از اینترنت adsl استفاده میکنه یاخودش استفاده میکنه بدونه که منطقشون فیبر نیست و از اینترنت مخابرات خبری نیست پس منتظر فرج مرج نباشه و بره سراغ شرکتها که تا اونجایی که من تحقیق کردم شاتل هم قیمتهاش و هم سرویسش نصبت به دیگران بهتره . 128 بگیرید با هزینه 150 هزار تومان با مودم برای یک سال خودتون رو راحت کنید . سرعت 256 رو هم خوب میده خدایی قیمت 128 صبانت میده . کففففففففففف .
فقط مونده که دوست عزیزم M.RMe30 که پیشنهاد شاتل رو داد بگه چه مودمی بگیرم بهتره و خودش از چه مودمی استفاده میکنه .

چاکریمممممممممم اما این روشن نشدن ماشین مدیر مخابرات و هل دادنش توسط خودش خیلی حال داد کلا سر حال شدم :27:

M0hsen3D
07-09-2010, 14:48
عرض به حضور حضار محترم بنده امروز رفتم مرکز مخابرات منطقه طلاب دم در نگهبانی سلامی و عرض ارادتی کردیم و خواستیم بریم تو که گفت کجا بابا جان . گفتم بابا جان کیه با منی ؟؟؟؟؟؟؟
گفت آره خلاصه گفتم که من مشکلم اینه و 1 ساعت براش حرف زدم دیگه داشت از دهنم کف میزد بیرون بجای حرف آخر که حسابی متفکرانه به حرفهای بنده گوش داد گفت من که سر در نمیارم برو پیش اون آقا مدیر مرکز مخابراته !!!!!!!!
گفتم ایول بابا از اون موقع نذاشتی بریم تو حالا که طرف داره میره میگی برو پیش اون . خلاصه دوان دوان جوری که نزدیک بود بخورم زمین خودم و رسوندم خدمت مدیر محترم که داشتند تشریف را برای حضور در جلسه ای مهم میبردند .
وقتی مدیر محترم داشت درب ماشین پراید را برای نشستن میگشود خودم رو رسوندم و سوالم و مطرح کردم گفت منطقه شما نمیدیمممممممممممممم و عجله ای نشست که برسه به جلسه که دیدیدم ماشین روشن نمیشه و ظاهرا میخواستند هلش بدند تا وشن بشه اما کسی نبود بنابر این جناب مدیر اومدند پایین و شروع به هل دادن کردند و بنده هم تماشا و کلی دلم خنک شد :5::31:
با اندکی خشم رفتم پیش نگهبان و با نگاهی غضب آلود بهش فهموندم که جلوی من و نگیره و بزاره برم تو سوالم و بپرسمممممم اونم هیچی نگفت و منم رفتم توووووو .
خانمی نشسته بود تک و تنها و بدون ارباب رجوع : گفتم خانم این کافوی نوری فرقش با فیبر نوری چیه گفت هیچ فرقی نداره کافوی یک باکسه و فیبر که همه میدونیم .
گفتم خوب منطقه پایین تر ما که اینترنت کم استفاده میکنند فیبر هستند و ما مس چجوریاست .
گفت شیر تو شیره دیگه اونجا درخواست خط جدید زیاد بوده مال اونها رو کابل برگردون کردیم و فیبر دادیم .
گفتم پس ما چیییییییییییی . گفت از مس لذت ببر و از شرکتها اینترنت بگیر که خیلی بهتره .
گفتم : ااااااااا چجوریاست همه از اینترنت مخابرات لذت میبرند و شما چیز دیگه ای میگی .
گفت : والا اشتباه میکنی هر روز مشترکین زیادی شکایت از سرعت پایین دارند و چون نمیتونند از شرکتها بگیرند کلی شکایت دارند .
گفتم : صحت داره وقتی فیبر نوری بشیم دیگه نمیتونیم از شرکتها استفاده کنیم و اگر نت بخوایم مجبوریم از مخابرات بگیریم ؟؟؟؟ گفت : آرییییییی
گفتم خانم جون مادت یک نگاهی بنداز ببین منطقه ما رو چه زمانی قراره کابل برگردون کنند ؟؟؟؟ با پوزخندی جواب داد و گفت : حالا حالاها باید مس گاز بزنید اما برو خدا رو شکر کن خودم دارم راضی نیستم از سرعتش .

خلاصه برو بچی که منطقشون کسی هست که از اینترنت adsl استفاده میکنه یاخودش استفاده میکنه بدونه که منطقشون فیبر نیست و از اینترنت مخابرات خبری نیست پس منتظر فرج مرج نباشه و بره سراغ شرکتها که تا اونجایی که من تحقیق کردم شاتل هم قیمتهاش و هم سرویسش نصبت به دیگران بهتره . 128 بگیرید با هزینه 150 هزار تومان با مودم برای یک سال خودتون رو راحت کنید . سرعت 256 رو هم خوب میده خدایی قیمت 128 صبانت میده . کففففففففففف .
فقط مونده که دوست عزیزم M.RMe30 که پیشنهاد شاتل رو داد بگه چه مودمی بگیرم بهتره و خودش از چه مودمی استفاده میکنه .

چاکریمممممممممم اما این روشن نشدن ماشین مدیر مخابرات و هل دادنش توسط خودش خیلی حال داد کلا سر حال شدم :27:
سلام همشهری :20:
خوب پس تا یکی دو قرن دیگه خط ما مسی باقیست:31:
هییییییییییییییی مخابرات تنها خوبی که داره نامحدوده قیمتش هم خیلی مناسبه ولی دیگه بی خیال مخابرات.
مودم که اگه از خودشون بگیری تو مناسبت ها که خواستن هدیه بدن2 یا 3گیگ بیشتر بهت میدن.ولی مودم هاشون 10 تومنی بیشتر از قیمت بازارگرون تر هست.
اینجارو ببین سایت نماینده شاتل:

موفق باشی.

SA3EDLORD
07-09-2010, 15:39

سلام...عزیز من از مخابرات دارم..........مخابرات سرعت واقعی رو میده.........نه کم نه بیشتر.........
من خودم همیشه با 32 دان میکنم خیلی کم بشه رو 25 هست خیلی خیلی کم بشه روی 18 19 میچرخه
این شرکتها هستند که سرعت بیشتری میدند مخابرات سرعتش کم نیست.............سرعت واقعیه
اونم برای اینه که شرکتها میخوان زود ترافیکتون تموم بشه........اگه از شرکتها بدون محدودیت بگیرین از مخابرات هم بدتره

M0hsen3D
07-09-2010, 15:52
سلام...عزیز من از مخابرات دارم..........مخابرات سرعت واقعی رو میده.........نه کم نه بیشتر.........
من خودم همیشه با 32 دان میکنم خیلی کم بشه رو 25 هست خیلی خیلی کم بشه روی 18 19 میچرخه
این شرکتها هستند که سرعت بیشتری میدند مخابرات سرعتش کم نیست.............سرعت واقعیه
اونم برای اینه که شرکتها میخوان زود ترافیکتون تموم بشه........اگه از شرکتها بدون محدودیت بگیرین از مخابرات هم بدتره
خوب عزیز مشکل اینه که نمیتونیم از مخابرات بگیریم چون خطمون روی کافوی نوری نیست.
وگرنه مخابرات هم ارزون تره هم نامحدود ولی خوب چاره ای نیست.:46:

Gamemaster
07-09-2010, 16:36
برودي شماهم به فيبر تبديل ميشه در برنامه 5 شون هست:46:
----------------------------------------------
از همشهريها كي مباد چت كارش دارم اينجا نميشه ضروريه
IrGAmeMaster ID:

SA3EDLORD
07-09-2010, 17:30
خوب عزیز مشکل اینه که نمیتونیم از مخابرات بگیریم چون خطمون روی کافوی نوری نیست.
وگرنه مخابرات هم ارزون تره هم نامحدود ولی خوب چاره ای نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من برا این گفتم که نوشته بود اون زنه گفته سرعتش بده و این حرفا..........
فکر کنم میخواسته ردت کنی بری که دیگه شکایت و درخواست اینا نکنی..............

FlashGet
07-09-2010, 17:59

مخلصیم لرد عزیز . خودمونیم عجب اسم توپی انتخاب کردی واسه نام کاربری
میگم حرف شما کاملا درست اما
اما داره دیگه !!
من 4 سال دارم با صبانت کار میکنم و شبهای بسیاری برای مصرف رایگان بیدار موندم و دانلود میکردم اونم با سرعت 120 تا 150 کیلوبایت که توی روز همچین سرعتی واسه دانلود بصورت یکنواخت نداشت و متغییر بود و زیر 100 بود
حالا شما ترجیح میدی وقتی داری پول میدی اونم ماهی 10 تومان مثلا 2 الی 3 ساعت هم بیشتر با نت کار نداری با سرعت واقعی نهایتا در عین خوشبتخی 32 بچرخی یا نه با سرعت 100 به بالا ؟؟
خوب معلومه که 100 به بالا حالش بیشتره اصلا کلا میچسبه بدجورم میچسبه . منکه چند ساله با سرعت دارم استفاده میکنم وقتی فکر سرعت پایین میکنم باور کن حالم گرفته میشه .
دانلودم که قربونش برم از ساعت 1 که همه بیدارند تا خود صبح که بری بخوابی و بیداربشی و بیای خاموش کنی دانلود رایگان داری .

اما خوب اینترنت نامحدود از مخابرات خیلی هوس انگیزه تا ببینیم این بلا کی سر ما نازل خواهد شد .

ولی شما هم به نوعی داری لذتش و میبری . برو حالش و ببر

FlashGet
07-09-2010, 18:03
اما داره دیگه !!
من 4 سال دارم با صبانت کار میکنم و شبهای بسیاری برای مصرف رایگان بیدار موندم و دانلود میکردم اونم با سرعت 120 تا 150 کیلوبایت که توی روز همچین سرعتی واسه دانلود بصورت یکنواخت نداشت و متغییر بود و زیر 100 بود
حالا شما ترجیح میدی وقتی داری پول میدی اونم ماهی 10 تومان مثلا 2 الی 3 ساعت هم بیشتر با نت کار نداری با سرعت واقعی نهایتا در عین خوشبتخی 32 بچرخی یا نه با سرعت 100 به بالا ؟؟
خوب معلومه که 100 به بالا حالش بیشتره اصلا کلا میچسبه بدجورم میچسبه . منکه چند ساله با سرعت دارم استفاده میکنم وقتی فکر سرعت پایین میکنم باور کن حالم گرفته میشه .
دانلودم که قربونش برم از ساعت 1 که همه بیدارند تا خود صبح که بری بخوابی و بیداربشی و بیای خاموش کنی دانلود رایگان داری .

اما خوب اینترنت نامحدود از مخابرات خیلی هوس انگیزه تا ببینیم این بلا کی سر ما نازل خواهد شد .

FlashGet
07-09-2010, 18:09
من برا این گفتم که نوشته بود اون زنه گفته سرعتش بده و این حرفا..........
فکر کنم میخواسته ردت کنی بری که دیگه شکایت و درخواست اینا نکنی..............

نه خوب اگر اینجوره که شما میگی راست گفته . من کاری ندارم سرعت واقعی چنده اما وقتی همه شرکتها سرعتشون بالای 100 هستش گاها زیر 100 خوب معلومه که این نتی که شما داری از مخابرات میگیری کمه و حال نمیده .
من اول ناراحت بودم که چرا منطقه ما فیبر نیست و .... اما وقتی شما سرعتت رو گفتی از ناراحتیم خیلی کاسته شد .

من یک رفیق دارم کره جنوبی وقتی بهش گفتم من اینترنت 128 دارم با ماهی 10 هزار تومان باور کن مونده بود چی بگه کف کرده بود . میگفت ما اینترنت رایگانمون 1 مگه و پولی بابت اینترنت نمیدیم .
البته از خوشحالی من کف کرده بود و خیلی بابت اوضاع اینترنت ایران افسوس خورد .

FlashGet
07-09-2010, 18:21
برودي شماهم به فيبر تبديل ميشه در برنامه 5 شون هست:46:
----------------------------------------------
از همشهريها كي مباد چت كارش دارم اينجا نميشه ضروريه
IrGAmeMaster ID:

عزیز برادر از کدامین منبع این حرف و میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جدی میگی یا سر کاریم ؟؟؟؟؟؟؟

میشه منبع رو ذکر کنی ؟؟؟
میگم نکنه از بر و بچ مخابراتی !!!!!!!!! جون من چند میگیری فیبر منطقه ما رو بندازی جلوتر ؟؟؟ ( شوخی بید)

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

سلام همشهری :20:
خوب پس تا یکی دو قرن دیگه خط ما مسی باقیست:31:
هییییییییییییییی مخابرات تنها خوبی که داره نامحدوده قیمتش هم خیلی مناسبه ولی دیگه بی خیال مخابرات.
مودم که اگه از خودشون بگیری تو مناسبت ها که خواستن هدیه بدن2 یا 3گیگ بیشتر بهت میدن.ولی مودم هاشون 10 تومنی بیشتر از قیمت بازارگرون تر هست.
اینجارو ببین سایت نماینده شاتل:

موفق باشی.

اینم جالبه . طرح خوبیه .
میگم چند مدل مودم دارند شما از کدوم استفاده میکنی رامین جان ( چون اسمت رو نمیدونستم) ؟؟؟
منم از همون بگیرم آخه سرعتت خوبه .

بازم ممنون رامین جون

M0hsen3D
07-09-2010, 19:04
عزیز برادر از کدامین منبع این حرف و میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جدی میگی یا سر کاریم ؟؟؟؟؟؟؟

میشه منبع رو ذکر کنی ؟؟؟
میگم نکنه از بر و بچ مخابراتی !!!!!!!!! جون من چند میگیری فیبر منطقه ما رو بندازی جلوتر ؟؟؟ ( شوخی بید)

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

اینم جالبه . طرح خوبیه .
میگم چند مدل مودم دارند شما از کدوم استفاده میکنی رامین جان ( چون اسمت رو نمیدونستم) ؟؟؟
منم از همون بگیرم آخه سرعتت خوبه .

بازم ممنون رامین جون
محسن هستم:20:
نه راست میگه در برنامه پنجم توسعه از شمال شرق کشور میخوان شروع کنند.
مگه نرفتی تو سایت نمایندگی

قسمت مودمش رو ببین
مودم های خودشون هم خوبه که دارن معرفی میکنن.
ولی من خودم از مودم ALFEX استفاده میکنم خیلی مودم خوبیه تا حالا هیچ مشکلی نداشته دارای یک پورت LAN و یک پورت USB هستش.تو هفته نامه بایت هم دیدمش.وقیمتش هم از 30 تومن تا 35 تومن هست.
اینم یه عکس از مودم که البته عکسش رنگ و رو نداره:20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M0hsen3D
07-09-2010, 19:32
این خبر رو ببینید:

من که خوشحال شدم:20:
واین:

SA3EDLORD
07-09-2010, 21:28
اما داره دیگه !!

ما چاکریم.........خب ما اینیم دیگه چیکار میشه کرد.......بفرما قابل نداره:31:
خب اینکه گفتی 2 و3 ساعت با اینترنت کار داریم از ما استفاده کردی......باید بگم شما کم کار داری وگرنه من 24 ساعت پای کامپیوترم:21:......................الب ته من تنها نه.............
من 5 ساعت میشینم(:31:)بعد من پا میشم 5 ساعت داداشم میشینه:31: باز دوباره من:27:
پس برای من خیلی خوبه............باور کنید من اگه الان از صبانت میخواستم بگیرم تا الان که 20 روز هست adsl از مخابرات گرفتم تموم شده بود ترافیکم.............
اخه ما وسعمون(پول به اینجور چیزا زیاد نمیدیم:27:) به 5 گیگ در ماه بیشتر نمیرسه(خب نمیرسه دیگه چیه مگه. نمیرسه چرا میخندی:19::31:)
واقعا هم سرعت واقعیه...............شما 256 رو تقسیم بر 8 کن همون 32 میشه که سرعت دانلود من هست.
1 مگ رو تقسیم 8 کن میشه 128..........
به هر حال برا ما خوبه

neda_traveler
07-09-2010, 22:22
سلام
دوست عزيزم، اينترنت ADSL به نظرم همش بستگي داره به منطقت
گاهي توي مناطق پر ترافيك هستيم و حتي اگه اينترنت رو از بهترين شركت دنيا هم بگيريم بازم مشكل داريم باهاش
شما توي كدوم منطقه اي؟ چون صبانت توي اكثر جاها خيلي خوبه - از كدوم نمايندگي اينترنت رو ميگيري؟
من خودم ازش استفاده ميكنم و راضي هستم
من محدوده وكيل آباد كوثر هستم
سرعتش بد نيست
اما روزهايي كه مثلا قرار جواب كنكور بياد ديگه اصلا send resive نداره
البته جايي كه كار مي كنم شاتل هست با سرعت 512 اما اصلا جالب نيست
من شنيدم پارس از همه بهتره

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

راستي شنيدم اصلا مخابرات جالب نيست و سرعتش بي نهايت پايينه
برا همينه محدوديت دانلود نداره چون اصلا نميشه دانلود كرد (از بس طول ميكشه)

M0hsen3D
07-09-2010, 22:29
مخابرات سرعت واقعی رو میده نه بیشتر و نه کمتر
128KB=16KB . 256KB=32KB . 512KB=64KB . 1024KB=128KB

joe_satriani
07-09-2010, 23:00
سرعتش بد نيست

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

با سلام
محدوده كوثر تراكم و تعداد خطوط فكر ميكنم يكم زياد باشه
و اينكه كيفيت خطتون پايين هست
من منطقه بلوار دانشجو هستم و با اينكه تراكم نسبتا بالاس اما خط كم نويزي دارم خوشبختانه و سرعت خوبي داره
شاتل كلا چه جاهاي پرتراكم چه كم تراكم سرويس دهي خوبي ارائه نميده

موفق باشيد.

mohsen_gh1991
07-09-2010, 23:14
سرعتش بد نيست

من پارس دارم..... راستش سرعتش تا دیروز اصلا تعریفی نداشت...با 128 که داشتم متوسط سرعت دانلودم بود نهایتا 17 یا 18. ولی امروز بهتر بود با حدودا 40 دانلود میکردم الانم که خواستم برات تست بگیرم سرعتش خوب بود.اینا تستایی بود که گرفتم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرعت دانلودمم واقعا همین بود.
البته بازم میگم تا دیروز سرعتش واقعا پایین بود.
حالا من باز فردا هم یه تست میگیرم میزارم ببینم قضیه از چه قراره.

FlashGet
07-09-2010, 23:58
محسن M.RMe30 جان بابت معرفی مودمت خیلی ممنون عزیز
از مودم خود شاتل میگیرم ببینم میتونم از طرحهای گیگ مجانی فیض ببرم .
منتظر باشید فردا میخوام 128 از شاتل بگیرم احتمالا پنج شنبه وصل بشه یا شایدم دوشنبه بچه ها دعا کنین زودی وصل کنند به تعطیلی ها نخوره به هر حال خبرهاش رو میزارم براتون .

ضمنا توی کیفیت و سرعت اینترنت پورتی که مخابرات بهتون میده هم خیلی مهم و تاثیر گذاره . من پورت اولم خیلی توپ بود دانلود عالی بالای 150 بود اما رفتم یک شرکت دیگه ببینم چجوریاست پورتم رو عوض کردند آخر دایل آپی بود .

راستی لورد جان حالا که شما و داداش نشستی پشت سیستم و اینترنت نامحدود جون ما اینترنت و تموم نکنی هااااااااااا . شما به نفعت همونه که از مخابرات بگیری .

mohsen_gh1991 عزیز شما اگه میتونی یک لینک با حجم تقریبی 400 الی 500 مگی بزار واسه دانلود با دانلود منیجر بعد ببین سرعتت روی چند ثبات داره . اینجوری بهتر میشه فهمید . ما رو هم بی خبر نزار . ممنون

FlashGet
08-09-2010, 13:09
امروز اقدام به خرید شاتللللللللللللللل کردم
از نشر من که پشتیبانیشون باید خوب باشه چون نظارت بر روی تماسها دارند و مکالمه هاشون ظبط میشه .
آقا ما زنگ و زدیم و گفتیم یک اطلاعاتی بگیریم و بریم به شرکتشون و اقدامات لازم رو مبذول بداریم امااااااااااااا وقتی زنگیدم خانمی گوشی رو برداشت و گفتتتت چه سرویسی میخوای گفتم اگر خدا بخواد یک تست 128 یک ماهه میخوام اقتصادی اگه خوب باشه باهاتون کار کنم .
گفت نیازی نیست بیاین اینجا مشخصاتم رو سر یک دقیقه گرفت و گفت چه مودمی میخوای گفتم همون 50 تومانی رو گفت امروز با پیک رایگان قرارداد رو میفرستیم خدمتتون . مبلغ و بهشون بدید .
گفتم مراحل نصب و غیره چقدر زمان میبره ؟؟
گفت : اگر تعطیلی نباشه 2 الی 3 روز کاری . گفتم برنامه مخابرات پای خودتونه دیگه باز نگید برو ال کن بل کن . گفت نه پای خودمونه و هزینه پورت هم که 15 هزار تومان هستش رو هم ازتون نمیگیریم بنا به مناسبت فلان چیز تا فردا اینجوریه گفتم ایول به خودم که امروز اقدام کردم .
خلاصه خداحافظی کرد و ما منتظر پیک رایگانیم بیاد قرارداد و امضاء کنیم و از زیر سایه سنگین صبا بیایم بیرون .
خبراشو میزارم براتون . این قصه ما ادامه دارد میدونید چراااااااااااا چون گفته میشه شنبه و یکشنبه رو سران و بزرگان حال دادند و تعطیل اعلام کردند .

SA3EDLORD
08-09-2010, 16:25
امروز اقدام به خرید شاتللللللللللللللل کردم
از نشر من که پشتیبانیشون باید خوب باشه چون نظارت بر روی تماسها دارند و مکالمه هاشون ظبط میشه .
آقا ما زنگ و زدیم و گفتیم یک اطلاعاتی بگیریم و بریم به شرکتشون و اقدامات لازم رو مبذول بداریم امااااااااااااا وقتی زنگیدم خانمی گوشی رو برداشت و گفتتتت چه سرویسی میخوای گفتم اگر خدا بخواد یک تست 128 یک ماهه میخوام اقتصادی اگه خوب باشه باهاتون کار کنم .
گفت نیازی نیست بیاین اینجا مشخصاتم رو سر یک دقیقه گرفت و گفت چه مودمی میخوای گفتم همون 50 تومانی رو گفت امروز با پیک رایگان قرارداد رو میفرستیم خدمتتون . مبلغ و بهشون بدید .
گفتم مراحل نصب و غیره چقدر زمان میبره ؟؟
گفت : اگر تعطیلی نباشه 2 الی 3 روز کاری . گفتم برنامه مخابرات پای خودتونه دیگه باز نگید برو ال کن بل کن . گفت نه پای خودمونه و هزینه پورت هم که 15 هزار تومان هستش رو هم ازتون نمیگیریم بنا به مناسبت فلان چیز تا فردا اینجوریه گفتم ایول به خودم که امروز اقدام کردم .
خلاصه خداحافظی کرد و ما منتظر پیک رایگانیم بیاد قرارداد و امضاء کنیم و از زیر سایه سنگین صبا بیایم بیرون .
خبراشو میزارم براتون . این قصه ما ادامه دارد میدونید چراااااااااااا چون گفته میشه شنبه و یکشنبه رو سران و بزرگان حال دادند و تعطیل اعلام کردند .
و پانزده خرداد هم همینطور که به گوش میرسه میخوان حذف کنن که مشلی براشون پیش نیاد خدایی نکرده:21:

hirad_g
08-09-2010, 16:48
مخابرات سرعت واقعی رو میده نه بیشتر و نه کمتر
128KB=16KB . 256KB=32KB . 512KB=64KB . 1024KB=128KB

البته سرعت مخابرات از اینم کمتره چون برخلاف روش معمول که بین هشت نفر شیر میکنن با ده نفر شیر میشه ( دوستام که از مخابرات گرفتن میگن حداکثر سرعت دانلود سرویس 128 میشه 13 کیلوبایته)
گرچه سر سه چار کیلو بحثی نیست.تازه کی میشگه 13 کیلوبایت کمه اینترنت پرسرعته :2:
راستی من تو سه ماهه قبل ترافیکم خیلی خیلی زود تموم شد سه گیگ داشتم سه گیگ دیگه هم خریدم اونم تموم شد و من از اولای شهریور ترافیک نداشتم ( سرویسم 18 هم تموم میشد) خلاصه دیروز تمدید کردم با توجه به این که همیشه ترافیکم اضافه هم میومه و روز آخر همش دانلود میکردم یکم برام عجیبه شیش گیگ تموم شه. صبانتم مشکوک میزنه چون بهم زنگ زدن که بپرسن سرویس مشکلی نداره؟ خلاصه بعد از کلی صحبت جواب دادن به خاطر مک آدرس ما سرویسمون امنه و هیچکی دیگ مصرف نمی کنه تازه خودتون تو اون تاریجا مصرف داشتین(دیگه روم نشد بگم صبانت چند برابر حساب کرده:21:) با این همه دو سه روز پیش زنگ زدن :18:(صبانتو پشتیبانی؟؟؟ البته طی گفتگو متذکر شدن از پشتیبانی نیستن و از یه ده دیگن) تا ببینن مشکل حل شده یا نه که منم نبودم که جواب بدم:4:. همه این موارد منو مشکوک کرده که واقعاً چند برابر حساب میشه.

M0hsen3D
08-09-2010, 19:44
البته سرعت مخابرات از اینم کمتره چون برخلاف روش معمول که بین هشت نفر شیر میکنن با ده نفر شیر میشه ( دوستام که از مخابرات گرفتن میگن حداکثر سرعت دانلود سرویس 128 میشه 13 کیلوبایته)
گرچه سر سه چار کیلو بحثی نیست.تازه کی میشگه 13 کیلوبایت کمه اینترنت پرسرعته :2:
راستی من تو سه ماهه قبل ترافیکم خیلی خیلی زود تموم شد سه گیگ داشتم سه گیگ دیگه هم خریدم اونم تموم شد و من از اولای شهریور ترافیک نداشتم ( سرویسم 18 هم تموم میشد) خلاصه دیروز تمدید کردم با توجه به این که همیشه ترافیکم اضافه هم میومه و روز آخر همش دانلود میکردم یکم برام عجیبه شیش گیگ تموم شه. صبانتم مشکوک میزنه چون بهم زنگ زدن که بپرسن سرویس مشکلی نداره؟ خلاصه بعد از کلی صحبت جواب دادن به خاطر مک آدرس ما سرویسمون امنه و هیچکی دیگ مصرف نمی کنه تازه خودتون تو اون تاریجا مصرف داشتین(دیگه روم نشد بگم صبانت چند برابر حساب کرده:21:) با این همه دو سه روز پیش زنگ زدن :18:(صبانتو پشتیبانی؟؟؟ البته طی گفتگو متذکر شدن از پشتیبانی نیستن و از یه ده دیگن) تا ببینن مشکل حل شده یا نه که منم نبودم که جواب بدم:4:. همه این موارد منو مشکوک کرده که واقعاً چند برابر حساب میشه.
اگه از صبانت استفاده میکنی که تو تاپیک صبا همه میگن چند برابر حساب میکنه
سرعتت با صبا خوبه؟چه جوریه؟شبانه چی؟
من شنیدم که صبا نت خیلی وضعش بد شده درسته یانه؟:23:

FlashGet
08-09-2010, 22:14
از من بپرسش محسن جان که تا همین چند روز پیش داشتم از صبااااااااااا نتتتتتتتتتتت میگرفتم به مدت 4 سال .
خداییش اوایل بهترین بود اما این اواخر که همه شرکتها قیمتها رو کاهش دادند و سرویس ها رو بهتر کردند این صبا نه قیمت و میاره پایین تازه سرویس دهی هم سرعتش کم شده . پشتیبانی تعطیل .
وقتی برای فسخ قرارداد رفته بودم دفترشون انگار طلب باباشو ازم داشت یک اخمی انداخته بود لای ابروهاش که نگو و نپرس .

راستی برو بچ امروز مودم و قراردادم رو با پیک فرستادند و تحویل گرفتم . اماااااا جالب اینجا بود که پیکیه میخواست مودم و طبیعی کنه و خوش خوشانش بشه . بچه پرو یک برگه داده دستم و 10 تا امضاء گرفته میخواد بره گفتم کجاااااااااااااااااااا بیا اینجا بابا جون اون مودم که روی دسته موتورت آویزون کردی مال منه فکر کنم . بعد میگه اااااااااا خوب شد گفتی .

SA3EDLORD
08-09-2010, 22:18
طلب باباشو ازم داشت یک اخمی انداخته بود لای ابروهاش که نگو و نپرس .
بهش میگفتی بایدم اخم کنی......اصلا صاف زل میزدی تو چشاش میگفتی طلب باباتو که نداری

M0hsen3D
08-09-2010, 22:41
از من بپرسش محسن جان که تا همین چند روز پیش داشتم از صبااااااااااا نتتتتتتتتتتت میگرفتم به مدت 4 سال .
خداییش اوایل بهترین بود اما این اواخر که همه شرکتها قیمتها رو کاهش دادند و سرویس ها رو بهتر کردند این صبا نه قیمت و میاره پایین تازه سرویس دهی هم سرعتش کم شده . پشتیبانی تعطیل .
وقتی برای فسخ قرارداد رفته بودم دفترشون انگار طلب باباشو ازم داشت یک اخمی انداخته بود لای ابروهاش که نگو و نپرس .

راستی برو بچ امروز مودم و قراردادم رو با پیک فرستادند و تحویل گرفتم . اماااااا جالب اینجا بود که پیکیه میخواست مودم و طبیعی کنه و خوش خوشانش بشه . بچه پرو یک برگه داده دستم و 10 تا امضاء گرفته میخواد بره گفتم کجاااااااااااااااااااا بیا اینجا بابا جون اون مودم که روی دسته موتورت آویزون کردی مال منه فکر کنم . بعد میگه اااااااااا خوب شد گفتی .

همون بهتر که هیچ کی از صبانت سرویس نگیره که هیچ ارزشی برای مشتری قاعل نمیشن:41:
-------------------------
حضوری میرفتی زود تر سرویست وصل میشد نمایندگیش تو سعدی هست :20:
من که رفتم همشون خانوم بودندبعد یه خانومی برگه ی قرار داد رو داد 40-50 تایی امضا گرفت :31:اخرشم بازم 2-3 تا امضا جامونده بود:31:هیچی دیگه ظهر ساعتای 12:30 رفتم تا ساعت 2 کارم تموم شد.
باید تا 3روز دیگه سرویست وصل شه بعد یوزر و پس رو خودت زنگ بزن بگیر.احتمالا سرویست با پهنای باند 2مگ بسته میشه:46:
فقط تا 10 روز اول سعی کن شب ها هرچی میخوای دانلود کنی چون بعد سرعت میره رو 100-90 اینا که بازم خوبه.:10:

FlashGet
08-09-2010, 23:49
بهش میگفتی بایدم اخم کنی......اصلا صاف زل میزدی تو چشاش میگفتی طلب باباتو که نداری
لرد جان من و دست کم گرفتی ها آقا هر چی دلت بخواد از دهنم در اومد نثارش کردم گفتم مردیکه چته اینجوری اخم کردی داری نگام میکنی مگه پول بابات و خوردم با این سرویس مسخره تون . میخوای بزنم کل دفتر و تو یک چشم به هم زدن با خاک یکی کنم . البته همش و تو دلم گفتم . البته مهم نیته فکر کنم همونم قبول باشه .
ولی در کل بی خیال طرف ارزشش رو نداشت باور کن نداشت

FlashGet
08-09-2010, 23:56
همون بهتر که هیچ کی از صبانت سرویس نگیره که هیچ ارزشی برای مشتری قاعل نمیشن:41:

محسن جان به جون خودم اینو خوب اومدی . اصلا اینو باید بکنیم شعارمون :31:

حضوری میرفتی زود تر سرویست وصل میشد نمایندگیش تو سعدی هست :20:
من که رفتم همشون خانوم بودندبعد یه خانومی برگه ی قرار داد رو داد 40-50 تایی امضا گرفت :31:اخرشم بازم 2-3 تا امضا جامونده بود:31:هیچی دیگه ظهر ساعتای 12:30 رفتم تا ساعت 2 کارم تموم شد.
باید تا 3روز دیگه سرویست وصل شه بعد یوزر و پس رو خودت زنگ بزن بگیر.احتمالا سرویست با پهنای باند 2مگ بسته میشه:46:
فقط تا 10 روز اول سعی کن شب ها هرچی میخوای دانلود کنی چون بعد سرعت میره رو 100-90 اینا که بازم خوبه.:10:

حالا فردا یک زنگی میزنم ببینم مدارکم درست بوده یا حضوری برم تا به قول خودت گیر میری تو کارمون نیارند .
از من 10 تا امضاء بیشتر نگرفت . باید حواسم و جمع کنم اون وسط مسط های قرارداد سفته مفته نگذاشته باشند پدرمون و در بیارند کل دار و ندارمون بکشند بالا :18:
ولی اینجور که میگی ای کاش حضوری میرفتم . حتما بهتر میشد .

100 و 90 هم عشقه . ما میدونیم چکارش کنییییییییییییییییییممممم مممممم رفیق :11:

بچه ها یک سر رفتم تو تایپیک بچه های اهواز دلم کباب شد . بنده های خدا ماهی بالای 17 و 20 هزار میدند برای 1 گیگ اونم سرعتهای خنده دار . وقتی رفتم اون تایپیک احساس خوبی بهم دست داد که مشهد زندگی میکنم :20:
سرعتشون با اون قیمتهای بالا 13 الی 14 کیلوبایت بود .
خدا ازشون نگذره که اینجوری مردم رو تیغ میزنند .

M0hsen3D
08-09-2010, 23:58
لرد جان من و دست کم گرفتی ها آقا هر چی دلت بخواد از دهنم در اومد نثارش کردم گفتم مردیکه چته اینجوری اخم کردی داری نگام میکنی مگه پول بابات و خوردم با این سرویس مسخره تون . میخوای بزنم کل دفتر و تو یک چشم به هم زدن با خاک یکی کنم . البته همش و تو دلم گفتم . البته مهم نیته فکر کنم همونم قبول باشه .
بابا دمت گرم:31:
خیلی چاکریم:31::10:

M0hsen3D
09-09-2010, 00:04
محسن جان به جون خودم اینو خوب اومدی . اصلا اینو باید بکنیم شعارمون :31:

حالا فردا یک زنگی میزنم ببینم مدارکم درست بوده یا حضوری برم تا به قول خودت گیر میری تو کارمون نیارند .
از من 10 تا امضاء بیشتر نگرفت . باید حواسم و جمع کنم اون وسط مسط های قرارداد سفته مفته نگذاشته باشند پدرمون و در بیارند کل دار و ندارمون بکشند بالا :18:
ولی اینجور که میگی ای کاش حضوری میرفتم . حتما بهتر میشد .

100 و 90 هم عشقه . ما میدونیم چکارش کنییییییییییییییییییممممم مممممم رفیق :11:

اینو خوب اومدی کاش منم نگاهی میکردم:31:که یه روزی خواستیم از شاتل بریم نگن 10-20 تا سفته و چک ازت داریم بگه غلط کردی جایه دیگه ای بری:31:(باحال بود:31:)

hirad_g
09-09-2010, 00:29
اگه از صبانت استفاده میکنی که تو تاپیک صبا همه میگن چند برابر حساب میکنه
سرعتت با صبا خوبه؟چه جوریه؟شبانه چی؟
من شنیدم که صبا نت خیلی وضعش بد شده درسته یانه؟:23:

سرعت روزانه که به اون قدیما نمیرسه ولی حداقل نیاز منو برطرف میکنه(بیشتر مشکل ترافیک هست). شبانش حدود 50 کیلو دانلود داره(تقریباً هر ساعت 140 مگ دانلود میکنه اما مهم تر از این ساعت باگه! از 7 تا 7:35 نزدیک 250 مگ میگیره). البته من با این که بیشتر از یک و سال نیمه سرویس میگیرم از صبانت ولی تازه از تابستون امسال از شبانه استفاده میکنم و نمی دونم شبانش قبلنا چقدر بوده( همون اولا اومدم یه بار استفاده کنم دیدم سرعتش در حد بایته:2:) به هر حال اگر از سرورای قوی واسه دانلود استفاده کنی یا اکانت رپیدشیر داشته باشی بدک نیستو میتونی هر شب یک فیلم 700 مگی دانلود کنی:27:(خیلیه نه؟!) در ضمن من سرویسم 128 هستش.

M0hsen3D
09-09-2010, 01:29
سرعت روزانه که به اون قدیما نمیرسه ولی حداقل نیاز منو برطرف میکنه(بیشتر مشکل ترافیک هست). شبانش حدود 50 کیلو دانلود داره(تقریباً هر ساعت 140 مگ دانلود میکنه اما مهم تر از این ساعت باگه! از 7 تا 7:35 نزدیک 250 مگ میگیره). البته من با این که بیشتر از یک و سال نیمه سرویس میگیرم از صبانت ولی تازه از تابستون امسال از شبانه استفاده میکنم و نمی دونم شبانش قبلنا چقدر بوده( همون اولا اومدم یه بار استفاده کنم دیدم سرعتش در حد بایته:2:) به هر حال اگر از سرورای قوی واسه دانلود استفاده کنی یا اکانت رپیدشیر داشته باشی بدک نیستو میتونی هر شب یک فیلم 700 مگی دانلود کنی:27:(خیلیه نه؟!) در ضمن من سرویسم 128 هستش.
خوب مگه مجبوری از صبانت حروم خور استفاده کنی؟؟؟
واقعا ادم دلش میسوزه که این قدر ظلم بشه در حق کسی و نه حرفی و نه اعتراضی بتونه بکنه!!!:45:ما ایرانی ها باید بسوزیم و بسازیم:45:

SA3EDLORD
09-09-2010, 02:30
من که هر وقت میخوام جایی چونه بزنم با خالم میرم مغازه...........یعنی یک تیک بزنه بیچاره خالم شروع میکنه:31:

FlashGet
09-09-2010, 17:11
خوب مگه مجبوری از صبانت حروم خور استفاده کنی؟؟؟
واقعا ادم دلش میسوزه که این قدر ظلم بشه در حق کسی و نه حرفی و نه اعتراضی بتونه بکنه!!!:45:ما ایرانی ها باید بسوزیم و بسازیم:45:

محسن جان دارمتتتتتتتتت :7:
من میگم حداقل سر قشر جوون کلاه نذارند .و جیباش و خالی نکنند خیلی ضایع هستش خدایی آخر صدامون در میاد :whistle: ( من نبودم )

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

من که هر وقت میخوام جایی چونه بزنم با خالم میرم مغازه...........یعنی یک تیک بزنه بیچاره خالم شروع میکنه:31:

نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدیییییییی !!!!!!
انشاالله قرارداد بعدی .
خاله ها از روی اسمشون مشخصه که آخر و متخصص این کارها هستند .

neda_traveler
11-09-2010, 09:43
نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدیییییییی !!!!!!
انشاالله قرارداد بعدی .
خاله ها از روی اسمشون مشخصه که آخر و متخصص این کارها هستند
پشت سر خاله ها غيبت نكنيد
يك يزي براتو تعريف كنم ما اموزشگامون از صبانت سرويس گرفته بود
بعد 3 ماه بود يك ماهه تموم شد و خيلي تعجباتي بود دفعه بعد كه شارژ كردن حواسشون بود از همون روز اول رفتن نگاه كردن اما جالب بود كه از ساعت مثلا 8 شب وصل شده بود اما تو سايت كه نگاه كرديم ديديم از صبح كانكت بوده و استفاده شده خلاصه رفتن و دعوا كردن بعد مسئولش گفته بود شما حك شدين بعد دوستم گفته بودم وقتي وصل نيستيم چطوري حك شديم؟
مگه امكان داره؟
خلاصه از دفعه بعد ديگه اين اتفاق نيفتاد و تازه بعد 3 ماه اضافه هم مياوردن:31:

FlashGet
11-09-2010, 12:05
پشت سر خاله ها غيبت نكنيد
يك يزي براتو تعريف كنم ما اموزشگامون از صبانت سرويس گرفته بود
بعد 3 ماه بود يك ماهه تموم شد و خيلي تعجباتي بود دفعه بعد كه شارژ كردن حواسشون بود از همون روز اول رفتن نگاه كردن اما جالب بود كه از ساعت مثلا 8 شب وصل شده بود اما تو سايت كه نگاه كرديم ديديم از صبح كانكت بوده و استفاده شده خلاصه رفتن و دعوا كردن بعد مسئولش گفته بود شما حك شدين بعد دوستم گفته بودم وقتي وصل نيستيم چطوري حك شديم؟
مگه امكان داره؟
خلاصه از دفعه بعد ديگه اين اتفاق نيفتاد و تازه بعد 3 ماه اضافه هم مياوردن:31:

ایولللللللل
به جون خودم و بغل دستیم کار خوبی کردید رفتید رسیدگی کردید اصلا اگر اینکار و نمیکردید آخر سادگی بود دیگه .
حالا من براتون تعریف کنم حال کنید .
آقا با احازه شما ما 2 تا خط داریم که هر کدوم جدا سرویس adsl از صبا نت گرفتیم . یکی به نام من یکی به نام داداشم هر کدوم واسه خودمون سرویس جدا میگیریم و سیستم های خودمون و داریم و اینجوری مشکلی پیش نمیاد . القصه چند ابری پیش اومد که دیدیم آقا وقتی من وصلم و میرم سرویس داداشم و چک میکنم میبینم اون در حال استفاده است و اما سیستمش خاموششششش . همین حکایت سارا سر ما در اومد زنگ زدیم گفتیم چجوریاستتتتتتتتت گفتند اوایل کارمونه و حالا درست میشه گفتیم باشه اما تکرار نشهههه . گفتند چشم و 1 گیگ اضافه دادند به سرویس داداشم .
حالا بهتر از این اینو بگم که گاهی پیش می اومد که داداشم میرفت پول واریز میکرد برای سرویسش اما سرویس من فول میشد آی حال میداد آی حال میداد بعد داداشم زنگ میزد شاکی میشد اونها دوباره سرویسش و فول میکردند . گاهی هم برعکس خلاصه 1 بار پول میریختیم 2 تا سرویس فعال میشد . کلی حال میکردیم حقشونه گرون فروشها هر چی میکشند از بی نظمی خودشونه اصلا نوش جونمممممممممم :38:

فداتون

M0hsen3D
11-09-2010, 15:07
ایولللللللل
به جون خودم و بغل دستیم کار خوبی کردید رفتید رسیدگی کردید اصلا اگر اینکار و نمیکردید آخر سادگی بود دیگه .
حالا من براتون تعریف کنم حال کنید .
آقا با احازه شما ما 2 تا خط داریم که هر کدوم جدا سرویس adsl از صبا نت گرفتیم . یکی به نام من یکی به نام داداشم هر کدوم واسه خودمون سرویس جدا میگیریم و سیستم های خودمون و داریم و اینجوری مشکلی پیش نمیاد . القصه چند ابری پیش اومد که دیدیم آقا وقتی من وصلم و میرم سرویس داداشم و چک میکنم میبینم اون در حال استفاده است و اما سیستمش خاموششششش . همین حکایت سارا سر ما در اومد زنگ زدیم گفتیم چجوریاستتتتتتتتت گفتند اوایل کارمونه و حالا درست میشه گفتیم باشه اما تکرار نشهههه . گفتند چشم و 1 گیگ اضافه دادند به سرویس داداشم .
حالا بهتر از این اینو بگم که گاهی پیش می اومد که داداشم میرفت پول واریز میکرد برای سرویسش اما سرویس من فول میشد آی حال میداد آی حال میداد بعد داداشم زنگ میزد شاکی میشد اونها دوباره سرویسش و فول میکردند . گاهی هم برعکس خلاصه 1 بار پول میریختیم 2 تا سرویس فعال میشد . کلی حال میکردیم حقشونه گرون فروشها هر چی میکشند از بی نظمی خودشونه اصلا نوش جونمممممممممم :38:

فداتون
اصلا صبانت شرکت عجیب غریبیه نه.........:38:
کارایی میکنه که اصلا فکرش رو نمیکنی..:31:

Masoud.Neshat
11-09-2010, 17:06
منم از شیراز بگم بهتون که وضع اینترنتش چندان جالب نیست و از مشهذ خیلی پایینتره.:41:

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 06:15
بچه ها سلام

آقا من الان متوجه شدم که Downstream من از 2048 شده 192 :18:

اکو 128 دارم

برای شما هم اینجوری شده ؟

اگه تصمیمشونو عوض کردن که سرعت هارو بیارم پایین 25 این ماه که موعد تجدید قرار داده بلافاصله فسخ میکنم !!!

mt17770
13-09-2010, 08:50
بچه ها سلام

اکو 128 دارم

منم اکو دارم ولی Downstream همون 2048 هستش. مشکل شما از جای دیگست احتمالا.

SA3EDLORD
13-09-2010, 09:15
این چیزایی که میگین یعنی چی؟؟؟؟؟؟

M0hsen3D
13-09-2010, 09:54
بچه ها سلام

اکو 128 دارم

اگه تصمیمشونو عوض کردن که سرعت هارو بیارم پایین 25 این ماه که موعد تجدید قرار داده بلافاصله فسخ میکنم !!!
نه Downstram منم رو 2048 هست

en8800gt
13-09-2010, 10:51
سلام
من الان از مخابرات منطقه موم میان.
مثل اینکه دارن یک کارایی میکنن.فکر کنم 256 میدن.
رفتم اونجا گفتم 256 میخوام .گفت باید بری با رییس مرکز صحبت کنی.:8:
مثل اینکه قانون جدیده.متاسفانه رییس نبود.ولی تا 1 ساعت دیگه میاد.:27:

joe_satriani
13-09-2010, 11:52
سلام

با سلام
256؟ اونم مخابرات؟؟

بعید میدونم :31:
اگه اینطور باشه که عالیه :27::27:

SA3EDLORD
13-09-2010, 11:53
من که الان 256 دارم از مخابرات......تاره با مدیرم حرف نزدم:31:

M0hsen3D
13-09-2010, 13:30
با سلام
256؟ اونم مخابرات؟؟

بعید میدونم :31:
اگه اینطور باشه که عالیه :27::27:
چرا میدن فقط باید خطمون فیبر نوری باشه
مال من که نیست

J.F.K
13-09-2010, 13:59
دیشب شاتل مزخرف بود

M0hsen3D
13-09-2010, 14:48
دیشب شاتل مزخرف بود
خیلی
سرعت 30 بود!:19:

*PiNk PaNTHeR*
13-09-2010, 14:53
آقا این مخابرات خفمون کرد.
ترافیک بینهایت بخوره توی سرت من یک سرعت بالاتر از ۲۵۶ میخوام. وایمکس هم که گرونه.

سلام

انقلاب؟ من آدم باکلاسیم بهم دادن. احتمالا به تو ندن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

en8800gt
13-09-2010, 14:58
آقا رفتم جای مدیر مرکز مخابرات.باهش حرف زدم.گفت قبلا از 128 به بالا نمیدادیم! ولی به رییس مرکز اجازه دادن به هر کی که واقعا نیاز داره :21: 256 بده.
گفت برای چی 256 میخوای؟
گفتم دانشجوی کامپیوترم برای کارای طراحی وب میخوام(الکی!برای بازی آنلاین میخوام:46:)!
گفت خوب نامه تقاضاتو بنویس فردا بررسی میکنم ، خبرشو بیا بگیر.
گفت که تا چند وقت دیگه به همه 512 میدیم.(رییسش خیلی باحال بود)

en8800gt
13-09-2010, 16:13
یک سوال
این adsl مخابرات فقط با وی پی ن کار میکنه؟
آخه adsl اش که کار نمیکنه!
کسایی که من میشناسمم همه با وی پی ن وصل میشن!
کسی تا حالا با ( adsl(broad bandوصل شده؟

iman84
13-09-2010, 16:31
512 :18:اونم از مخابرات :39:خدا کنه که ریئسش راست گفته باشه :42:

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 16:56
192 دوباره شد 2048

فکر کنم از تهدیدی که کردم ترسیدن برش گردوندن به حالت اول :27:

SA3EDLORD
13-09-2010, 16:58
بابا به چی بگین مام بفهمیم دیگه

Gamemaster
13-09-2010, 18:19
بموقعش تورباهم ورميدارن عجله نكنيد:27:

Kamyar_AnathemA
13-09-2010, 20:07
باز دوباره اومد رو 1152 ! این چه وضعشه :2:

SA3EDLORD
13-09-2010, 21:57
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
13-09-2010, 22:16
+1000 تا اینترنت به خاطر خبر خوب.

باز دوباره اومد رو 1152 ! این چه وضعشه :2:

بیخیال پینگ خوب شو برار. فقط بیخیال شو.

Kamyar_AnathemA
14-09-2010, 01:20
+1000 تا اینترنت به خاطر خبر خوب.

بیخیال پینگ خوب شو برار. فقط بیخیال شو.

پینگ چیه بابا

Downstream هی کم و زیاد میشه

سر شب اومده بود رو 32 :18:

برا من که چند وقت رو 60 ثابت بود الان چند شبه رو 30 ثابت شده :41:

برا شما چجوریه ؟

joe_satriani
14-09-2010, 08:39
با سلام
من كه از صبانت استفاده ميكنم و هنوز فرقي نكرده و روي همون هست
شاتل فكر ميكنم يه خورده داره دستكاري ميكنه!!

موفق باشيد.

M0hsen3D
14-09-2010, 09:15
با سلام
من كه از صبانت استفاده ميكنم و هنوز فرقي نكرده و روي همون هست
شاتل فكر ميكنم يه خورده داره دستكاري ميكنه!!

موفق باشيد.
چه جوری هست؟سرعت؟پینگ؟
کدوم مرکز مخابراتی مشهد هستین؟
ممنون اگه جواب بدین

omidtb
14-09-2010, 10:19
مکالمه من با پشتیبانی

سلام کی میخواین رپید شیر رو واسه دانلود بانه ور دارین
منظورم اینه که تا کی رپید شیر بعد از 1 شب باید بسته باشه
cs6511:16:16 AMبسته نیست
51140234911:16:38 AMاگه اینطوری بمونه من سیرویسمو مجبورم که عوض کنم برم صبانت
چرا عزیز بعد 1 سب تا 7 صبخ بستیه
cs6511:17:21 AMدر این مورد لطف بفرمایید شب تماس بگیرید
تا موردتان برسی شود
می توانید با 23089 در تماس باشد

en8800gt
14-09-2010, 12:56
سلام
آقا امروز دوباره زنگ زدم مخابرات تا ببینم رییس مرکز با تقاضای 256 موافقت کرده یا نه!
ساعت 9 زنگ زدم گفت هنوز رییس نیومده!
ساعت 12 زنگ زدم گفت الان میدم به رییس بررسی کنه:5:
ساعت 1 زنگ زدم ..............گفت موافقت کردن:31:
وقتی شارژ این ماهم تموم بشه سرعتم از 128 میبرن رو 256
...........
فکر کنم پورتاشون محدوده:13:
پس اگه کسی adsl از مخابرات دارهسریع اقدام کنه

FlashGet
14-09-2010, 13:14
ای بابا باز ما اومدیم سرویس عوض کنیم و بریم شرکت جدید . خبرهای بد از این شرکت اومددددددد توی این تایپیک .
محسن جان روحیه بده داداشششششششش
من امروز زنگ زدم گفتم خطم اماده است بیاد دیگههههههه گفتند فردا خبرت میکنیم هماهنگ کنیم بیان واسه نصب و ...... . خدایی فیبر نوریها دارین حال میکنید هاا
این طرح پنجم کی پیاده میشه ؟؟؟؟؟؟؟
اینترنت نامحدود شرکتها با قیمت 2 الی 3 برابر مخابراته و هیچ فرقی نداره و سرعت واقعی میده . خوش بحال فیبری هاااااااااااااااا . برید حالشو ببرید .

J.F.K
14-09-2010, 13:20
این شاتل بدجوری تر زده تو سرعت مرکز فرشچی بقیه هم همینجورین؟
فصخ میکنم از پارس آنلاین میگیرم

Retired User
14-09-2010, 13:36
من سرعتم خوبه
استقلال

M0hsen3D
14-09-2010, 14:05
ای بابا باز ما اومدیم سرویس عوض کنیم و بریم شرکت جدید . خبرهای بد از این شرکت اومددددددد توی این تایپیک .
محسن جان روحیه بده داداشششششششش
من امروز زنگ زدم گفتم خطم اماده است بیاد دیگههههههه گفتند فردا خبرت میکنیم هماهنگ کنیم بیان واسه نصب و ...... . خدایی فیبر نوریها دارین حال میکنید هاا
این طرح پنجم کی پیاده میشه ؟؟؟؟؟؟؟
اینترنت نامحدود شرکتها با قیمت 2 الی 3 برابر مخابراته و هیچ فرقی نداره و سرعت واقعی میده . خوش بحال فیبری هاااااااااااااااا . برید حالشو ببرید .
آره لعنتی ها چند روزه خیلی دارن نامردی میکن
معلوم نیست کی میخوان گور مرگشون بیان خطمون رو فیبر کنن ما از دست این شرکت های خصوصی حروم خور راحت بشیم :19::19::19::19::19::19::19::19:
اگه خطم فیبر بود میرفتم یه 256 نامحدود از مخابرات میگرفتم راحت میشدم از دست این جماعت دزد.:19::19:

Kamyar_AnathemA
14-09-2010, 17:24

آره منم فرشچی هستم

افتضاحه

Downstream هی کم و زیاد میشه

بعضی وقت ها میره رو 32

سرعت هم که رو 20 ثابت شده

پارس
انلاین تو این مرکز خوبه ؟

Kamyar_AnathemA
14-09-2010, 18:17
چجوری میشه فهمید خط نویز داره یا نه ؟

Downstream من خیلی متغیره

زنگ زدم گفت خط نویز داره

زیاد هم قطع میشه اینترنتم :41:

*PiNk PaNTHeR*
14-09-2010, 19:45
معلوم نیست کی میخوان گور مرگشون بیان خطمون رو فیبر کنن ما از دست این شرکت های خصوصی حروم خور راحت بشیم
مخابرات بدبختت میکنه.
چون بهت سرعت بالا نمیده. در حالی که سرعت بقیه ی آی اس پی ها یکی دو مگ در ثانیه هست.

Amir_Niknam
14-09-2010, 19:55
مخابرات بدبختت میکنه.
چون بهت سرعت بالا نمیده. در حالی که سرعت بقیه ی آی اس پی ها یکی دو مگ در ثانیه هست.
شديدا تائيد ميشه من هم از صبا و هم مخابرات يكي تو دفتر يكي تو خونه سرويس دارم مال مخابرات اصلا به درد نميخوره دعا كن همچين اتفق برات نيوفته

en8800gt
14-09-2010, 20:52
یک سوال
من pes 2010 آنلاین بازی میکنم.من و پسر عموم که دوتامون از مخابرات 128 داریم نمیتونیم با هم بازی کنیم.ولی با بقیه که صبانت یا پارس آنلاین دارن میتونیم.کسی میدونه علتش چیه؟
از سرعت پایینه آپلود نیست؟که حدود 7KB است.
یا از آپی ؟

M0hsen3D
14-09-2010, 21:09
مخابرات بدبختت میکنه.
مخابرات سرعت واقعی رو میده به اضافه این که نامحدود هست
اصلا شرکت ها سرعت 10 مگ بدن چه فایده این که محدود هست
چه قدر این صبانت مشتریاش رو عذاب داده هاااااا؟
من این مخابرات رو به این شرکت ها ترجیح میدم:20:

FlashGet
15-09-2010, 00:10
والا منم مخابرات بیاد میرم آخرین سرعتی که میدند رو میگیرممممممممم .
خسته شدم از بس دست و دلمون لرزید برای اینترنت حجمی . نامحدودشومنم که همون سرعت مخابراته دیگههههههه .

*PiNk PaNTHeR*
15-09-2010, 03:40
یک سوال
من pes 2010 آنلاین بازی میکنم.من و پسر عموم که دوتامون از مخابرات 128 داریم نمیتونیم با هم بازی کنیم.ولی با بقیه که صبانت یا پارس آنلاین دارن میتونیم.کسی میدونه علتش چیه؟
از سرعت پایینه آپلود نیست؟که حدود 7KB است.
یا از آپی ؟

چونکه مخابرات با 10 نفر شیر میکنه. توی اون ورقه که بهتون دادن هم نوشتن.
برای همین پینگتون پایینه. نمیتونید آنلاین بازی کنید.

en8800gt
15-09-2010, 08:04
چونکه مخابرات با 10 نفر شیر میکنه. توی اون ورقه که بهتون دادن هم نوشتن.
برای همین پینگتون پایینه. نمیتونید آنلاین بازی کنید.
چرا بابا میشه آنلاین بازی کرد.پینگم از دوستم که پارس آنلاین داره پایینتره از صبانت بالاتره!
من میخوام بدونم که چرا ما دو تا که مخابراتیم نمیتونیم با هم بازی کنیم.
یکی باید هاست شه ، ولی نمیزاره بریم تو یک روم.
لطفا کمک کنید.

fujitsu.siemens
15-09-2010, 09:09
مخابرات مشهد فقط روی فیبر ADSL میده؟

SA3EDLORD
15-09-2010, 09:11
مخابرات مشهد فقط روی فیبر ADSL میده؟
همه جا همینطوره

iman84
15-09-2010, 09:52
مخابرات بدبختت میکنه.
کاملا موافقم مخابرات بدبخت میکنه

شديدا تائيد ميشه من هم از صبا و هم مخابرات يكي تو دفتر يكي تو خونه سرويس دارم مال مخابرات اصلا به درد نميخوره دعا كن همچين اتفق برات نيوفته
منم دقیقا وضعیتم همینطوریه تو دفتر از صبانت و تو خونه از مخابرات اینترنت دارم اصلا سرعت ها قابل قیاس نیست

مخابرات سرعت واقعی رو میده به اضافه این که نامحدود هست
اصلا شرکت ها سرعت 10 مگ بدن چه فایده این که محدود هست
چه قدر این صبانت مشتریاش رو عذاب داده هاااااا؟
من این مخابرات رو به این شرکت ها ترجیح میدم:20:
این حرف رو نزن بعدا پشیمون میشی اگه 128 از مخابرات داشته باشی و 24 ساعته بزاری رو دانلود حداکثر روزی 1 گیگ یا 1/200 گیگ دانلود میشه در حالیکه شرکت ها سرعتشون بازه

SA3EDLORD
15-09-2010, 11:44
عزیز جان اینجا الان مسئله سرعت نیست که مساله محدود بودنشه.................
این سه ماه تموم شه میرم از مخابرات 1 مگ یا 2 مگ میگیرم............با امضای دانشگاه و از این حرفا..........
میدن دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iman84
15-09-2010, 12:19
عزیز جان اینجا الان مسئله سرعت نیست که مساله محدود بودنشه.................
این سه ماه تموم شه میرم از مخابرات 1 مگ یا 2 مگ میگیرم............با امضای دانشگاه و از این حرفا..........
میدن دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما وقتی سرعت زیاد باشه تمایل داری بیشتر دانلود و وبگردی کنی برای همین همش به فکر اینی که کی محدودیت تموم میشه ولی اونایی که از مخابرات اینترنت دارن چون سرعتشون کمه کمتر حوصله میکنن پای اینترنت بشین یکیش خود من چون تو شرکت صبا دارم و سرعت زیاده وقتی میام خونه میشینم پای اینترنت مخابرات اصلا بهم حال نمیده :41::41:
بچه هایی که از مخابرات اینترنت دارن میدونن من چی میگم:46:
در ضمن مخابرات شاید 256 رو به دانشجو ها بده ولی فکر نکنم 1 مگ و 2 مگ بده :21:
من میخواستم 256 برای خونه بگیرم الکی گفتم شرکت دارم یارو گفت درخواست بدین مجوز شرکت رو بیارین کارشناسای ما میان بازدید و هزارتا دردسر دیگه منم به کلی از خیرش گذشتم ولی بالاخره 256 رو گرفتم اونم با استفاده از بند پ:31:

J.F.K
15-09-2010, 12:38
خاک بر سر شاتل

M0hsen3D
15-09-2010, 13:40
کاملا موافقم مخابرات بدبخت میکنه

منم دقیقا وضعیتم همینطوریه تو دفتر از صبانت و تو خونه از مخابرات اینترنت دارم اصلا سرعت ها قابل قیاس نیست

این حرف رو نزن بعدا پشیمون میشی اگه 128 از مخابرات داشته باشی و 24 ساعته بزاری رو دانلود حداکثر روزی 1 گیگ یا 1/200 گیگ دانلود میشه در حالیکه شرکت ها سرعتشون بازه
عزیز محدودیت داره نمیشه دانلود کرد 100 مگ اصلا سرعت بده وقتی محدوده دستت بستس
مثلا من وقتی بازی انلاین میکنم مثل همینteeworlds در حین بازی باید نگران این باشم که مصرفم زیاد نشه
ولی وقتی یک 256 نامحدود بگیرم دیگه خیالم راحته وهر چه قدر بخوام مصرف میکنم:8:

SA3EDLORD
15-09-2010, 13:55
شما وقتی سرعت زیاد باشه تمایل داری بیشتر دانلود و وبگردی کنی برای همین همش به فکر اینی که کی محدودیت تموم میشه ولی اونایی که از مخابرات اینترنت دارن چون سرعتشون کمه کمتر حوصله میکنن پای اینترنت بشین یکیش خود من چون تو شرکت صبا دارم و سرعت زیاده وقتی میام خونه میشینم پای اینترنت مخابرات اصلا بهم حال نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه هایی که از مخابرات اینترنت دارن میدونن من چی میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن مخابرات شاید 256 رو به دانشجو ها بده ولی فکر نکنم 1 مگ و 2 مگ بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من میخواستم 256 برای خونه بگیرم الکی گفتم شرکت دارم یارو گفت درخواست بدین مجوز شرکت رو بیارین کارشناسای ما میان بازدید و هزارتا دردسر دیگه منم به کلی از خیرش گذشتم ولی بالاخره 256 رو گرفتم اونم با استفاده از بند پ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم از مخابرات دارم و نمیدونم شما چی میگی؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم الان 256 رو ازاد کردن و همه میتونن بگیرن.....:46:........1و2 مگ رو هم من عمرن میگیرم...:21:...باشه با خالم میرم بعد جرات دارن ندن:31:

neda_traveler
15-09-2010, 16:50
سلام به دوستان همشهری
من الان دارم با شاتل کار می کنم اونم 256 اما اصلا سرعتش به 256نمی خوره:41:

FlashGet
15-09-2010, 17:17
سلاممممممممممممم به همه بر و بچچچچچچچچ
ما رفتیم تو تیم شاتلللل
آقا خودم و تیم پشتیبانی تلفنی نصبش کردیم . خدایی دم پشتیبانی گرم .
حالا باید دید سرعت دانلود چجوریاست .
محسن جان شاتل برای شب یوزر و پس خاصی میخواد ؟؟؟ آخه صبانت یوزر و پس شبانه اش فرق داشت .
به من چیزی نگفتند

joe_satriani
15-09-2010, 17:49
ما رفتیم تو تیم شاتلللل
محسن جان شاتل برای شب یوزر و پس خاصی میخواد ؟؟؟ آخه صبانت یوزر و پس شبانه اش فرق داشت .
به من چیزی نگفتند

با سلام
من از صبانت سرويس ميگيرم
اما واسه شاتل تا جايي كه ميدونم و قبلا هم بوده اينطوري هست كه به صورت pppoe خودشون كانكتت ميكنن و سر موعد مقرر ديسكانكتت ميكنن
احتياجي به يوزر و پسورد نداره

موفق باشيد.

M0hsen3D
15-09-2010, 17:59
ما رفتیم تو تیم شاتلللل
به من چیزی نگفتند
سرعت روزانه که توووووووووووووپ بالای 220 هست
در مورد قطعی هم خیالت راحت هیچی قطعی نداره
ولی این چند شبه خیلی نامردا سرعت شبانه رو اوردن پایین :19::19:
امروز هم دمو pes2011 اومده میخوام دانلودش کنم خداکنه امشب سرعت خوب باشه که بعید میدونم:19::19::19::19::19:
نه با اکانت خودت کانکت میشی یوزر و پس جدیدی نمیخواد:46:

hardrock007
15-09-2010, 21:31
ظاهرا شاتل در مشهد دانلود شبانه از سایت رپیدشر و مسدود کرده !!!

دوستان دیگه در مشهد این مشکلو دارند ؟

مشهد - مرکز تلفن آزادی

en8800gt
15-09-2010, 21:50
بچه ها یک چیز جالب از شیرینگ مخابرات!
میتونی بری تو قسمت network و افرادی رو که روی پورت تو شریرن رو ببینی!
کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته؟
الان برین یک تست بکنید.

M0hsen3D
15-09-2010, 21:58

مشهد - مرکز تلفن آزادی
شبا مگه سرعتو محدود به 30 نکرده بودند نکنه درست شد؟:18:

neda_traveler
15-09-2010, 22:23
الان برین یک تست بکنید.

ميشه بيشتر توضيح بديد
ممنون

FlashGet
15-09-2010, 22:40
سرعت که روزانه خداییش عالیه . چیزی که لازم داریم و بدست میاریم و خدا رو شکرررررررر
منتظرم ببینم شب که گلی به سرمون میزنند :31:
فردا خبر میدم

omidtb
15-09-2010, 23:37
الان برین یک تست بکنید.

چجوری باید دید؟

omidtb
15-09-2010, 23:42

مشهد - مرکز تلفن آزادی

آره واسه منم بستن:41:

مشهد -مرکز فرشچی

hardrock007
16-09-2010, 00:15
دوستان

بله متاسفانه امکان دانلود از سایت رپیدشر در سرویس شبانه توسط شاتل مسدود شده

اینهم از شاتل ... که کلاهبردار از کار دراومد

امیدوارم مشکل اینترنت ایران بزودی حل بشه و از این مسخره بازیهای شرکتهای اینترنتی نجات پیدا کنیم

en8800gt
16-09-2010, 09:12
چجوری باید دید؟
اگه تو ویندوز 7 هستی،برو تو my computer بعد از قست سمت چپ آخرین icon یعنی Nertwork رو انتخاب کن.
باید یک دقیقه واستی تا بقیه رو نشون بده.
تو xp دقیق نمیدونم ولی فکر کنم باید بری تو my network place بعد از سمت راست view workgroup computers
رو بزنی البته برا من جواب نداد ولی تو 7 ، 100% جواب میده.

Amir_Niknam
16-09-2010, 12:18
من خودم از مخابرات دارم و نمیدونم شما چی میگی؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم الان 256 رو ازاد کردن و همه میتونن بگیرن.....:46:........1و2 مگ رو هم من عمرن میگیرم...:21:...باشه با خالم میرم بعد جرات دارن ندن:31:

امكان نداره سرعت 1 يا 2 ميگ رو بدن من صد در صد خيالت رو راحت ميكنم در ضمن من اين حرف رو بنا به دلايلي ميزنم كه نميشه توضيح داد ولي از اين نظر مطمئن باش ولي 256 رو راحت ميتوني بگيري اما بالاتر از اون رو فكرشو نكن

نميتونم آنلاين بازي كنم...
مشكل از اين هست كه مخابرات IP دايناميك رو هم اختصاصي نميده و اون رو شير ميكنه به همين علت نميتونيد كه آنلاين بازي كنيد چون اون IP تنها مال شما نيست

اين مطلب رو با IP استاتيك اشنباه نكنيد IP استاتيك براي هميشه مال شماست اما دايناميك با هر بار اتصال عوض ميشه اما تا لحظه اتصال اگر اختصاصي باشه تنها به شما تغلق داره كه در مورد مخابرات متاسفانه اينگونه نيست

omidtb
16-09-2010, 13:14
اگه تو ویندوز 7 هستی،برو تو my computer بعد از قست سمت چپ آخرین icon یعنی Nertwork رو انتخاب کن.
باید یک دقیقه واستی تا بقیه رو نشون بده.
تو xp دقیق نمیدونم ولی فکر کنم باید بری تو my network place بعد از سمت راست view workgroup computers
رو بزنی البته برا من جواب نداد ولی تو 7 ، 100% جواب میده.

میشه بیستر توضیح بدین من وقتی Nertwork رو میزنم تصویر زیر میاد و اتفاقی نمیوفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

en8800gt
16-09-2010, 13:22
میشه بیستر توضیح بدین من وقتی Nertwork رو میزنم تصویر زیر میاد و اتفاقی نمیوفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درسته همینجایه!
ولی باید بقیه رو هم نشون بدن.
شما از مخابرات دارین؟

en8800gt
16-09-2010, 13:30
چه جوری عکسمو بزارم؟
کمک!:19:

Gamemaster
16-09-2010, 13:37
شاتل عجب حالي داده به ما 10 گيگ مجاني
چرا؟؟
ايول:27:

omidtb
16-09-2010, 13:47
درسته همینجایه!
ولی باید بقیه رو هم نشون بدن.
شما از مخابرات دارین؟

نه از شاتل سرویس دارم

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

شاتل عجب حالي داده به ما 10 گيگ مجاني
چرا؟؟
ايول:27:

منم میخوام خداااا:18:

omidtb
16-09-2010, 13:54
او چه خبره 46 نفر روی پرت من شیر شدن :18::18:

fujitsu.siemens
16-09-2010, 14:08

چه جالب! با تغییر اسم سیستمشون میتونن با هم چت هم بکنند :5:

omidtb
16-09-2010, 14:10

دوستان توجه داشته باشند که با وجود اینکه 46 نفر همزمان در حال استفاده از یک پرت هستند و با توجه به اینکه همه مشهد و از شاتل سرویس دارن و همانطور که میدونید کلیه سرویس ها روی 2 مگ ( خودم الان دارم با 256 kB/s دانلود میکنم پس بقیه هم سرعتشون همینه چون همه تو یک مرکز مخابراتی هستند) بسته میشه پس این خودش یک مدرک محکمی بر این است که دانلود شبانه از طرف شاتل محدود میشه و هیچ ربطی به پهنای باند و مخابرات نداره چون به وفور دیده شده که پشتیبانی دلیل کم سرعتی رو از پر بودم پهنای باند و در تقصیر مخابرات میدونه

omidtb
16-09-2010, 14:17
چه جالب! با تغییر اسم سیستمشون میتونن با هم چت هم بکنند :5:

شما تونستی چت کنی؟:46:

fujitsu.siemens
16-09-2010, 14:30
شما تونستی چت کنی؟:46:

من صبانت دارم. از چت کردنمون هم گذشته :46:

از روی مشابه وایرلس خارجی این شوخی رو کردم :46:

en8800gt
16-09-2010, 14:33
آقا چه جوری منم عکس شیرینگمو بزارم؟
کمک:19:

omidtb
16-09-2010, 14:38
آقا چه جوری منم عکس شیرینگمو بزارم؟
کمک:19:
با دکمه print screen روی کیبورد عکس بگیر بعد تو برنامه نقاشی پیس کن بعد تو یک سرو آپلود عکی آپلود کن و لینکشو بذار اینجا

en8800gt
16-09-2010, 14:41
با دکمه print screen روی کیبورد عکس بگیر بعد تو برنامه نقاشی پیس کن بعد تو یک سرو آپلود عکی آپلود کن و لینکشو بذار اینجا

تا مرحله آپلودش رفتم.....
تو وتن دانلود آپلود کردم.حالا چه جوری بزارم اینجا؟
باید کدوم لینکشو کجا بزارم؟

omidtb
16-09-2010, 14:46
تا مرحله آپلودش رفتم.....
تو وتن دانلود آپلود کردم.حالا چه جوری بزارم اینجا؟
باید کدوم لینکشو کجا بزارم؟

اونی که نوشته forum link بعد کپی کن همینجا

en8800gt
16-09-2010, 14:52
اینم ماله منه!

omidtb
16-09-2010, 14:54
چقدر کمه کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟مشهد هستی؟

en8800gt
16-09-2010, 14:58
مخابرات 128. مرکز مخابرات المهدی.
شبا تا 8 نفرن زیاد میشن!

omidtb
16-09-2010, 15:02
مخابرات 128. مرکز مخابرات المهدی.
شبا تا 8 نفرن زیاد میشن!

پس چطور من که مرکز فرشچیم iman-pc *Ali-pc و یک چند تای دیگه که تو لیست شما هست تو لیست منم هست :5:

en8800gt
16-09-2010, 15:06
پس چطور من که مرکز فرشچیم iman-pc *Ali-pc و یک چند تای دیگه که تو لیست شما هست تو لیست منم هست :5:
iman-pc که خودمم.زیاد عجیب نیست تو46 نفر یک iman و ali پیدا مشن دیگه:31:

FlashGet
17-09-2010, 12:33
حالم و گرفت شاتل در حد تیم ملی
سرعت روز خوبه تا 190 دانلود داره . همین که ساعت 1 شب میشه میره روی 30 الی35 بیشتر هم نمیشهههه
چکار کنیم حالاااااااااا
بچه ها شما هم اینجوری هستید ؟؟
چند وقته ؟؟

J.F.K
17-09-2010, 12:50
شاتل گند زده رفتخ پی کارش

Retired User
17-09-2010, 12:52
ماله منم همینطوری شده
روزا سرعتم 200-250
شب که میشه میره رو 35
البته حدود یه هفته است

iman84
17-09-2010, 13:11

iman-pc که خودمم.زیاد عجیب نیست تو46 نفر یک iman و ali پیدا مشن دیگه:31:

با کانکشن v p n وصل میشین یا boardband

en8800gt
17-09-2010, 14:03
با کانکشن v p n وصل میشین یا boardband
من با v p n .اصلا با broadband وصل نمیشه!
میگن مخابرات اینجوریه.:5:

M0hsen3D
17-09-2010, 14:47
حالم و گرفت شاتل در حد تیم ملی
سرعت روز خوبه تا 190 دانلود داره . همین که ساعت 1 شب میشه میره روی 30 الی35 بیشتر هم نمیشهههه
چکار کنیم حالاااااااااا
بچه ها شما هم اینجوری هستید ؟؟
چند وقته ؟؟
الان همه اینجوری هستن
بیشتر از 35 سرعت نمیده:19:
گند زده به دانلود شبانه:19:

M0hsen3D
17-09-2010, 15:31
الان مخابرات v p n رو بسته یانه ؟

FlashGet
17-09-2010, 17:09
یعنی بسوزیم و بسازیم !!!!!
همون بهتر زودتر مخابرات فیبر کنه .
آمیننننن

M0hsen3D
17-09-2010, 18:26
یعنی بسوزیم و بسازیم !!!!!
همون بهتر زودتر مخابرات فیبر کنه .
آمیننننن
یارب العالمین.

hirad_g
17-09-2010, 18:38
همه این جا میگن که مخابرات فقط به افرادی که فیبر شده خطشون سرویس میده:13:. ولی باور کنید بنده قبل از این که صبانت بگیرم رفته بودم دفتر خدمات مشترکین درخواست داده بودم که چند تا فرم و یک تقاضا نامه دادن گفتن هر موقع درخواستا به حدنصاب برسه خبرتون میکنیم. خلاصه گذشتو من از صبانت سرویس گرفتم. چند ماه بعد بهم زنگ زدن گفتن همه کاراتون انجام شده بیاید که قراردادو نهایی کنیم:18: منم که دیگه راحت بودم اون موقع گفتم نه دیگه چند ماهی دیر زنگ زدین:41:(ای داد... به راحتی میتونستم 256 بگیرم) و از نوبت خارج شدم.

en8800gt
17-09-2010, 19:37
همه این جا میگن که مخابرات فقط به افرادی که فیبر شده خطشون سرویس میده:13:. ولی باور کنید بنده قبل از این که صبانت بگیرم رفته بودم دفتر خدمات مشترکین درخواست داده بودم که چند تا فرم و یک تقاضا نامه دادن گفتن هر موقع درخواستا به حدنصاب برسه خبرتون میکنیم. خلاصه گذشتو من از صبانت سرویس گرفتم. چند ماه بعد بهم زنگ زدن گفتن همه کاراتون انجام شده بیاید که قراردادو نهایی کنیم:18: منم که دیگه راحت بودم اون موقع گفتم نه دیگه چند ماهی دیر زنگ زدین:41:(ای داد... به راحتی میتونستم 256 بگیرم) و از نوبت خارج شدم.
you should have got it dude!:41:

iman84
17-09-2010, 21:35

کی گفته با broadband وصل نمیشه من که الان یه سال بیشتره با broadband وصل هستم
مرکز استقلال

M0hsen3D
17-09-2010, 22:32
برو:

یه شماره بزن که فیبر نوری نباشه ببین چی میگه
ولی اگه اینطور باشه که میگی خیلی اشتباه کردی تاسف باید خورد.:41:

Retired User
18-09-2010, 06:10
برو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه شماره بزن که فیبر نوری نباشه ببین چی میگه
ولی اگه اینطور باشه که میگی خیلی اشتباه کردی تاسف باید خورد.:41:
من شمارم فیبر نیست
اما برام میزنه سرویس دایر است
برم مخابرات بگیرم؟ دی:

M0hsen3D
18-09-2010, 10:03
من شمارم فیبر نیست
اما برام میزنه سرویس دایر است
برم مخابرات بگیرم؟ دی:
این یعنی اینکه شما از شرکت ها سرویس میگیرین و اگه یه شماره بدین که فیبر نباشه و از شرکت ها هم سرویس نگرفته باشه مینیویسه شماره در کافوی نوری نمیباشد.
واگه خط فیبر باشه یه فرمی باز میشه برای ثبت نام ADSL

FlashGet
18-09-2010, 10:44
محسن جان اطلاعاتت من و کشته .
خرابتم . ممنونننننننننننن

M0hsen3D
18-09-2010, 14:05
محسن جان اطلاعاتت من و کشته .
خرابتم . ممنونننننننننننن
:11:
خواهش میکنم محمد جان.(چون اسمتو نگفتی)

en8800gt
18-09-2010, 14:43
کی گفته با broadband وصل نمیشه من که الان یه سال بیشتره با broadband وصل هستم
مرکز استقلال
جداُ؟چجوری باید وصل کنی؟من و چند تا دیگه از بچه ها که هر کار کردیم نشد!
یک توضیح بده!
راستی چه فرقی با v p n میکنه؟

hirad_g
19-09-2010, 02:15
اه... لعنتی این صبانتم امشب دوباره قطع شده الان حدود 45 دقیقه هستش که وصل نمیشه... بعد از چند وقت اومدم دانلود شبانه کنم. الانم با اینترنت ذعالی اومدم اینجا :2::2::2:

iman84
19-09-2010, 11:53
جداُ؟چجوری باید وصل کنی؟من و چند تا دیگه از بچه ها که هر کار کردیم نشد!
یک توضیح بده!
راستی چه فرقی با v p n میکنه؟

من فقط اینو فهمیدم که وقتی با v p n وصل باشی تو قسمت my network place بقیه افراد آنلاین رو هم نشون میده ولی تو broadband این شکلی نیست و بقیه رو نشون نمیده
در ضمن پشتیبانی مخابرات خودش گفت با broadband وصل بشم
البته اینارو تو پ.خ برای شما توضیح دادم

Gamemaster
19-09-2010, 12:01
اه... لعنتی این صبانتم امشب دوباره قطع شده الان حدود 45 دقیقه هستش که وصل نمیشه... بعد از چند وقت اومدم دانلود شبانه کنم. الانم با اینترنت ذعالی اومدم اینجا :2::2::2:
اسمش روش ديگه صبا:31:

mary83
19-09-2010, 12:25
صبا نت واسه شما وصله الان؟؟

Retired User
19-09-2010, 12:49
صبانت پارسالم که من داشتم خیلی قطع میشد
هر دو روز مجبور بودم زنگ بزنم پشتیبانی
شبانه هم که هز 1 ساعت اتومات قطع میشد
اما شاتل خیلی بهتره
حداقل احترام بیشتری به مشترکا میذارن
مثل هدیه ها , 200 مگ آخر سرویس , شارژ(قبل از اینکه پول بدید خودشون سرویستون رو تمدید میکنن) و ...
پشتیبانی بهتری هم داره
در کل صبانت نسبت به بقیه isp ها کیفیتش پائینه

M0hsen3D
19-09-2010, 12:53
اما شاتل خیلی بهتره
مثل هدیه ها , 200 مگ آخر سرویس , شارژ(قبل از اینکه پول بدید خودشون سرویستون رو تمدید میکنن) و ...
پشتیبانی بهتری هم داره
فقط مخابرات دوست عزیز همه ی شرکت ها مثل هم فقط دنبال خالی کردن جیب من و شما هستد انتخاب بین بد و بدتر هست:3:

joe_satriani
19-09-2010, 17:32
فقط مخابرات دوست عزیز همه ی شرکت ها مثل هم فقط دنبال خالی کردن جیب من و شما هستد انتخاب بین بد و بدتر هست:3:

با سلام
خوب اوج فاجعه زماني هست كه فيبر نوري نباشيم و از مخابرات نتونيم سرويس بگيريم :13:

en8800gt
19-09-2010, 18:43
اما شاتل خیلی بهتره
پشتیبانی بهتری هم داره
ولی هر چی باشه پینگش از همه بهتره و خوراکه بازیه آنلاینه.
ما آنلاین میزنیم بین مخابرات و آشنا و پارس آنلاین و صبا.صبا نت از همه بهتره

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

من فقط اینو فهمیدم که وقتی با v p n وصل باشی تو قسمت my network place بقیه افراد آنلاین رو هم نشون میده ولی تو broadband این شکلی نیست و بقیه رو نشون نمیده
در ضمن پشتیبانی مخابرات خودش گفت با broadband وصل بشم
البته اینارو تو پ.خ برای شما توضیح دادم
زنگ زدم مخابرات گفتن شما یا با v p n وصل میشی یا broadband . اگه الان با v p n وصلی دیگه نمیتونی با broadband وصل بشی.

Last Night
20-09-2010, 09:24
دوستان منطقه طلاب از کجا سرویس بگیرم خوبه؟

Hearse
20-09-2010, 20:03
سلام بروبچ مشهدی.
من 128 فن آوا دارم. سرعت شب و روزش هم یکیه.(حتی یه خورده هم تغییر نمیکنه)
شبانه از 1-7 + جمعه ها.
ازش راضیم. سرعت دانلودش هم قابل قبوله و به طور متوسط 60-70 و تا 80-90 هم بعضی وقتا میرسه.(نوسانش خیلی کمه فقط بعضی وقتا هندی میشه و یکم میره بالاتر. ولی تا حالا پایین تر نیومده)(دو ماهه دارم استفاده میکنم)
پینگش برای گیم هم عالیه.(من خودم مهمترین چیز برام پینگه، که خوشبختانه با این تا حالا اصلا تو گرنا لگ و دلی نداشتم)(WOW که به هیچ وجه نباید لگ داشته باشم)

این وسط فقط یه مشکلی دارم. هر پنج ساعت یه بار به طور اتوماتیک DC میشه.(دقیقا هر 5 ساعت بدون کم و کاست)
برای دانلود مشکلی پیش نمیاره چون اکانت پرمیوم رپیدشر دارم و معمولا لینکای دانلودی یا رپیدن یا مستقیم یا تورنت.
فقط برای AFK که میخوام بکنم یکم اذیت میکنه، چون بعد هر بار DC(هر 5ساعت یکبار) باید دوباره Rejoin بدم.
میخواستم ببینم مشکل از کجاست و باید چیکارش کرد.

hacker2007
20-09-2010, 23:10
سلام بچه ها
خدا صبانت رو لعنت کنه {به خصوص نمایندگیش ماورا }
دو روزه که قعطه تا الان سومین بار تو دوماهه اخیره ولی مدت قعطی خیلی زیاد شده
هر چی هم زنگ میزنی برعکس شما ها خیلی سریع بر می دارن ولی چیزی به جر گفتن{کلن از تهران قعطه}ندارن
راستی شما lich king wowبازی می کنید ساعتی چه قدر مصرف میشه

FlashGet
20-09-2010, 23:59
دوستان منطقه طلاب از کجا سرویس بگیرم خوبه؟

سلام بچه محل خوفییییییییی

اول بگو ببینم کدوم خیابون طلاب میشینی ؟؟ تا دقیق بگم چیکار کنی !

بچه ها اسم فناوا رو اصلا نیارید مضخرفترین سرویسی بود که تو عمرم باهاش کار کردممممممم . خدایی فاجعه بودددددد . دیوانه شده بودم یک ماه اینترنت نداشتم و میگفتند باید با تهران هماهنگ کنیم و ....... آخرش گفتم ما رو به خیر و شما رو به سلامت .

hacker2007
21-09-2010, 02:10
سلام بچه محل خوفییییییییی

اول بگو ببینم کدوم خیابون طلاب میشینی ؟؟ تا دقیق بگم چیکار کنی !

بچه ها اسم فناوا رو اصلا نیارید مضخرفترین سرویسی بود که تو عمرم باهاش کار کردممممممم . خدایی فاجعه بودددددد . دیوانه شده بودم یک ماه اینترنت نداشتم و میگفتند باید با تهران هماهنگ کنیم و ....... آخرش گفتم ما رو به خیر و شما رو به سلامت .
طرف پنجتنه :d:27::27::27:

FlashGet
21-09-2010, 10:31
طرف پنجتنه :d:27::27::27:

جمالت رو عشقه
خوب ببین من خودم شخصا الان از 2 تا شرکت دارم اینترنت میگیرم .
یکی از صبا نت
یکی هم از شاتل

حالا شما اول از همه یک زحمت میکشی میری مخابرات منطقه ببینی خطتتون فیبر نوریه یا نه . اگر دیدی خطتت فیبر دستات رو میبری بالا و خداوند رمهربونت و شکر میکنی . اگرم دیدی روی فیبر نوری نیست سرت و میندازی پایین و میای خونه و میشینی ادامه مطلب من و میخونی .

ادامه مطلب :
بعد از اینکه از مخابرات آویزون برگشتی باید بری از یکی از شرکتهای فوق که من ازشون اینترنت دارم سرویس بگیری .
پیشنهاد خودم شخصا شاتل هستش . خدایییش اصلا قطعی نداره و دزدی مزدی فعلا که تو کارشون نیست .
همه سرویس دهنده ها سرعت شبانه هاشون یکی شده یعنی به عبارتی همه با هم توافق کردند که سرعت شبانه از 30 الی 35 بیشتر نشه حالا بعضی شبها که ناپرهیزی میکنند و میشه 45 رو دیگه خوش خوشانمونه .

قبلا سرعت شبانه همه سرویس دهنده ها رقابتی بود و از همه بهتر صبانت بود اما الان صبا هم از 30 بیشتر نمیشه چون خودم دارم .

سرعت روزانه که وقتی 128 بگیری در واقع سرعت 1 مگ رو بهت میدند که بری حالشو ببری و زودتر هم تمومش کنی . شاتل سرعت دانلود روزانه اش 150 الی 180 برای من هستش . گاها تا 240 هم میره .
فداتتتتتتتت رفیق

iman84
21-09-2010, 14:58
سلام بچه ها
خدا صبانت رو لعنت کنه {به خصوص نمایندگیش ماورا }
دو روزه که قعطه تا الان سومین بار تو دوماهه اخیره ولی مدت قعطی خیلی زیاد شده

باز خوبه شما تو دو ماه اخیر دفعه سومه که قطع شده پس من چی میکشم که برای خونه از مخابرات اینترنت گرفتم و هفته ای یه روز قطعه

neda_traveler
22-09-2010, 23:36
سلام به همشهريان
من صبا نت دارم اما قعطيش خيلي كمههه
شايد در ماه 2 روز
اما سر كار شاتل داريم با سرعت 512 اما اصلا جالب نيست و به نظر من با 256 صبا نت كه من دارم يكي هست

petr-cech
23-09-2010, 00:05
جمالت رو عشقه
خوب ببین من خودم شخصا الان از 2 تا شرکت دارم اینترنت میگیرم .
یکی از صبا نت
یکی هم از شاتل

حالا شما اول از همه یک زحمت میکشی میری مخابرات منطقه ببینی خطتتون فیبر نوریه یا نه . اگر دیدی خطتت فیبر دستات رو میبری بالا و خداوند رمهربونت و شکر میکنی . اگرم دیدی روی فیبر نوری نیست سرت و میندازی پایین و میای خونه و میشینی ادامه مطلب من و میخونی .

یعنی ماله مخابرات خوبه ؟؟

خط منطقه ی ما نوری هست به نظرتون Adsl مخابرات خوبه یا نه ؟؟

fujitsu.siemens
23-09-2010, 00:21
یعنی ماله مخابرات خوبه ؟؟

خط منطقه ی ما نوری هست به نظرتون Adsl مخابرات خوبه یا نه ؟؟

با این دلال بازی و مسخره بازی شرکتهای اینترنتی خیلی از دوستان تمایل دارند که ای کاش خطشون فیبر بود و از مخابرات میگرفتند!
سرعتی که مخابرات میده واقعی هست و محدودیت حجم هم نداره. به نظر من از مخابرات بگیرید.

Rossoneri
23-09-2010, 08:25
با این دلال بازی و مسخره بازی شرکتهای اینترنتی خیلی از دوستان تمایل دارند که ای کاش خطشون فیبر بود و از مخابرات میگرفتند!
سرعتی که مخابرات میده واقعی هست و محدودیت حجم هم نداره. به نظر من از مخابرات بگیرید.

درسته اینترنت شرکتی دردسر و مسخره بازی داره اما سرعتش فرق میکنه. من خودم صبانت دارم و با یکی از اقوام که از مخابرات داره مقایسه میکنم واقعا سرعت خیلی تفاوت داره.

یعنی اگه صبانت داشته باشی بعد بری مخابرات بگیری میخوره تو ذوقت! ولی خب اینترنت مخابرات محدودیت نداره که این خیلی خوبه. گرچه نمیشه درست و حسابی با اون سرعت دانلود کرد.

en8800gt
23-09-2010, 09:05
من بالاخره 256 مخابراتم وصل شد:31:
سرعت دانلودم 28-32
سرعت آپلودم فرقی نکرد!
همون 6-8:2:

lorn
23-09-2010, 13:08
اقا یا الله به مشهدی های عزیز من خودم ساکن کرج هستم که تا قبل اینکه استان بشه زیر نظر تهران بود خوب این و گفتم که بگم اینجا هم تعرفه ها و سرویس ها مثل تهران هست اکثرا
خوب اینا رو گفتم که بگم من دانشگاه مشهد قبول شدم می خوام بیام مشهد
از اونجایی هم که ADSL جزیی از زندگیمه :31: می خواستم ببینم مشهد بهترین شرکت کدومه تو مشهد
من این جا پارس انلاین هستم و از بهترین خدمات بهره می برم
سرعتم تو کرج 130 کیلو هست
و در بعضی شب های رویای به 208 هم می رسه البته ایت اتفاق نادر هست و خیلی کم میوفته و شب ها از 1-6 رایگان دانلود هست و........

خلاصه می خواستم ببینم بیام مشهد باید با کدوم ISP وارد مذاکره بشم :20:
ایا سرویس های مشهد به پای تهران می رسه اصلا؟
کاربرد هم انواع گیم انلاین و دانلود بصورت 24/7 هست

البته از اول تاپیک اومدم بخونم تا20 اومدم جلو مخم پوکید (خون اومد مخم):19:
خلاص

Amir_Niknam
23-09-2010, 19:53
اقا یا الله به مشهدی های عزیز من خودم ساکن کرج هستم که تا قبل اینکه استان بشه زیر نظر تهران بود خوب این و گفتم که بگم اینجا هم تعرفه ها و سرویس ها مثل تهران هست اکثرا
خوب اینا رو گفتم که بگم من دانشگاه مشهد قبول شدم می خوام بیام مشهد
از اونجایی هم که ADSL جزیی از زندگیمه :31: می خواستم ببینم مشهد بهترین شرکت کدومه تو مشهد
من این جا پارس انلاین هستم و از بهترین خدمات بهره می برم
سرعتم تو کرج 130 کیلو هست
و در بعضی شب های رویای به 208 هم می رسه البته ایت اتفاق نادر هست و خیلی کم میوفته و شب ها از 1-6 رایگان دانلود هست و........

خلاصه می خواستم ببینم بیام مشهد باید با کدوم ISP وارد مذاکره بشم :20:
ایا سرویس های مشهد به پای تهران می رسه اصلا؟
کاربرد هم انواع گیم انلاین و دانلود بصورت 24/7 هست

البته از اول تاپیک اومدم بخونم تا20 اومدم جلو مخم پوکید (خون اومد مخم):19:
خلاص
سلام
قبول شدنت مبارك
اولا كدوم دانشگاه قبول شدي ؟ ميخواي بري خوابگاه يا خونه بگيري چون منطقه با منطقه فرق داره
الان بهتربن تو مشهد صبا نت هست هم قيمتش مناسبه و هم دانلود شبانه داره من خودم دانشجوي تهران بودم در اون موقع كيفيت سرويس ها در مشهد بهتر بودند شايد به دليل جمعيت زياد دز تهران اين مشكل وجود داشت اما الان ظاهرا همه يك جور شدند البته من كيفيت رو تو كرج نميدونم شايد اونجا جمعيت كمتره براي همين سرعت بيشتر باشه

Amir_Niknam
23-09-2010, 21:36

هر چه قدر هم شركت هاي PAP سرعت پائين بدن باز هم از مال مخابرات بالاتره سرعت 16 با 7 دايال آپ فري نداره من كه خودم از صبا و مخابرات دارم و تفاوت رو ميبينم
آخه با اين سرعت چي كار ميشه كرد اگر بخواهيد دانلود كنيد ساعت 60 ميگ ميگيريد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما رو نميدونم ولي من كه با اين پول برق و استهلاك كامپيوتر، سيستممو براي 60 ميگ يك ساعت روشن نميزارم

M0hsen3D
23-09-2010, 22:20
هر چه قدر هم شركت هاي PAP سرعت پائين بدن باز هم از مال مخابرات بالاتره سرعت 16 با 7 دايال آپ فري نداره من كه خودم از صبا و مخابرات دارم و تفاوت رو ميبينم
آخه با اين سرعت چي كار ميشه كرد اگر بخواهيد دانلود كنيد ساعت 60 ميگ ميگيريد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما رو نميدونم ولي من كه با اين پول برق و استهلاك كامپيوتر، سيستممو براي 60 ميگ يك ساعت روشن نميزارم
خوب مگه مجبورید 128 بگیرید؟ رئیس مخابرات مشهد که داره 256 میده! تادو هفته ی دیگه هم رفع محدودیت تو مجلس تصویب میشه! وسرعت نسبتا بالای این شرکت های دله دزد به ارامش نامحدود مخابرات نمی ارزه(نسبتا دیگه خیالت راحته که نامحدوده:5:)
بعد مگه شما تو روز دانلود میکنی؟:18::18: شب هم که سرعت رو میارن پایین!دیگه چیش خوبه؟!

hacker2007
24-09-2010, 16:09
اینو من الان 7 روزه adslندارم تازه اینو می فرستند

ا سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران گرامی از بابت قطع و وصلی های بعضی از مراکز مخابراتی در چند روز گذشته عذرخواهی میکنم و از صبر و بردباری شما سپاسگذارم. علت قطع و وصلی ها بروزرسانی سخت افزار شبکه بوده است.امیدواریم بتوانیم با خدماتی متمایز در روزهای آینده در خدمت شما عزیزان باشیم. با تقدیم احترام. مدیریت کامپیوتر ماورا

Amir_Niknam
24-09-2010, 22:53
خوب مگه مجبورید 128 بگیرید؟ رئیس مخابرات مشهد که داره 256 میده! تادو هفته ی دیگه هم رفع محدودیت تو مجلس تصویب میشه! وسرعت نسبتا بالای این شرکت های دله دزد به ارامش نامحدود مخابرات نمی ارزه(نسبتا دیگه خیالت راحته که نامحدوده:5:)
بعد مگه شما تو روز دانلود میکنی؟:18::18: شب هم که سرعت رو میارن پایین!دیگه چیش خوبه؟!
نه تو روز دانلود نميكنم ولي تو شب اگر با روش درست دانلود كنيد سرعت تا 225 هم ميرسه يعني سرعت پائين هم نمياد بالا هم ميره ولي چون شير ميشه ديگه براي وب گردي مناسب نيست براي اطلاع بيشتر به تاپيك صبا نت مراجعه كنيد
با سرعت 225 من كه فعلا حاصر نيستم با مال مخابرات دانلود كنم

M0hsen3D
24-09-2010, 23:05
نه تو روز دانلود نميكنم ولي تو شب اگر با روش درست دانلود كنيد سرعت تا 225 هم ميرسه يعني سرعت پائين هم نمياد بالا هم ميره ولي چون شير ميشه ديگه براي وب گردي مناسب نيست براي اطلاع بيشتر به تاپيك صبا نت مراجعه كنيد
با سرعت 225 من كه فعلا حاصر نيستم با مال مخابرات دانلود كنم
شما صبانت میگیرید؟؟؟؟؟؟؟تو مشهدین دیگه درسته؟وضعش اینجا خوبه؟کدوم منطقه مخابراتی هستین؟

Gamemaster
25-09-2010, 14:01
كاش تصويب نشه:27:

music boy
25-09-2010, 15:38
سلام

سه چهار شبه سرعت دانلود شبانه م 5-10 كيلو بالاتر نميره .
واقعآ كه ما ايرانيا...

ELSIN
25-09-2010, 17:59
ببخشید خیلی بی ربطه اما میخواستیم بیایم مشهد اما میترسیم خیلی شلوغ باشه کسی میتونه یه اماری بده که چه جوریه

یه دنیا ممنون

boy iran
25-09-2010, 18:09
سلام دوست خوب

اینجا بخش اینترنت پرسرعت هست نه بخش مهاجرت

موفق باشید

ELSIN
25-09-2010, 18:21
سلام دوست خوب

اینجا بخش اینترنت پرسرعت هست نه بخش مهاجرت

موفق باشید

جیگر کاش جواب میدادی
اخه بخش مهاجرت نداریم:31:

boy iran
25-09-2010, 18:26
سلام دوباره

نکته اول من اهل مشهد نیستم که جواب بدم فقط به عنوان همکار این بخش جواب شما رو دادم

نکته دوم میتونید از دوستانی که مشهدی هستن تو پروفایلشون ازشون سوال بفرمائید

موفق باشید

M0hsen3D
25-09-2010, 18:50
ببخشید خیلی بی ربطه اما میخواستیم بیایم مشهد اما میترسیم خیلی شلوغ باشه کسی میتونه یه اماری بده که چه جوریه

یه دنیا ممنون
بیا از خودم بپرس دیگه :31:
نه خوبه زیاد شلوغ نیست

ELSIN
25-09-2010, 18:59
بیا از خودم بپرس دیگه :31:
نه خوبه زیاد شلوغ نیست

ای جیگرتو جیگر بسیار ممنون
پس ماشین هارو تو شهر راه میدن نه
برات دعا میکنم اخه میدونی من کارم درسته (تقربم زیاده) البته نمیخواستم بگم که ربا ببخشید ریا نشه :31:

boy iran از شما هم ممنون ایشالا قسمت شما هم بشه:10:

بازم ممنون:11::40:

M0hsen3D
25-09-2010, 19:46
ای جیگرتو جیگر بسیار ممنون
پس ماشین هارو تو شهر راه میدن نه
برات دعا میکنم اخه میدونی من کارم درسته (تقربم زیاده) البته نمیخواستم بگم که ربا ببخشید ریا نشه :31:

boy iran از شما هم ممنون ایشالا قسمت شما هم بشه:10:

بازم ممنون:11::40:
آره جیگر راه میدن:31:

ELSIN
25-09-2010, 20:11
ممنون جیگر فردا صبح خروس خون راه میافتیم

:11:

Khan gholi
26-09-2010, 12:36
دوستان کسی میدونه مخابرات محدوده کلاهدوز رو ساپورت میکنه؟

fujitsu.siemens
26-09-2010, 13:13

اسم مرکز تلفن تون یا پیش شماره تون رو بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند. ابتدا تا انتهای کلاهدوز که واسه یک مرکز تلفن نیست که. مثلاً من هم کلاهدوز هستم هم بابک اما مرکز تلفن انقلاب هستم.

joe_satriani
26-09-2010, 13:14

با سلام
دوست عزيز شما توي لينك زير برو شماره تلفنت رو كامل بده
اگه فيبر نوري باشيد و بهتون بتونه امكانات رو ارائه بده واستون فرم ثبت نام باز ميشه

موفق باشيد.

fujitsu.siemens
26-09-2010, 13:21
با سلام
دوست عزيز شما توي لينك زير برو شماره تلفنت رو كامل بده
اگه فيبر نوري باشيد و بهتون بتونه امكانات رو ارائه بده واستون فرم ثبت نام باز ميشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.

سلام

البته اگه از سرویس دهنده دیگه ای ADSL داشته باشیم نمیتونیم بفهمیم فیبر هستیم یا نه. چون مینویسه سرویس دایر است. راه دیگه سوال از مرکز مخابرات منطقه است؟

joe_satriani
26-09-2010, 13:42
سلام

البته اگه از سرویس دهنده دیگه ای ADSL داشته باشیم نمیتونیم بفهمیم فیبر هستیم یا نه. چون مینویسه سرویس دایر است. راه دیگه سوال از مرکز مخابرات منطقه است؟

با سلام
خوب درسته، اما شركت ها كه روي فيبر نوري adsl نميدن
اگه شما از شركت قبلا گرفته باشي پس صددرصد فيبر نيستي ديگه

موفق باشيد.

alihell44
26-09-2010, 23:46
بچه ها کسی می دونه صبانت 512 نا محدود داره

basketball
27-09-2010, 00:01
سلام دوستان
من یه adsl می خوام واسه خونه کار خیلی خیلی حرفه ای هم نمی خوام انجام بدم کارم رسیدگی به سایت خودمونه persian-gym و دانلود هم در حد چند تا موزیک ویدئو و موزیک یا نرم افزار!
در ضمن مناسب ترین قیمت رو میخوام البته یه چیز خوب!
در ضمن آیا این شرکت ها share هم می کنند؟چون یه دوستم می گفت یه 512 رو بین 10 نفر به اشتراک می زارند!
یه چیزی در حد 256 کیلوبایت
خونه هم سمت خیابان گاز است پیش شماره 276
سپاس

joe_satriani
27-09-2010, 00:20
بچه ها کسی می دونه صبانت 512 نا محدود داره

با سلام
نه دوست عزيزم، صبانت ٥١٢ نداره
در حال حاضر ١٢٨ و ١ مگ داره

سلام دوستان
من یه adsl می خوام واسه خونه کار خیلی خیلی حرفه ای هم نمی خوام انجام بدم کارم رسیدگی به سایت خودمونه persian-gym و دانلود هم در حد چند تا موزیک ویدئو و موزیک یا نرم افزار!
در ضمن آیا این شرکت ها share هم می کنند؟چون یه دوستم می گفت یه 512 رو بین 10 نفر به اشتراک می زارند!
یه چیزی در حد 256 کیلوبایت
سپاس

با سلام
بله دوست عزيز، share هم ميكنن، طبيعيه تا حدودي
واسه مودم هم الفكس و tp-link رو بگيريد ، قيمتهاي متناسب و مدل هاي خوبي داره

موفق باشيد

basketball
27-09-2010, 00:36
سلام دوباره
نه عزیزم من کلا از adsl استفاده نکردم
گفتم واسه خونه یه adsl میخوام بگیرم
بهترین برند چیه (شاتل، صبانت و........) ؟
قیمتش مناسب باشه؟ در حد 256
دانلود هم در حد چند تا موزیک ویدئو و موزیک یا نرم افزار!
اگر لطف کنید بگید چه سرعتی با چند گیگ ترافیک و قیمت ممنون میشم!
سپاس

lorn
27-09-2010, 00:41
سلام
قبول شدنت مبارك
اولا كدوم دانشگاه قبول شدي ؟ ميخواي بري خوابگاه يا خونه بگيري چون منطقه با منطقه فرق داره
الان بهتربن تو مشهد صبا نت هست هم قيمتش مناسبه و هم دانلود شبانه داره من خودم دانشجوي تهران بودم در اون موقع كيفيت سرويس ها در مشهد بهتر بودند شايد به دليل جمعيت زياد دز تهران اين مشكل وجود داشت اما الان ظاهرا همه يك جور شدند البته من كيفيت رو تو كرج نميدونم شايد اونجا جمعيت كمتره براي همين سرعت بيشتر باشه
آمیر جان من خیام مشهد قبول شدم کارشناسی
و طرف بلوار پیروزی هم خونه داریم خودمون می رم اونجا والا از نظر جمعیت رفیقم تو تهران زندگی می کنه تو 6 ساعت شبانه نزدیک 2 گیگ می گیره

Amir_Niknam
27-09-2010, 02:18
آمیر جان من خیام مشهد قبول شدم کارشناسی
و طرف بلوار پیروزی هم خونه داریم خودمون می رم اونجا والا از نظر جمعیت رفیقم تو تهران زندگی می کنه تو 6 ساعت شبانه نزدیک 2 گیگ می گیره
مباركه!
البته الان متاسفانه صبا نت 3 شبه كه سرعت دانلود شبانش به 17 نميرسه كه اين مشكل كلي و در همه شهرها اتفاق افتاده توي تاپيك صبا نت ميتونيد مشاهده كنيد
نميدونم قراره اين طور باشه يا نه ولي اون زمان كه خوب بود من به راحتي شبي 3.7 گيگ ميگرفتم اون هم تو 4:30
سرعت تو مشهد 2 ميگ بود و تا 225 بالا ميرفت اما الان متاسفانه :41:
به هر حال اميدوارم مشكلش حل شه اگر نشه انتخاب بعدي شاتل هست اما من زياد تجربه ندارم بهتره از خود شاتلي ها بپرسي

basketball
27-09-2010, 19:05
سلام دوباره
نه عزیزم من کلا از adsl استفاده نکردم
گفتم واسه خونه یه adsl میخوام بگیرم
بهترین برند چیه (شاتل، صبانت و........) ؟
قیمتش مناسب باشه؟ در حد 256
دانلود هم در حد چند تا موزیک ویدئو و موزیک یا نرم افزار!
اگر لطف کنید بگید چه سرعتی با چند گیگ ترافیک و قیمت ممنون میشم!
سپاس
کیست مرا یاری دهد!

fujitsu.siemens
27-09-2010, 19:46
کیست مرا یاری دهد!

سلام

هم صبانت هم شاتل محدوده طلاب رو ساپورت میکنند.

یک اشتراک 128k با ترافیک ماهیانه 3 گیگ برایتان کافیست.قیمت ها هم بسیار شبیه هم است. هر دو ISP هم مثل همدیگه اند.هیچ کدام برتری خاصی نسبت به هم ندارند. هر کدوم رو به هر دلیلی دوست دارید بگیرید.
مودم هم پیشنهاد من tp-link

basketball
27-09-2010, 21:07
ممنون
سرویس دهنده های دیگر چطور هستند؟ فکر کنم اون ها به خاطر سرویس گیرنده کمتر سرعت بالاتری داشته باشند؟
قیمت مومی که گفتید چند است؟
راستی 128k کم نیست 256 بهم میدند؟
راستی شاتل مثل اینکه دیگه ترافیک نداره و نامحدود شده؟
درضمن یه سرویس دهنده میخوام ترافیک شبانه رایگان داشته باشه!

basketball
27-09-2010, 21:13
ممنون
128 کم نیست 256 بهم میدن؟
قیمت مودمی که گفتید چند هست؟
سرویس دهنده های دیگر چطور هستند؟

basketball
27-09-2010, 21:13
در ضمن شاتل مثل اینکه فقط یه مودل مودم داره و اینکه هم تعرفه هاشو نامحدود کرده؟

fujitsu.siemens
27-09-2010, 21:25
ممنون
128 کم نیست 256 بهم میدن؟
قیمت مودمی که گفتید چند هست؟
سرویس دهنده های دیگر چطور هستند؟

والا الان که سرعت ها ( صبانت رو اطلاع دارم البته ) در همه اکانت ها یکسانه. بنده 128 دارم اما اکانتم رو 2 مگ بسته شده. فقط تفاوت هزینه روی حجم ترافیک فرق میکنه.

مودم بستگی داره ساده با یک پورت USB و یک LAN بخواهید یا پورتهای بیشتر. اما معمولی ( یک USB و یک LAN ) از 25 تومن هست. وایرلس هم اگه بخواهید مارک بدردبخور ( Linksys ) از 80 شروع میشه..

این حرفا راجع به ساپورت مودم بحث تبلیغاتیه. مودم رو خودتون از بازار بخرید. با همه ISP ها سازگاره.

اون نامحدود واسه سرویسهای ART با IP VALID هست. شما IP والید لازم دارید؟

عرض کردم که به غیر از صبا و شاتل به شرکتهای زیرزمینی دیگه حتی فکر هم نکنید. این دو تا هم در شهر های مختلف و حتی مناطق مختلف تفاوت کیفیت دارند. از هر کدوم بگیرید فرقی نمیکنه.

basketball
28-09-2010, 00:01
ip والید چی هست؟
منظورتونو نفهمیدم یعنی چی 128 است ولی اکانتم 2 مگ بسته شده!
این صفحه رو ببینید زده بالای 128 واسه ادارات و......

سرویس مخابرات چطور است؟

fujitsu.siemens
28-09-2010, 01:13
ip والید چی هست؟
منظورتونو نفهمیدم یعنی چی 128 است ولی اکانتم 2 مگ بسته شده!
این صفحه رو ببینید زده بالای 128 واسه ادارات و......

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرویس مخابرات چطور است؟

در حالت عادی وقتی شما به ISP کانکت میشید از طرف سرور یک IP به شما اختصاص داده میشه که بعد از دیسکانکت شدن و اتصال مجدد IP عوض میشه. اما اگر اکانت با IP Valid بگیرید اونوقت IP شما برای همیشه ثابت میمونه. داشتن IP Valid هم کاربردهای خاص خودش رو داره که توضیحش در این تاپیک نمیگنجه.فکر نمی کنم با شرایط کاری که شما دارید IP Valid به دردتون بخوره.

مدت زیادی است که ISP ها در ظاهر به اسامی اشتراک 128 و 256 و ... اشتراک میدن اما اگر دقت کنید مثلاً من با اکانت 128 با سرعت 200 دانلود میکنم! و دوستانی هم که 512 یا 1 مگ دارند با همین سرعت! در اصل این برنامه ( ترفند ) رو پیاده کرده اند تا به علت بالا بودن سرعت اون حجم ترافیک خریداری شده زودتر تموم بشه و کاربران زودتر از زمان اتمام قرارداد برن شارژ مجدد کنند. فرض کنید با اکانت 128 سرعت واقعی داشتید اونوقت با 14 کیلوبایت دانلود میکردید و مثلاً ترافیک 9 گیگ خیلی دیرتر تموم میشد. اما اگه با 200 دانلود کنید از نظر زمانی زودتر تموم میشه.در حقیقت اون اختلاف قیمت اکانت ها واسه حجم ترافیکه و نه سرعت .امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

البته اگر قانون منع محدودیت سرعت تصویب بشه ( انشالله ) اونوقت این بازی ها هم تموم میشه.

برای سرویس مخابرات باید خطتون فیبر نوری باشه.در سایت شرکت مخابرات خراسان رضوی چک کنید خطتون رو. مخابرات با سرعت واقعی و بدون محدودیت دانلود ارایه میده.

موفق باشید

basketball
28-09-2010, 12:22
ممنون دوست عزیز
باورم نمیشه همچین کاری کرده باشند
مخابرات جای مارو ساپورت نمی کنه
حالا شما خودتون 128 صبانت دارید راضی هستید؟
بر فرض مثال با speedtest تست گرفتید ببینید چطوریه؟ مثلا یه فایل 5 مگابایتی رو چند دقیقه دانلود می کنه؟
با تشکر

alihell44
28-09-2010, 22:55
[QUOTE=joe_satriani;5458361]با سلام
نه دوست عزيزم، صبانت ٥١٢ نداره
در حال حاضر ١٢٨ و ١ مگ داره

دوست عزیز شما مطمئن هستید که 128 نامحدو دصبا نت داره چون من زنگ زدم می گه نه نداریم

Hearse
30-09-2010, 20:24
من 128 فن آوا دارم
ماه سووممه و تا حالا قطعی نداشتم(فقط زمان نصب مشکل داشتم)
سرعت دانلود 70-80 شب و روز ثابته
پینگم هم واسه گرنا خوبه و معمولا زیر 100ه و برای گیم کاملا مناسبه.

توی این دوماه بیش از 40 گیگ دانلود داشتم.

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

البته اضافه کنم که 256 که گرفتم هم سرعت دانلود و پینگش دقیقا همین بود.

basketball
30-09-2010, 22:25
یعنی این سرعت های متفاوت فرقی نمی کنند؟

somebody314
01-10-2010, 09:00
سلام

اینجا کسی با اینترنت شبانه صبانت مشکلی نداره؟
یه دو هفته ای میشه که اینترنت شبانه شون بهم ریخته. خیلی کند شده در حد دایل آپ!
هر وقت هم زنگ زدم میگن یکی دو روز دیگه حل میشه. میگن به خاطر تغییر ساعتهای اول مهر مشکل فنی پیدا کردن!

music boy
01-10-2010, 12:56
سلام
دوست من، مشكل سراسريه...

joe_satriani
01-10-2010, 13:32
سلام
دوست من، مشكل سراسريه...

با سلام
مشكل كه سراسريه ، چون خيلي از دوستان ديگه هم همين و گفتن
اما من الان 2-3 شبه استفاده ميكنم با 30 ميانگين دانلود دارم و اينترنت شبانش هم تا بعدازظهر جواب ميده و استفاده ميكنم :31: مثلا الان با اينترنت شبانه هستم هنوز :31::46:

xeNociDe
01-10-2010, 14:08
دبشب ساعت 1/30 به بعد اینترنت (ADSLوDial) قطع شد.
برای شما هم همینطوربود!؟

joe_satriani
01-10-2010, 14:28
برای شما هم همینطوربود!؟

با سلام
نه واسه من كه قطع نبود :31:

Hearse
01-10-2010, 14:29
برای من با فن اوا هیچ مشکلی تو این مدته وجود نداشته و هیچ قطعی و افت سرعتی رو شاهد نبودم.
راستی میانگین دانلود شبانه من با فن آوا 128، 1گیگ بود. که جمغه ها هم رایگان بود و تا میشد دانلود میکردم. سرعت دانلود هم همیشه ثابته و روز و شب فرق نمیکنه.
ولی در کل سرعت دانلودش از روزانه مثلا صبا کمتره.(60-70ه، البته شاید به خاطر بدی خط تلفن باشه. چون من با دیال اپی که تو خونه قبلیمون 5kb دانلود میکردم، اینجا 2-3 دانلود میکردم)

من قبلا نظرم رو صبا بود، که با دیدن فن اوا به همه فن اوا رو پیشنهاد میکنم. الان یکی از دوستام هم فن اوا گرفته، اونم مشکلی نداشته.(سرعت دانلودش رو نپرسیدم ازش. 512 گرفته)

*PiNk PaNTHeR*
01-10-2010, 14:34
مردم میخوان مخابرات بگیرن. :27: از دور صداش خوشه دوستان.

Hearse
01-10-2010, 14:36
Basketball جان عزیز
سعی کن هر چی که خواستی بگیری، وضعیت سرعتش رو ازشون بپرسی(مثلا سرعت دانلود روز و شب و پینگ و ...) تا اگه وضعیت اینترنتش خوب درنیومد بتونی بگی که به تعهداتتون عمل نکردین و قرارداد رو براحتی لغو کنی.

استفاده ی اینترنتت هم خیی مهمه. اگه بیشتر برای بازی میخوای(پینگ مهم باشه) صبا یا فن آوا بگیر که از خوش پینگ ترین ISPها هستن.
اگه واسه وبگردی میخوای شاتل بگیر.
اگه واسه دانلود میخوای یا صبا یا فن اوا بگیر.

از پارس انلاین اطلاع دقیقی ندارم، یکی از بچه ها داره که چیز خاصی از اینترنت سر درنمیاره و فقط میگفت که خوبه، MP3 میزارم واسه دانلود سریع دانلود میکنه و ... :D (خیلی کم میبینمش)

t_tanhayam
01-10-2010, 14:44
برای شما هم همینطوربود!؟

-همونطور كه سروش عزيز گفت براي من هم قطع نبود

عليرضا خان
02-10-2010, 09:09
من صبانت داشتم حالا چون شبانه اش خراب شده مي خوام بيام از شاتل سرويس Eco بگيرم.

ولي قبلش يك سوال داشتم:

سرعت سرويس رايگان شبانه براي همه كاربران سرويس هاي مختلف Eco يكسانه؟ يعني اگر من چه Eco 128 بگيرم چه Eco 2 mb آيا سرعت سرويس شبانه رايگان براي همه ي اِكويي ها به يك اندازه است؟

J.F.K
02-10-2010, 11:51
نه سرعت شبانش فرق داره بر عکس صبانت

alihell44
02-10-2010, 13:03
Basketball جان عزیز
سعی کن هر چی که خواستی بگیری، وضعیت سرعتش رو ازشون بپرسی(مثلا سرعت دانلود روز و شب و پینگ و ...) تا اگه وضعیت اینترنتش خوب درنیومد بتونی بگی که به تعهداتتون عمل نکردین و قرارداد رو براحتی لغو کنی.

استفاده ی اینترنتت هم خیی مهمه. اگه بیشتر برای بازی میخوای(پینگ مهم باشه) صبا یا فن آوا بگیر که از خوش پینگ ترین ISPها هستن.
اگه واسه وبگردی میخوای شاتل بگیر.
اگه واسه دانلود میخوای یا صبا یا فن اوا بگیر.

از پارس انلاین اطلاع دقیقی ندارم، یکی از بچه ها داره که چیز خاصی از اینترنت سر درنمیاره و فقط میگفت که خوبه، MP3 میزارم واسه دانلود سریع دانلود میکنه و ... :D (خیلی کم میبینمش)

بابا چی می گی حاجی من صبانت دارم خون تو جیگر ما کردن شباش سرعت افتضاح افتضاح علاوه بر این هر یک ساعت یکبار قطع می کنن که فایل های پر حجم رو نتونیم بگیریم خوب مای بد بخت که داریم لینک مستقیم دان می کنیم و اصلا هم قابلیت رزیوم نداره چه خاکی به سرمون بریزیم

t_tanhayam
02-10-2010, 13:06
-البته بايد بگم اميد به دانلود شبانه زياد نداشته باشين
-خيلي وقت ها واكثرا سرعت پاييني داره يا لا اقل براي من اينطور بوده :41:

alihell44
02-10-2010, 13:32
دوستان کسی می دونه فن اوا پیش شماره 5214 هم ساپورت می کنه

joe_satriani
02-10-2010, 16:54
دوستان کسی می دونه فن اوا پیش شماره 5214 هم ساپورت می کنه

با سلام
دوست عزيزم شما به لينك زير مراجعه كنيد

موفق باشيد.

lorn
03-10-2010, 09:49
خوب الان مشهد ساکن شدم حالا
به نظرتون صبا نت بگیرم یا فن اوا البته دو تا خط می خوام

music boy
عزیز شرمنده نمی تونم پیغام خصوصی بدم بنده رشته نرم افزار کارشناسی ناپیوسته در خیام قبول شدم

alihell44
03-10-2010, 12:25
خوب الان مشهد ساکن شدم حالا
به نظرتون صبا نت بگیرم یا فن اوا البته دو تا خط می خوام

music boy
عزیز شرمنده نمی تونم پیغام خصوصی بدم بنده رشته نرم افزار کارشناسی ناپیوسته در خیام قبول شدم
حاجی به نظر من اصلا طرف صبانت نرو ولی اگه می خوای وبگردی کنی بروD: فن اوا خوبی که داره همون نامحدودش هست

mztd006
03-10-2010, 18:25

من مخابرات دارم تا حالا قطعي نداشته نوسان سرعت نداشته ساپورتش 24 ساعته و خوبه 256 با قيمت 128!!ترافيك نامحدود در كل خيلي بهتر از اين شركتهاس

M0hsen3D
03-10-2010, 18:47
من مخابرات دارم تا حالا قطعي نداشته نوسان سرعت نداشته ساپورتش 24 ساعته و خوبه 256 با قيمت 128!!ترافيك نامحدود در كل خيلي بهتر از اين شركتهاس
پینگ چی؟میتونین بااین پینگ بازی انلاین کنین؟

samangolriz
05-10-2010, 08:34
ای ول بابا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم زیتون هستم و با 128 پریشب 2گیگ دانلود کردم!
یعنی 128 با 256 اینقدر فرق داره؟ 5گیگ در مقابل 2گیگ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما تا ساعت چند دانلود میکنی؟

, والله معمولا لینک کم میارم و تا ساعت 6 دانلودام تموم میشن. دیگه نمی دونم چی دانلود کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من خیلیا رو می شناسم چه از شاتل چه از پارس که سرعتای شبانه نجومی دارن و اینجا هم عضون اما اصلا

جیک نمی زنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کلا خودشونو لو نمی دن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم یکیشونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اولا سرعتم پایین بود 10 یا 12[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد که فهمیدم چی به چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه سرعتم اینه که می بینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی قکر کنم رکورد فرومو زدم کسی هست از من بیشتر دانلود کرده باشه؟ تو کتاب رکورد گینس باید ثبتش کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه شش گیگی میشه.

سامان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keymaker
05-10-2010, 10:42
سلام دوستان کسی میدونه که پنل ای دی اس ال مخابرات چی هست ؟ واسه چک کردن میزان مصرف و اینا !! می دونم نامحدود هست ولی قبلا تو سایت tci-khorasan.ir بود ولی الان دیگه نیست میشه لینکش رو بزارید ؟ خیلی نیاز دارم :دی مرسی

keymaker
05-10-2010, 10:50

نه بابا خیلی خوبه من 512 گرفتم از مخابرات ( نپرسین چجوری !!! ) که نامحدود هست و سرعتش روی 80 ثابت هست با ماهی 24 تومن !! کجاش بده ؟ :31::5: من شب تا صبح 1.8 گیگ دانلود می کنم ! ولی در طول 24 ساعت دقیقا 6 گیگ دانلود می شه که با توجه به نامحدود بودنش خوبه . خوب نیست دوستان ؟ :دی

M0hsen3D
05-10-2010, 14:10
نه بابا خیلی خوبه من 512 گرفتم از مخابرات ( نپرسین چجوری !!! ) که نامحدود هست و سرعتش روی 80 ثابت هست با ماهی 24 تومن !! کجاش بده ؟ :31::5: من شب تا صبح 1.8 گیگ دانلود می کنم ! ولی در طول 24 ساعت دقیقا 6 گیگ دانلود می شه که با توجه به نامحدود بودنش خوبه . خوب نیست دوستان ؟ :دی
شما خطتون فیبر نوری هست؟کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

mkaze
05-10-2010, 14:50
سلام
من می خوام از مخابرات سرویس بگیرم؟
به نظرتون خوبه یا نه؟
مرکز مخابراتم هم مرکز استقلاله و کمتر از 500 متر باهاش فاصله دارم
ممنون

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

توی سایت مخابرات خراسان رضوی که این رو نوشته:
"

سیستم ADSL درحال حاضر در حال بروزرسانی است و قابل استفاده توسط کاربران نمی باشد."

قضیه اش چیه؟

M0hsen3D
05-10-2010, 14:53
سلام
به نظرتون خوبه یا نه؟
ممنون

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

"

سیستم ADSL درحال حاضر در حال بروزرسانی است و قابل استفاده توسط کاربران نمی باشد."

قضیه اش چیه؟

خوب حتما دارن بروز رسانی میکنن.

fujitsu.siemens
05-10-2010, 14:56
سلام
به نظرتون خوبه یا نه؟
ممنون

"

قضیه اش چیه؟

سلام

بستگی داره خوب رو در چی ببینید. مخابرات سرعت واقعی میده بدون محدودیت حجم دانلود. شرکتها معمولاً سرعتشون از سرعت روی قرارداد بیشتره اما با محدودیت دانلود.

والا تا همین چند روز پیش که سایت مخابرات درست بود و میشد شماره رو چک کرد. حالا در حال بروز رسانی معلوم نیست دارن چکار میکنن. شاید میخوان به غیر فیبر هم ADSL بدن :5:

درضمن مرکز استقلال این پیش شماره ها فیبر نوری است: 865 - 891 - 892 - 893 - 894

M0hsen3D
05-10-2010, 15:01
سلام

بستگی داره خوب رو در چی ببینید. مخابرات سرعت واقعی میده بدون محدودیت حجم دانلود. شرکتها معمولاً سرعتشون از سرعت روی قرارداد بیشتره اما با محدودیت دانلود.

والا تا همین چند روز پیش که سایت مخابرات درست بود و میشد شماره رو چک کرد. حالا در حال بروز رسانی معلوم نیست دارن چکار میکنن. شاید میخوان به غیر فیبر هم ADSL بدن :5:
خداااااااااااااا کنهههههههههههههه:8:

masoudtr
05-10-2010, 15:17
سلام بچه ها تو قاسم اباد هم سمت چهار راه مخابرات
مخابرات 512 میده؟
قیمت هاش چنده؟
من صبانت داشتم خیلی بده میخوام عوض کنم
؟

amirreza.13
05-10-2010, 21:16
سلام .

من 5 ماهه از مخابرات 128 دارم . خیلی راضیم . اما از دو روز پیش وقتی وی پی ان رو کانکت کردم دیگه اینترنت نداشتم !

نمیدونم چش شده .

دقیق تر این که هر وقت وی پی ان کانکت میشه اینترنت قطع میشه و وقتی وی پی ان رو قطع میکنم دوباره اینترنت وصل میشه ! .

وی پی ان رو هم عوض کردم ولی بازم این مشکل رو دارم .

قطعا مشکل از isp هست . میخوام بدونم کسی دیگه ای این مشکل رو نداره .

امکان داره مخابرات وی پی ان ها رو مسدود کرده باشه ؟

لطفا کمک کنید .

masoudtr
05-10-2010, 22:09
, والله معمولا لینک کم میارم و تا ساعت 6 دانلودام تموم میشن. دیگه نمی دونم چی دانلود کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من خیلیا رو می شناسم چه از شاتل چه از پارس که سرعتای شبانه نجومی دارن و اینجا هم عضون اما اصلا

جیک نمی زنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کلا خودشونو لو نمی دن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم یکیشونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اولا سرعتم پایین بود 10 یا 12[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد که فهمیدم چی به چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه سرعتم اینه که می بینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی قکر کنم رکورد فرومو زدم کسی هست از من بیشتر دانلود کرده باشه؟ تو کتاب رکورد گینس باید ثبتش کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه شش گیگی میشه.

سامان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به ما هم بگو چجوری ؟
از کجا ؟چه قیمتی؟
خواستی پی ام کن

neda_traveler
05-10-2010, 23:01
سلام دوستان
چرا اين شاتل اينقدر سرعتش اقتضاحه
ما تو شركتمون 512 داريم اما از 256 صبانت كه خودم دارم پايين ترههه و بيشتر اوقاتم قطعه
مال همه همين طوره؟

t_tanhayam
06-10-2010, 14:19
سلام دوستان
ما تو شركتمون 512 داريم اما از 256 صبانت كه خودم دارم پايين ترههه و بيشتر اوقاتم قطعه
مال همه همين طوره؟

-والا ما هم 128 شاتل داشتيم وداريم گاهي اعصاب خورد كن هست ولي عموما توي روز سرعت خوب وقابل قبولي داره

amirreza.13
06-10-2010, 18:50
سلام .

من 5 ماهه از مخابرات 128 دارم . خیلی راضیم . اما از دو روز پیش وقتی وی پی ان رو کانکت کردم دیگه اینترنت نداشتم !

نمیدونم چش شده .

دقیق تر این که هر وقت وی پی ان کانکت میشه اینترنت قطع میشه و وقتی وی پی ان رو قطع میکنم دوباره اینترنت وصل میشه ! .

وی پی ان رو هم عوض کردم ولی بازم این مشکل رو دارم .

قطعا مشکل از isp هست . میخوام بدونم کسی دیگه ای این مشکل رو نداره .

امکان داره مخابرات وی پی ان ها رو مسدود کرده باشه ؟

لطفا کمک کنید .

بچه هایی که از مخابرات سرویس میگیرن تو این چند روز اخیر با وی پی ان مشکل ندارن !

عليرضا خان
06-10-2010, 21:22
مخابرات براي دادن سرعت بالاتر از 128 به خانگي مدارك مي خواد؟

چي مي خواد؟

t_tanhayam
06-10-2010, 22:12
مخابرات براي دادن سرعت بالاتر از 128 به خانگي مدارك مي خواد؟

چي مي خواد؟

-تا جايي كه ميدونم بايد بصورت شخص حقوقي در خواست بدين
-با جواز كسب يا مشابه اينها

rezamn22
08-10-2010, 00:12
سلام دوستان
مال همه همين طوره؟

من تو منطقه مطهری هستم و از شاتل سرویس 512 میگیرم سرعت توپه روزا که من سر کارم ولی شبا تا 150 و شبانه شاتل هم سرعتی بین 40 -80 میده دانلودم بالاتر از 1G هست.....

hacker2007
09-10-2010, 08:18
سلام بچه ها
نمی دونم برا چی صبانت قات زده الان ساعت 11.39 ولی هنوز با اکانت شبانه ام و مطمعنم که اکانت شبانه است و اشتباهی با اکانت روزانه وصل نشده ام
مال شما هم همین طوره؟

[masoud]
09-10-2010, 11:35
صبانت قاطی کرده چند روزه

من الان 2روز با اینترنت صبانت شبانه وصلم قطع نمیشه

آرتان
11-10-2010, 19:44
سلام دوستان کسی میدونه که پنل ای دی اس ال مخابرات چی هست ؟ واسه چک کردن میزان مصرف و اینا !! می دونم نامحدود هست ولی قبلا تو سایت tci-khorasan.ir بود ولی الان دیگه نیست میشه لینکش رو بزارید ؟ خیلی نیاز دارم :دی مرسی

217.219.71.194

sajey
15-10-2010, 14:41
سلام دوستان عزيزم
من adsl صبانت دارم از 4 همين ماه سرعت شبانه من از 170 به 12 رسيده . تا امروز هم درست نشده به شركت زنگ زدم ميگه نميدونم كي درست ميشه .ديگر دوستان هم همين مشكل را دارند.مركز تلفن من انقلاب هست.
سپاسگذارم

joe_satriani
15-10-2010, 15:07
سلام دوستان عزيزم
من adsl صبانت دارم از 4 همين ماه سرعت شبانه من از 170 به 12 رسيده . تا امروز هم درست نشده به شركت زنگ زدم ميگه نميدونم كي درست ميشه .ديگر دوستان هم همين مشكل را دارند.مركز تلفن من انقلاب هست.
سپاسگذارم

با سلام
بله دوست عزیز
همه همین مشکل رو دارن

موفق باشید.

setareyesoheyil
15-10-2010, 16:11
سلام دوستان همشهري

منطقه اي كه من هستم مربوط به مركز تلفن امت ميشه پيش شماره تلفنم 258 ميباشد

اگر ممكنه منو راهنمايي كنيد بخصوص دوستاني كه مركز تلفنشون امت است.كدوم شركت ADSL در اين منطقه معمولا خدمات بهتري ميده كلا از هر نظر مثل سرعت ،پشتيباني و ارزاني و شبانه رايگان؟؟؟

در اولويت اول سرعت 128 و نهايتا 64 كيلو با اتصال به اينترنت حدود 3-4 ساعت در روز و به اضافه شبانه رايگان فعلا كارمو راه ميندازه.يه چيزي ميخوام كه از ديال آپ خيلي بهتر باشه

دوستاني كه سرعت 64 دارند لطفا بگند كه سرعتشون در حد اسمي است يا بيشتره؟؟؟؟چقدر؟؟؟

لطفا يك مودم دو پورت LAN/USB كه به درد بخور باشه و با اكثر شركتها سازگار باشه معرفي كنيد با قيمت آن

آيا به غير از صبا و شاتل شركت ديگه اي هم اين منطقه را پوشش ميدهد يا خير؟؟؟

اگر سرعت 128 داشته باشيم و فقط وبگردي كنيم (مثلا در يك دقيقه بطور متوسط 4 تا 5 صفحه را باز كنيم) در يك ساعت تقريبا چقدر حجم مصرف ميشود؟

با تشكر پيشاپيش از دوستاني كه اظهار نظر ميكنند.

joe_satriani
17-10-2010, 22:24
سلام دوستان همشهري

منطقه اي كه من هستم مربوط به مركز تلفن امت ميشه پيش شماره تلفنم 258 ميباشد

اگر ممكنه منو راهنمايي كنيد بخصوص دوستاني كه مركز تلفنشون امت است.كدوم شركت ADSL در اين منطقه معمولا خدمات بهتري ميده كلا از هر نظر مثل سرعت ،پشتيباني و ارزاني و شبانه رايگان؟؟؟

در اولويت اول سرعت 128 و نهايتا 64 كيلو با اتصال به اينترنت حدود 3-4 ساعت در روز و به اضافه شبانه رايگان فعلا كارمو راه ميندازه.يه چيزي ميخوام كه از ديال آپ خيلي بهتر باشه

دوستاني كه سرعت 64 دارند لطفا بگند كه سرعتشون در حد اسمي است يا بيشتره؟؟؟؟چقدر؟؟؟

لطفا يك مودم دو پورت LAN/USB كه به درد بخور باشه و با اكثر شركتها سازگار باشه معرفي كنيد با قيمت آن

آيا به غير از صبا و شاتل شركت ديگه اي هم اين منطقه را پوشش ميدهد يا خير؟؟؟

اگر سرعت 128 داشته باشيم و فقط وبگردي كنيم (مثلا در يك دقيقه بطور متوسط 4 تا 5 صفحه را باز كنيم) در يك ساعت تقريبا چقدر حجم مصرف ميشود؟

با تشكر پيشاپيش از دوستاني كه اظهار نظر ميكنند.

با سلام
دوست عزیزم والله برای ارائه دهندگان سرویس منطقتون نمیدونم چیزی - اجازه بدید دوستان دیگه راهنمایی کنن
اما در مورد سرعت که گفتید
معمولا سرعت شرکتها بیشتر از حد اسمی 64 یا 128 ارائه شده هست
برای اینکه واسه خودشون بهتره مسلما - شما سرعتت بیشتره و زودتر تموم میشه اکانتت و زودتر میری شارژ میکنی
اما مخابرات اینطوری نیست
مثلا 64 شرکتها شاید حول و حوش 30-40 یا بیشتر هم حتی دانلود بده بهتون در شرایط خوب
برای سوال بعدیتون، که گفتید چقدر از حجم کم میشه با وبگردی: بستگی داره که شما چه سایتهایی رو بگردید
هر چه سایتهایی که میگردید سنگین تر باشه و از تصاویر و قالب های سنگین استفاده کنه حجم بیشتری ازتون کسر میشه

موفق باشید.