PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/ شهر مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Amir_Niknam
31-05-2010, 21:40
مال من هم درست شده صبا و مخابرات

vahid_ba
31-05-2010, 21:44
هی هر چند ساعت یه بار افت سرعت در حد تیم ملی میشه

به خاطر همین خرداده

اه
اه
اه

t_tanhayam
31-05-2010, 22:58
اقا كي ميخواد درست شه مرديم به خدا با اين سرعت افتضاح

chat
31-05-2010, 23:08
کلا 2 روزه که مخابرات خراسان به طوری کلی دچار اختلال شده و شرکت ها جواب گو نیستند چون از دست اونا کاری بر نمیاد.

مخابرات که کلا جوابگو نبوده نیست.

من هر وقت از شاتل پرسیدم چرا سرعت اینقدر پایینه، فرمودن : مخابرات دچار پکت لاست شده و تا چندین و چند ساعت دیگر مشکل حل میشه اما مشخص نیست تا کی !

فکرشو بکنید 2 روز از اینترنت این همه کاربر پریده !
واقعا کی میخواد جواب بده.

باز اگه محدودیت زمانی نداشته یه چیزی ولی وقتی اینترنتمون ساعتیه ....!

Gamemaster
31-05-2010, 23:26
دلايلي كه ميخان بيارن:
1-پاي يكي رو سيم
2-لنگر سيمو قطع كرده
3-كوسه گرسنش بوده سيمو جويده

:27:

kingmostafa
31-05-2010, 23:33
رفیق میشه بگی چطوری به این نتیجه رسیدی ؟

میشه بگی از چه شیلتر شوکنی استفاده می کنی ؟
و در ضمن یک تست سرعت با شیلتر شکن و یکی بدون اون از speedtest بذار ببینیم .
واقعا معجزه رخ داده یا نه .:18:

معجزه که رخ نداده ولی صبح اصلا هیچ صفحه ای بالا نمیومد(در حالت عادی) اما از هیلتر شکون که استفاده میکردم(puff the magic dragon) صفحه با سرعت نصف دیال آپ بالا میومد.
اون موقعی هم که شما گفتی سرعت رو تست کنم اصلا نتوستم وارد سایت speedtest بشم(یعنی اصلا باز نشد)

Kamyar_AnathemA
01-06-2010, 04:41
اینجارو :8:

هدیه شاتل به ازای اختلالات اینترنت

علاقه‌مندیم به اطلاع برسانیم به دلیل بروز مشكل در بسترهای مخابراتی و پهنای باند کشور، از هفته دوم اردیبهشت، شاهد اختلالاتی در سرویس اینترنت پرسرعت برخی از استان های کشور بوده‌ایم. از آن زمان همکاران فنی این شرکت تلاش های فراوانی را به کار بستند تا مشکل برطرف گردد. اگر چه اختلالات یادشده خارج از اختیار گروه شرکت های شاتل بوده است و مشكلات ناشی از زیرساخت‌های ارایه‌ی سرویس، شامل تعهد ارایه‌ی سرویس شاتل نمی‌شود، اما با هدف جلب رضایت کاربران عزیزان، بسته‌های مختلف ترافیک رایگان به سرویس آنان اختصاص خواهد یافت. مشتریان عزیز، برای اطلاع از جزییات ترافیك اختصاص داده شده و زمان استفاده از آن می‌توانند به پست الكترونیك خویش مراجعه كنند.
این هدایا شامل مشتریان شهرهای ، اردبیل، آمل، اهواز، اصفهان، بابل، بافت، بردسیر، بم، بیرجند، پاكدشت، تهران، تبریز، دزفول، دماوند، دهاقان، رفسنجان، زاهدان، ساری، ساوه، سمنان، شاهرود، شهررضا، شیراز، فولادشهر، فیروكوه، قزوین، قم، كاشان، كرمان، كرج، كرمانشاه، كوهپایه، مراغه، مرند، مشهد، میبد، ورامین خواهد بود و به مشتركینی اختصاص خواهد یافت كه در زمان تخصیص هدیه، در حال استفاده و یا قطع به علت اتمام ترافیك باشند. گفتنی‌ست، مشتریان كه در خواست تغییر سرویس ایشان در سیستم ثبت و فعال شده است، مشمول این طرح نخواهند بود.
امیدواریم در آینده شاهد مشكلاتی از این دست نباشیم و همچنان ارایه‌ی سرویس با بالاترین كیفیت ممكن به مشتریان یكی از افتخارات همیشگی ما محسوب شود و كیفیت خدمات ارایه شده در آینده جبران مشكلات پیش آمده باشد.

در پایان، از حسن همكاری و صبوری شما سپاس‌گزاریم.

:8:

mohsen_gh1991
01-06-2010, 07:42
مال من دیروز از صبح تا ساعت 8 قطع بود.فقط 12 ظهر به مدت 5 دقیقه با سرعت زیر دیال اپ وصل شد.

Olis
01-06-2010, 10:32
سلام

بچه های صبا اینترنت شب چطوریه واسه دانلود برای شم؟

یک شب پاشودم خیلی ت*خما*تی*ک بود... چه جوری همیشه بده یا بعضی وقتا خوبه؟؟:20:

cell_phone
01-06-2010, 16:42
سلام

بچه های صبا اینترنت شب چطوریه واسه دانلود برای شم؟

یک شب پاشودم خیلی ت*خما*تی*ک بود... چه جوری همیشه بده یا بعضی وقتا خوبه؟؟:20:

مزخرف فعلن که همیشه همینه.:27:

behii
01-06-2010, 18:00
مزخرف فعلن که همیشه همینه.:27:

فکر کنم پیشواز 22 خرداد رفتن :31: آخه وقتی نزدیک اعتراضات و ... میشه این زیرساخت و پایه های اینترنت کل کشور بهم میریزه

t_tanhayam
01-06-2010, 23:27
از ديشب كه فرمودند اضافه شده با اكانت هاي شاتل سرعت خوب شده شكر خدا يعني بهتر شده

Gamemaster
01-06-2010, 23:54
به منم دادن:31:

chat
02-06-2010, 13:13
ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه !

عزیزان دل برادر سرعت شبانه 0(صفر) است . 1 گیگ اصلا چیزه زیادی نیست در برابر این کم فروشی.

اگه سرعت شبانه بالا باشه، هر شب میتونیم 1 گیگ دانلود کنیم. اونقت اینا اومدن واسه سه ماه 1 گیگ دادن !

Greight
02-06-2010, 16:14
ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه !

عزیزان دل برادر سرعت شبانه 0(صفر) است . 1 گیگ اصلا چیزه زیادی نیست در برابر این کم فروشی.

اگه سرعت شبانه بالا باشه، هر شب میتونیم 1 گیگ دانلود کنیم. اونقت اینا اومدن واسه سه ماه 1 گیگ دادن !
دوست من نکته جالب اینه که توی این مملکت همین رو هم می تونستن ندن صدا از 99 درصد ملت هم در نمی اومد!

Olis
02-06-2010, 16:27
حق با همه ست...:20:

من تست میکنم امشب و اگه درست بود خبر میدم...

اگه نه جمع شین یه حمله ی سایبری روشون بریزیم تا گوشی دستشون بیاد.

t_tanhayam
02-06-2010, 16:33
حق با همه ست...:20:

من تست میکنم امشب و اگه درست بود خبر میدم...

اگه نه جمع شین یه حمله ی سایبری روشون بریزیم تا گوشی دستشون بیاد.

ديشب باز متاسفانه خبري از دانلود نبود گويا با اين يك گيگ قراره باج بدهند

cell_phone
02-06-2010, 16:51
ای بابا شما ها مثل اینکه متوجه نمی شین باز همون حرف خودتون رو میزنید و دلتون رو الکی خوش می کنید .
من چند سال dasl دارم . شاتل داشتم صبا هم داشتم و دارم . به گذشته کار ندارم در زمان حال این دوتا شرکت در اکثر نقاط کشور نه فقط مشهد و مناطق مشهد دارن پهنای باند نامحدود ( منظور 1 تا 2 مگ ) ارائه می دن البته در روز و در شب هم تا جایی که امکان داره شیر فلکه رو می بندن و یا سرعت شبانه صفر می شه یا میشه یه چیزی تو مایه های دیال آپ تحت این شرایط شما از حجم روزانتون مجبورید استفاده کنید که زودتر تموم میشه و باید شارژ کنید . در درستی مطالبی که گفتم بحثی نیست .

حالا اگه حاضرین بیان با هم همه بچه های نت که مشترک این دو شرکت هستند با هم یک اعتراض نامه بنویسیم و آنلاین امضا کنیم .
و بعد به ساز مان بازرسی و .... ارائه بدیم و اگه نشد که میشه حضوری میریم تو کارش . حالا هر کی موافق هست یه تشکر ( الکیه بابا ) از من بکنه تا ببینیم چند نفر از مشهدی ها پاین تا بریم یه تاپیک برای کل کشور بزنیم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کیا پاین ؟؟؟؟؟

Electronic-Arts
02-06-2010, 17:33
ای بابا شما ها مثل اینکه متوجه نمی شین باز همون حرف خودتون رو میزنید و دلتون رو الکی خوش می کنید .
من چند سال dasl دارم . شاتل داشتم صبا هم داشتم و دارم . به گذشته کار ندارم در زمان حال این دوتا شرکت در اکثر نقاط کشور نه فقط مشهد و مناطق مشهد دارن پهنای باند نامحدود ( منظور 1 تا 2 مگ ) ارائه می دن البته در روز و در شب هم تا جایی که امکان داره شیر فلکه رو می بندن و یا سرعت شبانه صفر می شه یا میشه یه چیزی تو مایه های دیال آپ تحت این شرایط شما از حجم روزانتون مجبورید استفاده کنید که زودتر تموم میشه و باید شارژ کنید . در درستی مطالبی که گفتم بحثی نیست .

حالا اگه حاضرین بیان با هم همه بچه های نت که مشترک این دو شرکت هستند با هم یک اعتراض نامه بنویسیم و آنلاین امضا کنیم .
و بعد به ساز مان بازرسی و .... ارائه بدیم و اگه نشد که میشه حضوری میریم تو کارش . حالا هر کی موافق هست یه تشکر ( الکیه بابا ) از من بکنه تا ببینیم چند نفر از مشهدی ها پاین تا بریم یه تاپیک برای کل کشور بزنیم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کیا پاین ؟؟؟؟؟
منم تو مشهدم و شبانه رو 2 ماهه بیخیال شدم

Greight
02-06-2010, 21:17

دوست عزیز من شخصا معتقدم این یک کلاهبرداری آشکار هستش. مشتری جمع کردن و حالا سیاست چاپیدن رو پیش گرفتن. اما شما از چی میخای شکایت کنی؟

بنابر سیاست‌های تشویقی شركت شاتل، ترافیك مصرف شده كاربران سرویس‌های اقتصادی ECO بین ساعت 1 تا 7 بامداد در تمامی روزهای هفته (به شرط تمام نشدن سقف ترافیك مجاز مصرفی و تا هنگامی كه امكانات و بسترهای مخابراتی مورد نیاز در اختیار این شركت قرار می‌‌گیرد)، رایگان خواهد بود.
خب این یعنی چی؟ این یعنی محترمانه هر وقت دوست داشتیم شبانه میدیم و هروقت هم که نه خب نه! این شرکتها فقط یک راه داره ادب کردنشون و اون هم تحریمه اما خب ببخشید اینجا ایرانه...

chat
02-06-2010, 21:38

آخه نوکرتم من که راه خوبی رو پیشهناد کردم اما کسی توجه نکرد!
با پیشنهاد شما هم موافقم و صدرصد پایه ام.

اینم یه راهکار که خود دولت در اختیارمون گذاشته و تا حدودی تاثیر داره.

سلام

از دوستان خواهش دارم که به این آدرس سری بزنند و شکایت خودشون رو نسبت به شرکتی که ازش سرویس اینترنت میگیرن تنظیم کنند تا هر چه زودتر نتیجش رو بگیریم.
شکایت من در مورد سرعت پایین شبانه شاتل است که فرستادم.

هرچه تعدادمون بیشتر باشه زودتر نتیجه میگیریم.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر.

لطفا هر چه زودتر تاپیک مربوطه رو راه اندازی کن.

chat
02-06-2010, 22:41
علاوه بر 1 گیگ، 3 گیگ دیگه هم دادن؟!

قضیه چیه؟

behii
03-06-2010, 11:50
سلام
دیروز شبانه خوب بود همون 3 گیگ رو دانلود کرد (صبانت) اما باز امروز بهم ریخت :31: مثل اینکه کلی هست که هم شاتل خراب میشه هم صبانت ....

younesramzi
03-06-2010, 12:16
من که سرعت 2 مگ دارم ماشالله شبانه 2کیلوبیت هست نه 2 مگ

ما هم مثل بقیه دوستان بیخیالش شدیم

افرادی که افتاب دارن چطور هست شبانش ؟

با خود شرکت تماس گرفتم گفتن شانه از تهران کنترل میشه اصلا دست ما نیستش

hadi3974
03-06-2010, 13:04
من قبلا 1 مگ صبا نت داشتم متاسفانه خطوط ما فيبر شد و الان از مخابرات اشتراك 128 گرفتم سرعت دانلودش خيلي پايينه روشي براي افزايش سرعتش نيست حالم گرفته شده !!

Gamemaster
03-06-2010, 13:24
سلام
دیروز شبانه خوب بود همون 3 گیگ رو دانلود کرد (صبانت) اما باز امروز بهم ریخت :31: مثل اینکه کلی هست که هم شاتل خراب میشه هم صبانت ....
مگه روز ازت گرفتن خخخخخخخ:31:

behii
03-06-2010, 13:27
مگه روز ازت گرفتن خخخخخخخ:31:

من همینجوریش که همه دانلود هام رو می ذارم برای شب سره 2 ماه اکانت 3 ماهه رو تموم می کنم :31: بعد اگه بخوام تازه روز دانلود هم داشته باشم که :18:

Olis
03-06-2010, 20:57
ای

من کاملا باهات موافقم... باید دست به عمل بشیم ... نئوریشو بیخیال... لطف کن پس خودت یک تاپیک بزن در این مورد تا افراد و جمع کنیم یا همین جا میتونیم جمع کنیم...

بعدشم همه ی مشهدی هایی که ADSL دارند و معترض هستند لینک اعتراض و میندازن تو امضاشون تا کسای دیگه هم مطلع بشند

خب این یعنی چی؟ این یعنی محترمانه هر وقت دوست داشتیم شبانه میدیم و هروقت هم که نه خب نه! این شرکتها فقط یک راه داره ادب کردنشون و اون هم تحریمه اما خب ببخشید اینجا ایرانه...

نسبت به وعده هایی که میدن باید تعهد داسته باشند یا نه؟؟ میخواستن ندن شاید اگه شبانه رایگان نداشت خیلی ها شاتل نمیگرفتند.... حالا که یک سرویسی دارند میدن مثل آدمیزاد بدن...

البته بگم اینا همه دستشون تو یک کاسست

خب دست به کار شین دیگه بابا ...

سلام

چطوری دانلود میکنی این همه :18: باورت میشه من یک شب از ساعت 4 تا 7 فقط 60 مگ دانلود کردم

cell_phone
04-06-2010, 04:53
دوست عزیز من شخصا معتقدم این یک کلاهبرداری آشکار هستش. مشتری جمع کردن و حالا سیاست چاپیدن رو پیش گرفتن. اما شما از چی میخای شکایت کنی؟

دوست من یکی از دلایلی که تاحالا خرخرشون رو نجویدم همین عبارات هست که شما اشاره کردی .
اما من علاوه بر این مشکلات یا بیش از این به عدم وجود پهنای باند در شب , حتی با اکانت شبانه روزی اعتراض دارم .
بار ها شده من صبح زود کاری داشتم ولی اینترنتی وجود نداشته چه با اکانت شبانه , چه با روزانه .
البته شاتلکه کلن یک اکانت داره که دیگه هیچی .
این شرکت ها رو هم نمی شه واقعا تحریم کرد , چون ما مجبوریم .

عزیز دل برادر من با پست شما این کار رو کردم . هر چند قبلا هم به سازمان بازرسی شکایت کرده بودم ولی نتیجه ای حاصل نشد .یک دست صدا نداره دوست من ........:11:

سلام

بابا میشه تو اعلام وضعیت نکنی . قبلا هم گفتم یا تو یک استثنایی یا یک پارتی کلفت داری در هر صورت خودت رو با ما بیچاره ها جمع نبند .:31:

آقا با این وضعیت که تو این تاپیک 2 نفر بیشتر پایه نیستن فکر نکنم فایده ای داشته باشه .
پس بسوزید و بسازید و صداتون هم در نیاد .

behii
04-06-2010, 04:56
دوباره سلام
این فیلم رو اول ببینید 2 مگابایت بیشتر نیست ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتی کسپراسکای(kaspersky) باز هست هیچ کدوم از دانلود ها پیش نمیره , اما درست وقتی که کسپر رو می بندم همه ی لیست شروع به دانلود می کنه . بعضی موقع ها برای من اینجوری میشه, فکر کردم شاید مشکل شما ها هم اگه شبیه این باشه , رفع بشه .
امتحان اش ضرر نداره , یه دفعه آنتی ویروس رو موقع دانلود ببندید . (البته کسپر همون موقع که بسته میشه همه ارتباطات اینترنتی رو قطع می کنه در نتیجه باید یه دور , دستی دیسکانکت بشید و دوباره کانکت !! )

chat
04-06-2010, 09:18
دوباره سلام
این فیلم رو اول ببینید 2 مگابایت بیشتر نیست ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی کسپراسکای(kaspersky) باز هست هیچ کدوم از دانلود ها پیش نمیره , اما درست وقتی که کسپر رو می بندم همه ی لیست شروع به دانلود می کنه . بعضی موقع ها برای من اینجوری میشه, فکر کردم شاید مشکل شما ها هم اگه شبیه این باشه , رفع بشه .
امتحان اش ضرر نداره , یه دفعه آنتی ویروس رو موقع دانلود ببندید . (البته کسپر همون موقع که بسته میشه همه ارتباطات اینترنتی رو قطع می کنه در نتیجه باید یه دور , دستی دیسکانکت بشید و دوباره کانکت !! )

:41:

به نظر شما همه کسپر دارن؟
به نظر شما همه آنتی ویرس دارن؟
به نظر شما ...

اصلا منطقی نیست...

بازهم ممنون از راهنماییتون.

---------- Post added at 10:18 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

آقا با این وضعیت که تو این تاپیک 2 نفر بیشتر پایه نیستن فکر نکنم فایده ای داشته باشه .
پس بسوزید و بسازید و صداتون هم در نیاد .

مخلصم.
شما تاپیک رو بزن، متنش رو همچین مشتی آماده کنید اطلاع رسانی میکنیم باهم.
100 نفر هم بشیم خوبه.

استارتش بخوره خیلی ها جذب میشن.

Olis
04-06-2010, 10:59
البته wimax یه رقیب میشه برای ISP های adsl ... فقط یکم باید جون بگیره

Hearse
04-06-2010, 11:28
تاپیک رو بزنید، مطمئنا خیلیا اعلام آمادگی میکنن!
میشه یه مبارزه نمادین و از شهرهای دیگه هم میان و اعتراضشون رو ثبت میکنن چون اگه این شکایت بررسی بشه و نتیجه بگیره مطمئنا شرکتها مجبور میشن بقیه جاها رو هم درست کنن و ...
من که به این قضیه امید دارم!
تاپیک رو بزنید و لینکشو اینجا هم بزارید! تو امضاهاتون هم بزارین که دیگه حله!
تو فروم های دیگه هم یه اطلاع رسانی بکتیم و تو مثلا Garena و سرورهای دیگه هم یه اطلاع رسانی بشه، فکر کنم تعداد خیلی راحت بیش تر از 200-300 نفر بشه!
فقط یکی با یه نگارش خوب یه تاپیک در این مورد بزنه!

online_amin
04-06-2010, 11:38
آقایون مشهدی تست کنید شاتل امروز کم میکنه یا نه؟چ

برای من از صبح هیچی کم نکرده. نمیدونم دانلود کنم یا نه.

ویرایش: درست شد الان. کم کرد. کم کرد.

behii
04-06-2010, 13:11

به نظر شما همه کسپر دارن؟
به نظر شما همه آنتی ویرس دارن؟
به نظر شما ...

اصلا منطقی نیست...

بازهم ممنون از راهنماییتون.

چی تو ایران منطقیه ؟ :31:
گفتم شاید بعضی ها هم ناحیه شون سرعتش مثل جای ما بالا هست اما آنتی ویروس شون جلو سرعتو میگیره ...

این تاپیک اعتراضی که میزنین خوبه , اگه راه بندازین خیلی ها از شهرهای دیگه هم اعتراض دارن میان .
فقط مشکلش اینه که صبانت این چیزا حالیش نمیشه اما شاتل و بقیه شرکتا براشون مهمه .. !!

*PiNk PaNTHeR*
06-06-2010, 10:14
سرعت اومده پایین؟

moeenrpg
06-06-2010, 12:10
مخابرات که سرعت کم شده
چه وضعیه ، نوسانی کار می کنن؟! نکنه هندلیه!

Hearse
06-06-2010, 12:43
کسی نمیخواد تاپیک مذکوره رو بزنه؟!

Greight
06-06-2010, 13:41
امروز سرعت باز زیر 3 هستش همون هم به زور. 4 تا صفحه هم به هزار بدبختی باز میشه!

Olis
06-06-2010, 21:05
کسی نمیخواد تاپیک مذکوره رو بزنه؟!

بزن خودت این جا کسی پایه نیست

سرعت صبح افتضاح بود شب خوب شده

XMAN9
07-06-2010, 23:47
این مخابرات لعنتی باز امشب بازی در اورده. هر موقع ما کار داریم اینم بازی در میاره.
زنگ هم که میزنی میگه خطها امشب مشکل داره..خوب زهر ماره که مشکل داره.بالاخره این مشکل کی میخواد برای همیشه حل بشه!!

mohsen_gh1991
07-06-2010, 23:59
پارس انلاین هم الان افتضاحه یه ساعت پیش خوب بود...

XMAN9
08-06-2010, 00:05
فکر کنم اینترنت تو مشهد از همه جا وضعش خرابتره.

راستی دوستانی که از مخابرات اینترنت گرفتن ایا کسی با مودم وایرلس هم کار کرده.اخه من با دو مدل مدم وایرلس امتحان کردم ولی هیچ کدوم رو خط مخابرات جواب نمیده !! و الان دنبال مودمی هستم که با خط مخابرات جور در بیاد!

t_tanhayam
08-06-2010, 16:59
متاسفانه همچنان شاتل اوضاعش بي ريخته وتمامي اشكالات رو به گردن مخابرات استان مينداره

cell_phone
08-06-2010, 19:26
دوستان اون تاپیکی که باید رو زدم برین ببینم چه می کنید ؟؟؟؟؟؟

سیاست نه چندان جدید صبانت و شاتل برای خالی کردن جیب ما

نمونه امضا رو هم لطفا هماهنگ از همین امضا استفاده کنید . یا اگر طرح بهتری برای امضا دارید بگید همه با هم هماهنگ باشیم .
با سپاس

poloton7
09-06-2010, 22:05
سلام خدمت همشریان عزیز من چند سوال در مورد اینترنت پرسرعت دارم ودیدم چنین تایپکی در مورد مشهد است می خواهم سوالاتم رااز شما همشریان بپرسم وامیدوارم به تمام سوالاتم جواب بدهید--
1-من می خوام یک ایترنت پر سرعت بگیرم از چه شرکتی بگیرم در حال حاضر کدام شرکت وضعش بهتر است
2- چه نوع مودمی بگیرم(تک پورت وبدون وایرلس)
3-من شنیدم بعد نصب adsl تلفن نویز پیدا می کند وخش خش می کند برای این مشکل چه کار انجام بدهم
متشکر------

IceLord
09-06-2010, 22:19
سلام خدمت همشریان عزیز من چند سوال در مورد اینترنت پرسرعت دارم ودیدم چنین تایپکی در مورد مشهد است می خواهم سوالاتم رااز شما همشریان بپرسم وامیدوارم به تمام سوالاتم جواب بدهید--
1-من می خوام یک ایترنت پر سرعت بگیرم از چه شرکتی بگیرم در حال حاضر کدام شرکت وضعش بهتر است
2- چه نوع مودمی بگیرم(تک پورت وبدون وایرلس)
3-من شنیدم بعد نصب adsl تلفن نویز پیدا می کند وخش خش می کند برای این مشکل چه کار انجام بدهم
متشکر------
سلام دوست عزیز

1- بهتره بگید که تو کدوم منطقه مخابراتی هستید و پیش شماره (3 رقم اول) خطی که روش می خواید ADSL بگیرید رو بگید تا دوستانی که با شما هم منطقه هستن بهتون کمک کنن از بهترین شرکت اشتراک بگیرید.

2- مودم های ADSL چند مدل هستند:

فقط دارای پورت USB هستند. بعد از هر دفعه تعوض ویندوز دوباره باید تنظیماتشون انجام بشه که کار سختی نیست و خودتون براحتی می تونید انجام بدید.
مودم های دارای پورت LAN که معمولا یک پورت USB هم دارن. تنظیمات در این مودم های روی خود مودم ذخیره میشه و نیازی به تنظیم دوباره نیست. البته نمیشه همزمان هم از LAN و هم از USB استفاده کرد.
مودم های دارای WIRELESS که معمولا 4 پورت LAN هم دارن که مشابه مودم های دارای LAN هستند.

بسته به هزینه ای که می خواید انجام بدید و تعداد سیستم هایی که تو خونه دارید و ... می تونید یه مدل رو انتخاب کنید.

3- بعد از نصب ADSL هم روی اینترنتتون و هم روی خط تلفنتون نویز میفته که براحتی با استفاده از دستگاه کوچکی به نام Splitter در سر راه هر تلفن و یا مودم میشه این نویز رو از بین برد.

موفق باشید

Alishmas
10-06-2010, 15:01
واسه دانلود بهترين سرويس با کمترين هزينه چيه ؟

poloton7
10-06-2010, 16:21
سلام دوست عزیز

1- بهتره بگید که تو کدوم منطقه مخابراتی هستید و پیش شماره (3 رقم اول) خطی که روش می خواید ADSL بگیرید رو بگید تا دوستانی که با شما هم منطقه هستن بهتون کمک کنن از بهترین شرکت اشتراک بگیرید.

2- مودم های ADSL چند مدل هستند:

فقط دارای پورت USB هستند. بعد از هر دفعه تعوض ویندوز دوباره باید تنظیماتشون انجام بشه که کار سختی نیست و خودتون براحتی می تونید انجام بدید.
مودم های دارای پورت LAN که معمولا یک پورت USB هم دارن. تنظیمات در این مودم های روی خود مودم ذخیره میشه و نیازی به تنظیم دوباره نیست. البته نمیشه همزمان هم از LAN و هم از USB استفاده کرد.
مودم های دارای WIRELESS که معمولا 4 پورت LAN هم دارن که مشابه مودم های دارای LAN هستند.

بسته به هزینه ای که می خواید انجام بدید و تعداد سیستم هایی که تو خونه دارید و ... می تونید یه مدل رو انتخاب کنید.

3- بعد از نصب ADSL هم روی اینترنتتون و هم روی خط تلفنتون نویز میفته که براحتی با استفاده از دستگاه کوچکی به نام Splitter در سر راه هر تلفن و یا مودم میشه این نویز رو از بین برد.

موفق باشید

متشکرم----
من در طلاب ساکن هستیم----وپیش شماره ما 273 است
در مودم تا 40 هزار تومان می توان هزینه کنم ودر خانه یک سیستم بیشتر نیست
در مورد اون اسپلیتر یک قطعه جداست باید بخرم یا همراه مودم است
متشکر-------

Electronic-Arts
10-06-2010, 17:22
متشکرم----
من در طلاب ساکن هستیم----وپیش شماره ما 273 است
در مودم تا 40 هزار تومان می توان هزینه کنم ودر خانه یک سیستم بیشتر نیست
در مورد اون اسپلیتر یک قطعه جداست باید بخرم یا همراه مودم است
متشکر-------
تا 40 تومن من مودم Planet ADE-3410 که خودم هم دارم پیشنهاد میکنم 2 سال و نیم هست که داره کار میکنه و آخ هم نگفته من خریدم 48 تومن ولی ارزون شده 39 تومن و یک پورت لن و یک USB داره توی خودش هم یک دونه اسپیلیتر داره ولی برای بقیه وسائلی که به پریز تلفن زده شده (فکس - تلفن.....) در نقاط دیگه خونه هم باید اسپیلیتر بذاری

poloton7
10-06-2010, 17:58
تا 40 تومن من مودم Planet ADE-3410 که خودم هم دارم پیشنهاد میکنم 2 سال و نیم هست که داره کار میکنه و آخ هم نگفته من خریدم 48 تومن ولی ارزون شده 39 تومن و یک پورت لن و یک USB داره توی خودش هم یک دونه اسپیلیتر داره ولی برای بقیه وسائلی که به پریز تلفن زده شده (فکس - تلفن.....) در نقاط دیگه خونه هم باید اسپیلیتر بذاری

متشکر---
مومهای tplink چطور هستند چون توی همین قسمت زیاد این مارک تعریف کردند
2-من قسمت پایان نوشته شمار ادقیقا متوجه نشودم یعنی از قسمت بقیه وسائلی که..........یعنی یک اسپلیتر کافی نیست--

behii
10-06-2010, 18:01
سلام

تاپیک پاک شده ؟

:31::31::31:

Electronic-Arts
10-06-2010, 18:24
متشکر---
مومهای tplink چطور هستند چون توی همین قسمت زیاد این مارک تعریف کردند
2-من قسمت پایان نوشته شمار ادقیقا متوجه نشودم یعنی از قسمت بقیه وسائلی که..........یعنی یک اسپلیتر کافی نیست--
مودم tplink چینی و planet تایوانی هست
یک اسپیلیتر برای مودم و برای بقیه تلفن ها هم یکی یک دونه

deviljoon55
10-06-2010, 21:14
مودم tplink چینی و planet تایوانی هست
یک اسپیلیتر برای مودم و برای بقیه تلفن ها هم یکی یک دونه

1.اول ببین کجای طلابی که یهو خطتو فیبر نکنن
2.نیازی نیست برای حل تلفن یک اسپلیتر بزاری،یک اسپلیتر بزار همونجایی که پریز مخابرات تو حیاط هست بعد از اونجا یکی وصل کن به تلفن های خونه یک سیم هم مستقیم بکش به مودمت...این بهترین کار و دیگه هیچ نویزی هم نداری

poloton7
11-06-2010, 11:05
1.اول ببین کجای طلابی که یهو خطتو فیبر نکنن
2.نیازی نیست برای حل تلفن یک اسپلیتر بزاری،یک اسپلیتر بزار همونجایی که پریز مخابرات تو حیاط هست بعد از اونجا یکی وصل کن به تلفن های خونه یک سیم هم مستقیم بکش به مودمت...این بهترین کار و دیگه هیچ نویزی هم نداری

متشکر---
من منظور قسمت اول نکته شما را متوجه نشودم-یک کمی توضیح دهید(منظور همان فیبر کردن است)-
وبرای نکته دوم خانه ما ویلایی است وبزرگ(270 متر است)از ابتدای خانه تا اتاق من 50متر فاصله است این خیلی سیم بلندی می شود----

ونکته مهمتر تا حالا کسی به من نگفته از کدام شرکت اینترنت پرسرعت بگیرم-------------------

Olis
11-06-2010, 11:09
سلام

تاپیک پاک شده ؟

:31::31::31:

انقدر بدم میاد از این فروم p30world... ایم و رسمشم به خاطر کاربراشه

Electronic-Arts
11-06-2010, 11:43
متشکر---
من منظور قسمت اول نکته شما را متوجه نشودم-یک کمی توضیح دهید(منظور همان فیبر کردن است)-
وبرای نکته دوم خانه ما ویلایی است وبزرگ(270 متر است)از ابتدای خانه تا اتاق من 50متر فاصله است این خیلی سیم بلندی می شود----

ونکته مهمتر تا حالا کسی به من نگفته از کدام شرکت اینترنت پرسرعت بگیرم-------------------
به هیچ وجه این کارو نکن سیم نباید بالای 20 متر باشه همون کاری که من گفتم بکنی خوبه

t_tanhayam
11-06-2010, 12:02
بچه ها كسي اكو 128 شاتل داره؟شبها دانلود دارين اين چند هفته اصلا/

Hearse
11-06-2010, 17:46
چی شد تاپیکه؟!
هنوز راه نیافتاده، پاک شده؟!
توش که ف.ح.ش.ی چیزی که ننوشتین احیاناً؟

sei_pm
11-06-2010, 18:18
چی شد تاپیکه؟!

کدوم تاپیک ؟ موضوعش راجع به چی بود؟

Olis
11-06-2010, 19:44
چی شد تاپیکه؟!

نه بابا فحش چی... اصلا این جماعت با اعتراض مخالفند... فقط باید مثل چی راضی از شرایط باشی

اینجام شده جمهوری اسلامی پی سی ورلد

cell_phone
12-06-2010, 09:18
فاک پی سی ورلد , اینجا مثل اینکه زیر دست اطلاعات فعالیت میکنه .

برای دوستانی هم که نمی دونن تاپیکی بود که چند روز پیش در مورد اعتراض به سرعت پایین شبانه زدیم و هنوز امضاش خشک نشده پاک کردن

Hearse
12-06-2010, 19:21
ولی واقعا بد وضعیه هـــا!
حتی نمیشه برای احقاق حق مسلم خودمون که همه هم به درستیش مطلعن، کاری بکنیم!
از اونجایی هم که همه ی شرکتا دست به دست هم دادن و همشون دارن حقمونو میخورن، در واقعا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم و اگه هم خیلی ناراحت بشیم مجبوریم که از خیر اینترنت بگذریم!
در هر صورت ماییم که ضرر میکنیم و کاری هم میکنن که مبور بشیم که بسوزیم و بسازیم!

راستی این صبا خوب قیمتها رو آورده پایین!
128 نامحدود ماهی 10 تومن!
2 مگ هم 9300 ولی محدوده!
(البته از سرعتش خبری ندارم و ممکنه که در عوضش سرعت رو هم کم کرده باشن!)

poloton7
12-06-2010, 23:18

سلام---
اون مدل مودم که گفتید من چند جا رفتم گیر نیاوردم میشه یک مدلی دیگر بگید که جدید باشه وراحت در بازار پیدابشه البته با همان قیمت زیر 40 هزار تومان ------------متشکر

IceLord
13-06-2010, 01:30
ولی واقعا بد وضعیه هـــا!
حتی نمیشه برای احقاق حق مسلم خودمون که همه هم به درستیش مطلعن، کاری بکنیم!
از اونجایی هم که همه ی شرکتا دست به دست هم دادن و همشون دارن حقمونو میخورن، در واقعا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم و اگه هم خیلی ناراحت بشیم مجبوریم که از خیر اینترنت بگذریم!
در هر صورت ماییم که ضرر میکنیم و کاری هم میکنن که مبور بشیم که بسوزیم و بسازیم!

2 مگ هم 9300 ولی محدوده!

با قسمت اول کاملا موافقم. :41:

قسمت دوم رو هم کجا نوشته؟ تو سایت صبا که خبری نیست. من فردا می خوام دوباره شارژ کنم. به زحمت خبرش رو سریع بده. مرسی

irajm2
13-06-2010, 02:03
wimax ایرانسل از همه اینا بهتره نه شبا سرعتش میاد پایین نه هم سرعتش میاد بالا (سرعتش نسبت به سرویسی که میگیری ثابته) ولی قیمتش خیلی زیاده.
شبا که من با شاتل دانلود میکنم سرعتش رو 700 byte ولی با ایرانسل همیشه رو 64 kb

behii
13-06-2010, 09:53
2 مگ هم 9300 ولی محدوده!
اولیه که میشه همون مخابرات
کجا نوشته اینو ؟

Hearse
13-06-2010, 12:33
09155070209
6070779
کیانت

برای اطلاعات بیشتر بهش زنگ بزنید، اگه خوب بود استفاده کنید! (اطلاعات بیشتری بدست آوردید، ما رو بی خبر نزارید!:20:)

Olis
14-06-2010, 11:16
همش شایعه ست...

cell_phone
14-06-2010, 22:46
آقا می بینید برای اعتراض به حق پای مال شده بهم اخطار دادن . F.uck this world and p30world too

chat
15-06-2010, 00:22
من به مدیر هم پیام زدم چرا اون تاپیک رو پاک کردید ولی جوابی نداد.

...

Greight
15-06-2010, 00:54
بله اینجا هم جزیی از جامعه س و جامعه هم همه چیش 30یاسی. حالا شما بگو حقم رو بده دیگه واویلاست ... .

پ ن . اوه اوه تو اسم تاپیکت هم که سیاست موجوده :21:

cell_phone-banned
15-06-2010, 17:23
خوب چیزی عوض نشد . ولی کمال بی خردی شون رو نشون دادن , هر چند از قبل مشخص بود .

Olis
15-06-2010, 19:58
من به مدیر هم پیام زدم چرا اون تاپیک رو پاک کردید ولی جوابی نداد.

...

بعضی مدیراش جوگیرند نه همه بعضی از اون شکم سیراش

خوب چیزی عوض نشد . ولی کمال بی خردی شون رو نشون دادن , هر چند از قبل مشخص بود .

بن شدی :دی

من پشتتم بیا

Gamemaster
15-06-2010, 20:03
چرا اينقدر دي سي ميشم:19:

soccer2008
16-06-2010, 03:44
سلام دوستان
الان ساعت 4:45دقیق صبح میباشد
و از ساعت 12 پشت سیستم هستم
نوع مودم tenda هست
نوع سوریسم شاتل
128 هست 3 ماه 6 گیگ دان
شب اولی هست که استفاده میکنم
واقعا مضخرفه
من دو ماه پیش صبانت داشتم 6 ماه از استفاده کردم خداییش راضی بودم سرعت دان هیچ وقت از 25 کیلو به پایین نیامد
با سرعت 128
الان هم به تعریف بعضی از دوستان رفتم شاتل و به تعریف بعضی از دوستان نصبت که به صبانت داشتند تو این چند روزه ازش دوریه کردم
الان میخوام بدونم کسای که صبانت دارن راضی هستند تو روز یا شب
هم چنین شاتل
البته خودم از شاتل اصلا راضی نیستم
ممون میشم جواب بدین
خب .......

cell_phone-banned
16-06-2010, 08:45
سلام دوستان
نوع مودم tenda هست
نوع سوریسم شاتل
128 هست 3 ماه 6 گیگ دان
واقعا مضخرفه
من دو ماه پیش صبانت داشتم 6 ماه از استفاده کردم خداییش راضی بودم سرعت دان هیچ وقت از 25 کیلو به پایین نیامد
با سرعت 128
الان هم به تعریف بعضی از دوستان رفتم شاتل و به تعریف بعضی از دوستان نصبت که به صبانت داشتند تو این چند روزه ازش دوریه کردم
هم چنین شاتل
ممون میشم جواب بدین
خب .......

ببین رفیق کلن این دوتا شرکت توفیر چندانی ندارند . من جفتشو داشتم . سیاستی که دارن هم یکی هست .
حالا شاید یه روز اون یکی بهتر باشه ولی فردا جاهاشون عوض می شه .

amir_b16111
16-06-2010, 20:19
با سلام خدمت دوستان
من الان از سرویس 128 شاتل استفاده می کنم.آخراشه و می خوام اگه بشه تغییر سرویس بدم.البته چون مشکلم با شاتل فقط سرعتش تو شباس هنوز شک دارم.الان روی پارس انلاین فکر می کنم.زنگ زدم شرکتش گفت 256 سه ماه با 9گیگ ترافیک 41 تومن(اگه درست یادم باشه).می گفت سرعت ما تا 1.5 مگا بایتم میرسه.از اونایی که پارس آنلاین دارن نظروشون می خوام.آیا حرفی که زدن درسته؟سرعتش تو شب چه جوریه؟
با تشکر

amir_b16111
16-06-2010, 20:31
سلام دوستان
نوع مودم tenda هست
نوع سوریسم شاتل
128 هست 3 ماه 6 گیگ دان
واقعا مضخرفه
با سرعت 128
هم چنین شاتل
ممون میشم جواب بدین
خب .......
شاتل کلا یه 4،5 ماهی میشه که سرعتش تو شبا اینجوری.ولی به نظر من نسبت به صبانت سرعتش تو روز بهتره(من خودم اکثر اوقات با 200-250 می گیرم)و از طرفی قطعیشم کمتره و البته مدت اینترنت رایگانش بهتره.شبا هم بسته به اپراتور سرعتش کم و زیاد میشه ولی خیلی خوب بگیره یک،یک و نیم گیگ.

Hearse
17-06-2010, 21:03
مسخره بازیه ها!
بعدش وزیر اطلاعات میگه سرعت خانگی مناسبه(!) و ظرفیت افزایشش رو هم داریم ولی نیازی برای افزایشش نمیبینیم!

از این به بعد هواستون به خودتون باشه، که بن نشید! (اعتراض هیچ سودی نداره، مجبوریم که بسوزیم و بسازیم!)

VahidDG2007
18-06-2010, 13:36
شاتل الان چجوریه وضعیتش؟

behii
18-06-2010, 21:45
مسخره بازیه ها!
بعدش وزیر اطلاعات میگه سرعت خانگی مناسبه(!)

آقا دیگه توهین نکن :31::31: وزیر فناوری اطلاعات , با وزیر اطلاعات کلی فاصله داره (شاید به اندازه 1 میلیون جنازه)

truy
18-06-2010, 22:29
وقت این رسیده که به همه ی شایع ها در باره ی شاتل پایان بدهم من هم صبانت داشتم هم شاتل
هر دو 128 بودند اما :

سرعت دانلود در روز شاتل 250 - 300
سرعت دانلود در روز صبانت بزور 70 -50
سرعت دانلود شاتل در شب 150-200
سرعت دانلود صبا نت در شب 4 - 10
ساعات رایگان شاتل 7-1 6 ساعت است
ساعات رایگان صبانت 3 - 6 است 3 ساعت است
متوسط قطعی اینترنت در شاتل در ماه 1 روز است
متوسط قطعی اینترنت در صبا نت در ماه 4 روز است
راه اندازی سرویس شاتل 3 روزه است
راه اندازی صبانت 3 هفته ای است

حالا هی بگین شاتل بیخوده هر کی میگه صبانت بهتره دلیلشو بگه

Kamyar_AnathemA
19-06-2010, 01:49
سلام

آقا مشهد کسی تو محدوده شهید فرشچی هست ؟ سرعتش چجوریه ؟ مال من که 1 هفتس خیلی بد شده . اکو 128

آرت بخوام بگیرم چجوریه اینجا و بقیه جاهای مشهد ؟

سرعت روزانه و شبانه آرت چجوریه ؟

میگن اومده رو 288 ! آره ؟

hacker2007
19-06-2010, 12:07
وقت این رسیده که به همه ی شایع ها در باره ی شاتل پایان بدهم من هم صبانت داشتم هم شاتل
هر دو 128 بودند اما :

1_سرعت دانلود در روز شاتل 250 - 300
2_سرعت دانلود در روز صبانت بزور 70 -50
3_سرعت دانلود شاتل در شب 150-200
4_سرعت دانلود صبا نت در شب 4 - 10
5_ساعات رایگان شاتل 7-1 6 ساعت است
6_ساعات رایگان صبانت 3 - 6 است 3 ساعت است
7_متوسط قطعی اینترنت در شاتل در ماه 1 روز است
8_متوسط قطعی اینترنت در صبا نت در ماه 4 روز است
ر9_اه اندازی سرویس شاتل 3 روزه است
10_راه اندازی صبانت 3 هفته ای است

سلام
شما این مواردی که گفید خیلی دیگه فانتزیه و چنین سرعت هایی وجود نداره

1_ سرعت دانلود روزانه شاتل در یکی دو ماه پیش 150_200 ولی الان 70_100
2_من قبلا خودم صبانت داشتم اگر تو همه موارد شاتل از صبا بهتر باشه و درمورد سرعت روزانه این طور نیست
3_برای این که بفهمید این سرعت اصلا وجود نداره بهتره به تایپیک شاتل برید و اعتراض ها رو ببینید
4_شاید در مواقعی که صبانت سیر فلکه دانلود رو می بنده این جور بشه ولی ولی شب هایی هست که 3 گیگ دانلود کنی
5_ بدون شرح ...................:46:
6_ساعت رایگان صبا 3 تا 8 6ساعت
7_.............
8_ اصلا این طور نیست:41::41::41::41::41:
9_........................................
10_نه بابا راه اندازی سروس صبا 3 ماهه :27::27::27::27::27::27:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه چیز دیگه من از دست شاتل خسته شدم میخوام بیام صبا به نظر شما سرویس با سرعت بیشتر و حجم کمتر یا سرعت کمتر با حجم بیشتر

ممنون

Olis
19-06-2010, 12:18
سلام

آقا مشهد کسی تو محدوده شهید فرشچی هست ؟ سرعتش چجوریه ؟ مال من که 1 هفتس خیلی بد شده . اکو 128

آرت بخوام بگیرم چجوریه اینجا و بقیه جاهای مشهد ؟

سرعت روزانه و شبانه آرت چجوریه ؟

میگن اومده رو 288 ! آره ؟

من فکنم فرشچی باشم...

سرعت در روز خوبه 60 هست تا 180 اینا... میانگین 160 ایناست ولی 288 ثابت نه ... ندیدم تا حالا

هر دو 128 بودند اما :

اینتر نت از خونه تا خونه ی دیگه فرق میکنه... حالا شما تفاوت ISP ها ، مراکز مخابراتی ، شهر های مختلف ...

در کل امر نسبی ... شما به نسبت عالی هستید :دی

خیلی ها هم هستند که افتضاح هستند ...

Greight
19-06-2010, 16:18
عجبا :18:! الان کلا همه سایتای اشتراک فایل برا من فیل هستش! برا بقیه چطوره؟!

ویرایش: همه بجز همین رپیدشر

alidanger_202
19-06-2010, 17:04
با سلام خدمت دوستان
چند تا سوال
1 به نظر شما بهترین isp موجود برای منطقه آزادی 2225 کدومه (میدونم همه داقونن حالا به صورت نسبی و بر اساس قیمت و کیفیت روزانه)

2 من الان دزدآنلاین دارم لطفا اینو پیشنهاد ندین عمرا برم طرفش (با اون قیمت های کذاییش )

3 اصلا میارزه تغییر سرویس بدم ؟

Olis
19-06-2010, 18:33
عجبا :18:! الان کلا همه سایتای اشتراک فایل برا من فیل هستش! برا بقیه چطوره؟!

ویرایش: همه بجز همین رپیدشر

ماله من درسته ... صبا دارم شما رو نمیدونم

mohsen_gh1991
19-06-2010, 18:49
بچه الان وضعیت اینترنت برای شما چطوره؟ پارس انلاین که ترررر زده.

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

بچه ها الان وضعیت اینترنت برای شما چطوره؟پارس انلاین که تررر زده.

cell_phone-banned
19-06-2010, 18:58
هر دو 128 بودند اما :

قبلا هم گفتم بازم میگم این دوتا با هم توفیری نمی کنن.
شاید اکروز این بهتر باشه ولی فردا جاشون عوض میشه .
در ضمن بعضی افراد هم استثنا هستند و در شرایطی قرار می گیرن که بقیه رو شامل نمی شه .
مثلا شما میتونی یکی از اون افراد باشی . ولی این نظر بقیه و حقیقت در مورد این شرکت رو عوض نمی کنه .

Amir_Niknam
19-06-2010, 22:59
سرعت اينترنت الان چطوره ؟

steam
19-06-2010, 23:33
سرعت اينترنت الان چطوره ؟

در حال حاضر ، افتضاح (صبانت)

Amir_Niknam
19-06-2010, 23:43
سرعت خوب شد

truy
20-06-2010, 00:07
من با سرعت 270 دانلود میکنم میخوای باور کن میخوای نکن
در ضمن 8-3 میشه 5 ساعت نه 6 ساعت :41:

online_amin
20-06-2010, 09:11
من با سرعت 270 دانلود میکنم میخوای باور کن میخوای نکن
در ضمن 8-3 میشه 5 ساعت نه 6 ساعت :41:

باوری نیست عزیز,

بارها گفتم که سرعت از این خونه تا اون خونه فرق میکنه و ممکنه 180 درجه تفاوت داشته باشه. برای من عالی باشه و با 350 دانلود کنم ولی برای همسایه من صفر باشه در حالیکه جفتمون از یه شرکت گرفتیم و از یه مخابرات هستیم.

قانون پانون نداره.

hassan_sia
20-06-2010, 09:13
هر دو 128 بودند اما :

دوست عزیز که 2 تا پست هم بیشتر ندادی لطفا یواشتر خالی ببند ! :31:

من 2 ساله مشترک شاتلم البته شاتل از چند ماه بیشتر پهنای باند ها رو زیاد کرده و سرعت

دانلود برا خط 512 اکو تو روز بین 150 تا 210 هست ولی سرویس های اکو اصلا پایداری آرت رو ندارن

شبها هم سرعت دانلود تا ساعت 3 اصلا خوب نیست حدود 15- 40 از ساعت 3 به بعد بهتر میشه و

بسته به لینک دانلود تا 100 یا 150 هم میرسه

این اطلاعات مربوط به خط 512 اکو بود اونوقت شما میگی 128 سرعتش 300 ؟!!! :31::31:

t_tanhayam
20-06-2010, 09:21
من اكو 128 دارم از شاتل توي روز گاهي به 200 ميرسه ولي شبها كلا تعطيل مدتيه :41:

truy
20-06-2010, 10:56
تمام سرویس های اکو رو 2 مگ سوئیچه و اکو 128 با 512 فرقی نداره اینو میتونی همین الان از پشتیبانی بپرسی اینم شمارش 2218600-0511 :19:

MZ_Love17
20-06-2010, 11:04
كسي ADSL سارسل نداره؟
نمي دونه چطورياست؟
من مي خوام از سارسل 128 بگيرم
سرعت دانلود روزانه اش چطوره؟
در ماه تقريبا چقدر قطعي داره؟
ممنون مي شم راهنماييم كنيد
:11:

amir_toos
20-06-2010, 11:42
راست میگن بعضی از دوستان که با سرعت 200 تا 300 دانلود دارند. چون خودم از این صبانت استفاده می کنم گفتم.
حالا یک سوالی داشتم اینترنت 3G الان در مشهد است؟
راستی شاتل چطوریه؟؟؟ یکمی از مزیت هایش برای بگید.
ممنون

truy
20-06-2010, 12:39
اگه واسه دانلود و وبگردی میخوای شاتل بهترینه :20:

اگه واسه گیم وبازی های آنلاین میخوای صبانت بهترینه چون ping اش خیلی پائینه :8:

Gamemaster
20-06-2010, 13:00
سرعت اپلود كه در حد 0 ميخام اپ كنم :27:

amir_toos
20-06-2010, 16:04
من بیشتر استفاده ام برای دانلود و وبگردی و آپلود است.
پس به نظر دوستان برای کار های من شاتل بهترین گزینه است؟
سرعتش خوبه؟؟؟
قطعی نداره؟؟؟
من 3ساله صبانت دارم و بعضی موقع ها ارورر 734 میده!!! شاتل هم همینجوره؟؟؟

truy
20-06-2010, 19:32
من تاحالا ندیدم شاتل ارور بده

amir_b16111
20-06-2010, 23:02
اینکه سرعت شاتل تو روز خوبه شکی نیست ولی این یک مزیت خیلی فوق العاده نیست چون این به نفع خودشون هر چی سرعتشون تو روز بیشتر باشه بیشتر تو روز مصرف می کنی و مجبور میشی بری ازشون ترافیک بگیره.اما ما همچنان منتظر اینیم که سرعت دانلود رایگانش مثل یه مدت که شده بود 200 تا برسه.چند روز که با هاشون صحبت کردن گفتن احتمال 50 درصد سرعت تا 10 روز آینده تو شبم میشه همون 2 مگابیت.ولی بازم چشم آب نمی خوره.در هر حال بهترین شرکت تو مشهد به نظر من بازم همین شاتله!

amir_toos
21-06-2010, 11:46
اشکالی نداره . فقط سرعت بالا باشه بقیه ر و ولش!
پس تا حالا شاتل 734 ارور نداده؟ هیچ اروری نداره؟؟؟ قطعی هم نداره؟؟؟
تعرفه های اکو هم سرعت بالا دارن؟؟؟
الان سرعت شاتل در روز چقدر است؟؟؟ شب ها چقدر میشه که رایگانه؟؟؟

truy
21-06-2010, 12:58
تا حالا ارور نداده متوسط 1 روز تو ماه طعه سرعت در روز همیشه 250 هستش شبها 200 اما بعضی شبها سرعت میارن پایین و در حد 10 میشه
ECO 128 از همه بهتره

shayan5800
21-06-2010, 13:43
خدا از اين اينترنت مخابرات نگذره
140 روز پيش اقدام كردم رفتم تو ليست انتظار هنوز بهم ندادند..چي كار ميتونم بكنم؟؟؟

amir_toos
21-06-2010, 14:19
خدا از اين اينترنت مخابرات نگذره
140 روز پيش اقدام كردم رفتم تو ليست انتظار هنوز بهم ندادند..چي كار ميتونم بكنم؟؟؟
اشکالی نداره هنوز اولشه. یکی از دوستان من 2 سال پیش ثبت نام کرده هنوز بهش ندادن کجای کاری!:31:

cell_phone-banned
22-06-2010, 01:22
تمام سرویس های اکو رو 2 مگ سوئیچه و اکو 128 با 512 فرقی نداره اینو میتونی همین الان از پشتیبانی بپرسی اینم شمارش 2218600-0511 :19:

ایول , خودت داری میگی رو 2 مگ بسته پس چجوری به 300 میرسه ؟
شما اگه وارد تنظیمات مودمت بشی میفهمی اونا رو چند بستن , مثلا الان صبا رو 2 مگ بسته .
و این یعنی در شرایط ایده آل شما حداکثر 256 تا دانلود داری ولی محال ممکن هست شما به این سرعت تو این شرایط برسی . زور بزنه 230 دیگه خر شانس باشی 240 بعضی موقع ها اونم .
پس سرعت 300 رو خالی اومدی جیگر جان .

اگه واسه دانلود و وبگردی میخوای شاتل بهترینه :20:

اگه واسه گیم وبازی های آنلاین میخوای صبانت بهترینه چون ping اش خیلی پائینه :8:

در ضمن پینگ صبا کی گفته پایینه ؟

راست میگن بعضی از دوستان که با سرعت 200 تا 300 دانلود دارند. چون خودم از این صبانت استفاده می کنم گفتم.
حالا یک سوالی داشتم اینترنت 3G الان در مشهد است؟
راستی شاتل چطوریه؟؟؟ یکمی از مزیت هایش برای بگید.
ممنون

شما که خودت صبا داری مگه سرعت روزات بالای 200 نمیره ؟
البته یکماهی شده سرعت خرابه و خرداده و ...........

من تاحالا ندیدم شاتل ارور بده

من دیدم .

اینکه سرعت شاتل تو روز خوبه شکی نیست ولی این یک مزیت خیلی فوق العاده نیست چون این به نفع خودشون هر چی سرعتشون تو روز بیشتر باشه بیشتر تو روز مصرف می کنی و مجبور میشی بری ازشون ترافیک بگیره.اما ما همچنان منتظر اینیم که سرعت دانلود رایگانش مثل یه مدت که شده بود 200 تا برسه.چند روز که با هاشون صحبت کردن گفتن احتمال 50 درصد سرعت تا 10 روز آینده تو شبم میشه همون 2 مگابیت.ولی بازم چشم آب نمی خوره.در هر حال بهترین شرکت تو مشهد به نظر من بازم همین شاتله!

شاتل یک مزیت داره اونم پشتیبانیش یکم مودب هستند .
ولی سرعت و ........ با صبا یکی هست و بالا پایین داره و حساب کتاب نداره .

اشکالی نداره . فقط سرعت بالا باشه بقیه ر و ولش!
پس تا حالا شاتل 734 ارور نداده؟ هیچ اروری نداره؟؟؟ قطعی هم نداره؟؟؟
تعرفه های اکو هم سرعت بالا دارن؟؟؟
الان سرعت شاتل در روز چقدر است؟؟؟ شب ها چقدر میشه که رایگانه؟؟؟

شما مگه هر چثدر خطای 734 رو میگیری ؟

عزیز دلم از من میشنوی با اینکه از صبا متنفرم ولی سوییچ کردن فایده ای نداره . مگه به یکی غیر این دوتا

truy
22-06-2010, 11:10
اول رو 2مگ سوئچیه همه سرویس ها خالی نبستم زنگ بزن بپرس 2218600
2مگ اگه باشه چون این شر میکنن اگه باشه چون این شر میکن بین 8 نفر همین سرعت من بدست میاد
یادت نره زنگ بزنی بپرسی 2218600

راستی اینکه میگم پینگه صبا پائینه چون خودم داشتم

تو کانتر با شاتل پینگم 80 هست ولی با صبا پینگم 20 بود در wow

Rastin.
22-06-2010, 12:33
اینا رو چون خودم بیشتر از دو ساله یوزر شاتل بودم میگم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته سرعت روزانش خوبه (اکو 128 تا 250 هم میره) اما با 3 گیگ ترافیک درماه چکار میشه کرد؟!!

شبانه هم در سال دو سه ماه به کاربرا لطف میکنن و همون سرعت روزانه رو برای شبانه میذارن...سایر مواقع افتضاحه!

پشتیبانیشون آره خیلی مودبن و راحت جواب سربالا میدن : مخابراتتون مشکل داره!!!

و پینگ هیچ شرکتی به بدی شاتل پیدا نمیشه...(پینگ کانتر بالای 300 میزنه)

...

cell_phone-banned
22-06-2010, 19:50
اول رو 2مگ سوئچیه همه سرویس ها خالی نبستم زنگ بزن بپرس 2218600
2مگ اگه باشه چون این شر میکنن اگه باشه چون این شر میکن بین 8 نفر همین سرعت من بدست میاد
یادت نره زنگ بزنی بپرسی 2218600

راستی اینکه میگم پینگه صبا پائینه چون خودم داشتم

تو کانتر با شاتل پینگم 80 هست ولی با صبا پینگم 20 بود در wow

معلوم نیست تو چی میگی رفیق ؟!!!

عزیز من تو گفتی سرعت 300 هم میرسه . من گفتم محال ممکن می باشد .
تو می گی زنگ بزن بپرس , من از اونایی که اون پشت نشتن بهتر می دونم .
البته مسله خیلی واضح هست نیاز به اطلاعات خاصی نیست .

شما بری تو تنظیمات مودمت می بینی نوشته 2048 که برای خط شما تو دی اس لم ست شده .
با توجه به نویز خط , فاصله از مرکز مخابراتی , تعداد شیر , تعداد کابر متصل و نوع ADSL/ADSL2 .......

شما در بهترین شرایط با adsl 2+ به سرعت 250 میرسی . پس 300 در کار نیست .
چون اصلن 2 مگ نهایت بصورت اسمی 256 بیشتر نیست که , هست ؟
2048 تقسیم به 8 چند میشه ؟ بیشتر از این 256 میشه نکه میشه 300 :31:

behii
22-06-2010, 20:06
معلوم نیست تو چی میگی رفیق ؟!!!

عزیز من تو گفتی سرعت 300 هم میرسه . من گفتم محال ممکن می باشد .
تو می گی زنگ بزن بپرس , من از اونایی که اون پشت نشتن بهتر می دونم .
البته مسله خیلی واضح هست نیاز به اطلاعات خاصی نیست .

شما بری تو تنظیمات مودمت می بینی نوشته 2048 که برای خط شما تو دی اس لم ست شده .
با توجه به نویز خط , فاصله از مرکز مخابراتی , تعداد شیر , تعداد کابر متصل و نوع ADSL/ADSL2 .......

شما در بهترین شرایط با adsl 2+ به سرعت 250 میرسی . پس 300 در کار نیست .
چون اصلن 2 مگ نهایت بصورت اسمی 256 بیشتر نیست که , هست ؟
2048 تقسیم به 8 چند میشه ؟ بیشتر از این 256 میشه نکه میشه 300 :31:

عدد رو رند کرده :27:
سرعت صبانت الان ته ته اش 240 هست .

راستی یه سوال : یه کلک بود واسه صبانت صبح که تا ساعت 7 :30 کانکت می موند الان برا من کار نمی کنه یعنی 7 و 5 دقیقه خودش دیسکانکت میشه . مشکلش چیه ؟

zerolight
22-06-2010, 21:10
کدوم یکی‌ از شرکت‌ها خدماتWiMax رو در مشهد ارائه میده

IceLord
22-06-2010, 21:18
کدوم یکی‌ از شرکت‌ها خدماتWiMax رو در مشهد ارائه میده

ایرانسل در مشهد خدمات Wimax ارائه میده

zerolight
22-06-2010, 21:24
ایرانسل در مشهد خدمات Wimax ارائه میده
اونو میدونم ولی‌ یه شرکتی می‌خوام که مثل لایزر مودم رو در پایان دوره پس بگیر چون فقط یه ماه مشهدم
دانشجویی آاو اینا دیگه

truy
22-06-2010, 23:15
من به پشتیبانب شاتل زنگ زدم گفت در سرویس ها 2 مگ امکان دانلود با سرعت 256 به بالا رو داره

bad_stu
22-06-2010, 23:55
نمی دونم صبانت چرا دیوانه شده!

google_boy07
28-06-2010, 19:06
سلام دوستان .....

میشه بهتزین سرویس های شاتل که مقرون به صرفه هستش رو معرفی کنین ؟

من که از این دوتا گیج شدم
سرو یس های ویژه (ART)

سرو یس های اقتصادی(ECO)

هیچی حالیم نشد ......

راستی این 128 برای کاربران خانگی بیشتر نمیدن الکی هستش نه ؟!:31::46:

این قضیه که باید بری تو نوبت باشی تا پرت خالی شه چیه ....!!!!! :18::18:

Gamemaster
28-06-2010, 19:30
عجب سرعتي دارم واقعا نميدونم چي بگم صفحه بزور باز ميشه:27:

behii
28-06-2010, 19:58
مثل اینکه مخابرات داره پول هایی که اضافه واسه سرویس adsl قبلا گرفته بود و پس میده .

Gamemaster
28-06-2010, 20:16
جك سال بود بهزاد شادمون كردي:27:

behii
28-06-2010, 22:42
جك سال بود بهزاد شادمون كردي:27:

:31: جک چیه بابا , دیروز قبض خونمون 0 اومد . زیرش هم اطلاعیه زده بود که هزینه جزو بستانکاری حساب میشه , می خواید عکس بگیرم بذارم تا باور کنید ... :27:

Greight
28-06-2010, 22:44
پس خوش به حال مستاجرای جدید!

Olis
29-06-2010, 21:26
:31: جک چیه بابا , دیروز قبض خونمون 0 اومد . زیرش هم اطلاعیه زده بود که هزینه جزو بستانکاری حساب میشه , می خواید عکس بگیرم بذارم تا باور کنید ... :27:

راست میگه ... ماله ما هم چند ماه پیش همین جوری اومد.... والا از اونجا که فهمیدم مثل اینکه پ.ل اضافی بابت ADSL و اینا کم کرده بودند بعد وجدانشون بیدار میشه کسر میکنن

chat
29-06-2010, 23:34
مثل اینکه مخابرات داره پول هایی که اضافه واسه سرویس adsl قبلا گرفته بود و پس میده .

ساعت خواب !

حدود 30 تومن به من بدهکار بودن که خیر سرشون گذاشتن به حساب خط تلفن.
یعنی پول رو برنمیگردونن بجاش از هزینه قبض خط تلفنی که ADSL بش وصل بوده کم میکنن.

یعنی دزدی رو دزدی !

behii
30-06-2010, 09:15
ساعت خواب !

حدود 30 تومن به من بدهکار بودن که خیر سرشون گذاشتن به حساب خط تلفن.
یعنی پول رو برنمیگردونن بجاش از هزینه قبض خط تلفنی که ADSL بش وصل بوده کم میکنن.

یعنی دزدی رو دزدی !

نمی دونم دقیقا چیکار می کنن اما احساس می کنم قبض رو هم همینجوری یکم گرونتر حساب کردن .
چون این سری پایین قبض نوشته بود صورتحساب این دوره 7 هزار و خورده ای تومن از بستانکاری کم میشه در صورتی که این خط ام مخصوص adsl هست و هیچ تلفنی باهاش انجام نمیشه :18:

moh3n_gh1991
30-06-2010, 18:12
الان وضعیت سرویس دهندها چطوریه؟همه شرکتا؟

google_boy07
30-06-2010, 18:18
دوستانی که شاتل دارن میشه راهنمایی کنن ؟
من چون جدید اومدم مشهد هیچی از این شرکتهای مشهد نمیدونم ....
محدوده منزل ما رو شرکت شاتل پشتیبانی میکنه ....
من میخواستم صبانت بگیرم چون یکی بهم گفت از بقیه بهتره اما چون این منطقه رو پشتیبانی نمیکنه میخوام شاتل بگیرم ...
ساتل این منطقه رو پشتیبانی میکنه .....منزل ماتحت پوشش مرکز مخابرات امیرالمونین هستش ......
حالا دوستان میشه بهتزین و مقرون به صرفه ترین سرویسهای شاتل رو برام معرفی کنین ؟
سزعت دانلود رو حتما بیان کنین چون این برام خیلی مهمه .....ایا در شب دانولدش رایگانه ..؟ و .....

راستش من رفتم سرویسهای aRT و eCO شاتل رو خوندم اما هیچی حالیم نشد .....
من نفهمیدم بلاخره ART ماله کاربران خانگی هستش یا ECO

sanup2006
01-07-2010, 14:42
با سلام خدمت دوستان
میخواستم یه سرویس adsl بگیرم .نمیدونم کدومو انتخاب کنم
از دوستانی که آشنایی دارن کمک میخوام
مخابرات منطقه ما ثامن الامِءه هستش منطقه فلاحی تو قاسم آباد
دانلود با حجم بالا برام مهم نی چون adsl رو فقط واسه نرم افزار و ایمیل و کارای درسی میخوام
سرعت برام مهمه
هزینه هم دانشجویی باشه:31:

Greight
01-07-2010, 15:00
من میخواستم صبانت بگیرم چون یکی بهم گفت از بقیه بهتره اما چون این منطقه رو پشتیبانی نمیکنه میخوام شاتل بگیرم ...
ساتل این منطقه رو پشتیبانی میکنه .....منزل ماتحت پوشش مرکز مخابرات امیرالمونین هستش ......
سزعت دانلود رو حتما بیان کنین چون این برام خیلی مهمه .....ایا در شب دانولدش رایگانه ..؟ و .....

درود دوست عزیز خوش اومدی
بله شاتل فک میکنم کل مشهد رو ساپورت میکنه
بهترین رو که نمیدونم اما دانلود شبش برای من که دقیقا از ساعت 1 تا 7 که رایگان هست سرعت بالاتر از 1 !!! نمیره ولی گویا برای بعضی از دوستان اینطور نیست.

در مورد ART و ECO جفتش برای کاربران خانگی هم هست اما سرویسهای اکو قیمتهاش مناسبتره هرچند خب محدودیت هم بیشتر داره. همه هم محدودیت دارن بجر ART HOME که مخصوص کاربران خانگی هست اما سرعتش از 10 بالاتر نمیره.

samangolriz
01-07-2010, 17:21
نوشته شده توسط yasi1356 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با سلام به همگی .من مدت دو ماه از اینترنت دیال آپ استتفاده کردم .هر روز بین 4 تا 6 ساعت شاید هم بیشترواز شماره های مخابرات:9723100و...قبض تلفن برام اومد104000 تومان.به نظرم وقتش شده که adsl بگیرم!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اگه کسی از دوستان چنین مشکلی داشته یا می خواین بدونین چکار کنید تا الکی الکی مخابرات پولتونو نخوره به این تاپیک سر بزنید.

soccer2008
02-07-2010, 16:00

سلام دوست من نمیدونم این پست رو کی دادی و چه تاریخی
به هر حال الا ن تو این تاریخ من از شاتل سرویس 128 دارم روازانه تا ساعت یک شب
سرعت دانلودم 180 تا 230 کیلو هست و خیلی خیلی راضیه هستم صبانت هم این روزها خیلی بد شده و دزدی گرگی توش زیاده پیشنهاد میکنم از هرکی خدامت میگیری از صبانت نگیری صبانت روز های اولش خب بود ولی الان به درد نمیخوره این روز ها فقط شاتل خب پیشرفت کرده هم در سرعت اینترنتش و هم پشتیبانی 24 ساعته انلاین
فقط تنها مشکلی که داره تو ساعت رایگان باید وبگرده کنی سرعت دانش از یک کیلو به بالاتر نمیره

خب حالا من یه سوال از دوستا ندارم
دوستان محله مارو دارن فیبر نوری میکنند محله مخابرات ما هم پنچ تن هست
شرکتهای هستند که بر روی فیبر نوری adsl بدنند یا فقط باید از خود مخابرات بگیریم
سرعت دانش چه قدر هست و هزینه اش

Ali_pc
02-07-2010, 17:07
بـــــا سلام

بچه ها من چند سالی هست از صبا خدمات میگیرم ولی چون میخوام سرویس نامحدود بگیرم و صبا خیلی گرون هست بهترین شرکت که هم قیمتش مناسب باشه و هم پشتیبانی خوبی داشته چه شرکتی هست ؟ و قیمتهای نامحدودش رو هم بزارید

truy
03-07-2010, 02:13
بـــــا سلام

بچه ها من چند سالی هست از صبا خدمات میگیرم ولی چون میخوام سرویس نامحدود بگیرم و صبا خیلی گرون هست بهترین شرکت که هم قیمتش مناسب باشه و هم پشتیبانی خوبی داشته چه شرکتی هست ؟ و قیمتهای نامحدودش رو هم بزارید

مناسب ترین قیمت اینترنت نامحدود این دوتا هستن که پیشنهاد من دومی هست

1. شاتل Art home 64 اما دیکه خیلی شاتل بخواد بهت حال بده سرعت دانلودت میشه ۲۰ فکر کنم ماهی ۱4 تومن میفته
2. GPRS ایرانسل سرعتش از این سرویس شاتل بیشتره من یکی از بسته های نامحدود ایرانسلو فعال کردم سرعت دانلودم بین30 تا ۲۰ هستش
اگه زیاد نمی خوای پول خرج کنی همین بسته های نامحدود ایرانسلو فعال کن و وصل کن به کامپیوتر و حالشو ببر :46:

اینم تعرفه های GPRS ایرانسل

Greight
03-07-2010, 09:50
1. شاتل Art home 64 اما دیکه خیلی شاتل بخواد بهت حال بده سرعت دانلودت میشه ۲۰ فکر کنم ماهی ۱4 تومن میفته

از 10 بالاتر نمیره و قیمتش هم 19500 هست

H A M A S
03-07-2010, 12:40
سلام
میخوام ADSL بگیرم
الان دو تا شرکت مد نظر هست:شاتل و صبانت
کدومش بهتره؟و به صرفه تره؟
ART Home این تعرفه شاتل چه طوره؟
سرعت دانلود شدر روز چقدره؟در ساعات رایگان شب چی؟
میشه خودت تجهیزاتشو نصب کنی و دیگه 15 هزار تومن نصب رو ندی؟
اگر تعرفه ارزونتر و به صرفه تر سراغ دارید بگید

truy
03-07-2010, 19:17
از 10 بالاتر نمیره و قیمتش هم 19500 هست

من فکر کردم 14 تومن اگه 19 باشه مفتش گرونه همون GPRS ایرنسل خیلی بهتره هم سرعتش هم قیمتش

سلام
میخوام ADSL بگیرم
الان دو تا شرکت مد نظر هست:شاتل و صبانت
کدومش بهتره؟و به صرفه تره؟
ART Home این تعرفه شاتل چه طوره؟
سرعت دانلود شدر روز چقدره؟در ساعات رایگان شب چی؟
میشه خودت تجهیزاتشو نصب کنی و دیگه 15 هزار تومن نصب رو ندی؟
اگر تعرفه ارزونتر و به صرفه تر سراغ دارید بگید

شما دور art home شاتلو خط بکشید بیخوده انگار dial up نامحدود گرفتید :27:
شما GPRS ایرانسل بگیر هم سرعتش بهتره هم قیمتش
سرعت دانلودش مثل 128 مخابرات اما pingesh بالاتره متوسط سرعت دانلود GPRS ایرانسل 25 هستش که اگه سرعتش افت کنه حداکثر به 20 میرسه
در کل سرعتش از 10 kb آرت 64 بیشتره (5/2 برابر)
وقیمتش ارزونتره (قسمتش نصفه art home شاتل هست )

vahid_vaezinia
10-07-2010, 14:52
سلام .. لام ... ام ... م ... م ... م:31:

عجب تار عنكبوتي بسته :دي

----
كسي هست به ما مشاوره بده ؟ :)

بعد 5 ماه دوباره ميخوام نت رو وصل كنم !

دانلود و آپلودم نسبتا زياده
از اينترنت شبانه زياد استفاده ميكنم ( واسه دانلود )
مناسب براي بازي آنلاين
حد اقل قطعي و پشتيباني خوب ...
+
مركز انقلاب

تا حالا از KCG + آشنا + فن آوا سرويس گرفتم
فن آوا قيمت مناسب ولي پهناي باند محدود و پشتيباني افتضاح

لطفا راهنمايي كنيد ! :40:

truy
10-07-2010, 15:28
سلام .. لام ... ام ... م ... م ... م:31:

عجب تار عنكبوتي بسته :دي

----
كسي هست به ما مشاوره بده ؟ :)

بعد 5 ماه دوباره ميخوام نت رو وصل كنم !

دانلود و آپلودم نسبتا زياده
از اينترنت شبانه زياد استفاده ميكنم ( واسه دانلود )
مناسب براي بازي آنلاين
حد اقل قطعي و پشتيباني خوب ...
+
مركز انقلاب

تا حالا از KCG + آشنا + فن آوا سرويس گرفتم
فن آوا قيمت مناسب ولي پهناي باند محدود و پشتيباني افتضاح

لطفا راهنمايي كنيد ! :40:

واسه آپلود و دانلود شبانه بهترین شاتله (ECO-128) که 7-1 تایمش و سرعته دانلود شبش 200-150 هستش
فقط یه مشکلی داره شاتل که پینگش بالاست اگه کانتر باز باشی لتنسی تو کانتر با شاتل بین 120-80 متغیره اما با صبانت لتنسی بین 60-25 هستش .
در کل من شاتلو پیشنهاد میکنم
چون هم تایم دانلود شبانش 3 ساعت بیشتره
هم سرعتش
فقط پینگش بالاست

vahid_vaezinia
10-07-2010, 18:09
واسه آپلود و دانلود شبانه بهترین شاتله (ECO-128) که 7-1 تایمش و سرعته دانلود شبش 200-150 هستش
فقط یه مشکلی داره شاتل که پینگش بالاست اگه کانتر باز باشی لتنسی تو کانتر با شاتل بین 120-80 متغیره اما با صبانت لتنسی بین 60-25 هستش .
هم سرعتش
فقط پینگش بالاست

مرسي

تعرفه سرويس هاي شاتل رو نگاه كردم‌!

براي 3 ماه فقط 6 گيگ ميده !‌ خيلي كمه
با اين حجم بايد دور دانلود كردن رو خط هسته اي كشيد !
+
هر گيگ اضافه 5 تومن ! اصلا براي من به صرفه نيست!

Greight
10-07-2010, 18:37
جدیدا شبانه ش درست شده یا برا شما اینطور هست؟ برا بنده که از راس ساعت 1 شب تا 7 صبح سرعت زیر 3 هست!

truy
10-07-2010, 21:03
جدیدا شبانه ش درست شده یا برا شما اینطور هست؟ برا بنده که از راس ساعت 1 شب تا 7 صبح سرعت زیر 3 هست!

واسه من که سرعتش از 150 پایین تر نمیاد :18:

Greight
10-07-2010, 21:09
شما منطقه مخابرایتون کجا میشه؟

truy
11-07-2010, 00:10
شما منطقه مخابرایتون کجا میشه؟

مرکز انقلاب :46:

behii
11-07-2010, 05:52
سلام

این سوال با موضوع این تاپیک نا مربوطه اما دیگه جای دیگه ای نبود .
کسی از وایرلس الماس شرق استفاده کرده ؟ چرا نمیشه درست ازش استفاده کرد ؟ (access point هاش سریع عوض میشن)

hacker2007
12-07-2010, 15:53
سلام بچه ها
کسی تنظمیمات مودم tp_link 8811بلده برای بزاه؟+آی پی های صبانت و طریقه ساخت کانکشن وهر چی که تا وصل شدن به اینترنت لازمه
راستی برای نمایندگیش ماورا

ممنون

lebesgue
13-07-2010, 17:14
سلام بچه ها
کسی تنظمیمات مودم tp_link 8811بلده برای بزاه؟+آی پی های صبانت و طریقه ساخت کانکشن وهر چی که تا وصل شدن به اینترنت لازمه
راستی برای نمایندگیش ماورا

ممنون

فقط با این تفاوت که نیازی نیست VPI , VCI رو تغییر بدید، فقط Username , Password رو لازم دارید.

chat
14-07-2010, 12:40
هم سرعتش
فقط پینگش بالاست

من هم در خیابان خاکی که مرکز قدس حساب میشه و هم در میدان تلویزیون از شاتل سرویس میگیرم که سرعت شبانه شاتل کاملا صفر میشه.

Greight
14-07-2010, 14:24
سلام

این سوال با موضوع این تاپیک نا مربوطه اما دیگه جای دیگه ای نبود .
کسی از وایرلس الماس شرق استفاده کرده ؟ چرا نمیشه درست ازش استفاده کرد ؟ (access point هاش سریع عوض میشن)
با موبایل که من تست کردم نمیشه اما فک کنم با لپ تاپ بشه. شما با چی تست کردی؟

hacker2007
15-07-2010, 11:16
من هم در خیابان خاکی که مرکز قدس حساب میشه و هم در میدان تلویزیون از شاتل سرویس میگیرم که سرعت شبانه شاتل کاملا صفر میشه.

سرعت برای همه کم میشه ولی نمی دونم شاتل به این عزیز چه سرویسی داده که انقدر سرعتش بال هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما که برای شبانه شاتل همش خوابیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی خود کامپیوتر بدار میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به زور 300مگ دانلود میکنه و دوباره می خوابه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
18-07-2010, 10:15
آقا یک سیستم با سرعت بالا و محدودیت زیاد تو مشهد پیدا میشه؟الان خودم صبنت دارم.موندم برم از ماه دیگه سرویس 20 گیگ در ماهش رو بگیرم یا تغییر سرویس بدم.سرویس دیگه و امتحان شده ای وجود نداره؟

شاتل هم سرویسهای خوبی داره اما شبانش زود شروع میشه!ساعت 1 به بعد اینترنت تعطیله.البته من مرکز انقلابم.کسی از انقلاب شاتل داره؟وضعیت دانلود روز و شب چطوره؟

Greight
18-07-2010, 11:07
آقا یک سیستم با سرعت بالا و محدودیت زیاد تو مشهد پیدا میشه؟الان خودم صبنت دارم.موندم برم از ماه دیگه سرویس 20 گیگ در ماهش رو بگیرم یا تغییر سرویس بدم.سرویس دیگه و امتحان شده ای وجود نداره؟

شاتل هم سرویسهای خوبی داره اما شبانش زود شروع میشه!ساعت 1 به بعد اینترنت تعطیله.البته من مرکز انقلابم.کسی از انقلاب شاتل داره؟وضعیت دانلود روز و شب چطوره؟
تو پست اول این صفحه دوستمون میگه سرعتش پایین نمیاد شبها ایشونم گویا انقلابه

Amin Asterix
18-07-2010, 15:06
پست ایشون رو دیدم.ولی باز بعضی ها میگن نه کمه.می خوام ببینم کس دیگه هم تایید میکنه حرف ایشون رو.چون کل 24 ساعت سرعت بالا لازم دارم.

کلا اینترنت پرسرعت و خوب دیگه تو مشهد وجود نداره؟تو سمنان و بجنورد و اهواز و ... دیدم ملت اینترنت با محدودیت بالا و قیمتهای خوب گرفتن ولی اینجا فقط ما محدود به همین شاتل صبانتیم!

ویرایش:
آقا رفتم نمایندگی شاتل با خود پشتیبانهاش صحبت کردم.میگفت شبانه کلا رو 128بسته شده و دو روزی هست درست شده و با سرعت 15-16 دانلود میکنه.(قبلا 2-3 بوده)
سیستم آرت که حجیم هم هست رو 512 هست و دانلودش 50-60 ه.سرعت اکو بیشتره یعنی چون رو دو مگ هست!

maradona13
19-07-2010, 07:16
اقایون مشدی ها خسته نباشن
میخاستم یه سرویس adsl راه بندازم واسه منطقه طلاب کدوم شرکتو پیشنهاد میدید ممنون:3:

صادق هدایت
21-07-2010, 11:44
صبانت ابله پورت خالی داره؟

awasoft.fa
24-07-2010, 19:15
سلام دوستان من یه سرویس adsl می خواستم قبلا صبانت داشتم اما الان به نظر شما شاتل چطوری هست از نظر کیفیت و قطع شدن البته صبانت خوب بود ولی جالا نظرتون رو درباره ی شاتل اعلام کنید

Hearse
24-07-2010, 21:50
سلام
میخوام یه مودم ADSL+2 بگیرم، 1 یا 2 پورته!
قیمت هم طرفای 30-40-45
بهترین مارک و مدلی که میشه با این قیمت خرید چیه؟
2-3 روز دیگه میخوام برم تک بگیرم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mehdi0016
25-07-2010, 10:23
سلام
۲ تا سوال داشتم:
۱.چرا شبانه شاتل تو بعضی از منطقه ها اینقدر افتضاحه ؟
۲.آیا میشه همزمان از ۲ تا شرکت مختلف اکانت adsl داشت؟
ممنون

Gamemaster
25-07-2010, 13:33
از 2 شركت با 2 سيم ميشه

hacker2007
25-07-2010, 21:47
128 ساعت 11

hacker2007
25-07-2010, 21:54
سلام
میخوام یه مودم ADSL+2 بگیرم، 1 یا 2 پورته!
قیمت هم طرفای 30-40-45
بهترین مارک و مدلی که میشه با این قیمت خرید چیه؟
2-3 روز دیگه میخوام برم تک بگیرم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
به نظر من tp_link 8811بگیر خوبه
خودم دارم 24 ساعته روشنه
قیمتش هم توی مجتمع تک 28تومنه
و نصب خیلی خیلی آسونی داره

Ali_Moradi
25-07-2010, 22:06
اقایون مشدی ها خسته نباشن
میخاستم یه سرویس adsl راه بندازم واسه منطقه طلاب کدوم شرکتو پیشنهاد میدید ممنون:3:

از همین دو تا که همه میگیرن ، شاتل یا صبانت...
من یوزر هر دو بودم ، اول صبا نت و بعد شاتل.

از شاتل راضی ترم.

درضمن در منطقه مخابرات تعدادی از خطها (خصوصاً خطهای جدید) فیبر شدن! پیش شمارتون چنده؟

maradona13
26-07-2010, 10:28
از همین دو تا که همه میگیرن ، شاتل یا صبانت...
من یوزر هر دو بودم ، اول صبا نت و بعد شاتل.

از شاتل راضی ترم.

درضمن در منطقه مخابرات تعدادی از خطها (خصوصاً خطهای جدید) فیبر شدن! پیش شمارتون چنده؟

سلام پیش شماره 270 هست یعنی اگه فیبر شده باشه باید از مخابرات سرویس بگیرم من از یکی از دوستام شنیدم شاتل قطعی زیاد داره راسته
ممنون

steam
30-07-2010, 18:55
گویا صبانت از امروز سرعت ها رو به مقدار قرار داد محدود کرده!! برای سایر دوستان نیز به همین صورت است؟

hirad_g
30-07-2010, 22:52
بابا دم هر چی بچه مشهده گرم:31: آقا کاش افت سرعت از امروز صبح بود مال من که از همین پری شب کم شده :44: بد جورم کم شده:2: من که اتفاقی این تاپیکو پیدا کردم همین چند روز پیش... 40 صفحه ای ازشو خوندم بیبنم درد ملت چیه... آقا من خیلی وقته هی میخوام برم شاتل ولی همش وقتی داره تصمیمم قطعی میشه یک هو سرعتا میره بالا بعد با خودم میگم ای ول... الان یک انیمیشن دانلود میکنم خفن 700 مگ توی یک ساعت. بعدش ، دانلود همانا و بی ترافیکی همان...یک سوال کوچولو شاتل طی دوره قرار داد به مناسبتای مختلف ترافیک میده؟؟ (چقدر؟؟ یعنی به تغییر سرویس فقط به خاطر ترافیک می صرفه؟؟) یک سوال دیگه هم این که شاتل دی سی داره؟؟؟ یعنی ممکنه وسط دانلود فری از رپیدشیر(به جان شما که نه جان خودم همین حالا اینترنتم قطع شد!) همه چیز بره هوا؟؟ درضمن مخابرات فقط به مناطقی که فیبر شدن سرویس میده یا به همه جا؟؟؟؟ هی.... این سرویس دهنه های ما هم به جای این که وضعیتو بهتر کنن صورت مسئله رو پاک میکنن ما گفتیم اعتراض دارم به نحوه عملکرد جدیدتون و کلاه به کلاه کرد..(اهم اهم..) هان چی زیاد حرف زدم باشه...

SA3EDLORD
04-08-2010, 16:19
سلام به دوستان عزیز.ایا کسی اشتراک از مخابرات داره که به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟
خط ما فیبر نوری هست و به خاطر همین مجبورم از مخابرات اشتراک بگیرم.تازه اونم زنگ زدم گفت برا خونه بیشتر از 128 نمیدیم.
ماهیانه 30 میگیره و بدون محدودیت دانلود هست.
حالا شما میگید میارزه بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟
اگه میشه بگید شما با چه سرعتی دانلود میکنید؟؟؟؟
من از یکی که از صبانت اشتراک گرفته بود پرسیدم گفت من 128 دارم ولی با 230 دانلود میکنم.ایا برا مخبارات هم همینطوره؟؟؟

Gamemaster
04-08-2010, 17:28
حير براي مخابرات اينتور نيست
ميتوني از وامكس استفاده كني

SA3EDLORD
05-08-2010, 00:31
اخه میگن وایمکس خیلی گرونه!!!نمیدونم چنده ولی میگن گرونه و صرف نمیکنه.
حالا مگه برا مخابرات سرعت دانلود چنده؟؟؟؟؟؟؟خیلی پایینه؟؟؟؟؟؟؟

Gamemaster
05-08-2010, 11:45
سرعتش مثل اين شركتا توربو نيست
همونه كهباهات قرار داد ميبندن

بی مخ!
05-08-2010, 11:55
سلام
من یکسال پیش صبانت داشتم واقعاً ازش راضی بودم. هم روزانه و هم شبانش.
حالا بعد چند وقت که دوباره وصل کردم می بینم شبانش افتضاحه! فقط کمی با دایل آپ فرق داره! :18:
برای همه اینطور شده؟ یه جا خودنم گفته بودم اگر از DNSهای دیگه مثل گوگل استفاده کنی سرعت میره بالاتر!
شما با همین سرعت دارید زندگی می کنید یا اینکه کاری کردید؟ :21:
ممنون میشم راهنمایی کنید!

صادق هدایت
05-08-2010, 13:08
بله سرعت کلا داغون شده!
برو یه شرکت دیگه

Greight
05-08-2010, 13:16
اینو داشته باشین:

كاربران خود تخفيف بگيرند!

اما جالب‌ترین اظهار نظری که به تازگی و در بخش قیمت اینترنت صورت گرفته به رییس سازمان تنظیم مقررات بازمي‌گردد، در حالی که بر اساس اساسنامه این سازمان به نظر مي‌رسد که این نهاد باید مدافع حقوق مصرف‌کنندگان باشد، رییس سازمان در گفت‌وگو با «فارس» اخیرا اعلام کرده است که با توجه به تعيين تعرفه‌هاي اينترنت توسط دولت و شركت زيرساخت، كاهش 20 درصدي قيمت پهناي باند در درجه نخست با افزايش بهره‌وري اين شركت و در مرحله بعد با خواست مردم از اپراتورها محقق مي‌شود.

محمدكرم‌پور در خصوص تخفيف 20 درصدي قيمت پهناي باند اظهار داشت: مشتريان زيرساخت براي برخورداري از تخفيف به اين شركت مراجعه خواهند كرد و بخش نظارت سازمان تنظيم نيز بر اين موضوع كنترل خواهد داشت و اين مساله كه شركت‌ها بايد چه ميزان به مشتركان خود تخفيف دهند، مشخص خواهد شد.

وي در اين خصوص كه غيرمحسوس بودن اين كاهش قيمت و نيز مختار بودن شركت‌ها براي برخورداري از آن، حالت دلخواهي را ايجاد كرده و به نظر مي‌رسد احتمال عدم تمايل شركت‌ها به دريافت تخفيف و ايجاد تغييرات جزئي در قيمت‌ سرويس‌هاي خود، دور از دهن نباشد، گفت: شما روي اين مساله كار كنيد، ما نيز كار خواهيم كرد تا مردم از اين موضوع مطلع شوند و حركت براي دريافت اين تخفيف را از اپراتورها بخواهند. وي ادامه داد: مشتركان بهترين ناظر هستند و اكثر اپراتورها براي اخذ تخفيف اقدام خواهند كرد؛ شما نگران نباشيد!.

هر چند که پیش از این و از سوی این نهاد، بخشی برای شکایت کاربران اینترنت پرسرعت اعلام شده بود، اما با گذشت چند سال از تاسیس این بخش هنوز آماری از شکایت‌های کاربران یا جریمه‌های احتمالی این نهاد از گران فروشان يا حتي اسامي شركت‌هاي گران‌فروش ارائه نشده است. از سوی دیگر از آنجایی که تعداد شرکت‌های ارائه‌دهنده این گونه خدمات در مقایسه با سایر خدمات آنچنان زیاد نیست، این که چرا به جای بازرسان سازمان تنظیم مقررات، کاربران باید به دنبال تخفیف گرفتن یا نظارت بر قیمت ارائه شده باشند، سوالی است که هم‌اکنون ذهن کاربران اینترنت در کشور را به خود مشغول کرده است.

SA3EDLORD
05-08-2010, 14:20
اقا کسی قیمت وایمکس رو نداره؟؟؟؟البته من تو نیشابور هستم .میگم که اصلا اینجا پوشش میده؟؟؟؟
اصلا نمیدونم برای اشتراک گیری باید چکار کرد.
اگه میشه راهنمایی کنید .خیلی ممنون میشم.

J.F.K
05-08-2010, 14:43
سرعتا چجوریه؟

petr-cech
06-08-2010, 03:14
اقا کسی قیمت وایمکس رو نداره؟؟؟؟البته من تو نیشابور هستم .میگم که اصلا اینجا پوشش میده؟؟؟؟
اصلا نمیدونم برای اشتراک گیری باید چکار کرد.
اگه میشه راهنمایی کنید .خیلی ممنون میشم.

خیر فعلاً باید منتظر مبین نت باشید.

SA3EDLORD
06-08-2010, 09:49
خیر فعلاً باید منتظر مبین نت باشید.
من دیروز بهسایت مبین نت رفتم اما قیمتاش رو نزده بود:18:
وقتی رفتم قسمت پوشش دهی نوشته بود خراسان رضوی
حالا این یعنی کل خراسان رضوی رو در بر میگیره؟؟؟؟؟یا این که فقط مشهد رو؟؟؟؟؟؟؟
ولی چند تا استان بود که جلوش مثلا زده بود: شهر کرد.
ممنون و اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون:11::11:

AM 241
06-08-2010, 11:29
بله سرعت کلا داغون شده!
برو یه شرکت دیگه

اینم بخاطر فشار سازمان تنظیم مقرراته
چون میخواد وایمکس موبین نتشو بفروشه:21:

acc
06-08-2010, 12:07
اگه صبانت با همین سرعت مسخره بخواد سرویس بده مغر خر نخوردیم که بریم صبانت بگیریم . پارس میگیریم شبا با 150 دانلود میکنیم روزا با 100

online_amin
06-08-2010, 12:42
دوستانی که قصد بیرون اومدن از یه شرکت رو دارن:

چرا به همین سادگی از یه شرکت میاین بیرون؟

به نظر من اگر چند نفر جمع بشید و برید دم همون شرکت و بگید که ما میخوایم همه با هم از این شرکت بریم یه شرکت دیگه. ولی اگر شرط هایی که میگیم رو اجرا کنید این کار رو نمیکنیم. تا کی ما باید به ساز اونا برقصیم؟ چرا اونا به ساز ما نرقصن؟

acc
06-08-2010, 13:59
دوستانی که قصد بیرون اومدن از یه شرکت رو دارن:

صبانت اینقدر مشتری داره که با کم شدن چند تا مشتری به جاییش بر نمیخوره .
امروز از چند روز پیش بهتره با 30 - 50 میگیره

online_amin
07-08-2010, 12:06
صبانت اینقدر مشتری داره که با کم شدن چند تا مشتری به جاییش بر نمیخوره .
امروز از چند روز پیش بهتره با 30 - 50 میگیره

میدونم که خیلی مشتری داره. ولی اگر 10 تا مشتری با هم برن تو شرکت, چنان وحشت کنن که اون سرش ناپیداس.

amir20
10-08-2010, 02:17
سلام.
من حدود 2سال هست که از صبانت در مشهد سرویس میگیرم و راضی بودم.
اخیرا سرعت به شکل وحشتناکی پایین اومده بود که الان چند روز هست بهتر شده.شبانه هم همینطور.
کسی توی قاسم آباد از شاتل سرویس گرفته؟چجوریه؟سرعت؟قیمت؟شب انه؟
مرسی.

amir20
10-08-2010, 15:58
سلام.
من حدود 2سال هست که از صبانت در مشهد سرویس میگیرم و راضی بودم.
اخیرا سرعت به شکل وحشتناکی پایین اومده بود که الان چند روز هست بهتر شده.شبانه هم همینطور.
کسی توی قاسم آباد از شاتل سرویس گرفته؟چجوریه؟سرعت؟قیمت؟شب انه؟
مرسی.
کسی نیست جواب بده؟

Gamemaster
10-08-2010, 16:28
کسی نیست......

SA3EDLORD
10-08-2010, 20:26
من دیروز بهسایت مبین نت رفتم اما قیمتاش رو نزده بود:18:
وقتی رفتم قسمت پوشش دهی نوشته بود خراسان رضوی
حالا این یعنی کل خراسان رضوی رو در بر میگیره؟؟؟؟؟یا این که فقط مشهد رو؟؟؟؟؟؟؟
ولی چند تا استان بود که جلوش مثلا زده بود: شهر کرد.
ممنون و اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون:11::11:
لطفا راهنمایی کنید.
من فردا دارم میرم از مخابرات اشتراک بگیرم ماهیانه 30000 تومن سرعت 128 بدون محدودیت.
اگه این بهتر باشه میرم از مبین نت میگیرم.لطفا راهنمایی کنید.

pooyan.saj
12-08-2010, 13:41
سلام من در مشهد از اینترنت شاتل استفاده میکنم. اخیرا روزی چند بار چراغ اینترنت مودمم قرمز میشه و ارتباطم قطع میشه(چراغ adsl سبز میمونه) مودم رو که خاموش روشن میکنم معمولا درست میشه. زنگ زدم شرکت گفتند خطتون نویز داره اما اشکال از مخابرات نیست از شبکه داخلیتون هستش اما من مودمم با یک سیم مستقیم به دم در وصله.
مودمم maxnet هستش کانکشن بریج یعنی یک دسکتاپ دارم که با لن وصله و یه لپ تاپ که با وایرلس وصله اینم یه عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته snr margin معمولا روی 6 هستش
لطفا همه اشکالاتی رو که ممکنه وجود داشته باشه ذکر کنید

steam
12-08-2010, 15:27
سلام من در مشهد از اینترنت شاتل استفاده میکنم. اخیرا روزی چند بار چراغ اینترنت مودمم قرمز میشه و ارتباطم قطع میشه(چراغ adsl سبز میمونه) مودم رو که خاموش روشن میکنم معمولا درست میشه. زنگ زدم شرکت گفتند خطتون نویز داره اما اشکال از مخابرات نیست از شبکه داخلیتون هستش اما من مودمم با یک سیم مستقیم به دم در وصله.
مودمم maxnet هستش کانکشن بریج یعنی یک دسکتاپ دارم که با لن وصله و یه لپ تاپ که با وایرلس وصله اینم یه عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته snr margin معمولا روی 6 هستش
لطفا همه اشکالاتی رو که ممکنه وجود داشته باشه ذکر کنید

با یک مودم دیگه هم تست کنید ، مشکل می تونه از مودم باشه.

pooyan.saj
12-08-2010, 17:15
با یک مودم دیگه هم تست کنید ، مشکل می تونه از مودم باشه.

راه حل ساده تری وجود نداره؟ راستش من مودم دیگه ای دم دستم نیست. البته نکته ای که فرتموش کردم بگم اینه که نزدیک مودمم یه جعبه فیوز هست تقریبا تو فاصله 20 سانتی البته تو دیواره ممکنه از اون باشه(این مشکل اخیرا به وجود اومده در حالی که مودم 6 ماهی میشه که اونجاست)؟

mehrdad_goleyakh
12-08-2010, 17:43
راه حل ساده تری وجود نداره؟ راستش من مودم دیگه ای دم دستم نیست. البته نکته ای که فرتموش کردم بگم اینه که نزدیک مودمم یه جعبه فیوز هست تقریبا تو فاصله 20 سانتی البته تو دیواره ممکنه از اون باشه(این مشکل اخیرا به وجود اومده در حالی که مودم 6 ماهی میشه که اونجاست)؟

مشکل از مودمه،منم M@XNET دارم منتهی من وقتی روتر میکنم همچین مشکلی دارم با بریج مشکل ندارم.

HADI ONLY
12-08-2010, 18:07
من هم با صبانت موافقم ولی اخیرا خیلی سرعتش پایین اومده . آیا شرکت های دیگه هم همین طوره دوستان ؟

J.F.K
12-08-2010, 19:23
کسی شاتل داره؟
چطوره سرعت شبانش؟

pooyan.saj
12-08-2010, 23:30
شباش در حد دیال آپه

SA3EDLORD
13-08-2010, 00:35
لطفا راهنمایی کنید.
من فردا دارم میرم از مخابرات اشتراک بگیرم ماهیانه 30000 تومن سرعت 128 بدون محدودیت.
اگه این بهتر باشه میرم از مبین نت میگیرم.لطفا راهنمایی کنید.
دوستان دو کلوم به مام جواب بدید خدا بدش نمیاد.:46:

Mostafa NBA
13-08-2010, 03:52

داری اشتباه میکنی ! مخابرات سرویس 128 رو میده ماهی 13 هزار یا 10 هزار تومن.

SA3EDLORD
13-08-2010, 04:26
داری اشتباه میکنی ! مخابرات سرویس 128 رو میده ماهی 13 هزار یا 10 هزار تومن.
من خودم به مخابرات زنگ زدم!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی میخواد بیش از حد بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی گفت سه ماهه 30000 هزار تومن.لطفا بیشتر توضیح بدید.
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HADI ONLY
13-08-2010, 06:10
شبانه صبانت که خودت کارته . من کارت را می زدم بیشتر می ریختم !!!!

SA3EDLORD
13-08-2010, 14:08
شبانه صبانت که خودت کارته . من کارت را می زدم بیشتر می ریختم !!!!
منظورتون رو نمیفهمم!!!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J.F.K
14-08-2010, 12:04
شاتل رپید شیر ور بسته؟؟؟؟؟؟؟

HADI ONLY
14-08-2010, 19:07
شاتل رپید شیر ور بسته؟؟؟؟؟؟؟

آره عزیز و با شاتل نمیشه از رپیدشیر دانلود کرد و خیلی خیلی مشکل جدیه برای شاتل !

amir_b16111
18-08-2010, 02:16
منم رپیدشیر دارم.چرا رپید بستن.دیگه این شاتل غیر قابل تحمل شده،دورم تموم بشه میرم یه ISP دیگه!

Retired User
20-08-2010, 03:43
یعنی چی بسته؟
شبانه رو بسته یا کلا؟
من که همین چند روز پیش داشتم دانلود میکردم
فکر کنم الانم بتونم
فقط یه بار برام قیلترش کرد ولی بعد درست شد(همین امشب)

M0hsen3D
20-08-2010, 09:32
سلام
اقا تو مشهد کی 256از مخابرات گرفته وبگه چه جوری.:10:

M0hsen3D
20-08-2010, 14:15
سلام
یعنی هیچ کی تو مشهد از مخابرات256 نگرفته؟؟؟

gap
20-08-2010, 22:49
دوستان،از سرویس دهنده ها در مشهد،کدومشون پینگش از همه کمتره؟(پینگ شاتل الان مثلا 600 بود!)

M0hsen3D
20-08-2010, 23:22
دوستان،از سرویس دهنده ها در مشهد،کدومشون پینگش از همه کمتره؟(پینگ شاتل الان مثلا 600 بود!)
پینگ من صبح 260 بود :18:الان 470 شده
شاتل 128

NetizeN
22-08-2010, 09:59
سلام

مخابرات منحصراً به مشترکانی که خط شون رو فیبر نوری هست سرویس ای دی اس ال واگذار می کند. بر روی سایت شرکت مخابرات خراسان در بخش ای دی اس ال امکان چک کردن خطوط برای اطمینان از اینکه روی فیبر نوری هستند یا نه در نظر گرفته شده و از همون جا می تونید در صورتی که روی کافوی نوری هستید درخواست سرویس ای دی اس ال خود رو ثبت کنید. ضمناً اگر الان از شرکتهای خصوصی ای دی اس ال گرفتید مشخصه که روی سیم مسی هستید و مخابرات به شما سرویس نمی دهد.
دو تا از دوستان من در دو مرکز مخابراتی مشهد سرویس ای دی اس ال 512 از مخابرات گرفتند و راضی هستند. البته توجه داشته باشید به مشترکان خانگی سرویس بیشتر از 256 واگذار نمی شود مگر این که استاد دانشگاه، پژوهشگر، روزنامه نگار یا این جور مشاغل رو داشته باشند.
سرویس 256 و 512 مخابرات با ترافیک ماهانه نامحدود به ترتیب ماهی 12560 و 20480 تومان است. احتمالاً با ابلاغ تعرفه های جدید باید منتظر کاهش 20 درصدی قیمتها در روزهای آینده باشید. در مجموع و با توجه به رضایت دارندگان ای دی اس ال مخابرات، در حال حاضر در مشهد دریافت سرویس از شرکت مخابرات مقرون به صرفه ترین شیوه است اما همون طور که گفتم مخابرات خراسان بر خلاف تهران فقط به مشترکانی سرویس می ده که روی فیبر نوری باشند.

sei_pm
22-08-2010, 10:44

یعنی مخابرات اونجا فقط 3 ماهه سرویس میده؟ مگه پول رو باید اول بریزید؟ تو تهران به صورت روزانه حساب میشه یعنی اگر 7 روز بعد از نصب بری درخواست قطع بدی پول اون 7 روز روی قبض میاد. اگر می تونی 1 ماه برو مخابرات چون پول نصب نداره. اگر هم می خوای مبین نت بگیری فقط زمانی ارزش داره که توپوشش داخلی باشه و مودم داخلی بگیری. خواستی مبین نت بگیری 256 محدود بگیر ماهی 1 گیگ از 128 کمتره ولی همون قیمته منتها تو تایمهای رایگان کلی می تونی دانلود بیشتر داشته باشی.

gap
22-08-2010, 10:50
پینگ من صبح 260 بود :18:الان 470 شده
شاتل 128
آقا معذرت،دقیقا همون موقع دیشب تست کردم(رو سرور باکو) 260 بود مال من هم! اون موقع فکر کنم همینجوری یه سروری زده بودم: د ی

sei_pm
22-08-2010, 11:33
آقا معذرت،دقیقا همون موقع دیشب تست کردم(رو سرور باکو) 260 بود مال من هم! اون موقع فکر کنم همینجوری یه سروری زده بودم: د ی

برای پین گرفتن به پست زیر توجه کنید:

فقط اگر سوالی بود همینجا بگید که جواب بدم.

Moahammad_sdt
22-08-2010, 13:41
دوستان تعرفه های مخابرات 1024 و 2048 چنده و سرعت دانلود دوستان می خواستم ببینم چقدره من یک شرکتی هستم و می تونم از این سرعتا بگیرم و چند وقت دیگه فیبر نوری میاد و سوال دیگه راسته که محدودیت دانلود نداره

Gamemaster
22-08-2010, 15:01
سرعت 1024=128
سرعت 2044=256
ميتونيد بگيريد
محدوديت هم تداره

M0hsen3D
22-08-2010, 16:11
مخابرات منحصراً به مشترکانی که خط شون رو فیبر نوری هست سرویس ای دی اس ال واگذار می کند. بر روی سایت شرکت مخابرات خراسان در بخش ای دی اس ال امکان چک کردن خطوط برای اطمینان از اینکه روی فیبر نوری هستند یا نه در نظر گرفته شده و از همون جا می تونید در صورتی که روی کافوی نوری هستید درخواست سرویس ای دی اس ال خود رو ثبت کنید. ضمناً اگر الان از شرکتهای خصوصی ای دی اس ال گرفتید مشخصه که روی سیم مسی هستید و مخابرات به شما سرویس نمی دهد.
دو تا از دوستان من در دو مرکز مخابراتی مشهد سرویس ای دی اس ال 512 از مخابرات گرفتند و راضی هستند. البته توجه داشته باشید به مشترکان خانگی سرویس بیشتر از 256 واگذار نمی شود مگر این که استاد دانشگاه، پژوهشگر، روزنامه نگار یا این جور مشاغل رو داشته باشند.
سرویس 256 و 512 مخابرات با ترافیک ماهانه نامحدود به ترتیب ماهی 12560 و 20480 تومان است. احتمالاً با ابلاغ تعرفه های جدید باید منتظر کاهش 20 درصدی قیمتها در روزهای آینده باشید. در مجموع و با توجه به رضایت دارندگان ای دی اس ال مخابرات، در حال حاضر در مشهد دریافت سرویس از شرکت مخابرات مقرون به صرفه ترین شیوه است اما همون طور که گفتم مخابرات خراسان بر خلاف تهران فقط به مشترکانی سرویس می ده که روی فیبر نوری باشند.
چه بد!!:19:برای چی اینجوریه؟:41:ببینم نمیشه در خواست بدیم بیان خطمونو فیبر کنن؟اخه من از شاتل گرفتم فقط به خاطر اینکه مصرف وبگردی و دانلودم بالاست میخواستم برم مخابرات.دوستانتون که گرفتند پورت --پی-- براشون بازه یا بستن؟ممنون میشم پاسخ بدبد.:11:

sei_pm
22-08-2010, 16:29
چه بد!!:19:برای چی اینجوریه؟:41:ببینم نمیشه در خواست بدیم بیان خطمونو فیبر کنن؟اخه من از شاتل گرفتم فقط به خاطر اینکه مصرف وبگردی و دانلودم بالاست میخواستم برم مخابرات.دوستانتون که گرفتند پورت --پی-- براشون بازه یا بستن؟ممنون میشم پاسخ بدبد.:11:

باز خوبه 256 رو میده تهران که 256 رو فقط به استاد دانشگاه میده.

Greight
22-08-2010, 17:50
شاتل که 128 به بالا برا کاربرای خونگی نمیده اونوقت مخابرات میده؟ ممکنه همچین چیزی؟

M0hsen3D
22-08-2010, 20:26
شاتل که 128 به بالا برا کاربرای خونگی نمیده اونوقت مخابرات میده؟ ممکنه همچین چیزی؟
حالا که داره میده دیگه ارزش نداره تو شرکت ها بمونیم من که میرم مخابرات.:5:

M0hsen3D
22-08-2010, 20:32
باز خوبه 256 رو میده تهران که 256 رو فقط به استاد دانشگاه میده.

نه دیگه استاد دانشگاه تومشهد کمتر از 512 نمیگیره .ماهاهم به 256 نامحدود راضییم شما ها هم برید با 128 دتون حال کنید.:31:(شوخی)

sei_pm
22-08-2010, 21:32
نه دیگه استاد دانشگاه تومشهد کمتر از 512 نمیگیره .ماهاهم به 256 نامحدود راضییم شما ها هم برید با 128 دتون حال کنید.:31:(شوخی)

الان شما خطتون فیبر نوریه میشه از Snr خطتون و فاکتورهای دیگه یک عکس بندازید؟
شما کافوی نوری رو می دونید چه شکلیه؟ چقدر از اون تا خونتون فاصله هست.

آقا به ما فخر نفروشید:31: میزنیم فیبر نوری مشهد رو قطع می کنیم.

M0hsen3D
22-08-2010, 21:51
الان شما خطتون فیبر نوریه میشه از Snr خطتون و فاکتورهای دیگه یک عکس بندازید؟
شما کافوی نوری رو می دونید چه شکلیه؟ چقدر از اون تا خونتون فاصله هست.

آقا به ما فخر نفروشید:31: میزنیم فیبر نوری مشهد رو قطع می کنیم.
شما برو با128 دت حال کن :27:انشاالله فیبرش هم میکنیم.

sei_pm
22-08-2010, 22:22
شما برو با128 دت حال کن :27:انشاالله فیبرش هم میکنیم.

نه به این آسونی ها نمیتونی این کار رو بکنی مگر اینکه یک خط حدید بخری.
کسی رو اینجا میشناسی خطش فیبر باشه؟
پس کافو نوری نمی دونی چه شکلیه؟

M0hsen3D
22-08-2010, 23:08
نه به این آسونی ها نمیتونی این کار رو بکنی مگر اینکه یک خط حدید بخری.
کسی رو اینجا میشناسی خطش فیبر باشه؟
پس کافو نوری نمی دونی چه شکلیه؟
اصلا روی همین خط مسی شاید دادن .
در ضمن مگه همه مثل شما ندید بدیدن کیه که رشته های فیبر نوری رو ندیده باشه؟ها؟اصلا شما چرا این قدر بحث الکی میکنی؟اینکه کی چی دیده باشه چه ربطی به بحث تاپیک داره؟ :angry:

Masoud.Neshat
23-08-2010, 16:47
فن آوا گستر توس - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 17 - یک شهریور

فن آوا گستر توس - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 22 - یک شهریور

فن آوا گستر توس - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 5:30 - دو شهریور

hamidsed
24-08-2010, 20:28
فن آوا گستر توس - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 17 - یک شهریور

فن آوا گستر توس - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 22 - یک شهریور

فن آوا گستر توس - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 5:30 - دو شهریور

دوست عزیز مگه پهنای باند فن آوا گستر توس چند مگ هست ؟ یعنی شما که داری با حدود 350 کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنی یعنی بشتر از 2مگ پهنای باند باز هست ؟

Masoud.Neshat
24-08-2010, 21:06
دوست عزیز مگه پهنای باند فن آوا گستر توس چند مگ هست ؟ یعنی شما که داری با حدود 350 کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنی یعنی بشتر از 2مگ پهنای باند باز هست ؟
کیلوبیته ، من نهایتا 56 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکتم ، چون اشتراک 512 دارم دیگه ، قضیه 2 مگ رو متوجه نمیشم؟

sei_pm
24-08-2010, 21:24
اصلا روی همین خط مسی شاید دادن .
در ضمن مگه همه مثل شما ندید بدیدن کیه که رشته های فیبر نوری رو ندیده باشه؟ها؟اصلا شما چرا این قدر بحث الکی میکنی؟اینکه کی چی دیده باشه چه ربطی به بحث تاپیک داره؟ :angry:

من گفتم کافوی نوری نه کابل فیبر نوری اگر دیدی میدونی چجوریه که هیچ اگر نه بگو بگم ببینی تو منطقتون هستش که بری درخواست بدی از مسی تبدیلش کنند به فیبرنوری.

M0hsen3D
24-08-2010, 21:53
من گفتم کافوی نوری نه کابل فیبر نوری اگر دیدی میدونی چجوریه که هیچ اگر نه بگو بگم ببینی تو منطقتون هستش که بری درخواست بدی از مسی تبدیلش کنند به فیبرنوری.
نه ندیدم, بیخیالش هم شدم به دردسرش نمیارزه فعلا همین شاتل کارمونو راه میندازه تاببینیم چی میشه.:5:

sei_pm
24-08-2010, 22:13
نه ندیدم, بیخیالش هم شدم به دردسرش نمیارزه فعلا همین شاتل کارمونو راه میندازه تاببینیم چی میشه.:5:
ببین یکسری باکس هست تو خیابون تقریبا مثل شکل زیر بقلش هم دو تامیله اومده بالا داخل یک باکس کوچیک کنتور برق هست اونها نوریه اگر نزدیگتون از اونها باشه میشه درخواست بدی واست خط رو عوض می کنند .دیگه خطهای جدید رو دارن اینجوری میدن چون بصرفه تره واسشون:

4039
01-09-2010, 13:57
یک هفته ای میشه که این تاپیک بالا نیومده . خدا رو شکر انگار کاربران مشهدی از سرویسشون راضین .

Greight
01-09-2010, 14:42
شاید هم دیگه عادت کردن

اما یه هفته ای هست گویا سرعت شبانه یه مقدار بالا رفته. برا بقیه هم همینطوره؟

M0hsen3D
01-09-2010, 15:16
شاید هم دیگه عادت کردن

اما یه هفته ای هست گویا سرعت شبانه یه مقدار بالا رفته. برا بقیه هم همینطوره؟
اره برای من که سرعت شبانه خوبه

mt17770
02-09-2010, 11:35
تعرفه های مخابراتو بزارین ممنون میشم.

skimoo_m
02-09-2010, 14:27
سلام دوستان.
این مطلب رو قبلا توی تاپیک شاتل بیان کردم جواب نگرفتم، امیدوارم اینجا جواب بگیرم.

واسه شاتل اگه از خودش مودم نگیری مشکل پیش میاد؟!!
من شنیدم فقط با مودم های خودش سازگار هست و مودم های دیگه قطعی زیاد داره!!!
من NETGEAR DM111PUSP دارم. این مودم با شاتل مشکلی نداره؟!!
خوب جواب میده؟!! واقعا نمی خواهم واسه مودم هزینه کنم ها!!!

دوستان اینم اینجا اضافه میکنم:

آیا شما بطور کلی از شاتل در مشهد راضی هستید؟!!

شاد باشید:40:

SA3EDLORD
02-09-2010, 14:59
تعرفه های مخابراتو بزارین ممنون میشم.

man az neyshabour 128 30000
va 256 40000
hatman 512 60000

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

rasti hamash bedon mahdodiat 3 mahe
yani shoma 60000 midi 3 mah estefade mikoni
albate 512 be khone nemidan

moslem47
02-09-2010, 17:51
سلام
من دو سه روزه با اینترنت مشکل دارم . وقتی وصل میشم بعد یه ربع کار کردن دیگه هیچ سایتی رو باز نمیکنه و باید دوباره وصل بشم. بعضی وقت هام که میخوام از v p n استفاده کنم همین طور میشه و دریافت و ارسالی صورت نمیگیره تا وقتی v p n رو قطع کنم و دوباره کانک بشم
لطفا کمک کنید

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

در ضمن سرویس من از شرکت الکاست
ویندوز xp p3

SA3EDLORD
02-09-2010, 17:56
shoma neyshabouri????

moslem47
02-09-2010, 18:05
shoma neyshabouri????
نه
سرخس...........................

M0hsen3D
02-09-2010, 19:21
تو نیشابور و سرخس هم اگه بخوای از مخابرات بگیری باید خطتون فیبر نوری باشه یا مسی؟؟تو مشهد که اینجوریه!:20:

joe_satriani
02-09-2010, 19:24
تو نیشابور و سرخس هم اگه بخوای از مخابرات بگیری باید خطتون فیبر نوری باشه یا مسی؟؟تو مشهد که اینجوریه!:20:

با سلام
فرقي نداره
اينترنتي كه ميخواد ارائه شه يا روي فيبر هست يا مسي
كه به نظرم فيبر نوري به صرفه تر هست - چون خود مخابرات به صورت محدود اما با سرعت پايينتر ميده

موفق باشيد.

SA3EDLORD
02-09-2010, 19:33
با سلام
فرقي نداره
اينترنتي كه ميخواد ارائه شه يا روي فيبر هست يا مسي
كه به نظرم فيبر نوري به صرفه تر هست - چون خود مخابرات به صورت محدود اما با سرعت پايينتر ميده

موفق باشيد.
خود من خطمون فیبر نوریه و از مخابرات گرفتم...........
یعنی چی شما میگی با سرعت پایینتر و محدود ارائه میده؟؟؟؟؟؟یعنی بدون کارت اینترنت؟؟؟؟؟؟؟برا ما که اینجورس نبود
اگه گفتی دی اس ال محدود ارائه میده که باید بگم که تو نیشابور بدون محدودیت هست همه ی سرویساش
من 256 دارم بدون محدودیت سه ماهه 40000 هزار تومن

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

نه
سرخس...........................
کلا الکا سرویس دهی و پشتیبانیش در حد 0 هست

joe_satriani
02-09-2010, 19:35
یعنی چی شما میگی با سرعت پایینتر و محدود ارائه میده؟؟؟؟؟؟یعنی بدون کارت اینترنت؟؟؟؟؟؟؟برا ما که اینجورس نبود
اگه گفتی دی اس ال محدود ارائه میده که باید بگم که تو نیشابور بدون محدودیت هست همه ی سرویساش

با سلام
والله توي مشهد اگه فيبر نوري باشيم بايد از مخابرات بگيريم و وقتي از مخابرات ميگيرم واسمون سرعت رو مياره پايين در عوضش ترافيك نامحدود ميده در تمام ساعات شبانه روز

SA3EDLORD
02-09-2010, 19:53
با سلام
والله توي مشهد اگه فيبر نوري باشيم بايد از مخابرات بگيريم و وقتي از مخابرات ميگيرم واسمون سرعت رو مياره پايين در عوضش ترافيك نامحدود ميده در تمام ساعات شبانه روز
چقدر مثلا میاره پایین؟؟؟؟؟؟؟
واسه من با توجه به سرعت 256 از 25 تا 32 و بعضی وقتا از 28 تا 35 بعضی وقتا از 15 تا 25 و اینا متغیره

joe_satriani
02-09-2010, 20:13
چقدر مثلا میاره پایین؟؟؟؟؟؟؟
واسه من با توجه به سرعت 256 از 25 تا 32 و بعضی وقتا از 28 تا 35 بعضی وقتا از 15 تا 25 و اینا متغیره

با سلام
شنيدم كه بين 14 تا 20 مياره و هميشه همين بين هست

SA3EDLORD
02-09-2010, 20:19
پس دم مخابرات نیشابور گرم(بترررکه چشم حسود....ایشالا:31:)

moslem47
02-09-2010, 22:29

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

کلا الکا سرویس دهی و پشتیبانیش در حد 0 هست
میشه بجای این حرف ها کمک کنید......................

t_tanhayam
02-09-2010, 22:41
با فيبر نوري و128 ماكزيمم 15 كيلو دانلود داريم

neda_traveler
03-09-2010, 09:42
سلام به همه دوستان همشهري
من از صبا نت گرفتم اما زياد راضي نيستم
مثلا زماني كه نياز به نت داري سرعتش بي نهايت پايين
شنيدم پارس از همه بهتره
درسته؟

SA3EDLORD
03-09-2010, 10:26
شنيدم پارس از همه بهتره
درسته؟
خاله جون حیف من تاحالا تجربه نداشتم وگرنه کمکت میکردم:31:

joe_satriani
03-09-2010, 12:04
سلام
من دو سه روزه با اینترنت مشکل دارم . وقتی وصل میشم بعد یه ربع کار کردن دیگه هیچ سایتی رو باز نمیکنه و باید دوباره وصل بشم. بعضی وقت هام که میخوام از v p n استفاده کنم همین طور میشه و دریافت و ارسالی صورت نمیگیره تا وقتی v p n رو قطع کنم و دوباره کانک بشم
لطفا کمک کنید

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

در ضمن سرویس من از شرکت الکاست
ویندوز xp p3

با سلام
دوست عزيزم شما به پشتيباني اينترنتت زنگ زدي و مشكلت و در ميون گذاشتي؟
اگه زنگ زدي و گفتن مشكل از ما نيست پس شما يه كار كن - تنظيمات مودمت و ريستارت كن و از اول تنظيم كن
و اينكه فقط مرورگت هيچ سايتي رو باز نميكنه يا مسنجر كار ميكنه فقط سايت باز نميشه؟؟
يعني به كل ارتباطت قطع ميشه؟

شنيدم پارس از همه بهتره
درسته؟

با سلام
دوست عزيزم، اينترنت ADSL به نظرم همش بستگي داره به منطقت
گاهي توي مناطق پر ترافيك هستيم و حتي اگه اينترنت رو از بهترين شركت دنيا هم بگيريم بازم مشكل داريم باهاش
شما توي كدوم منطقه اي؟ چون صبانت توي اكثر جاها خيلي خوبه - از كدوم نمايندگي اينترنت رو ميگيري؟
من خودم ازش استفاده ميكنم و راضي هستم

موفق باشيد.