PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نوع چاپ روی سی دی و دی وی دی

google_mz
01-01-2008, 02:56
سلام
انواع چاپ روی سی دی و دی وی دی چیه؟
هر کدوم چه مزایا و معایبی داره و به نظر شما کدوم بهتره؟
ممنون از دوستانی که جواب میدن:20:

saviss
02-01-2008, 00:28
سلام
احتمالابایدبدونیدکه Cdهای خام توی بازار باروش سیلک اسکرین چاپ شدن...
درنتیجه =:
زیرتیراژ5000تا روش سیلک اسکرین مقرون به صرفه نیست...
تاتیراژ5000تاهم میتونید به چاپخونه های خاص همین کارمراجعه کنید...(لیبل چاپ میکنند باروش افست)بعدش هم قالب مخصوص برش دایره وار دارندبرای همینکار
کمتراز این تیراژها هم معمولا به صرفه تره که لیبل خام(البته برش خورده به شکل Cdرو) بخرید وبا پرینترهای رنگی لیزری چاپ کنید
یک محاسبه ی سر انگشتی میتونه اقتصادی بودن هرروش رو بهتون نشون بده

google_mz
02-01-2008, 04:12
سلام
احتمالابایدبدونیدکه Cdهای خام توی بازار باروش سیلک اسکرین چاپ شدن...
درنتیجه =:
زیرتیراژ5000تا روش سیلک اسکرین مقرون به صرفه نیست...
تاتیراژ5000تاهم میتونید به چاپخونه های خاص همین کارمراجعه کنید...(لیبل چاپ میکنند باروش افست)بعدش هم قالب مخصوص برش دایره وار دارندبرای همینکار
کمتراز این تیراژها هم معمولا به صرفه تره که لیبل خام(البته برش خورده به شکل Cdرو) بخرید وبا پرینترهای رنگی لیزری چاپ کنید
یک محاسبه ی سر انگشتی میتونه اقتصادی بودن هرروش رو بهتون نشون بده
سلام
ممنون که راهنمایی کردین ، اما اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
مثلا به غیر از صرفه اقتصادی این روش ها چه تفاوتی با هم دارن؟
یا روش های دیگه ای هم هست؟

naeemtop
21-01-2008, 13:13
ba printere lazery bekhaim label chap konim har cd cheghadr tamom mishe?
lotfan pm bedid

mohamad_sina
17-08-2009, 18:20
سلام Google_mz
من خودم شخصا واسه تهیه لیبل از یه بسته مخصوص تهیه لیبل استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم

که شامل نرم افزار فارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره
خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاورت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخر کار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپ کنی

بعد از اینکه لیبل آماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برش بدی

ضمنا برای راحتی کار در چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی با دقت بالا می چسبونه

اگه اطلاعات دقیق تری بخوای می تونی از سایتش ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم این بسته مشکلت رو حل کنه

iranzerozone
24-08-2009, 15:14
سلام دوستان!

همانطوری که میدانید، چاپ توسط پرینتر برای تیراژ های 50و100 تایی مناسب است و اینکه این چاپ ها ضد آب نیستند.
برای همین روی آنها لایه ای به نام وارنیش میزنند که متاسفانه ماده ی آن برای سی دی ساخته نشده است و برای همین با پلی کربنات سی دی واکنش میدهد و باعث خرابی سی دی میشود.
بهترین و با کیفیت ترین چاپ روی سی دی چاپ افست میباشد که بهترین نوع چاپ آن نیز چاپ افست آبنوسی است.
در صورت نیاز میتوانید این جمله را "چاپ افست CD,DVD " در google جستجو کنید و با مشخصات کامل این نوع چاپ آشنا شوید.
امیدوارم به قدر کافی توضیح داده باشم.

alifardin
17-09-2009, 16:02
سلام
خوبی
چاپ روی cd جند مدل داره از چاپ لیبل که بالا توضیح داده شده تا چاپ های حرفه ای مثل افست
اما خوب هر کدوم یه هزینه ای دارند
اگه تعداد cd که میخوای با یه ترح چاپ کنی کمتر از 10 تا هست لایت اسکریپ پیشنهاد منه
لایت اسکریپ cd هایی هستند که توسط خود رایتر چاپ میخورن البته به شرط اینکه رایترت لایت اسکریپ هم داشته باشه
ولی خوب لیبل های خام هم در بازار موجود هست بخر و با پرینتر های رنگی یا لیزری چاپ کن روی لیبل هات و بچسبونشون پشت cd
اما اگه تیراژ یک طرحی که میخوای چاپ کنی فرا تر از 100 تا شد باید بری سروقت چاپ دیجیتال
شرکت های زیادی هستتند که این کارو میکنن یه سرچ بزنی پیدا میشه
قیمت نسبتا خوبی دارن
اما اگه دنبال کیفیت هستی و ماندگاری بیشتر برو سروقت چاپ افست
اون قیمت بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال داره اما به قیمتش می ارزه اما یه شرکت هست چاپ افست را به قیمت دیجیتال میزنه
کاروان الکترونیک من چند تا طرح دادم برام چاپ افست کرده و واقعا راضی هستم
چاپ ذیجیتال 1000 تاش رو 160 تومان میزدن و افست را 200 به بالا
اما اینشرکته چاپ افست را 175 میزنه که اگعه مشتریش بشی تا 160 هم میزنه واقعا کاراش با کیفیته
بازم اطلاعات بیشتر میخوای این شمارشه
0
9
1
3
7
2
4
1
2
4
2