PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 10 گيگابايت فضاي رايگان براي آپلود!!!!

M E H D I
17-10-2005, 11:25
سلام

يه سايت خوب واسه آپلود پيدا كردم. فقط كافيه ثبت نام كنيد تا 10 گيگابايت فضا واسه آپلود بهتون بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالا روي كليد قرمز كه نوشته sign up كليك كنين و فرم رو پر كنين. بعد هم agree رو بزنين و submit كنين. تموم شد. شما الان 10 گيگابايت فضا دارين كه مي تونين همه چي توش آپلود كنين. فقط يه چيزي يادتون باشه كه حتما از نامه اي كه واستون مي فرسته آدرس ميلتون رو Verify كنين.

اگه بخوايد مي تونيد از اين برنامه ها كه مخصوص آپلود و داونلود از اين سايت هستن استفاده كنين.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تشكر

Spy
17-10-2005, 14:04
marge_moosh عزیز ممنون به خاطر معرفیتون
.ولی برای حفظ نظم انجمن .لطف کنین و سایت های آپلودی که برخورد میکنید رو اینجا بزارین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون .

M E H D I
17-10-2005, 17:01
سلام

من راستش تا حالا نديده بودم اين تاپيك رو. يعني اصلا به اين انجمن نرفته بودم. واسه همين

تشكر از كمكتون

baba barghi
17-10-2005, 17:44
سلام مرگ موش
آیا این سایتی که می گی لینک می ده؟یا باید بری تو سایتش بعد رو دانلود کلیک کنی؟
من می خوام که مثل شرمیشن باشه می فهمی؟
بای

Soso
17-10-2005, 18:36
نه مثل اون نیست
مثل پرشین گیگه

Amin
17-10-2005, 19:01
سلام
ممنون به خاطر معرفي
فقط مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نيست كه ؟؟؟ چون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر جند وقت يك بار يوزرها رو پاك مي‌كرد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا من الان رجيستر كردم اما مثل اينكه 100 مگابايت بيشتر نيست !!!‌ (البته به صورت free) بقيه پوليه !!! :sad:

nimo
17-10-2005, 21:52
مجانیه؟

مهدی 2007
17-10-2005, 22:25
هیچکدام از این سایتهایی که در نظر سنجی گذاشتید به درد نمی خورند هر کدوم یه مشکلی دارند
نیمو جان این امضای شما صفحه رو بسیار سنگین کرده و به زور بالا میاد

nimo
17-10-2005, 22:41
چشم من الان بزرگه را پاک میکنم. بهم بگو چطور میشه! ممنون از اطلاعت

M E H D I
17-10-2005, 22:56
آقا من الان رجيستر كردم اما مثل اينكه 100 مگابايت بيشتر نيست !!!‌ (البته به صورت free) بقيه پوليه !!! :sad:

سلام

خير. اين سايت دقيقا 10 گيگا بايت فضاي مجاني ميده. اما اون 100 مگابايت كه نوشته مربوط به داونلود از سايته. يعني 100 مگابايت ماهانه ميشه از اين فضاي يك كاربر داونلود كرد.

اما اينكه آيا لينك ميده يا نه
بله. لينك هم ميده. براي اين كه لينك رو بگيرين و به بقيه بدين بايد روي كليد سبزي كه اونجا هست و روش نوشته Downlaod راست كليك كنين و Copy shortcut رو بزنين. بعد مي تونين لينك رو به همه بدين و مستقيم داونلود انجام ميشه. ;)

تشكر