PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Translate Persian Pro مترجم متون فارسی

jadokhial
31-12-2007, 13:44
سلام به استادان و کراکرهای حرفه ای سایت
پیشنهاد من به مدیر محترم سایت و شما استادان حرفه ای دانلود نرم افزار قدرتمند و جدید شرکت لینگوسافت و عرضه آن به جامعه مصرف کننده های ایرانی است.حال به هر شکلی فروشی و یا لینک راپید جهت دانلود.این نرم افزار متن فارسی را با هر مقدار حجم به متن انگلیسی و متن انگلیسی را به متن فارسی ترجمه می کند و با قیمت چهار هزار دلار به معرض فروش گذاشته شده و مشخصات کامل نرم افزار در لینک زیر قابل مطالعه می باشد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این هم توضیحات انگلیسی درباره این مترجم متن فارسی به انگلیسی :
Translate Persian Pro
Price: $4,049.95
Translate 2007 Persian Pro is the flagship version of our powerful, extensive, and cost-effective family of desktop language translation software.

Translate 2007 incorporates a c ontrol center for launching and configuring its specialized applications for translation of text, files, email, chat, instant messages, or web pages, and the dictionary utility which allows you to view and edit dictionaries. The control center also includes its own text box for text translation.

Also included are add-ins for Microsoft Word, Excel, PowerPoint, and Microsoft Internet Explorer. Our Word, Excel and PowerPoint Add-ins allow you to translate directly within these applications and save the translated versions as Word, Excel or PowerPoint files.

ClipTrans translates any text which is selected and copied. Paired with a new function which automatically identifies the source language, users with multilingual packages can easily and quickly translate email, text, instant messages and web pages.

Dictionary allows you to search and browse all dictionaries and even to create your own dictionaries. Use this powerful tool to get just the right translation.

FileTrans translates plain text and HTML files and whole folders.

LogoTrans translates as you type - a few sentences, paragraphs or a whole text.

MirrorTrans translates your primary window. Use it to translate web pages, email or documents.

TransIt translates a sentence or two and then pops the translation into another application. Use TransIt for chat or instant messages. Use the TransView window to instantly translate arriving messages.

Translate 2007 Persian Pro includes a three month Universal subscription to LEC's unique Translate DotNet service . Translate DotNet applications are identical in function to the desktop versions, but instead of using translation engines located on the local PC, they use the very latest versions of each translation engine on LEC's servers. Translate DotNet provides access from any computer connected to the internet and requires no local computing resources for translation.

dogtag
31-12-2007, 19:38
این هم مثل بقیه مترجم ها اشتباه ترجمه می کنه؟
اصلاً جای تست داره؟

mrmmnb
31-12-2007, 20:43
من خیلی وقت پیش دنبالش بودم حتی لینک نسخه تریالش هم گیرم نیومد چه برسه به پرو کسی داره ممنون میشیم بزاره

رعد
04-01-2008, 22:26
خب دوستان عزيز بذارين ديگه

پرسپوليس
09-02-2008, 22:54
خوب دوستان شما خوب نگشتيد من همين الان از لينك زير دارم دان مي كنم نمي دونم pro هست يا نه

mrmmnb
09-02-2008, 23:55
نه این اصلا اون نیست حتی دموی اون هم نیست یه چیز دیگه هست
اون نه لینکی توی نت داره نه دمو داره البته من هر چی گشتم نبود

moneyed
10-02-2008, 08:43
من هم خیلی وقته دنبالش هستم اما دریغ از یه لینک تریال

پرسپوليس
10-02-2008, 19:18
فك كنم دليلش اينه كسي هنوز اون رو نخريده تا آپلود كنه و رايگان ارائه بده

رعد
24-02-2008, 04:50
پس اينطور
فكر ميكنم خود مسئولين پي سي ورد بايد دانلودش كنن و بعدش بصورت سي دي عرضه كنن
من كه خيلي دوست دارم با اين همه توصيفي كه از اين نرم افزار شده يك امتحاني روش بكنم

پرسپوليس
24-02-2008, 14:34
با اين قيمت كه اين داره فك نكنم حتي يك نفر هم از ايرانيان بخرن
اما اگه كسي ريگان بزاره همه با سر مي رن براش
و جاي تاسف داره كه يه شركت خارجي همچين ديكشنري رو ارائه بده و تو ايران با كيفيت خيلي پايين تر باشه

Dr_HV
03-03-2008, 16:00
بنده که اگه پی سی ورلد بزاره تو فروشگاهش با کله میخرم !!

نبوده ملت دیگه بیان امضاء بزنن بلکم اینو بتونیم از این سایت بگیریم و خدا وکیلی برای کلی از کارای دانشگاهی ها بدرد میخوره ......

هر حال ممنون اگه ترتیب اثر داده بشه !!

moneyed
14-03-2008, 20:23
بنده که اگه پی سی ورلد بزاره تو فروشگاهش با کله میخرم !!

نبوده ملت دیگه بیان امضاء بزنن بلکم اینو بتونیم از این سایت بگیریم و خدا وکیلی برای کلی از کارای دانشگاهی ها بدرد میخوره ......

هر حال ممنون اگه ترتیب اثر داده بشه !!

دوست عزیز شما اگه خیلی دست به نقدی برو 4000 دلار بده به شرکتش اونو بخر بعد بده به این سایت تا آپلودش کنه یا برای فروش بزاره مثلا به قیمت 10000 تومان تا همه بخرن

nasserazarsoft
31-03-2008, 20:23
من یک نسخه از این مترجم رو دارم ، یکی از دوستان از اون ور برام فرستاده یعنی روی سی دی ، ولی زیاد مالی نیست

هر کدوم از دوستان می خوان به من پیغام بدن

azarsoft@gmail.com

برای نمونه این مترجم هم می تونید از مترجم متن بابلیون استفاده کنید که اون رو با استفاده از این برنامه نوشتن

kamal114
07-06-2008, 14:09
آیا کلمه به کلمه ترجمه میکنه یا به صورت جمله؟

i.soe
20-07-2008, 17:42
مترجم خوبيه كلمه به كلمه هم ترجمه مي كنه البته متن رو هم مي شه بهش داد اما كلمه به كلمه تمام جمله رو معني مي كنه

اما نه رو اصول

mrmmnb
20-07-2008, 20:56
مترجم خوبيه كلمه به كلمه هم ترجمه مي كنه البته متن رو هم مي شه بهش داد اما كلمه به كلمه تمام جمله رو معني مي كنه

اما نه رو اصول

مگه شما داری؟
اگه داری برا ما بفرست

amirrn
29-12-2008, 02:15
منم می خوام اگه کسی داره

sam.sum
08-02-2009, 00:13
من یک نسخه از این مترجم رو دارم ، یکی از دوستان از اون ور برام فرستاده یعنی روی سی دی ، ولی زیاد مالی نیست

azarsoft@gmail.com

برای نمونه این مترجم هم می تونید از مترجم متن بابلیون استفاده کنید که اون رو با استفاده از این برنامه نوشتن
خب چرا لینکشو واسه دانلود نمیزاری؟ :31:

sia-saketi
08-02-2009, 00:30
خب چرا لینکشو واسه دانلود نمیزاری؟ :31:
من این مترجم رو ندارم ولی دیدمش و می دونم که به درد نمی خوره... اصلا با اون چیزی که شما تصور می کنی زمین تا آسمون فرق داره

Gilopa
11-02-2009, 00:21
آقا چهار هزار دلار معادل سه میلیون و ششصد هزار (نزدیک به چار میلیون) ! عزیزان یعنی چی؟ یعنی واقعا مترجمش فوق العادست کگه این قیمت سرسام آور رو داره .. وگرنه شرکت لاویگن واقعا خیلی کلاهبرداره که این قیمت رو رو نرم افزار گذاشته

sam.sum
11-02-2009, 00:57

azarsoft@gmail.com

پس چرا این آقای nasserazarsoft جواب نمیده.... بابا ما منتظریم اگه می خوای بگی این نرم افزار فروشی بگو :5:اگه نیست لینکشو به ما بده دانلود کنیم :11:

sia-saketi
11-02-2009, 01:11
از ما گفتن بود... دیگه به من چه... برید دلتون رو خوش کنید... من دارم می گم آشغاله نرم افزاره و با اون چیزی که فکر می کنید زمین تا آسمون فرق داره بعد شما دوباره حرف خودتون رو می زنید؟!

sam.sum
11-02-2009, 08:58
از ما گفتن بود... دیگه به من چه... برید دلتون رو خوش کنید... من دارم می گم آشغاله نرم افزاره و با اون چیزی که فکر می کنید زمین تا آسمون فرق داره بعد شما دوباره حرف خودتون رو می زنید؟!
خوب آخه من همه رو تست کردم هیچ کدوم جالب نبودن... اما این یکی اگه مثل بابیلون ترجمه کنه بدک نیست کاره منو راه میندازه

sinasadegi
14-03-2009, 01:44
نه دوستان اصلا دنبالش نگردید دوستم هریده منم کپیش رو گرفتم و استفاده اصلا به درد نمی خوره
بدی به بچه از این برنامه بهتر ترجمه می کنه

onlyhra
26-03-2009, 03:48
اگه يه سري به سايت سازنده لينگوسافت بزني مي بيني كه حتي يك نسخه هم از اون به فروش نرفته ، دوست شما از كجا خريده ؟؟؟؟

شـیـفــو
26-03-2009, 06:01
من این نرم افزار رو دانلود کردم .
شاید باورتون نشه اما :
تو بازار گیر نمیاد اگه هم باشه ( تو تهران فقط 2 تا مغازه داره ) 160 هزار تومن می دنش !
خودم تاحالا به 5 نفر فروختمش به قیمت 3800 تومن !

anarchist60
27-03-2009, 08:25
خوب لینک بده ما هم دانلود کنیم دیگه مرد
قصدت فروشه؟

شـیـفــو
27-03-2009, 10:33
خوب لینک بده ما هم دانلود کنیم دیگه مرد
قصدت فروشه؟

قصدم فروش هست اما نه این برنامه ، این برنامه خیلی خیلی مزخرفه ! حتی ازش نداره تستش کنین .
یه نگاه به اینجا بندازین :

forum.persiantools.com/showthread.php?p=2085950#post2085950