PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات بازي آنلاين فيفا 08 در سايت Wcg

Duke Nukem
31-12-2007, 03:53
سلام

همونطور كه ميدونيد براي بازي كردن آنلاين گيم هاي فيفا نياز به داشتن سي دي ارژينال اين بازي هست.

با اينحال سايتي وجود داره كه بدون داشتن سي دي ارژينال اين بازي هم ميشه در اون بصورت آنلاين بازي كرد.

اين سايت نرم افزاري داره كه اون رو داون لود ميكنيم و بعد ميشه در اون علاوه بر ايرانيها با ساير افراد در كشورهاي ديگه هم بازي كرد.

در لينك زير نحوه عضويت و استفاده از اين نرم افزار توضيح داده شده است :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتهي در عمل متاسفانه مشكلات زيادي هست و به شخصه اصلا نتونستم تا حالا بازي كنم.

با اينحال ميبينم كه در اون سايت ايرانيهاي خيلي زيادي هستند كه هميشه بازي ميكنند !

جدا برام سواله كه مشكل از چيه ...

من مشكل رو دقيق مينويسم و خيلي ممنون ميشم اگه كسي راهنماييم كنه كه ايراد از چيه و چطور رفعش كنم ؟

نرم افزار رو داون لود كردم و يوزر و پسورد هم ساخته ام.

وارد محيط نرم افزار ميشم كه ميگه روي گزينه RUN كليك كنيم تا اينجا همه چيز درسته و طبق گفته هاي سايت راهنماي ايرفو است :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما وقتي روي گزينه Run كليك ميكنيم براي لحظاتي وارد Room ميشه :

اما سريع مياد بيرون و در منو جديد ميگه يك ايدي براي ليگي كه در اون بازي ميكني انتخاب كن :

اما هر ايدي كه انتخاب كني قبول نميكنه و ديگه نميشه وارد روم بشي ( ميگه ليگ زمان ثبت نامش تموم شده و بسته شده اما ليگ ديگه اي هم براي انتخاب وجود نداره ! )

نميدونم مشكل از چيه و چرا امكان وصل شدن بهش رو ندارم.

فكر كردم شايد اين مشكل براي همه است اما اگه به سايت اصلي بريد ميبينيد كه تعدادي از بازيكنان برتر مرتبا بازي ميكنند و آمار بازيهاي جديدشون در سايت ثبت ميشه ...

اگه مشكل ليگ است خوب چطور ميشه بصورت انفرادي با افراد بازي كرد ؟ ( در اين سايت و نرم افزارش ) اگه هم كلا نميشه انفرادي بازي كرد و فعلا ليگ هم تعطيله چطور افراد زيادي هر روز امار ثبت بازيهاي جديدشون افزايش پيدا ميكنه ؟؟؟ :blink:

خلاصه نميدونم كجا رو اشتباه ميكنم و مشكل از چيه ... خيلي ممنون ميشم اگه كسي راهنماييم كنه تا مشكل رو برطرف كنم.

راه ديگه براي بازي آنلاين فيفا داشتن سي دي ارژينال هست سوال ديگه اي كه دارم اينه كه آيا صرفا داشتن سي دي ارژينال كافي است و خطوط اينترنت ما جوابگوي بازي انلاين فيفا در سرورهاي خراجي هست يا نه ؟

چون تهيه سي دي ارژينال فيفا از ebay هزينه زيادي نداره اما نميدونم سرعت هاي دي اس ال 128 در ايران جوابگوي بازي انلاين در سرورهاي خارجي هست يا مثل بازي كانتر لگ بزرگي رو ايجاد ميكنه كه عملا بازي تقريبا غير ممكن ميشه ...

ممنون ميشم در مورد هر دو سوال هر كدوم از دوستان كه تجربه بيشتري در بايهاي آنلاين دارند منو راهنمايي كنند.

با تشكر.

مبتدی2
01-01-2008, 01:14
قیمت سی دی اورجینال بازی چه قدره اگه میشه جواب رو pm کن

Duke Nukem
01-01-2008, 20:12
جوابش شايد به درد بقيه هم بخوره يا كسي نظري داشته باشه كه اينجا بنويسه پس همينجا مينويسم...

قيمت گيمها كامپيوتري رو ميشه در سايتهاي مختلف نظير آمازون پيدا كني.

فيفا 08 قيمت خريدش هست 37.99$ البته اين بدون هزينه ارسالش است.

شايد در تهران جايي براي خريدن اين قبيل سي دي هاي ارژينال باشه كه من بي خبرم.

يادمي جايي خوندم در وليعصر چنين مغازه اي است البته بازي وار كرفت ارژينال رو داشت منتهي شايد فيفا ارژينال رو هم داشته باشه.

Duke Nukem
05-01-2008, 15:27
مژده مژده !

اون مشكلي كه گفته بودم از سرور سايت WCG بود.

اون مشكل برطرف شد و حالا ميشه بصورت لايو بازي كرد !

فصل سال 2008 فيفا 08 ثبت نام ميكنه ( رايگانه) ميتونيد وارد نرم افزار بشيد و ثبت نام كنيد.

فقط دقت كنيد كه براي بازي همزمان نياز داريد كه پچي رو هم داون لود كنيد تا فيفا 08 هر دو بازيكن از نسخه دقيقا واحدي براي بازي استفاده كنند ( اسم پچ هست : Nordic Patch 1)

كه ميتونيد از لينك زير دريافتش كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در زير تصوير روم اصلي فيفا 08 رو ميبينيد كه در اون در حال حاضر 7 نفر هستيم كه 4 نفر دارند بازي ميكنند !
براي چت ميتونيد هم از روم اصلي و هم بصورت خصوصي چت كنيد ( نظير اون پي امي كه مسعود به من داده )

بپرين بياين !!

djmd
06-01-2008, 10:32
ما اومدیم
oohhhhhhhhhooooooooooooooo

fifakhor08
09-01-2008, 15:01
بابا التماستون می کنم توضیح بدین چه طور میشه فیفا رو با برنامه wcg بازی کرد
من پچ بالا رو نصب کردم ولی بازم اخطار ID League رو میده
شما رو به خدا جواب بدین.
یا علی

Duke Nukem
10-01-2008, 17:00
سلام

ناراحتی نداره رفیق مرحله به مرحله با هم همه احتمالاتش رو بررسی میکنیم مشکل حل میشه.

در مراحل مختلف ورود به این نرم افزار ارورهایی وجود داره که هر کدوم راه خودش رو داره تا برطرف بشه.

یه تصویر از اون مرحله ای که نمیتونی رد کنی و وارد محیط روم بشی پست کن تا ایرادش رو برطرف کنیم.

موفق باشی

بردیا
10-01-2008, 18:29
دوک جون نمیشه ساکر رو آنلاین بازی کرد اینجوری مثل فیفا؟

Duke Nukem
13-01-2008, 19:31
به به بردیا عزیز از این طرفا :)

راستش انواع دیگه فوتبال رو من هیچوقت بازی نکردم برای همین هیچوقت کنجکاو هم نبودم ببینم قابلیت بازی انلاین رو داره یا نه.

برات تحقیق میکنم اگه بصورت رایگان و بی نیاز از Cd Key قابل بازی بود حتما خبرش رو بهت میدم.

راستی حالا که در مورد گیم تریبال وارز تقریبا داری بازنشسته میشی اگه از سبک بازیهایی نظیر کانتر خوشت میاد ( Fps) میتونم یه بازی محشر در این زمینه معرفی کنم که بشه در سرورهای خارجی اون هم بازی کرد با سرعت عالی و گرافیک محشر بی نیاز از سی دی کی و یا هر چیز دیگه.

AEZ_Best
27-01-2008, 20:52
سلام من هم این بر نامه رو دارم و هنوز نتوانسته تم بازی کنم بیایید با هم قرار بگذاربم برای بر گزاری بازی

Hannibal_ir
15-02-2008, 21:37
وقتي آنلاين بازي مي كنيد لگ نميزنه؟

Persian_Gun's
29-02-2008, 16:44
بچه ها ، من نرم افزارو نصبش کردم ولی آیکن فیفا تو استارته برنامه نمیاد ! البته من فیفا08 رو میخوام بازی کنم آیا اصلا" امکانش هست ؟ خواهشا" جواب بدید.....
بدرود

Masoud King
29-02-2008, 17:21
براي بازي كزردن آنلاين فيفا بااين برنامه اول بايد از سايته wcgzone.com دانلودش كني وتو سايت عضو بشي بعدش از سايته fifaonline.ir
nordic1 va 2 رو ميگيرين و نصبش ميكنين

Persian_Gun's
29-02-2008, 20:04
براي بازي كزردن آنلاين فيفا بااين برنامه اول بايد از سايته wcgzone.com دانلودش كني وتو سايت عضو بشي بعدش از سايته fifaonline.ir
nordic1 va 2 رو ميگيرين و نصبش ميكنين
ممنمون از راهنماییت ، ولی من این کارو کردم ولی بازم آیکن مربوط به بازی در استارت برنامه نمیاد !

Mohsen6558
25-03-2008, 14:38
منم مشکل شما رو دارم بگو ببینیم چطور حل شد بازی کنیم خب
در ضمن اینم سایت خوبی هست برای بازی آنلاین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط عضواش کمن