PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی طرح زمستانی ایرانسل

Maziar_69
30-12-2007, 21:20
با سلام خدمت دوستان p30 world.
باتوجه به تعرفه های تشویقی ایرانسل در فصل زمستان و رای گیری که در برخی سایت ها از آن شده فکر کردم بد نیست تو این سایت پر مخاطب هم یه نظر سنجی بکنیم ببینیم درصد رضایت چقدره.
البته بیشتر مشترکان ایرانسل الان تو انجمن مستقل دیگه ای رفتن و زیاد اینجا نمیان.
ولی به هر حال این نظرسنجی خالی از لطف نیست.
شما هم نظر بدید.
ممنون.

kiarash3500
30-12-2007, 21:34
سلام
دوست عزيز به نظر من وقتي بايد اين سوال رو مطرح ميكردي كه مشابه اين طرح رو چند اپراتور ديگه هم ميدادن
اما وقتي از بين دو تا اپراتور فقط يكي اين طرح رو ارائه داده شما اونو با چي مقايسه كردي؟
در مقايسه با خودش خوبه...

jamali
30-12-2007, 21:43
فکر کنم وقتشه اون روی ایرانسل رو هم ببینیم ، اون روی حسابگرش رو!

Šepehr
30-12-2007, 23:16
آخه مفتی بودن پدر شبکه رو درمیاره
وضعیت ارسال اس ام اس خیلی بد شده بود

فکر کنم این طرح بهتر باشه

ShahabSAMSUNG
31-12-2007, 21:24
عالی شده.
دیگه اینطوری شبکه خلوت میشه و اسپم هم کم میشه!!!

Maziar_69
31-12-2007, 22:24
ممنون از نظرات شما.
منتظر بقیه ی نظرات هستیم.

Gladiator King
31-12-2007, 23:54
الان کیفیت شبکه نسبت به پاییز خیلی بهتر شده.
اس ام اس راحت میره.
چند روزی هست که دیگه پیغام network busy رو ندیدم.
کلا طرح خوبی هست.

vahid182
01-01-2008, 14:20
فکر کنم وقتشه اون روی ایرانسل رو هم ببینیم ، اون روی حسابگرش رو!

کاملا موافقم

isbn84
03-01-2008, 02:00
اگر نخایم اسم کلاهبرداری روش بزاریم به نظر من گرفتن امتیازات قبلی از مشترک اون هم با این مقدار کاملا غیر تخصصی است و فقط در کشور ما صورت می گیرد .اگر امتیازاتی داده میشه باید به همون مقدار ظرفیت هم افزایش پیدا کنه .نه اینکه فقط از این امتیازات برای گول زدن مشترک و ترقیب ان برای خریدن سیم کارت استفاده کنیم در حالی که مطمئن هستیم ظرفیت شبکه پاسخگو نیست .
من از اول هم با حضور اپراتور خارجی موافق بودم و می دانستم اپراتور ایرانی جز ضعف در خدمات کار دیگری انجام نمیدهد. اگر دوستان از ایرنسل و نحوه خدمات دهی ان راضی هستند بهتر است کمی هم به اپراتور های بد بخت ترین کشور های افریقایی و یا همسایه نگاه کنند .

emprator_kochak
03-01-2008, 09:35
به نظر من به خوبیه طرح های تابستانه و پاییزی نمیرسه ولی از هیچی بهتره، کیفیت شبکه هم عالی شده Delivery ها کمتر از 4 ثانیه طول میکشه !

Meisam Khan
03-01-2008, 12:53
خوب بهر حال نبايد توقع داشت كه هميشه مجاني باشه. من اميدوار بودم كه ارزون تر بشه ولي نشد.

mehdi_vsgh
03-01-2008, 13:47
خوب چرا ارزونتر شد

هزینه اینترنت 60-66 درصد ارزونتر از قبل شده

مکالمه شبانه و پیام کوتاه هم یه تخفیفی داده شده(حتی اگر تو طرح نباشی)

قیمت طرح ها هم که کمتر کردن

ShahabSAMSUNG
06-01-2008, 16:24
متاسفانه ملت ایران فقط دلشون می خواد مفت خوری کنن!!!
به دوستان بر نخوره ولی حقیقته.

اگه راس میگین، برین به همراه اول اعتراض کنید که چرا تا حالا اصلاً طرح تشویقی نداده یا حداقل یه روز تو عمرش یه دونه اس ام اس مجانی بهتون نداده!!

jackhammer
06-01-2008, 17:21
متاسفانه ملت ایران فقط دلشون می خواد مفت خوری کنن!!!
به دوستان بر نخوره ولی حقیقته.

اگه راس میگین، برین به همراه اول اعتراض کنید که چرا تا حالا اصلاً طرح تشویقی نداده یا حداقل یه روز تو عمرش یه دونه اس ام اس مجانی بهتون نداده!!
دیگه حالا شمام شور ورت نداره!
مخابرات چون دولتیه اجازه ی این کارو نداره

sarmast65_ata
06-01-2008, 22:32
درمورد اینترنت که باید بگم خیلی خیلی ازش راضی ام هم پولش خیلی کم شده هم سرعت باز کردن صفحات وبش خیلی خیلی عالیه این از اینترنت.
درمورد اس ام اس هم که واقعآ فوق العادست به قول یکی از بچه ها Delivery اس ام اس ها کمتر از 4 ثانیه است و اگه دقت کرده باشین فرستادن 2 صفحه اس ام اس با 1 صفحه هیچ فرقی نداره شما اگه بخوایین 2 صفحه با همراه اول اس ام اس بفرستید 2 ساعت باید واستید تا به مشترک مورد نظر برسه!!
من کلآ از ایرانسل راضی ام هم این سیم کارتو دارم هم همراه اولو ولی به هیچ وجح از همراه اول راضی نیستم اونم تو این دو سه هفته اخیر که دیگه هیچی شورشو در اورده نه آنتن دارم نه اس ام اس میگیرم نه می تونم بفرستم باید خودمو بکشم تا بتونم یه اس ام اس سند کنم.
یکی از بچه ها گفته که مخابرات اجازه این کارو نداره ولی فکر میکنم این اجازه رو داره که حداقل قیمت اس ام اس رو بیاره پایین اینم اجازه نداره؟1000 تومان می خواست از قبض ها کم کنه 6 ماه هر روز جلسه میزاشتن که کم کنیم یا نکنیم ما ایرانی ها تا یاد نگیریم از حق خودمون توجه کنید گفتم به حق خودمون دفاع کنیم باید این انتظار رو هم داشته باشیم هر شرکتی هر کسی خواست ما رو مثل عروسک خیمه شب بازی بازی بده و به ریشمون بخنده.
داریم کم کم به نسل چهارم ارتباط نزدیک میشیم که قابلیت ارسال با سرعت Mbps 100 در هنگام حرکت و 1Gbps در هنگام ثابت بودن را داره ولی ما هنوز تو نسل 2 داریم دست و پا میزنیم.
من در کل با ایرانسل موافقم چه طرح پاییزیش چه طرح زمستونی و چه طرح........ چون به نظر من حق مشتری رو داره به خوبی نشون میده.

Paradise_human
07-01-2008, 11:51
ببخشید بچه ها الان تو بروجرد 3 هفته است که GPRS کار نمی کنه.
connect میشه بعضی موقع ها ولی چیزی send & recive نمی کنه.
می دونید مشکل از کجاست؟
با ایرانسلم تماس گرفتیم جواب آدم و درست و حسابی نمیدن!
منم خیلی استفاده می کردم از GPRS اما الان؟
!!!!!

Paradise_human
07-01-2008, 11:57
ببخشید بچه ها الان تو بروجرد 3 هفته است که GPRS کار نمی کنه.
connect میشه بعضی موقع ها ولی چیزی send & recive نمی کنه.
می دونید مشکل از کجاست؟
با ایرانسلم تماس گرفتیم جواب آدم و درست و حسابی نمیدن!
منم خیلی استفاده می کردم از GPRS اما الان؟
!!!!!

Maziar_69
08-01-2008, 00:33
مشکل از منطقتونه. ظاهرا یه آنتن مشکل پیدا کرده.
امیدوارم درست بشه زودتر. تهران هم دیشب تا امروز وسط ظهر هیچی رسیو نداشت. ولی الان درست شده.

pooyan.kh
26-02-2008, 15:51
به نظر من به خوبیه طرح های تابستانه و پاییزی نمیرسه ولی از هیچی بهتره، کیفیت شبکه هم عالی شده Delivery ها کمتر از 4 ثانیه طول میکشه !

بارها برام پیش اومده که اس ام اسی که فرستادم به دست طرف نرسیده و واسم الکی پیغام Delivery اومده.دلتونو به این چیزا خوش نکنید.تابستونو پاییزش هفته ای یه کارت شارژ میرفت تو پاچم.الانم با اینکه خیلی رعایت می کنم بازم همون هفته ای یه کارت شارژ رو میخرم.تنها حسنش اینه که خطا شلوغی قبلا رو ندارن.

M.etallic.A
27-02-2008, 13:32
ایرانسل هم بچه همین مادر حیله گر و مکاره ... دلتون رو خوش نکنید.

Lord007
27-02-2008, 16:29
ایرانسل هم بچه همین مادر حیله گر و مکاره ... دلتون رو خوش نکنید.
کاملا تایید میشه.
ایرانسل طرح های تشویقی می ده ت اولآا بتونه سیم کارتاشو بیشتر بفروشه ثانیآ مردمو به استفاده ی زیاد از خطشون معتاد کنه.بعد کم کم طرح ها از حالت کاملآ مجانی در میاد و پولی میشه البته نه خیلی گرون طوری که بازم خیلی ها به خاطر اینکه به مکالمات زباد عادت کردن حاضرند وارد این طرح ها بشن...و.سال به سال تخفیف ها کمتر میشن...
این دقیقآ همون روش مواد فروش هاست که اول بهت موادو مجانی میدن تا بعدا که معتاد شدی خودت بیفتی دنبالش...

Lord007
27-02-2008, 16:34
البته من از اپراتو اول دفاع نمکنم.اونام مثل ایرانسل... کلا یکی از یکی کلاهبردارتر:41:

cell_phone
28-02-2008, 02:23
شما فکر می کنید سهام دارای ایرانسل کیان؟

واقعا انگار اینجا زندگی نمی کنید ؟!!!!!!!!!!!!

mehdi_vsgh
28-02-2008, 10:40
شما فکر می کنید سهام دارای ایرانسل کیان؟

واقعا انگار اینجا زندگی نمی کنید ؟!!!!!!!!!!!!
صاایران.....بنیاد امور مستضعفین و....

H A M E D
29-02-2008, 06:35
فكر كنم براي بهار ديگه كلا طرحا تعطيل بشه. ديگه احتمالا ميشه شبيه تعرفه هاي مخابرات

H M R 0 0 7
29-02-2008, 10:24
کاملا تایید میشه.
ایرانسل طرح های تشویقی می ده ت اولآا بتونه سیم کارتاشو بیشتر بفروشه ثانیآ مردمو به استفاده ی زیاد از خطشون معتاد کنه.بعد کم کم طرح ها از حالت کاملآ مجانی در میاد و پولی میشه البته نه خیلی گرون طوری که بازم خیلی ها به خاطر اینکه به مکالمات زباد عادت کردن حاضرند وارد این طرح ها بشن...و.سال به سال تخفیف ها کمتر میشن...
این دقیقآ همون روش مواد فروش هاست که اول بهت موادو مجانی میدن تا بعدا که معتاد شدی خودت بیفتی دنبالش...

کلا تجارت و بازار یابی اینه و این روش کلاهبرداری محسوب نمیشه

Lord007
04-03-2008, 17:51
کلا تجارت و بازار یابی اینه و این روش کلاهبرداری محسوب نمیشه
من فکر نمی کنم توی کشورهای پیشرفته دنیا همچین چیزایی وجود داشته باشه.اگه نمونه ای شبیه به این از شرکتهای بزرگ سراغ دارید بگید.
به نظر شما روش تجارت شرکتهای مثل نوکیا یا سونی یا...همینه؟یا اینکه اونا با بهتر کردن خدماتشون سعی میکنن درامد بیشتری داشته باشن؟