PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعات در مورد تمامي سخت افزار ها ( اطلاعات دقيق )

OranoX
30-12-2007, 13:41
سلام عليكم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه راهنمايي ميخواستم از كسايي كه تو سخت افزار حالشونه اين مشخصاتي رو كه عرض ميكنم رو بگن.

چون خودم حال نداشتم از بين اين همه تاپيك بگردم يكي يكي اينا رو پيدا كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چي كه ميگم بايد مو به مو جوابش نوشته شه و گرنه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا جواب تمامي سوالات را يكي يكي با تمام موارد خواسته شده بنويسيد:27:

چون من اين تحقيق رو براي يكي ديگه ميخوام ، پس لطف كنيد طوري بنويسيد كه بتونم كپي پيست كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهشن هم نگيد اين يارو چه قدر خنگه ، چه چيزايي ميپرسه ، چون هر چي ميگردم يه متن درست و حسابي

و علمي در باره ي چيزايي كه ميخوام نيست تو اينترنت كه بشه راحت كپي كرد و گرنه خودم بلدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي همون طور كه گفتم ، هر چي ميگردم يه متن به درد بو خور پيدا نميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما سوالات!:27:

1- بهترين سخت افزار ها به ترتيب:

1- كارت گرافيك : هم بگيد قيمتش چنده ، هم بگيد Real هست يا نه ؟ اگر هست ، قيمت Real ش چنده و اگر

نيست ، قيمت غير Real ش چنده ، چند بيته ، On Bord هست يا نه و تمامي مشخصات ديگه.

2- سي پي يو : قيمت ، Cash ، چند مگاهرتز ، Box هست يا طلق و فن( اگر هست ، كدوم بهتره ، و هر كدوم

قيمتش چنده ) و تمامي مشخصات ديگه.

3-هارد : قيمت ، چند گيگابايته ، چند دور و تمامي مشخصات ديگه.

4- مادر بورد : قيمت ، LGA ساپورته يا نه ، چند تا Slot و چند تا جاي رم داره و تمامي مشخصات ديگش.

5-كيس : قيمت ، چند فن

6-فن : تمامي مشخصاتش ديگه!

7- فلاپي ديسك : تمامي مشخصاتش

8- كارت صدا : تمامي مشخصاتش

9- مودم : اي دي اس ال با تمامي مشخصات ، Dial Up هم با تمامي مشخصات

10-اسپيكر :‌تمامي مشخصات

11- كي بورد : تمامي مشخصاتش

12- موس : تمامي مشخصاتش

13-مانيتور : ‌لامپ تصوير ، تمامي مشخصاتش

14- سي دي رام : تمامي مشخصاتش

15- سي دي رايتر : تمامي مشخصاتش

16- دي وي دي رام : تمامي مشخصاتش

17- دي وي دي رايتر :‌تمامي مشخصاتش

تمامي سخت افزار ها ، همراه با نام گارانتي و قيمت گارانتي باشند:27:

ببينيد در كل من تمامي مشخصات بهترين سخت افزار ها رو ميخوام ، اونايي هم كه نوشتم مثل : چند بيت و ...

براي اينه كه اون حتما حتما باشه. البته بغيه ي اطلاعات هم در مورد هر سخت افزار لازمه ، ولي اونايي كه نام

بردم ، از همه مهم تره.

اصلا كسي فهميد چي گفتم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب حالا ميريم سراغ سوالات تشريحي!:18::27:

1- تمامي اطلاعات در مورد DDR

2- چرا روي بعضي از سي دي هاي خام مينويسن : DVD ؟ (من كه تاحالا نديدم!:18:)

3-تمامي اطلاعات در مورد لامپ تصوير مانيتور

4- مقدار X نوشته شده بر روي سي دي ها چيه؟ ( مثلا 52X )

در ضمن ، گفته شود كه هيچ كدام از اين سوالات ، مربوط به من نميباشد و تمامي آن ها را فردي ديگر پرسيده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من براي اين جواب ها پول ميگيرم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس جوابتون دقيق باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه ببينم دست از پا خطا كرديد ، اونوقت.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chaos theory
30-12-2007, 14:07
اگه کسی اطلاعاتش هم کامل باشه فکر نکنم بشینه یکی یکی و کامل واست طوری تایپ کنه که جنابعالی بتونی Copy&paste هم بکنی.:13:

عجب مردم زرنگ و تنبل شدن هااا:5:
عزیز جان شما یه عالمه سوال داری میدونی اگه خودت بگردی جواباشون رو پیدا کنی هم یاد میگیری هم لذت بیشتری داره . مطمئن باش یکی واست حاضر و آماده بذاره که شما فقط زحمت COPY و PASTE رو بکشی چیزی یاد نمیگیری .:41:

OranoX
30-12-2007, 14:16
خوب پس شما پروفشنالا و آخر فروم بازا به چه درد ميخوريد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثواب داره ها... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OranoX
30-12-2007, 14:20
عزیز جان شما یه عالمه سوال داری میدونی اگه خودت بگردی جواباشون رو پیدا کنی هم یاد میگیری هم لذت بیشتری داره . مطمئن باش یکی واست حاضر و آماده بذاره که شما فقط زحمت COPY و PASTE رو بکشی چیزی یاد نمیگیری .

من نميخوام چيزي ياد بگيرم ، من فعلا به فكر پولم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته خودم همه چي بلدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OranoX
30-12-2007, 14:27
اگه شد پولشو بين تمام كساني كه اين جا اطلاعات بدن ، تقسيم ميكنيم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فكر كنم هر كسي بتونه براي خودش

يه آدامس خروسي بخره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OranoX
31-12-2007, 11:52
خوب، ديگه...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]