PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دریچه - کاملترین دستیار دسکتاپ و تقویم رومیزی

shalineh
29-12-2007, 15:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Daricheh - Xml Version 1.1.0
Designer: S.K.N

دانلود(سایز 460 کیلو بایت):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooyar
29-12-2007, 15:50
یک event reminder یا یاد آورنده ی اتفاقات برای تولد و .... براش در نظر بگیرید. البته سعی کنید امکانات import و export هم برای این بخش بگزارید که اگه لازم شده از کامپیوتری به کامپیور دیگه منتقل بشه.

pooyar
29-12-2007, 15:55
در ضمن به نظر من پخش موسیقی گزینه ی زیاد مهمی نیست که به خاطرش خودتو به زحمت بندازی چون اکثر کاربرا سیستم های پیشرفته و به روزی رو استفاده می کنند که قطعا گنجوندن اونها توی یه نرم افزار جمع و جور کار زیاد عاقلانه ای به نظر نمیاد.

Behroooz
29-12-2007, 15:58
يك برنامه تقويم بايد حجم كمي از حافظه رو اشغال كنه .

زيبا باشه . دسكتاپ رو اشغال نكنه . و امكان نمايش تقويم ميلادي و شمسي رو با بردن موس بر روي ساعت سيستم داشته باشه .

شايد كسي نخواد كه دسكتاپ كامپيوترش توسط اين برنامه عوض بشه . پس بايد اپشن هاي برنامه اختياري باشه .

موفق باشي .

shahin666
29-12-2007, 19:42
اگر طوری هم باشه که نیاز به نصب Net Framework هم نباشه خیلی خوبه

mamad_chagho
29-12-2007, 20:26
به نظر من حجمش باید کم باشه....
چون تو ایران اکثرا اینترنت نفتی دارند اگه حجمش از5 مگابایت بیشتر باشه هیشکی دانلود نمیکنه{البته اگه بخوای رایگان بزاری رو نت}

Behroooz
05-01-2008, 10:11
کاش قابلیت زنگ زدن در یک ساعت معین رو هم بهش اضافه کنی .

Morteza_SOS
05-01-2008, 12:39
به نام خدا
سلام راستی برنامه را با چه زبانی داری می نویسی ؟
امکان قرار دادن سورس وجود داره ؟
اگر امکان داره سورس را قرار بده تا ما هم استفاده کنیم .

shalineh
05-01-2008, 21:11
یک event reminder یا یاد آورنده ی اتفاقات برای تولد و .... براش در نظر بگیرید. البته سعی کنید امکانات import و export هم برای این بخش بگزارید که اگه لازم شده از کامپیوتری به کامپیور دیگه منتقل بشه.

در حال حاضر مشغول نوشتن همین قسمت می باشم.

در ضمن به نظر من پخش موسیقی گزینه ی زیاد مهمی نیست که به خاطرش خودتو به زحمت بندازی چون اکثر کاربرا سیستم های پیشرفته و به روزی رو استفاده می کنند که قطعا گنجوندن اونها توی یه نرم افزار جمع و جور کار زیاد عاقلانه ای به نظر نمیاد.

حق با شماست. مد نظر قرار خواهد گرفت.

يك برنامه تقويم بايد حجم كمي از حافظه رو اشغال كنه .

زيبا باشه . دسكتاپ رو اشغال نكنه . و امكان نمايش تقويم ميلادي و شمسي رو با بردن موس بر روي ساعت سيستم داشته باشه .

شايد كسي نخواد كه دسكتاپ كامپيوترش توسط اين برنامه عوض بشه . پس بايد اپشن هاي برنامه اختياري باشه .

موفق باشي .

به روی چشم. برنامه آپشنهای زیادی داره.

اگر طوری هم باشه که نیاز به نصب Net Framework هم نباشه خیلی خوبه

اینو شرمنده خواهم شد.

به نظر من حجمش باید کم باشه....
چون تو ایران اکثرا اینترنت نفتی دارند اگه حجمش از5 مگابایت بیشتر باشه هیشکی دانلود نمیکنه{البته اگه بخوای رایگان بزاری رو نت}

حجمش زیر 2 مگ خواهد بود.

کاش قابلیت زنگ زدن در یک ساعت معین رو هم بهش اضافه کنی .

پست اول رو بخون.

به نام خدا
سلام راستی برنامه را با چه زبانی داری می نویسی ؟
امکان قرار دادن سورس وجود داره ؟
اگر امکان داره سورس را قرار بده تا ما هم استفاده کنیم .

ویژوال دات نت 2005.
سورس بزنامه هم هرکس مایل باشه، بعد از تکمیل شدن بصورت خصوص ارائه خواهد شد.

محض اطلاع: بصورت تخمینی 50 درصد کار برنامه به اتمام رسیده است.

shalineh
10-01-2008, 18:14
دوستان دیگه نظری ندارن؟ من منتظر نظرات ارزنده شما هستم. خودم یه کارایی کردم ولی میخوام دوستان هم پیشنهاد بدن.

maddahi.m.p
15-01-2008, 00:25
بانك اطلا عاتيش با چيه؟
vb.net يا اc# ?

shalineh
15-01-2008, 16:44
دوست عزیز ، بانک اطلاعاتش اکسس هست. البته یه الگوریتم بسیار عالی برای این برنامه طراحی کردم که باعث میشه برنامه اطلاعات رو سریعتر لود بکنه. از سوالات فنی خودداری کنید. این سوالات بمونه برای بعد از اتمام طراحی برنامه. فقط در مورد امکانات پیشنهاد بدین.

برنامه داره تموم میشه ها. دیگه نظری نبود؟

Milad-King
16-01-2008, 08:27
من هم چون چیزی به ذهنم نرسید و البته اگه رسد حتما اطلاع میدم فقط میتونم از شما دوست عزیز تشکر کنم و منتظر باشم تا لینک دانلود این تقویم رو برای ما برو بچ P30World بزاری - امیدوارم موفق باشی و انشاالله در روزگاران آتی کد نویس قهاری بشی و سیستم عامل بنویسی - در مورد سورس هم من هم موافقم اگه لطف کنی بعد از اتمام کار سورس این نرم افزار رو بزاری دیگه واقعا ممنون میشم و ابته انتظاری هم نیست - در کل ای ول و مرسی

یکی از دوستداران برنامه نویسی > میلاد

Reza_69
21-01-2008, 18:25
سلام
خسته نباشی
انشا ء الله کی حاظر می شه و کجا می تونیم دانلود کنیم.

golabdun
21-01-2008, 19:17
با ويستا هم کار کنه

SajjadKAZ2003
23-01-2008, 09:31
چه جالب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،
شما مثکه مغز منو مي خوني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست همون دو تا برنامه اي که بهشون نياز داشتم و مي خواستم پيشنهاد ساختنشونو به برنامه نويسا بدم ، يکي " شهر شکلکها " بود يکي هم همين "تقويم کامل"
مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم چيز خوبي از آب در بياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيشنهاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - اگه ميشه اين امکان رو اختياري کنيد تا اگه کسي اينو نخواست بتونه غير فعالش کنه:
"ارائه بک گراند دسکتاپ و تغيير آن متناسب با رويداد آن روز"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آهنگ هم فکر نکنم ضروري باشه فقط حجم برنامه رو بي خود مي بره بالا!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه تقويم نگارستان هست که نسبتا خوبه ولي خيلي شلوغ پلوغ و گيج کنندس، اجراش که مي کني دسکتاپتو عوض مي کنه و يه منوي گنده مياره ، اميدوارم اين تقويم نسبتا ساده تر باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه حالت دفترچه يادداشت هم داشته باشه تا مثلا کارهاي مهم يا تولدها رو تو روز دلخواه درج کنيم و هميشه اون تو بمونه البته قابليت ويرايش هم داشته باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه حجمش نميره بالا ، اوقات شرعي و دفترچه تلفن ( دفترچه تلفن طوري باشه که چندين شماره تلفن رو براي يک نفر بشه وارد کرد ) هم داشته باشه بد نميشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناسبتهاي هر روز خيلي مهمه ، اميدوارم بدون نقص و کامل باشه، اگه امکان ويرايش مناسبتها هم داشته باشه بدک نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از مينيمايز، ايکونش کنار ساعت بره و يا به صورت يه تقويم با کاردي کوچيک در پايين سمت راست دسکتاپ قرار بگيره تا تقويم به صورت سريع در دسترس کاربر باشه

اگه بازم چيزي به ذهنم رسيد عنوان مي کنم
درود - خسته نباشيد - سجاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
31-01-2008, 01:52
کسی هم اینجا هست !؟؟؟؟؟؟

Behroooz
01-02-2008, 18:28
كار برنامه تموم شده و در چند روز اينده اپ خواهد شد . منتظر باشيد .

واحد مركزي خبر ....

SajjadKAZ2003
01-02-2008, 18:40
اگه امکان بک آپ گیری هم داشته باشه خوب میشه
مثلا از کارهای شخصی که در روزهای مختلف وارد کردیم بک آپ بگیریم که اگه ویندوز رو عوض کردیم یا مثلا مشکلی پیش اومد بشه از بک آپ استفاده کرد

shalineh
01-02-2008, 19:31
متاسفانه به خاطر فوت یکی از بستگان نزدیک، مدتی کار کدنویسی با تاخیر مواجه شد. حدود 90 در صد از کار طراحی برنامه به پایان رسیده و بزودی نسخه آزمایشی جهت تست به آدرس ایمیل برخی از دوستان ارسال خواهد شد.

لیست ویژگیها و امکانات برنامه که تا بدین جا طراحی شده است، در زیر، فهرست وار نوشته شده تا اگر دوستان در فرصت باقی مانده نکته ای مد نظرشان هست بفرمایند تا در برنامه گنجانده شود:

تقویم کامل فارسی، قمری و میلادی با تمامی مناسبتها ی ملی مذهبی و جهانی

نمایش تقویم روز و ماه بصورت خلاصه و کامل

چاپ تقویم بصورت سررسید، تقویم رومیزی با آپشنهای متنوع و فراوان.

ورق زدن و گشت و گذار در صفحات تقویم.

تغییر، حذف، افزودن مناسبتها

یادداشت گذاری برای هر روز.

فرم استایل فوق العاده زیبا و چشم نواز ( که از نسخه 7 بابیلون کپی برداری شده است)

اوقات شرعی به افق تمامی مراکز استانهای کشور

امکان افزودن شهر جدید فقط با یک کلیک ( تمامی شهرها و روستاهای کشور را شامل میشود)

اعلام اوقات شرعی

یادآور بسیار پیشرفته و در عین حال کاربر پسند.

تغییر بک گراند ویندوز با استایلهای فراوان( تغییر اندازه و محل بک گراند، تعویض در بازه های زمانی دلخواه و ...)

بخش هات کی (Hot Key) ، یک ویژگی منحصر به فرد که هیچ توضیحی در موردش نمیدم. تا وقتی که برنامه رو دانلود کرد خودتون ببینید چه ویژگی جالبی هست.

اینترت تایمر با امکانات کامل و فراوان.

سخنان بزرگان دین و دانش که در صفحات تقویم مشاهده خواهید کرد.

دفترچه تلفن کوچک و جالب.

کد تمامی شهرها و کشورهای جهان.

بخش ضمیمه با چند ویژگی فانتزی که خالی از لطف نیست.

چند بک گراند زیبا بعنوان هدیه.

امکان پشتیبان گیری از تمامی قسمتهای برنامه.

تمام قسمتهای برنامه آپشنال هست و توسط کاربر قابل تنظیم می باشد.

بقیه امکانات رو وقتی دانلود کردید متوجه میشوید.

دوستان ارجمند، اگر وِیژگی خاصی به ذهنتان میرسد هر چه سریعتر بفرمایید.

و در آخر یک نظر خواهی:
آیا مایل هستید تا برنامه بگونه ای تنظیم شود که فقط کاربران پی سی ورلد بتوانند از آن استفاده کنند؟ از نظر فنی این کار آماده هست و در صورتی که دوستان موافق باشند اجرا خواهد شد.

تا بعد...

Behroooz
02-02-2008, 22:00
و در آخر یک نظر خواهی:
آیا مایل هستید تا برنامه بگونه ای تنظیم شود که فقط کاربران پی سی ورلد بتوانند از آن استفاده کنند؟ از نظر فنی این کار آماده هست و در صورتی که دوستان موافق باشند اجرا خواهد شد.

اگه برنامه به صورت رايگان نوشته ميشه ديگه از انصاف به دوره كه فقط بچه هاي پي سي ورلد استفاده كنند .

بزار بقيه هم استفاده كنند .

مثل ابر باش كه به همه ميباره ...

mehdi_vsgh
02-02-2008, 23:30
مثل ابر باش كه به همه ميباره ...

عجب جمله‌ای :دی

بالاخره این برنامه کی آپ میشه؟؟

SajjadKAZ2003
03-02-2008, 08:25
سلام و عرض تسلیت بابت فوت بستگانتون

در مورد برنامه ،

قسمت تغییر بک گراند رو میشه کلا غیر فعالش کرد؟ منظورم اینه که بک گراند اتوماتیک تغییر که نمی کنه ، درسته ؟

با این امکاناتی که تا اینجا عنوان کردید میشه بپرسم حجمش چقدر شده تا الان؟

در مورد اون نظر خواهی آخر موافق نیستم

اینم ایمیل من ، اگه صلاح دیدی بده ما هم تست کنیم :
SajjadKAZ2003@Yahoo.Com

bahdar
06-02-2008, 18:44
سلام.

منم موافق نیستم.همه بتونند خیلی بهتره.
ممنون.

shalineh
06-02-2008, 20:59
قسمت تغییر بک گراند رو میشه کلا غیر فعالش کرد؟ منظورم اینه که بک گراند اتوماتیک تغییر که نمی کنه ، درسته ؟
با این امکاناتی که تا اینجا عنوان کردید میشه بپرسم حجمش چقدر شده تا الان؟

بله. این ویژگی بصورت پیش فرض غیر فعال است.
تا اینجا برنامه 800 کیلو بایت شده.

منم موافق نیستم.همه بتونند خیلی بهتره.

چشم بهدار کوچولو. هر چی شما بگید.

در ضمن درسته که برنامه کم کم داره آماده میشه. ولی نسخه نهایی اون رو چند روز مونده به عید ، بعنوان هدیه نوروزی آپ خواهم کرد و نه زودتر.
ممنون.

bahdar
14-02-2008, 19:07
تا اینجا برنامه 800 کیلو بایت شده.
ایول چی کم حجم!عالیه!

چشم بهدار کوچولو. هر چی شما بگید.
ممنون.

saeed666
17-02-2008, 12:38
سلام...

ضمن عرض تسلیت و خسته نباشید خدمت شما ...

میخواستم ببینم این برنامه فقط برای سال 87 است و یا به گونه ایست که میشود برای سالهای دیگر هم استفاده کرد ؟ ( منظورم مناسبت ها نیست . به طور مثال با یک کلیک روز 25 مهر 89 را با روز میلدی و قمری آن ببینیم )

نمیدونم . شاید به این مطلب اشاره شده باشه ولی متاسفانه من همه ی پست ها رو نخوندم.

ممنون...

shalineh
22-02-2008, 15:13

برای دانلود به پست اول مراجعه کنید.
:11:Dont Forget Commenting:11:

Behroooz
23-02-2008, 17:34
حیف الان نمی تونم داون کنم . حتما عالیه ....

shalineh
23-02-2008, 22:00

با کلیک بر روی هر یک از روزها مناسبتها و یادداشتهای همان روز نمایش داده میشود. با دابل کلیک روی هر یک از روزها ، تاریخ سیستم به تاریخ مورد نظر تغییر داده میشود.

انتخاب شهر مورد نظر برای نمایش اوقات شرعی به افق همان شهر. در ای قسمت همچنین میتوانید شهر جدید را اضافه یا حذف کنید.

ویرایش ، افزودن یا تغییر مناسبتها و رویدادهای روز جاری.

یاداشت گذاری برای روز جاری.

مرور ماه جاری بصورت کامل شامل رویدادها، یاداشتها و اوقات شرعی کل ماه.

تغییر ماه جاری.

تنظیم ماه قمری.

نمایش یا عدم نمایش تقویم بر روی دسکتاپ.

نمایش ساعت بوقت 600 شهر مهم جهان.

منوی برنامه. با زدن این کلید منوی زیر ظاهر میشود. کار کردن با قسمتهای مختلف منو به قدری ساده هست که از توضیحات اون صرف نظر میکنم.

در نهایت آرزو میکنم برنامه مورد پسند دوستان قرار بگیره.

پرسپوليس
24-02-2008, 02:21
شما كه گفتيد دم عيد آپ مي كنم
يه سوال مي شه wall paper خودم بهش اضا فه كنم چون خيلي مهمه
قبلا يه نرم افزار داشتم ولي نمي شد wallpaper بهش اضافه كرد

پرسپوليس
24-02-2008, 02:22
راستي اگه بشه skin برنامه رو هم عوض كرد خيلي خوب مي شه

پرسپوليس
24-02-2008, 03:48
دانلود كردم
فك كنم خودم جواب سوال رو گرفتم
خب اوج برنامه قسمت كد شهرستانها با روستاها باشه
و قسمت سخناني چند از بزرگان هم جالبه
و اما اشكالات
خب به صورت setup نيست و در قسمت تبديل واحد ها فك كنم شما مهترين رو نذاشتيد يعني تبديل
واحد پول
++در قسمت كد كشور ها فلسطين نيست .كد نداره:31: يا دلايل سياسي امنيتي داشته++
و هنگش زياده دائما مي خواد end task كني و دوباره باز كني:41: يا اشكال از سيستم منه؟

shalineh
24-02-2008, 14:40
دانلود كردم
فك كنم خودم جواب سوال رو گرفتم
خب اوج برنامه قسمت كد شهرستانها با روستاها باشه
و قسمت سخناني چند از بزرگان هم جالبه
و اما اشكالات
خب به صورت setup نيست و در قسمت تبديل واحد ها فك كنم شما مهترين رو نذاشتيد يعني تبديل
واحد پول
++در قسمت كد كشور ها فلسطين نيست .كد نداره:31: يا دلايل سياسي امنيتي داشته++
و هنگش زياده دائما مي خواد end task كني و دوباره باز كني:41: يا اشكال از سيستم منه؟

خودمون ستاپ نکردیم. چون دوستان مایل بودن که برنامه پرتابل باشه.
واحد پول هم چون یه چیزه متغیره و قیمتها یکسان نیست از برنامه حذف شد وگرنه در نسخه آزمایشی وجود داشت.
کد فلسطین ؟ نمیدونم دقت نکردم . من کد کشورها و شهرها رو از یکی از کارمندان مخابرات که از دوستان بابامه گرفته بودم.
مسلما در مورد هنگ کردن، ایراد از سیستم شماست. چون هیچ یک از دوستانی که دانلود کردن چنین موردی رو گزارش نکردن.و خودمون هم که در سیستمهای مختلف حتی سیستمهای پایین تست کردیم و هیچ موردی نداشت.

ممنون.

SajjadKAZ2003
26-02-2008, 03:59
سلام
مرسی بابت برنامه

1 - موقع اجرای برنامه فایل " IntXml.xml " مرتب رفرش میشه! این یه نقص نمی تونه باشه ! آخه تا حالا ندیدم برنامه ای اینجوری باشه

2 - اینکه میشه مناسبتهای یک روز رو تغییر داد خیلی خوبه ولی فکر کنم اگه یه دکمه هم وجود داشت تا بشه بعد از ایجاد تغییرات در صورت تمایل به حالت قبل برگردیم خیلی بهتر میشد ( یعنی گزینه Defult )

3 - چند دفعه که برنامه رو اجرا کردم تو فیلد قسمت های " یادآوریها " یا قسمت " ضمیمه " نمیشد چیزی تایپ کرد ، البته با بستن و دوباره باز کردن برنامه بعضی اوقات این مشکل برطرف میشه !!

4 - یه کم که باهاش کار کردم ارور زیر رو داد (البته بعضی اوقات) ، دات نت فریم هم نسب هست و برای اجرای برنامه های مشابه همچین مشکلی پیش نیومده ولی برای این برنامه بعضی اوقات وسط کار این ارور رو میده:

در هر صورت دستتون درد نکنه ، اگه مورد دیگه ای دیدم اطلاع میدم

مرسی

SajjadKAZ2003
26-02-2008, 04:04
اگه میشد برای عوض کردن روزها علاوه بر موس از کیبورد هم استفاده کرد خیلی بهتر میشد

Behroooz
26-02-2008, 17:42
کاش برنامه رو در صفحه اول سایت معرفی کنن .

shalineh
26-02-2008, 18:17
موقع اجرای برنامه فایل " IntXml.xml " مرتب رفرش میشه! این یه نقص نمی تونه باشه ! آخه تا حالا ندیدم برنامه ای اینجوری باشه

این یه نقص نبود ولی خب صورت خوشی هم نداشت. بر طرف شد.

اینکه میشه مناسبتهای یک روز رو تغییر داد خیلی خوبه ولی فکر کنم اگه یه دکمه هم وجود داشت تا بشه بعد از ایجاد تغییرات در صورت تمایل به حالت قبل برگردیم خیلی بهتر میشد ( یعنی گزینه Defult )

این فکر نکنم لازم باشه. چون وقتی میخوای مناسبت رو تغییر بدی یعنی اینکه خب میخوای تغییر بدی دیگه. ( چی گفتم؟ :31:)

چند دفعه که برنامه رو اجرا کردم تو فیلد قسمت های " یادآوریها " یا قسمت " ضمیمه " نمیشد چیزی تایپ کرد ، البته با بستن و دوباره باز کردن برنامه بعضی اوقات این مشکل برطرف میشه !!

یه کد موقت رو یادم رفته بود در نسخه نهایی پاک کنم. بر طرف شد.

یه کم که باهاش کار کردم ارور زیر رو داد (البته بعضی اوقات) ، دات نت فریم هم نسب هست و برای اجرای برنامه های مشابه همچین مشکلی پیش نیومده ولی برای این برنامه بعضی اوقات وسط کار این ارور رو میده:

اینم برطرف شد. ( بازم یه Test Code رو یادم رفته بود حذف کنم.) فکر نکنم که دیگه همچین اروری بده. اگه مشاهده کردی همینجا اعلام کن.

در هر صورت دستتون درد نکنه ، اگه مورد دیگه ای دیدم اطلاع میدم

چشمان تیزبینی داری سجاد جون. ممنون از ایرادگیری بجا و مناسبت. حتما این کارو بکن.
آخه در مقابل دوستای گلی مثل تو این برنامه چه ارزشی داره؟

اگه میشد برای عوض کردن روزها علاوه بر موس از کیبورد هم استفاده کرد خیلی بهتر میشد
با توجه به درگیر بودن در کدنویسی و طراحی دو نرم افزار کتیبه و شهر شکلک 3 به هیچ وجه واسم مقدور نیست.

دوستان برای آپدیت برنامه به نسخه 1.1 ، به پست اول مراجعه کنند. متنتظر نظرات ارزنده شما هستم.
ممنون.

Carl
26-02-2008, 21:12
شالینه عزیز ممنون از برنامه‌ی جالبتون!

من از اون بخش کدها خیلی خوشم اومد؛ همین‌طور اوقات شرعی :40:

یه مشکلم من پیدا کردم :31::

تو بخش تبدیل واحدها، اعداد رو نمی‌شه بوسیله NumKeys (دکمه‌های سمت راست کیبورد) وارد کرد :13:

چندتا پیشنهاد:

تو قسمت ساعت‌های جهان، بهتره در مورد جای نمایش ساعت‌ها تجدیدنظر کنی :46:

بهتره برای رفتن به صفحه‌ی اصلی هم یه لینک بذاری :5:

تقویم رومیزی چرا امروز رو نشون نمیده؟؟! :19: خوبه که نشون بده :27:

در ضمن اگه بشه فونت تقویم رومیزی رو عوض کرد عالی می‌شه:8:

منتظر کامل‌تر شدن تقویم می‌مونم! :20:

قربانت: مـحـمـو د :40::40::40:

shalineh
26-02-2008, 21:23
تو قسمت ساعت‌های جهان، بهتره در مورد جای نمایش ساعت‌ها تجدیدنظر کنی

بهتره برای رفتن به صفحه‌ی اصلی هم یه لینک بذاری

تقویم رومیزی چرا امروز رو نشون نمیده؟؟! خوبه که نشون بده

در ضمن اگه بشه فونت تقویم رومیزی رو عوض کرد عالی می‌شه

منتظر کامل‌تر شدن تقویم می‌مونم!

محمود جان اگه بدونی چقدر سرم اینروزا شلوغه ... :11:
ولی چیکار کنم که در مقابل خواسته دوستان در پی سی تسلیم محض هستم :19:
خواسته اولت رو نمیدونم منظورت چیه؟ اگه توضیح بدی ممنون میشم.
بقیه درخواست ها به روی چشم. تا حداکثر 4 روز دیگه یه آپدیت 1.2 آپلود میکنم.
ممنون که منو قابل دونستی و در مورد برنامه نظر دادی.

Carl
26-02-2008, 21:59
خواسته اولت رو نمیدونم منظورت چیه؟ اگه توضیح بدی ممنون میشم.
خواهش می‌کنم دوست عزیز! من کوچیکتم :دی

منظورم جاییه که ساعت نمایش داده می‌شه، الان اگه خودت ببینی متوجه می‌شی؛ اونجا که نوشته "ساعت به‌وقت Zheng???! :

SajjadKAZ2003
27-02-2008, 02:53
اينکه ميشه مناسبتهاي يک روز رو تغيير داد خيلي خوبه ولي فکر کنم اگه يه دکمه هم وجود داشت تا بشه بعد از ايجاد تغييرات در صورت تمايل به حالت قبل برگرديم خيلي بهتر ميشد ( يعني گزينه Defult ) اين فکر نکنم لازم باشه. چون وقتي ميخواي مناسبت رو تغيير بدي يعني اينکه خب ميخواي تغيير بدي ديگه. ( چي گفتم؟)
خب آره يعني مي خايم تغيير بديم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي اگه يه نفر پشيمون شد !؟ بايد بسوزه و بسازه يا دوباره از اول برنامه رو نصب کنه !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشمان تيزبيني داري سجاد جون. ممنون از ايرادگيري بجا و مناسبت. حتما اين کارو بکن.
آخه در مقابل دوستاي گلي مثل تو اين برنامه چه ارزشي داره؟
خواهش مي کنم، وظيفه بود، باز هم دست شما درد نکنه

ورژن 1.1.0 :

1- بعضي اوقات پنجره نرم افزار دريچه، زير بقيه پنجره هاي بازِ ويندوز قرار مي گيره و بايد همه پنجره هاي باز رو مينيمايز کنيم تا پنجره نرم افزار دريچه نمايان بشه که اين يه کم اذيت کنندس!

2- در قسمت تبديل واحدها باز هم نميشه از کليدهاي Num Lock استفاده کرد !

3- اگه ميشد با راست کليک کردن روي ايکون برنامه که در کنار ساعت ويندوز قرار گرفته به امکانات برنامه دسترسي پيدا کنيم خيلي بهتر ميشد

4- در قسمت دفترچه تلفن اگه امکانات بيشتري مي زاشتي بهتر ميشد، مثلا:

4-1- "آدرس منزل" ، "کد پستي" و "توضيحات در مورد شخص" و ... ، ضمنا اگه فيلد "آدرس منزل" هم بزرگتر باشه بهتره
4-2- تعداد فيلدهاي "شماره تلفن" و "ايميل" اگه بيشتر بود بهتر ميشد مثلا اينجوري : تلفن1 ، تلفن2 ، تلفن3 و ... (زير هم)
4-3- در موقع وارد کردن شماره تلفن اگه بخايم بين رقمهاي شماره تلفن خط تيره قرار بديم (مثلا بين کد شهر و شماره تلفن) ، شماره درست نمايان نميشه !
4-4- قابلیت وارد کردن تاریخ تولد افراد هم می تونه جالب باشه

5- بعد از پر کردن فیلدهای "دفترچه تلفن" گزینه "ذخیره" فعال نمیشه! پس چطوری اطلاعات وارد شده رو ذخیره کنیم !؟ البته یه کم بهش ور رفتم فقط برای یک بار گزینه "ذخیره" فعال شد !

6- فایل اجرایی برنامه با این اسمه "دریچه.exe" ، آیا فارسی بودن کاراکترهای این فایل برای دوستانی که ویندوز فارسی ندارند نمی تونه مشکل ساز باشه ؟؟

7- باز هم این ارور ظاهر شد:

درود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
27-02-2008, 18:00
سلام

ایا در برنامه میشه کاری کرد که مثلا در روز تولد یک دوست که در اینده هست به ما پیغام بده ؟

mehdi_vsgh
29-02-2008, 10:46
سلام شالینه خانم بابت نرم افزار خیلی ممنونم

برنامه ‌ی شما را دانلود و تست کردم ولی چند نکته میخواستم خدمتتون عرض کنم:

1- آیا برنامه شما قابلیت اجرای خودکار با شروع ویندوز را دارد یا خیر؟(با قابلیت حذف این ویژگی)
2- چنتا عکس از نرم افزا شما گرفتم برای نشون دادن یه ضعف بزرگ در نرم افزار.
برنامه شما در کل حجم زیادی ندارد (کمتر 500 کیلوبایت) اما در مقابل موقع اجرا فضای بسیار زیادی از رم را اشغال میکند....این برای یه نرم افزار ضعف بسیار بزرگی است:

به شکل زیر توجه کنید که یه نرم افزار 400-500 کیلوبایتی نزدیک 44 مگابایت حجم رم را اشغال میکند (حتما میدونید که فضای رم بسیار اهمیت دارد و فضای باارزشی است که نباید یه نرم افزار به این سادگی این حجم را اشغال کند)

حالا توجه شما را به یه نرم افزار مشابه جلب میکنم که فقط 10 مگابایت از فضارا اشغال کرده است.....

بهتره برای این عیب یه فکری بشود

==================

یه پیشنهاد دیگه برای برنامه:
اگه ممکنه اوقات شرعی را هم روی دسکتاپ نمایش داده بشه خیلی خوبه (البته با قابلیت غیرفعال کردن)

یه سوال هم داشتمک
به این شکل نگاه کنید!!! چرا برای من تقویم را نشون نمیده؟؟؟

K A R I M I
29-02-2008, 11:52
یه سوال هم داشتمک
برای رفع این مشکل کافی هست که این فایل رو نصب کنید :

Behroooz
29-02-2008, 12:00
كاري كن كه روز جاري هم در تقويم روي دسكتاپ كه به صورت عدد نمايش داده ميشه معلوم باشه . مثلا يك خط زيرش كشيده يشه يا يك دايره دورش باشه .

موفق باشي دختر باهوش ....

mehdi_vsgh
29-02-2008, 12:20
برای رفع این مشکل کافی هست که این فایل رو نصب کنید :

The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search.

K A R I M I
29-02-2008, 12:48

mehdi_vsgh
29-02-2008, 21:09

راستی برا منم این پیغام داره میاد....
دیگه برنامه اجرا نمیشه چه کنم؟؟

shalineh
02-03-2008, 14:22
خب آره يعني مي خايم تغيير بديم ! ولي اگه يه نفر پشيمون شد !؟ بايد بسوزه و بسازه يا دوباره از اول برنامه رو نصب کنه !!

در حال اصلاح ...

بعضي اوقات پنجره نرم افزار دريچه، زير بقيه پنجره هاي بازِ ويندوز قرار مي گيره و بايد همه پنجره هاي باز رو مينيمايز کنيم تا پنجره نرم افزار دريچه نمايان بشه که اين يه کم اذيت کنندس!

در حال اصلاح ...

در قسمت تبديل واحدها باز هم نميشه از کليدهاي Num Lock استفاده کرد !

در حال اصلاح ...

اگه ميشد با راست کليک کردن روي ايکون برنامه که در کنار ساعت ويندوز قرار گرفته به امکانات برنامه دسترسي پيدا کنيم خيلي بهتر ميشد

در حال اصلاح ...

در قسمت دفترچه تلفن اگه امکانات بيشتري مي زاشتي بهتر ميشد.

در حال اصلاح ...

بعد از پر کردن فیلدهای "دفترچه تلفن" گزینه "ذخیره" فعال نمیشه! پس چطوری اطلاعات وارد شده رو ذخیره کنیم !؟ البته یه کم بهش ور رفتم فقط برای یک بار گزینه "ذخیره" فعال شد !

برای افزودن نام جدید ، ابتدا باید روی دکمه "جدید" کلیک کنید تا دکمه ذخیره فعال گردد.

فایل اجرایی برنامه با این اسمه "دریچه.exe" ، آیا فارسی بودن کاراکترهای این فایل برای دوستانی که ویندوز فارسی ندارند نمی تونه مشکل ساز باشه ؟؟

بله ممکنه مشکل ساز بشه پس در حال اصلاح ...

باز هم این ارور ظاهر شد.

این اولین بارم بود که بر اساس XML برنامه مینوشتم و حق با شماست. پس در حال اصلاح ...

ایا در برنامه میشه کاری کرد که مثلا در روز تولد یک دوست که در اینده هست به ما پیغام بده ؟

بله بهروز خان. این کار در همین ورژن 1.1 هم قابل انجام هست. ولی در ورژن جدید بخش یادآوریها، امکانات و پیشرفت بیشتری داره.

آیا برنامه شما قابلیت اجرای خودکار با شروع ویندوز را دارد یا خیر؟(با قابلیت حذف این ویژگی)

بله در همین ورژن برنامه اتوماتیک وار میره به بخش StartUp رجیستری. برای حذفش باید بری به بخش MsConfig ویندور. در ورژن جدید این اختیار به کاربر داده شده است که خودش اجرای خودکار رو تعیین کنه.

چنتا عکس از نرم افزا شما گرفتم برای نشون دادن یه ضعف بزرگ در نرم افزار.
برنامه شما در کل حجم زیادی ندارد (کمتر 500 کیلوبایت) اما در مقابل موقع اجرا فضای بسیار زیادی از رم را اشغال میکند....این برای یه نرم افزار ضعف بسیار بزرگی است:
به شکل زیر توجه کنید که یه نرم افزار 400-500 کیلوبایتی نزدیک 44 مگابایت حجم رم را اشغال میکند (حتما میدونید که فضای رم بسیار اهمیت دارد و فضای باارزشی است که نباید یه نرم افزار به این سادگی این حجم را اشغال کند)
حالا توجه شما را به یه نرم افزار مشابه جلب میکنم که فقط 10 مگابایت از فضارا اشغال کرده است.....
بهتره برای این عیب یه فکری بشود

آقا مهدی عزیز، اولا باید خدمت شما عرض کنم که برنامه من به هیچ وجه قابل مقایسه با نگارستان نیست. حجم کارها و امکاناتی که دریچه داره رو نگارستان نداره. نگارستان بسیار سنگین و کند عمل میکنه و همین باعث شد تا به پیشنهاد بهروز عزیز ، ایده طراحی دریچه خلق بشه.
ثانیا به هرحال برنامه نوشته شده با پلت فرم دات نت ، بدیهی است که کمی بیشتر از برنامه های مستقل از دات نت فضا نیاز داشته باشند که البته در مقابل امکانات فراگیر و پایداری برنامه های مبتنی بر دات نت فکر نکنم ایراد زیادی باشه اونهم با سیستمهای پیشرفته امروزی. ولی به هرحال سعی میکنم در ورژن جدید تا حدی فضای مموری اشعال شده رو کمتر کنم.

اگه ممکنه اوقات شرعی را هم روی دسکتاپ نمایش داده بشه خیلی خوبه (البته با قابلیت غیرفعال کردن)

در حال اصلاح ...

یه سوال هم داشتمک

این یه باگ معروف و قدیمی در سیستم عاملهای مایکروسافت هست. من بی تقصیرم به خدا :31:
یادمه چند وقت پیش بهروز جون یه برنامه کوچولو برای رفع این باگ معرفی کرده بود. و همینجا هم میبینی که آقای کریمی هم یه برنامه معرفی کرده.

كاري كن كه روز جاري هم در تقويم روي دسكتاپ كه به صورت عدد نمايش داده ميشه معلوم باشه . مثلا يك خط زيرش كشيده يشه يا يك دايره دورش باشه .
موفق باشي دختر باهوش ....
اولا باهوش خودتی
دوما در حال اصلاح ...

راستی برا منم این پیغام داره میاد....
دیگه برنامه اجرا نمیشه چه کنم؟؟
اگه Continue رو بزنی برنامه بدون مشکل به کار خودش ادامه میده. ولی خب در ورژن 2 این نقیصه کاملا رفع شده است.
================================================== ==
به هر حال از تمام دوستان که نظرات خود را ابراز فرمودن کمال تشکر رو دارم. همین انتقادات شماست که باعث میشه تا ایده های جدید خلق بشن تا برنامنه های بهتری ساخته بشوند.

استقبال از دریچه خیلس زیاد بوده ، چون در برخی سایتهای دیگه هم معرفی شده ( البته با این گلایه که نامی از من و پی سی ورلد برده نشده)
ترافیک مصرفی ماهانه من در پارسا اسپیس، (بعد از آپلود دریچه) بیش از 10 برابر شده است که این اتفاق حتی در مورد شهر شکلک هم نیافتاده بود.

ورژن 2 دریچه با GUI جدید و با امکانات بیشتر و البته منظور کردن تمام نظر دوستان آماده شده و بزودی تقدیم به شما خواهد شد. به جرأت عرض میکنم که ورژن 2 یک سورپرایز واقعی خواهد بود.
موفق باشید.

mehdi_vsgh
02-03-2008, 20:19
آقا مهدی عزیز، اولا باید خدمت شما عرض کنم که برنامه من به هیچ وجه قابل مقایسه با نگارستان نیست. حجم کارها و امکاناتی که دریچه داره رو نگارستان نداره. نگارستان بسیار سنگین و کند عمل میکنه و همین باعث شد تا به پیشنهاد بهروز عزیز ، ایده طراحی دریچه خلق بشه.
ثانیا به هرحال برنامه نوشته شده با پلت فرم دات نت ، بدیهی است که کمی بیشتر از برنامه های مستقل از دات نت فضا نیاز داشته باشند که البته در مقابل امکانات فراگیر و پایداری برنامه های مبتنی بر دات نت فکر نکنم ایراد زیادی باشه اونهم با سیستمهای پیشرفته امروزی. ولی به هرحال سعی میکنم در ورژن جدید تا حدی فضای مموری اشعال شده رو کمتر کنم.باشه من تسلیمم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعیتش حق باشماست یه جورایی سرعت لود شدن ابتدایی نگارستان بسیار کند بود....
یکی از دلایلی که من سراغ نرم افزار شما اومدم و نگارستان را پاک کردم همین بود.......

======================================

خب شالینه خانم اگه یه کاری انجام بدی فوق العاده میشه....

امکان اذان گفتن....
ینی یه فایل صوتی اذان قرار بدین که به محض رسیدن ساعت به موقع اذان به همراه یه کادر اذان پخش بشه (مثل نرم افزار نگارستان)

البته چون ممکنه برای برخی مشکل باشه دانلود فایل صوتی (چون حجم نرم افزار بالاتر میره) این فایل را جداگانه آپ کنید....... اینطوری نرم افزارتون فوق العاده میشه......

آیا برنامه شما قابلیت اجرای خودکار با شروع ویندوز را دارد یا خیر؟(با قابلیت حذف این ویژگی)
بله در همین ورژن برنامه اتوماتیک وار میره به بخش StartUp رجیستری. برای حذفش باید بری به بخش MsConfig ویندور. در ورژن جدید این اختیار به کاربر داده شده است که خودش اجرای خودکار رو تعیین کنه.
خوب دیگه....
منم منظورم دقیقا همین بود ینی یه گزینه تو نرم افزارتون اضافه کنید به این صورت که با غیرفعالکردن اون دیگه نرم افزار با ویندوز بالا نیات....

cyrus_ln
03-03-2008, 11:03
ممنون بابت برنامه
برنامه خوبیه بدردم می خوره شدید

ساعت برنامه رو نمیشه تغییر داد
عکس رو نگاه کن همیشه همین ساعت رو نشون میده (ساعت جهانیه؟) نمیشه مثلا ساعت تهران رو نشون بده

bahdar
05-03-2008, 18:57
سلام.
برنامه ی خیلی خوبیه.من که دانلود کردم.منتظر نسخه ی 2 هستم.
ممنون.

mehdi_vsgh
06-03-2008, 11:03
یه پیشنهاد دیگه

تو قسمت محاسبه اینترنت اگه ممکنه یه بخش بزارین که بتونه گزارش کامل از جمله

مجموع کل زمان اتصال
نشان دادن زمان تک تک اتصالات
و محاسبه هزینه اتصال به اینترنت
و اینکه شبکه هوشمند یا غره

را در یک فایل مثلا txt ذخیره کند

meysam220
06-03-2008, 16:40
سلام بچه ها خسته نباشین
من برنامه رو اجرا کردم با این پیغام مواجه شدم اگه میشه کمکم کنید
با تشکر meysam 220
Meysam.shademan@gmail.com

meysam220
06-03-2008, 16:51
از تلاش شما برای ساخت این نرم افزار تشکر و قدردانی می کنم

لطفا مرا در خطای بوجود آمده راهنمایی بفرمایید

mehdi_vsgh
06-03-2008, 20:28
شما دوست عزیز احتمالا نرم افزار net framwork روی سیستمتون نصب نیست اونو نصب کنین مشکل حله

Behroooz
06-03-2008, 22:50
منتظر ورژن دو باشيد .

hpk34
07-03-2008, 09:09
با سلام

دوستان من وقتی می خوام برنامه رو اجرا کنم این ارور رو میده:

من هم net framwork 1 رو نصب کردم هم 2.

سوال:مسیر نصب این برنامه کجاست؟

وقتی خواستم نصب کنم توجه نکردم.دیگه هم ستاپش نمیاد.

ممنون میشم کمکم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shalineh
07-03-2008, 09:21
سلامی مجدد.
گروه در حال کار بصورت فشرده و تمام وقت بر روی نرم افزار دریچه ورژن 2 می باشد. ورژن 2 بجای اینکه یک تقویم ساده باشد، در واقع یک کارگاه حرفه ای و فول اتوماتیک نمایش و چاپ تقویم می باشد. علاوه بر چاپخانه تمام حرفه ای دریچه، امکانات فراوان دیگری نیز در برنامه گنجانده شده است که بوقت مقتضی از آن مطلع خواهید شد.
با توجه به اینکه دوستان بسیار تیزبینی دارم و نظرات بسیار راه گشایی رو در این تاپیک ارائه کرده اند. به اتفاق تیم برنامه نویسی دریچه تصمیم گرفتیم تا بین کسانی که وقت خود را صرف ارزیابی و نظردهی کردند با کسانی که هیچ نظری ارائه نداده اند تفاوتی قائل شویم. لذا این نسخه رو در 3 کلاس تهیه کرده ایم و هم اکنون مراحل تست نهایی خود را پشت سر میگذارد.
کلاس 1: فقط تقویم بدون امکانات جانبی و امکانات چاپ. این نسخه در همین تاپیک برای استفاده عموم ارائه خواهد شد و رایگان می باشد.
کلاس 2 : نسخه حرفه ای فول. با تمام امکانات جانبی و قفل سخت افزاری. این نسخه نیز در همین تاپیک ارائه خواهد شد ولی برای دریافت کد فعال سازی شرایطی لازم خواهد بود که در راهنمای برنامه قید شده است. ( تاکید میکنم این نسخه نیز رایگان است ولی برای فعال سازی شرایطی لازم است که در برنامه به آنها اشاره شده است)
کلاس 3 : -نسخه سفارسی- نسخه حرفه ای با تمام امکانات جانبی. این نسخه برای دوستان ارجمندی که زحمت کشیدند و در همین تاپیک نظرات خود را ارائه دادند بصورت سفارشی تهیه شده است. نسخه سفارشی کاملترین نسخه بوده و امکانات فوق العاده ای در آن گنجانده شده است. علاوه بر آن، این نسخه توسط گروه امضا شده است و تصاویر پرسنلی گروه نیز در این نسخه وجود دارد. و عبارت "تقدیم میشود به: نام کاربر" در آن قید شده است. دوستانی که در این تاپیک نظر داده اند یک ایمیل موافقت به آدرس Shalineh @ gmail . com ارسال نمایند تا نرم افزار سفارشی ، بعد از تست نهایی به آدرس پست الکترونیک آنها ارسال شود.

تاکید میکنم نسخه 2 دریچه، متفاوت با آنچه در نسخه 1.1 دیدید، می باشد. در یک کلمه عرض می کنم یک سورپرایز واقعی.

hpk34
07-03-2008, 10:30
آقای shalineh من تازه با این تاپیک آشنا شدم.

برنامه هم که برای من مشکل داره.تو پست قبلیمم مشکل رو گفتم.:13:

پس چطوری میتونم نظر بدم؟:41:

Behroooz
07-03-2008, 12:00
سلامی مجدد.
گروه در حال کار بصورت فشرده و تمام وقت بر روی نرم افزار دریچه ورژن 2 می باشد. ورژن 2 بجای اینکه یک تقویم ساده باشد، در واقع یک کارگاه حرفه ای و فول اتوماتیک نمایش و چاپ تقویم می باشد. علاوه بر چاپخانه تمام حرفه ای دریچه، امکانات فراوان دیگری نیز در برنامه گنجانده شده است که بوقت مقتضی از آن مطلع خواهید شد.
با توجه به اینکه دوستان بسیار تیزبینی دارم و نظرات بسیار راه گشایی رو در این تاپیک ارائه کرده اند. به اتفاق تیم برنامه نویسی دریچه تصمیم گرفتیم تا بین کسانی که وقت خود را صرف ارزیابی و نظردهی کردند با کسانی که هیچ نظری ارائه نداده اند تفاوتی قائل شویم. لذا این نسخه رو در 3 کلاس تهیه کرده ایم و هم اکنون مراحل تست نهایی خود را پشت سر میگذارد.
کلاس 1: فقط تقویم بدون امکانات جانبی و امکانات چاپ. این نسخه در همین تاپیک برای استفاده عموم ارائه خواهد شد و رایگان می باشد.
کلاس 2 : نسخه حرفه ای فول. با تمام امکانات جانبی و قفل سخت افزاری. این نسخه نیز در همین تاپیک ارائه خواهد شد ولی برای دریافت کد فعال سازی شرایطی لازم خواهد بود که در راهنمای برنامه قید شده است. ( تاکید میکنم این نسخه نیز رایگان است ولی برای فعال سازی شرایطی لازم است که در برنامه به آنها اشاره شده است)
کلاس 3 : -نسخه سفارسی- نسخه حرفه ای با تمام امکانات جانبی. این نسخه برای دوستان ارجمندی که زحمت کشیدند و در همین تاپیک نظرات خود را ارائه دادند بصورت سفارشی تهیه شده است. نسخه سفارشی کاملترین نسخه بوده و امکانات فوق العاده ای در آن گنجانده شده است. علاوه بر آن، این نسخه توسط گروه امضا شده است و تصاویر پرسنلی گروه نیز در این نسخه وجود دارد. و عبارت "تقدیم میشود به: نام کاربر" در آن قید شده است. دوستانی که در این تاپیک نظر داده اند یک ایمیل موافقت به آدرس Shalineh @ gmail . com ارسال نمایند تا نرم افزار سفارشی ، بعد از تست نهایی به آدرس پست الکترونیک آنها ارسال شود.

تاکید میکنم نسخه 2 دریچه، متفاوت با آنچه در نسخه 1.1 دیدید، می باشد. در یک کلمه عرض می کنم یک سورپرایز واقعی.

داشتن خروجی پی دی اف به صورت دیفالت برای نسخه سفارشی بسیار لازمه . اگه میتونید اعمال کنید .

موفق باشید .

mehdi_vsgh
07-03-2008, 16:43
سلامی مجدد.

واااااااااااااای شالینه خانوم...چه میکنید؟؟؟؟
منو یادتون باشه .:31:...همین الان یه ایمیل میفرستم:20:(من خیلی پیشنهاد کردم باسه برنام ها:21::27:)

دستتون درد نکنه انشاءالله بتونید به عنوان عیدی مارو حسابی سوپرایز کنید.....

mehdi_vsgh
07-03-2008, 16:46
آقای shalineh من تازه با این تاپیک آشنا شدم.

برنامه هم که برای من مشکل داره.تو پست قبلیمم مشکل رو گفتم.:13:

پس چطوری میتونم نظر بدم؟:41:
ایشون خانوم هستن نه اقا :دی

hpk34
07-03-2008, 18:41
ایشون خانوم هستن نه اقا :دی

خلی ممنون که گفتین.:11:

خانوم shalineh خیلی ببخشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------
کسی نمیدونه مشکل من چیه؟:19:

Lofty
07-03-2008, 19:07
سلامی مجدد.

ممنون وتشکر

ولی به نظر بنده این کار که در سه مدل ارائه بشه جالب نیست چون اگر یکی از دوستان که نسخه سفارشی را دریافت کرده تو یکی از سایتها آپ کنه اونوقت همه می توانند نسخه سفارشی را بگیرند اگر هم قفلی خاصی بکار ببرید باز فکر نکنم زیاد دوام بیاره
نتیجه:
بهتر است به جای اینکه وقت خود را در جهت ارائه چند مدل قرار بدهید همون نسخه سفارشی را کار بکنید و در اختیار همه قرار دهید شما که این همه زحمت می کشید این یکی را هم لطف بفرمایید
ولی با این حال بنده ایمیل ارسال می کنم

mehdi_vsgh
08-03-2008, 11:53
سلام
شالینه خانم
اون پست منو دیدین؟؟؟ در مورد ویژگی اذان گفتن....

خداییش اگه اونو اضافه کنید دیگه به جرئت میتونم بگم که هیچ برنامه‌ای به دریچه نمیرسه

shalineh
08-03-2008, 12:59
داشتن خروجی پی دی اف به صورت دیفالت برای نسخه سفارشی بسیار لازمه . اگه میتونید اعمال کنید .

تا اینجا که خروجی بصورت تصویر، فایل ورد، و Html داره. برای pdf هم داریم سعی میکنیم.

ولی به نظر بنده این کار که در سه مدل ارائه بشه جالب نیست چون اگر یکی از دوستان که نسخه سفارشی را دریافت کرده تو یکی از سایتها آپ کنه اونوقت همه می توانند نسخه سفارشی را بگیرند اگر هم قفلی خاصی بکار ببرید باز فکر نکنم زیاد دوام بیاره
نتیجه:
بهتر است به جای اینکه وقت خود را در جهت ارائه چند مدل قرار بدهید همون نسخه سفارشی را کار بکنید و در اختیار همه قرار دهید شما که این همه زحمت می کشید این یکی را هم لطف بفرمایید
ولی با این حال بنده ایمیل ارسال می کنم

وقتی نرم افزار سفارشی رو دیدید خواهید فهمید که بجز سیستم فرد تحویل گیرنده، هیچ سیستم دیگری قادر به اجرای آن نخواهد بود. در مورد جمله بعدی شما، باید عرض کنم که فقط یک نرم افزار هست که تا کنون کسی تنونسته قفلشو باز کنه اونم نرم افزاریه که هنوز نوشته نشده. دوست عزیز وقتی قفل سیستم عامل مایکروسافت با اون همه دبدبه و کبکبه رو باز میکنند من چه ادعایی میتونم داشته باشم. ولی خب از الگوریتمی استفاده کردیم که کراکر رو قطعا اذیت خواهد کرد و حداقل به این زودیها تسلیم نخواهد شد.

سلام
شالینه خانم
اون پست منو دیدین؟؟؟ در مورد ویژگی اذان گفتن....

خداییش اگه اونو اضافه کنید دیگه به جرئت میتونم بگم که هیچ برنامه‌ای به دریچه نمیرسه

سلام دوست عزیز. بله! هم پستت رو خوندم و هم پیام خصوصیHpk34 رو. درخواستت رو فقط در صورتی عملی خواهم کرد که زحمت دادن لینک مربوط به فایل صوتی اذان ( البته کم حجم ) رو بکشی.
ممنون از همه دوستان.
در ضمن آقا مهدی و سایر دوستان خواهش میکنم از درخواست نسخه سفارشی و خدای نکرده خواهش و اینجور حرفا رو خودداری کنند. شماها همه دوستان من هستید و خوشحال میشم با ابراز رضایت شما.
ما که نمیخوام خدای نکرده منت سر کسی بذارم. هرکس اینجا نظر داده خود بخود براش ارسال خواهیم کرد منوط به اینکه ایشان موافقت خود را با یک ایمیل ، اعلام کنند.

البته فکر کنم ریلیز نهایی نرم افزار یه 20 روزی طول بکشه :11:

mehdi_vsgh
08-03-2008, 17:07
در ضمن آقا مهدی و سایر دوستان خواهش میکنم از درخواست نسخه سفارشی و خدای نکرده خواهش و اینجور حرفا رو خودداری کنند. شماها همه دوستان من هستید و خوشحال میشم با ابراز رضایت شما.
ما که نمیخوام خدای نکرده منت سر کسی بذارم. هرکس اینجا نظر داده خود بخود براش ارسال خواهیم کرد منوط به اینکه ایشان موافقت خود را با یک ایمیل ، اعلام کنند.

این یهنی چی؟
من که هم نظر داده بیدم و هم ایمیل موافقت هم فرستاده بیدم دیگه :((

mehdi_vsgh
08-03-2008, 17:19
درخواستت رو فقط در صورتی عملی خواهم کرد که زحمت دادن لینک مربوط به فایل صوتی اذان ( البته کم حجم ) رو بکشی.

فایل اذان را خودم پیدا کردم الان دارم dl میکنم بعدش براتون آپ میکنمش....
راستی ای کاش میگفتن با چه پسوندی میخواین؟
mp3
wma

به هر حال من سعی میکنم با هردو پسوند در اختیارتون قرار بدم....

mehdi_vsgh
08-03-2008, 17:44
مجدد سلام

بفرمایین شالینه خانوم اینم فایل صوتی

ولی به خاطر یه سری مشکلات فقط تونستم همین فرمت را قرار بدم
اگه مشکلی پیش اومد خودتون میتونید فرمتشو عوض کنید :دی

AlilG
08-03-2008, 20:59
ee تـــــو دیگه نمیساختی من ساخته بودم!!! D:

خوب کار کرد خستــــــــــــــــــــــ ــه نباشی!

من که صد سال حوصلم نمیاد بشینم واسه یه برنامه فارسی اینقدر وقت بذارم!

Lofty
09-03-2008, 15:44
وقتی نرم افزار سفارشی رو دیدید خواهید فهمید که بجز سیستم فرد تحویل گیرنده، هیچ سیستم دیگری قادر به اجرای آن نخواهد بود. در مورد جمله بعدی شما، باید عرض کنم که فقط یک نرم افزار هست که تا کنون کسی تنونسته قفلشو باز کنه اونم نرم افزاریه که هنوز نوشته نشده. دوست عزیز وقتی قفل سیستم عامل مایکروسافت با اون همه دبدبه و کبکبه رو باز میکنند من چه ادعایی میتونم داشته باشم. ولی خب از الگوریتمی استفاده کردیم که کراکر رو قطعا اذیت خواهد کرد و حداقل به این زودیها تسلیم نخواهد شد.

بنده که کرکر نیستم
پس ما رو م بی نصیب نذار
ممنون

shalineh
09-03-2008, 20:30
بفرمایین شالینه خانوم اینم فایل صوتی
"] ("[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code)

امکان اذان گویی با پخش فایل صوتی و اجرای یک فلش بسیار زیبا در برنامه گنجانده شد. ( با چند آپشن جالب).:20:

از دوستان عزیز تقاضا میشود اگر پیشنهاد دیگری در مورد امکانات برنامه دارند همینجا اعلام کنند. تا یک روز قبل از ریلیز نهایی ، پذیرای پیشنهادات شما هستیم :11:

در زیر یک مقایسه اجمالی بین 3 کلاس نرم افزار ( البته تا اینجا ) صورت گرفته است:

ممنون.

hpk34
09-03-2008, 21:34
خانوم shalineh خیلی تفاوت زیاد نیست؟

راستی وقتی برنامه رو میبندیم یه پیغام در مورد زمان سنج اینترنت میده.

یعنی از وقتی برنامه اجرا میشه زمان سنجش شروع به کار میکنه در صورتی که اصلا به اینترنت وصل نیستیم.

اگه میشه یه اصلاحی بکنید

Carl
09-03-2008, 22:18
در ضمن یه مشکل دیگه هم مثل اینکه داره:

تقویم رومیزی به عنوان یه پروسه‌ی جدا اجرا می‌شه، یعنی وقتی Win+D رو بزنی، غیب می‌شه :18:

mehdi_vsgh
10-03-2008, 07:49
در ضمن یه مشکل دیگه هم مثل اینکه داره:

تقویم رومیزی به عنوان یه پروسه‌ی جدا اجرا می‌شه، یعنی وقتی Win+D رو بزنی، غیب می‌شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره راس میگه..
اینم یه مشکله که باید یه فکری براش کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکان اذان گویی با پخش فایل صوتی و اجرای یک فلش بسیار زیبا در برنامه گنجانده شد. ( با چند آپشن جالب).[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون شالینه خانوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=============

یه کاری هم میشه انجام بدین؟
تقویمی که روی دسکتاپه گاهی اوقات میات روی همه برنامه‌ها....
اگه ممکنه اونم ردیفش کنید.....

و اینکه وقتی نرم افزار را اجرا میکنیم اگه روی دکمه ضربدر کلیک کنیم برنامه بسته میشه اگه میشد برنامه میرفت تو systemtray بهتر بود.....

=======

راستی یه سوال الان حجم اون کلاس 3 چقدر شده؟؟

Ceramic
10-03-2008, 10:07
منم يه پيشنهاد براي نويسنده ي محترم تقويم دارم . ( البته نميدونم كسي قبلا اينو پيشنهاد كرده يا نه ولي اين چند صفحه رو كه خوندم چيزي نديدم )

زمينه ي تقويم ( بك گراند ) رو در صورت امكان ترانسپرنت در نظر بگيريد تا بشه زيرش رو ديد . اين كار به كاربران اين امكان رو ميده كه تقويم رو براي ساعت هاي طولاني روي دسكتاپشون داشته باشن ، بدون هيچگونه مزاحمتي .

ترانسپرنسي در همه ي برنامه هايي كه بايد روي دسكتاپ ثابت بمونن ، نقش بسيار مهمي داره .

موفق باشيد

Behroooz
10-03-2008, 19:27
منتظر نسخه نهايي برنامه هستيم ..

SajjadKAZ2003
13-03-2008, 04:01
وقتي که مي خايم مناسبتي رو در قسمت رويدادها در يک روز خاص ثبت کنيم سه قسمت "شمسي ، ميلادي ، قمري" وجود داره

مشکل اينجاست که خروجي رويدادهاي ثبت شده در اين سه فيلد از هم تفکيک نشدن، يعني وقتي سه فيلد رو پر مي کنيم و ثبت مي کنيم مشخص نيست کدوم رويداد مربوط به شمسيه يا کدوم مربوط به ميلادي و کدوم مربوط به قمري !

Gune Baxan
13-03-2008, 14:24
سلام، خیلی ممنون از کار بسیار ارزشمندتون.

ولی توی دانلود برنامه نمی دونم من مشکل دارم یا لینک مشکل داره؟
فایل آپدیت دانلود می شه ولی خود برنامه نه.

Gune Baxan
17-03-2008, 12:49
نمیدونم چرا امکان ویرایش پستهای خودم رو ندارم. لطفا مدیران رسیدگی کنند.
به هر حال با عرض شرمندگی از دوستان، لینک اصلاح شده رو مجبورم اینجا بنویسم. :11:

دانلود ورژن 1.1 بصورت یکجا:

shalineh.parsaspace.com/Daricheh/daricheh1.1.zip

ممنون شالینه خانوم.

نمی دونم آیا نسخه نهاییه یا هنوز میشه پیشنهاد داد!

به نظر من (البته به نظر من و دوستانم) به جای تقویمی که روی بک گراند میاد یه ساعت آنالوگ باشه جالبتره. و زیر ساعت هم تاریخ اون روز نوشته بشه. حالا این هم نظر ما بود!

Šepehr
17-03-2008, 21:06
دستت درد نکنه
منم دانلود و اجراش کردم

فقط اون list box بالای برنامه که روز ها رو نشون میده
مقادیرش بین 3 و 3- متغیره
که به صورت default عدد 1- هستش
البته من ویستا دارم
شاید بخاطر اونه

شایدم به یه منظور دیگه گذاشتیش که من نمی فهمم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
18-03-2008, 00:46
دستت درد نکنه
منم دانلود و اجراش کردم

فقط اون list box بالای برنامه که روز ها رو نشون میده
مقادیرش بین 3 و 3- متغیره
که به صورت default عدد 1- هستش
البته من ویستا دارم
شاید بخاطر اونه

شایدم به یه منظور دیگه گذاشتیش که من نمی فهمم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره
من هم خواستم به این موضوع اشاره کنم
البته ویندوزم XP

AlilG
18-03-2008, 06:52
shaline من این shalineh.parsaspace.com/Daricheh/daricheh1.1.zip رو دانلود کردم!

موقع اجرا یه ارور دارم!!!

اون پنجره ارور دات نت که میگه Quit یا Continue...

کانتینیو که میزم برنامه باز میشه...!

shalineh
18-03-2008, 11:10
آقایون مدیران، من نمیتونم نوشته هامو اینجا ادیت کنم. لطفا رسیدگی کنید.
از همه دوستان میخوام از دانلود نسخه 1.1 صرف نظر کنند. ایشالا با ورژن 2 از خجالت همه شما در خواهم اومد.

Šepehr
18-03-2008, 13:10
باشه
منتظر ورژن جدید می مونیم

در مورد ادیت کردن بهتره به یکی از مدیران (سینا یا بابک ...) پی ام بدید
چون فکر نکنم وقت کنن که همه تاپیک ها رو دنبال کنن

SajjadKAZ2003
19-03-2008, 03:33
چند پيشنهاد براي ورژن بعدي :

1- با گرفتن و کشيدن گوشه کادر برنامه ، ابعاد کادر برنامه بزرگ و کوچيک بشه

2- امکان تغيير سايز فونت نوشته هاي برنامه براي کاربر امکان پذير باشه

3- براي متمايز شدن روزهايي که در اون روزها يادداشتي ثبت کرديم بهتره رنگ تاريخ اون روزها مثلا آبي يا سبز بشه تا مشخص باشه در اون روزها يادداشتي وجود داره

4- استفاده از کيبورد براي عوض کردن روزها

mehdi_vsgh
25-03-2008, 11:36
شالینه خانوم یه فکری برای این اوقات شرعی بکنین

ظاهرا با تغییر ساعت در سال جدید اصلا تغییری در اوقات شرعی نداشته

Nazanin_rose
02-04-2008, 19:05
شالینه جون مرسی گلم

mhentezari
05-04-2008, 00:50
سلام
ظاهرا اوقات شرعي خيلي پرته!
با يكي دو ساعت عقب و جلو كردن هم درست نشد!
يك فكري براش بكنين

persi-n_boy
08-04-2008, 11:30
با سلام خدمت شالينه خانم از زحمت فراواني كه براي تهيه چنين نرم افزاري كشيديد واقعا ممنونم جاي خالي چنين نرم افزاري كاملا احساس ميشد با توجه به سياستي كه شما پيش گرفتيد و از كاربران p30 world درخواست كمك و ارائه پيشنهاد يا وجود نقصان را كرديد بنده نيز چند مورد اشكال كوچك در آن مشاهده كردم كه اينجا بيان ميكنم كه اگر از نظر شما نيز ايراد محسوب گردد انرا برطرف نماييد.

1-اين اشكال شايد فقط براي من اتفاق افتاده باشه وقتي نرم افزار درچه درحال اجرا باشه بعد به اينترنت كانكت بشيم به هيچ عنوان هيچ سايتي نه در فايرفاكس و نه در اينترنت اكسپلور باز نميشه حتي گوگل!! :18:لطفا شما هم بررسي كنيد و حتما بايد ديسكانكت شد و برنامه رو
بست و دوباره كانكت شد!

2-بعد از استفاده از لينك موجود در زير برنامه جهت رفتن به انجمن هاي p30world تمام address history موجود در فايرفاكس پاك شد!!!! يعني من تو هر سايتي رفته بودم و الان فقط كافي بود حرف اولشو تايپ كنم تا بقيش خودش كامل بشه همش پريد!!!:41::41::41:

3-درقسمت يادآورها اصلا گزينه براي حذف يك يادآور وجود نداره و همچنين قابليت ويرايش نام يك ياد آورهم وجود نداره.:41:

4-درقسمت دفتر تلفن هم، ميشه جاي شماره تلفن كه فقط بايد عدد باشه هر نوع كاراكتري رو وارد كرد يعني ميشه اسم هم نوشت اگه تو اين بخش يك مورد جهت شماره گيري شماره هاي دفتر تلفن هم بود عالي ميشد.

5-در قسمت اوقات شرعي حالا كه ساعت يك ساعت بجلو كشيده شده گزينه اي براي تصحيح وجود نداره.

6-هنگان اراي برنامه در taskbar هيچ ايكوني از برنامه مشاهده نميشه كه اگه بهش نياز شد سريع اونو بياريم رو و لي مجبوريم همه برنامه هاي در حال اجرا رو minimize كنيم تا به اون برسيم با كليك رو آيكون برنامه تو system tray هم بالا نيومد!

در نهايت از تلاشي كه براي تهيه اين نرم افزار كشيديد ممنون اميدوارم كه به برنامه اي كامل و بي رقيبت تبديل بشه.اگه باز مشكلي مشاهده شد حتما در جريان ميزارم.

SajjadKAZ2003
08-04-2008, 23:22
با سلام خدمت شالينه خانم از زحمت فراواني كه براي تهيه چنين نرم افزاري كشيديد واقعا ممنونم جاي خالي چنين نرم افزاري كاملا احساس ميشد با توجه به سياستي كه شما پيش گرفتيد و از كاربران p30 world درخواست كمك و ارائه پيشنهاد يا وجود نقصان را كرديد بنده نيز چند مورد اشكال كوچك در آن مشاهده كردم كه اينجا بيان ميكنم كه اگر از نظر شما نيز ايراد محسوب گردد انرا برطرف نماييد.

1-اين اشكال شايد فقط براي من اتفاق افتاده باشه وقتي نرم افزار درچه درحال اجرا باشه بعد به اينترنت كانكت بشيم به هيچ عنوان هيچ سايتي نه در فايرفاكس و نه در اينترنت اكسپلور باز نميشه حتي گوگل!! :18:لطفا شما هم بررسي كنيد و حتما بايد ديسكانكت شد و برنامه رو
بست و دوباره كانكت شد!

2-بعد از استفاده از لينك موجود در زير برنامه جهت رفتن به انجمن هاي p30world تمام address history موجود در فايرفاكس پاك شد!!!! يعني من تو هر سايتي رفته بودم و الان فقط كافي بود حرف اولشو تايپ كنم تا بقيش خودش كامل بشه همش پريد!!!:41::41::41:

3-درقسمت يادآورها اصلا گزينه براي حذف يك يادآور وجود نداره و همچنين قابليت ويرايش نام يك ياد آورهم وجود نداره.:41:

4-درقسمت دفتر تلفن هم، ميشه جاي شماره تلفن كه فقط بايد عدد باشه هر نوع كاراكتري رو وارد كرد يعني ميشه اسم هم نوشت اگه تو اين بخش يك مورد جهت شماره گيري شماره هاي دفتر تلفن هم بود عالي ميشد.

5-در قسمت اوقات شرعي حالا كه ساعت يك ساعت بجلو كشيده شده گزينه اي براي تصحيح وجود نداره.

6-هنگان اراي برنامه در taskbar هيچ ايكوني از برنامه مشاهده نميشه كه اگه بهش نياز شد سريع اونو بياريم رو و لي مجبوريم همه برنامه هاي در حال اجرا رو minimize كنيم تا به اون برسيم با كليك رو آيكون برنامه تو system tray هم بالا نيومد!

در نهايت از تلاشي كه براي تهيه اين نرم افزار كشيديد ممنون اميدوارم كه به برنامه اي كامل و بي رقيبت تبديل بشه.اگه باز مشكلي مشاهده شد حتما در جريان ميزارم.

مشکل 1 و 2 بعید می دونم مربوط به این نرم افزار باشه !

persi-n_boy
09-04-2008, 09:54
مشکل 1 و 2 بعید می دونم مربوط به این نرم افزار باشه !

مطمئن باشيد هر دو مشكل از اين نرم افزاره آخه رو چندتا سيستم ديگه هم امتحان كردم به هيچ عنوان نميشه وقتي برنامه درحال اجرا باشه اگه تو اون زمان به اينترنت كانكت شدي سايتي رو لود كني حتما بايد برنامه رو ببندي دوباره به اينترنت كانكت شي و اون وقت ميتوني با اينترنت كار كني دوست عزيز:18::13:

K A R I M I
09-04-2008, 10:12
مطمئن باشيد هر دو مشكل از اين نرم افزاره آخه رو چندتا سيستم ديگه هم امتحان كردم به هيچ عنوان نميشه وقتي برنامه درحال اجرا باشه اگه تو اون زمان به اينترنت كانكت شدي سايتي رو لود كني حتما بايد برنامه رو ببندي دوباره به اينترنت كانكت شي و اون وقت ميتوني با اينترنت كار كني دوست عزيز:18::13:
مشکل 1 و 2 پس چرا برای من اتفاق نمیافته ؟

mehdi_vsgh
16-04-2008, 08:15
نسخه نهايي كي ميخواد بيات؟؟

mehdi_vsgh
24-04-2008, 17:35
خبری نیس ظاهرا
شالینه خانوم هم مثل اینکه پشیمون شده

Ultimator
25-04-2008, 01:03
شما ها چقدر عجله دارين ؟ مگه شالينه خانوم کار ديگه اي جز برنامه نوشتن واسه شما نداره ؟

Ultimator
25-04-2008, 19:31
سلام دوستان
امروز يک سورپرايز برای بعضی ها آوردم ...
با صحبت های انجام شده و تصميمات گرفته شده بالاخره سانلی خانوم سورس نرم افزار دريچه نسخه 1.1 رو برای استفاده ی همه ی علاقه مندان در دسترس عموم قرار دادند ...
اميدوارم بتونين ازش به خوبی استفاده کنين :46:

همگی موفق باشيد
:10:
لينک مستقيم برای دانلود :

[/
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMirror

SajjadKAZ2003
21-06-2008, 12:35
کسی اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
22-06-2008, 06:35
ایشون دیگه به سایت سر نمیزنن ظاهرا

Ultimator
22-06-2008, 13:12
الان موقع امتحاناته احتمالا یکی دو هفته ی دیگه ادامه میدن ..

peyman_nn
09-02-2010, 16:34
سلام
نسخه ی جدید نیومده ؟

sabora
02-03-2010, 15:57
سلام خسته نباشید ، من این برنامه رو دانلود کردم و روی سیستمم فایل exe شو اجرا کردم ولی هیچ تغییری نکرد .
ممنون می شم راهنماییم کنید