PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش مي كنم بفرماييد اين سي دي رو چه طور رايت كنم؟؟

internet1
16-10-2005, 17:12
با سلام
يه سي دي گيرم اومده يعني توي رو در واسي افتادم گفتم قفلش رو مي شکنم
اسمش هست سي دي : red ور نرم افزار و سرگرمي و ... يه چيزي توي مايه هاي برگ سبز قديمي
اين تبليغ اين سي دي و تصاوير سي دي اصل اون هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب کاربران محترم تصوير قفل اين سي دي رو هم در زير گذاشتم يه پوشه هست به نام look که در تصوير زير ملاحظه مي کنيد و وقتي روي اون کليک مي کنيم اين پيغام که شما در تصوير ملاحظه مي کنيد مي ده ضمناً هيچ کدوم از برنامه هاي داخل اين سي دي رو نمي شه کپي کرد فقط مي شه نصب کرد تصوير زير رو ببنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر پاسخ شما دوستان عزيز هستم
با تشکر
ادمين شيراز آي تي

sa3er
17-10-2005, 00:33
سلام؛
برنامه Clone CD کار شما رو راه ننداخت؟
همونطور که ميدونيد اين برنامه به جز مواردی بسيار نادر قادر به کپی برداری از محتويات سی دی های قفل دار هست.

saman_uv
17-10-2005, 00:48
از ورژنهای قدیمی کلون استفاده کن ببین میشه یا نه لینکه ورژنهای قدیمیشم نوید چند روز قبل گذاشته بود

Mehdi_Best
17-10-2005, 08:19
سلام
من خودم اطلاعي در مورد اين سي دي و چگونگي كپي از آن ندارم اما كاملا يادمه كه در مورد اين سي دي يكي دو تاپيك قبلا زده شده بود و فكر كنم يه روش هايي براي كپي آن گفته شده بود.

مهمان
20-10-2005, 16:28
سلام

من این سی دی را از نزدیک دیدم و طرز قفلش هم می دونم چگونه هست.
این سی دی وقتی در سیستم قرار میگیره اجازه ورود به فولدرهایش را ندارید.
فکر می کنم یه نوع crypt شده است.
و اما تنها راه:
باید توسط برنامه Iso Buster محتویات سی دی را باز کنید و روی هارد extract کنید.
سپس دوباره آن را از روی هارد رایت کنید.

دوستان توجه داشته باشند که برنامه Iso Buster که همگی می شناسیم واقعا برنامه مفیدی در این زمینه می باشد.
البته کار اصلی iso Buster نمایش sessionهای سی دی هست ولی در کل واقعا برنامه عالی هست.

موفق باشید

'POP'
21-10-2005, 08:27
امير جان راهنماييت مفيد بود.قبلا كه يكنفر گفته بود با ايزو بوستر ميشه قفل سي دي رو باز كرد ، باور نكرده بودم. :laughing:

Lord_theOne
21-10-2005, 10:13
ISO
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hippo
21-10-2005, 12:05
من با برنامه BlindWrite از این سی دی یه ایمیج رو هارد گرفتم بعد رایتش کردم
البته این مال ورژنیش بود که قفل حجمی داشت
به احتمال زیاد کارت با یه ایمیج گرفتن راه میفته