PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش: پیدا کردن درایورهای سخت افزاری ویندوز برای لپ تاپ

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

_ermia
22-08-2010, 14:35
همچنین اون قسمتی که با دست صفحه بالا و پایین میره هم غیر فعال شده
اینو متوجه نشدم یعنی چی، قسمتی که با دست صفحه بالا و پایین میره؟ تاچ پد؟

mansour5550
22-08-2010, 23:34
سلام دوست من ، منظورم سمت راست قسمتی هست که به جای موس ازش استفاده میشه که باهاش میشه صفحه ها رو زیرو بالا برد در ضمن یه فکری واسه بلوتوثم هم بکن مرسی

_ermia
23-08-2010, 00:04
سلام دوست من ، منظورم سمت راست قسمتی هست که به جای موس ازش استفاده میشه که باهاش میشه صفحه ها رو زیرو بالا برد در ضمن یه فکری واسه بلوتوثم هم بکن مرسی

اسکرال های تاچ پد،
خب درایور تاچ پد رو نصب نکردید حتما؟
اینو باید نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای بلوتوث اون روشی که گفتم تست کردید؟ منظورم روش تاپیک يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار هست، اونو امتحان کردید؟ من چندبار از این برنامه کمک گرفتم،خیلی خوب بوده

mansour5550
23-08-2010, 01:18
راستشو بخوای اون برنامه فکر کنم درایورهایی رو پیدا میکنه که هنوز نصب نشدن ولی برای من توی قسمت Divice Manager اون آیکون مثلث زرد رنگ نیست و نمیدونم چرا ؟ احتمالا درایور بلوتوثم نصب هست ولی یه برنامه ای میخواد که با اون اجرا بشه نمیدونم والا در ضمن ممنون بابت کمک به من دوست گرامی...

_ermia
23-08-2010, 01:33
خواهش می کنم، خوشحال میشم تو حل مشکل دوستان سهیم باشم اگه بتونم
برای بلوتوث حدس میزنم یه درایوری نصب کردید؟ اینطور نیست؟ مثلا درایور ویستا رو تست نکردید؟
برنامه جانبی برای بلوتوث نیاز نیست، وقتی درایورش نصب میشه، با زدن دکمه بلوتوث رو لپ تاپتون، فعال میشه و میشه فایل فرستاد و دریافت کرد (حداقل لپ تاپ هایی که من دیدم اینطوری بودن)
اما یه کار دیگه هم میشه کرد اینکه از برنامه IVT BlueSoleil استفاده کنید:

اگه درایوری نصب نکردید برای بلوتوث، این برنامه رو از اینجا بگیرید و نصب کنید:

اگه هم درایوری نصب کردید قبلا، حتما ریمووش کنید و تمام فایلهاش رو پاک کنید، بعد اون برنامه رو نصب کنید.

Alireza.M67
23-08-2010, 14:16
من یه لپتاپ Compaq دارم .
کارت گرافیک : 4200 HD مارک ATi
تازه ویندوز عوض کردم یه 7 32 بیت ریختم .
ولی درایور کارت گرافیکم نصب نمیشه .
یعنی نصب میشه ولی تغییری نمیکنه ...
چیکار کنم ؟:41:

_ermia
23-08-2010, 15:41
من یه لپتاپ Compaq دارم .
کارت گرافیک : 4200 HD مارک ATi
تازه ویندوز عوض کردم یه 7 32 بیت ریختم .
ولی درایور کارت گرافیکم نصب نمیشه .
یعنی نصب میشه ولی تغییری نمیکنه ...
چیکار کنم ؟:41:

درایور برای سون داره کارت گرافیکتون؟ از کجا دانلود کردید؟
خب 2 تا کار میشه کرد:
1- درایور کارت گرافیکتون برای ویستا 32 بیتی رو دارید؟ اگه دارید که امتحان کنید ببینید به روش زیر میتونید برای سون سازگارش کنید:

2- ببینید روش زیر درایوری پیدا میکنه برای کارت گرافیکتون:
يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار

Alireza.M67
23-08-2010, 19:41
درایور برای سون داره کارت گرافیکتون؟ از کجا دانلود کردید؟
خب 2 تا کار میشه کرد:
1- درایور کارت گرافیکتون برای ویستا 32 بیتی رو دارید؟ اگه دارید که امتحان کنید ببینید به روش زیر میتونید برای سون سازگارش کنید:

2- ببینید روش زیر درایوری پیدا میکنه برای کارت گرافیکتون:

داداش هیچ کدوم جواب نمیدن .
از خود سایت ati درایور وینوز 7 رو گرفتم ولی بازم نمیشه .
یعنی نصب میشه ولی تفاوتی ایجاد نمیشه و حتی تم شفاف رو نمیشه گذاشت .
وقتی هم که میخوای بازیهای ویندوز رو انجام بدی میگه hardware accelerator رو باید روشن کنی که نمیدونم کجاست .
در ضمن پنجره ی catalyst center هم اصلا باز نمیشه .

_ermia
23-08-2010, 23:11
داداش هیچ کدوم جواب نمیدن .
از خود سایت ati درایور وینوز 7 رو گرفتم ولی بازم نمیشه .
یعنی نصب میشه ولی تفاوتی ایجاد نمیشه و حتی تم شفاف رو نمیشه گذاشت .
وقتی هم که میخوای بازیهای ویندوز رو انجام بدی میگه hardware accelerator رو باید روشن کنی که نمیدونم کجاست .
در ضمن پنجره ی catalyst center هم اصلا باز نمیشه .

من تو سایت ATI رفته بودم، اما برای سری 4200 کارت گرافیگ لپ تاپ، درایوری ندیدم برای سون
من فکر میکنم کارت گرافیک شما سون رو ساپورت نمیکنه، تو 2 تا فروم خارجی دیدم که مدل کارت گرافیکشون مثل مال شما بود و مشکل داشتن
من سعی کردم مطلبی پیدا کنم در این مورد اما متاسفانه چیزی به درد بخوری پیدا نکردم
اگه مثلا ارروری چیزی میداد موقع نصب، باز میشد از روی متن اررور به مطالبی رسید، اما الان یکمی سخته
مدل دقیق لپ تاپتون رو بگید، شاید از این طریق بشه به نتیجه ای رسید تو انجمن های HP

Alireza.M67
24-08-2010, 00:03
من تو سایت ATI رفته بودم، اما برای سری 4200 کارت گرافیگ لپ تاپ، درایوری ندیدم برای سون
من فکر میکنم کارت گرافیک شما سون رو ساپورت نمیکنه، تو 2 تا فروم خارجی دیدم که مدل کارت گرافیکشون مثل مال شما بود و مشکل داشتن
من سعی کردم مطلبی پیدا کنم در این مورد اما متاسفانه چیزی به درد بخوری پیدا نکردم
اگه مثلا ارروری چیزی میداد موقع نصب، باز میشد از روی متن اررور به مطالبی رسید، اما الان یکمی سخته
مدل دقیق لپ تاپتون رو بگید، شاید از این طریق بشه به نتیجه ای رسید تو انجمن های HP

من وقتیکه لپتاپ رو خریدم روش 7 نصب بود و همه چیش کار میکرد .
مدل لپتاپم CQ41 هست .
درایورش رو هم از اینجا گرفتم :

تو قسمت اول notebook graphic
دومی Radeon
سوم 4*** hd
وآخر windowa 7 32 bit رو انتخاب کردم .
یه درایور 60 مگی اومد که دانلودش کردم ولی بازم نشد .
بدبختی اینجاست که از مالزی خریدمش و سی دی درایور هاش نیست و فقط سی دی User guide توش هست .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن : از این که کمکم میکنی ممنونم .:10:

_ermia
24-08-2010, 01:34
من وقتیکه لپتاپ رو خریدم روش 7 نصب بود و همه چیش کار میکرد .
مدل لپتاپم CQ41 هست .
درایورش رو هم از اینجا گرفتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو قسمت اول notebook graphic
دومی Radeon
سوم 4*** hd
وآخر windowa 7 32 bit رو انتخاب کردم .
یه درایور 60 مگی اومد که دانلودش کردم ولی بازم نشد .
بدبختی اینجاست که از مالزی خریدمش و سی دی درایور هاش نیست و فقط سی دی User guide توش هست .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاش دنباله مدل لپ تاپتون رو هم میگفتید، چون دیدم CQ41 خیلی زیر شاخه داره، 210TU، 202TX و .....
من 2 تا درایور پیدا کردم، اولیش برای سری 4200 هست، اما تو تاپیکی تو انجمن hp که لینکش رو میذارم آخر صحبت هام، کسی که CQ41 داشته، این درایور رو گفته که براش کار نکرده:

اما این دومی ننوشته برای سری 4200 اما باز تو همون تاپیک از این درایور نام برده، نمیدونم حالا برای لپ تاپ شمام هست یا نه:

اینم لینک اون تاپیک (2 تا پست آخر):

اولی 112، دومی 186 مگ حجم دارند، امیدوارم مشکل سرعت و دانلود نداشته باشید
اگه هم اسم لپ تاپتون بعد از CQ41، ادامه ای هم داره، بگید شاید بهتر بشه جستجو کرد

پ.ن : از این که کمکم میکنی ممنونم .:10:خواهش میکنم، ایشالا نتیجه بگیرید شرمنده نشیم

Alireza.M67
24-08-2010, 18:15
کاش دنباله مدل لپ تاپتون رو هم میگفتید، چون دیدم CQ41 خیلی زیر شاخه داره، 210TU، 202TX و .....
من 2 تا درایور پیدا کردم، اولیش برای سری 4200 هست، اما تو تاپیکی تو انجمن hp که لینکش رو میذارم آخر صحبت هام، کسی که CQ41 داشته، این درایور رو گفته که براش کار نکرده:

اما این دومی ننوشته برای سری 4200 اما باز تو همون تاپیک از این درایور نام برده، نمیدونم حالا برای لپ تاپ شمام هست یا نه:

اینم لینک اون تاپیک (2 تا پست آخر):

اولی 112، دومی 186 مگ حجم دارند، امیدوارم مشکل سرعت و دانلود نداشته باشید
اگه هم اسم لپ تاپتون بعد از CQ41، ادامه ای هم داره، بگید شاید بهتر بشه جستجو کرد

خواهش میکنم، ایشالا نتیجه بگیرید شرمنده نشیم

کاملش اینه :
compaq cq41 208au
اون اولی که هیچی ...
اون دومی رو توی خود سایت COMPAQ هم گیر اوردم.
اونو امشب تا سحر میزنم دانلود بشه ، امیدوارم کار کنه ...:10:
---------
میگم کار دنیا رو میبینی ؟ تا دیروز هر کی هر مشکل کامپیوتری پیدا میکرد میومد پیش من ، حالا خودم مثل خر تو گل گیر کردم (وای به روزی که بگندد نمک:31:)

Alireza.M67
25-08-2010, 03:47
این درایور هم کار نکرد .
دیگه واقعا نمیدونم باید چیکار کنم .
فکر کنم آخرش مجبور شم ویستا بریزم .

ab100309
25-08-2010, 12:02
با سلام
از دوستان و اساتیدی که در زمینه لپ تاپ ها اطلاعات دارم خواهشمندم من را راهنمایی فرمایند
من چند وقتی هست که یک لپ تاپ اچ پی مدل hp pavillion dv3 2270ev خریداری کرده ام و ویندوز 7 64 بیتی آن را از نوع خانگی به آلتیمیت 64 بیتی تغییر دادم ولی پس از نصب ویندوز جدید ، اغلب درایور ها شناسایی نشد و من با مراجعه به آدرس زیر تمام نرم افزارها و درایور های آن را دانلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی هیچکدام از درایور ها نصب نمی شود و پس از اجرای هر درایور ، 2 خطای زیر به ترتیب ظاهر میگردد

1st. window says: The filename, directory name, or volume label syntax is incorrect

2nd window says: Unable to open the self-extracting executable file. The file is locked or in use by another process. The installation will terminate

خواهشمندم در صورتیکه شخصی اطلاعاتی جهت حل مشکل اینجانب دارد در همینجا پیام گذاشته یا به آدرس ایمیلم ، ایمیل بزنید
niroomandi.abbas@pidec.com
متشکرم
نیرومندی:41:

_ermia
25-08-2010, 16:48
فکر کنم آخرش مجبور شم ویستا بریزم .

آخه نمیشه که نشه! اصلا ویندوزهای تعریف شده تو سایت Hp برای مدل لپ تاپ شما فقط سونه (32هم و 64 هم بیتی)
البته نه اینکه ویستا نصب نشه، منظورم اینه که وقتی فقط درایورهای سون رو گذاشته یعنی بهترین حالت براش نصب سونه دیگه
تو فروم HP سوال گذاشتم، شاید کسی جواب بده

one-boy
27-08-2010, 15:18
سلام
من یک ایسر 5741 دارم.درایورهاش رو از سایت ایسر کپی کردم و نصب کردم همه کار میکنند اما بلوتوث رو وقتی از توی استارت منو روش کلیک میکنم اتفاق خاصی نمیفته.باید چکار کنم؟ویندوز هفت 64 بیتی.
مرسی.

_ermia
27-08-2010, 16:32
با سلام
از دوستان و اساتیدی که در زمینه لپ تاپ ها اطلاعات دارم خواهشمندم من را راهنمایی فرمایند
من چند وقتی هست که یک لپ تاپ اچ پی مدل hp pavillion dv3 2270ev خریداری کرده ام و ویندوز 7 64 بیتی آن را از نوع خانگی به آلتیمیت 64 بیتی تغییر دادم ولی پس از نصب ویندوز جدید ، اغلب درایور ها شناسایی نشد و من با مراجعه به آدرس زیر تمام نرم افزارها و درایور های آن را دانلود کردم

ولی هیچکدام از درایور ها نصب نمی شود و پس از اجرای هر درایور ، 2 خطای زیر به ترتیب ظاهر میگردد

1st. window says: The filename, directory name, or volume label syntax is incorrect

2nd window says: Unable to open the self-extracting executable file. The file is locked or in use by another process. The installation will terminate

خواهشمندم در صورتیکه شخصی اطلاعاتی جهت حل مشکل اینجانب دارد در همینجا پیام گذاشته یا به آدرس ایمیلم ، ایمیل بزنید
niroomandi.abbas@pidec.com
متشکرم
نیرومندی:41:

یه دوستی مشکلی شبیه مشکل شما داشتند بعد از نصب سون،
کاری که کردند این بوده که اون پارتیشنی که سون رو میخواسته نصب کنه، delete کرده و دوباره پارتیشن رو ساخته
اینطوری مشکلش حل شده
نمیدونم برای شما هم جواب میده یا نه

Alireza.M67
27-08-2010, 20:28
کاری که کردند این بوده که اون پارتیشنی که سون رو میخواسته نصب کنه، delete کرده و دوباره پارتیشن رو ساخته
اینطوری مشکلش حل شده

ملت چه کارایی بلدن .:31:
اگه این کارو بکنم واسه اون یکی پارتیشنم که مشکلی پیش نمیاد ؟
آخه من تجربه ی تلخ پاک شدن همه ی پارتیشن هامو یه بار داشتم ، به هیچ قیمتی حاضر نیستن این تجربه رو دوباره تکرار کنم .

ab100309
28-08-2010, 11:09
اینطوری مشکلش حل شده
دستت درد نکنه من این کار را هم کردم (چندین بار) ولی جواب نگرفتم. بهر حال متشکرم

one-boy
28-08-2010, 13:49
سلام
من یک ایسر 5741 دارم.درایورهاش رو از سایت ایسر کپی کردم و نصب کردم همه کار میکنند اما بلوتوث رو وقتی از توی استارت منو روش کلیک میکنم اتفاق خاصی نمیفته.باید چکار کنم؟ویندوز هفت 64 بیتی.
مرسی.
واقعآ جالبه.انگار کسی اینجا اصلآ من رو نمیبینه!!

_ermia
28-08-2010, 14:55
واقعآ جالبه.انگار کسی اینجا اصلآ من رو نمیبینه!!

پست اضافی ندید، کسی بلد باشه جواب میده

من سرچ کردم، مورد خاصی ندیدم که این مشکل رو داشته باشند که بتونه کمکی کنه،
شما تو Devive Manager برید ببینید بلوتوث روش علامت تعجب زردرنگ هست یا اینکه نشون میده که درست نصب شده؟

بعدم از منوی استارت چیزی نمیاد یعنی چی؟ مگه برای بلوتوث دکمه ای چیزی رو لپ تاپتون نیست؟ دکمه رو بزنید باید فعال بشه دیگه
البته من ایسر نداشتم، شاید تو ایسر متفاوته
ویندوزتون قبلا چی بوده؟ رو اون بلوتوث درست کار میکرده؟
لینکی رو هم که درایور بلوتوث رو دانلود کردید بگید
مدل دقیق لپ تاپتون همون 5741 هست؟ آخرش مثلا حرف G نداره؟

_ermia
28-08-2010, 15:26
ملت چه کارایی بلدن .:31:
اگه این کارو بکنم واسه اون یکی پارتیشنم که مشکلی پیش نمیاد ؟
آخه من تجربه ی تلخ پاک شدن همه ی پارتیشن هامو یه بار داشتم ، به هیچ قیمتی حاضر نیستن این تجربه رو دوباره تکرار کنم .

البته این روش رو برای جناب ab100309 گفتم، اما راستش من خودم 2بار این کار رو کردم، یه بار مشکلی پیش نیومد، (فکر کنم برای یکی از دوستام انجام دادم)
اما یه بار واسه خودم که کردم، همه پارتیشن ها نه، اما پارتیشن کنار اونی که delete کردم اطلاعاتش نمیدونم کجا رفت! :13:
به نظرم اگه بین پارتیشن ها فضای هرزی قرار داده بشه، شاید موقع دستکاری هر پارتیشن، مشکلی برای پارتیشن کناری ایجاد نکنه،مثلا 1 مگ آخر فضای هر پارتیشن رو جزو اون درایو قرار ندیم، البته نظر شخصیه، شایدم درست نباشه
دیگه این کارا یه خورده ریسک هم داره، اینجا بچه ها که راهنمایی میکنند فقط اطلاعاتی رو که فکر میکنند ممکنه کمکی کنه میگن، اما هیچوقت نمیشه تضمین داد که مشکلی پیش نمیاد

راستی جناب gorgnamaa، نمیدونم مشکل گرافیک رو چیکار کردید،اما اون فروم متاسفانه هیچ جوابی هنوز ندادند به پستم

Grand
28-08-2010, 20:18
سلام من دنبال درایور صدای Inspiron 1545 واسه ویندوز XP میگردم. توی سایت خود دل یک درایور واسش بود اما نصب نشد.
ممنون میشم اگه کمکم کنید...

_ermia
28-08-2010, 23:19
سلام من دنبال درایور صدای Inspiron 1545 واسه ویندوز XP میگردم. توی سایت خود دل یک درایور واسش بود اما نصب نشد.
ممنون میشم اگه کمکم کنید...

سلام
ببینید این کمکی میکنه:

one-boy
29-08-2010, 01:34
پست اضافی ندید، کسی بلد باشه جواب میده

من سرچ کردم، مورد خاصی ندیدم که این مشکل رو داشته باشند که بتونه کمکی کنه،
شما تو Devive Manager برید ببینید بلوتوث روش علامت تعجب زردرنگ هست یا اینکه نشون میده که درست نصب شده؟

بعدم از منوی استارت چیزی نمیاد یعنی چی؟ مگه برای بلوتوث دکمه ای چیزی رو لپ تاپتون نیست؟ دکمه رو بزنید باید فعال بشه دیگه
البته من ایسر نداشتم، شاید تو ایسر متفاوته
ویندوزتون قبلا چی بوده؟ رو اون بلوتوث درست کار میکرده؟
لینکی رو هم که درایور بلوتوث رو دانلود کردید بگید
مدل دقیق لپ تاپتون همون 5741 هست؟ آخرش مثلا حرف G نداره؟
ممنون از راهنمایی شما.حداقل آدم دلگرم میشه که کسی دنبال حل کردن مشکلش هست.مشکل حل شد باید دو دکمه FN و F3 رو میزدم!!(چیکار کنم خوب من خیلی مبتدی هستم!)

Grand
29-08-2010, 06:02
سلام
ببینید این کمکی میکنه:

آقا دستت طلا، کارت خیلی درسته... :40:

میتونی درایو وایرلسش رو هم برام بذاری؟

_ermia
29-08-2010, 15:04
آقا دستت طلا، کارت خیلی درسته... :40:

خواهش میکنم، قابلی نداشت
خوشحال میشم وقتی پستی که میذارم به کار کسی میاد

میتونی درایو وایرلسش رو هم برام بذاری؟

این لینک کل درایورهای xp برای لپ تاپ شما هستش، گفتم شاید درایور دیگه ای هم احتیاج داشته باشید، دیگه معطل جواب نشید:

موفق باشید

Grand
30-08-2010, 03:00
خواهش میکنم، قابلی نداشت
خوشحال میشم وقتی پستی که میذارم به کار کسی میاد

این لینک کل درایورهای xp برای لپ تاپ شما هستش، گفتم شاید درایور دیگه ای هم احتیاج داشته باشید، دیگه معطل جواب نشید:

موفق باشید

از من کاری جز تشکر بر نمی‎یاد، انشالله اجرت با خدا که کار مردم رو راه میندازی...:40:

Alireza.M67
30-08-2010, 20:04
راستی جناب gorgnamaa، نمیدونم مشکل گرافیک رو چیکار کردید،اما اون فروم متاسفانه هیچ جوابی هنوز ندادند به پستم

نشد .
ویستا هم ریختم نشد ...:41:

wahedi_mohammad
30-08-2010, 23:46
سلام دوستان
به درایور هارد ساتا لپ تاپ توشیبا مدل
toshiba l650-11f
نیاز داشتم چون میخواستم ویندوز xp نصب کنم وهارد اونو نمیشنات ومیخوام ویندوز سون اصلیش از بین نره
ممنون

_ermia
31-08-2010, 01:15
سلام دوستان
به درایور هارد ساتا لپ تاپ توشیبا مدل
toshiba l650-11f
نیاز داشتم چون میخواستم ویندوز xp نصب کنم وهارد اونو نمیشنات ومیخوام ویندوز سون اصلیش از بین نره
ممنون

سلام
مشکل این که هارد رو نمیشناسه برای نصب xp تو تاپیک زیر توضیح داده شده:
نصب ویندوز XP بروی لپ تاپ ها با چیپست Intel ICHXM و کنترلر Intel Matrix mass Storage

برای این مورد هم که میخواید ویندوز اصلیتون که سونه بمونه و بعد xp نصب کنید، فکر کنم دچار مشکل بشید (بوت سون پاک بشه)، تاپیک زیر رو هم یه مطالعه بفرمایید (البته برای ویستا هست، اما در مورد سون هم دوستان سوال پرسیدند):
نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

bmireza
31-08-2010, 20:00
با سلام دوستان یکی لطفا کمک کنه درایور گرافیک زیر را پیدا کنم ممنون از شما

Sony FW590 VGA Driver for win XP 32bit

_ermia
31-08-2010, 22:06
با سلام دوستان یکی لطفا کمک کنه درایور گرافیک زیر را پیدا کنم ممنون از شما

Sony FW590 VGA Driver for win XP 32bit

سلام
از این روش استفاده کنید:

mrt619rko
04-09-2010, 22:16
درایور AW310j رو میخواستم .. XP !!
کارم گیره .. خواهشا اگه هست بزارین !
ممنون

_ermia
04-09-2010, 23:23
درایور AW310j رو میخواستم .. XP !!
کارم گیره .. خواهشا اگه هست بزارین !
ممنون

متاسفانه تو جستجوها، برای xp درایوری ندیدم،
از روش این تاپیک کمک بگیرید ببینید کمکی میکنه:

یا به طریقی که در پست اول گفته شده عمل کنید:

برای دستری به درایورهای دانگرید شده برای XP میتوانید به سایت سونی آسیا رجوع کنید
با تایپ کردن بخشی از مدل مثلا اگر SZ 740 دارید تایپ کنید در فیلد Search Model : VGN-SZ و کمی بایستید تا پنجره ای باز شود و با انتخاب مدلی که حرف اولش مطابق یا بالاتر از مدل شما باشد وارد بخش دانلود و درایور های ارائه شده XP این مدلها را دانلود و استفاده کنید ... و چون سری تولیدی یکی هست مشکلی نحواهید داشت چون برای تمامی بخش ها Windows XP Downgrade Drivers and Applications for فعال است

mrt619rko
05-09-2010, 12:56
ممنون عزیز ، امتحان میکنم !
درایور گرافیک برای XP مدل Dell Inspiron Mini 1018 رو میخواستم .. میشه ببینین هست یا نه ؟
_ermia
05-09-2010, 13:49
ممنون عزیز ، امتحان میکنم !
درایور گرافیک برای XP مدل Dell Inspiron Mini 1018 رو میخواستم .. میشه ببینین هست یا نه ؟
مدل کارت گرافیکش Intel® Graphics Media Accelerator 3150 هست؟
از لینک زیر بگیرید برای XP-32 bit:

ali1852
05-09-2010, 20:41
اقایون من دیشب یه ان 5010 خریدم یه ایکس پی نصب کردم به غیر از گرافیک و صدا همه چیزش رو نصب کردم اما یوهو لپتاپ خاموش شد و وقتی روشن میخوام بکنم یه بوق مکرر میزنه و تصویر صفحه نمیاد کسی نمیدونه چش شد؟؟؟؟کسی درایور صدا برای ایکس پی داره؟؟؟گرافیم هم دارین بزارین ...اما اول کمک کنید ببنیم چیش ترکیده فردا ببریمش تعمیرگاه

_ermia
05-09-2010, 23:19
برای درایورها از روش يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار کمک بگیرید:

برای مشکلی هم که پیش اومده در بخش سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری مطرح کنید:

لطفعلی خان قاجار
06-09-2010, 00:29
سلام
خسته نباشین
میگم که چرا برا وایو رو نذاشتین ؟
بعد یه سوال دیگه دکمه fn لب تاب من کار نمیده چیکار باید بکنم ؟؟؟
ممنون

hamidarr
06-09-2010, 00:35
سلام به همه دوستان کسی میدونه درایور لپ تاپ سونی وایو مدل EA25fx را برای ویندوز 7 32 بیتی از کجا میشه گرفت؟

bahahs
06-09-2010, 15:00
دوستان
وایرلس لپتاپ 1525 دل مشکل داره
نصب میشه اما پیدا نمیکنه

تجربه ای نیست؟

_ermia
06-09-2010, 18:44
سلام
خسته نباشین
میگم که چرا برا وایو رو نذاشتین ؟
بعد یه سوال دیگه دکمه fn لب تاب من کار نمیده چیکار باید بکنم ؟؟؟
ممنون

سلام
چی رو برای وایو نذاشتیم؟!
برای دکمه های Fn هم باید برنامه Vaio Lunacher رو نصب کنید، مدل لپ تاپ رو نگفتید، خودتون از لینک زیر مدل لپ تاپ رو پیدا کنید، سیستم عامل رو انتخاب کنید و برنامه رو بگیرید و نصب کنید:

سلام به همه دوستان کسی میدونه درایور لپ تاپ سونی وایو مدل EA25fx را برای ویندوز 7 32 بیتی از کجا میشه گرفت؟

سلام
این تاپیک رو بخونید:

يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار کمک

دوستان
وایرلس لپتاپ 1525 دل مشکل داره
نصب میشه اما پیدا نمیکنه

تجربه ای نیست؟

اگه مطمئنید درایور رو درست دانلود و نصب کردید، تو بخش سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری سوالتون رو بپرسید:

freeamin
07-09-2010, 12:48
سلام ...

آقا ما یه مشکل پیدا کردیم لپ تاپم VAIO FW-198u ویندوزش رو عوض کردم سون ریختم بعده یه مدت درایو سیدی حذف شده ...

درایورشم تو سایت Suport.vaio نیستش . البته واسه ویستا داره اما سون نه ... یه کمکی بکنید مشکلم حل شه خواهشن ...

_ermia
07-09-2010, 13:21
سلام ...

آقا ما یه مشکل پیدا کردیم لپ تاپم VAIO FW-198u ویندوزش رو عوض کردم سون ریختم بعده یه مدت درایو سیدی حذف شده ...

درایورشم تو سایت Suport.vaio نیستش . البته واسه ویستا داره اما سون نه ... یه کمکی بکنید مشکلم حل شه خواهشن ...

سلام
خب شما از روش سازگار کردن درایور ها برای سون استفاده کنید ببینید کارتون راه میافته:

freeamin
07-09-2010, 14:09
سلام
خب شما از روش سازگار کردن درایور ها برای سون استفاده کنید ببینید کارتون راه میافته:

آره نشد ... تو DOS سیدی بوتیبل میاد بالا قشنگ کار میکنه تو محیط ویندوز تعطیل میشه ... درایور ویستا و

Troubleshoot هم امتحان کردم بازم نشد ...

_ermia
07-09-2010, 18:23
آره نشد ... تو DOS سیدی بوتیبل میاد بالا قشنگ کار میکنه تو محیط ویندوز تعطیل میشه ... درایور ویستا و

Troubleshoot هم امتحان کردم بازم نشد ...

این لینک رو ببینید:

برای مشکل CD/DVD Write تو ویندوز سون، 3 تا راه حل گفته، شاید کمکی کنه

gomnam23
07-09-2010, 19:55
درود

درایو مودم vostro 1510 رو می خواستم واسه XP

پست اول کمکی نهم نکرد

_ermia
07-09-2010, 20:37
درود

درایو مودم vostro 1510 رو می خواستم واسه XP

پست اول کمکی نهم نکرد

سلام
این لینک درایور مودم برای xp:

اگه درایور دیگه ای هم خواستید، لینک زیر صفحه مربوط به کل درایور های لپ تاپتون هست،اول از بخش Operating system، سیستم عامل رو مشخص کنید، تا درایور های مربوط به اون سیستم عامل رو بیاره:

freeamin
08-09-2010, 08:42
این لینک رو ببینید:

برای مشکل CD/DVD Write تو ویندوز سون، 3 تا راه حل گفته، شاید کمکی کنه

رفیق دمت گرم ردیف شد تشکر ...

دوستانی که به این مشکل بر خوردن از Step 2 استفاده کنن نتیجه میگیرن ...

Rosy Heart
10-09-2010, 02:25
سلام دوستان
من درایور ویندوز اکس پی رو برای لب تاب MSI EX630X می خواستم
لطفا کمکم کنید
ممنون

_ermia
11-09-2010, 16:53
سلام دوستان
من درایور ویندوز اکس پی رو برای لب تاب MSI EX630X می خواستم
لطفا کمکم کنید
ممنون
سلام

mhyas
13-09-2010, 13:50
درایور فعال سازی کلید fn لپ تاپهای سونی vaio سری fz

saam_metal5
15-09-2010, 09:33
سلام دوستان شرمنده من درایور گرافیک و کارت صدای لپ تاپ سونی مدل PCG-8E2N رو میخواستم خیلی قدیمیه تو سایتها گشتم ندیدم اگه میشه لینک هاشو برام بذارین:5:ممنون میشم

_ermia
15-09-2010, 12:08
سلام
شما از روشی که تو پست قبلیم گفتم استفاده کنید

bahahs
16-09-2010, 19:39

دوست عزیز میتونید کمی بیشتر در مورد این برنامه توضیح بدید
من نصب کردم اما اونی که میخواستم پیدا نکرد

دوستان از کجا میشه فهمید اونایی که تو device manager به صورت unknown device زده برای کدوم قسمت هست
در ضمن یک درایور به درد بخور برای صدای hp dv5-1135 نیومد نه؟

ممنون

_ermia
16-09-2010, 20:27
دوست عزیز میتونید کمی بیشتر در مورد این برنامه توضیح بدید
من نصب کردم اما اونی که میخواستم پیدا نکرد

دوستان از کجا میشه فهمید اونایی که تو device manager به صورت unknown device زده برای کدوم قسمت هست
در ضمن یک درایور به درد بخور برای صدای hp dv5-1135 نیومد نه؟

ممنون

تو تاپیک مربوط بهش، جناب H@mid-Vista مفصل توضیح دادند
برای سخت افزارهایی هم که شناخته نشدن، هم نرم افزار هست هم روش دستی
(البته فکر میکنم برنامه ای که جناب H@mid-Vista تو اون تاپیک معرفی کرده بودند، امکان شناسایی سخت افزارهای ناشناخته رو هم داشت)
اما به هر حال، برای روش دستی باید روی اون سخت افزاری که علامت زرد رنگ داره، رایت کلیک و Properties رو انتخاب کنید، چیزی شبیه PCI\VEN_1217&DEV_7130&SUBSYS_012F1025&REV_01 (برای مثال) میبینید که از روی Vendor و device id میتونید سخت افزار رو شناسایی کنید، حالا اینکه از روی این دو مورد چطوری شناسایی کنید، لینک زیر کامل توضیح داده:

برای نرم افزار هم این برنامه رو تست کنید ببینید چطوره، اون طور که تو عکس نشون داده، علاوه بر شناسایی سخت افزار های ناشناخته، میتونه تو پیدا کردن درایور هم کمک کنه ( خودم تست نکردم):
حدود 1 مگ هست

در مورد صدا هم، این لینک درایور های لپ تاپ شماست (البته ادامه مدلی که گفتید باید ee داشته باشه نه؟ چون مدل dv5-1135 به تنهایی رو پیدا نکردم):

10nili
17-09-2010, 21:46
سلام دوستان من لب تاب دل مدل استدیو 1558 دارم درایور را نصب کردم ولی وبکم اش فعال نشده ودکمه fn کار نمی کند لطفا کمکم کنید

mrt619rko
18-09-2010, 19:02
خسته نباشید !
درایور 32 بیت (کارت گرافیک) برای ویندوز سون Dell Inspiron N5010 رو میخواستم !
خواهشا اگه هست بزارین !
64 بیتش رو سایت Dell هست ولی من 32 بیت میخوام
ممنون 

_ermia
21-09-2010, 01:09
سلام دوستان من لب تاب دل مدل استدیو 1558 دارم درایور را نصب کردم ولی وبکم اش فعال نشده ودکمه fn کار نمی کند لطفا کمکم کنید
سلام
برای وب کم، تو یاهو مسنجر کار میکنه؟ یعنی از منوی Messenger گزینه View My Webcam رو که میزندید، خودتون رو میبینید؟ اگه خودتون رو میبینید که درایورش نصبه و اگه برای استفاده از وب کم تو محیط ویندوز دنبال نرم افزارید، برنامه زیر رو دانلود و نصب کنید:

اما اگر تو یاهو مسنجر خودتون رو تو وب کم نمیتونید ببینید، یعنی درایورش نصب نیست، شما اسم ویندوز و اینکه 32 بیتی هست یا 64 رو بگید تا درایورش رو براتون بذاریم در صورت امکان.
برای کار کردن Fn ها هم باید QuickSet رو نصب کنید.

خسته نباشید !
درایور 32 بیت (کارت گرافیک) برای ویندوز سون Dell Inspiron N5010 رو میخواستم !
خواهشا اگه هست بزارین !
64 بیتش رو سایت Dell هست ولی من 32 بیت میخوام
ممنون

سلامت باشید!
کارت گرافیکش اینتل هست دیگه؟
اینو تست کنید ببینید جواب میده:

mrt619rko
25-09-2010, 14:35
خسته نباشید !
درایور سون (7) 32 بیت VGN SR590GNB رو میخواستم !
توی سایت ساپورت سونی فقط سون 64 بیت هست !

_ermia
25-09-2010, 16:08
خسته نباشید !
درایور سون (7) 32 بیت VGN SR590GNB رو میخواستم !
توی سایت ساپورت سونی فقط سون 64 بیت هست !

متاسفانه من هم ندیدم جایی کسی 32 بیتیش رو گذاشته باشه
باید خودتون دونه دونه درایورهاشو پیدا کنید
شما از درایورهای 64 بیتی استفاده کنید، چون بعضی هاش با 32 بیتی مشترکه و نصب میشه
بعد برای اون درایورهایی که 64 بیتی براشون جواب نداد، 2 کار میتونید بکنید:
1- مدل دقیقشو باید بدونید و به سایت سازندش برید ببنیدی درایور 32 بیتی براش هست
مثلا مدل دقیق کارت گرافیکتون رو باید بدونید، بعد به سایت اون کارت گرافیک برید و باقی مسائل

2- یا از برنامه ای که تو تاپیک زیر راجع بهش توضیح داده شده استفاده کنید:

mrt619rko
26-09-2010, 14:19
32 بیت VPCF11DGX هم گیر نمیاد برای سون ؟؟ :41:
یه درایور Snazzi AV.DV هم هست درایور XP شو میخواستم ، پیدا میشه ؟ من هر چی گشتم بی فایده بود !

_ermia
27-09-2010, 11:49
32 بیت VPCF11DGX هم گیر نمیاد برای سون ؟؟ :41:
!

اینم مثل قبلی باید تک تک پیدا کنید متاسفانه (این لپ تاپ هایی که جدید هستن و تو سایت سازنده براشون درایور 32 بیتی یا مثلا درایورهای xp گذاشته نشده، خیلی خیلی کم پیش میاد که کسی درایور هاشو پیدا کرده باشه و برای استفاده دیگران جایی آپ کرده باشه و همرو یه جا گذاشته باشه، 2-3 بار پیش اومد که برای دوستان بتونم پیدا کنم اما متاسفانه برای مدل هایی که شما گفتید چیزی ندیدم)

یه درایور Snazzi AV.DV هم هست درایور XP شو میخواستم ، پیدا میشه ؟ من هر چی گشتم بی فایده بود

این سایتشه،:

اگه برای xp موجود باشه، باید تو قسمت ساپورت، گزینه درایور و دانلود پیدا کنید، البته احتیاج به رجیستر کردن تو سایتشون داره، اما ثبت نام عضو جدید خرابه و مشکل داره! (شاید درست بشه)
این لینک رو هم ببینید:

تو قسمت دانلود یه فایل گذاشته شده برای، ببنید به درد میخوره (با اینکه نوشته شده Snazzi* AV.DV Driver & Software for 2000/XP اما به نظر نمیاد درایور باشه!)
البته برای ایک کارت ویدئو و کپچر، تو بخش مربوط به خودش سوال بپرسید بهتره.

mrt619rko
27-09-2010, 16:26
ممنون بابت جواب ..
من درایور XP VGN SR590GNB رو روی Seven 32bit تست کردم جواب داد و مشکلم حل شد !
ولی این VPCF11DGX درایور XP هم نداشت متاسفانه ..
اون snazzi هم هیچ جا پیدا نمیشه جز خود سایتش که ثبت نام کردن توش کار حضرت فیله ..
بازم تشکر میکنم ..
موفق باشی :11:

mahdi bg
28-09-2010, 18:04
سلام

من توی سایت دل هر کار کردم نتونستم داریور بلوتوث رو پیدا کنم
بای مدل inspiron 1564 می خواستم

ممنون

mehdi_pro2
04-10-2010, 08:41
سلام

من درایور مودم dial up لپ تاب hp مدل pavailion dv7-1210edرو میخواستم.(win 7 32b)
خودم گشتم ولی نتونستم پیداش کنم.

ممنون.......

vanish
04-10-2010, 22:35
سلام
من برای اولین بار میخوام ویندوز لپ تاپ رو عوض کنم
حالا اول میخواستم یا سیستم دسکتاپم درایورهاشو دانلود کنم ولی وقتی میرم توی قسمت دانلود برای هر قطعه چندجور درایور داره با چند برند مختلف!!نمیدونم کدومشو دانلود کنم! بعدشم که میخوام دانلود کنم یه فایل 9 کیلوبایتی دانلود میکنه و دیگر هیچ!!
چیکار کنم؟
لپ تاپم DELL 1520 هستش

mrt619rko
06-10-2010, 13:18
سلام
آقا این کارت DVR رو کسی درایور و نرم افزار ازش داره ؟
PCI6140-AA33PC G

omidshsh
06-10-2010, 17:38
درایور وایرلس برای DELL INSPIRON 5010 ویندوز 7 32 بیت
توی سایت واسه 64 بیت گذاشته

majid_3ma
07-10-2010, 10:18
درایور وایرلس برای DELL INSPIRON 5010 ویندوز 7 32 بیت
توی سایت واسه 64 بیت گذاشته
همون 64 بیت روش نصب میشه دوست عزیز

Iman Bala
07-10-2010, 19:03
دوستان سلام
من یک SONY AR720 دارم که ویستا روش بوده الان که 7 نصب کردم یک سری مشکلات دارم
1. وب کمش کار نمی کنه . اصلاً پیداش نمی کنه ...:18:
2. دکمه های Fn هم کار نمیکنه :41:
راهنمایی بفرمایید اصلاً درایور هاش موجود هست یا اصلا موجود نیست خودمو خسته نکنم :13:

saeedhaeri
07-10-2010, 19:27
سلام و تشکر از اساتید محترم
دوستان من یک لپتاپ Dell Inspiron N5010 خریدم ولی کارخوان و تاچ پدش البته قسمت اسکرول تاچ پد کار نمیکه و تنظیمات اون هم روی قسمت ماوس کنترل پنل دیده نمیشه. لطفا کمک کنید. :13:
ویندوزم Windows 7 Ultimate 64Bit هست. ممنون

_ermia
09-10-2010, 12:06
سلام

من توی سایت دل هر کار کردم نتونستم داریور بلوتوث رو پیدا کنم
بای مدل inspiron 1564 می خواستم

ممنون

سلام
به لینک زیر برید:

از قسمت Network، اولین فایل یعنی Wireless 365 Bluetooth Module رو دانلود کنید.

سلام

من درایور مودم dial up لپ تاب hp مدل pavailion dv7-1210edرو میخواستم.(win 7 32b)
خودم گشتم ولی نتونستم پیداش کنم.

ممنون.......

سلام
مودم اکسترنال هست دیگه،درسته؟ اگه بتونید بگید مدلش دقیقش چیه بهتر میشه دنبال درایورش گشت،
اگر هم روش فقط نوشته hp و نمیتونید مدلش رو پیدا کنید و معلوم نیست کارخونه سازندش چیه،از تاپیک زیر کمک بگیرید:

یا برنامه زیر هم میتونید تست کنید:

مودم رو بزنید، برنامه رو که باز کردید، با حالت، های لایت قرمز به عنوان ناشناخته باید بشناسه مودم رو، بعد راست کلیک کنید روش و Find Driver رو بزنید ببینید درایوری میتونید از این طریق پیدا کنید.

سلام
من برای اولین بار میخوام ویندوز لپ تاپ رو عوض کنم
حالا اول میخواستم یا سیستم دسکتاپم درایورهاشو دانلود کنم ولی وقتی میرم توی قسمت دانلود برای هر قطعه چندجور درایور داره با چند برند مختلف!!نمیدونم کدومشو دانلود کنم! بعدشم که میخوام دانلود کنم یه فایل 9 کیلوبایتی دانلود میکنه و دیگر هیچ!!
چیکار کنم؟
لپ تاپم DELL 1520 هستش

سلام
1520 چی؟ Vostro یا Inspiron؟ در هر صورت اگر هنوز ویندوز لپ تاپ رو عوض نکردید، میتونید برید به Device Manager و هر کدوم از درایور ها رو که شک دارید از اونجا نگاه کنید که مدل دقیقش چیه
مثلا برای وایرلس مدل های مختلفی هست، اما تو Device Mnager قسمت Network مدل کارت وایرلس شما رو نوشته
اما اگه ویندوز رو عوض کردید و درایورها تو Device Manager ناشناخته هست، میتونید از برنامه های مخصوص در این زمینه استفاده کنید که مدل دقیق هرکدوم از سخت افزار های سیستمتون رو مشخص کنه، برنامه براش زیاده، مثلا:

در مورد فایل 9 کیلو بایتی دانلود شدن، درایور ها رو از کجا میگیرید؟ از خود سایت دل؟ با دانلود منیجر خودتون دانلود کردید یا دانلود منیجر سایت دل؟
لینک یکی از اون درایورهایی که دانلود کردید و 9 کیلو بایتی بوده بدید تست کنم

سلام
آقا این کارت DVR رو کسی درایور و نرم افزار ازش داره ؟
PCI6140-AA33PC G

سلام
ببنید این فایل حدود 7 مگی که تو لینک زیر گذاشته کمکی میکنه:

دوستان سلام
من یک SONY AR720 دارم که ویستا روش بوده الان که 7 نصب کردم یک سری مشکلات دارم
1. وب کمش کار نمی کنه . اصلاً پیداش نمی کنه ...:18:
2. دکمه های Fn هم کار نمیکنه :41:
راهنمایی بفرمایید اصلاً درایور هاش موجود هست یا اصلا موجود نیست خودمو خسته نکنم :13:

سلام
1- تو یاهو مسنجر وب کم رو تست کردید؟ اصولا وب کم بدون نصب درایور شناخته میشه تو سون
اگه تو مسنجر خودتون رو میتونید ببینید که هیچی، نصبه، فقط برنامه میخواد تا تو ویندوز هم بتونید استفاده کنید ازش، اما اگه تو مسنجر هم نشون نمیده چیزی، درایور وب کم برای ویستا رو تست کنید براش ببینید جواب میده؟

2- باید Vaio Launcher رو نصب کنید، بازم برای ویستا رو تست کنید ببینید جواب میده

یا شما هم تاپیک زیر رو بخونید:

سلام و تشکر از اساتید محترم
دوستان من یک لپتاپ Dell Inspiron N5010 خریدم ولی کارخوان و تاچ پدش البته قسمت اسکرول تاچ پد کار نمیکه و تنظیمات اون هم روی قسمت ماوس کنترل پنل دیده نمیشه. لطفا کمک کنید. :13:
ویندوزم Windows 7 Ultimate 64Bit هست. ممنون

سلام
برای Card Reader درایور رو از لینک زیر بگیرید:

برای کار کردن اسکرول های تاچ پد هم درایور تاچ پد رو باید نصب کنید که از لینک زیر میتونید بگیرید:

Iman Bala
09-10-2010, 14:22
سلام
1- تو یاهو مسنجر وب کم رو تست کردید؟ اصولا وب کم بدون نصب درایور شناخته میشه تو سون
اگه تو مسنجر خودتون رو میتونید ببینید که هیچی، نصبه، فقط برنامه میخواد تا تو ویندوز هم بتونید استفاده کنید ازش، اما اگه تو مسنجر هم نشون نمیده چیزی، درایور وب کم برای ویستا رو تست کنید براش ببینید جواب میده؟

2- باید Vaio Launcher رو نصب کنید، بازم برای ویستا رو تست کنید ببینید جواب میده

یا شما هم تاپیک زیر رو بخونید:

ممنون....
من تو مسنجر تست کردم برنامه تحت ویندوز هم دارم ...
می گه پیدا نمی کنم ...
درایور های ویستارو هم موقع نصب میگه ماله ویستا ست و نصب نمی کنه.

Vaio Launcher هر مدل منحصر به فرده یا ماله همه مدل ها به هم می خوره؟

_ermia
09-10-2010, 23:04
برای سازگار کردن درایورها برای نصب روی سون، این پست رو ببینید:

Vaio Launcher هر مدلی فکر نمیکنم به مدل دیگه نمیخوره، اما شاید مدل ای که تو سری مدل لپ تاپ شما باشه، به هم بخورند
مثلا اسم مدل یکیه ولی آخرش یکی پسوند E داره یکی پسوند B شاید اینا به هم بخوره درایورهاشون

Iman Bala
10-10-2010, 00:15
برای سازگار کردن درایورها برای نصب روی سون، این پست رو ببینید:

Vaio Launcher هر مدلی فکر نمیکنم به مدل دیگه نمیخوره، اما شاید مدل ای که تو سری مدل لپ تاپ شما باشه، به هم بخورند
مثلا اسم مدل یکیه ولی آخرش یکی پسوند E داره یکی پسوند B شاید اینا به هم بخوره درایورهاشون

این کار هارو هم کرده بودم .
میگه این Update برای ویستا ست.
حرف گوش نمی ده .
میشه یک لینک از درایور های ویستا ش به من بدید...مدل AR720E
چشمام در اومدن اما هرچی دانلود می کنم آخرش شک دارم که درایور چیزی هستند که من می خوام یا نه.:13:

_ermia
10-10-2010, 12:02
میشه یک لینک از درایور های ویستا ش به من بدید...مدل AR720E

Iman Bala
10-10-2010, 13:21

خیلی خیلی ممنون.
مال مموری استیک نصب شد.:20:

اما برای Vaio Launcher و وبکم نصب نشد.:19:
همون پیغام ها رو میده.:41:

enamoured1985f19
10-10-2010, 16:23
کارت ریدر فینگر پرینت لپ تاپ کار نمیکنه.ارور میده که نصب نیست.
ویندوز سون وسترو 1510.
روی ویندوز ویستا کار میکرد

H@mid-Vista
10-10-2010, 17:52
کارت ریدر فینگر پرینت لپ تاپ کار نمیکنه.ارور میده که نصب نیست.
ویندوز سون وسترو 1510.
روی ویندوز ویستا کار میکرد

نسخه جدید بگیر:

یا همونو متچ كن واسه 7:

Silv3r
13-10-2010, 23:40
آقا تو رو خدا یکی منو کمک کنه، من امروز یه لپ تاپ دل مدل 3300 Vostro خریدم بعد
اومدم خونه می خواستم پارنیشن بندی کنم خلاصه ویندوز رو عوض کردم، اینم بگم روی خود
لپ تاپ یه دی وی دی ویندوز اورجینال بود همون رو ریختم ویندوز 7، بعد که خواستم درایور ها رو
نصب کنم دی وی دی مربوطه رو که گذاشتم بالا که اون هر کاری کردم نتونستم باهاش کار
کنم !!! نمی دونم دیدید صفحه مربوط به اتورانش رو یا نه ولی خیلی پیچیده اس
هرچی هم بعضی از این درایور هاش رو می ریزم نصب نمی شه !!! چی کار کنم ، لطفا کمکم کنید
پیشاپیش ممنون

mahdi bg
15-10-2010, 19:14
سلام
من دروایور وب کم رو از سایت سونی گرفتم کار نمیکنه
اصلا نصب نمیشه
سایت دیگه ای نیست بتونم ازش دانلود کنم
مدل لپ تاب : vaio VPCF115FM

_ermia
15-10-2010, 21:30
آقا تو رو خدا یکی منو کمک کنه، من امروز یه لپ تاپ دل مدل 3300 Vostro خریدم بعد
اومدم خونه می خواستم پارنیشن بندی کنم خلاصه ویندوز رو عوض کردم، اینم بگم روی خود
لپ تاپ یه دی وی دی ویندوز اورجینال بود همون رو ریختم ویندوز 7، بعد که خواستم درایور ها رو
نصب کنم دی وی دی مربوطه رو که گذاشتم بالا که اون هر کاری کردم نتونستم باهاش کار
کنم !!! نمی دونم دیدید صفحه مربوط به اتورانش رو یا نه ولی خیلی پیچیده اس
هرچی هم بعضی از این درایور هاش رو می ریزم نصب نمی شه !!! چی کار کنم ، لطفا کمکم کنید
پیشاپیش ممنون
سون رو نصب کردید و مشکل سر نصب درایورهاست؟
تو اون سی دی یه فایل اجرایی داره که باید اول اون برنامه رو نصب کنبد تا بتونید از محتویات سی دی و درایورها استفاده کنید. اون که نصب بشه دیگه پیچیده نیست ها؟
اما از لینک زیرهم میتونید درایورها رو بگیرید (برای سون، ویستا و ایکس پی):

از قسمت Operating System میتونید سیستم عامل مورد نظرتون رو مشخص کنید تا درایورهای مربوط به اون رو براتون بیاره.

سلام
من دروایور وب کم رو از سایت سونی گرفتم کار نمیکنه
اصلا نصب نمیشه
سایت دیگه ای نیست بتونم ازش دانلود کنم
مدل لپ تاب : vaio VPCF115FM

سلام
درایوری که لینکش از وب سایت رسمی سونی هست اصولا نباید مشکل داشته باشه،
درایور ها برای سون 64 بیتی هست، سیستم عامل لپ تاپتون همینه دیگه؟
چطوری نصب نمیشه، یعنی اررور میده؟ اگر اررور میده، متن کاملش رو بذارید تا بشه بهتر مشکل رو پیدا کرد.
البته اون چیزی که تو سایت سونی برای وب کم گذاشته درایور نیست، اونطور که نوشته نرم افزار هست، یعنی برای کار با وب کم تو محیط ویندوز هست (درایورش فکر میکنم نصب شده اتوماتیک در سون، یعنی برید تو یاهو مسنجر و وب کم رو بزنید، خودتون رو میتونید ببینید و از وب کم استفاده کنید)

pedram_ashena
16-10-2010, 12:30
كارت گرافيك لب تاپ ديگه نصب نميشه از درايور اصلي.(برد لب تاپ را تعمير كردم بعد اينطوري شد) الان براي اينكه مدل كارت گرافيك را شناسايي كنم چه نرم افزاري پيشنهاد ميشه؟

_ermia
16-10-2010, 14:32
كارت گرافيك لب تاپ ديگه نصب نميشه از درايور اصلي.(برد لب تاپ را تعمير كردم بعد اينطوري شد) الان براي اينكه مدل كارت گرافيك را شناسايي كنم چه نرم افزاري پيشنهاد ميشه؟

برنامه برای این کار زیاده،یکی از بهترین برنامه ها که خودم استفاده کردم SiSoftware Sandra هست (26 مگ):

اگر حجم برنامه مهمه، اینم با حجم کمتر از 1 مگ! :

البته مشخصه که به حرفه ای برنامه اول نیست، اما کارش بدم نیست.

godfather_mk
16-10-2010, 19:52
با سلام خدمت دوستان گرامی
به تازگی لپ تاپ hp pavilion 1261 wm خریداری کردم.لپ تاپ بسیار شیک و با امکاناتی است خلاصه خیلی دوستش دارم.اما مشکل این است که بعد از مدتی کار کردن که این زمان هم رندوم میباشد درایو بلوری دستگاه شروع به کار کردن میکند و یا اتصال فلش مموری قطع میشود (unplug) و تا ریستارت نکنم هم درست نمیشود و در قسمت دیوایس منیجر بر روی درایو هایی که قبلا نصب شده بودند علامت تعجب می آید یعنی که درایور ها را نمیشناسد ، در صورتی که تمام درایور ها را از وب سایت hp مخصوص ویندوز سون دانلود کردم و در هنگام نصب درایور ها هم هیچ اشکالی نمیگیرد.
خلاصه نمیدانم اشکال از کجاست ، با توجه به این که این لپ تاپ را تازه خریدم و مشکلاتی که گفتم هم به طور رندم اتفاق می افتد نمیتوانم به فروشنده ثابت کنم که مشکل دارد .
اگر دوستان راه حلی دارند که من حداقل بفهمم که لپ تاپ سالم است و مشکل نرم افزاری و درایوری است ارائه نمایند، که کارم خیلی گیر است.
با تشکر.

_ermia
16-10-2010, 22:02
با سلام خدمت دوستان گرامی
به تازگی لپ تاپ hp pavilion 1261 wm خریداری کردم.لپ تاپ بسیار شیک و با امکاناتی است خلاصه خیلی دوستش دارم.اما مشکل این است که بعد از مدتی کار کردن که این زمان هم رندوم میباشد درایو بلوری دستگاه شروع به کار کردن میکند و یا اتصال فلش مموری قطع میشود (unplug) و تا ریستارت نکنم هم درست نمیشود و در قسمت دیوایس منیجر بر روی درایو هایی که قبلا نصب شده بودند علامت تعجب می آید یعنی که درایور ها را نمیشناسد ، در صورتی که تمام درایور ها را از وب سایت hp مخصوص ویندوز سون دانلود کردم و در هنگام نصب درایور ها هم هیچ اشکالی نمیگیرد.
خلاصه نمیدانم اشکال از کجاست ، با توجه به این که این لپ تاپ را تازه خریدم و مشکلاتی که گفتم هم به طور رندم اتفاق می افتد نمیتوانم به فروشنده ثابت کنم که مشکل دارد .
اگر دوستان راه حلی دارند که من حداقل بفهمم که لپ تاپ سالم است و مشکل نرم افزاری و درایوری است ارائه نمایند، که کارم خیلی گیر است.
با تشکر.

سلام دوست عزیز
تو بخش سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری مطرح کنید، امیدوارم که جواب بگیرید:

IRANER
16-10-2010, 22:51
سلام دوستان
لپ تاپ مدل vgn fz 340 n sony vaio دارم ...درایور های win 7 را چگونه می تونم با لینک مستقیم دانلود کنم ...
لطفا کمک کنید...
مرسی

_ermia
16-10-2010, 23:38
سلام دوستان
لپ تاپ مدل vgn fz 340 n sony vaio دارم ...درایور های win 7 را چگونه می تونم با لینک مستقیم دانلود کنم ...
لطفا کمک کنید...
مرسی

سلام
به لینک زیر برید:

از قسمت Select Your Operating System، سیستم عامل مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا درایورهاش رو براتون بیاره.

IRANER
17-10-2010, 16:15
اقای ermia
خیلی ممنون!!!

ahmad27
19-10-2010, 09:21
سلام خدمت همه دوستان عزیز!
کسی لینک دانلود درایور ویندوز XP برای لپ تاپ سونی مدل VGN-FW590FZB رو نداره؟

با تشکر!
:40:

_ermia
20-10-2010, 17:10
سلام خدمت همه دوستان عزیز!
کسی لینک دانلود درایور ویندوز XP برای لپ تاپ سونی مدل VGN-FW590FZB رو نداره؟

با تشکر!
:40:

سلام
از روش این تاپیک استفاده کنید:

mdmehry
23-10-2010, 22:03
سلام من لپ تاپم HP Pavilion dv6000 هست تو ویندوز سون وب کم رو نمیشناسه کسی میتونه مشکل ما رو حل کنه؟

_ermia
24-10-2010, 16:49
سلام من لپ تاپم HP Pavilion dv6000 هست تو ویندوز سون وب کم رو نمیشناسه کسی میتونه مشکل ما رو حل کنه؟

سلام
اینو تست کنید:

mrt619rko
24-10-2010, 17:18
درایور گرافیک Dell m5010 برای XP میخواستم !
مدل کارت : ATI Mobility Radeon HD5470 1gb

_ermia
24-10-2010, 19:36
درایور گرافیک Dell m5010 برای XP میخواستم !
مدل کارت : ATI Mobility Radeon HD5470 1gb

سایت سازنده کارت گرافیک که درایوری براش نداشت،میتونید خودتون اینجا چک کنید:

درواقع ارجاع داده به سایت سازنده لپ تاپ، که خب دل هم برای این مدل اصلا درایور xp نذاشته
میتونید روش تاپیک يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار رو هم تست کنید، اما فکر نمیکنم درایورش موجود باشه برای xp :

اما این 2 تا لینک رو هم نگاه کنید، شاید جواب بدن، البته مسئولیت نصبش با خودتون دیگه! :)

البته بدی لینک دوم اینه که درایور کل مدل ها رو گذاشته و نوشته درایور xp 5470 هم توشه! اما حجمش بالاست دیگه!

پ.ن یه صحبت دوستانه: چرا از نرم افزارهایی مثل VMware Workstation برای نصب مجازی xp استفاده نمیکنید؟ اینطوری دیگر دردسر پیدا کردن درایور ها رو هم ندارید.
به هر حال تو لپ تاپ های جدید (و کلا سیستم های جدید) دیگه کم کم xp حذف میشه و برای اکثرشون درایور هماهنگ با xp پیدا نمیشه، پس بهتره خودتون رو با این وضعیت هماهنگ کنید و سراغ xp نرید. چون حتی نرم افزارهای قدر و قدیمی هم ورژن جدید دادن تا با سون سازگار باشند، فکر نمیکنم نرم افزاری پیدا بشه که دیگه رو سون نصب نشه و اگر هم پیدا بشه خب با نصب مجازی xp مشکل حله.

موفق باشید.

mahdishata
28-10-2010, 20:42
سلام
لپ تاپ من مدلش inspiron 1525 هست.تو خود سايت دل درايور واسه ويندوز 7 نزاشته.نرم افزار اين تاپيك هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه سون چيزي پيدا نكرد.ميشه اميدوار بود چيزي پيدا بشه؟

saeidan
29-10-2010, 10:25
سلام

درايورهاي لپ تاپ (صدا و گرافيك ضروري هستن) براي مدل زير لازم دارم ممنون مي شم اگه راهنمايي كنين
ضمن اينكه به سايت دل مراجعه كردم كه ثمري براي من نداشت چرا كه ظاهرا آپديت آنلاين داره يا اينكه مورد ديگه اي بود كه نتونستم درايور رو بدست بيارم.!

DELL vostro 1510

متشكر

mrt619rko
29-10-2010, 12:31
سلام

درايورهاي لپ تاپ (صدا و گرافيك ضروري هستن) براي مدل زير لازم دارم ممنون مي شم اگه راهنمايي كنين
ضمن اينكه به سايت دل مراجعه كردم كه ثمري براي من نداشت چرا كه ظاهرا آپديت آنلاين داره يا اينكه مورد ديگه اي بود كه نتونستم درايور رو بدست بيارم.!

DELL vostro 1510

متشكر

سلام !
درایور های شما :

روی دانلود کلیک کنید و Download via your Internet Browser بزنید !

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

سلام

DELL vostro 1510

متشكر

سلام !
شما درایور ویستا رو دانلود کن جواب میده رو 7 !

روی دانلود کلیک کنید و Download via your Internet Browser بزنید !

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

پ.ن یه صحبت دوستانه: چرا از نرم افزارهایی مثل VMware Workstation برای نصب مجازی xp استفاده نمیکنید؟ اینطوری دیگر دردسر پیدا کردن درایور ها رو هم ندارید.
به هر حال تو لپ تاپ های جدید (و کلا سیستم های جدید) دیگه کم کم xp حذف میشه و برای اکثرشون درایور هماهنگ با xp پیدا نمیشه، پس بهتره خودتون رو با این وضعیت هماهنگ کنید و سراغ xp نرید. چون حتی نرم افزارهای قدر و قدیمی هم ورژن جدید دادن تا با سون سازگار باشند، فکر نمیکنم نرم افزاری پیدا بشه که دیگه رو سون نصب نشه و اگر هم پیدا بشه خب با نصب مجازی xp مشکل حله.

موفق باشید.
[/RIGHT]
[/LEFT]
[/RIGHT]
[/LEFT]

ممنون از پیشنهادتون ولی من مغازه دارم درایور هارو واسه مشتری میخوام !
اگه نه خودم فقط با سون 64 بیت حال میکنم !! :10:

Amin.Senator
31-10-2010, 21:53
سلام دوستان
من برای لپ تاپم هرکاری کردم نتونستم درایور کارت گرافیکمو پیدا کنم مدل کارت گرافیک:
nvidia geforce 310m gpu مدل لپتاپ هم vaio cw2 fgx

ieeeman
01-11-2010, 01:01
سلام دوستان
من برای لپ تاپم هرکاری کردم نتونستم درایور کارت گرافیکمو پیدا کنم مدل کارت گرافیک:
260.99_notebook_winvista_win7_32bit_international_ whql.exe
260.99_notebook_winvista_win7_64bit_international_ whql.exe
260.99_notebook_winxp_32bit_international_whql.exe
260.99_notebook_winxp_64bit_international_whql.exe
دنبال اینها باشن همه نوت بوکی های انویدیا

_ermia
01-11-2010, 10:31
سلام دوستان

سلام
اگه نتیجه نگرفتید، میتونید این روش رو هم تست کنید:

cescjoon
06-11-2010, 00:27
میشه ورژن جدید این درایور گرافیک لپ تاپ N61JV رو که مشکل Optimus گرافیک رو حل میکنه رو بذاره.
سایت nvidia که اصلا باز نمیشه!

_ermia
07-11-2010, 11:08
میشه ورژن جدید این درایور گرافیک لپ تاپ N61JV رو که مشکل Optimus گرافیک رو حل میکنه رو بذاره.

زمان پرسیدن سوال اطلاعات بیشتری بدید، تو سوال شما برند لپ تاپ، مدل دقیق کارت گرافیک، سیستم عامل و چند بیتی بودن اون مهمه.
در هر صورت، شما به لینک زیر برید:

رو تب Download کلیک و سیستم عامل رو انتخاب کنید،از قسمت VGA درایوری که گذاشته شده برای گرافیک دانلود کنید، برای سون 32 بیتی، آپدیت 2 ماه پیش و برای 64 بیتی آپدیت 3 ماه پیش موجود هست برای کارت گرافیک، اگر باز مشکلی بود بگید تا از سایت nVidia جایی آپلود کنم اگر شد.

_ermia
07-11-2010, 12:20

خب من سایت nVidia رو چک کردم، آخرین ورژن هم برای سون 32 و هم 64 بیتی، V260.99 هست که مربوط به تاریخ 10/25/2010 هست، یعنی حدود 2 هفته پیش
آپ کردم، میتونید از لینک های زیر بگیرید:
برای ویستا و سون 64 بیتی:

برای ویستا و سون 32 بیتی:

پ.ن: به این نکته هم دقت کنید که در توضیحات این درایور در سایت nVidia نوشته شده:

Notebooks supporting Hybrid Power technology with Intel chipsets are not supported by this release.
حالا ببینید شامل لپ تاپ شما هم میشه یا نه.

masih eia
11-11-2010, 09:54
سلام
من لپ تاپم fujitsu هست .وب کم داره ولی نمیدونم چه طور ازش استفاده کنم؟؟؟هیچ برنامه ای برای ورود به اون هست؟؟؟؟

_ermia
11-11-2010, 22:07
سلام
من لپ تاپم fujitsu هست .وب کم داره ولی نمیدونم چه طور ازش استفاده کنم؟؟؟هیچ برنامه ای برای ورود به اون هست؟؟؟؟

سلام
اول درایورش رو نصب کنید
اگر نصب نکردید، از لینک زیر مدل لپ تاپ رو مشخص کنید و درایور وب کم رو بگیرید:

برای نرم افزار هم برنامه زیاده، یکی از برنامه های خوبی که free هست و فکر میکنم رو تمام مدل ها جواب میده، برنامه زیر هست که جناب H@mid-Vista معرفی کردند تو این پست:

برنامه های پولی و حالا یکم حرفه ای تر هم هست مثل برنامه زیر که البته فقط 21 روز free هست:

peaceful1
11-11-2010, 22:28
کسی میتونه کمک کنه:

arjanx62
14-11-2010, 03:22
سلام خدمت بر و بچ گل
دوستان به دادم برسين من لب تاب asus مدل k52jb گرفتم درايور هايه ويندوز 7 رو داره ولي xp رو كلا ساپورت نمي كنه يعني برا xp درايوري نداره xp رو نصب كردم ولي دريغ از درايورش حتي به سايتش ام سر زدم فقط و فقط ويندوز 7 رو درايور داره چي كار مي تونم بكنم البته اينم بگم وقتي xp رو نصب مي كنم اگر حتي بتونه كارت شبكه اش رو بشناسه مي تونم با نرم افزاري كه دوستان زحمت كشيدن استفاده كنم و درايورش رو پيدا كنم ولي كلا هيچ چيش رو نمي شناسه يعني كانكت نت هم نمي تونم بشم تا بتونم از نرم افزارهايي كه برا آپديت گذاشتين استفاده كنم
دوستان به دادم برسين :41:

_ermia
14-11-2010, 15:50
سلام خدمت بر و بچ گل
دوستان به دادم برسين من لب تاب asus مدل k52jb گرفتم درايور هايه ويندوز 7 رو داره ولي xp رو كلا ساپورت نمي كنه يعني برا xp درايوري نداره xp رو نصب كردم ولي دريغ از درايورش حتي به سايتش ام سر زدم فقط و فقط ويندوز 7 رو درايور داره چي كار مي تونم بكنم البته اينم بگم وقتي xp رو نصب مي كنم اگر حتي بتونه كارت شبكه اش رو بشناسه مي تونم با نرم افزاري كه دوستان زحمت كشيدن استفاده كنم و درايورش رو پيدا كنم ولي كلا هيچ چيش رو نمي شناسه يعني كانكت نت هم نمي تونم بشم تا بتونم از نرم افزارهايي كه برا آپديت گذاشتين استفاده كنم
دوستان به دادم برسين :41:

سلام
چند تا راه حل پیشنهادی:
1- تو تاپیک يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار (لینک زیر) گفته شده:
دوستان در صورتيكه به دليل عدم وجوددرايور مودم ويا كارت شبكه نوت بوك شما به نت وصل نميشه
كافي هست برنامه را نصب كنيد و سپس موقع آپديت كردن درايور لينكي كه براي دانلود از آن تلاش مي شود را بگيريد و روي يك كامپيوتر داراي اتصال اينترنت دانلود نماييد و با كول ديسك به روي نوت بوك خود انتقال دهيد

2- با برنامه هایی مثل SiSoftware Sandra (از لینک زیر میتونید بگیرید) میتونید مدل دقیق کارت شبکه رو پیدا کنید و با یک کامپیوتر دیگه برید سایتش چک کنید ببینید برای اون مدل کارت شبکه برای xp درایوری داره یا نه

3- همون راه حل دوم رو برای تک تک سخت افزارهایی که تو XP نیاز به درایورشون دارید به کار بگیرید که خب یخورده سخته

4- بهتره بیخیال XP بشید چون واقعا با سون قابل مقایسه نیست و اگر هیچ جوری نمیتونید از XP بگذرید، میتونید از برنامه های نصب مجازی سیستم عامل مثل VMware Workstation استفاده کنید که این امکان رو بهتون میده که رو سون XP رو هم داشته باشید به راحتی و برنامه هم رو اون XP مجازی نصب کنید و خیلی کارهای دیگه (مثل یه ویندوز XP واقعی)

arjanx62
14-11-2010, 23:23
ermia جان خیلی ازتون ممنون هستم عزیز کارت گرافیکی و کارت شبکه مشکلش حل شد فقط و فقط موند کارت صوتی تو رو خدا کمک کنین

bahahs
15-11-2010, 00:50
سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم کسی درایور و روش نصب وب کم 2 مگاپیکسل اچ پی(pro book 4520)رو برای ویندوز 7 میشناسه؟
ممنون

_ermia
15-11-2010, 11:05
فقط و فقط موند کارت صوتی تو رو خدا کمک کنین
خب حالا که درایور کارت شبکه رو نصب کردید و میتونید کانکت بشید، از نرم افزار معرفی شده تو لینک زیر استفاده کنید ببینید کمکی میکنه:

سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم کسی درایور و روش نصب وب کم 2 مگاپیکسل اچ پی(pro book 4520)رو برای ویندوز 7 میشناسه؟
ممنون

سلام
از لینک زیر بگیرید:

روش نصب منظورتون چیه؟ فایل exe رو که اجرا کنید، درایور نصب میشه اصولا
حالا اگه سوالتون چیز دیگه ای هست، بیشتر توضیح بدید

bahahs
15-11-2010, 16:35
روش نصب منظورتون چیه؟

ممنون دوست عزیز
من دقیقا همین رو نصب کردم
حالا نمیدونم چه جوری باید خود وبکم رواجرا کنم
یعنی اصلا این برنامه و آیکونی برای اجرا نداره!

_ermia
15-11-2010, 21:57
ممنون دوست عزیز
من دقیقا همین رو نصب کردم
حالا نمیدونم چه جوری باید خود وبکم رواجرا کنم
یعنی اصلا این برنامه و آیکونی برای اجرا نداره!

آها متوجه شدم :)
خب این چیزی که شما نصب کردید، درایور برنامه هست، یعنی نرم افزاری برای شناسوندن سخت افزار وب کم به سیستم عامل، درایور برنامه ای هست بین سیستم عامل و سخت افزار، چیزی نیست که مثلا محیط کاربری داشته باشه که شما بتونید باهاش کار کنید
حالا باید نرم افزاری نصب کنید که از این وب کم بتونید استفاده کنید، برنامه ای که تو پست زیر معرفی شده رو تست کنید:

Mostafa 3D
16-11-2010, 19:17
سلام
یه لپ تاپ اوردن که صاحبش میخواد روش ویندوز xp نصب کنه
مدل لب تاپ اینه :
Sony Vaio VGN-FZ490
توی خود سایت سونی درایور فقط برای ویستا و سون داره حالا من درایور های xp این لب تاپ رو از کجا گیر بیارم ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید .

artor12
16-11-2010, 20:26
سلام دوستان من يك لب تاب tiny s40 كه هيچكدام از درايوراشو ندارم هر چي تو نت گشتم پيدا نكردم لطفا كمك كنيد

arjanx62
17-11-2010, 03:53
ermia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان دوست داشتنی و عزیز من وقتی برام مشکلی پیش بیاد علاوه بر اینکه سعی می کنم حلش کنم بعلاوه سعی می کنم چیزایه بیشتری در موردش یاد بگیرم مخصوصا که در مورد کامپیوتر باشه که معتادشم من از نرم افزارهایه زیادی تو این سه روز استفاده کردم برا پیدا کردن درایور هایه لپ تابم متاسفانه ermia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان نرم افزاری که شما معرفی کردین Driver Magician سایت ساپورترش یکم ضعیف بود ولی در نهایت تعجب نرم افزاری که همه و مخصوصا خودم فکر می کردم برا backup گرفتنه کل درایورهام رو پیدا کرد و بعدش نصب کردم Driver Genius Professional Edition دوستان حتما اینو امتحان کنید جالبش اینجاست که نسخه 2007 مشکل منو حل کرد و یک نرم افزار توپ و واقعا محشر دیگه داشتم متاسفانه ریجستر شده نبود ولی مطمئن هستم اگر کسی بتونه ریجستر شده اش رو پیدا کنه تمام مشکلات درایورهاش رو بر طرف می کنه چون سایت ساپورترش واقعا در یک کلمه محشره با اینکه برا لب تاب هایه pc هستش ولی مطمئن هستم خیلی بیشتر از اون چیزی هستش که رو اسمش زده اسم این نرم افزار محشر RadarSync PC Updater 2010 ولی دوستان هر کی پیدا کرد نامرده اگر برا دانلود نزاره و یک مطلب دیگه که ویندوز 7 رو اکثر لب تابها ساپورت می کنن ولی xp رو نه که محض اطلاع دوستان برایه اینکه تمام لب تابهایه pc هارد sata دارن xp رو ساپورت نمی کنه برایه حل این مشکل دو تا راه حل وجود داره یکی کرفتن نسخه xp مخصوص لب تاب pc که من از دوستم گرفتم و قصم خورد گفت این نسخه اش رو 50 هزار تومن خریده بود و منم ازش گرفتم و با کمال میل اگر کسی بخواد براش آپلود می کنم و نصب xp هایه معمولی یک راه حل وجود داره از قسمت بایوس بوت باید گزینه ساتا رو به ide تغییر بدین و اونوقت می تونین نسخه معمولی xp رو نصب کنین و یک مشکل دیدم یکی از دوستان داشتن بعد نصب ویندوز 7 ، 64 بیتی بعضی از درایورهاشون از بین رفته بود دوستان نسخه 64 بیتی نسخه ای هستش که نرم افزاریهایه کمی براش وجود داره و اکثر نرم افزار ها باهاش سازگار نیستن بهتره از 32 بیتی استفاده کنین بخاطر نرم افزار هایه سازگار متعددی که وجود داره و برایه اون مشکلی که درایور هاش رو نمی شناخت باید از بوت قوی استفاده کنین یعنی دیلیت و کریت کنین نه با 7 بلکه با xp یا آکرونیز اونوقه مشکلتون حل می شه من مطمئن هستم با xp حل می شه اگر نشد 100% با آکرونیز می تونین حل کنین
در آخر ermia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از این پست عالی که گذاشتین و اطلاعات عالی که به دوستان می دین ازتون ممنون و سپاسگزارم

_ermia
17-11-2010, 11:41
سلام
یه لپ تاپ اوردن که صاحبش میخواد روش ویندوز xp نصب کنه
مدل لب تاپ اینه :
Sony Vaio VGN-FZ490
توی خود سایت سونی درایور فقط برای ویستا و سون داره حالا من درایور های xp این لب تاپ رو از کجا گیر بیارم ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید .

سلام
از این تاپیک کمک بگیرید:

همچنین دوست خوبمون arjanx62 هم از نرم افزار Driver Genius Professional Edition استفاده کردند که خیلی راضی بودند، شما هم اگر نتیجه نگرفتید، میتونید این برنامه رو هم تست کنید:

سلام دوستان من يك لب تاب tiny s40 كه هيچكدام از درايوراشو ندارم هر چي تو نت گشتم پيدا نكردم لطفا كمك كنيد
سلام
چه مدل عجیب و غریبی :46:
منم متاسفانه چیزی پیدا نکردم تو سرچ هام
شما هم از مطلبی که بالا گفتم استفاده کنید، امیدوارم به نتیجه برسید

ermia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان دوست داشتنی و عزیز من وقتی برام مشکلی پیش بیاد علاوه بر اینکه سعی می کنم حلش کنم بعلاوه سعی می کنم چیزایه بیشتری در موردش یاد بگیرم مخصوصا که در مورد کامپیوتر باشه که معتادشم من از نرم افزارهایه زیادی تو این سه روز استفاده کردم برا پیدا کردن درایور هایه لپ تابم متاسفانه ermia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان نرم افزاری که شما معرفی کردین Driver Magician سایت ساپورترش یکم ضعیف بود ولی در نهایت تعجب نرم افزاری که همه و مخصوصا خودم فکر می کردم برا backup گرفتنه کل درایورهام رو پیدا کرد و بعدش نصب کردم Driver Genius Professional Edition دوستان حتما اینو امتحان کنید جالبش اینجاست که نسخه 2007 مشکل منو حل کرد و یک نرم افزار توپ و واقعا محشر دیگه داشتم متاسفانه ریجستر شده نبود ولی مطمئن هستم اگر کسی بتونه ریجستر شده اش رو پیدا کنه تمام مشکلات درایورهاش رو بر طرف می کنه چون سایت ساپورترش واقعا در یک کلمه محشره با اینکه برا لب تاب هایه pc هستش ولی مطمئن هستم خیلی بیشتر از اون چیزی هستش که رو اسمش زده اسم این نرم افزار محشر RadarSync PC Updater 2010 ولی دوستان هر کی پیدا کرد نامرده اگر برا دانلود نزاره و یک مطلب دیگه که ویندوز 7 رو اکثر لب تابها ساپورت می کنن ولی xp رو نه که محض اطلاع دوستان برایه اینکه تمام لب تابهایه pc هارد sata دارن xp رو ساپورت نمی کنه برایه حل این مشکل دو تا راه حل وجود داره یکی کرفتن نسخه xp مخصوص لب تاب pc که من از دوستم گرفتم و قصم خورد گفت این نسخه اش رو 50 هزار تومن خریده بود و منم ازش گرفتم و با کمال میل اگر کسی بخواد براش آپلود می کنم و نصب xp هایه معمولی یک راه حل وجود داره از قسمت بایوس بوت باید گزینه ساتا رو به ide تغییر بدین و اونوقت می تونین نسخه معمولی xp رو نصب کنین و یک مشکل دیدم یکی از دوستان داشتن بعد نصب ویندوز 7 ، 64 بیتی بعضی از درایورهاشون از بین رفته بود دوستان نسخه 64 بیتی نسخه ای هستش که نرم افزاریهایه کمی براش وجود داره و اکثر نرم افزار ها باهاش سازگار نیستن بهتره از 32 بیتی استفاده کنین بخاطر نرم افزار هایه سازگار متعددی که وجود داره و برایه اون مشکلی که درایور هاش رو نمی شناخت باید از بوت قوی استفاده کنین یعنی دیلیت و کریت کنین نه با 7 بلکه با xp یا آکرونیز اونوقه مشکلتون حل می شه من مطمئن هستم با xp حل می شه اگر نشد 100% با آکرونیز می تونین حل کنین
در آخر ermia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از این پست عالی که گذاشتین و اطلاعات عالی که به دوستان می دین ازتون ممنون و سپاسگزارم

ممنون دوست عزیز به خاطر تجربیاتی که در اختیار من و دوستان دیگه گذاشتید
شما لطف دارید، من کاری نمیکنم، این تاپیک دوست خوبمون محمد عزیز (REGISTERED USER) بوده که من سعی کردم ادامش بدم چون حیف بود این تاپیک فعال نباشه
منم از تجربیات دوستان خوبم در بخش لپ تاپ خیلی استفاده کردم و سعی میکنم هرچی یاد گرفتم به عزیزان دیگه که سوال دارند انتقال بدم
بازم مرسی بابت معرفی برنامه ها
موفق باشید

Amir Varasteh
28-11-2010, 14:27
سلام به همه.

من لپتاپ Sony F12 YFX/b خریدم.

روش ویندوز Home Premium نصبه. اما من میخوام پاکش کنم و Ultimate بریزم.

حالا رفتم تا درایورهاش رو از لینک زیر دانلود کنم:

توی قسمت Select Operating System فقط Home Premium وجود داره.

میخواستم ببینم آیا این درایورها با ویندوز Ultimate غیر اورجینال به مشکلی میخورن یا نه ؟ و فقط همینا رو دانلود و نصب بکنم کافیه؟

ممنون.

_ermia
28-11-2010, 17:25
سلام به همه.

من لپتاپ Sony F12 YFX/b خریدم.

روش ویندوز Home Premium نصبه. اما من میخوام پاکش کنم و Ultimate بریزم.

حالا رفتم تا درایورهاش رو از لینک زیر دانلود کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی قسمت Select Operating System فقط Home Premium وجود داره.

میخواستم ببینم آیا این درایورها با ویندوز Ultimate غیر اورجینال به مشکلی میخورن یا نه ؟ و فقط همینا رو دانلود و نصب بکنم کافیه؟

ممنون.

سلام
نه مشکلی نداره نصب میشه، به 32 و 64 بیتی بودنش دقت کنید
چون بعضی درایور ها، 32 بیتی و 64 بیتیش با هم فرق داره
اگر این Ultimate ای که میخواید نصب کنید از نظر 32 یا 64 بیتی بودن مثل همون ویندوز اورجینال لپ تاپتون که Home Premium بوده، هست، مشکلی نداره، درایور ها به هم میخورن

Amir Varasteh
28-11-2010, 20:03
سلام
نه مشکلی نداره نصب میشه، به 32 و 64 بیتی بودنش دقت کنید
چون بعضی درایور ها، 32 بیتی و 64 بیتیش با هم فرق داره
اگر این Ultimate ای که میخواید نصب کنید از نظر 32 یا 64 بیتی بودن مثل همون ویندوز اورجینال لپ تاپتون که Home Premium بوده، هست، مشکلی نداره، درایور ها به هم میخورن
اینی که اول روی لپتاپم بود Home Premium 64 بیتی هست.

اما یه چیزی خیلی فکرمو مشغول کرده !!

مثلا میخوام درایورهای کارت صدا رو دانلود کنم ببین چی نوشته:

اگر گزینه ای که مشخص کردم رو بزنین، پنجره ی زیر باز میشه:

ببین. اون جا که مشخص کردم نوشته این درایور برای Ultimate کار نمیکنه ! جدی همینطوره ؟؟:41::41::41:

_ermia
28-11-2010, 21:39

ببین. اون جا که مشخص کردم نوشته این درایور برای Ultimate کار نمیکنه ! جدی همینطوره ؟؟:41::41::41:

بله دیدم، اما اینجوری نمیشه آخه! یعنی سونی مجبور میکنه مشتری هاش فقط از ویرایش Home Premium سون رو این مدل استفاده کنه!
از اون عکس دوم، از بین اون همه مدل فقط 5 تاشون ویرایش Ultimate رو ساپورت میکنه! یه خورده غیر طبیعیه
من تا حالا ندیدم درایور های ورژن های مختلف یه ویندوز، با هم فرقی داشته باشه
خب الان شما همین درایور صدا یا یکی از درایورها که کم حجمه اگر مشکل سرعت دارید رو تست کن ببینید جواب میده یا نه

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

بله دیدم، اما اینجوری نمیشه آخه! یعنی سونی مجبور میکنه مشتری هاش فقط از ویرایش Home Premium سون رو این مدل استفاده کنه!
از اون عکس دوم، از بین اون همه مدل فقط 5 تاشون ویرایش Ultimate رو ساپورت میکنه! یه خورده غیر طبیعیه
من تا حالا ندیدم درایور های ورژن های مختلف یه ویندوز، با هم فرقی داشته باشه
خب الان شما همین درایور صدا یا یکی از درایورها که کم حجمه اگر مشکل سرعت دارید رو تست کن ببینید جواب میده یا نه

Amir Varasteh
29-11-2010, 13:35

چطوری تست کنم ؟

ویندوز Home داره که.

_ermia
29-11-2010, 16:35
چطوری تست کنم ؟

ویندوز Home داره که.

آها نصب نکردید هنوز
خب باید نصب باشه که تست کنید دیگه :)
اگه با بکاپ گرفتن و ریستور کردنش اشنایی دارید، از این ویندوزتون با برنامه هاش بکاپ بگیرید . بعد با خیال راحت ویرایش Ultimate سون رو نصب و درایور ها رو روش تست کنید
اگر جواب داد که عالیه اگر هم نداد، میتونید روش تاپیک يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار رو هم تست کنید، اگر باز هم جواب نداد، باید بکاپ رو برگردونید دیگه

Amir Varasteh
29-11-2010, 16:57
آها نصب نکردید هنوز
خب باید نصب باشه که تست کنید دیگه :)
اگه با بکاپ گرفتن و ریستور کردنش اشنایی دارید، از این ویندوزتون با برنامه هاش بکاپ بگیرید . بعد با خیال راحت ویرایش Ultimate سون رو نصب و درایور ها رو روش تست کنید
اگر جواب داد که عالیه اگر هم نداد، میتونید روش تاپیک يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار رو هم تست کنید، اگر باز هم جواب نداد، باید بکاپ رو برگردونید دیگه
Recovery که گرفتم ازش.

حالا نصب میکنم ببینم چی میشه دیگه ... :41:

مرسی:10:

Amir Varasteh
30-11-2010, 13:15
سلام.

همه چی اوکی شد.

ویندوزم رو کامل پاک کردم و Ultimate رو نصب کردم و همه چیزش درست کار میکنه حتی Function Key ها:20:

راهنمای نصب ویندوز و درایورها هم اینجاست:

این هم لینک دانلود درایورها:

با تشکر.

gmconimi
04-12-2010, 09:32
درود بر شما و خسته نباشید
من درایورهای XP Laptop Toshiba Satellite M305-S4915 رو می خواهم به سایت توشیبا رفتم ولی درایور های XP اون ناقص هستش - یعنی درایور صدا - گرافیک نیست . باتشکر فراوان

_ermia
04-12-2010, 17:35
درود بر شما و خسته نباشید
من درایورهای XP Laptop Toshiba Satellite M305-S4915 رو می خواهم به سایت توشیبا رفتم ولی درایور های XP اون ناقص هستش - یعنی درایور صدا - گرافیک نیست . باتشکر فراوان

سلام
صدا:

گرافیک:

mrt619rko
06-12-2010, 01:43
سلام emira جان !
من دنبال درایورهای xp مدل Acer Aspire 5732ZG میگردم ، میتونی کمکم کنی ؟؟ :41:

_ermia
06-12-2010, 14:34
سلام emira جان !
من دنبال درایورهای xp مدل Acer Aspire 5732ZG میگردم ، میتونی کمکم کنی ؟؟ :41:

سلام دوست عزیز
حدود 1 ساعتی سرچ کردم اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم

dareshiri
08-12-2010, 19:04
سلام.. با سپاس فراوان و خسته نباشید به شما دوست عزیز..
من خیلی وقته ویندوز 7 نصب کردم ولی نتونستم از سایت سونی درایورای لپتابمو پیدا کنم..مخصوصا درایوری که برای تنظیم نور لپ تاب هست.. مدل لپ تاب VGN-CS16G/P هستش، ویندوزمم 32 بیتیه..ممنون میشم کمکم کنید.