PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي آيفون iPhone تايوان

Mig33
28-12-2007, 16:35
برخي مشخصات گوشي آيفون iPhone تايوان :
احتايج به خريد موزيك و اتصال به سايت اپل را ندارد و بطور فابريك قابليت كار كردن با خطوط تمامي مناطق جهان را دار مي باشد. قابليت دريافت و ارسال بلوتوث با تمامي دستگاه ها و هندزفري ها را دارد. علاوه بر قابليت عكس برداري قادر به فيلم برداري نيز مي باشد. باتري همچون ديگر گوشيها قابليت جابجايي و تعويض بوسيله خود كاربر را دارد .حافظه ميكرو اس دي و قابل جابجا كردن. قابليت ارسال گروهي اس ام اس را دارد . بزودي منوي فارسي به اين دستگاه اضافه خواهد شد و دوستاني كه قبلا اين دستگاه را از ما تهيه كرده اند نيز شامل دريافت اين سرويس بطور رايگان خواهند بود. سنسور تشخيص حركت دارد و علاوه برآن قابليت هندشيك را نيز دارد . در حالت گيم با حركت گوشي در جهات مختلف حركتهاي مرتبط از سوي گوشي تشخيص داده شده و فرمان به چپ / راست / بالا / پايين تنها با حركت گوشي در جهات اجرا ميگردد

دوستان نظري ندارند؟؟؟؟!!!!
قيمتشم 250 چوبه تو جمهوري .....قيافشم با آي پاد اصلي مو نميزنه !!!!
ايني كه ميگن باتري آي پاد قابل تعويض نيست ديگه چه صيغه اييه؟؟؟ طول عمري باطريش چقدره؟؟
گويا اين يكي اينكارو ميكنه !!!

kiarash3500
28-12-2007, 21:29
واقعا؟
پس چه فرقي با اصلش داره؟
اصلش ساخت آمريكاست؟
يا كشور هاي ديگه هم ميزنن؟

Mig33
28-12-2007, 21:35
واقعا؟
پس چه فرقي با اصلش داره؟
اصلش ساخت آمريكاست؟
يا كشور هاي ديگه هم ميزنن؟

دوست عزيز تحقيق كردم ميگن خيلي از لحاظ كارائي فرق دارن ..... اصليش 600 چوب پولشه
ولي قراره 398 دلار بشه يعني حدود 400 تومن ....مدل 8 گيگش ...اينو تو سايت اپل نوشته ميگن

2006 Felakat
30-12-2007, 09:40
اخه با 200 تومن نباید انتظار داشته باشی مثله اصلش کار کنه . نمونش n95 چینی

Stream
30-12-2007, 18:43
دوست عزيز تحقيق كردم ميگن خيلي از لحاظ كارائي فرق دارن ..... اصليش 600 چوب پولشه
ولي قراره 398 دلار بشه يعني حدود 400 تومن ....مدل 8 گيگش ...اينو تو سايت اپل نوشته ميگن
مدتهاست قیمت iPhone در آمریکا 399 دلاره. در ایران قیمت اینقدر بالاست و پایین هم نمیره ...

B L A S T E R
30-12-2007, 22:39
مطمئن باشید هیچ جنسی بدون دلیل ارزون نیست.

Sasan Info
30-12-2007, 22:41
عجبا این چنی های lhnv [kni کی آدم میشن ؟؟؟؟؟؟؟؟

perjixen
31-12-2007, 13:08
داداش ، میشه از گوشی عکس بگیری؟!
چه شود ! آیفون ساخت تایوان!
راستی قیافش شبیه آیفون اپل ؟ یا آی پاد اپل؟!

rainysky50
31-12-2007, 13:44
ساسان جان همین چینی های ......ده به قول شما!!حدود 100 سال از لحاظ تکنولوژِی از ما جلوترند!!این گوشیهای چینی هم که میبینی بلانسبت بچه های این فروم برای 4 تا احمقه که چشم بسته جنسی رو انتخاب میکنند!!عمرا این گوشیهای چینی به غیر از توی ایران و چند کشور درپیت دیگه مثل خودمون جای دیگه ای پخش نمیشه!!خود بچه اخوندها هم مسئول واردات اجناس بنجل چینی اند!!!حقمونه!انقلاب شگوهمند کردیم باید هم چوبشو بخوریم!!!;;dvl j,d khl,s iv ]d ho,kni!!!!!!!

RezaTayebiJ
31-12-2007, 14:58
دوستان چرا بحث این گوشی رو وسط کشیدین؟

۱. ظاهر آی فون چینی زمین تا آسمون با آی فون اصل فرق می کنه.
آی فون چینی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آی فون اصل:

۲. تکنولوژی لمسی تقلبی چینی مانند تکنولوژی لمسی گوشی های معمولیه و به گرد پای multiTouch آی فون نمی رسه.
۳. سیتم عامل گوشی چینی اصلا معلوم نیست چیه.
۴. جعبه ی تقلبی چینی چهار برابر گنده تر از جعبه ی آی فونه.

Stream
31-12-2007, 23:55
این iPhone چینی آخر خنده است !!!

ox3blue
02-01-2008, 16:31
خنده دار تر اینکه همه میرن این چینی را می خرند!

b_e_h_dad2
02-01-2008, 20:07
سلام به دوستان
من چندتا از فرق های ای فون اصل و بدل رو میگم . البته این آی فونی که توی این تاپیک مطرح شده تایوانی هستش و شکل و قیافش با چینیا فرق میکنه . آقا رضا چینیشو نشونتون داد منم تایوانیشو نشون میدم !

1 ) آیفون آمریکایی صفحه نمایش 3.5 داره و نیازی به استفاده از قلم نداره و حتی بعضی امکاناتش با قرار دادن 2 انگشت روی صفحه هستش .. تایوانیا صفحه 3.2 داره و یه قلملم داره !
2) کیفیت پخش آهنگ و فیلمش در حد گوشیای دیگس و کیفین آی پاد رو نداره
3) wifi نداره تایوانیا
4)برنامه هاشون برنامه اپل نیستن و مصل گوشیای معمولی هستند ... در کل iPhone نیستن و بهتره بهشون بگیم iFone !

5 ) آخه مگه پولت زیادی کرده !! تمام عشق آی فون به کیفیت پخش بسیار بالا و صفحه نمایش خداست !!! یا اصل بخر یا نخر !!!

perjixen
02-01-2008, 22:49
اینم iPhone ، البته از نوع چینی با 2مگاپیکسل دوربین ، 256 KB تفکیک ال سی دی ، حدود 3 اینچ ال سی دی ، بلوتوث! ، و... به قیمت 240.
برای خزید بهتر به پاساژ ایرانیان یه سری بزنید.
راستی فروشنده در باره سیستم عاملش حرفی نزد! ( یا گوشی نخرید یا برید اصل بخرید!)

B L A S T E R
03-01-2008, 00:11
اینکه هیچیش شبیه ایفون نیست.
حیف خود ایفون نیست ادم اینو بگیره؟؟؟!!؟

mhdotcom
08-05-2008, 14:15
ما که نفهمیدیم علت عناد بعضیها با این چینیهای بیچاره چیه. شاید حسودی باشه به هرحال اگه چینیا اینقدر پیشرفت نکرده بودند و با تولیدات ارزونشون بازارو تو دست نگرفته بودند حالا خیلی از ما توانایی خرید کامپیوتر و بسیاری از وسایل دیگه رو نداشتیم.
اینجا هم تنها کشوریه که دلالان iphone چینی صد دلاری رو تا سیصد هزار تومنم میفروشن.
منم چون از اول معرفی iphone خیلی دنبالش بودم و بعلت درامد ناچیز و قیمت نجومی iphone که اوایل 1300000 و الان 700 800 هزار تومنه تا سالها نمیتونم طرفش برم میخوام یه چینیشو بخرم.
اینقدر هم بد و بیراه نگین و به خریداران این جور اجناس توهین نکنید. کسی این جور حرف میزنه که خیلی وضعش توپه یا نماینده (دلال) apple.

Meizu M8 3.2 megapixel

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\mohammad\My Documents\My Pictures\Meizu M8.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\mohammad\My Documents\My Pictures\iphone_clone01.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\mohammad\My Documents\My Pictures\-liverpool-.jpg

leilash
09-10-2008, 00:28
دوستان من امروز يه آيفون چيني ديدم كه عين آيفون اصلي بود بدون هيچ تفاوتي دوربينشم 2 بود...
قيمتشم 200 تومان كسي در مورده اين گوشي اطلاعات بيشتري داره؟
راستي يه سوال ديگه هم ازتون داشتم چرا اين آيفون اينقدر گرونه آخه چي داره؟؟؟
اگه امكانات گوشي هست كه N95 بهترين امكانات رو داره و قيمتشم 400 تومان ولي اين ايفون 650 تومان الي 1 ميليون هم بيشتر چرا؟؟؟

huti_421
14-10-2008, 17:14
دوستان من امروز يه آيفون چيني ديدم كه عين آيفون اصلي بود بدون هيچ تفاوتي دوربينشم 2 بود...
قيمتشم 200 تومان كسي در مورده اين گوشي اطلاعات بيشتري داره؟
راستي يه سوال ديگه هم ازتون داشتم چرا اين آيفون اينقدر گرونه آخه چي داره؟؟؟
اگه امكانات گوشي هست كه N95 بهترين امكانات رو داره و قيمتشم 400 تومان ولي اين ايفون 650 تومان الي 1 ميليون هم بيشتر چرا؟؟؟

به تفصیل بحث شده راجع بهشون ....

1. Multi Touch بودن یعنی میتونید در آن واحد با چند انگشت از امکانات مثل زوم عکس استفاده کنید ( توجه کردید که دستتون رو یه جورایی /\ می کنید بعد می کشید رو LCD تصویر زوم میشه ...

2. میشه گفت بهترین LCD موبایلی ... ( 3.5 اینچ با قدرت نمایش 16 میلیون رنگ و الکترو استاتیک بودن ( بدون نیاز به قلم و تنها با یه اشاره ی ساده ))

3. وجود بهترین موزیک پلیر جهان در این گوشی ( iPod )

4. از نظر من وجود بهترین سیستم عامل درون این گوشی و بهترین مرورگر که به ترتیب Mac OSX Mini و Safari Mini هستن

5. میشه گفت جزو اولین گوشی هایی بود که دارای سنسور شتاب سنج بود و با چرخوندن گوشی تصویر هم می چرخید ...

6. زیبایی گوشی که به نظر خیلیا و بلاخص من تکه

7. نبود قابلیت رد و بدل فایل از طریق بلوتوث ( واسه این برام یه قابلیت محسوب میشه چون حالم از بلوتوث بازی به هم می خوره... )

8. جزی اولین گوشی هایی بود که سیستم Wi-Fi داشت ( به همراه N95 و اینا )

9. قابلیت Sync بسیار ، بسیار ، بسیار آسون و سریع با Device ها ( از طریق نرم افزار iTunes )

10. میشه گفت عمر باتریش قابل قبوله ( برای من )

11. وجود نرم افزار های از پیش تعیین شده نظیر YouTube , Google Map , Weather و از همه مهمتر سیستم Mail Box خیلی سریع و آسون برای ایمیل ها ...

12. امکان تنظیم وی پی ا*ن در گوشی که میشه گفت یکی از معدود گوشی هاییه که این قابلیت رو دارن ( یک سره و بدون نیاز به Internet Sharing )

13. بهترین 2 مگاپیکسلی ( عکس هایی که میگیره نسبت به بقیه ی 2 مگا پیکسلی ها زمین تا آسمون فرق می کنه )

14. غیره

اینا همه نظرات شخصی من بود چون من با گوشیم کارای خاصی می کنم ... نیاز دارم دائما میل هامو چک کنم ... Wi-Fi داشته باشم ... از وی پی ا*ن بتونم استفاده کنم ... با iPod موزیک گوش بدم ... بتونم افقی هم از گوشیم استفاده کنم ... یک مرورگر سریع داشته باشم ( جدیدا با قابلیت ذخیره ی کوکی ها و دانلود )

و از اون طرف از اس ام اس بازی ( Forward اس ام اس ) ، بلوتوث بازی .... بازی کردن با موبایل ... دوربینی که از درو دیوار عکس بگیرم ... و غیره متنفرم ...

اگه دوربین می خواید ؟ برید بهترین Canon یا samsung رو بگیرید 12 مگاپیکسل ... اگه بلوتوث می خواید و پلیر می خواید برید Samsung P1 بگیرید ( فکر کنم اسمش همین بود ) ... و اگه می خواید بازی کنید برید یه PSP 3000 بخرید که گویا سیم کارت هم می خوره ...

به هر حال این نظرات من بود هر چند آیفون معایبیم داره ... ( بارز ترینش عدم ساپورت 3G ( خوب 3Gش که هست ) Java و SWF )

s-a-l-i-m
14-10-2008, 18:32
برادرا اینها هیچکدام ایفون تقلبی نیست...............من دیدمش از قیافه نمی تونی به این راحتی تشخیص بدی.......قیمتش 310 تومان هست..............این عمس ها که گذاشتید همشون تابلو هستند من چندین بار دیدمش ولی چیزی ندیدم از نظر قیافه.......تنها راه تشخیص فاصله ی اون سوراخ هست که طدا رو می شنوید.....که باید خیلی دقت کنی........من برا اولین بار گفتم ایفون چنده بعد گفت 300 من چک کردم و فهمیدم..............

saman65
16-10-2008, 02:39
3. وجود بهترین موزیک پلیر جهان در این گوشی ( iPod )

پارسال که w960 بهترین موزیک فون سال شد.امسال هم یه موسسه w980 رو انتخاب کرد و یه موسسه دیگه هم یه گوشی از سامسونگ.مدلش رو یادم نیست....

8. جزی اولین گوشی هایی بود که سیستم Wi-Fi داشت ( به همراه N95 و اینا )

من wi fi رو 3 سال پیش با سامسونگ i750 داشتم.(ویندوز موبایل 2003..) و قبل اونم خیلی گوشی ها داشتن(imate...)

13. بهترین 2 مگاپیکسلی ( عکس هایی که میگیره نسبت به بقیه ی 2 مگا پیکسلی ها زمین تا آسمون فرق می کنه )

واسه دیدن عکس با خود گوشی آره.اونم به خاطر ال سی دیشه.ولی 2 مگا پیکسلی که هیچ تنطیماتی از جمله اوتوفوکوس نداشته باشه میشه گفت بدترین 2 مگاپیکسلیه...
فیلم برداری که بماند

البته اینها ضعف های آیفونه.نگین این چه پدرکشتگی با آفون داره.خودم احتمال داره 3G ش رو بگیرم...

mani_lak62
09-02-2009, 01:20
آره چینیهاش خیلی فوق میکنن. من یه کره ای اش رو دیدیم. لاکردار کوپ آی فون بود من که آیفون رو زیر و رو کردم نفهمیدم این اون نیست!!!!! قیمتش هم میگفت 165000 تومن!

Ehsan65
08-04-2009, 20:07
iphone 3gg apple
به شرط اصل را این اقا میده700000
09353840295

s-a-l-i-m
08-04-2009, 20:09
انلاک فکتوری هست یا نه؟؟؟

fujin
29-04-2009, 23:31
شاید همه چیز داشته باشه ولی مهمترین چیز آیفون که بخاطر اون همه میرن طرفش یعنی سیستم عامل MAC os روش نیست ...
چیزی که آیفون رو نسبت به گوشی های دیگه متمایز میکنه همون سیستم عاملش هست ( MAC OS )