PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیماری مرموز که در انگشتان پاها ظهور می کند.

italy2006
26-12-2007, 13:53
با عرض سلام
بیماری که می خواهم در مورد آن صحبت کنم صرفا در برخی از اقوام من به وجود می آید. زمان هور بیماری سن بلوغ است. این بیماری با زخم شدن سر انگشتان و متورم شدن آن ها که در درون این حباب ها جراحت وجود دارد خود را نشان می دهد. فرد در این بیماری احساس درد ندارد بلکه دارای خارش می باشد. برای جلوگیری از ÷یش رفت این بیماری فرد از محلول ها و پنی سیلین جهت خشک کردن زخم استفاده می کند اما همه این داروها فقط برای مدت کوتاهی جواب داده و این بیماری به پیش رفت خود ادامه می دهد. در سنین جوانی برخی موارد دیده شده که فرد مجبور شده یک یا چند تا از انگشتان خود را قطع کند اما با بالا رفتن سن نیز انگار که ویروس این بیماری دارای حرکت بوده و به استخوان پا حمله می کند و فرد مجبور می شود قسمتی از پای خود را قطع کند. شمار افرادی که دارای این بیماری هستند حدود 15 نفر می باشد. در این جا همه مردم می گویند که این جذام است ولی اصلا این طور نیست. من حاضرم اطلاعات بیش تری در این خصوص عرضه نمایم. شما چه ره حلی برای این بیماری دارید.:41:

vet.shamim
26-12-2007, 14:09
shoma bayad ba microbiologistha ke dar daneshgah hasjkn sohbatkonid.va ozaae bimaran ro behtar tozih bedid.

italy2006
26-12-2007, 19:20
چه کسی می تونه راه درمانی برای این بیماری ارثی پیدا کنه؟

h2006
04-01-2008, 22:41
shoma bayad ba microbiologistha ke dar daneshgah hasjkn sohbatkonid.va ozaae bimaran ro behtar tozih bedid.

فینگلیش نوشتن ممنوع!:21:

در مورد بیماری هم شرمنده نمیدونم!:41: