PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شايعه اخراج عادل فردوسي پور

Ehsan Studio
26-12-2007, 05:58
سابق اين فدراسيون کار را آنقدر بالا کشاند که برنامه 90 شاهد بيشترين مدت زمان پخش در تاريخ خود بود و حتي دو تن از مقامات سازمان تربيت بدني که براي پاسخگويي به سخنان صفايي فراهاني به صورت تلفني در برنامه حاضر شده بودند نيز نتوانستند پاسخ قابل قبولي به افکار عمومي بدهند و لاجرم مجبور به قطع تماس خود مي شدند. در همين زمينه هم شنيده مي شود که برخي مقامات ارشد دولتي که از حضور صفايي فراهاني در برنامه 90 و مباحث مطرح شده از جانب وي عصباني هستند و از سوي ديگر «عادل فردوسي پور» را مقصر اصلي اين مساله مي دانند، طي ديشب و امروز برخي فشارها را روي سازمان صدا و سيما آغاز و انتقادات بسياري را نسبت به عملکرد فردوسي پور مطرح کرده اند. اين مقامات تهديد کرده اند تمام تلاش خود را براي برکناري فردوسي پور به علت آنچه آنها «ضربه به منافع ملي»، مي دانند، انجام مي دهند.

منبع:noandish

Wisdom
26-12-2007, 09:12
فرزاد حسنی دوم ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed2661
26-12-2007, 09:30
ضربه رو كي ميزنه ؟ فردوسي پور يا حافظان اسمي منافع ملي؟

sherlockholmz
26-12-2007, 09:46
اين كار بي عرضگي و حقارتشان را دو چندان مي كند.كيومرث هاشمي و آخوندي به لكنت افتاده بودند و حيف كه رنگ صورتشان را نمي شد ديد.آنقدر منفعل و بي اراده هستند كه دو كلمه نتوانستند جواب بدهند و من من كنان اتهام خود را ثابت كردند.نمي دانم اگر اينها مردم و منافع ملي را نداشتند چگرنه خودخواهي هاي خود را كه به بهاي از دست دادن بسياري از فرصتها شده توجيه مي كردند. يكي نيست بگه يك مسابقه sms تو همين نود بزاريد ببينيد چند نفر خواهان رياست امثال علي آبادي يا مجيزگوئي چون كفاشيان و يا خنده دار تر از همه شهبازي هستند.

Meisam Khan
26-12-2007, 09:51
هر غلطي كه دلشان مي خواهد تو اين مملكت مي كنند و هر كي هم مثل فردوسي پور به اون ها اعتراض مي كنه مي خوان سريع اخراجش كنند. به قول انصاري فرد موندم اگه برنامه 90 نبود چي به سر فوتبال اين مملكت ميومد.

loyal280
26-12-2007, 09:55
اینا پت و متو تو جیبشون میزارن،یک ملتو مسخره خودشون کردن

ss_m_ss
26-12-2007, 10:04
حدالناسی نمیتونه عادل رو از 90 اخراج کنه . :46:

تهیه کننده برنامه خود فرردوسی پور هست . اگر اخراج بشه از سازمان که 100 % برنامه 90 تعطیل میشه که فرق چندانی با تعطیلی فوتبال این مملکت نداره .

در ضمن ایشون هم استاد دانشگاه هستن و خیلی هم در مجلس شورای اسلامی نفوذ دارن ( مانند علی دایی )

پس اخراجش در حدّ همون شایعه باشه فکر کنم.

Behroooz
26-12-2007, 11:45
من از فردوسي پور خوشم نمياد .

ولي برنامه نود براي فوتبال كشور لازمه .

نمي دونم چرا وقتي يك برنامه گل ميكنه همه فكر ميكنن كه مجري برنامه تا ابد بايد باشه .

بدون فردوسي پور هم روزگار ميگذره .

گاهي اوقات بي ادبي ميكنه كه علي دايي و فيروز كريمي خوب بلدن حالشو سر جا بيارن . و قلعه نويي هم اين كاررو خوب بلده .

dear_2007
26-12-2007, 13:26
من از فردوسي پور خوشم نمياد .

ولي برنامه نود براي فوتبال كشور لازمه .

نمي دونم چرا وقتي يك برنامه گل ميكنه همه فكر ميكنن كه مجري برنامه تا ابد بايد باشه .

بدون فردوسي پور هم روزگار ميگذره .

گاهي اوقات بي ادبي ميكنه كه علي دايي و فيروز كريمي خوب بلدن حالشو سر جا بيارن . و قلعه نويي هم اين كاررو خوب بلده .
اولین نفری که از فردوسی پور بدش میاد !!!عجیبیه!

فردوسی پور همه مردم دوست دارن

ElmO
26-12-2007, 13:59

سلام

اونی که شما بهش میگی " بی ادبی " ، در واقع افشاگری و رک گوییه !
ریختن پته ی آدمایی که با احساسات مردم بازی میکنن ، روی آبه .

بی ادبی رو همین سه نفری رو که نام بردید میکنن ، نه فردوسی پوری که
قصد شفاف سازی داره .

نمونه ی بارزش هم برنامه ای بود که قلعه نوعی رو دعوت کرده بودن .
قلعه نوعی وقتی دید فردوسی پور داره هرچی هست و نیست رو
میگه ، خیلی ترسید و با " بی ادبی " بهش گفت شما که کارشناس نیستی ؛
من باید به شما جواب بدم یا کارشناساتون ... !
این یعنی نهایت کم آوردن ...

من افراد انگشت شماری رو دیدم که مثل شما فکر کنن ...

یا حق

:40:

بردیا
26-12-2007, 14:09
درسته.فردوسی پور هر کاری کرده باشه بی ادبی تا حالا به کسی نکرده.به نظر من بی ادبی رو شخصی مثل علی دایی کرد که با اینکه تلویزیون 100 بار نشون داد با سر زده تو صورت شیث ولی جلوی همه مردم دروغ میگفت که من سرمو گذاشتم هل دادم.بازی کردن با افکار عمومی و دروغگویی رو میگن بی ادبی نه افشاگری.

ss_m_ss
26-12-2007, 18:16
درسته.فردوسی پور هر کاری کرده باشه بی ادبی تا حالا به کسی نکرده.به نظر من بی ادبی رو شخصی مثل علی دایی کرد که با اینکه تلویزیون 100 بار نشون داد با سر زده تو صورت شیث ولی جلوی همه مردم دروغ میگفت که من سرمو گذاشتم هل دادم.بازی کردن با افکار عمومی و دروغگویی رو میگن بی ادبی نه افشاگری.

این رو میگن حرف درست و حسابی !

V A H I D
26-12-2007, 18:19
بلد نیستند جواب مردم رو بدن چرت و پرت می گن اینجا ایرانه همینه دیگه....

Actros
27-12-2007, 00:36
هر غلطي كه دلشان مي خواهد تو اين مملكت مي كنند و هر كي هم مثل فردوسي پور به اون ها اعتراض مي كنه مي خوان سريع اخراجش كنند. به قول انصاري فرد موندم اگه برنامه 90 نبود چي به سر فوتبال اين مملكت ميومد.

دقیقا..تایید میشه

ALI.ARB
28-12-2007, 00:26
برنامه 90 یه برنامه ی داغ ه و تند و این سبکش ه ... و این سبک مال فوتبال ه ...

تو این طور برنامه ها حتما هر کی زیر سوال بره احتمال این که بخواد به هر نحو از آبروش جلوی ملت دفاع کنه هست و کار عادل زیر سوال بردن ه...

و این که اینجا بگیم اون بی ادبه این با ادب جاش نیست ... با این حرفا چیزی از قدر 90 و اون افراد کم و زیاد نمیشه...

برنامه ی 90 یه برنامه ی لازم ه و تا اینجا خیلی به فوتبالمون کمک کرده ...

نبودشم خیلی ضربه بدی به فوتبال میزنه...

امیدوارم کسی به خاطر رو نشدن ه اشتباهاتش تیشه به ریشه ی این برنامه نزنه ...

چه با شایعه چه بی شایعه...!

BLACK VENOM
28-01-2008, 00:08
اقايون انتظار دارند همش به به و چه چه گفته بشه كسي هم ايراد نگيره
شورشو در اوردن

fandak
14-12-2010, 12:02
آقا از اين شايعه ها به راه نندازين . تازه برنامه نود داره اوج ميگيره .

ولي آدم لذت مي بره كه حقايق تو فوتبال سريع آشكار مي شه

vahid_civil
14-12-2010, 12:09
تاپیک 2 سال پیش رو آوردین بالا ! میگین شایعه راه نندازین !؟ دمتون گرم :31:

ferdfe
14-12-2010, 12:23
این اقایون فکر کردن هر کاری بخوان با این مملکت می تونن بکنن و هیچ کس نیست تا جلوشون رو بگیره

واقعا شورش رو در اوردن :13:

DJ POLESTAR
14-12-2010, 12:23
:16::38:2008

farshidshd
14-12-2010, 12:29
اولین نفری که از فردوسی پور بدش میاد !!!عجیبیه!

فردوسی پور همه مردم دوست دارن

فردوسی پور مخالفان زیادی داره ، منم ازش متنفرم ولی برنامه نود رو همیشه میبینم و بهش حق میدم

.

manreza71
14-12-2010, 12:37
فردوسی پر مدتی هست که یکم عادل نیست ..وگاهی اوقات نظر ه خودش رو به بقیه تعمیم میده ( این نظر کلی من در مورد شخص عادل بود )
اما واقعا من کلی براش حال میکنم که حال اینجور ادمها رو میگیره که فقط وفقط دنبال چاپلوسی وسیاه کردن مردم هستن وبابازی با کلمات سعی درعوام فریبی دارن که البتههم مردم گولشونو نمیخورن هم عادل خوب جوابشونو میده .دمت گرم عادل ..

ای کاش عادل در مورد سیاه کردن مردم توسط برخی از فوتبالیها هم اینجور عدالت داشت !

sourena
14-12-2010, 12:41
این اقایون فکر کردن هر کاری بخوان با این مملکت می تونن بکنن و هیچ کس نیست تا جلوشون رو بگیره

واقعا شورش رو در اوردن :13:

فکر نکردناااا....

مطمعن هستن :دی

چون واقعا هم همینه! :20:

davy jones
14-12-2010, 12:43
یکی نیست به فردوسی پور بگه بجای اینکه دیشب نود رو اجرا بکنی، میومدی و بازی رنده ی منچستر و آرسنال رو گزارش میکردی و این همه هم اعصاب خودتو و بقیه رو خورد نمیکردی! حالا مثلا با برنامه ی دیشب و اون همه جار و جنجالی که راه انداختن، مشکلی از مشکلات فوتبال ما حل شد؟

esteghla123l
14-12-2010, 12:45
زنده باد عادل
اون نماینده ی اراک را دیدید.مثلا اومده بود راجع به فوتبال صحبت کنه.نگیید اراک بگید مرکزید و مرکزی شهر امامه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعننی چون شهر امامه دیگه کسی حق حرف زدن درباره جابه جایی یک تیم به شهرهای دیگه را نداره
کاره غلط غلطه ..چه ربطی به این شهر و اون شهر داره.فردوسی پور بره به حضرت علی اقتدا کنه چه ربطی به اشتباه بودن انتقال تیمها داره؟؟؟؟
فقط اینا بگم که یه عده مفت خور بی سواد دارند از همه چی استفاده ی ابزاری میکنند و سواستفاده میکنند.
بااین کاراشون شان و منزلت همه چیز ر ا پایین می آرند و به مسخره میگیرند
دلم میسوزه واسه مملکتی که این جور آدمها توش پست و مقام هم دارند

manreza71
14-12-2010, 13:00
از کشوری که مربیش علنا اعلام میکنه هر کی لابیش قویتر باشه مربی تیم ملی میشه وبعد از اینکه خودش شد قیلفه حق به جانب میگیره وتیم رو اوت میکنه بعد دوباره با همون لابی که ایندفعه دوستی 15 سالس مربی تیم دیگه میشه هیچ انتظاری نباید داشت...فوتبال ما شده مکان لابی ورانت وبدبختی وسو استفاده یه عده محدود

lazy
14-12-2010, 13:00
تا ساعت چند طول کشید؟
من تا بازیه استقلال شهرداری دیدم.
بعدش چه اتفاقاتی افتاد؟
لطفا توضیح بدبد,ندیدم اعصابم خورده )x

nafas
14-12-2010, 13:03
بنظرم من اشتباه فردوسی پور دیشب توی نظرسنجی اس ام اسش بود !
باید در مورد تیم اراک میزاشت !

که تیم رو بدن بره اراک
پول به اراک بدن تیم همیاری تقویت کنن!
و .......

اون وقت بود که دیگه این یارو الکی نمیتونس حرف بزنه !

موقعی که نماینده داشت مصابحش رو نشون میداد فهمیدم از ........ هاس !
اصلا تابلو نمیدونم چرا الکی بهش زنگ زدن !