PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی برای کم نشدن ظرفیت دانلود adsl هست؟

Pooya Rezaie
26-12-2007, 04:34
کسی اطلاع داره واسه راهی برای کم نشدن ظرفیت دانلود adsl روش هایی مثل دانلود از تورنت یا گرفتن اکانت vpn امکان پذیره؟(من فقط شنیدم وخودم اصلا نمیدونم تورنت یا vpn چیه) فقط واسه اینکه میخوام adsl بگیرم و حجم دانلود ماهیانه خیلی پایینه پرسیدم.

Meisam Khan
26-12-2007, 10:13
فكر نمي كنم راهي وجود داشته باشه اگه راهي پيدا كردي به ما هم بگو.

ms368
26-12-2007, 10:33
torrent رو نمیدونم ..

ولی من هر وقت از تورنت دانلود میکنم همزمان از لینکهای HTTP هم دانلود میکنم .... ولی عجیبه که سرعت تورنت پایین نمیاد وقتی دارم لینکهای Http دانلود میکنم و بر عکس سرعت Http هم پایین نمیاد وقتی از تورنت دانلود میکنم .....

یکی توضیح بده ببینیم جریان چیه ؟

jooya
26-12-2007, 11:18
کسی اطلاع داره واسه راهی برای کم نشدن ظرفیت دانلود adsl روش هایی مثل دانلود از تورنت یا گرفتن اکانت vpn امکان پذیره؟(من فقط شنیدم وخودم اصلا نمیدونم تورنت یا vpn چیه) فقط واسه اینکه میخوام adsl بگیرم و حجم دانلود ماهیانه خیلی پایینه پرسیدم.

شما توی کدو شهرید ؟ توی اکثر شهرها شرکت های هستند که بدون محدودیت حجمی می دن و قیمتاشون هم فرقی نمی کنه .

من توی زنجانم و اینجا
تا شرکت هستند که Adsl میدن ، دوتاشون محدودیت حجمی دارند و دوتاشون نه . بگرد مطمئنا میتونی یه شرکت دیگه پیدا کنی .

البته اگه نخوای اون 256Kbps رو که ماهی 10 تومن میدن رو بگیری .

torrent رو نمیدونم ..

ولی من هر وقت از تورنت دانلود میکنم همزمان از لینکهای HTTP هم دانلود میکنم .... ولی عجیبه که سرعت تورنت پایین نمیاد وقتی دارم لینکهای Http دانلود میکنم و بر عکس سرعت Http هم پایین نمیاد وقتی از تورنت دانلود میکنم .....

یکی توضیح بده ببینیم جریان چیه ؟

اعدای ک موقع دانلود نون میده چندان معتبر نیست البته نه همیشه . ولی شما ین رو در نظر بگیر که مثلا 200 مگابایت رو توی چند ساعت دانلود می کنی .

اونطوری به تخمین بهتری میرسی .

newmusic
26-12-2007, 13:32
فقط تورنت هیچی مثل تورنت نمی شه

italy2006
26-12-2007, 13:44
من اینترنت وایرلس دارم محدودیت حجمی ام دو گیگ است راهی برای پر نشدن این رفیت هست؟ خاصیت تورنت چیه؟ یعنی واقعا مانع از پر شدن رفیت میشه؟

smahdis
26-12-2007, 16:50
يعني چي؟ يعني اگر من از تورنت استفاده كنم از محدوديت دانلود من كم نميشه؟! چطور ممكنه؟!
من تا به حال نميدونستم.

Pooya Rezaie
26-12-2007, 17:47
سوال من رو متوجه نشديد من بيشتر ميخوام بدونم دانلود از تورنت با vpn از ترافييک کم ميکنه يا نه.
من شيراز هستم.خوب اره مثلا يه شرکت هست سرعت 64 نامحدود ميده ولي يه قانونم براش گذاشته که نبايد فايل هاي با حجم زياد رو بيش از حد و به صورت مکرر بگيري وگرنه خط رو ازت ميگيرن که اين فرقي با پهناي محدود 2 گيگ نداره(چون من دانلودم بالاست ميخوام که محدوديتي نداشته باشم).بقيه سرعت ها هم خدمات ويژه داره که از 1 تا 7 صبح و روزاي جمعه ترافيک رايگانه که ساعتش بدجوره.ولي يه سرويس داره بدون خدمات ويژه سرعت 128 با 2.5 گيگ ترافيک ماهانه 13.500 با ابونمان و عوارض.خوبه نه؟فقط حيف که اون 1 تا 7 صبح رو نداره.حالا اگه از تورنت يا vpn ميشه بدون کم شدن ترافييک استفاده کرد بگيد.چون من شنيدم که دانلود از تورنت با استفاده از vpn. چيزي از ترافييک کم نميکنه.

newmusic
26-12-2007, 18:08
نه تورنت فقط سرعتش بالاس تازه بیشترم اون حجم دانلودت رو خالی می کنه من منظورم سرعت بودش
در مورد کم نشدن حجمم که :
من تو پیغام خصوصی....... گفتم که

......

یعنی میخوای بگی اگه از تورنت دانلود کنیم دیگه از محدودیت دانلودمون کم نمیشه ....

مثلا من 10 گیگ محدودیت دارم اگه چند تا فیلم 700 مگابایتی از تورنت دانلود کنم چیزی از محدودیتم کم نمیشه !؟

با تشکر Ms

پیام بنده:
نه بابا
چه ربطی داره مثل اینکه تو بگی اب این لیوان رو بخورم بد آبش تموم نشه
نمی شکه
اگه میشد دیگه نمی گفتن محدودیت که اوناهم اینقدر خنگ نیستن که

ahriman323
26-12-2007, 18:22
سوال من رو متوجه نشديد من بيشتر ميخوام بدونم دانلود از تورنت با vpn از ترافييک کم ميکنه يا نه.
من شيراز هستم.خوب اره مثلا يه شرکت هست سرعت 64 نامحدود ميده ولي يه قانونم براش گذاشته که نبايد فايل هاي با حجم زياد رو بيش از حد و به صورت مکرر بگيري وگرنه خط رو ازت ميگيرن که اين فرقي با پهناي محدود 2 گيگ نداره(چون من دانلودم بالاست ميخوام که محدوديتي نداشته باشم).بقيه سرعت ها هم خدمات ويژه داره که از 1 تا 7 صبح و روزاي جمعه ترافيک رايگانه که ساعتش بدجوره.ولي يه سرويس داره بدون خدمات ويژه سرعت 128 با 2.5 گيگ ترافيک ماهانه 13.500 با ابونمان و عوارض.خوبه نه؟فقط حيف که اون 1 تا 7 صبح رو نداره.حالا اگه از تورنت يا vpn ميشه بدون کم شدن ترافييک استفاده کرد بگيد.چون من شنيدم که دانلود از تورنت با استفاده از vpn. چيزي از ترافييک کم نميکنه.

با هر دوش پهنای باندت کم میشه
اگه اینتوری بود که خیلی خوب میشد 3 تومن میدادی vpn هرچی دوست داشتی دانلود میکردی:27::27:
شما سرویستو از همیار نت بگیر نامحدود میده مشکلی هم نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سایت اصلی

اینم لیست قیمتهای پائیزه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pooya Rezaie
27-12-2007, 03:58
مرسی دوستای عزیز که راهنمایی کردید.اقای ahriman323 تعرفه های همیار نت واقعا بیخوده اول که واسه همه سرعتاش ترافیک 1 گیگ هست نامحدودم خیلی گرونه.نصب و راه اندازی همه جا 15 هست ماله اینا 20 تومن هر 1 گیگ ترافیک اضافه همه جا 3 هست اینجا 5 تومن.همه چیزش بیخوده.