PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسانی که Internet Download Manager دانلود میکنند لطفا کمک کنند

بهنازی
25-12-2007, 18:04
با سلام به خدمت همه دوستان
من چند وقتیه Internet Download Manager دارم دانلود میکنم ولی چند تا مشکل داشتم ممنون میشم کمکم کنید:

1-مچجوری میشه کاری کرد که یکی یکی فایلها بعد از اتمام دانلود بشن نه همگی با هم.
2-بعی وقتها فایلها رو بصورت 100% دانلود میکنه بعد یه اروری میده که اسم این فایل نامفهوه و در آدرس دانلودش که میرم این فایلو نمیبینم.چجوری پس این فیلو کجا سیو میکنه؟هر کاری میکنم که از روی برنامه رینیمش کنم شاید درست بشه نمیشه و چند نمونه مشابه مثلا چند تا فایل همنامو دانلود کردم کاملا هم نام اول متوجه نشدم بعد از دانلود متوجه شدم ولی فقط یکی از این فایلهای همنام میده تو آدرس دانلود بقیه پس چی میشن؟
3-بعضی مواقع که مثلا 6 فایل همزمان دارند دانلود میشه بعضا یکی یا دو تاش ارور میده که سرور جواب نداد یا زمان تمام شد وباید از نو بیام دانلود کنم اینو چجوری باید حلش کنم؟البته فکر کنم این اگه مشکل یکی دانلود شدن حل بشه این هم برطرف میشه

با تشکر

Actros
25-12-2007, 22:44
به نظر من از برنامه dap استفاده کن
عالیه
دانلود اکسلریشن پلاس اسم کاملشه

ramin4116
25-12-2007, 23:26
استاد با زدن بر روی دکمه Start Queue دانلود ها رو پشت سر هم انجام می ده Scheduler می تونی تنظیم کنی که چند فایل هم زمان دانلود بشه و نوبت بندی می تونی بکنی اگه نگرفتی بگو تا با عکس کامل نشونت بدم.

sJaguar
26-12-2007, 00:57
من قبلا از اين IDM استفاده ميكردم مشكمل اساسيش تو دانلود از رپيد شير بود هر كار ميكردي برنامه disable نميشد و به محض زدن دكمه Free خودشو مينداخت وسط واسه همين از خيرش گذشتم

Dap هم بعضي اوقات يه مشكل داره كه وقتي فايل دانلودش كامل ميشه و 100% ميشه دانلود قطع نميشه و همينطوري الكي ميره البته مشكل كرك هست فك ميكنم البته كسي اگه به اين مشكل خورد راهش اينه كه شما وقتي فايل 100% شد دانلود رو قطع كنيد و پسوند فايل كه بصورت asasa.pasvand.dap ميباشد رو rename كنيد و .dap رو از انتهاش برداريد البته قبل از اينكار بايد فايل رئ از پوشه دانلودهاتون به مكان ديگري Move كنيد.

K A R I M I
26-12-2007, 03:51
-مچجوری میشه کاری کرد که یکی یکی فایلها بعد از اتمام دانلود بشن نه همگی با هم.[/
QUOTE]
بله میشه ، کافیست که مطابق شکل در زمان بندی تعداد فایل دانلود رو روی 1 تنظیم کنید و با زمانبندی کار خودتون رو ادامه بدید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[quote]2-بعی وقتها فایلها رو بصورت 100% دانلود میکنه بعد یه اروری میده که اسم این فایل نامفهوه و در آدرس دانلودش که میرم این فایلو نمیبینم.چجوری پس این فیلو کجا سیو میکنه؟هر کاری میکنم که از روی برنامه رینیمش کنم شاید درست بشه نمیشه و چند نمونه مشابه مثلا چند تا فایل همنامو دانلود کردم کاملا هم نام اول متوجه نشدم بعد از دانلود متوجه شدم ولی فقط یکی از این فایلهای همنام میده تو آدرس دانلود بقیه پس چی میشن؟در طول چندین سالی که از IDM استفاده می کنم تا حالا به مشکلی که شما گفتید برخورد نکردم !
مطابق شکل ببینید که تنظیماتتون درست هست ؟
یا اینکه وقتی یک دانلود تموم میشه یه پنجره باز میشه که میگه می خواهید بازش کنید یا پوشه مرود نظر رو باز کنید و ... شما می توانید همان موقع توسط یک مکان نمای کوچیک که در گوشه پایین سمت راست وجود داره فایلتون رو بکشید تو دسکتاپ و رها کنید اینجوری فایل هاتون رو هم دیگه نمیره !!!

-بعضی مواقع که مثلا 6 فایل همزمان دارند دانلود میشه بعضا یکی یا دو تاش ارور میده که سرور جواب نداد یا زمان تمام شد وباید از نو بیام دانلود کنم اینو چجوری باید حلش کنم؟البته فکر کنم این اگه مشکل یکی دانلود شدن حل بشه این هم برطرف میشهشما مگه چه سرعتی دارید که 6 تایی دانلود می کنید ؟
اگه دایل آپ باشه که دیگه هیچی ! ولی اگه خطوط پرسرعت دارید بازم مشکل از دانلود منیجر نیست مشکل از سروری هست که دارید ازش دانلود می کنید ! شما یک بار تک تک همون فایل ها رو دانلود کنید ببینید که مشکلتون حل میشه یا نه ؟

به نظر من از برنامه dap استفاده کن
عالیه
دانلود اکسلریشن پلاس اسم کاملشهای کسانی که از صبانت استفاده می کنید ! ( هان ) یک بار از IDM استفاده کنید تا ببینید و بفهمید که معنای سرعت یعنی چی !! اونم از نوع ریتیلش ...

من قبلا از اين IDM استفاده ميكردم مشكمل اساسيش تو دانلود از رپيد شير بود هر كار ميكردي برنامه disable نميشد و به محض زدن دكمه Free خودشو مينداخت وسط واسه همين از خيرش گذشتمگه بد هست که با دانلود منیجر از راپید دانلود کنید ؟
شما به راحتی می توانید alt رو نگه دارید رو روی لینک مورد نظر کلیک کنید این جوری دانلود منیجر غیر فعال میشه ...

sJaguar
26-12-2007, 04:18
[quote]-
مگه بد هست که با دانلود منیجر از راپید دانلود کنید ؟
شما به راحتی می توانید alt رو نگه دارید رو روی لینک مورد نظر کلیک کنید این جوری دانلود منیجر غیر فعال میشه ...بد نيست اما اينطوري فايل دانلود نميشه بلكه فايل php مربوط به page رپيد دانلود ميشه البته اين Alt كه گفتيد رو من نميدونستم اما مدتيه ديگه ازش استفاده نميكنم با اين حال ممنون

K A R I M I
26-12-2007, 06:36
بله من هم همین مشکل رو داشتم ولی الآن در ورژن های جدید این مشکل رفع شده ...
در ضمن با این دانلود منیجر به راحتی می تونید راپید دانلود کنید که در نوع خودش بی نظیره !!

Ehsan Studio
26-12-2007, 06:50
من از این برنامه استفاده می کنم.برنامه خیلی توپیه.سرعت دانلودشم خیلی بالایه.از راپیدشرم که میشه با سرعت بالا باهاش دانود کنی. دیگه چی می خوای.

بهنازی
26-12-2007, 20:36
با تشکر از جوابهای دوستان
در مورد تک تک دانلود کردن مشکلی پیشن نمیاد وقتی چند تا با هم دارن دانلود میشه این مشکلی که گفتم پیش میاد.
یه سوال دیگه آیا راهی هست که بدون محدودیت بشه از رپید دانلود کرد با حجم بالای50 مگ میخوام.

با تشکر

بهنازی
26-12-2007, 20:49
در ضمن
منظورم از تک تک اینه که بعد از پنجرهای که میگه دانلود کنم یا نه وقتی تایید کردم و بعد از اون هم هر چی تایید کردیم یک یک برن تو صف نه اینکه هر چی لینکی که تایید میکنم بره تو لیست و با هم دانلود بشن

DrXoX
27-12-2007, 03:25
با تشکر از جوابهای دوستان
در مورد تک تک دانلود کردن مشکلی پیشن نمیاد وقتی چند تا با هم دارن دانلود میشه این مشکلی که گفتم پیش میاد.
یه سوال دیگه آیا راهی هست که بدون محدودیت بشه از رپید دانلود کرد با حجم بالای50 مگ میخوام.

با تشکر

از سایت -----------.net/index.php استفاده کن

البته بعضی مواقع شلوغه ولی بهتر از هیچی هستش

موفق باشید

jooya
27-12-2007, 16:16
برای پشت سر هم دانلود کردن همونطور که دوستان گفتن باید Start Queue رو بزنی و نه Resume

وقتی هم لینکی رو تازه میخوای دانلود کنی باید Download Later رو بزنی تابر ه توی صف و نه Download Now رو .

من یه پست زده بودم نمیدونم چرا سابمیت نشد .

کاش منم دختر بودم که همه جواب سوال هامو میدادن "دی"

یه سایت دیگه هم هست واسه دور زدن راپید ، RapidBaz.com البته فایلهاش بیشتر از 20 مگابایت رو نمیزاره دانلود کنی . بعضی وقتا هم ترافیکش بالاست .

ولی بازم میگم بهترین راه اینه که امنتش رو بخری و حالش رو ببیری .

یه چیزه دیگه تاپیکهات اکثرا تکراری، و در این ضمینه زیاد داری .

بهنازی
27-12-2007, 22:26
بابا کلافه شدم چرا این اینجوری میکنه یه فایلو تا 90 میره یدفه قطع میکنه میره سراغ اون یکی وقتی دوباره میاد که اینو دانلود کنه میره از صفر شروع میکنه میره رو اعصاب آدم اند حالگیریه.

بهنازی
27-12-2007, 22:31
اینم بگم که این فایل قابلیت رسیوم نداره ولی چرا اینجوری میشه این لامسب.

seppeehr
27-12-2007, 22:35
دوستان حالا که این تاپیک وجود داره، اجازه می خوام مشکلی که خیلی وقت هست اذیتم میکنه با شما در میون بذارم.
من موقعی که از IDM دانلود می کنم، خصوصا وقتی از اکانت rapidshare ام فایلی میگیرم، وقتی به حدود 99% می رسم سرعتم به شدت افت می کنه و بعضا 0 می شه. اگه در این حالت دانلود رو قطع و رسیوم کنم، هیچ ارتباطی برقرار نمی شه، و باید 4-5 دفعه قطع و رسیوم کنم تا بلکه اون 1% آخر هم دانلود بشه. این مورد مخصوصا در مورد فایل های کوچیک 10-20 مگی اصلا صرفه استفاده از IDM رو از بین می بره، یعین 20 دقیقه طول می کشه که فایلم برسه یبه 99 درصد، و 10 دقیقه هم طول می کشه تا اون 1% دانلود بشه.
یا مثلا IDM رو میذارم روی Scheduler که چند تا فایل دانلود کنه، میرم و میام بعد از چند ساعت میبینم سر یکی از فایل ها گیر کرده و تمام وقتم رو تلف کرده.
الان اکانت رپیدشرم همین جوری بی استفاده افتاده و الان من اکثر فایل ها رو با تورنت می گیرم که سرعتش به پای rapidshare و IDM نمی رسه.
من بارها این سوال رو جاهای مختلف مطرح کردم، ولی جواب درستی نگرفتم، یکی یک بار گفت توی optinos--->connections تعداد کانکشن ها رو به 1 کاهش بدی درست میشه، اینکارو کردم، اما هم سرعتم خیلی افت کرد، هم مشکلی برطرف نشد.
از منیجر های دیگه هم استفاده کردم، هیچ کدوم به پای IDM نمی رسه!

خواهش می کنم از دوستان اگه کسی برای حل این مساله راهی سراغ داره، من رو راهنمایی کنه! خیر دنیا و آخرت نصیبش بشه ایشاا..!:40:

jooya
28-12-2007, 10:48
دوستان حالا که این تاپیک وجود داره، اجازه می خوام مشکلی که خیلی وقت هست اذیتم میکنه با شما در میون بذارم.
من موقعی که از IDM دانلود می کنم، خصوصا وقتی از اکانت rapidshare ام فایلی میگیرم، وقتی به حدود 99% می رسم سرعتم به شدت افت می کنه و بعضا 0 می شه. اگه در این حالت دانلود رو قطع و رسیوم کنم، هیچ ارتباطی برقرار نمی شه، و باید 4-5 دفعه قطع و رسیوم کنم تا بلکه اون 1% آخر هم دانلود بشه. این مورد مخصوصا در مورد فایل های کوچیک 10-20 مگی اصلا صرفه استفاده از IDM رو از بین می بره، یعین 20 دقیقه طول می کشه که فایلم برسه یبه 99 درصد، و 10 دقیقه هم طول می کشه تا اون 1% دانلود بشه.
یا مثلا IDM رو میذارم روی Scheduler که چند تا فایل دانلود کنه، میرم و میام بعد از چند ساعت میبینم سر یکی از فایل ها گیر کرده و تمام وقتم رو تلف کرده.
الان اکانت رپیدشرم همین جوری بی استفاده افتاده و الان من اکثر فایل ها رو با تورنت می گیرم که سرعتش به پای rapidshare و IDM نمی رسه.
من بارها این سوال رو جاهای مختلف مطرح کردم، ولی جواب درستی نگرفتم، یکی یک بار گفت توی optinos--->connections تعداد کانکشن ها رو به 1 کاهش بدی درست میشه، اینکارو کردم، اما هم سرعتم خیلی افت کرد، هم مشکلی برطرف نشد.
از منیجر های دیگه هم استفاده کردم، هیچ کدوم به پای IDM نمی رسه!

خواهش می کنم از دوستان اگه کسی برای حل این مساله راهی سراغ داره، من رو راهنمایی کنه! خیر دنیا و آخرت نصیبش بشه ایشاا..!:40:
منم همچین مشکلی رو با دانلو منیجر های دیگه داشتم ولی با IDM نه ، تعداد کانکشنهام هم روی 1 است .

شما هم یه امتحانی بکن و تعدا فایلهای که همزمان دانلود میشن رو بزار روی 2 یا بیشتر ، اینطوری شاید بهتر باشه ، چون اون 10 دقیقیه رو که میخواد اون 1% رو دانلود کنه بقیه پهنای باندت میره واسه دانلود فایل بعدی .

از FDM هم استفاده کنی بد نیستش ، البته سرعت IDM رو نداره یه 10% کمتره ولی خوب بهتر از ینی هست که میگی .

اینم بگم که این فایل قابلیت رسیوم نداره ولی چرا اینجوری میشه این لامسب.
بهنازی جان شما از کدوم سایت دانلود میکنی ؟

مثلا اگه از لینک مستقیم راپید شیر استفاده کنی اینطوری هست نمی دونم 2 یا 3 ساعت بیشتر جواب نمیده .

بعضی از سایتها که قابلیت رسیوم ندارن ، فایلشون برای مدتی ولید هست و اگه پهنای باندتون کمه و مثلا توی 2 ساعت نتونی دانلود کنی اعتبار اون لینک از بین میره .

میتونی 2 کار کنی ، 1 اینکه با دانلودر خوده IE و یا Firefox دانلود کنی

2 - البته این شاید برای رسیوم دارها فقط جواب بده . ولی امتحانش ضرر نداره . فایل رو دوباره درخواست بده و اون لینک جدید رو بزار جای لینک قبلی تا دانلودت ادامه پیدا کنه .

2006 Felakat
28-12-2007, 12:49
برو Dap دانلود کن خیاله خودتو راحت کن .

BOBO_08
31-12-2007, 16:44
وقتی دارم دانلود می کنم مثلا تا 20 درصد می ره وقتی کنسل می کنم و بعد دوباره می خوام دانلود کنم نمی تونم چرا؟
کی می تونه کمک کنه

jooya
31-12-2007, 16:59
خوب از کجا داری میگیر ، لابد رسیوم( امکان دانلود از ادامه فایل) رو اون سایتی که دارید ازش دانلود می کنید نداره .

seppeehr
31-12-2007, 18:05
منم همچین مشکلی رو با دانلو منیجر های دیگه داشتم ولی با Idm نه ، تعداد کانکشنهام هم روی 1 است .

شما هم یه امتحانی بکن و تعدا فایلهای که همزمان دانلود میشن رو بزار روی 2 یا بیشتر ، اینطوری شاید بهتر باشه ، چون اون 10 دقیقیه رو که میخواد اون 1% رو دانلود کنه بقیه پهنای باندت میره واسه دانلود فایل بعدی .

از Fdm هم استفاده کنی بد نیستش ، البته سرعت Idm رو نداره یه 10% کمتره ولی خوب بهتر از ینی هست که میگی .

خیلی ممنون از راهنماییتون. البته من این مورد که تعداد کانکشن ها رو بزارم روی 1 رو قبلا امتحان کرده بودم، اما سرعت رو خیلی کم می کنه. نه؟

jooya
31-12-2007, 21:10
خیلی ممنون از راهنماییتون. البته من این مورد که تعداد کانکشن ها رو بزارم روی 1 رو قبلا امتحان کرده بودم، اما سرعت رو خیلی کم می کنه. نه؟
توی FDM آره خیلی فرق می کنه .

ولی توی IDM ، من خودم ADSL 64kb دارم با 1 کانکشن سرعتم بین 6.5 تا 7.5 هست .

البته یه چیزی رو هم بگم نمیشه به طور 100% گفت ف همیشه باید موراد دیگه رو هم در نظر گرفت ، مثلا ممکنه یه نرم افزار مثل فایروال یا آنتی ویروس یا یه آپدیت شدنش باعث بروز مشکل بشه .

ولی حالت کلی ( یا حدااقل واسه من) که اینطوری بوده .

seppeehr
01-01-2008, 14:31
مرسی، امتحان می کنم!

majid_kntu
02-01-2008, 19:22
من قبلا از اين IDM استفاده ميكردم مشكمل اساسيش تو دانلود از رپيد شير بود هر كار ميكردي برنامه disable نميشد و به محض زدن دكمه Free خودشو مينداخت وسط واسه همين از خيرش گذشتم

Dap هم بعضي اوقات يه مشكل داره كه وقتي فايل دانلودش كامل ميشه و 100% ميشه دانلود قطع نميشه و همينطوري الكي ميره البته مشكل كرك هست فك ميكنم البته كسي اگه به اين مشكل خورد راهش اينه كه شما وقتي فايل 100% شد دانلود رو قطع كنيد و پسوند فايل كه بصورت asasa.pasvand.dap ميباشد رو rename كنيد و .dap رو از انتهاش برداريد البته قبل از اينكار بايد فايل رئ از پوشه دانلودهاتون به مكان ديگري Move كنيد.

در قسمت options و در سربرگ General روي دكمه Keys...كليك كن و Use the following key(s) to prevent downloading with idm for any links رو انتخاب كن حالا مثلا با نگه داشتن دكمه Alt و كليك روي يك لينك يا يك دكمه ديگه IDM خودشو وسط نميندازه:34:

majid_kntu
02-01-2008, 19:29
برو Dap دانلود کن خیاله خودتو راحت کن .

dap عمرا به پاي idm نميرسه

بهنازی
02-01-2008, 21:12
با سلام به خدمت همه دوستان یه مشکل دیگه واسم پیش امده دارم دیونه میشم تو رو خدا کمک کنید:
امروز از صبح یه فایل 100 مگی دانلود میکردم با idm وقتی لامسب درست تو 99.96 درصد گیر کرد و به هبچ وجح هم ادامه نداد میخواستم مانیتور داغون کنم
همن فایل سرچ کردم و تو قسمت DwnlData پوشه مربوط به این برنامه سه تا فایل با سایزهای متاوت دیدم مجموعشون برابر 100 میشد تقریبا حالا میتونم یه جوری از اینها استفاده کنم؟
تو رو خدا کمکم کنید دارم دیونه میشم.

با تشکر

بهنازی
03-01-2008, 22:22
من فیلم دانلود میکردو و از Megaupload
جالب بود که قابلیت رسیوم داشت و هر موقع میتونستم قطع وصل کنم ولی این آخراش این مشکل پیش اومد؟
حالا از این سایت دانلود همیشه با قابلیت رسیوم امکان پذیره؟
حالا هیچ راهی نیست که اینو بر گردونم؟

_MZOF_
04-01-2008, 20:00
من فیلم دانلود میکردو و از Megaupload
جالب بود که قابلیت رسیوم داشت و هر موقع میتونستم قطع وصل کنم ولی این آخراش این مشکل پیش اومد؟
حالا از این سایت دانلود همیشه با قابلیت رسیوم امکان پذیره؟
حالا هیچ راهی نیست که اینو بر گردونم؟

تا اونجایی که من میدونم سایت Megaupload هم مثل سایت Rapidshare هست و یک سری محدودیتها برای افرادی که به صورت Free دانلود میکنند داره.
و فکر میکنم یکی از اون محدودیتها نداشتن Resume باشه.
در مورد اینکه فایل دانلودی شما مثلا" تا 99.9% میرسه و دیگه دانلود نمیکنه باید بگم به نظر من ایراد از اتصال شما و سروری است که از اون استفاده میکنید.
پیشنهاد میکنم آخرین نسخه IDM رو نصب کن.
اگر ADSL داری که با پشتیبانی تماس بگیر و توقف دانلود در انتهای فایل رو باهاشون در میون بذار.
اگر Dial Up هستی از یک اکانت دیگه استفاده کن.

بهنازی
08-01-2008, 09:42
خوب حالا این فایل ویدئو رو چجوری میتونم باز کنم و تا هر قدر دانلود کرده ببینم.
امکانش هست؟

_MZOF_
08-01-2008, 20:43
خوب حالا این فایل ویدئو رو چجوری میتونم باز کنم و تا هر قدر دانلود کرده ببینم.
امکانش هست؟

با Dap رو میدونم که امکانش هست اما با IDM رو نمیدونم که همچین امکانی هست یا خیر.

بهنازی
16-01-2008, 22:18
لطفا یکی کمک کنه ا فایلهای ویدئویی که تا 95 درصد دانود شده و متوقف شده رو چجوری باز کنیم و حداقل تا اونجا که دانلود شد رو ببینیم.
این خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین

majid_kntu
16-01-2008, 22:51
برو به مسير زير البته با نام كاربر خودت!
C:\Documents and Settings\Majid\Application Data\IDM\DwnlData\Majid

با نام چيزي كه داري دانلود مي كني يه پوشه اينجا هست
حالا كافيه اولين فايل موجود تو اين پوشه رو يه جايي كپي كني (تا اگه احيانا مشكل idm برطرف شد دانلود از بين نره) و پسوندشو اصلاح كني

Actros
17-01-2008, 02:36
لطفا یکی کمک کنه ا فایلهای ویدئویی که تا 95 درصد دانود شده و متوقف شده رو چجوری باز کنیم و حداقل تا اونجا که دانلود شد رو ببینیم.
این خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین

تو DAP میشه
ولی تو IDM فک نکنم بشه

vahid_civil
21-01-2008, 00:46
برو به مسير زير البته با نام كاربر خودت!
C:\Documents and Settings\Majid\Application Data\IDM\DwnlData\Majid

با نام چيزي كه داري دانلود مي كني يه پوشه اينجا هست
حالا كافيه اولين فايل موجود تو اين پوشه رو يه جايي كپي كني (تا اگه احيانا مشكل idm برطرف شد دانلود از بين نره) و پسوندشو اصلاح كني

بله با این کار میشه مثل dap فایل رو استفاده کرد. فقط پسوندشو درست کنید.

Gamemaster
21-01-2008, 17:57
يه مشكل:چرا شكل IDM بعضى از وقتها بدون aero ميشه
در vista

isp
22-01-2008, 10:14
سلام برنامه orbot دانلود کن معرکه هستش خیلی کارایش راحت

saedy
23-01-2008, 00:18
یه سوال داشتم از خدمت اساتید Idm:
موقع دانلود چه جوری تعداد کانکشنهایی که داره فایل رو دانلود میکنه رو تغییر بدم؟ برای من حداکثر ار هفت کانکشن دانلود میکنه, ولی من تا 17 تا هم دیدم.
ممنون میشم جواب بدین!

seppeehr
23-01-2008, 11:55
برید به Downloads بعد به options و از اونجا وارد تب Connection بشید. Default Max connection رو اونجا می تونید تغییر بدید.

hbm_7052
23-01-2008, 12:08
كسي از دوستان از قابليت IDM در دانلود از سايت youTube استفاده كرده؟

من تا حالا نتونستم با كمك IDM از اين سايت چيزي دانلود كنم

بهنازی
23-01-2008, 22:16
با تشکر از دوستان چند تا سوال دیگه داشتم
چجوری میشه کاری کرد همه لینکهای دانلود با Idm دنلود بشه چون بعضا وقتی روی بعضی از لینکها که کلیک میکنم دانلودر اینترنت اسکپلورر باز میشه آیا راهی هست برای این موضوع
و یکی هم اینکه از یوتوب و مای اسپیس میشه فیلم دانلود کرد؟ چجوری ؟

_MZOF_
23-01-2008, 23:52
كسي از دوستان از قابليت IDM در دانلود از سايت youTube استفاده كرده؟

من تا حالا نتونستم با كمك IDM از اين سايت چيزي دانلود كنم

با تشکر از دوستان چند تا سوال دیگه داشتم
چجوری میشه کاری کرد همه لینکهای دانلود با Idm دنلود بشه چون بعضا وقتی روی بعضی از لینکها که کلیک میکنم دانلودر اینترنت اسکپلورر باز میشه آیا راهی هست برای این موضوع
و یکی هم اینکه از یوتوب و مای اسپیس میشه فیلم دانلود کرد؟ چجوری ؟
در مورد دانلود از سایت youTube
آخرین نسخه IDM رو بر روی سیستم خودتون نصب کنید.
به صفحه مورد نظر در سایت youTube بروید و همانند شکل زیر عمل کنید.

hbm_7052
24-01-2008, 13:57
mzof عزيز
من اين كاري كه شما گفتي انجام ميده اما IDM پيغام ميده
NO flv fles found !!
چكار كنم؟

بهنازی
14-02-2008, 16:20
با سلام من
امروز آپدیت کردم و تبدیل به این ورژن شد Version: 5.12 Build 7 (Feb/06/2008) Trial حالا به هیچ کدوم از این کرکها کرک نمیشه حالا این ورژن خوبه؟ و برای این هیچ کرک یا شماره سریالی نیست ؟

ممنون میشم کمک کنید.

بهنازی
14-02-2008, 16:20
در ضمن چجوری میتونم فارسیش کنم؟

_MZOF_
14-02-2008, 16:34
mzof عزيز
من اين كاري كه شما گفتي انجام ميده اما IDM پيغام ميده
NO flv fles found !!
چكار كنم؟
سلام
نمیدونم چی بگم من خودم همیشه با این روش این کار رو انجام میدم

با سلام من
امروز آپدیت کردم و تبدیل به این ورژن شد Version: 5.12 Build 7 (Feb/06/2008) Trial حالا به هیچ کدوم از این کرکها کرک نمیشه حالا این ورژن خوبه؟ و برای این هیچ کرک یا شماره سریالی نیست ؟

ممنون میشم کمک کنید.
این فایل رو دانلود کن
هم داخلش پچ هست و هم کیجن.
ببین کدومش جواب میده من خودم با همین به راحتی رجیستر کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Carl
14-02-2008, 16:36
چجوری میتونم فارسیش کنم؟
با گرفتن این فایل:

idm_fa.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهنازی
14-02-2008, 17:22
سلام
نمیدونم چی بگم من خودم همیشه با این روش این کار رو انجام میدم

این فایل رو دانلود کن
هم داخلش پچ هست و هم کیجن.
ببین کدومش جواب میده من خودم با همین به راحتی رجیستر کردم.

ممنونم از جوابتون ولی هیچ کدوم نشد؟
میشه بگین شما با کدوم و چجوری کرک کرید بعدا چرا برا شما فول نوشته برا من Trial ؟
در ضمن من قبلا با همین ورژن کار میکردم و خودش بعد از اتصال به اینترنت پرسید که میخواهید فارسی اضافه بشه یا نه ؟
حالا همون برنامه رو روی وینوز جدید زدم تو لیست زبانها هم فارسی وجود نداره؟و اون سوالو دیگه نپرسید.

بهنازی
14-02-2008, 17:39
حالا یه سوال من که اینو آپدیت کردم میتونم دوباره به حالت اول برگردونم ؟یعنی حالت قبل از آپدیت؟
چجوری ؟
حالا یه مشکل دیگه یش اومد نوشتهای زیر آیکونها بالا تولبار رو تو آیونها و قرقاتی شدن این واسه چی اینطوری شد؟

_MZOF_
14-02-2008, 22:07
ممنونم از جوابتون ولی هیچ کدوم نشد؟
میشه بگین شما با کدوم و چجوری کرک کرید بعدا چرا برا شما فول نوشته برا من Trial ؟
در ضمن من قبلا با همین ورژن کار میکردم و خودش بعد از اتصال به اینترنت پرسید که میخواهید فارسی اضافه بشه یا نه ؟
حالا همون برنامه رو روی وینوز جدید زدم تو لیست زبانها هم فارسی وجود نداره؟و اون سوالو دیگه نپرسید.
اول از همه پیشنهاد میکنم یک بار IDM رو از سیستم Unistal کنی.
بعد این نسخه رو که خودم هم این رو روی سیستمم نصب کردم نصب کنید.

بعد از اینکه نصب کردی با یکی از پچهایی که معرفی کردم برنامه رو پچ کن.
اگر دوست داری مثل من کامل رجیستر کنی از کیجن استفاده کن.
یکی از کیجنها به اسم IDM_Dr.Carbon هست.من خودم از این استفاده کردم البته این رو هم بگم که خیلی سعی کردم با یکی دو بار موفق نشدم اما بالاخره بعد از چندین بار تونستم با یکی از سریالها که کیجن داد رجیستر کنم.:21:

بهنازی
14-02-2008, 23:09
اول از همه پیشنهاد میکنم یک بار IDM رو از سیستم Unistal کنی.
بعد این نسخه رو که خودم هم این رو روی سیستمم نصب کردم نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اینکه نصب کردی با یکی از پچهایی که معرفی کردم برنامه رو پچ کن.
اگر دوست داری مثل من کامل رجیستر کنی از کیجن استفاده کن.
یکی از کیجنها به اسم IDM_Dr.Carbon هست.من خودم از این استفاده کردم البته این رو هم بگم که خیلی سعی کردم با یکی دو بار موفق نشدم اما بالاخره بعد از چندین بار تونستم با یکی از سریالها که کیجن داد رجیستر کنم.:21:
عزیز ممنونم
آیا آپدیت هم کردید؟
بعد از آپدیت هم نیاز به کرک داشتبعد از آپدیت چجوری کرک کردید؟

با تشکر

_MZOF_
14-02-2008, 23:50
عزیز ممنونم
آیا آپدیت هم کردید؟
بعد از آپدیت هم نیاز به کرک داشتبعد از آپدیت چجوری کرک کردید؟

با تشکر
نه من تا به حال آپدیت نکردم.
این نسخه آخر از این نرم افزار هست و فکر نمیکنم آپدیتی براش وجود داشته باشه.
به هر حال من تا به حال آپدیت نکردم اما فکر کنم هر برنامه ای رو که کرک کنیم و یا اینکه پج کنیم بعد از آپدیت کردن به کرک و پچ جدید احتیاج داشته باشه.

_MZOF_
14-02-2008, 23:52
همین الان چک کردم و هیچ آپدیتی براش موجود نیست.