PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ردهت برو كشكتو بساب كه من اومدم

Sinagood
15-11-2004, 18:23
در طبقه بندي «بهترين توزيع لينوكس» برنده لينوكس ماندراك نسخه 9.1 شناخته شده است. ميخوانيم در طي آزمايشاتي كه ما انجام داديم، تها توزيعي كه هنگام نصب به مشكل واقعي بر نخورد، لينوكس ماندراك بود.
سيستم عامل URPMI ماندراك كه مشابه apt-get است، نگهداري سيستم را به استفاده از بسته هاي ماندراك و بسته هاي ديگر، بصورت بروز آسان ميكند. همچنين ابزارهاي پيكربندي بسيار آساني ارائه ميكند. مخصوصا كنترل پنلهاي چاپگر و اسكنر آن بسيار عالي است. به هر صورت تمام ابزارهاي آن بخوبي طراحي شده اند و استفاده از آنها آسان است.

amin_msw
26-03-2005, 18:07
باباجون من اومدم Mandrake 10.1 آخرین نسخشو گذاشتم رو کامپیوترم, بعد 2 ساعت instalation حالا که میخوام برم تو میگه: file system error. هرکاری کردم راضی نشد که نشد. تازه, یه برتری که redhat داره اینه که redhat یه boot manager داره که قشنگ میتونی از توش windows یا redhat یا هر operating system دیگه ای که داشته باشی رو boot کنی.

arkadas
05-07-2005, 02:57
مندریک 9.1 رو که ما داشتیم amin_msw جان همینجوری بود.یه بوت منیجر خیلی خوشگل که می تونستی وارد سیستم عامل مورد نظر بشی.

amin_msw
07-07-2005, 10:33
البته میل کوچولو جان راست میگی. حتی 10.1 هم داره. من نمی دونم چرا اون چیزا رو گفتم. چون الان mandrake دارم و ازش راضیم به نسبت. البته, installationه mandrake یکم مشکل داره. من میخواستم اونو روی redhat بزارم برای همین "بعد از اینکه توی boot manager" میام mandrake رو انتخاب میکنم و شروع به load کردن چیزمیزاش میکنه آخر سر میگفت file system error. اما الان ردیفش کردم. خیلی خوب و جالبه ولی هنوزم به نظر من windows بهتره. بابا اینهمه برنامه برای ویندوز هست, اینهمه کارا رو برای ما ساده میکنه یکم نامردیه که mandrake رو از win برتر بدونیم. حد اقل بگیم مساوین.

Navid
07-07-2005, 10:44
ffdk امین جان ما می گیم از ویندوز بهتره نمی گیم که از برنامه هاشم بهتره . منظور اینجا خود ویندوز است

amin_msw
07-07-2005, 10:47
هممممم اینجا رو راست میگی. mandrake از win بهتر /مساوی راستش باز قاتی کردم. آخه بابا تو میخوای یه برنامه رو unistall کنی. تو mandrake چه جوری این کار رو میکنی؟