PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش بی دلیل Byte در Sent و Received ؟!

Scrat
23-12-2007, 22:22
سلام دوستان ، خسته نباشید
سوال از خدمتتان به شرح زیر داشتم
هنگامی که من به اینترنت متصل میشوم ( Dial Up ) و تنها یاهو مسنجر را بالا می آورم ، هنگامی که به میزان ( Byte ) بایت Sent ، Received در موقعیت Status Connection نگاه می کنم متوجه میزان Byte غیر عادی و بالای Sent ، Received خود میشوم . به عنوان مثال اگر تنها یاهو مسنجر فعال باشد و حتی گزینه ی Auto Update یاهو و ویندوز و سایر برنامه ها را هم غیر فعال کرده باشم و هیچ سایتی باز نکنم با میزان 6MB در Received و همچنین 1MB در Sent تنها در مدت زمان 20 دقیقه مواجه می شوم.
نخست دلیل آنرا می خواهم و در مرحله ی دوم آنکه چگونه میتوانم بفهمم آن زمان رایانه ی من از طریق انیترنت به چه جاهای متصل است که اینگونه Sent ، Received در حال افزایش هستند .

با تشکر فراوان

darvish1900
23-12-2007, 23:34
احتمال زیاد سیستمت ویرویس داره.

Scrat
05-05-2008, 14:27
هنگامی که من به اینترنت متصل میشوم ( Dial Up ) و تنها یاهو مسنجر را بالا می آورم ، هنگامی که به میزان ( Byte ) بایت Sent ، Received در موقعیت Status Connection نگاه می کنم متوجه میزان Byte غیر عادی و بالای Sent ، Received خود میشوم . به عنوان مثال اگر تنها یاهو مسنجر فعال باشد و حتی گزینه ی Auto Update یاهو و ویندوز و سایر برنامه ها را هم غیر فعال کرده باشم و هیچ سایتی باز نکنم با میزان 6MB در Received و همچنین 1MB در Sent تنها در مدت زمان 20 دقیقه مواجه می شوم.
نخست دلیل آنرا می خواهم و در مرحله ی دوم آنکه چگونه میتوانم بفهمم آن زمان رایانه ی من از طریق انیترنت به چه جاهای متصل است که اینگونه Sent ، Received در حال افزایش هستند .

با تشکر فراوان
سلام دوستان ، خسته نباشید
سوال از خدمتتان به شرح زیر داشتم
نخست دلیل آنرا می خواهم و در مرحله ی دوم آنکه چگونه میتوانم بفهمم آن زمان رایانه ی من از طریق اینترنت به چه جاهای متصل است که اینگونه Sent ، Received در حال افزایش هستند .

با تشکر فراوان

Mohsen khan
05-05-2008, 15:28
ظاهرا ياهو مسنجر همين مشكل را داره
سند و ريسيوش يك مقدار غير طبيعي هست
شايد به خاظر تبليغات درون روم ها و زير خود ياهو باشه
شايد آپديت اتوماتيك
و....