PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایتی برای نمونه طراحی

mrmmnb
22-12-2007, 22:58
یه سایت میخواستم که نمونه برای طراحی زیر داشته باشه
بروشور
کاتالوگ
پوستر
جعبه
لیبل
اینا رو دوستم ازم خواسته من زیاد توی این چیزا وارد نیستم اما میدونم کارش طراحی هست ومیخواد بره توی اینجور سایتا تا نمونه کار های جدید رو ببینه تا در کاراش ازش استفاده کنه یعنی سایتایی میخوا که برای موارد بالا نمونه کاراش رو گزاشته باشه تا بره نگاه کنه و یاد بگیره

king.star465
22-12-2007, 23:22
پیدا کردی به ما هم بگو

Ehsan Studio
23-12-2007, 06:19
دوست عزیز ببین این سایت بدردت می خوره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmmnb
23-12-2007, 14:33
از بروبچ کسی چیز دیگه ای سراغ نداره که جدیدترین نمنه کاری های پست اول رو برای نمایش گزاشته باشه؟

pmjaberi
23-12-2007, 20:19
یه سایت میخواستم که نمونه برای طراحی زیر داشته باشه
بروشور
کاتالوگ
پوستر
جعبه
لیبل
اینا رو دوستم ازم خواسته من زیاد توی این چیزا وارد نیستم اما میدونم کارش طراحی هست ومیخواد بره توی اینجور سایتا تا نمونه کار های جدید رو ببینه تا در کاراش ازش استفاده کنه یعنی سایتایی میخوا که برای موارد بالا نمونه کاراش رو گزاشته باشه تا بره نگاه کنه و یاد بگیره

تنها راه search کردن در گوگل هست ,مثلاً يه نمونه اينجوری ميشه search کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا ترکيب های مختلف ديگه هم ميشه به نتايج بهتری رسيد
اينجا هم نگاه کنيد سايت های مرتبط با اين قضيه هست:

mrmmnb
23-12-2007, 21:24
برا دانلود چیزی نیست؟مثلا چند تا از نمونه کارها رو گزاشته باشند برا دانلود یا کسی خودش یه لینکایی سراغ داشته باشه که همین چیزا توی اون باشه؟

pmjaberi
24-12-2007, 00:16
برا دانلود چیزی نیست؟مثلا چند تا از نمونه کارها رو گزاشته باشند برا دانلود یا کسی خودش یه لینکایی سراغ داشته باشه که همین چیزا توی اون باشه؟

شما نمونه کار های خيلی خاص را بعيد هست بتونيد به صورت کامل دانلود کنيد.

mrmmnb
24-12-2007, 21:05
من یه فایل دانلود کردم اسمش این بود
over_1000_photoshop_brushes
البته 3 تا پارت بود یکیش رو دانلود کردم ببینم به درد میخوره یا نه حالا که اکسترنال(فایل فشرده شده به صورت rar بود) کردم توی یه فایلایی هست با فرمت abr حالا میخواستم ببینم این چیه وبه چه برنامه ای باز میشه وایا به کار من میاد یا نه؟
یه درخواست دیگه هم داشتم معنی این کلمات رو به انگلیسی جلویش بنویسید(برای سرچ توی گوگل میخوام توی سایتای خارجی)
بروشور
کاتالوگ
پوستر
جعبه
لیبل

با تشکر

mrmmnb
24-12-2007, 21:07
راستی pmjaberi جان اون لینک سومی کار نمیکرد برا من فکر کنم خرابه یه تست بزن بی زحمت

pmjaberi
24-12-2007, 21:17
راستی pmjaberi جان اون لینک سومی کار نمیکرد برا من فکر کنم خرابه یه تست بزن بی زحمت

آره مشکل داره عجيبه
در هر صورت از اينجا ميتونی ببينی

ميتونی کار هايه گرفيست هايه مختلف نگاه کنی از تريگه سايت هاشون
از directory ها ي ديگه هم ميتونی استفاده کنی مثله ياهو يا جاهای ديگه

pmjaberi
24-12-2007, 21:24
من یه فایل دانلود کردم اسمش این بود
over_1000_photoshop_brushes
البته 3 تا پارت بود یکیش رو دانلود کردم ببینم به درد میخوره یا نه حالا که اکسترنال(فایل فشرده شده به صورت rar بود) کردم توی یه فایلایی هست با فرمت abr حالا میخواستم ببینم این چیه وبه چه برنامه ای باز میشه وایا به کار من میاد یا نه؟
یه درخواست دیگه هم داشتم معنی این کلمات رو به انگلیسی جلویش بنویسید(برای سرچ توی گوگل میخوام توی سایتای خارجی)
بروشور
کاتالوگ
پوستر
جعبه
لیبل

با تشکر

brush ها را بايد با برنامه photoshop باز کنی يا با استفاده از اين برنامه ببينی چی هستن ولی در photoshop بايد استفاده بکنی،

برايه load کردن در photoshop هم اينجا تصويری آموزش داده:

به انگيليسی هم جريان اينه:به ترتيبی که نوشتی من هم مينويسم:
brochure
catalog
poster
box ولی هر box اي اون چيزی که ميخوای نيست مثلاً برايه dvd بايد بزنی dvd cover
label اين هم حکايت همون box هست مسرف مختلف با ترکيب های خاص خودش هست

ciw
04-01-2008, 22:38
سلام بچه ها.من میخوام یه پوستر انتخاباتی طراحی کنم پسوندش چی باشه؟rgb cmyk که برای چاپ عالی در بیاد.برای تبلیغات پس زمینه چی باشه خوبه؟فقط سریعتر کمکم کنید

Nina.S.D
05-01-2008, 08:48
یعنی چی که پس وندش چی باشه ؟؟؟
معلومه دیگه tiff و با مدل CMYK باید SAVE بشه.
وای ببخشید سلام یادم رفت ...
سلام