PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترمیم عکس قدیمی

power2e
22-12-2007, 03:15
با سلام
میشه این عکس رو ترمیم کرد یه چیزی شبیه عکسم بشه بازم خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونl

Maysam-BFU
22-12-2007, 13:03
این تصویر خیلی قدیمیه !

ولی میشه ترمیمش کرد اما ماتی شو نمیشه از بین ببری به طور کامل.

فعلا...

Saeed kmss-D
22-12-2007, 17:16
سلام... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عكس فوق العاده قديميه و همينطور كه ميثم جان گفت كار زيادي نميشه واسش كرد!
تمامي بافتها از جمله بافت صورت ار بين رفته.

موفق باشي♥♥♥

power2e
23-12-2007, 01:05
سلام
خیلی ممنون از توجه تون حتی اگه چشمم مال خودش نبوذ ایراد نداره حتی اگر مصنوعی باشه
بازم ممنون از توجهتون

power2e
27-12-2007, 18:21
این تصویر خیلی قدیمیه !

ولی میشه ترمیمش کرد اما ماتی شو نمیشه از بین ببری به طور کامل.

فعلا...

ممنون میشم همونقدریم که میشه ترمیمش کرد ترمیمش کنید

power2e
27-12-2007, 18:22

عكس فوق العاده قديميه و همينطور كه ميثم جان گفت كار زيادي نميشه واسش كرد!
تمامي بافتها از جمله بافت صورت ار بين رفته.

موفق باشي♥♥♥

همون یه خورده تر میمم خوبه
ممنون

Saeed kmss-D
27-12-2007, 19:42

دوست عزيز، ببخشيد ولي وقتم خيلي كمه!
فكر نميكنم وقت كنم اماده ش كنم.

موفق باشي♥♥♥

power2e
31-12-2007, 16:36
من که امیدم رو از دست نمیدم :27:
هر وقت وقت کردی زحمتش رو بکش

power2e
13-01-2008, 15:39
سلام
هیشکی نتونست این عکس رو تا حدودی مرتب کنه:41:

xsi_xsi
16-01-2008, 22:28
سلام.

حقیقتش اینه که عکس شما همانطور که دوستان دیگه هم اشاره کردند؛ خوب نگهداری نشده و خیلی از بافت های اصلی صورت و حتی چشم ها هم از بین رفتند. اگر بخواهید هم از چشم افراد دیگه استفاده کنیم نیاز داره که پرسپکتیو عکس انتخابی با پرسپکتیو عکس شما منطبق باشه.

ثانیاً برای روتوش این عکس چون خیلی جزییات مشخص نیست شما باید عکس رو در رزولوشن بالاتر از 400 و نیز ابعاد بزرگتر (حداقل 1500 در 1200 پیکسل به بالا) اسکن کنید، تا به راحتی بشه روش کار کرد و روی تمام جزییات به راحتی کنترل داشت. ابعاد شما که 709 در 584 هست اصلاً برای چنین عکسی مناسب نیست. حتی اگه اسکنر شما میتونه ، بهتره به جای 8 بیت ؛ با 16 بیت اسکن کنید تا دقیق ترین و کوچک ترین جزییات عکس هم اسکن بشه.

به هر حال من سعی کردم یه سر و دستی به روش بکشم. از چشم یک نفر دیگه هم برای اون آقا استفاده کردم اما زیاد خوب نشد. اگه عکس دیگه ای از همان فرد دارید به راحتی میشه مچ کرد و نتیجه خیلی قابل قبول تر میشه.

power2e
22-01-2008, 00:30
سلام.

حقیقتش اینه که عکس شما همانطور که دوستان دیگه هم اشاره کردند؛ خوب نگهداری نشده و خیلی از بافت های اصلی صورت و حتی چشم ها هم از بین رفتند. اگر بخواهید هم از چشم افراد دیگه استفاده کنیم نیاز داره که پرسپکتیو عکس انتخابی با پرسپکتیو عکس شما منطبق باشه.

ثانیاً برای روتوش این عکس چون خیلی جزییات مشخص نیست شما باید عکس رو در رزولوشن بالاتر از 400 و نیز ابعاد بزرگتر (حداقل 1500 در 1200 پیکسل به بالا) اسکن کنید، تا به راحتی بشه روش کار کرد و روی تمام جزییات به راحتی کنترل داشت. ابعاد شما که 709 در 584 هست اصلاً برای چنین عکسی مناسب نیست. حتی اگه اسکنر شما میتونه ، بهتره به جای 8 بیت ؛ با 16 بیت اسکن کنید تا دقیق ترین و کوچک ترین جزییات عکس هم اسکن بشه.

به هر حال من سعی کردم یه سر و دستی به روش بکشم. از چشم یک نفر دیگه هم برای اون آقا استفاده کردم اما زیاد خوب نشد. اگه عکس دیگه ای از همان فرد دارید به راحتی میشه مچ کرد و نتیجه خیلی قابل قبول تر میشه.

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از لطفتون اصلا فکر نمی کردم اینطور بشه
من دسترسی به اون عکس ندارم هم چنین اشخاص درون این عکس و الا ضحمت همون رو بهتون میدادم
بازم بابت زحمتتو ن ممنون عالی بود
موفق باشید