PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lمشکل با دانلود با DAP

بهنازی
21-12-2007, 21:18
به سلام به خدمت همه دوستان
من با Dap که دانلود میکنم اکثرا تا حدود 90 که میرسه وای میسه و ارور میده و قرمز میشه.
وبعض ها رو هم کامل دانلود میکنه و پیام اتمام دانلود رو نمیده و همون جور میمونه ؟

چجوری باید این مشکل رو حل کنم.
ترفندی چیزی داره ؟

jooya
22-12-2007, 12:28
چه لزومی داره از Dap استفداه کنی ! میتونی دانلود منیجرت رو عوض کنی که صورت مسئله پاک بشه . اگه فایلات حجیم اند از FDM ولی اگه تعداد دانلودات زیاد و فیلات کوچیمند از IDM استفاده کن .

من خودم 3-2 سالی هست از FDM استفاده می کنم نسبت به بقیه خیلی امکانات خوبی داره و رایگان هم هستش .

پ.ن: این آواتورت رو از کجا کندی !

secure
22-12-2007, 12:42
جناب بهنازی مشکل Adsl تون حل شد ؟؟؟؟؟

sJaguar
26-12-2007, 01:54
من با Dap که دانلود میکنم اکثرا تا حدود 90 که میرسه وای میسه و ارور میده و قرمز میشه.
وبعض ها رو هم کامل دانلود میکنه و پیام اتمام دانلود رو نمیده و همون جور میمونه ؟

ترفندی چیزی داره ؟
در يك تاپيك ديگرتونم عرض كردم راه حلش اينه كه
وقتي به 100% رسيد شما بصورت دستي دانلود رو متوقف كنيد و فايل رو از شاخه دانلودهاتون به شاخه ديگري Move كنيد حالا فايل رو rename كنيد و .dap رو از انتهاش برداريد حالا فايل شما درسته در ضمن بگم اين برنامه اين مشكل از كركشه من هم اين مشكل رو گاهي اوقات دارم اما با اين راهي كه گفتم قابل حله 100%

2006 Felakat
28-12-2007, 13:01

ترفندی چیزی داره ؟

ما نفهمیدیم شما از dap استفاده می کنی یا از IDM . اخه یه تاپیک دیگه زده بودی