PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تماشاي دي وي دي بصورت ايميج

رعد
21-12-2007, 15:59
با سلام
ميخواستم از دوستان بپرسم كه آيا ميشه از دي وي دي هم مثل سي دي ايميج گرفت و بعدش با استفاده از درايو مجازي نگاهش كرد ؟
دقيقا مثل كلون سي دي 4.2 ؟
اگر ميشه لطفا بگين با كدوم نرم افزار و چجوري
خيلي لازم دارم

usfelme
21-12-2007, 18:36
خوب عزیز با همون cloncd ایمیج بگیر بعد با virtual clone drive بازش کن:

Elby Virtual CloneDrive 5.1.4.3 Multilingua ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AK1
21-12-2007, 18:37
بله مي شه با كلون و اكل 120
بعضي دي ودي ها قفل هاي ويژه دارن كا با برنامه AnyDVD_ حل ميشه

راستي با برنامه KMPlayer لازم به درايو مجازي ه نيست فايل ايميج رو هم اجرا مي كنه

رعد
21-12-2007, 19:12
خوب عزیز با همون cloncd ایمیج بگیر بعد با virtual clone drive بازش کن:

Elby Virtual CloneDrive 5.1.4.3 Multilingua ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام عزيز
راستش نرم افزاري رو كه گذاشته بودي دانلود كرم و فكر ميكنم كار همون كلون سي دي 4.2 رو ميكرد و فقط درايو مجازي باز ميكرد . اما در مورد ايميج گرفتن بايد بگم كلون سي دي من كه 4.2 هست ايميج دي وي دي رو نميگيره
يعني ميگيره ولي يك چيز چرت كم حجمي كه اصلا باز نميشه .
مثلا يك دي وي دي 6 گيگا بايتي رو الكي در ظرف يك دقيقه ايميج ميگيره ولي قابل باز شدن نيست آيا بايد با نسخه ديگه اي از كلون سي دي ايميج گرفت ؟

رعد
21-12-2007, 19:14
بله مي شه با كلون و اكل 120
بعضي دي ودي ها قفل هاي ويژه دارن كا با برنامه AnyDVD_ حل ميشه

راستي با برنامه KMPlayer لازم به درايو مجازي ه نيست فايل ايميج رو هم اجرا مي كنه

ممنونم ولي اين برنامه kmplayer همه ايمجهاي كلون سي دي و نرو و ... اينا رو ميتونه واقعا ساپورت كنه؟
اگر اينجوري باشه من ايميج رو با نرو ميگيرم
حجمش چقدره ؟

AK1
21-12-2007, 19:53
ممنونم ولي اين برنامه kmplayer همه ايمجهاي كلون سي دي و نرو و ... اينا رو ميتونه واقعا ساپورت كنه؟
اگر اينجوري باشه من ايميج رو با نرو ميگيرم
حجمش چقدره ؟

پخش فايلهاي موجود در فايلهاي ISO ,BIN,MDS,NRG,IMG

KMPlayer پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه اي / تمامي ورژن ها در اين تاپيک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

رعد
21-12-2007, 22:24
ممنون از دوستان عزيز كه لطف كردن و راهنمايي كردن
بعنوان سوال آخر ميخوام بپرسم كه مبدلي براي فرمت فيلمهاي دي وي دي به ساير فرمتها هست؟

AK1
21-12-2007, 22:48
درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری به هم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Magic DVD Ripper / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zartosht 2008
23-12-2007, 10:26
dvd fab رو هم امتحان كني ضرري نداره خيلي راحته و كارش هم درسته از بقيه برنامه ها يك كم قوي تره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رعد
27-12-2007, 23:46
از همه دوستان بخاطر محبتشون كمال تشكر رو دارم