PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Silent Hill 4: The Room

m_r1986
14-10-2005, 14:48
با عرض سلام

راهنمایی کنید ممنون میشم
در مرحله زندان کد در چنده اگه میشه برام بزارید ممنون میشم هر چه گشتم ان نت را پیدا نکردم

ARASH BAYAT
14-10-2005, 21:43
search {silenthill 4 the room puzzles} in the google

ARASH BAYAT
14-10-2005, 22:03
ويرايش شد :
بدليل سنگين شدن صفحه متن رو در يك فايل TXT در پست بعدي گذاشتم
Arashi

Arashi
15-10-2005, 14:06
متن رو در Txt دانلود كنيد :

m_r1986
15-10-2005, 20:43
با سلام

میبخشید میشه بنویسی رمز دری که کد میخواهد را در مرحله سوم توی یک برج که زندان داره ؟

از آن نوشته چیزی دستگیرم نشد

لطف کنید رمز را بنویسید ممنون میشم

Gilopa
15-10-2005, 22:11
بابا آرشی خیلی حرفه ای شدیا.یکم ما رو بنما از این حرفه ای بازیهات(شوخی بید)

ARASH BAYAT
16-10-2005, 23:14
"The Secret Number for getting through the door in back of the kitchen
is "0302

m_r1986
19-10-2005, 10:18
آ قا آرش دمت گرم کلافه شده بودم اینقدر گشم

یه سوال دیگه : بعد از مرحله آپارتمان آن سوراخ بسته میشه چیکار کنم لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

ARASH BAYAT
19-10-2005, 17:21
The room has grown darker now. If you get in the Bathroom, you'll see
that the hole to other worlds have been closed. Where do I go now ? Go out
to the entrance door and take the [SUCCUBUS TALISMAN] and another Red Diary
under it. Do you see a mark above the light in Living Room ? It's a sign,
but not what you need now. Enter the Laundry Room.

Whoa, a bigger mark ! Examine it and Henry will say it looks like a
demon. Use the Succubus Talisman on it. There appear four holes to insert
something and a text. Checking the holes will let you know what to do next.
Go to the Storage Box and take out all four Placards you got from previous
chapters. Place the "Temptation" Placard on the left hole, the "Source"
Placard on the right, "Watchfulness" on the top and "Chaos" at the bottom.
Another black hole is opened. Get in it to reach your destination : The
Hospital World.

m_r1986
19-10-2005, 20:37
در مرحله آپارتمان قسمت دوم آن مجسمه که داخل اتاقم بود رفته حالا باید چیکار کنم بد جور گیج شدم

چقدر دنگ و فنگ داره بازیش اعصابمو ریخته بهم ولی باید تمومش کنم اگه یکی کمک کنه واقعا ممنونش میشم

آن مجسمه را میگم که داخل اتاقم بود که با کلنگ زدم به دیوار اتاقم و یه سوراخ پیدا کردم ویه دسته کلید دستش بود

آن را گرفتم در که اپارتمانو باهاش باز کرم و چنتا دمو را هم رد کردم حالا یه دمو امد ان مجسمه زنده شد و رفت حالا باید کجا برم ؟

Morteza4SN
23-10-2005, 17:32
فکر کنم این بد نباشه:

راهنمای سيلنت هيل 4

اين راهنما به طور کلی ميباشد و به جزييات نپرداخته،همچنين برای کسانی که ميخواهند نسخه پي-سي بازی را ،بازی کنند قابل استفاده ميباشد،چون فرقی بين نسخه پی اس تو با پي-سي نيست.مرحله مترو:بعد از اينکه اطاق را کاملاً گشتيد،صدايی از همام مياد،وارد آنجا شده ،يک سوراخ ميبينيد وارد ان شده،از مترو سر در مياوريد،با شخصی به نام سينتيا روبرو ميشويد،هدف در اين مرحله به دست اوردن سکه برايه وارد شدن به مترو هستش،دوباره به اطاق بر گرديد،در پذيرايی اطاق يک کمد هستش ان را کنار بزنيد يک تفنگ به دست مياوريد،سپس صدای تلفن را ميشنويد،به اطاق خود برگرديد تلفن را بر داريد،سينديا به شما ميگويد،اگه دنبال سکه هستيد،در دستشويی موجود است،به مترو بر گرديد،در دستشويی زنانه روی دست يک مجسمه سکه را بر داريد،و وارد مترو شويد،سينديا را نجات دهيد و بقيه راه را ادامه دهيد تا مرحله به اتمام برسد
مرحله جنگل: وارد جنگل که شديد يک راه بيشتر موجود نيست راه را تا پايان ادامه دهيد تا به يک مکان بزرگ برسيد،يک خانه در وسط وجود دارد،هدف اين مرحله اينست که کليد خانه را به دست اوريد،اگه خانه را شمال فرض کنيم،به سمته در شمال غرب رفته راه را ادامه دهيد تا يک دمو ببينيد سپس به مکان اول برگرديد،شخصی را ميبينيد که جلو در ايستاده با او صحبت کنيد،او ميگويد که خيلی تشنه هستش،به خانه برگرديد و از يخچال يک شيشه شير برداريد و به جنگل بر گرديد،به او بدهيد تا بخورد سپس او به شما يک بيل ميدهد،به سمت در جنوب غرب رفته و وارد شويد،يکی مانده به آخرين در ،در سمت چپ يک درخت وجود دارد با بيل جلوی ان را بکنيد تا يک کليد به دست اوريد،روی کليد نوشته،صاحب ان در زمان سرگردان است،پس شما با اين کليد نميتوانيد بر گرديد،به خانه برگشته،کليد را داخل جعبه بزاريد،و برگرديد به مکان اصلی،حال از سوراخ سمت راست وارد خانه شويد،کليد را بر داريد و به مکان اصلی بر گرديد،از کليد به روی در بسته استفاده کنيد،و مرحله را ادامه دهيد
مرحله زندان:ابتدا وارد زيرزمين شده و از کنار اسياب کليد را بر داريد،سپس در قفل در طبقه اول را باز کنيد وارد يک فضا ی باز ميشويد،به پشت بام رفته و فلکه آب را باز کنيد،به طبقه سوم برويد،وارد اطاقی شويد که چاه دارد به داخل چاه بپريد،وارد زيرزمين ميشويد،از نردبان بالا رويد،ميدانيد که در طبقه اول شخصی در سلول خود زندانی هستش،هر طبقه دارای 10 سلول هستش،و در هر طبقه تعدادی چاه موجود هستش،شما بايد با هندلی که در طبقه 2 و 3 موجود هست،اونقدر سلول ها را بچرخونيد،تا اطاق هايی که چاه دارند بالای سلول شخص زندانی باشند،به طبقه سوم برگرديد،وارد چاه مورد نظر شويد تا شخص زندانی آزاد شود،دری در زيرزمين وجود دارد که برايه باز شدن کد ميخواهد،اما قبل از اين شما بايد زيرزمين را روشن کنيد،به جايی که هندل ها بود برگرديد،در طبقه سوم اين نتی وجود دارد که کد مورد نظر روی ان نوشته شده،در هر طبقه يک تخت خونی موجود است،تختها را در يک رديف قرار دهيد،تا زيرزمين روشن شود،سپس کد را وارد نموده و مرحله را ادامه دهيد
مرحله فروشگاه زنجيره يی :اين مرحله معما خاصی ندارد،راه موجود را ادامه ميدهيد ،فقط طولانی هستش،انقدر به پايين ميرويد تا به يک مشروب فروشی ميرسيد،دری اونجا ميباشد،که قفل هستش،يک نت روی ميز هستش.ان را برداريد،روی ان نوشته که رييس گفته امروز رمز 4 شماره آخر شماره تلفن هستش.به خونه بر گرديد،از پنجره بيرون را نگاه کنيد،تابلوی مورد نظر را نگاه کنيد،و 4 شماره آخر را به خاطر بسپريد(اگه حال اين کار را نداريد شماره 3750 ميباشد)کد را وارد نموده و مرحله را ادامه دهيد
مرحله اپارتمان:هدف از اين مرحله به دست اوردن کليد اطاق 303 ميباشد،وارد اطاق 301 شده در آنجا يه دسته کليد هستش که اکثر اطاق ها را باز ميکنه در اطاق های مختلف که شما ميگرديد،يک سری کاغذ های قرمز پيدا ميکنيد ،که بايد آنها را به زير اطاق خودتون،اطاق 302 بندازيد،سپس به خونه بر گرديد و کاغذ های قرمز را بخونيد و متوجه ميشيد که کليد اطاق 303 در اطاق خودتون و بين تخت و پنجره هستش،به اپارتمان بر گرديد اطاق 303 را باز کنيد و مرحله را ادامه دهيد
مرحله بيمارستان:اين مرحله چيز خاصی ندارد،يک اطاق درش بسته هست،شما بايد در اطاق های مختلف جستجو کنيد تا کليد ان را پيدا کنيد،سپس در را باز کنيد آيلين را ميبينيد،و از اينجا تا آخر بازی او همراه شما خواهد بود،يک بار به خونه برگرديد و دوباره به بيمارستان تا بازی پيش رود،سپس راه را ادامه دهيد تا مرحله به پايان برسد
مرحله مترو بار دوم:در اين مرحله به خونه بر گرديد از زير در اصلی خونه يک پاکت برای شما امده ان را برداريد داخل ان يک کليد کوچک هستش،به مترو بر گرديد،و در جعبه را که روی صندلی قتار(ببخشيد نميشه درست نوشت)هستش را باز کنيد،يک سکه بزرگ به دست مياوريد حال شما بايد به خونه بر گرديد و سکه را در اشپزخانه بشوييد،به مترو بر گرديد و سکه را داخل ماشين خودکار بندازيد تا به شما يک کليد دهد،کليد برای دری است که در مرحله اول جسد کاليتا را در اونجا پيدا کرديد،وارد اطاق شويد داخل اطاق هندل ترن را بر داريد و ان را در بورد ترن استفاده کنيد،کمی عقب تر راهی برای شما باز ميشود ان را ادامه دهيد تا مرحله را به پايان برسونيد
مرحله جنگل بار دوم:خانه اي که بار اول وارد ان شديد يادتون هست الان اونجا با خاک يکسان شده و يک عروسک اونجا ميباشد که قسمتهای مختلف بدنشو از دست داده شما بايد براش پيدا کنيد،هر قسمت بدنش داخل يک چاه ميباشد،شما بايد ابتدا از قسمت انتهايی شمال غرب يک مشعل پيدا کنيد،داخل هر چاه را بگرديد و قسمت های مختلف بدنشو را پيدا کنيد اين قسمتها را به عروسک بزنيد،يک راه مخفی نمايان ميشود،راه را ادامه دهيد تا مرحله به پايان برسد
مرحله زندان بار دوم،در اين مرحله در دری که بار اول کد را وارد نموده بشويد يک پيراهن پيدا ميکنيد بايد به خانه برگرديد و ان را در وان بشوييد يک نوشته نمايان ميشود،حال شما ميفهميد که در يکی از سلولهای طبقه دوم يک شمشير موجود هستش،شمشير را پيدا کنيد و به اشپزخانه بر گرديد روح سرگردان اينجا را بکشيد و شمشير را در شکمش فرو کنيد و يک کليد به دست مياوريد،کليد برای دری هستش که در اسياب وجود دارد،در را باز کنيد و راه را ادامه دهيد تا مرحله تمام شود
مرحله فروشگاه زنجيره اي بار دوم:در ابتدا يک نتی پيدا ميکنيد که طبق ان بايد 4 کار انجام دهيد،با کبريت شمع های روی کيک تولد را روشن کنيد،گربه را بر داريد و به پت هاوس بر گردانيد،توپ بسکتبال را داخل سبد بيندازيد،و توپ بيليارد را به ميز بازی برگردانيد،اين کارها باعث ميشود که دری که ساعت دارد باز شود و شما بتوانيد آيلين را با خود به مشروب فروشی بياوريد،نتی که ميگيريد،روش نوشته به دليل امنيتی کد عوض شده و اينبار کد 4 رقم آخر شماره جديد هتل هستش،به خانه برگرديد،شماره قبلی را با تلفن بگيريد اپراتور شماره جديد را به شما ميگويد 4 رقم آخر ان را حفظ کنيد و روی در بزنيد،سپس راه را ادامه دهيد تا مرحله به پايان برسد
مرحله آپارتمان بار دوم:در داخل اطاق خود به جستجو بپردازيد،تا يک دمو ببينيد،يک تبر به شما داده ميشود جای تبر را به خاطر بسپوريد به خونه بر گرديد و از تبر در همون جا استفاده کنيد،يک راه مخفی پيدا ميکنيد از جيب جسد کليد را بر داريد،بالاخره شماا ميتونيد از خونه بيرون رويد،در را با کليد باز کنيد و به داخل راهرو برويد هدف در اينجا اينست که وارد اطاق 105 شويد،اين اطاق با 6 زنجير بسته شده که شما بايد در طبقه اول به دنبال 6 جسد بگرديد و روی اينها کليک کنيد تا زنجيرها از بين برود،وارد اطاق شويد و جعبه قرمز را برداريد
مرحله آخر:جايی که با تبر کنديد را يادتون هست به انجا برويد در زير جسد يک راه وجود دارد آنجا برويد،در مکان جديدی که هستيد به داخل سوراخ بپريد،و اماده مبارزه با رييس آخر بازی باشيد،ابتدا از ان جعبه قرمز بر روی هيولا وسط استفاده کنيد،سپس نيزه های اطراف را بر داريد و در شکم هيولا بکنيد،وقتی هيولا نابود شد وقت مبارزه با والتر هستش،او را با تفنگ يا هر چيزی که داريد بکشيد و دمو آخر بازی را ببينيد
نوشته شده توسط ashe در فروم بازيدات

m_r1986
24-10-2005, 10:45
مرسی مرتضی جان خیلی کمک کردی بهم دمت گرم داشتم کلافه میشدم .

ممنون از دوستان

Morteza4SN
24-10-2005, 16:21
قابلی نداشت

JUSTICE
09-11-2005, 09:56
من در مرحله اپارتمان هستم.
چهار کاغذ قرمز به زیر در خونم انداختم.
الان
من یه دسته کلید یه عروسک ووو دارم
تویه کاغذ های قرمز نوشته بود کلید اتاق 303بین تخت و پنجره اتاقم هست
گشتم چیزی ندیدم
لطفا کمک کنید.

JUSTICE
09-11-2005, 09:57
plz HELP ME!!!!!!!!!!!!!

m_r1986
09-11-2005, 17:16
با سلام

دوست عزیز یه تیکه کاغذ دیگه هم هستش باید پیدا کنی یکی از کاغذ های قرمز رنگ سه تیکه شده باید آن تکه کاغذ هم بخوانی

بعد کلید پیدا میشود که بین تخت و پنجره اطاقت هستش .

m_r1986
09-11-2005, 17:20
justice جان اون عرو سک بدرد نمیخوره بذار تو صندوق اون دسته کلید هم برای باز کردن درهای آپارتمان هستش

بعد از تمام کردن مرحله آپارتمان کلید ها را هم بذار تو صندوق . بای.

JUSTICE
09-11-2005, 17:30
Thanks For ur Help

saye
09-11-2005, 17:39
منم يه سوال درباره اين بازي داشتم
اجازه هست

m_r1986
09-11-2005, 21:32
با سلام

بفرمایید saye جان سوال کن

saye
09-11-2005, 22:00
من اونجايي كه يه كليد از زير تنه درخت پیدا میکنه موندم
هرچی میخوام برگردم طرف در بسته که اون در رو باز کنم نمیشه از در که بیرون میرم دوباره از همون جای قبلی سر در میارم !!!!

JUSTICE
09-11-2005, 22:09
اون کلید حالت جادویی داره.
باید اونو بزاری توی صندوق توی اتاقت
از در که بیرون رفتی دوباره برگرد به اتاقت و انو بردار

JUSTICE
09-11-2005, 22:13
m_r1986
یه سوال
من مرحله اتاق 303 رو باز کردم و دمو رو دیدم1
حالا رفتم توی اتاقم
ولی سوراخ بسته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saye
09-11-2005, 22:16
خیلی ممنون مرسی
توش مونده بودم

m_r1986
10-11-2005, 13:30
justice جان
وقتی سوراخ بسته شد باید اون چهار تا کتاب که طی مرحله هایی که رفتی بدست آوردی را بر داری و به اتاق روبروی آشپزخانه

برو و آن چهار کتاب را روی دیوار روبروت بزار آن وقت سوراخ جدیدی باز میشود . برو داخل سوراخ و ادامی مرحله .

بای.

JUSTICE
10-11-2005, 22:05
Thanks m_r1986

arash_3d2002
08-06-2006, 11:37
يك سوال در مرحله ي زندان دوم: من طرف روح تو خونمو كشتم اما كليدي بدست نياوردم بايد كليدو از كجا پيدا كنم؟

Mehran NZ
09-11-2006, 02:13
اقا من هم سوال دارم
من تو اونجا گیر کردم که دختره تو اسانسور ه ومن باید 4تا چیز پیدا کنم ولی من فقط توپه بلیاردوتوپ بسکتبال رو پیدا کردم
توپ بلیارد رو گذاشتم روی میز بلیارد ولی توپ بسکتبال رو نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید

bayern
09-11-2006, 10:12
سلام mehraNz
اون توپی که تو میگی احتمالا توپ والیبباله..
تو اون توپ ببر روی جعبه ها قرار بده ....همونجایی که یک راهروی مدور داره و همه درب های اون خرابه...برو پایین راهرو و توپ رو روی جعبه ها قرار بده

Mehran NZ
11-11-2006, 03:34
تو اون توپ ببر روی جعبه ها قرار بده ....همونجایی که یک راهروی مدور داره و همه درب های اون خرابه...برو پایین راهرو و توپ رو روی جعبه ها قرار بده
خیلی گشتمنبود میشه ادرس دقیقتر بدید؟ :blink:
ببینم همون راهرویی هستش که برای ورود به اون باید قفل عددی یه دررو باز کرد؟
لینکی از یه راهنمای کامل رو ندارید

bayern
11-11-2006, 09:40
سلام mehraNz

زیاد یادم نمیاد .ولی رمز اون در اینه 4890

اگر نتونستی ردش کنی پیغام بده تا برات از توی مجله راهنمایی این قسمت از بازی رو بنویسم

Mehran NZ
12-11-2006, 03:18
اگر نتونستی ردش کنی پیغام بده تا برات از توی مجله راهنمایی این قسمت از بازی رو بنویسم
مي دوني چيه من يه راهنما دارم كه نوشته يكي از بچه هاي دارينوس بود ولي متاسفانه اين مرحله ومرحله اخر
توش نبود منم بد جور اينجا گير كردم اگه لطف كني و راهنما رو قرار بدي واقعا منو شرمنده ميكني :cool:

bayern
13-11-2006, 11:22
سلام mehraNz

من راهنمایی این بازی رو از مجله بازی های رایانه ای برات میزارم { مرحله 11}

بهتر این قسمت از بازی رو از اول مرحله 11 به طریقه زیر انجام بدی تا اشتباه نکنی...........................
وقتی وارد مرحله 11 شدی پس از دیدن صحنه یادداشت را بردارید.یک روح بدنبالتان خواهد بود.وارد اسانسور شوید و به طبقه بالایی بروید.از راهروی طولانی عبور کرده و میمون ها را از بین ببرید.خشابهای اسلحه را بر دارید.اگر در داخل اسانسور از درب دیگر خارج شوید در بالای ساختمان فروشگاه قرار میگیرید.در ناحیه بعدی دو سگ را تز بین برده وخون را از درب شکسته بردارید.به بالای پله ها رفته و وارد مغازه شوید.روی زمین چوب درجه سوم را بردارید.یک سبد توپ والیبال وجود دارد که یکی از توپ های ان گمشده است.یک میز با کیک تولد در اینجا وجود دارد.کیک را بردارید.سبد والیبال را به خاطر بسپارید.از درب کنار سوراخ خارج شوید.در نزدیکی قفسه های شکسته شمع مقدس را برداشته و از درب دیگر خارج شوید.وارد راهروی خالی شده و از درب دیگر بگذرید. به بالای مسیر رفته تا به یک درب برسید.وارد ان شده یک کیک تولد خواهید دید.کیک را روی میز قرار دهید و گربه با چشمان نورانی را بر دارید.از درب انتهای راهرو خارج شوید.دو سگ را از بین برده و به بالای پله ها بروید.دو سگ دیگر را از بین ببرید.خون را از راهروی مابین پله و پلاک ها بردارید.به بالای مجموعه پلکانهای دیگر بروید.روی زمین شمع مقدس را بردارید.از روی ماشین خشابهای اسلحه را بردارید. در راهروی بعدی دو سگ می باشد.در انتهای ان یک سوراخ وجود دارد.چوب دستی را بردارید.همه راه رو به مغازه برگردید.وارد درب شمالی شوید.پلکانهایی وجود دارد که به پایین و مغازه میرسند.سه روح در اینجا وجود دارد.گربه را داخل قفس قرار دهید و وارد درب دیگر شوید.خشابهای اسلحه پیستول و خون را در گوشه بردارید.از درب خارج شده و به پایین پله ها بروید و وارد درب شوید.شما در یک اداره وارونه هستید.خفاش ها را از بین برده و از روی قفسه خشاب را بردارید.همه راه رو به سوی اسانسور برگشته{ در ناحیه اغازین بازی} و با اسانسور به طبقه پایینی بروید.از درب خارج شده و شمع مقدس را بردارید.به داخل اسانسور برگشتهو با نردبان به پایین بروید.به انتهای راهرو رفته و توپ را از کنار نردبان بردارید و به بالای نردبان بروید. شما در یک راهروی مدور هستید.دربهای این ناحیه همگی خراب هستند.خفاش ها را از بین برده و به پایین راهرو رفته تا یک صحنه ببینید.خون کنار نرده را بردارید و به پایین راهرو بروید.در ناحیه بعدی توپ والیبال را روی جعبه ها قرار دهید.در گوشه نیز مدال را بردارید.در اتاق بعدی به پایین پله ها رفته و صندلی های ویلچر را مهار کرده و وارد درب در انتها شوید.به پایین مجموعه پلکانهای دیگر رفته و از دو درب خراب گذشته و وارد درب در انتها شوید.شما هم اکنون در کافه هستید.از روی پیشخوان یادداشت را بردارید و توپ را روی میز بیلیارد قرار دهید.میتوانید درب را باز کنید اما دوست شما باید همراهتان باشد.به مغازه برگشته و در راه ایلین را پیش خود بیاورید و توپ والیبال را در سبد خودش قرار دهید.صدای زنگی خواهید شنید.این صدا از اداره وارونه می اید. به پایین مغازه رفته و به پایین پله ها بروید . وارد ادارهو وارد درب ساعتی شوید.به پایین مسیر رفته و وارد درب اخر شوید و میمونها را از بین ببرید.در سمت دیوار و نرده خون را بردارید. وارد درب شده و سپس از پله ها عبور کنید . وارد درب شوید . شما به راهروی مدور بر میگردید.همه راهرو به سوس کافه برگشته و در راه میمونها را از بین ببرید.در کافه میمون را از بین ببرید.درب نیاز به کد دارد. شما نیاز به تلفن جدید کافه دارید.برای اینکار باید به اپارتمان خود برگردید و به پنجره نگاه کنید.شماره روی تابلو تغییر نکرده است.از همین شماره بر روی تلفن در اتاق خواب استفاده کنید تا شماره 4890 بدست اید.به کافه برگشتهو از کد جدید بر روی درب استفاده کنید و وارد شوید.به پایین پله ها رقته و خون کامل را بردارید و وارد درب شوید. پس از دیدن صحنه باید وارد درب دیگر در طرف دیگر شوید.یادداشت کنار درب میگوید که درب تنها با یک غول دیوار واقعی باز میشود.در اینجا تنها چندین غول دیوار وجود دارد که تنها یکی از انها واقعی است و شما باید او را از بین ببرید . این کار کمی سخت است ولی با کشتن همه غول ها درب باز میشود. پس از این کار وارد درب شوید . به پایین پله ها رفته و در چند راهی برای ذخیره بازی وارد سوراخ شوید. به پایین پله ها رفته و وارد درب شوید.

Mehran NZ
14-11-2006, 03:10
سلام mehraNz
اول:عليكم السلام و رحمه الله :happy:
دوم:واقعا لطف كردي زحمت كشيدي مرسي bayern جون. ;)

Mehran NZ
15-11-2006, 04:54
من همين امروز اين بازي رو تموم كردم دختره مرد و من زنده موندم وليشنيدم 3 تا پايان ديگه هم داره ميشه لطفا توضيح بديد چطوري؟

bayern
15-11-2006, 10:43
سلام mehraNz
من تا اونجایی که یادمه اگه دختره بمیره یک دمو نشون میده که پسره ایلین از غم از دست دادن مادرش خیلی ناراحته ..........

Mehran NZ
16-11-2006, 05:07
ببین من دو نوعش رو دیدم یکبار دختره مردو همونی شد که تو گفتی یکبار ایلین نمردو پسره رفت بیمارستان ملاقاتش
فقط میخواستم ببینم پایان دیگه ای داره؟

bayern
17-11-2006, 17:53
سلام
من فکر نمیکنم پایانه دیگه ای داشته باشه
چون دوحالت بیشتر وجود نداره یا دختره زنده میمونه یا میمیره ......که هم من و هم شما این دو حالت رو بازی کردیم و جوری دیگه ای فکر نمیکنم وجود داشته باشه
راستی خبر نداری که ادامه ای برای این بازی در حال ساخت هست یا نه.......

peggy
17-11-2006, 21:09
بازي 4 پايان داره.
1)افتضاح ترين پايان..دختره ميميره.هنري هم ميميره .و والتر ساليوان به 21 قرباني ميرسه.فيلم نشون ميده والتر كوچولو تو اتاقه
2)پايان بد....دختر ميميره ولي شياطين از بين ميرند. فيلم نشون ميده والتر كوچولو به در ميزنه و ناگهان ميفته ):
3)پايان خوب...هر دو زنده ميمونند ولي همونطوري كه تو فيلم نشون ميده شياطين كماكان تو اتاق هستند
4)پايان عالي ...هر دو زنده ميمونند..و همه چي تموم ميشه

peggy
17-11-2006, 21:15
اون پسر كوچولو پسر ايلين نيست در حقيقت بچگيه والتر ساليوانه.. و اگه ايلين بميره پسره در حقيقت خوشحال ميشه چون به مادرش (اتاق 302) ميرسه..اگه نوشته هاي تو بازيو خونده باشين ميفهميد ماجراي بازي فوق العاده جالب و زيباست..

Mehran NZ
18-11-2006, 03:50
راستی خبر نداری که ادامه ای برای این بازی در حال ساخت هست یا نه.......
در اینکه در حال ساخته شدنه هیچ شکی نکن این هم چندتا خبرکه من از دارینوس گرفتم

شرکت کنامی بالاخره دموی سایلنت هیل 5 را ارائه کرد.در این شماره به جرات میتوان گفت که بازی از گرافیک فوق العاده برخوردار است .شخصیت اصلی بازی به نام مایکل میباشد.که در آینده به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.موجودات زامبی از حالت فانتزی در آمده وبه حالت واقعی درآمده.همچنین در این اسلحه گرم کم یافت میشود وبیشتر باید با اسلحه سرد بجنگید خشابهای تفنگ هم خیلی کم وجود دارد.دیگر جان دشمنان سختر از چهار شماره قبلیست در بیشتر مواقع باید از دست دشمنان فرار کنی.د همچنین دموی این بازی بصورت سی دی ارئه شده و شما میتوانید آن را اتهیه کنید ادامه دارد....خیلی زود "

مایکل شخصیه قاتل و روانی.زن و بچه خودشو با زجر زیاد به طرز فجیحی به قتل میرسونه و از سوی پلیس دستگیر میشه وبه بیمارستان روانی انتقال داده میشه.در اون بیمارستان دکتر معالج اون یک زنه و مایکل از کاری که کرده هیچی یادش نمیاد. مایکل بیشتر مواقع یکدفعه وارد شهر مخوف سایلنت هیل میشه البته باید خبر خوبی داد دوباره شما به مناطق شمارهای قبلی سایلنت هیل 1و2و3 وارد میشد.مثل بیمارستان و شهر واز همه باحالتر داخل فاضلاب شهر مثل سایلنت هیل 1. این شماره نسبت به شمارهای قبلی خیلی خیلی ترسناکتر و از نظر گرافیکی فوق العاده زیباست . موجودات زامبی در این شماره از حالت فانتزی در اومدن و این موجودات دیگه بیشتر شبیه بازی رزیدنت اویل در اومدن.غول این شماره هیولای بسیار ترسناکیه که حمون زن خودشه که داره مایکلو عذاب بده.دراین شماره شما 1 دونه چراغقوه دارین که همیشه باطریش تموم میشه با یه دونه کلت. اسلحه های سرد تو این شماره کم پیدا میشه . این شماره نسبت به شماره های قبل موضوع و داستانش طبیعیتر و واقعیتره که این نتیجه بازی رو بهتر میکنه ومایکل کم کم گناه خودشو باور میکنه که چکاریو انجم داده البته این شماره به اسم سایه معروفه اینه که که موجود سایه یی که عین خود مایکله راه جهنمو بهش نشون میده وکم کم اونو یادش میاره که گناهی انجام داده این شماره کشتن موجودات خیلی سختر نسبت به شمارهای قبلی

پس از عرضه شدن Silent Hill 4: The Room .......

شرکت کنامی پروژه Silent Hill 5:The Shadows در دست اقدام داشته و برای کنسول PlayStation 3,Xbox 2 عرضه خواهد کرد.

Silent Hill 5: The Shadows دارای گرافیگ بی نظیر و همچنین دارای موضوع داستانی قوی و جدیدی در شهر سایلنت هیل میباشد همچنین سلاحهای جدیدو شخصیتهای جدیدی در این بازی وجود دارند.....
امید وارم به دردت خورده باشه

Mehran NZ
18-11-2006, 03:53
بازي 4 پايان داره.1)افتضاح ترين پايان..دختره ميميره.هنري هم ميميره .و والتر ساليوان به 21 قرباني ميرسه.فيلم نشون ميده والتر كوچولو تو اتاقه2)پايان بد....دختر ميميره ولي شياطين از بين ميرند. فيلم نشون ميده والتر كوچولو به در ميزنه و ناگهان ميفته ):3)پايان خوب...هر دو زنده ميمونند ولي همونطوري كه تو فيلم نشون ميده شياطين كماكان تو اتاق هستند4)پايان عالي ...هر دو زنده ميمونند..و همه چي تموم ميشه
خوب راهنماشم میذاشتیو یه حال اساسی یه حال اساسی میدادی دیگه

peggy
18-11-2006, 14:11
راستش راهنماشو ندارم :sad: ولي هر مشكلي داشتين راجه به بازي كمكتون ميكنم.. :happy:

rsh
01-01-2007, 17:50
سلام من در بازی سایلنت هیل 4 گیر کردم
به اینصورت که در بخش زندان بعد از اینکه پمپ اب را باز کردم و از چاله ها داخل اشپز خانه پریدم دری که کد میخواد
میگه اتاق تاریکه
وقتی برگشتم دیدم ژنراتور از کار افتاده
حالا من گیر کردم و نمیدونم چه کنم

rouzb3h
01-01-2007, 19:00
این راهنمای قدو به قدو رو خودم نوشتم :happy: همراه با عکسه خیلی راحت می تونی دنبالش کنی. موفق باشی!
لینک راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mafiak
29-05-2007, 13:04
سلام.
آخرش گیر کردم. اونجایی که دختره توی اتاق 105 میره و من ناف والتر سالیوان رو بر می دارم که توی یه جعبه اس و بعد ...

ممنون میشم.

Optimus Prime
29-05-2007, 13:49
برای بهترین پایان سعی کن :
1.دختره در طول بازی زخمی نشه و گرنه آخربازی تند تند از پله ها میره به سمت ماشین.از خونی مالی شدن و راه رفتنش میفمی که ایلین در چه حالیه.
2.شمع هاییHoly Candle هم که طول بازی پیدا می کنی تو اتاقت جاهایی که شیاطینند ظاهر می شن همیشه کار بزار که اتاق امن امن باشه تا آخر بازیمی تونی از Saint Medallion هم در اتاق 302 استفاده کنی ولی Holy Candle خیلی بهتره.میتونی از شمع ها در طول بازی برای خوب کردن جراحت هایی که ایلین در طول بازی بر می داره استفاده کنی(البته اینو بدون که زیاد شمع گیرت نمی یاد پس بهتره از ایلین خوب مراقبت کنی که زخمی نشه!:27: )
3.عروسکی که سلیوان تو راه پله ها می خواد بهت بده بر ندار.
4.آخرش سریع بازیو تموم کن که دختره کشته نشه اون وقت بهترین پایانو Escape را خواهی داشت.:46:

سلام.
آخرش گیر کردم. اونجایی که دختره توی اتاق 105 میره و من ناف والتر سالیوان رو بر می دارم که توی یه جعبه اس و بعد ...

ممنون میشم.
باید بر گردی اتاق خودت یعنی 302.برو به طبقه بالا 2F وبرو تو اتاق 207 و از سوراخ دیوار برو به اتاق 206 و بعد از در جلویی خارج شو برو تو راهرو.اینجا با چند دشمن مواجه میشی یا باهاشون بجنگ یا بدو!برو به طرف راه پله ها و بدو به سمت اتاق203 و از سوراخ دیوار برو به اتاق 202 بیا از اتاق بیرون و برو به اتاق 201 از راه پله ها برو بالا تا برسی به اتاق 301 و راهروی 3F .بعد برو به اتاق 302.:46:

Mehran NZ
29-05-2007, 14:40
برای بهترین پایان سعی کن :
1.دختره در طول بازی زخمی نشه و گرنه آخربازی تند تند از پله ها میره به سمت ماشین.از خونی مالی شدن و راه رفتنش میفمی که ایلین در چه حالیه.
2.شمع هاییHoly Candle هم که طول بازی پیدا می کنی تو اتاقت جاهایی که شیاطینند ظاهر می شن همیشه کار بزار که اتاق امن امن باشه تا آخر بازیمی تونی از Saint Medallion هم در اتاق 302 استفاده کنی ولی Holy Candle خیلی بهتره.میتونی از شمع ها در طول بازی برای خوب کردن جراحت هایی که ایلین در طول بازی بر می داره استفاده کنی(البته اینو بدون که زیاد شمع گیرت نمی یاد پس بهتره از ایلین خوب مراقبت کنی که زخمی نشه!:27: )
3.عروسکی که سلیوان تو راه پله ها می خواد بهت بده بر ندار.
4.آخرش سریع بازیو تموم کن که دختره کشته نشه اون وقت بهترین پایانو Escape را خواهی داشت.:46:

این تاپیک مال خیلی وقت پیشه
بهترین پایان و که رفته بودم دیگه حسش نیست با یه پایان دیگه برم البته اگه پایانهای دیگه رو داری بذار بچه ها فیض ببرن :27:
------------------------------------------
ولی عجب بازی خدایی بود بنظر من که رزیدنت اویل و میذاشت تو جیبش الان خراب نشید رو سرم که چرا این حرف و زدی این بازی یه حس عجیبی داشت که تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم پس به بزرگواری خودتون ببخشید چه می شه کرد سلیقست دیگه :5:

mafiak
30-05-2007, 13:37
سالبر جان 302 رفتم بعد چیکار کنم ؟

Optimus Prime
30-05-2007, 17:07
سالبر جان 302 رفتم بعد چیکار کنم ؟
اونجا باید خودتو برای Final Boss Fight آماده کنی.هر چی داره به جز قوی ترین اسلحت Axe یا Rusty Pickled Axe بزار تو صندوقچه و یک سری لوازم خوب کننده جون.حداقل 3 تا اسلات خالی تو Inventory بزار و بعد برو به سمت سوراخ توی دیوار تو راهرو.

Optimus Prime
30-05-2007, 20:23
اوخ یادم رفت ناف سلیوان هم باید با خودت داشته باشی!

rainysky50
29-09-2007, 17:55
من در اون قسمت ابتدایی بازی که با یک بیلچه کلید رو از زیر درخت در میاره و ناگهان هموا مه میشه گیر کردم!!هر چی درها رو باز میکنم باز هم به جای اول بر میگرده!!کمکم کنید!!

Ar@m
01-10-2007, 04:09
باید بری توب حفره و کلید رو بذاری اونجا و بعد که رسیدی به محوطه اصلی دوباره بری توی حفره کلید رو برداری
با کلید نمی تونی از در رد بشی

morteza_m2n
20-08-2008, 13:50
دوستان این بازی چجوری سیو میشه؟ !!!!!

من تا مرحله ی ترین رفتم بعد نتونستم سیو کنم از بازی بیرون اومدم مرحله هام پرید...

Ar@m
20-08-2008, 14:16
براي سيو كردن بايد برگردي به اتاق خودت توي دنياي عادي و به دفتريادداشت روي ميز توي هال نگاه كني البته تا جايي كه يادمه جاهاي ديگه اي هم براي سيو غير از اتاق خودش داشت

Mist
20-08-2008, 20:04
چه عجب نمردیم تایپیک سایلنت هیلم بالا اومد

در تایید حرف آرام جان

یه شکلهایی روی دیوار هست بصورت دایره که راهی به طرف همون اتاقته خودشه برای سیو کردن

موفق باشی

morteza_m2n
21-08-2008, 00:38
دوباره ياد سايلنت هيل رو زنده کردم :دي

من يه جاي بازي گير کردم:

اونجا که با يه بيل کوچيک ريشه ي يه درخت که از زير خاک زده بيرونو ميکنم بعد يه کليد پيدا ميکنم وقتي ميخوام بر گردم هر چي ميرم جلو و در هارو باز ميکنم بازم همون جاي اولمم از در پشتم ميتونم از تونل برم تو خونه ولي تو خونه هم هيچ اتفاقي نيفتاده

B3HZ@D
21-08-2008, 03:21
باید از اون سوراخ برگردی توی اتاقت و کلید را بذاری توی صندوق...بعد هوای صاف میشه و مه وجود نداره
برمی گردی توی اون مهد کودک پیش یتیم خونه و دوباره میری توی اتاقت و کلید رو میاری و .................

morteza_m2n
21-08-2008, 10:35
باید از اون سوراخ برگردی توی اتاقت و کلید را بذاری توی صندوق...بعد هوای صاف میشه و مه وجود نداره
برمی گردی توی اون مهد کودک پیش یتیم خونه و دوباره میری توی اتاقت و کلید رو میاری و .................

خیلی ممنون:10:

عجب چیز خفنی اصلا به فکر آدم نمیرسه

morteza_m2n
21-08-2008, 16:01
من دوباره گیر کردم :دی

بازی خیلی پیچیدست !!!

من الان یه جایی هستم که پر از زندانه مثل یه برج که چند طبقه داره

اون مرده رو آزاد کردم رفتم به آخرین طبقه ی برج و شیر آبو باز کردم

یه ترانسفرماتو هم تو طبقه ی زیرین که کار نمیکنه

الان دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

please راهنمایی کنید

Ar@m
21-08-2008, 18:37
تو بايد توي اون برجي كه يه هندل داره با تنظيم كردن اتاقها روي اتاقي كه تختخواب خوني داره راه گودال رو به طبقه ي زيرين باز كني و وارد آشپزخونه بشي
فقط كافيه از سوراخ ها درست نگاه كني و درست تنظيمشون كني تا بتوني از گودالها به آشپزخونه برسي

Mist
21-08-2008, 19:58
فقط كافيه از سوراخ ها درست نگاه كني و درست تنظيمشون كني تا بتوني از گودالها به آشپزخونه برسي

گفتنش خیلی راحته من الان میفهمم اون چه حالی داره تصور کن تو اون مخزن های گرد با اون صداها با اون تصویرایی که از سوراخ میبینی ویه معما که باید آب رو برسونی پایین

دلم برا سایلنت هیل تنگ شده میخوام برم دوباره بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_m2n
21-08-2008, 21:34
من اصلا هیچی متوجه نشدم

یکم مفصلتر توضیح بدین من که نمیتونم داخل سوراخ هارو ببینم اصلا چطوری تنظیمشون کنم؟

منظورتون کدوم سوراخ هاست؟

Ar@m
22-08-2008, 00:04
ببين همون نردبون قرمز بلنده هست كه هرطبقه اش شيش تا سوراخ داره كه از توشون مي شه اتاقهاي زندان رو ديد
تو بايد اتاقها رو ببيني و تخت خون آلود رو پيدا كني و انقدر توي نقشه بچرخونيش كه با اتاق تخت خون آلود طبقه اول يكي بشه ( توي نقشه ) چون گودال اتاق طبقه اول رو نمي توني جابجا كني اين كارو با جابجايي اتاقهاي طبقه هاي ديگه انجام مي دي
از نقشه كمك بگير
اميدوارم ايندفه متوجه حرفم شده باشي چون از اين بهتر بلد نيستم توضيح بدم!

morteza_m2n
22-08-2008, 10:16
ببين همون نردبون قرمز بلنده هست كه هرطبقه اش شيش تا سوراخ داره كه از توشون مي شه اتاقهاي زندان رو ديد
تو بايد اتاقها رو ببيني و تخت خون آلود رو پيدا كني و انقدر توي نقشه بچرخونيش كه با اتاق تخت خون آلود طبقه اول يكي بشه ( توي نقشه ) چون گودال اتاق طبقه اول رو نمي توني جابجا كني اين كارو با جابجايي اتاقهاي طبقه هاي ديگه انجام مي دي
از نقشه كمك بگير
اميدوارم ايندفه متوجه حرفم شده باشي چون از اين بهتر بلد نيستم توضيح بدم!

ممنون Ar@m جان

من اصلا این شش تا سوارخ رو ندیدم فقط 3 تا سوراخ که تو اتقا هستن (داخل سراخهارو هم نمیتونم ببینم)

سوراخا رو تنظیم کردم افتادم تو آشپزخونه چیز خاصی اونجا نبود

اینم یه عکس از نقشه (همونطور که تو نقشه میبینی 3 تا سوراخ)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
22-08-2008, 12:29
اینا رو باید بطوری تنظیم کنی که نور وارد اون اشپزخونه بشه که بتونی کد در رو وارد کنی
راستش یادم نیست ترتیب چیدنش چطوره.....چون خیلی وقت پیش تمومش کردم

Ar@m
22-08-2008, 15:56
منم فكر كنم يه چيزايي يادم رفته
مي توني نقشه هر سه طبقه رو بذاري؟
اگه سرعتت خوبه اينجا يه چيز به دردبخوري هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B3HZ@D
22-08-2008, 16:59
morteza عزیز شما باید بیشتر از یک نقشه برای این حفر ها داشته باشید
و بوسیله این نقشه ها باید اونها رو تنظیم کنی که نور رو بفرستی توی اشپزخانه
ببین بقیه نقشه ها رو هم گرفتی یا نه

morteza_m2n
22-08-2008, 18:20
منم فكر كنم يه چيزايي يادم رفته
مي توني نقشه هر سه طبقه رو بذاري؟
اگه سرعتت خوبه اينجا يه چيز به دردبخوري هست:

سایلنت هیل یه جوری که اگه بخوای از بازی خارج شی حتما باید کلا از بازی خارج شی یعنی نمیتونی بزنی پایین ولی اگه نتونستم برم مال هر سه طبقه رو میذارم

نتونستن ببینم سرعتم کمه

در هر صورت ممنون

morteza عزیز شما باید بیشتر از یک نقشه برای این حفر ها داشته باشید
و بوسیله این نقشه ها باید اونها رو تنظیم کنی که نور رو بفرستی توی اشپزخانه
ببین بقیه نقشه ها رو هم گرفتی یا نه

چند تا کاغذ پاره دارم نمیدونم نقشست یا نه

ممنون

فکر کنم خودم بتونم یه جورایی تنظیمش کنم ، یکم باید به مخم فشار بیارم:46:

Ar@m
22-08-2008, 18:24
قول نمي دم اما اگه سيوش رو داشتم اونجا رو دوباره مي رم و بهت دقيق مي گم چيكار بايد بكني!
تو هم بقول خودت به مخت فشار بيار حتما حل مي شه!

morteza_m2n
22-08-2008, 18:31
این نقشه رو از گوگل پیدا کردم ببین میتونی چیزی ازش بفهمی!!!

Ar@m
22-08-2008, 18:33
هيچي نفهميدم ازش!!!
خودم بايد برم اينطوري نمي شه!

morteza_m2n
22-08-2008, 18:59
هيچي نفهميدم ازش!!!
خودم بايد برم اينطوري نمي شه!

ببینم چیکار میکنی :31::46:

Dangerous-boy
22-08-2008, 21:32
این نقشه فقط اشیاء داخل اطاقها رو نشون میده
خیلی ساده س بابا یکم باهاش کار کنی پیدا میکنی

morteza_m2n
23-08-2008, 10:10
این نقشه فقط اشیاء داخل اطاقها رو نشون میده
خیلی ساده س بابا یکم باهاش کار کنی پیدا میکنی

خیلی باهاش ور رفتم اعصابمو خورد کرده:19:

دو تا هندیل که اصلا معلوم نیست اتاقا رو چجوری میچرخونن ، اصلا چجوری نور و به آشپزخونه هدایت کنم ؟ کدوم نورو؟ من که راه آشپزخنه رو از گدالا باز کردم

خیلی چرته:2:

Mehran NZ
23-08-2008, 10:38

دو تا هندیل که اصلا معلوم نیست اتاقا رو چجوری میچرخونن ، اصلا چجوری نور و به آشپزخونه هدایت کنم ؟ کدوم نورو؟ من که راه آشپزخنه رو از گدالا باز کردم

خوب عزیزم برو یه راهنمای بازی یا یه walkthrough پیدا کن مشکلت حل می شه

Ar@m
23-08-2008, 12:23
من خودم walkthrough بازي رو گشتم دريغ از يه كلمه توضيح!
هز 4 تا walkthrough كه ديدم از رو هم كپي زده بودن!!!
سيو بازي رو هم پاك كرده بودم بايد از اول برم!

Dangerous-boy
23-08-2008, 12:47

راهنمای سيلنت هيل 4

اين راهنما به طور کلی ميباشد و به جزييات نپرداخته

مرحله مترو: بعد از اينکه اطاق را کاملاً گشتيد،صدايی از همام مياد،وارد آنجا شده ،يک سوراخ ميبينيد وارد ان شده،از مترو سر در مياوريد،با شخصی به نام سينتيا روبرو ميشويد،هدف در اين مرحله به دست اوردن سکه برايه وارد شدن به مترو هستش،دوباره به اطاق بر گرديد،در پذيرايی اطاق يک کمد هستش ان را کنار بزنيد يک تفنگ به دست مياوريد،سپس صدای تلفن را ميشنويد،به اطاق خود برگرديد تلفن را بر داريد،سينديا به شما ميگويد،اگه دنبال سکه هستيد،در دستشويی موجود است،به مترو بر گرديد،در دستشويی زنانه روی دست يک مجسمه سکه را بر داريد،و وارد مترو شويد،سينديا را نجات دهيد و بقيه راه را ادامه دهيد تا مرحله به اتمام برسد

مرحله جنگل: وارد جنگل که شديد يک راه بيشتر موجود نيست راه را تا پايان ادامه دهيد تا به يک مکان بزرگ برسيد،يک خانه در وسط وجود دارد،هدف اين مرحله اينست که کليد خانه را به دست اوريد،اگه خانه را شمال فرض کنيم،به سمته در شمال غرب رفته راه را ادامه دهيد تا يک دمو ببينيد سپس به مکان اول برگرديد،شخصی را ميبينيد که جلو در ايستاده با او صحبت کنيد،او ميگويد که خيلی تشنه هستش،به خانه برگرديد و از يخچال يک شيشه شير برداريد و به جنگل بر گرديد،به او بدهيد تا بخورد سپس او به شما يک بيل ميدهد،به سمت در جنوب غرب رفته و وارد شويد،يکی مانده به آخرين در ،در سمت چپ يک درخت وجود دارد با بيل جلوی ان را بکنيد تا يک کليد به دست اوريد،روی کليد نوشته،صاحب ان در زمان سرگردان است،پس شما با اين کليد نميتوانيد بر گرديد،به خانه برگشته،کليد را داخل جعبه بزاريد،و برگرديد به مکان اصلی،حال از سوراخ سمت راست وارد خانه شويد،کليد را بر داريد و به مکان اصلی بر گرديد،از کليد به روی در بسته استفاده کنيد،و مرحله را ادامه دهيد

مرحله زندان: ابتدا وارد زيرزمين شده و از کنار اسياب کليد را بر داريد،سپس در قفل در طبقه اول را باز کنيد وارد يک فضا ی باز ميشويد،به پشت بام رفته و فلکه آب را باز کنيد،به طبقه سوم برويد،وارد اطاقی شويد که چاه دارد به داخل چاه بپريد،وارد زيرزمين ميشويد،از نردبان بالا رويد،ميدانيد که در طبقه اول شخصی در سلول خود زندانی هستش،هر طبقه دارای 10 سلول هستش،و در هر طبقه تعدادی چاه موجود هستش،شما بايد با هندلی که در طبقه 2 و 3 موجود هست،اونقدر سلول ها را بچرخونيد،تا اطاق هايی که چاه دارند بالای سلول شخص زندانی باشند،به طبقه سوم برگرديد،وارد چاه مورد نظر شويد تا شخص زندانی آزاد شود،دری در زيرزمين وجود دارد که برايه باز شدن کد ميخواهد،اما قبل از اين شما بايد زيرزمين را روشن کنيد،به جايی که هندل ها بود برگرديد،در طبقه سوم اين نتی وجود دارد که کد مورد نظر روی ان نوشته شده،در هر طبقه يک تخت خونی موجود است،تختها را در يک رديف قرار دهيد،تا زيرزمين روشن شود،سپس کد را وارد نموده و مرحله را ادامه دهيد

مرحله فروشگاه زنجيره يی : اين مرحله معما خاصی ندارد،راه موجود را ادامه ميدهيد ،فقط طولانی هستش،انقدر به پايين ميرويد تا به يک مشروب فروشی ميرسيد،دری اونجا ميباشد،که قفل هستش،يک نت روی ميز هستش.ان را برداريد،روی ان نوشته که رييس گفته امروز رمز 4 شماره آخر شماره تلفن هستش.به خونه بر گرديد،از پنجره بيرون را نگاه کنيد،تابلوی مورد نظر را نگاه کنيد،و 4 شماره آخر را به خاطر بسپريد(اگه حال اين کار را نداريد شماره 3750 ميباشد)کد را وارد نموده و مرحله را ادامه دهيد

مرحله اپارتمان: هدف از اين مرحله به دست اوردن کليد اطاق 303 ميباشد،وارد اطاق 301 شده در آنجا يه دسته کليد هستش که اکثر اطاق ها را باز ميکنه در اطاق های مختلف که شما ميگرديد،يک سری کاغذ های قرمز پيدا ميکنيد ،که بايد آنها را به زير اطاق خودتون،اطاق 302 بندازيد،سپس به خونه بر گرديد و کاغذ های قرمز را بخونيد و متوجه ميشيد که کليد اطاق 303 در اطاق خودتون و بين تخت و پنجره هستش،به اپارتمان بر گرديد اطاق 303 را باز کنيد و مرحله را ادامه دهيد

مرحله بيمارستان: اين مرحله چيز خاصی ندارد،يک اطاق درش بسته هست،شما بايد در اطاق های مختلف جستجو کنيد تا کليد ان را پيدا کنيد،سپس در را باز کنيد آيلين را ميبينيد،و از اينجا تا آخر بازی او همراه شما خواهد بود،يک بار به خونه برگرديد و دوباره به بيمارستان تا بازی پيش رود،سپس راه را ادامه دهيد تا مرحله به پايان برسد
مرحله مترو بار دوم:در اين مرحله به خونه بر گرديد از زير در اصلی خونه يک پاکت برای شما امده ان را برداريد داخل ان يک کليد کوچک هستش،به مترو بر گرديد،و در جعبه را که روی صندلی قتار(ببخشيد نميشه درست نوشت)هستش را باز کنيد،يک سکه بزرگ به دست مياوريد حال شما بايد به خونه بر گرديد و سکه را در اشپزخانه بشوييد،به مترو بر گرديد و سکه را داخل ماشين خودکار بندازيد تا به شما يک کليد دهد،کليد برای دری است که در مرحله اول جسد کاليتا را در اونجا پيدا کرديد،وارد اطاق شويد داخل اطاق هندل ترن را بر داريد و ان را در بورد ترن استفاده کنيد،کمی عقب تر راهی برای شما باز ميشود ان را ادامه دهيد تا مرحله را به پايان برسونيد

مرحله جنگل بار دوم: خانه اي که بار اول وارد ان شديد يادتون هست الان اونجا با خاک يکسان شده و يک عروسک اونجا ميباشد که قسمتهای مختلف بدنشو از دست داده شما بايد براش پيدا کنيد،هر قسمت بدنش داخل يک چاه ميباشد،شما بايد ابتدا از قسمت انتهايی شمال غرب يک مشعل پيدا کنيد،داخل هر چاه را بگرديد و قسمت های مختلف بدنشو را پيدا کنيد اين قسمتها را به عروسک بزنيد،يک راه مخفی نمايان ميشود،راه را ادامه دهيد تا مرحله به پايان برسد

مرحله زندان بار دوم : در اين مرحله در دری که بار اول کد را وارد نموده بشويد يک پيراهن پيدا ميکنيد بايد به خانه برگرديد و ان را در وان بشوييد يک نوشته نمايان ميشود،حال شما ميفهميد که در يکی از سلولهای طبقه دوم يک شمشير موجود هستش،شمشير را پيدا کنيد و به اشپزخانه بر گرديد روح سرگردان اينجا را بکشيد و شمشير را در شکمش فرو کنيد و يک کليد به دست مياوريد،کليد برای دری هستش که در اسياب وجود دارد،در را باز کنيد و راه را ادامه دهيد تا مرحله تمام شود

مرحله فروشگاه زنجيره اي بار دوم: در ابتدا يک نتی پيدا ميکنيد که طبق ان بايد 4 کار انجام دهيد،با کبريت شمع های روی کيک تولد را روشن کنيد،گربه را بر داريد و به پت هاوس بر گردانيد،توپ بسکتبال را داخل سبد بيندازيد،و توپ بيليارد را به ميز بازی برگردانيد،اين کارها باعث ميشود که دری که ساعت دارد باز شود و شما بتوانيد آيلين را با خود به مشروب فروشی بياوريد،نتی که ميگيريد،روش نوشته به دليل امنيتی کد عوض شده و اينبار کد 4 رقم آخر شماره جديد هتل هستش،به خانه برگرديد،شماره قبلی را با تلفن بگيريد اپراتور شماره جديد را به شما ميگويد 4 رقم آخر ان را حفظ کنيد و روی در بزنيد،سپس راه را ادامه دهيد تا مرحله به پايان برسد

مرحله آپارتمان بار دوم: در داخل اطاق خود به جستجو بپردازيد،تا يک دمو ببينيد،يک تبر به شما داده ميشود جای تبر را به خاطر بسپوريد به خونه بر گرديد و از تبر در همون جا استفاده کنيد،يک راه مخفی پيدا ميکنيد از جيب جسد کليد را بر داريد،بالاخره شماا ميتونيد از خونه بيرون رويد،در را با کليد باز کنيد و به داخل راهرو برويد هدف در اينجا اينست که وارد اطاق 105 شويد،اين اطاق با 6 زنجير بسته شده که شما بايد در طبقه اول به دنبال 6 جسد بگرديد و روی اينها کليک کنيد تا زنجيرها از بين برود،وارد اطاق شويد و جعبه قرمز را برداريد

مرحله آخر: جايی که با تبر کنديد را يادتون هست به انجا برويد در زير جسد يک راه وجود دارد آنجا برويد،در مکان جديدی که هستيد به داخل سوراخ بپريد،و اماده مبارزه با رييس آخر بازی باشيد،ابتدا از ان جعبه قرمز بر روی هيولا وسط استفاده کنيد،سپس نيزه های اطراف را بر داريد و در شکم هيولا بکنيد،وقتی هيولا نابود شد وقت مبارزه با والتر هستش،او را با تفنگ يا هر چيزی که داريد بکشيد و دمو آخر بازی را ببينيد

morteza_m2n
23-08-2008, 16:34
من خودم walkthrough بازي رو گشتم دريغ از يه كلمه توضيح!
هز 4 تا walkthrough كه ديدم از رو هم كپي زده بودن!!!
سيو بازي رو هم پاك كرده بودم بايد از اول برم!

سیو بازی

راهنمای سيلنت هيل 4

مرحله زندان: ابتدا وارد زيرزمين شده و از کنار اسياب کليد را بر داريد،سپس در قفل در طبقه اول را باز کنيد وارد يک فضا ی باز ميشويد،به پشت بام رفته و فلکه آب را باز کنيد،به طبقه سوم برويد،وارد اطاقی شويد که چاه دارد به داخل چاه بپريد،وارد زيرزمين ميشويد،از نردبان بالا رويد،ميدانيد که در طبقه اول شخصی در سلول خود زندانی هستش،هر طبقه دارای 10 سلول هستش،و در هر طبقه تعدادی چاه موجود هستش،شما بايد با هندلی که در طبقه 2 و 3 موجود هست،اونقدر سلول ها را بچرخونيد،تا اطاق هايی که چاه دارند بالای سلول شخص زندانی باشند،به طبقه سوم برگرديد،وارد چاه مورد نظر شويد تا شخص زندانی آزاد شود،دری در زيرزمين وجود دارد که برايه باز شدن کد ميخواهد،اما قبل از اين شما بايد زيرزمين را روشن کنيد،به جايی که هندل ها بود برگرديد،در طبقه سوم اين نتی وجود دارد که کد مورد نظر روی ان نوشته شده،در هر طبقه يک تخت خونی موجود است،تختها را در يک رديف قرار دهيد،تا زيرزمين روشن شود،سپس کد را وارد نموده و مرحله را ادامه دهيد

دوست عزیز ممنون ولی همه ی اینا رو خودمونم میدونیم

مهم چگونه تنظیم کردن اون گدال هاست

Mist
23-08-2008, 18:56
من همون اولش که آرام گفت گفتم اینجا کار داری من کفرم تو این مرحلش در اومده بود یکی این مرحلشه یکی هم اونی که باید تو برج
مراقب دختره باشی و ببریش منم خیلی اون نقشه هارو دیدم خدایی آخرشم شانسی رد کردم نفهمیدم چیشد من سیوشو برداشتم

اگه امشب نصب کردم برات رد میکنم

موفق باشی

Dangerous-boy
23-08-2008, 19:54
دوست عزیز ممنون ولی همه ی اینا رو خودمونم میدونیم

مهم چگونه تنظیم کردن اون گدال هاست
بابا نوشته دیگه تختهای خونی رو تو یه جهت قرار بده
نه فایده نداره الان میرم بازی رو میخرم ردش میکنم سیوشو میذارم :27:

Ar@m
23-08-2008, 23:34
سیو بازی

من با پلي 2 بازي مي كنم!

Dangerous-boy
24-08-2008, 01:57
مرتضی من که گفتم ساده س
بیا این سیو بازی

این سیو خودته ها میتونی از همونجا ادامه بدی ولی پیشنهاد میکنم یه بار خودت انجام بدی تا لذت ببری (چون یه دموی کوچولو هم داره) :27:
ببین باید اون اطاقهایی که تختش خونی هستش رو روی آشپزخانه قرار بدی - عکساشو واست میذارم تا دقیقا متوجه بشی
در واقع اگه بخوای از روی سیو خودت (همون سیوی که گذاشتی) بری اینجوری میشه : اطاق دوم دو تا به چپ - اطاق سوم سه تا به راست

Mist
24-08-2008, 08:31
مرتضی من که گفتم ساده س
بیا این سیو بازیآخه شما پیش زمینه داشتی راهشم بلد بودی من بهش حق میدم دفه اول منم اونجا کلافه شده بودم خلاصه دستت درد نکنه چون من

تازه میخواستم امروزنصب کنم برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این دوستمون فعلا کار داره تا آخر بازی اون تیکه کاغذای قرمز یادته یا اونجایی که باید از زیر تخت خودش برگردی یه چیزی ورداری مخمو پوکوند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_m2n
24-08-2008, 09:57
مرتضی من که گفتم ساده س
بیا این سیو بازی

این سیو خودته ها میتونی از همونجا ادامه بدی ولی پیشنهاد میکنم یه بار خودت انجام بدی تا لذت ببری (چون یه دموی کوچولو هم داره) :27:
ببین باید اون اطاقهایی که تختش خونی هستش رو روی آشپزخانه قرار بدی - عکساشو واست میذارم تا دقیقا متوجه بشی
در واقع اگه بخوای از روی سیو خودت (همون سیوی که گذاشتی) بری اینجوری میشه : اطاق دوم دو تا به چپ - اطاق سوم سه تا به راست

ایولا ، بابا دمت گرم

البته خودم بلد بودم خواستم برای شما هم یه تجدید خاطره بشه :27:

خیلی کارت درسته:46:

Dangerous-boy
24-08-2008, 23:30
آخه شما پیش زمینه داشتی راهشم بلد بودی من بهش حق میدم دفه اول منم اونجا کلافه شده بودم خلاصه دستت درد نکنه چون من

تازه میخواستم امروزنصب کنم برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این دوستمون فعلا کار داره تا آخر بازی اون تیکه کاغذای قرمز یادته یا اونجایی که باید از زیر تخت خودش برگردی یه چیزی ورداری مخمو پوکوند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی وقت پیش بازی کردم الان فقط بعضی قسمتاشو یادم مونده
سیو بازی رو بذار ببینم میتونم کمکت کنم

ایولا ، بابا دمت گرم

البته خودم بلد بودم خواستم برای شما هم یه تجدید خاطره بشه :27:

خیلی کارت درسته:46:
آره عجیب تجدید خاطره شد خصوصا دموی اولش - حسابی حال کردم - رفتم فضا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من با این بازی زندگیها کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mist
24-08-2008, 23:52
خیلی وقت پیش بازی کردم الان فقط بعضی قسمتاشو یادم مونده
سیو بازی رو بذار ببینم میتونم کمکت کنم

کمک نمیخوام با هر مصیبتی بود هر دو حالتشو تموم کردم

میزان سختی بازی منظورم بود

من با این بازی زندگیها کردم

یه آهنگی داره وقتی دختره تو مترو میمیره پخش میشه من عاشق اون آهنگشم

rezapazahr
25-08-2008, 02:44
سلام

ميگم از اين بازي نسخه جديد تري تو بازار موجوده يا نه ؟ ( منظورم نسخه پنجمه )

يا حق

Mist
25-08-2008, 08:50
سلام

يا حق

نه عزیز این آخریش بود البته شاید بعدنا بزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
25-08-2008, 09:11
نه عزیز این آخریش بود البته شاید بعدنا بزنن

سلام

يا حق

اخبار مربوطه به نسخه ي 5 اين بازي :

Silent Hill: Homecoming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morteza_m2n
26-08-2008, 10:56
من دوباره تو مرحله ی آپارتمان گیر کردم :5:

همه ی اتاقارو گشتم سه بار کامل

فکر کنم همه ی کاغذ قرمزا رو برداشتم وزیر در اتاقم گذاشتم همشونم خوندم بعد کنار تختمم نگاه کردم ولی خبری نیست.

یه عروسک و یه کلید 105 هم دارم که استفاده ای ازشون نکردم.

Mist
26-08-2008, 14:23
فکر کنم همه ی کاغذ قرمزا رو برداشت

تا اونجا که یادمه این کاغذارو باهم کمبو میکرد یعنی میچسبوند بهم بعد میخوند این کارو کردی ؟

morteza_m2n
26-08-2008, 14:26
تا اونجا که یادمه این کاغذارو باهم کمبو میکرد یعنی میچسبوند بهم بعد میخوند این کارو کردی ؟

چطوری باید بچسبونم به هم

دو تا کاغذ بزرگ و یه کاغد که از وسط پاره شده دارم ولی فقط یه دونست ینی اون یکی رو برنداشتم؟ من که

همه جا رو کامل گشتم:13:

یه قفسه ی کتاب کوچولو هم تو طبقه ی پایین یه جوری مشکوک میزنه

با کلید 105 اون قفسه ی طبقه ی پایین که توش نامه بود رو باز کردم یه نامه ی عاشقانه برای راشل از طرف میکی بود که فقط یه خطشو میخونه و هیچی از قفسه بر نمیداره

فقط الان این عروسکو باید یه کاریش بکنم

کجا رفتین ؟ چرا منو تنها گذاشتین ؟ چی کار کنم الان :10:

Ar@m
26-08-2008, 18:11
تا جايي كه من يادمه عروسكه به هيچ دردي نمي خوره مي توني بذاريش توي صندوقت

Mist
26-08-2008, 20:20
همه جا رو کامل گشت

زیر در هست یدونه یادمه یه تیکش تو یخچال بود یکی تو یکی از اتاقی کناری اون دری هست که ازش صدا میاد شمارش دقیق یادم نیست دوستان اگه میدونن کمکم کنن

اینارو همشو اگه بگیری تو ایتم هات میتونی باهم کمبو کنی بهم بچسبونی کار خیلی خاصی نیست اگه همشو پیدا کنی اینایی

که الان گفتم رو ببین پیدا کردی کردی برو بگرد

morteza_m2n
26-08-2008, 23:25
زیر در هست یدونه یادمه یه تیکش تو یخچال بود یکی تو یکی از اتاقی کناری اون دری هست که ازش صدا میاد شمارش دقیق یادم نیست دوستان اگه میدونن کمکم کنن

اینارو همشو اگه بگیری تو ایتم هات میتونی باهم کمبو کنی بهم بچسبونی کار خیلی خاصی نیست اگه همشو پیدا کنی اینایی

که الان گفتم رو ببین پیدا کردی کردی برو بگرد

خیلی گلی mist جون اون از راهنمایت تو تام رایدر اینم از این، ممنون عزیز :10:

یکیشم تو یخچال بود

خیلی بد شد دختر مرد تنها سرگرمیمون همین نگا کردن به اتاق الین بود که اونم اینطوری شد :13:

خیلی غم انگیز :41: :2:

Mist
26-08-2008, 23:48
خیلی بد شد دختر مرد تنها سرگرمیمون همین نگا کردن به اتاق الین بود که اونم اینطوری شد

تا آخرش برو مطمئنم برات خاطره خوبی میشه این بازی

morteza_m2n
27-08-2008, 00:01
این سوراخ که بسته شده

باید چیکار کرد؟

Mist
27-08-2008, 09:00
یه سوراخ دیگه باز میشه کنار در خروجی ساختمان یه انباری مانندی هست تو اون اتاق

morteza_m2n
27-08-2008, 17:49
یه سوراخ دیگه باز میشه کنار در خروجی ساختمان یه انباری مانندی هست تو اون اتاق

درسته یه سوراخ کوچولو بود اونو ندیده بودم یه سری کاغذ گذاشتم توش بزرگ شد :46:

بازم دوباره طبق معمول :دی

من تو مرحله ی جنگل نمیتونم مشعلو پیدا کنم میشه دقیقا بگین کجاست؟

Mist
27-08-2008, 21:56
سلام سلام چه تایپیکی شده خوب یه قدم به قدم راهنماشو بگیر هی تو میای بعدش من میام فک کنم اونجایی که باید تیکه های

عروسک رو جمع کنی آره ؟

خدایی یادم نیست مشعل باید تو جنگل همون دورو ورا باشه اون بیلچه یادمه زیر درخت بود و کی مشعل

اون آخرای باغ رو بگرد شاید باشه همونجایی که محل سیو داشت یه قبرستون مانندی بود شاید اونجا بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_m2n
28-08-2008, 13:12
سلام سلام چه تایپیکی شده خوب یه قدم به قدم راهنماشو بگیر هی تو میای بعدش من میام فک کنم اونجایی که باید تیکه های

عروسک رو جمع کنی آره ؟

خدایی یادم نیست مشعل باید تو جنگل همون دورو ورا باشه اون بیلچه یادمه زیر درخت بود و کی مشعل

اون آخرای باغ رو بگرد شاید باشه همونجایی که محل سیو داشت یه قبرستون مانندی بود شاید اونجا بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الیک

من خیل کم تو بازیها گیر میکنم ولی این سایلنت هیل کلا یه جوریه :13:

ممنون که راهنمایی میکنی ولی اگه برات زحمته میتونی جواب سوالامو ندی

آره همونجاست

یه قبرستون هست اونجا رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

در هر ورت ممنون

Mist
28-08-2008, 13:36
ممنون که راهنمایی میکنی ولی اگه برات زحمته میتونی جواب سوالامو ندینه بابا زحمتی نیست بازیشو دوست دارم دوست دارم یکی دیگه تمومش کنه هیج میدونی چند مدل پایان داره این بازی ؟

اون قسمت از حرفام رو جدی نگیر یادم رفت یه اسمایل شوخی بندازم کنارش اصلا زحمتی نیست رفیقی دیگه

اینجا اومدیم تا چیزایی که بلدیم بهم یاد بدیم

من خیل کم تو بازیها گیر میکنم ولی این سایلنت هیل کلا یه جوریه

خوبیش به همین فکری بودن و متفاوت بودنشه من اینجور بازیا رو دوست دارم یه مدل دیگه هم بود مثل این توصیه میکنم بعد این اونو بری ببینی چقد سخته Obscure 2نمیدونم املاش درسته یا نه ولی بازیش خوب بود

ولی اینجاشو واقعا یادم نیست میدونم تو همون باغه باید باشه همه جارو خوب بگرد شاید کس دیگه ای باشه بتونه دقیق بگه خیلی وقت پیش بازیش کردم

یکم هنگ کرده مغزم

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
28-08-2008, 15:32
مشعل توی همون قبرستونه.....یکم دقیق بگردی پیداش میکنی
فکر کنم گوشه ها رو باید بگردی

morteza_m2n
28-08-2008, 16:58
نه بابا زحمتی نیست بازیشو دوست دارم دوست دارم یکی دیگه تمومش کنه هیج میدونی چند مدل پایان داره این بازی ؟

اون قسمت از حرفام رو جدی نگیر یادم رفت یه اسمایل شوخی بندازم کنارش اصلا زحمتی نیست رفیقی دیگه

اینجا اومدیم تا چیزایی که بلدیم بهم یاد بدیم

خوبیش به همین فکری بودن و متفاوت بودنشه من اینجور بازیا رو دوست دارم یه مدل دیگه هم بود مثل این توصیه میکنم بعد این اونو بری ببینی چقد سخته Obscure 2نمیدونم املاش درسته یا نه ولی بازیش خوب بود

ولی اینجاشو واقعا یادم نیست میدونم تو همون باغه باید باشه همه جارو خوب بگرد شاید کس دیگه ای باشه بتونه دقیق بگه خیلی وقت پیش بازیش کردم

یکم هنگ کرده مغزم

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کوچیکتم داداش:10:

مشعلو پیدا کردم :46:

راستی ینی چی چند مدل پایان داره ؟

این روحا به خونمم نفوذ کردن عجب خر تو خری شده :5:

مشعل توی همون قبرستونه.....یکم دقیق بگردی پیداش میکنی
فکر کنم گوشه ها رو باید بگردی

ممنون دوست عزیز پیداش کردم

Ar@m
28-08-2008, 18:06
4 تا كه البته هيچكدومش شوخي يا فرعي نيستش

Mist
28-08-2008, 20:28

باید مراقب دختره باشی زیاد زخمی نشه خودت ميري ميبيني عجله نکن ولی حتما یه راهنما پیدا کن خیلی بهت کمک میکنه حداقل در

مورد پایان بازی

فعلا دنبال دست و پای عروسک بگرد برو تو چاه یکم بترس کیف کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4 تا كه البته هيچكدومش شوخي يا فرعي نيستش

ایول بابا چند مدلشو تونستی بری خیلی سخته

morteza_m2n
29-08-2008, 10:11
باید مراقب دختره باشی زیاد زخمی نشه خودت ميري ميبيني عجله نکن ولی حتما یه راهنما پیدا کن خیلی بهت کمک میکنه حداقل در

مورد پایان بازی

فعلا دنبال دست و پای عروسک بگرد برو تو چاه یکم بترس کیف کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول بابا چند مدلشو تونستی بری خیلی سخته

ینی امکانش هست که الین بمیره تو مرحله ی زندان تنهاش گذاشتم الان همه جاش خونی شده:13:

نمیشه جونشو زیاد کرد؟ :2:

من الان تو مرحله ای هستم که باید روحو تو زیر زمین بکشیم بعد صلیب بکینم تو شکمش ولی هرچی میزنمش

نمیفته زمین

S A M
29-08-2008, 11:55
سلام
من تاحالا دنبال سری سایلنت هیل و این چیزا نرفتم میشه بگین این بازی در چه سبکیه ؟ و چند دی وی دیه ؟ و به چه سیستمی میخوره و ارزش بازیو داره یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_m2n
29-08-2008, 22:12
سلام
من تاحالا دنبال سری سایلنت هیل و این چیزا نرفتم میشه بگین این بازی در چه سبکیه ؟ و چند دی وی دیه ؟ و به چه سیستمی میخوره و ارزش بازیو داره یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من یکی از بهترین بازیها ست

من فقط نسخه های 4 و origins رو بازی کردم که دو تاشونم تو مراحل آخرشونم

سبک بازی یه چیزی تو مایه های مرموز و ترسناکه ، سوم شخس

4 یه دی وی دی، origins هم فقط برای psp و ps2 اومده با psp شبا خیلی فاز میده :8:

با یه سیستم معمولی میتونی اجراش کنی ، کلا این بازی ارزش بازی کردنو داره اگه تا حالا بازی نکردی حتما

بازی کن :46:

B3HZ@D
30-08-2008, 01:14
اگه مرحله اخری بگو یه راهنماییت بکنم که دختره رو زنده نگه داری...............

Mist
30-08-2008, 08:39
من تاحالا دنبال سری سایلنت هیل و این چیزا نرفتم میشه بگین این بازی در چه سبکیه ؟ و چند دی وی دیه ؟ و به چه سیستمی میخوره و ارزش بازیو داره یا نه

برو بگیر ولی فک نکنم کار تو باشه مغزت هنگ میکنه موتورت داغ میکنه باید هی آب بخوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیش عالیه برو بگیر محمد جدی میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از بهترین بازیها ست

من فقط نسخه های 4 و origins رو بازی کردم که دو تاشونم تو مراحل آخرشونم

سبک بازی یه چیزی تو مایه های مرموز و ترسناکه ، سوم شخس

4 یه دی وی دی، origins هم فقط برای psp و ps2 اومده با psp شبا خیلی فاز میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با یه سیستم معمولی میتونی اجراش کنی ، کلا این بازی ارزش بازی کردنو داره اگه تا حالا بازی نکردی حتما

بازی کن

داری تبلیغ میکنی دفه بعد برا راهنمایی خودت بیا اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی کجای بازی هستی تموم نکردی هنوز

شما هم خسته نباشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_m2n
30-08-2008, 10:41

خسته نباشی :10:

دیروز تمومش کردم دختره هم زنده موند:21:

داری تبلیغ میکنی دفه بعد برا راهنمایی خودت بیا اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی کجای بازی هستی تموم نکردی هنوز

دیگه این تاپیکو به ما جونا بسپارین هر کی مشکلی داشت من در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه تو هم مشکلی داشتی

خجالت نکش بپرس :38:

فکر کنم به بهترین شکل تمومش کردم :10:

از راهنمایی هات ممنون :11:

نسخه های 1و2و3 چجورین؟ به 4 میرسن؟ به نظرت ارزش بازی کردنو دارن؟

B3HZ@D
31-08-2008, 01:38
نسخه 2 که شاهکاره حتما بازیش کن تا ببینی برای چی میگن سایلنت استاد ترسه
از نظر داستانی هم که حرف نداره....اگه بازیش نکنی نصف عمرت بر فناست
1 رو هم باید روی play station 1 بازی کنی....اون هم خیلی بازیه زیباییه ولی 3 رو بازی نکردم
ولی زیاد در موردش شنیدم

Dangerous-boy
31-08-2008, 02:08
نسخه 2 که شاهکاره حتما بازیش کن تا ببینی برای چی میگن سایلنت استاد ترسه
از نظر داستانی هم که حرف نداره....اگه بازیش نکنی نصف عمرت بر فناست
1 رو هم باید روی play station 1 بازی کنی....اون هم خیلی بازیه زیباییه ولی 3 رو بازی نکردم
ولی زیاد در موردش شنیدم
پس نصف عمرت بر فناس :31:
بین 4 نسخه , 3 از همه قشنگ تره (نظر من)
در ضمن من یک رو روی پی سی بازی کردم - این نسخه (1) گرافیک پایینی داره اما خیلی طولانیه - من و رفیقم تو کپ بودیم که چجوری این همه مرحله رو تو یه سی دی جا دادن :18: (احتمالا با winrar فشردش کرده بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیشنهاد میکنم تمام نسخه هاشو بازی کنی تا لذت یک بازی محشر رو تجربه کنی :8:
در ضمن پیشنهاد میکنم بهترین بازی عمر منو هم بازی کنی ---> Syberia

Mist
31-08-2008, 09:26
دیگه این تاپیکو به ما جونا بسپارین هر کی مشکلی داشت من در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه تو هم مشکلی داشتی

خجالت نکش بپرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم به بهترین شکل تمومش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راهنمایی هات ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه های 1و2و3 چجورین؟ به 4 میرسن؟ به نظرت ارزش بازی کردنو دارن؟

از راهنمایی هات ممنون

وظیفه بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر من :

همچین بازیهایی رو باید سری تموم کنی وگرنه اصلا حال نمیده از جمله

پرنس ,دویل می کرای ,سایلنت هیل, اویل ...... Wow عالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eMer@lD
19-10-2008, 15:33
سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید:

وقتی کلید رو با بیلچه از دست درخت در باغ پیدا میکنه چکار باید بکنه؟

مرسی

morteza_m2n
19-10-2008, 19:23
سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید:

وقتی کلید رو با بیلچه از دست درخت در باغ پیدا میکنه چکار باید بکنه؟

مرسی

باید از سوراخ برگردی کلید رو بذاری تو صندوق تو خونت بعد راهتو ادامه بدی وقتی رسیدی کنار خونه ی متروک بری و دوباره کلید رو بردای:10:

eMer@lD
01-11-2008, 13:19
سلام

ممنون
قشنگ بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

مرحله ی پایانی:

تمام تیر های اسلحه تمام شده!!
تمام نیزه ها رو داخل شکم هیولا کردم
اما و.التر همچنان قوی هست
من نمیتونم والتر رو بکشم

morteza_m2n
01-11-2008, 15:07
سلام

ممنون
قشنگ بود

:10:

مرحله ی پایانی:

تمام تیر های اسلحه تمام شده!!
تمام نیزه ها رو داخل شکم هیولا کردم
اما و.التر همچنان قوی هست
من نمیتونم والتر رو بکشم

مگنوم نداری؟

والترو با مگنوم میشه راحت کشت

در غیر اینصورت کارت یکمی مشکل میشه

باید تلاش کنی تو میتونی:10:

سعی کن آیلینم زنده نگه داری:46:

titanium_zarin
08-02-2009, 19:33
اول میخوام بدونم دوربین بازی رو چه جوری کنترل میشه؟ چون دوربین مثل بازی 5 با موس جابجا نمیشه. تنظیمات داره؟؟

دکمه های کنترل کننده بازی کدومه؟ ( فقط تونستم دویدن و چپ و راست رفتن رو پیدا کنم.)

B3HZ@D
09-02-2009, 01:20
شما توی قسمت setting بازی که بری نوشته که هر کلید چکار میکنه
ولی فکر کنم capslock زاویه دوربین رو تغییر میداد
ctrl هم اسلحه هات رو نشون بده که هر کدوم رو بخوای انتخاب می کنی
i هم برای دیدن بقیه ایتم هایی هست که توی بازی پیدا می کنی
space هم برای اکشن استفاده میشه

titanium_zarin
13-02-2009, 19:26
سلام.

من جایی که wish house سوخته گیر کردم.باید دست و پای عروسک رو پیدا کنم...توی چاهها رو نگاه نمیکنه میگه تاریکه...منم شمع روشن کردم ولی روی خوده چاهها نمیزاره،میذاره دورش که اونم فایده نداره...چه کار باید کنم؟؟؟؟

Ar@m
13-02-2009, 19:31
شمع نه تو بايد مشعل پيدا كني

titanium_zarin
13-02-2009, 20:16
پیدا کردم.مرسی...روشنم کردم...اما بالای چاهها میگه i cant hold any more...یعنی چی این؟؟؟

این روحه رو چه کارش کنم؟؟؟؟همون که توی b1 هست.همش میره اون پایین میایسته.یه دمو هم پخش کرد که رو بدن روحه یه عدد هست.

B3HZ@D
14-02-2009, 01:20
این روح ها رو نمیشه کشت
فقط میشه متوقفشئن کرد و تنها راهش استفاده از اون شمشیرهای چوبیه.
یه مدت که بصورت مکرر بهشون ضربه بزنی روی زمین میفتن و همون موقع شما شمشیر رو توی بدن اونها میکنی
اون عددی رو هم که شما میگی من ندیدم یا یادم نیست

titanium_zarin
14-02-2009, 11:45
من بار دومه که اومدم توی زندان اب.اون روحه رو میگم که توی موتورخونه هستش...

Ar@m
14-02-2009, 14:38
منم از اون عددي كه مي گي چيزي يادم نمي ياد يه عكس بذار لطفا

titanium_zarin
14-02-2009, 19:05
ببینید واسه بار دوم که میام تو زندان یه روح هست توی قسمت موتورخونه که از اشپزخونه رسبدم اونجا...یه جا خوندم که یه کلید دستشه..باید بزنمش وقتی افتاد میرم و شمشیر و میکنم تو شکمش تا کلید رو بگیرم...ولی این روحه همش اون پایین ایستاده و تکون نمیخوره...

Ar@m
14-02-2009, 19:55
والا من يه كلمه از اينايي كه گفتي يادم نمي يادش!
بابا يه عكس بذاري از هزارتا توضيح بهتره ها

titanium_zarin
14-02-2009, 20:50
اون قبلی حل شد.

حالا رسیدم به یه جایی که سروته شدم.واسه شما هم اینجوری بود؟؟؟جریانه این اتاق چیه؟؟؟

من این رو توی راهنما پیدا کردم..."در ابتدا يک نتی پيدا ميکنيد که طبق ان بايد 4 کار انجام دهيد،با کبريت شمع های روی کيک تولد را روشن کنيد،گربه را بر داريد و به پت هاوس بر گردانيد،توپ بسکتبال را داخل سبد بيندازيد،و توپ بيليارد را به ميز بازی برگردانيد،اين کارها باعث ميشود که دری که ساعت دارد باز شود"

هر کدومشون رو چه جوری باید انجام بدم؟؟؟کبریت از کجا؟؟گربه کجاست؟؟؟باید گربه رو به کی بدم؟؟؟و...

ممنون رد کردم...الان رسیدم به اون دره که چندتا قاب که توشون ادمای گنده هست و منو میزنن و وسط اتاقه هم یه چاله هست...رو در یه چیزی نوشته اما معنیش و نفهمیدم...میشه بگین جریان چیه؟؟؟

Ar@m
15-02-2009, 00:55
من كلا نظاره كردم ديدم تو مي ياي سوال مي پرسي دو دقيقه بعدش خودت جواب خودتو مي دي (عاليه!) ولي اگه با عكس مي اومدي نياز نبود انقدر با قوه ي تخيلم كار كنم و آخرشم هيچي يادم نياد!
فهميدم كجا رو مي گي ولي يادم نمي ياد روي در چي نوشته مي شه بنويسيش؟

titanium_zarin
15-02-2009, 12:56
بالاخره تموم شد.ممنون از کمکتون...

اخرش اینجوری بود که یه دفعه سر هنری درد گرفت و بعدشم بچه کوچیکه رو نشون داد که مادرش رو صدا میکنه و اخبار پخش میشه که یه چیزایی میگه...همین...این یعنی چی؟؟؟؟

جایی هست که پایانهای مختلفش رو نوشته باشه؟؟؟

maxeemo
28-02-2009, 00:59
سلام...

بالاخره تموم شد.ممنون از کمکتون...

اخرش اینجوری بود که یه دفعه سر هنری درد گرفت و بعدشم بچه کوچیکه رو نشون داد که مادرش رو صدا میکنه و اخبار پخش میشه که یه چیزایی میگه...همین...این یعنی چی؟؟؟؟

جایی هست که پایانهای مختلفش رو نوشته باشه؟؟؟

بچه رو تو خونه دیدین (که روی راحتی دراز میکشه)؟ به همراه والتر (مرد بارونی پوش)؟

اگه اینطوری باشه شما بدترین (تلخ ترین) و البته آسون ترین پایان بازی رو کسب کردین.

بازی درکل 4 پایان مختلف داره. به ترتیب خوب به بد:

1- فرار
ایلین زنده میمونه و اتاق 302 از آلودگی ها پاک میشه.

2- مادر
ایلین زنده میمونه، ولی اتاق 302 تسخیر شده باقی میمونه.

3- مرگ ایلین
ایلین میمیره، ولی اتاق 302 از آلودگی ها پاک میشه.

4- 21 قربانی
ایلین میمیره و اتاق 302 تسخیر شده باقی میمونه. این قسمت رو مطمئن نیستم و در برش آخری هم نیست، ولی از عنوان این طور بر میاد که خود هنری هم در واقع میمیره (هنری قربانی 21 ام هست).

»» من خودم این بازی رو 2-3 روزه که دانلود کردم. واقعا عالی بود. تعریف این سری بازی رو زیاد شنیده بودم، اما تا حالا تجربه نکرده بودم. اوج ترس...! نه ترس از خشونت (هر چند خشونت هم تو بازی هست)، ترس از فضای تاریک و سنگین بازی. واقعا عالی بود... :40:

شخصیت یکی از دشمن های این بازی واسه من خیلی جالبه. شاید دروغ نباشه اگه بگم که با آشنایی با این شخصیت، به دانلود کردن بازی ترغیب شدم (البته خوشحالم این بهانه پیش اومد). دوقلوهای قربانی (دوقلوها یا قربانی های 7 و 8). طراحی فوق العاده ای داشته این کاراکتر! منحصر به فرده! و بین همه ی شخصیت هایی که من تا حالا دیدم، آزار دهنده ترین اونا (کلمه ی بهتر پیدا نمی کنم). فقط ای کاش، ای کاش، ای کاش، صدای این موجود طور دیگه ای می بود. صدای بچه (نوزاد) حقیقتا این شخصیت رو خیلی جذاب تر می کرد. البته تو برشی که اول بازی پخش میشه، صدا همون صدای بچه هست، اما تو خود بازی صدای دیگه ای داره. از دوستان کسی میدونه چرا؟!

:40::40::40::40::40:

Sha7ab
28-02-2009, 01:29
1- فرار
ایلین زنده میمونه و اتاق 302 از آلودگی ها پاک میشه.

2- مادر
ایلین زنده میمونه، ولی اتاق 302 تسخیر شده باقی میمونه.

کسی میدونه چطور میشه ایلین رو زنده نگه داشت ؟

maxeemo
28-02-2009, 02:25
کسی میدونه چطور میشه ایلین رو زنده نگه داشت ؟

کافیه در مبارزه ی آخر با والتر اونقدر سرعت داشته باشین که قبل از ورود کامل ایلین به حوض خون، والتر رو بکشین. در کل باید دو عامل رو کنترل کنید. اولی سرعت مبارزه با والتر، دومی سرعت حرکت ایلین به طرف حوض خون.

سرعت مبارزه با والتر؛ بهتره طوری برای مبارزه با والتر آماده بشین که بعد از قرار دادن بند ناف، 4 تا جای خالی داشته باشین. این طوری شما با دو بار رفت و برگشت میتونین هر 8 نیزه رو به بدن والتر مصلوب فرو کنین. نکته ی دیگه داشتن اسلحه های قوی هست. پیشنهاد من تبر به عنوان سلاح سرد و رولور ریچارد به عنوان سلاح گرم. فقط باید در نظر داشت که برای استفاده از تبر زیاد به والتر نزدیک نشین، چون ضربات والتر در این حالت خیلی وقت شما رو تلف میکنه.

سرعت حرکت ایلین به طرف حوض خون؛ این مورد توجه بیشتری میخواد، نه در مبارزه ی آخر با والتر! بلکه در کل نیمه ی دوم بازی. سرعت حرکت ایلین در نبرد آخر کاملا تابع رفتار شما در نیمه ی دوم بازیه. وقتی (بعد از دنیای بیمارستان) ایلین همراه شماست، باید هواش رو داشته باشین، طوری که زیاد اذیت نشه و با وضعی که داره، زیاد بهش سخت نگذره. به عبارت دیگه وقتی ایلین همراه شماست: زیاد تنهاش نذارین - مجبورش نکنین که با سرعت دنبالتون بیاد (از دویدن استفاده نکنید) - موقع دویدن بهش برخورد نکنید - مراقب باشین ضربات شما بهش برخورد نکنه - مراقب باشین دشمن ها بهش آسیب نزنن و ... . این موارد در طول بازی همیشه پیش میاد و نمیشه ازش فرار کرد، فقط دقت کنید که زیاد تکرار نشه. اگه دقت کرده باشین وقتی ایلین تو بیمارستان با هنری همراه میشه (اولین رودررویی ایلین و هنری در بازی)، پشت ایلین نشون داده میشه که تمیزه و شماره ش (20121) هم کمرنگ شده. هر چه وضعیت ایلین در بازی بدتر بشه و بحرانی تر، پشتش (که اول تمیز بود) خون آلود تر و تیره تر میشه. بنابراین برای تشخیص وضعیت ایلین باید در طول بازی به پشتش نگاه کنید.

برای زنده موندن ایلین باید به دو مورد بالا توجه بشه. البته درجه های بالاتر سختی بازی، رعایت هر دو مورد رو به همون نسبت سخت تر می کنه.

ویرایش: البته اینا همش تو پست های قبلی هست. شرمنده... :31::20:

Ar@m
28-02-2009, 14:25
»» من خودم این بازی رو 2-3 روزه که دانلود کردم. واقعا عالی بود. تعریف این سری بازی رو زیاد شنیده بودم، اما تا حالا تجربه نکرده بودم. اوج ترس...! نه ترس از خشونت (هر چند خشونت هم تو بازی هست)، ترس از فضای تاریک و سنگین بازی. واقعا عالی بود... :40:
پس شماره ی دوم واقعا از دستت رفته پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنی
واقعا توی ژانر ترسناک سری سایلنت هیل بهترینه

شخصیت یکی از دشمن های این بازی واسه من خیلی جالبه. شاید دروغ نباشه اگه بگم که با آشنایی با این شخصیت، به دانلود کردن بازی ترغیب شدم (البته خوشحالم این بهانه پیش اومد). دوقلوهای قربانی (دوقلوها یا قربانی های 7 و 8). طراحی فوق العاده ای داشته این کاراکتر! منحصر به فرده! و بین همه ی شخصیت هایی که من تا حالا دیدم، آزار دهنده ترین اونا (کلمه ی بهتر پیدا نمی کنم). فقط ای کاش، ای کاش، ای کاش، صدای این موجود طور دیگه ای می بود. صدای بچه (نوزاد) حقیقتا این شخصیت رو خیلی جذاب تر می کرد. البته تو برشی که اول بازی پخش میشه، صدا همون صدای بچه هست، اما تو خود بازی صدای دیگه ای داره. از دوستان کسی میدونه چرا؟!

من که از این تغییر صدا که میگی چیزی یادم نمی یاد
در ضمن نفهمیدم چی این دوقلوها تو رو جذب کرده! من که کلا فراموششون کرده بودم.

maxeemo
28-02-2009, 19:22
پس شماره ی دوم واقعا از دستت رفته پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنی
واقعا توی ژانر ترسناک سری سایلنت هیل بهترینه

حتما این کار رو خواهم کرد. فعلا دارم 3 رو دانلود می کنم، چون ظاهرا بهترین نسخه ی این سری هست. بعد از اون 2... :20:

من که از این تغییر صدا که میگی چیزی یادم نمی یاد

این فایل اول مربوط به برش اول بازیه:

و فایل دوم مربوط به خود بازی:

(فرمت: Avi، تصویر: XviD، صدا: MP3، امیدوارم مشکلی تو پخشش پیش نیاد). تفاوت صداها کاملا مشخصه.

در ضمن نفهمیدم چی این دوقلوها تو رو جذب کرده! من که کلا فراموششون کرده بودم.

چه بی سلیقه :31:. نه شوخی می کنم، این فقط نظر شخصی منه. اشاره کردم بالا؛ اصلا بازی رو به خاطر همین شخصیت دانلود کردم! طراحی شخصیت این کاراکتر خیلی جالبه و البته ترسناک و آزار دهنده. این دوقلوها برخلاف سایر قربانی ها روح نشدن. به همون صورت مرده باقی موندن. این از چهرشون هم کاملا مشخصه. دو سر این کاراکتر، سر معمولی دو تا نوزاد انسان نیست. سر دو تا نوزاد مرده است. صورت ها رنگشون سفیده و روشن (مثل ارواح)، کمی هم اجزای صورت ورم دارن (درست مثل جنازه ها) و اجزای صورت هیچ حرکتی ندارن و چشم ها همیشه بسته هستن. یعنی دوتا سر مرده ی نوزاد انسان که فقط به هم چسبیدن و روی دو تا دست سوار شدن. خوب این برای من خیلی جذاب بود. تا حالا همچین شخصیتی تو هیچ بازی ای ندیدم. دنبال یک بازی با کاراکترهای دشمن واقعا ترسناک و خوش ساخت میگشتم که پیدا کردم...

treason_boys
01-03-2009, 20:17
سرعت حرکت ایلین به طرف حوض خون؛ این مورد توجه بیشتری میخواد، نه در مبارزه ی آخر با والتر! بلکه در کل نیمه ی دوم بازی. سرعت حرکت ایلین در نبرد آخر کاملا تابع رفتار شما در نیمه ی دوم بازیه. وقتی (بعد از دنیای بیمارستان) ایلین همراه شماست، باید هواش رو داشته باشین، طوری که زیاد اذیت نشه و با وضعی که داره، زیاد بهش سخت نگذره. به عبارت دیگه وقتی ایلین همراه شماست: زیاد تنهاش نذارین - مجبورش نکنین که با سرعت دنبالتون بیاد (از دویدن استفاده نکنید) - موقع دویدن بهش برخورد نکنید - مراقب باشین ضربات شما بهش برخورد نکنه - مراقب باشین دشمن ها بهش آسیب نزنن و ... . این موارد در طول بازی همیشه پیش میاد و نمیشه ازش فرار کرد، فقط دقت کنید که زیاد تکرار نشه. اگه دقت کرده باشین وقتی ایلین تو بیمارستان با هنری همراه میشه (اولین رودررویی ایلین و هنری در بازی)، پشت ایلین نشون داده میشه که تمیزه و شماره ش (20121) هم کمرنگ شده. هر چه وضعیت ایلین در بازی بدتر بشه و بحرانی تر، پشتش (که اول تمیز بود) خون آلود تر و تیره تر میشه. بنابراین برای تشخیص وضعیت ایلین باید در طول بازی به پشتش نگاه کنید.

برای زنده موندن ایلین باید به دو مورد بالا توجه بشه. البته درجه های بالاتر سختی بازی، رعایت هر دو مورد رو به همون نسبت سخت تر می کنه.

ویرایش: البته اینا همش تو پست های قبلی هست. شرمنده... :31::20:

من که این بنده خدا رو اینقدر اذیت کردم که آخرای بازی دیگه نای راه رفتن نداشت.

Booseh_ye_Irani
21-04-2009, 17:47
تو اين قسمت « بازگشت به دنياي ساختمان - Building World-Second Time » توي Sillent Hill 4 چه كار كنيم كه دختره با مرده از پله هاي آسان سور پايين بياد؟

البته من همه ي كارهاي رفتن به مرحله ي بعد رو انجام دادم. گربه رو تو قفس گذاشتم، توپ واليبال رو تو قفسش انداخنم، توپ بيليارد رو روي ميزش گذاشتم و كيك رو هم با شمع ها رو شن كردم. الانم يه ساعتي داره هي دينگ دينگ مي كنه
من موندم كه چه جوري دختره رو به اتاق بيليارد بيارم. چون از پله ها پايين نمي ياد. همين
حالا اگه كسي چيزي مي دونه بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

maxeemo
21-04-2009, 20:04
تو اين قسمت « بازگشت به دنياي ساختمان - building world-second time » توي sillent hill 4 چه كار كنيم كه دختره با مرده از پله هاي آسان سور پايين بياد؟

البته من همه ي كارهاي رفتن به مرحله ي بعد رو انجام دادم. گربه رو تو قفس گذاشتم، توپ واليبال رو تو قفسش انداخنم، توپ بيليارد رو روي ميزش گذاشتم و كيك رو هم با شمع ها رو شن كردم. الانم يه ساعتي داره هي دينگ دينگ مي كنه
من موندم كه چه جوري دختره رو به اتاق بيليارد بيارم. چون از پله ها پايين نمي ياد. همين
حالا اگه كسي چيزي مي دونه بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

سلام...

در طبقه ی بالا، قسمت فروشگاه، در انتهای فروشگاه به یک اتاق غیر عادی (وارونه) میرسه. قبل از قرار دادن اون 4 تا چیز سر جاشون، اتاق وارونه ست و در پشت ساعت قفله. ولی وقتی اون 4 تا کار رو انجام میدید اتاق از حالت وارونگی خارج میشه و در پشت ساعت هم باز میشه. این همون ساعتیه که شما صداش رو میشنوین.

بعد از قرار دادن اون 4 تا چیز، تنها کاری که باید بکنید اینه؛

برید به آسانسوری که ایلین داخلش هست و آسانسور رو بیارید طبقه ی بالا. بعدش هم باید برید به اتاق وارونه. بالا اشاره کردم. راه اتاق وارونه، از در انتهایی فروشگاه هست (فروشگاه همون جاییه که گربه رو میذارین داخل قفس). یک راه بیشتر وجود نداره، به اتاق وارونه که برسید، می تونید از در ساعت دار خارج بشید و بقیه ی راه رو ادامه بدید. این راه هم یکی بیشتر نیست و خیلی آسونه.

Booseh_ye_Irani
22-04-2009, 12:56
سلام...

در طبقه ی بالا، قسمت فروشگاه، در انتهای فروشگاه به یک اتاق غیر عادی (وارونه) میرسه. قبل از قرار دادن اون 4 تا چیز سر جاشون، اتاق وارونه ست و در پشت ساعت قفله. ولی وقتی اون 4 تا کار رو انجام میدید اتاق از حالت وارونگی خارج میشه و در پشت ساعت هم باز میشه. این همون ساعتیه که شما صداش رو میشنوین.

بعد از قرار دادن اون 4 تا چیز، تنها کاری که باید بکنید اینه؛

برید به آسانسوری که ایلین داخلش هست و آسانسور رو بیارید طبقه ی بالا. بعدش هم باید برید به اتاق وارونه. بالا اشاره کردم. راه اتاق وارونه، از در انتهایی فروشگاه هست (فروشگاه همون جاییه که گربه رو میذارین داخل قفس). یک راه بیشتر وجود نداره، به اتاق وارونه که برسید، می تونید از در ساعت دار خارج بشید و بقیه ی راه رو ادامه بدید. این راه هم یکی بیشتر نیست و خیلی آسونه.

رفيق گلم دستت درد نكنه
من اصلا هيچ دقت نكرده بودم كه چنين اتاقي تو فروشگاه هست. چون دو تا روح تو فروشگاه هستن كه هي اذيت مي كنن
من نوكرتم داداشي :10:

امير110
22-04-2009, 13:00
بابا سايلنت هيل 4 كه اسونه تا زه تو تاپيكه راهنماي فارسي بازي ها هم قرار داره به صورت كامل وفارسي

Booseh_ye_Irani
22-04-2009, 13:19
بابا سايلنت هيل 4 كه اسونه تا زه تو تاپيكه راهنماي فارسي بازي ها هم قرار داره به صورت كامل وفارسي

تو اون تاپيك قبلي بهتون گفتم ولي نخوندي
اون راهنما فقط تا سر بازگشت به دنياي ساختمان بود
همونطوري هم كه دوست مون راهنمايي كرد بي دقتي از خودم بود :27:

Booseh_ye_Irani
23-04-2009, 13:47
چه جوري نيزه ها رو به غول آخر بازي پرتاب كنيم؟
هر چي تير به مرده مي زنم نمي ميره!
لطف كنيد و راهنمايي كنيد :blush:

امير110
23-04-2009, 13:55
اولا اون را هنما كامل كامل هست تو نديده ميگي نا قصه دوم اون نيزه ها را بايد فرو كني تو شكم قول نه مرده براي اين كار نيزه ها را در مياري پيش قول ميري يوز ميكني . هرچه سريع تر اين كارو بكني تا دختره زنده بمونه پايانا متفاوت ميشن اگه در باره ي پايانا ميخواي بگو برات بزارم.بعد از اين كه تمام نيزه ها را تو شكم قوله كردي مرده جسم ميگيره واسيب پذير ميشه. اون وقت تفنگ را بيرون بيار و كار كارتر رو بساز.

Booseh_ye_Irani
23-04-2009, 14:24
اولا اون را هنما كامل كامل هست تو نديده ميگي نا قصه دوم اون نيزه ها را بايد فرو كني تو شكم قول نه مرده براي اين كار نيزه ها را در مياري پيش قول ميري يوز ميكني . هرچه سريع تر اين كارو بكني تا دختره زنده بمونه پايانا متفاوت ميشن اگه در باره ي پايانا ميخواي بگو برات بزارم.بعد از اين كه تمام نيزه ها را تو شكم قوله كردي مرده جسم ميگيره واسيب پذير ميشه. اون وقت تفنگ را بيرون بيار و كار كارتر رو بساز.

پس بايد تفنگ دستم نباشه تا نيزه ها رو بگيره؟؟
بعد دوست گلم به خدا راهنمايي فقط تا دنياي ساختمان بود!
ممنون از كمكت :10:

امير110
24-04-2009, 10:49
عيبي نداره خودم نگاه ميكنم بعد تو بايد تفنگ بگيري ولي نيزه ها را هم يوز كني اگه تفنگ نداشته باشي ميخواي چه جوري كارتر را بكشي....

B3HZ@D
24-04-2009, 11:09
کارتر نه....والتر
والتر سولیوان...البته با تبر و این جور اسلحه ها هم میشه با ایشون جنگید
ولی با اسلحه گرم راحت تره

امير110
24-04-2009, 11:19
شما راست ميگيد والتر مادر مرده من اين بازي را خيلي وقت پيش تا اخر رفتم خوب يادم نيست

grand theft auto
04-12-2009, 16:08
این آخرین ورژن این بازی هست؟ پنجش نیومده؟
به نظرتون ارزش خریدن و بازی کردن داره؟؟ من تاحلا تجربه بازی کردن این سری رو نداشتم.
یه توضیحی در مورد این بازی میدید؟؟ ترسناک و معماییه نه؟
مرسی

pedram_sad
04-12-2009, 16:15
این آخرین ورژن این بازی هست؟ پنجش نیومده؟
به نظرتون ارزش خریدن و بازی کردن داره؟؟ من تاحلا تجربه بازی کردن این سری رو نداشتم.
یه توضیحی در مورد این بازی میدید؟؟ ترسناک و معماییه نه؟
مرسی
شماره 4 ام از یکی از بزرگترین بازی های تاریخ بازی های رایانه ای هست که تو سبک horror واقعا بی رقیبه

اتمسفر سنگین
موزیک سنگین
گرافیک عالی
داستان سنگین و خارق العاده

تنها بخشی از element های این Franchise هست

شماره 5 با اسم home coming هم اومده برای هر 3 پلتفرم

در کل به نظر من ( و سایت ها و منتقدین و امتیاز ها ) بهترین نسخه بازی silent hill 3 بود که سال 2003 برای pc و ps2 اومد

ترسناک هست هم به خاطر اتمسفرش
هم موزیکش
هم location ها هم enemy ها

معما هم داره ولی نه به اندازه شماره 1 و 3

Dark Soul
04-12-2009, 18:10
من خریده بودمش اما همون اول توی اتاق گیر کرده بودم چون از گرافیکش خوشم نیومد پاکش کردم
گرافیکش نسبت به بازیهای الان چطوره(می ارزه بازیش کرد) چون من از اتاق جلوتر نرفتم
البته پنجشو بازی کردم فوق العاده بود

grand theft auto
04-12-2009, 18:24
شماره 4 ام از یکی از بزرگترین بازی های تاریخ بازی های رایانه ای هست که تو سبک horror واقعا بی رقیبه

اتمسفر سنگین
موزیک سنگین
گرافیک عالی
داستان سنگین و خارق العاده

تنها بخشی از element های این Franchise هست

شماره 5 با اسم home coming هم اومده برای هر 3 پلتفرم

در کل به نظر من ( و سایت ها و منتقدین و امتیاز ها ) بهترین نسخه بازی silent hill 3 بود که سال 2003 برای pc و ps2 اومد

ترسناک هست هم به خاطر اتمسفرش
هم موزیکش
هم location ها هم enemy ها

معما هم داره ولی نه به اندازه شماره 1 و 3
مرسی
پس با این اوصاف باید 3 و 4 و 5 رو بگیرم!فکر میکنم حسابی هنگ کنه!(مخم و کامپیوترم!)
والا من سخت ترین بازی که تا حالا کردم اساسینز کرید 2 بوده،به نظرتون IQ من میکشه بازی کنم اینو؟
میشه یه خورده از داستان بازی بگید تا من بفهمم جریان چیه؟
ممنون

pcali
05-12-2009, 13:02
مرسی
پس با این اوصاف باید 3 و 4 و 5 رو بگیرم!فکر میکنم حسابی هنگ کنه!(مخم و کامپیوترم!)
والا من سخت ترین بازی که تا حالا کردم اساسینز کرید 2 بوده،به نظرتون IQ من میکشه بازی کنم اینو؟
میشه یه خورده از داستان بازی بگید تا من بفهمم جریان چیه؟
ممنون

:5:

در سایلنت هیل 4 آیین شیطانی والتر سولیوان برای رسیدن به اعمال خود 21 قربانی نیاز دارد که توسط آنها می تواند تشریفات به وقوع پیوستن اعمال شیطانی خود را بنا سازد. 10 قربانی ابتدا توسط جسم و روح واقعی والتر کشته می شوند و وقتی به نیمه می رسد والتر با قربانی کردن جسم خود یازدهمین قربانی را فدا میکند و روحی شیطانی و ابدی می یابد و به دنبال ادامه مقتولان تا پایان یافتن 21 قربانی لازمه آیینش می پردازد.

اینهم عکس سولیوان خدا بیامرز چقدر من با این بازی حال کردم یادش بخیر.

grand theft auto
06-12-2009, 10:04
ما این وسط چکاره ایم؟قربانی یا قاتل؟
فکر میکنم از اون بازی هایی باشه که تو مرحله 2 گیر میکنم!

Layken
06-12-2009, 12:29
شما قربانی هستید عزیز...
حال چرا مرحله 2 گیر می کنی...
در ضمن این مدل بازی ها کلا یه مرحله هستند ..1/2 ندارند..که..:20:

morteza.m2n
06-12-2009, 21:27
وایییی چه خاطره ای از این بازی دارم، وقتی بازی میکنی میره تو حس بازی ، یادش بخیر از اون سوراخه به آیلین نگا میکردیم،

خیلی بازی توپی بود داستانش فوق العاده زیبا بود و غم انگیز، من هنوز هم از مردن او دختر که تو اول بازی باهم آشنا شده

بودیم ناراحتم :دی ولی آخرش خوب تموم شد ....

S.Y.K
06-12-2009, 21:34
وایییی چه خاطره ای از این بازی دارم، وقتی بازی میکنی میره تو حس بازی ، یادش بخیر از اون سوراخه به آیلین نگا میکردیم،

خیلی بازی توپی بود داستانش فوق العاده زیبا بود و غم انگیز، من هنوز هم از مردن او دختر که تو اول بازی باهم آشنا شده

بودیم ناراحتم :دی ولی آخرش خوب تموم شد ....
100 درصد تایید میشه
من این قدر توصیفات دوستان از بازی قشنگ بود که دیشب خریدمش
کلا به بازی های Horror علاقه ندارم ولی بازی بسیار زیباییه
Cynthia که اول بازی مرد واقعا بد جور منو تحت تاثیر قرار بود
خیلی وقت بود این طوری تحت تاثیر یه بازی قرار نگرفته بودم
نزدیک بود گریه کنم.اون آهنگ زیبایی که پخش می شد بد جور آدمو تحت تاثیر قرار می داد

Layken
07-12-2009, 00:27
په پسر نصف عمرت رو برگردوندی مگه میشه این رو بازی نکنی .......
حالا نسخه های قبلیرو بازی کردی..؟

اون آهنگ زیبایی که پخش می شد بد جور آدمو تحت تاثیر قرار می داد

خب اینم اهنگ همونجایی که بد جوری تحت تاثیر گذار بود..عزیز...

morteza.m2n
07-12-2009, 21:42
100 نزدیک بود گریه کنم.اون آهنگ زیبایی که پخش می شد بد جور آدمو تحت تاثیر قرار می داد

من اون صحنه گریه کردم، الانم که یادش افتادم گریم گرفت :41:

جو این بازی منو بد جوری گرفته بود:31:

آریا ایرانی
10-02-2011, 19:12
حذف شود...