PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : emule

mohammad nasimafza
21-12-2007, 09:13
سلام ...
من با emule مشکل دارم ...
من ابتدا قسمتی از هارد رو به اشتراک میذارم ... بعد از توی لیست سرورها یکی رو کانکت میکنم ... بعد از اینکه وصل شد از توی قسمت سرچ فایل مورد نظر که پیدا شد روش کلیک راست میکنم و دانلود رو میزنم ... اما دانلود نمیشه ... حتی 1 بایت ... و همه اش در حالت waiting میمونه ... مشکل چیه ؟
البته بگم که من به خاطر مسئله ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ من emule رو با نرم افزار G p a s s باز میکنم ....
قسمت kad مال چیه ؟....

Tornado2800
21-12-2007, 10:35
خوب

اگه سرعتت پایین باشه،

از برنامه های عبور فیلثر عبور کنی سرعتت بازم خیلی میاد پایین !!!

pooyar
21-12-2007, 10:44
اول اینکه gpass رو هم بستن! اما اگر می گی که می تونی کانتکت بشی یعنی اینکه برای شما بسته نیست.
نکته ی بعدی اینکه gpass نسبت به بقیه ----- شکن ها سرعت پایینتری داره.
بعد اینکه اگر به تعداد source های هرگزینه ای که تو emule وحود داره توجه کنی می بینی اونایی کهsource بیشتری دارن سریعترن.
و در آخر : شاید ورژن emule قدیمی داشته باشی.

jooya
21-12-2007, 11:23
سلام عزیز من هم شنیدم میگن بیشتر سرورهای Emule رو بستن من قدیما خیلی باهاش کار می کردم عالی بود .

حتمآ Kad رو هم کانکت کن . Kad در واقع همون یوزرهای عادی مثل من و شمت هستند با توجه به بسته شدن سرورهای مهم بیشتر دانلود هم از همین Kad'ها انجام میشه .

بعد جلوی هر فایل مینویسه که چند نفر این فایل رو به اشتراک گذاشتن و شما نفر چندم هستین توی صف اون طرف . باید نوبتت بشه .

دانلود از Emule مثل تورنت نیست حتی ممکن شروع شدنش یه روز هم طول بکشه . ولی از شیر مرغ تا جون ادمیزاد توش پیدا میشه .

وقتی هم که کانکت میشم DC نشو یا از برنام خارج نشو به ازای هر دانلودی که از شما میشه به شما امتیازی داده میشه که بر اساس اون و یه سری معیارهای دیگه دانلودتون از بقیه جلوتر میافته .

نکته غیر اخلاقی : چون فایلهای غیر اخلاقی دانلود بیشتری دارند نسبت به بقیه یکی از اون ها رو توی سرچ پیدا کن که دانلود بیشتری داشته و شما هم دانلودش کن و چون بقیه می خوان اون رو از شما دانلود کنن امتیازتون بیشتر میشه ."دی"

بازم اگه سوالی بود در خدمتم .

mohammad nasimafza
22-12-2007, 10:50
ممنون ...
پس با این وجود باید قید emule رو بزنم ...
برنامه یا راه دیگه ای نیست؟

secure
22-12-2007, 10:55
میتونید از برنامه هایی مثل LimeWirePRO یا اگه درست نوشته باشم Morpheusاستفاده کنید.

jooya
22-12-2007, 12:26
ممنون ...
پس با این وجود باید قید emule رو بزنم ...
برنامه یا راه دیگه ای نیست؟

برای چی ! ، اگه پهنای باندت 128 هم باشه متوسط روزی میتونی یه فیلم 700 مگی دانلود کنی . البته بسته به سورساش داره ولی اکثرفیلمهای روز دنیا سورساش زیادن .

سرعتش به نسبت پاینن تر از لینک مستقیم هست ولی باز بستگی داره میخوای چی دانلود کنی ، نوع فایلهات رو بگو تا بگم از چی استفاده کنی .

میتونید از برنامه هایی مثل LimeWirePRO یا اگه درست نوشته باشم Morpheusاستفاده کنید.

با Morpheus کار نکردم ولی LimeWirePRO ویروس توش زیاده ولی سرعتش بیشتر از Emule هست ، بیشتر هم توش mp3 و فیلم هستش .