PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد انتخاب رشته

SAEED_BARCELONA
21-12-2007, 00:47
سلام دوستان. موندم که کدوم یکی از این دوتا رشترو انتخاب کنم. هردوشون کاردانی هستن. دانشگاه آزاد
1- کاردانی شیمی - صنایع پالایش (ماهشهر)
2- کاردانی کامپیوتر (شیراز)
دوستان کمکککککککککککککککککککک

DaRiOuShJh
21-12-2007, 00:59
اگه چند سال پیش بود یه ضرب میگفتم دومی
ولی الان دیگه اشباع شده
به کارت نمیاد
اولی رو بزن کارشناسیش رو هم بخونی جایه پیشرفت و جذبه نیرو داره

البته اگه از لحاظه سنی جا داشته باشی بخونی باز به مراتب ساله بعد جاهایه بهتر ی قبول میشی...:10:

dizgah
21-12-2007, 01:08
من مخالفم براي رشته هاي كامپيوتر هميشه كار هست البته بايد خودت هم همت داشته باشي
البته خد من الكترونيك ميخونم ولي كامپيوتر و بخصوص آي تي خيلي خوبه

DaRiOuShJh
21-12-2007, 01:47
من مخالفم براي رشته هاي كامپيوتر هميشه كار هست البته بايد خودت هم همت داشته باشي
البته خد من الكترونيك ميخونم ولي كامپيوتر و بخصوص آي تي خيلي خوبه

اینم نظریه!
ولی بنده که دارم معدن میخونم ولی تو کاره کامپیوترم
خدا رو شکر همچین هم وضعم بد نیس!:31:

SAEED_BARCELONA
21-12-2007, 10:20
اتفاقا معدن هم در اومدم کارشناسیش (طبس). ولی علاقه ندارم. خودم به کامپیوتر خیلی علاقه دارم. شیمی هم چون برادرم خونده شناخت دارم. موندم

DaRiOuShJh
21-12-2007, 13:57
بابا چبیزه سختی نیس
اگه سربازی مثله سایه دنباله ته که باید الله بختکی هم شده یکی رو انتخاب کنی

اگه نه میتونی همون کامپیوتر رو بری
ولی رویه شغله آینده چه این چه اون در ضمینه یه رشته یه خودت زیاد حساب نکن

ایرانه دیگه و ....

peyman1987
21-12-2007, 14:40
اگه چند سال پیش بود یه ضرب میگفتم دومی
ولی الان دیگه اشباع شده
به کارت نمیاد
اولی رو بزن کارشناسیش رو هم بخونی جایه پیشرفت و جذبه نیرو داره

البته اگه از لحاظه سنی جا داشته باشی بخونی باز به مراتب ساله بعد جاهایه بهتر ی قبول میشی...:10:

آقا به حرف این داریوش گوش نده :دی

جدا هنوز هم برای کامپیوتر جای کار هست. البته همیشه گفتم و میگم اگه علاقه داری برو این رشته. یه جوری نباشه که به امید اینکه با حفظیات و درسای عمومی بتونی مدرک بگیری ولی تنها چیزی که بلد نیستی کار باشه.
حتما به علاقه خودت رجوع کن. اگه علاقه هم داری که فبها برو کامپیوتر و با علاقه یاد بگیر. اگه کارت درست باشه همیشه خدا برات کار هست. الان بازار کافی نت و گیم نت و خدمات کامپیوتری اشباع شده که هیچکدومشون هم کار بلد نیستن. :10:

DaRiOuShJh
21-12-2007, 17:35
آقا به حرف این داریوش گوش نده :دی

جدا هنوز هم برای کامپیوتر جای کار هست. البته همیشه گفتم و میگم اگه علاقه داری برو این رشته. یه جوری نباشه که به امید اینکه با حفظیات و درسای عمومی بتونی مدرک بگیری ولی تنها چیزی که بلد نیستی کار باشه.
حتما به علاقه خودت رجوع کن. اگه علاقه هم داری که فبها برو کامپیوتر و با علاقه یاد بگیر. اگه کارت درست باشه همیشه خدا برات کار هست. الان بازار کافی نت و گیم نت و خدمات کامپیوتری اشباع شده که هیچکدومشون هم کار بلد نیستن. :10:

:27: البته منظورشون به جز من بود ها!

کافی نت و گیم نت که بوق!!!
چیزی نداره و اصلا نیازی به تخصص نداره

خدماته کامپیوتر ولی جایه بحث داره
هم در مورده نرم افزار و هم در مورده سخت افزار

اینم اضافه کنم که کامپیوتر مثله بیشتره مهندسی هایه دیگه تجربی و عملیش مهمتره تا تئوری

:31:برایه همینه که مثلا من بیشتره کارها و پروژه هایه دوستان رو راه میندازم (دانشجوها یه کامپیوتر!!!)

SAEED_BARCELONA
21-12-2007, 17:52
خودم به کامپیوتر خیلی علاقه دارم ولی به خاطر همین که میگید اشباع شده دودل شدم

peyman1987
21-12-2007, 18:05
:27: البته منظورشون به جز من بود ها!

کافی نت و گیم نت که بوق!!!
چیزی نداره و اصلا نیازی به تخصص نداره

خدماته کامپیوتر ولی جایه بحث داره
هم در مورده نرم افزار و هم در مورده سخت افزار

اینم اضافه کنم که کامپیوتر مثله بیشتره مهندسی هایه دیگه تجربی و عملیش مهمتره تا تئوری

:31:برایه همینه که مثلا من بیشتره کارها و پروژه هایه دوستان رو راه میندازم (دانشجوها یه کامپیوتر!!!)
درسته من با اون یکی داریوش بودم :دی

خوب دیگه دیدی؟؟؟ هر کی کار بلد باشه حتی اگه درس هم نخونده باشه ( البته جسارت نشه خدمت داریوش عزیز ها! مثل عرض کردم ) کار براش هست.

به به ! خوبه گفتم به حرف داریوش گوش نده ( بازم منظور اون یکی داریوشه ).

دوست عزیز من تجربه بهم میگه حتی اگر به رشته آبیاری گلهای دریایی علاقه داری برو دنبالش موفق میشی. مطمئن باش اگه بری دنبال رشته ای که دوستش نداری یا بعد از فارغ التحصیلی کار برات پیدا نمیشه ( چون بدون علاقه رشته رو خوندی به احتمال زیاد چیزی از اون رشته یاد نمیگیری ) یا کار برات پیدا میشه و تو مجبوری تا آخر عمر کاری رو انجام بدی که دوستش نداری و برات عذاب میشه یا اصلا به فارغ التحصیلی نمیرسی.

من اگه جای تو بودم ( که قبلا هم دقیقا جای تو و توی موقعیت تو بودم ) کامپیوتر رو انتخاب میکردم. بابا به چه زبونی بگم رشته به این خوبی و پر درآمدی علاقه هم که داری پس چی میخوای. ملت آرزوشونه رشته های مورد علاقه شونو قبول بشن اونوقت تو... .

بهرحال صلاح کار خویش خسروان دانند.

DaRiOuShJh
21-12-2007, 19:10

:20:دوسته عزیز ریاد سخت نگیر
همونطور که گفتم زیاد به آیندت بستگی نداره
هر کدوم رو خواستی بزن
کامپیوتر دوست داری کامپیوتر بزن:46:

درسته من با اون یکی داریوش بودم :دی

خوب دیگه دیدی؟؟؟ هر کی کار بلد باشه حتی اگه درس هم نخونده باشه ( البته جسارت نشه خدمت داریوش عزیز ها! مثل عرض کردم ) کار براش هست.

به به ! خوبه گفتم به حرف داریوش گوش نده ( بازم منظور اون یکی داریوشه ).

دوست عزیز من تجربه بهم میگه حتی اگر به رشته آبیاری گلهای دریایی علاقه داری برو دنبالش موفق میشی. مطمئن باش اگه بری دنبال رشته ای که دوستش نداری یا بعد از فارغ التحصیلی کار برات پیدا نمیشه ( چون بدون علاقه رشته رو خوندی به احتمال زیاد چیزی از اون رشته یاد نمیگیری ) یا کار برات پیدا میشه و تو مجبوری تا آخر عمر کاری رو انجام بدی که دوستش نداری و برات عذاب میشه یا اصلا به فارغ التحصیلی نمیرسی.

من اگه جای تو بودم ( که قبلا هم دقیقا جای تو و توی موقعیت تو بودم ) کامپیوتر رو انتخاب میکردم. بابا به چه زبونی بگم رشته به این خوبی و پر درآمدی علاقه هم که داری پس چی میخوای. ملت آرزوشونه رشته های مورد علاقه شونو قبول بشن اونوقت تو... .

بهرحال صلاح کار خویش خسروان دانند.

ایول، اگه دیدیش سلام بهش برسون بگو: داریوش گفت خیلی با حالی خدایی؛ با مرام با معرفت و ...:20:
من خودم شخصا کاره فنی حرفه ای ها و کاردانش ای ها ررو در این رشته بیشتر قبول دارم تا مهندس ها رو
بازاره کاره اونا هم بهتره چون حقوقه کمتری دارن:46:
البته اینم اضافه کنم که برادرم مهندس سخت افزار کامپیوتر هست و منم بیشتر در ضمینه یه نرم افزار مشغولم
واقعا که اون داریوش خیلی گله...

موافقم، هر چی علاقه داری همونو برو
رشته یه مورده علاقه یه منم بود (سخت افزار) ولی حیف که دسته تقدیر ما رو راهیه یه چیزه 179 درجه اونورتر کرد و اصلا هم بعد از 5 ترم بهش علاقه ندارم:46: (سربازیه و کهولته سن و هوار هوار مصیبت!)