PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : McAfee VirusScan Enterprise v8.0i Patch 16

HARVEST MOON_HASAN
20-12-2007, 17:11
بیش از 46 نفر یک لینک سالم برای پکیج مکافی که 2 هفته ی پیش من و 2 روز پیش بهداد معرفی کرده بود خواسته بودند که بالاخره لینکی که دیروز پیدا کرده بودم رو دانلود کردم و دیدم که کار کرد حالا میخوام بذارم که شما هم دانلود کنید !
McAfee نام آشنایی است که با انتشار نسخه ی 2005 خود مرتکب اشتباه بزرگی شد و باعث قدرت گرفتن آنتی ویروس هایی مانند نورتون ،کسپری ، پاندا و... شد ! اما حالا برگشته با ورژن 2007 خودش تا دنیا رو متحول کنه ، به شما پیشنهاد میکنم توی هر جایی که زندگی میکنید و با هر سرعتی که به اینترنت وصل هستید ، این لینک رو از دست ندید چون کامل تر از این گیرتون نمیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتویات این پکیج:

Patch Release: 26 November 2007
This release was developed and tested with:
- VirusScan Enterprise:8.0i
- DAT Version: 5162, November 13 2007
- Engine Version: 5.2.00
Make sure you have installed these versions before using this release.

حجم: 4.82 مگابایت
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد:

__Genius__
20-12-2007, 17:19
آنتی ویروس خوبیه ، بابت لینک ممنون :)

mehdibarghi
04-02-2008, 01:55
به نظر من bitdefender بهتره

mahdisj
28-02-2008, 17:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

آخرين ورژن (2008) از حرفه اي ترين نسخه آنتي ويروس McAfee با قابليت Update به طور مستقيم از منوي خود نرم افزار در 5 فايل 5 مگا بايتي. :cool:

فولدر دانلود:

لينک دانلود:

McAfee_VirusScan_Enterprise8.5i.part1.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McAfee_VirusScan_Enterprise8.5i.part2.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McAfee_VirusScan_Enterprise8.5i.part3.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McAfee_VirusScan_Enterprise8.5i.part4.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McAfee_VirusScan_Enterprise8.5i.part5.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])