PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : center page در فتوشاپ؟؟؟؟؟؟

aftabkhanom
20-12-2007, 10:00
سلام به همگي

مي خواستم بدونم مي شه توي فتوشاپ وسط در وسط يك Page رو به صورت دقيق پيدا كرد؟؟؟
و يه سئوال ديگه اينكه مي شه يك آبجكت رو بدون استفاده از خطهاي راهنما به صورت دقيق به يك اندازه خاص جابجا كرد (تقريباً مثل كورل)؟؟

Saeed kmss-D
20-12-2007, 18:02
سلام دوست عزيز ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا اينجا تاپيك زدي؟؟ بايد تو انجمن فتوشاپ ميزدي.به هر حال منتقل خواهد شد.

براي سوال اولتون بايد بگم كه شما ميتوني يه لايه جديد بسازي و يه نقطه ريز توش ايجاد كني.بعد اون لايه و لايه بك گراند رو انتخاب كني و از منوي Edit به Align رفته و به ترتيب گزينه هاي Vertical Centers و Horizontal Centers رو انتخاب كني.
با اين كار اون نقطه دقيقا به وسط كار منتقل خواهد شد!

در مورد سوال دوم هم شما بايد در حالي كه در لايه آبجكت مورد نظر هستي كليد هاي Ctrl+T رو بزني و سپس در نوار بالا ( كه تو عكس مشخصه) در قسمت مربوط مقدار جابه جايي رو به مقدار مورد نظر وارد كني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشي♥♥♥

Maysam-BFU
21-12-2007, 10:32
سلام دوست عزيز ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا اينجا تاپيك زدي؟؟ بايد تو انجمن فتوشاپ ميزدي.به هر حال منتقل خواهد شد.

براي سوال اولتون بايد بگم كه شما ميتوني يه لايه جديد بسازي و يه نقطه ريز توش ايجاد كني.بعد اون لايه و لايه بك گراند رو انتخاب كني و از منوي Edit به Align رفته و به ترتيب گزينه هاي Vertical Centers و Horizontal Centers رو انتخاب كني.
با اين كار اون نقطه دقيقا به وسط كار منتقل خواهد شد!

در مورد سوال دوم هم شما بايد در حالي كه در لايه آبجكت مورد نظر هستي كليد هاي Ctrl+T رو بزني و سپس در نوار بالا ( كه تو عكس مشخصه) در قسمت مربوط مقدار جابه جايي رو به مقدار مورد نظر وارد كني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشي♥♥♥

سعید جان ! سلام.

در مورد پاسخ اول شما ! می خواستم بودم گذینه Align داخل منوی Edit است ؟ چون من پیداش نکردم.

گفتم شاید منظورتون این بوده که دو لایه را ( نقطه و بکگراند) را انتخاب کنیم و بعد ابزار Move Tool را انتخاب کنیم تا در قسمت تنظیمات این ابزار دو گزینه ای Align Horizontal Centers و Align Vertical Centers را انتخاب کنیم ( تصویر زیر )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
21-12-2007, 12:12
سلام... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه،شرمنده دوستان،
منظورم منوي Layer بود.

در واقع اين روشي هم كه شما گفتي دقيقا همون كاري رو ميكنه كه من گفتم، فقط نحوه دسترسي شون فرق ميكنه.
موفق باشي♥♥♥