PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد برنامه ی photoshop ، قسمت save for web and devices ...

hooo_i
19-12-2007, 21:57
سلام به تمامی دوستان فوتوشاب بلد و خفن خفن! ;)
من تا دیروز برای کارهام از save for web and devices فوتوشاپ استفاده میکردم و هیچ مشکلی نبود، ولی دیروز نمی دونم چی شد که وقتی میخوام اینجوری فایل هام رو ذخیره کنم، با اروری که در شکل نمیبینید روبرو میشم! کسی میدونه حرف حسای این ارور چیه؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed kmss-D
20-12-2007, 17:59
سلام دوست عزيز، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين مشكل چند باري هم براي من پيش اومد و متاسفانه نتونستم راهي براي درست شدنش پيدا كنم.
فقط يه بار نميدونم چطوري درست شد منم ديگه دنبالش رو نگرفتم.

موفق باشي♥♥♥

DoNkHoWaN
20-12-2007, 18:28
مثله اينه كه خيلي ها اين مشكل رو دارن.؟!
به اين مسير برين فايل save for web رو ديليت كن شايد درست بشه درضمن ممكنه فايل هايد باشه.؟!
C:\Documents and Settings\~username\Application Data\Adobe
اگه نشده بايد خودتون بجنبيد.؟!

اينم بخونيد به درد مي خوره.؟! (شايد.؟!)

Maysam-BFU
21-12-2007, 23:57
فکر کنم باید با Shiladitya Bose ، Parminder Singh ، Julie Kmoch و Micheal Valentiner یک صحبتی بکنم.

آخه این 4 نفر این قسمت از فتوشاپ رو درست کردن. البته دستشون درد نکنه ولی حواسشون به باگهاش نبوده

hooo_i
22-12-2007, 23:50
والا به خدا! آدم هی میخواد چیزی نگه، مگه میذارن ...! میثم جان اصلا" شما نمیخواد زحمت بکشی. شمارشون رو تو پیام خصوصی برام بفرست زنگ بزنم ببینم حرف حسابشون چیه! این جوری که نمیشه برادر من! تحمل تا کی؟ دیدن و چشم پوشی کردن تا کی ... ؟؟ D: ;)