PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد کمک کنید صواب داره

dalton
13-10-2005, 21:55
هارده من وقتی سیستمو روشن میکنم صدای تق تق همراه با بوق ریز از توی هارد میده و detect نمیکنه البته خوب بود ولی سیتمو خاموش کردم بعد روشن اینجوری شد من باید چی کار کنم تو رو خدا کمک کنید بردش باید عوض بشه هدش ؟/؟؟؟؟؟ مرسی این ماه رمضونی صواب داره :((

ALIAK28
14-10-2005, 02:22
دوست گرامی
امیدوارم که از اطلاعات روی هاردت بک آپ گرفته باشی
در هر صورت اگر مطمئنی که این سرو صدا ها از هارد است این هارد دیگه فکر نکنم بدرد بخوره . اگر اطلاعات خیلی مهمی روش داری بدون اینکه به هر کس که از راه می رسه نشون بدی تا دستی به سرو روش بکشه فوری اون رو به یکی از مراکز بازیابی اطلاعات ببر. البته معمولا هزینه ای که باید پرداخت کنی خیلی از قیمت خود هارد زیادتر در میاد
اگر هم که اطاعات خیلی مهمی نبوده یا بک آپ داشتی بهتره این همه درد سر به خودت ندی بری یک هارد خوب دیگه بخری

saman_uv
14-10-2005, 02:37
تو سایت یه برنامه معرفی شده بود به اسم hdd life اونو بگیر میگه اوضاعه هاردت چطوره

dalton
14-10-2005, 11:10
اخه من وقتي پیچ بورد هارد رو شل میکنم دیگه صدا نمیده و تو ستاپ میشناسه هارد رو ولی 0 بایت وقتی دوباره سفت میکنم بوق همراه با تق تق ریز میکنه به نظرتون اشکال از بوردشه یکی گفت احتمال داره از بوردش باشه که نمیتونه برق و برسونه نمدونم والا کمک کنیییید مرسی :(

Lord_theOne
14-10-2005, 16:32
دالتون جان بهترين راهي كه مي توم بهت پيشنهاد كنم اينه كه روي چندتا سيستم ديگه امتحانش كن و فقط هارد خودت كار كنه روي سيستمهاي ديگه ببين چطوري كار مي كنه خبرشو بده