PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه جستجو فیلم خاص برای دانلود در گوگل

matina59
18-12-2007, 11:56
سلام
دوستان من دنبال یک راه برالی سرچ و جستجو در google هستم که بتونم از طریق اون فیلم مورد نظرم رو برای دانلود پیدا کنم قبلا توی یک سایت یک متن اماده بود که فقط اسم فیلم رو عوض میکردم و کلی سایت با لینکهای مستقیم و غیر مستقیم رو معرفی میکرد ولی متاسفانه اون متن رو از دست داده ام
البته من بیشتر با تورنت کار میکنم اما تورنت بیشتر به درد فیلمهای روز میخوره که همه در حال دانلود و آپلود اون هستند ولی برای فیلمهای قدیمی نه اصلا خوب نیست یا من حداقل سایت تورنت خوبی برای این کار نمیشناسم
اگر از عزیزان کسی روش سرچ فیلم برای دانلود رو بلده لطف میکنه در این جا مطرح کنه
ممنون
متین

seppeehr
18-12-2007, 13:56
دوست عزیز چرا فکر می کنی تو تورنت فیلم قدیمی پیدا نمی شه؟ شما هر فیلمی که می خوای رو می تونی از تورنت پیدا کنی!
پیشنهاد می کنم یه سری به این سایت بزنی و توش جستجو کنی، اگه تورنتش پیدا باشه، حتما در این جا هست. من خودم کلی فیلم قدیمی از این جا پیدا کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matina59
19-12-2007, 04:12
بله درسته ممنون از شما من با این سایت کار میکنم اما طریقه پیدا کردن لینک در گوگل برام مهمه
ممنون

matina59
21-12-2007, 01:45
عزیزان کسی نیست راه نمایی کنه

seppeehr
21-12-2007, 09:49
خب، از اون جایی که اکثر فیلم هایی که وجود دارند، در rapidshare هم هستند، بهتره که شما به این ترتیب عمل کنید:

اول شما اسم فیلم دلخواهتون رو در "" تایپ می کنید، و بعد در کنارش یک "rapidshare.com" اضافه می کنید.
مثلا فرض کنید دنبال فیلم کازابلانکا هستید، به این ترتیب بنویسید: "casablanca" "rapidshare.com"
معمولا اولین نتایجی که میان، شما رو به سایت ها و فروم هایی ارجاع میدن که آدرس اون فیلم رو به شما میدن.

امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید.

elnaz-tanha
01-04-2010, 18:16
فکر کنم منظور شما این باشه

intitle:index.of? Mp3 Omid بجای امید هر خواننده دیگری رو میتونی بزاری بجای mp3 هم میتونی پسوندهای دیگه ای بزاری

Guts
01-04-2010, 18:18
بهترین و مطمئن‌ترین روش برای دانلود فیلم همون تورنت هست و به عناوین بیشتری هم دسترسی وجود داره.

DrXoX
01-04-2010, 18:24
سلام
تاپیک 3 سال پیش زده شده یه مقدار دیر جواب دادید.

mmiladd
02-04-2010, 23:41
فکر کنم منظور شما این باشه

intitle:index.of? Mp3 Omid بجای امید هر خواننده دیگری رو میتونی بزاری بجای mp3 هم میتونی پسوندهای دیگه ای بزاری

از آخرش معلومه که برای فایل های صوتی جواب میده..!

arzhang1348
26-10-2014, 11:13
سلام ، من قسمتی از یک ویدیو رو دارم می خواستم بدونم چطور می تونم بقیه این ویدیو رو از اینترنت پیدا کنم ضمنا هیچ اطلاعاتی در مورد این ویدیو ندارم .ممنون میشم راهنمایی کنین

Captain89
02-11-2014, 15:29
از آخرش معلومه که برای فایل های صوتی جواب میده..!

نه دوست عزیز همونطور که به جای اسم امید هر خواننه ای می تونی بزاری به جای فرمت هم هر فرمتی می تونی بزاری. خود من خیلی فیلم از این طریق دانلود کردم خوبی این روش اینه که همشون لینک مستقیم هستند