PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم رم بهترينه:OCZ or GEL

Aloneboy
13-10-2005, 12:52
كدوم رم بهترينه:OCZ or GEL

mahdy2021
13-10-2005, 12:59
Ocz با Gel مقايسه مي كني؟
حالا چون هردوشون هيتسينك داره كه يكي نيستند.ocz از بهترين رمهاي دنياست.

Lord_theOne
14-10-2005, 16:54
مهدي جان شما جوري گفتيد جل من فكر كردم از اين رمهاي كيلويي است بعداز Ocz رم جل است اونهم با اختلاف اندك
و دستت درد نكنه بخاطر اطلاعات درستي كه داديد چون بعضي ها فكر مي كنن Ocz پايينتر از جل است منم نمي دونستم آقا حميد گل بهم گفت ولي مي دونستم خيلي بهم نزديك هستند
من رمهاي دراگون جل را خيلي قبول دارم ولي از اين هدسينگهاش خوشم نمي ياد
فقط Ocz تمام

Rashidahwazian
15-10-2005, 01:31
mahdy_everex در اینکه رم های OCZ و GEIL هر دو خوبن (OCZ بهتره ولی هر دو خوبن) شکی نیست ولی توجه داشته باش که رم های GEIL خیلی سازگارترند از رم های OCZ و با اکثر مادربوردهای بازار جواب میدن ولی OCZ ممکنه رو مادربوردت درست عمل نکنه.نمونه این مورد هم برای من روی دو مادربورد پیش اومده که قبلا راجع بهش تو انجمن صحبت شده. ولی هردو خوب هستن و OCZ خیلی خوبه. البته اگر از رم های خوب بپرسی مدل های Crucial هم حرف ندارن.
در ضمن توجه کن که اگر GEIL خواستی بگیری از شخص با اطمینانی بگیر چون ممکنه تقلبی بت بدن.

HamidFULL
15-10-2005, 23:44
با رشيد جان موافقم Geil سازگارتر هست ولی در کل OCZ بهتر هست البته در مدل های هم رده
اگه رم خيلی خيلی خوب ميخوای فقط Crucial و Corsair و OCZ

Amir_P30
17-10-2005, 03:37
بسيار ممنون
استفاده كرديم

اتفاقا منم ميخواستم بپرسم در همين مورد

Master
28-10-2005, 04:44
فرق بين رم جل و كينگستون چيه؟ براي چي مثلا مي گن فلان رم بهتره راستي مشخصات رم جل اصل چيه؟[/quote]

HamidFULL
29-10-2005, 00:24
Master عزيز جواب سؤال شماخيلی گستردست به اين سادگی ها نميشه جواب داد ببين دوست عزيز اول چيپ رم مهم هست بعد Timing بعد دوام و بعد Xtreme Voltage و .... که در سری های همرده ميگن فلان بهتر هست!

mahdy2021
29-10-2005, 05:20
فرق بين رم جل و كينگستون چيه؟ براي چي مثلا مي گن فلان رم بهتره راستي مشخصات رم جل اصل چيه؟

latency هم خيلي مهمه كه فكر كنم منظور حميد جان هم از timing همينه.
latency همونطور كه از كلمه معلومه يعني تاخير . هر رمي كه تاخير كمتري در انجام عمليات نسبت به ديگر رمها داشته باشد داراي يكي از شرايط براي برتري است.البته زمان تاخير در حد نانو ثانيه است :happy:

Master
30-10-2005, 09:07
چجوري بايد بفهمم كه مال من timing , extrem voltage , chip رمم چيه يا چجوريه؟ در ضمن خيلي ممنون

mahdy2021
31-10-2005, 11:57
چجوري بايد بفهمم كه مال من timing , extrem voltage , chip رمم چيه يا چجوريه؟ در ضمن خيلي ممنون
با برنامه كم حجم cpu-z يه سري از اينهارو ميتوني بفهمي.(297kb)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته ساندرا هم اطلاعات زيادي در مورد رمت بهت ميده.(8.04mb)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید