PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه ادیت و میکس فیلمهای عروسی و جشن های خانوادگی

aryamehr
13-10-2005, 04:35
خواهش میکنم اگه میدونید بهترین برنامه برایه میکس وادیت فیلمهای عروسی و جشن های خانوادگی چی هستش که الان توی ایران استفاده می کنند و زیادهم مثلadobe Premier سخت نباشه رو بهم معرفی کنید. بخدا دربدر دنبالش میگردم ولی هیچکس راهنمایی درست حسابی نمیکنه. من هم توی ایران نیستم که از مغازه دار ها یا... سوال کنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید در ضمن این برای استفاده شخصی هستش
آریا

IVAN
13-10-2005, 06:43
سلام آریا جان
منUleadVideoStudioرو بهت پیشنهاد میکنم
اگه که میخوای یکم حرفه ای تر کار کنی برنامه یPinnacleStudioرو توصیه میکنم که هم دارای افکتهای خیلی زیادتر از ULeadهست
لینک دانلود رو فکر نمیکنم که باشه چون نسخه ی فولش یه سی دی کاملهPinnacleStudio9.3آخرین ورژن این برنامه اس

IVAN
13-10-2005, 06:52
الان یه لینک دانلود پیدا کردم ولی فکر کنم که افکتهای اون کمتر باشه
اگه خواستی دانلود کن و بعدش افکتها رو از سایتش به صورت رایگان دریافت کن
Pinnacle Studio v9.3 MULTILANGUAGE
198201KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و
لینک دانلود UleadVideoStudio9
100293KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

'POP'
14-10-2005, 05:28
... زیادهم مثلadobe Premier سخت نباشه

فكر ميكنم برنامه ي movie maker خود ويندوز خصوصا نسخه هاي SP2 راحت ترين گزينه باشه. ;)

aryamehr
14-10-2005, 09:49
آقا هادی اول ممنون از راهنمایت. 2.آیا خودت از هیچ کدوم استفاده کردی ؟ من به وب سایت pinacle هم سر زدم اونا افکت ها رو به صورت جدا می فروشند. در ضمن ulead جدید رو هر کاری کردم نتونستم رجیستر کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم دارم خنگ میشم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟

baba barghi
14-10-2005, 15:30
سلام دوستان
من رفته بودم سوریه ولبنان تو تابستون بعد گفتم تو ایران همش کپی رایت هست و یه سریال دارند بعد اونجا یه سی دی سرویس پک دو خریدم موی میکرش با سرویس پک2 ما فرق می کنه خیلی باحال تره اصلا یه چیزه دیگست مثلا تار تاری می کنه یا مثل فیلم های قدیمی خط های سفید سفید میاد وسط و تصویر رو وارونه می کنه و ... خیلی حال کردم بعد دنبال این نسخه ی موی میکر بودم تو اینترنت پیداش نکردم

بای

'POP'
15-10-2005, 05:28
موی میکرش با سرویس پک2 ما فرق می کنه ...مثلا تار تاری می کنه یا مثل فیلم های قدیمی خط های سفید سفید میاد وسط و تصویر رو وارونه می کنه ...

اتفاقا تمام اينهايي رو كه نوشتي و خيلي جلوه ها( effect) هاي ديگه توي همين SP2 هاي ما هم هست :laughing: از اين گذشته مگه مايكروسافت چند تا SP2 براي Xp pro منتشر كرده كه بخوان با هم فرق داشته باشن؟ :blink: شما از هر جاي دنيا ميتوني اين وصله رو از سايت مايكروسافت دريافت كني . پس نقش كشور ، اين وسط منتفيه. ;)

IVAN
15-10-2005, 06:43
آريامهر جان سلام
من كه همون اول گفتم اين خارجيها خيلي زرنگتر از اين حرفان
خوب حالا ديگه به ايراني بودن خودمون بايد افتخاركنيم چون كه تو اينجا هر دوتا از برنامه هارو كه گفتم به صورت فول ورژن و آماده ي رجيستر كردن ميفروشن.
نميدونم بايد چي كار كني ولي خوبه از مديران انجمن يه كمكي بگيري حتما گره از مشكلت وا ميكنن
قربانت
موفق باشي

baba barghi
15-10-2005, 12:28
سلام فرید جان
من سویس پک 2 تو ایران رو با اون که مقایسه می کنم می بینم که اصلا همه چیز اونی که از سوریه خریدم نسخه اون برنامه هاش بالاتر از مال ماست یعنی داخل ایران سویس پک 2 موی میکرش نسخه ی 2 بوده در حالی که تو اونی که از سوریه آوردم نسخه ی 2.1.4.026.0 هست تو اگر این نسخه رو گیر آوردی به منم بده منم لازمش دارم نمی شه تو همین ویندوزی که آوردم جداش کرد ؟

بای

aryamehr
16-10-2005, 07:51
آقا من مشکل اصلیم اینه که ایران نیستم.اگه ایران بودم که تا حالا همه رو گیر آورده بودم. خواهش میکنم یکی به من کمک کنه

tohave
16-10-2005, 09:44
سلام

توی کانادا باشی و نتونی یه برنامه مفتی گیر بیاری؟ حیرتمند شدم والله

برنامه ای که دوستان گفتن یعنی پیناکل خیلی عالیه و کارش هم حرف نداره. راحت میتونی باهاش کنار بیایی

نسخه 9.3 البته یکم قدیمیه (وقت نکردم نسخه آخریشو بگردم) 240 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S/N

JADDO-ABBAA-CADAA-AAAAA-AAAWW

یا

jadqc-abbaa-kooop-aaabq-mdoaz

یا

JADQC-ABBAA-KOOOP-AAABQ-MDOAZ

یا

S/N: Install Code:

00021-42191-66900-07637-14313

After Installation-Activate Code:

LAFSC-IAAAA-AAKLA-AZKXH-OSUZW

'POP'
19-10-2005, 15:48
اونی که از سوریه آوردم نسخه ی 2.1.4.026.0 هست تو اگر این نسخه رو گیر آوردی به منم بده

اتفاقا مال من هم دقيقا همين نسخه هست و بصورت قاب بزرگ(مثل قاب نسخه هاي اورجينال ويندوز) پارسال از بازار كامپيوتر تك مشهد(خدمات كامپيوتر الماس7624637)خريدم ;)

siadate
22-04-2006, 14:22
دوست عزيز از مديا استديو استفاده كن جالب تره

Behroooz
22-04-2006, 18:03
این یولید هم اسونه هم کارش درسته از اون استفاده کن

رحمان
25-04-2006, 10:32
قيمت گوشي در آمل خيلي پايين تر از تهران است.آيا قيمت گوشي ها واقيست

arash2006
27-04-2006, 10:35
با سلام دوست عزیزم

ویندوز Xp برنامه ای دارد بنام Windows Movie Maker که شما خیلی راحت میتوانید با آن کار های مختلفی بر روی فیلم انجام بدهید .

من آموزش این برنامه را برایتان میگذارم و امیدوارم برای شما مفید واقع بشود .

آموزش نرم افزار Windows Movie Maker

این نرم افزار دارای 4 قسمت مختلف میباشد .
منوی اولCapture Video:
دکمه کاپتور برای ورودی دوربين فيلمبرداری و وبکم و ضبط از کارت تلويزيون و ..(منظور از کارت تلويزيون
همان کارت تی وی است)که همان شبکه يک و دو و سه خودمونو نشان ميده.
Import video برای وارد کردن کليپهای تصويری با فرمتهای مختلف از هارد به برنامه .
Import pictures نيز همانند بالايی ولی برای ايمپورت کردن فايلهای عکس .
وImport audio نيز برای ورود موزيک های مختلف در برنامه ما.
---------------
منوی دوم Edit Move:
Show Collectionsبه شما تمام کليپها و موزيکها وعکسهايی که ايمپورت کرده ايد نشان ميدهد .در واقع ميز کار شما .
View video effectsدر اين قسمت افکتهای زيادی هست که برای ما بين کليپها لازم ميشود.
View video transitionsکه اين قسمت دارای افکتهای زيبا وزيادی است که من هم بيشتر از اين
افکتها استفاده ميکنم.
Make titles or creditsخودش تنها دارای ۵قسمت جداگانه ميباشد که در اين قسمت ميتوانيد متنی
را نوشته ودر اول و وسط و آخر کليپ اضافه کرد که۴۳ مدل مختلف وزيبا داره .وبا هر فنتی دلتان
خواست !
Make an Automovie اين قسمت نيز برای اتماتيک درست کردن يک کليپ ميباشد که ۵ نوع دارد که
تا امتحان نکنيد نميفهميد که چی گفتم(ساده ساده است)
---------------
منوی سومFinish Movie:
که اين قسمت از اسمش معلومه که چه کار ميکنه ودر واقع بسيارمهم.
قسمت اول برای درست شدن کليپ در هارد کامپيوتر ميباشد . که شما ميتوانيد با زدن تيک دکمه
Best fit to file size ميتوانيد حجم برنامه راتا هر چه قدر که بخواهيد کم ويا زياد کنيد .اگر تيک بالايی
را بزنيد برنامه به صورت رکومندد (اتوماتيک)حجم کليپ را تعين ميکند و آن موقع حجم زيادی به خود
ميگيرد. وتيک پايانی در مورد تنضيمات خود برنامه برای استفاده در اينترنت ودر واقع کم حجم شدن
پروژه . ودر قسمت setting details اولی فرمت به دست آمده را ميگويد ، واگر ميخواهيد کليپتان با
کيفيت قابل قبول وکم حجم تر از گذشته شود Bit rate را در حجم ۵۰۰ به بالا قرار داده و ديسپلی را
نيز هميشه۳۲۰ در ۲۴۰پيکسلز قرار دهيد (با کم کردن حجم کليپ Best fit to file size ديسپلی سايز
وBit rate نيزکم ميشود)وBit rateهميشه به طور فرضی ۲.۰ ميباشد ودر ديسپلی ۶۴۰در۴۸۰
ميباشد. درقسمت Movie file sizeنيتجه حجم پايانی کليپ قبل از ساخت را ميدهد ، ودر پايين آن
حجم خالی درايو شما را نشان ميدهد که درايو C من ۱.۰۹ گيگ خالی است. ودر اخر ۴ گزينه ديگه
Finish Movie نيز به همين شکل است که گفتم .
------------------
منوی چهارمMovie Making Tips:
که Help اين برنامه ميباشد.و می توانيد از اين قسمت کمک بيشتری بگيريد.
----------------

پنجره TimeLineاين برنامه شباهتی کم به برنامه Adobe Premiere دارد. که من فکر ميکنم کار با اين
برنامه راحتتر از کاربا Premiere است. (I love Premiere) يادم رفت که اينو بگم ،که اگر خواستيد
راحت با اين برنامه سروکله بزنيد ومشکلی براتون ايجاد نکنه ،رم مجازيتان را زياد کنيد همان Virtual
Memory که من هميشه بيشتر از يک گيگا بايت ميگذارم.(خيلی مهمه تو استخراج کليپهاتون يادتون
نره ه ها گفتما).برای زيادکردن حجمVirtual Memory بايدمسير زير رابريد:اول به داخل Control Panel
رفته وبر رویSystem کليک کنيدتا پنجرهSystem Propertiesباز شود وبعد به تبAdvancedرفته ودر
قسمتPerformance دکمه Settings را زده تا Performance Options باز شود وبعد دوباره به تب
Advanced رفته ودرقسمتVirtual memoryدکمه Changeرازده تاصفحهVirtual Memory
بازشودودرقسمت[Driver [Volume Label درايور را انتخاب کرده واندازه را داده ودکمه Set را زده ودر
آخرOk را زده ويک بار Restart کرده تا تغيرات به وجود آيد.
پنجره TimeLine دو نوع است يکی بصورتShow Storyboard که در بالا ميبينيد وشکلی ساده دارد
وديگری با زدن دکمه Ctrl+Tديده ميشود.واين شکل اصلیTimeLineاين يرنامه است که در آن Video
و Audio و Audio/Music جدا شده.وميشه که صدای کليپ را قطع وصدای ديگری را به راحتی بر روی
تصاوير انداخت وبعداز تنظيم کردن کليپ در منوی سوم Finish Movie دکمه Save to my computer را
زده وکليپ را استخراج کرد.
راستی اين برنامه ،وقتی که کليپهاتون را Import ميکنيد در داخل برنامه ،کليپ انتخاب شده را به
قسمتهايی تقسيم ميکند. که بايد بعد آن تيکه تيکه شدهای کليپ را در پنجره TimeLine قرار بدهيد
واگر خواستيد از Effects برنامه نيز استفاده کنيد .

YAZDANSETA NAZANIN
28-04-2006, 21:31
فقطبرنامه پريماير1.5پروهمراهبا افكت هاي پيناكل

YAZDANSETA NAZANIN
28-04-2006, 21:34
لطفا يك نرم افزار براي تبديل فرمت صوتي cdaوmp4به ساير فرمت ها معرفي كنيد متشكرم.