PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تبدیل موبایل به وبکم

bornah
16-12-2007, 19:30
با سلام :20:

گوشی من مدل سونی اریکسون k750 است و به نرم افزار "تبدیل موبایل به وبکم " نیاز دارم که تصویر زنده (درست مثل وبکم) در اینترنت به من بدهد و سازگاری با windows live messenger و yahoo messenger داشته باشد.برخی نرم افزار ها تنها عکس زنده در اختیار می گذارند که کاربرد چندانی ندارد.
در ضمن اگر راهنمای استفاده از آن را هم بیان کنید ممنون می شوم.
با تشکر

SajjadKAZ2003
19-12-2007, 05:10
برنامه اي براي تبديل گوشي موبايل به WebCam

شما دوستان عزيز مي توانيد از طريق اين برنامه جالب به آساني گوشي موبايل خود را به WebCam تبديل نمائيد!

توجه: لازم به ذکر است که شما بايد بعد از دانلود برنامه و نصب آن بر روي سيستم خود کابل USB را به گوشي خود متصل نمائيد و بعد از آن به آدرس زير ، براي نصب برنامه جانبي بر روي تلفن همراه ، برويد و برنامه دوم که با پسوند sis و مخصوص نصب بر روي گوشي مي باشد را بر روي گوشي خود نصب نمائيد تا بتوانيد از اين برنامه استفاده کنيد!

آدرس فايل sis بعد از نصب فايل اصلي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: فايل آموزش نصب مرحله به مرحله برنامه به همراه برنامه مي باشد.

دانلود برنامه تبديل گوشي موبايل به WebCam :::::::: >

پسورد فايل زيپ :

منبع :

bornah
20-12-2007, 13:31
سلام
از اینکه لینک دانلود نرم افزار رو گذاشتین ممنون ولی همونطور که گفتم گوشی من k750 است و فایل های با فرمت sis رو اجرا نمی کند فقط java روش اجرا میشه.
:41:

Mohsen6558
21-12-2007, 22:59
سلام
از اینکه لینک دانلود نرم افزار رو گذاشتین ممنون ولی همونطور که گفتم گوشی من k750 است و فایل های با فرمت sis رو اجرا نمی کند فقط java روش اجرا میشه.
:41:

برای سونی اریکسون هم چین امکانی نیست

Noob Saibot
24-12-2007, 19:01
با سلام به همه.
من این برنامه رو نصب کردم. روی گوشیه من نصب شد. ولی برای اجرا میگه باید رجیستر به. کسی از این نرم افزار استفاده کرده؟ کرک یا کد رجیستر دارین؟