PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا پارس آنلاین در دانلود از رپیدشیر مشکلاتى ایجاد میکنه؟

badboy2008
16-12-2007, 18:30
سلام به همه بروبچ
دوستان من ADSL پارس آنلاین دارم وتقریبا همیشه از رپیدشیر دانلود میکنم
همونطور که خودتون میدونید چند مدت پیش سایت رپیدشیر توسط برخى ISP ها در بعضى از شهرها ف.ی.ل.ت.ر شد که از پرچمداران این حرکت شرکت پارس انلاین بود ...خوشبختانه پس از یه مدت کوتاه دوباره فیلترینگ برداشته شد (اونم به خاطر اعتراض شدید مردم) :5:
پس از یه مدت از این واقعه ناگهان IP Serever من تغییر کرد (قبلا همیشه ثابت بود) که خب با تماسى که باشرکت گرفتم گفتند امر عادیه و صرفا آى-پى رنجر شما تغییر کرده...اما متاسفانه از اون موقع به بعد من در دانلود از رپیدشیر با مشکل مواجه شدم:41:
اول اینکه گاها حین دانلود سرعت صفر میشه و تا دیسکانکت نکنم و دویاره کانکت نشم نمیتونم دانلود رو ادامه بدم:2:
دوم اینکه من اکانت رپیدشیر دارم که خب قاعدتا باید تمام دانلودهای من قابلیت رزیوم داشته باشند اما متاسفانه همه فایلها رو دیگه ساپورت نمیکنه....قسمت جالب قضیه اینه که همینکه از VPN استفاده میکنم دانلود قابلیت رزیوم پیدا میکنه :18:
با این اشکالات عجیب و غریب یه تماسى با شرکت گرفتم و قضیه رو جویا شدم که جواب سر بالا دادند و در آخر یه جوانمردى گفت که شایدبه خاطر تحریمه. و من گفتم نخیر ، رپیدشیر هیچ محدودیتى براى کاربران ایرانى قایل نیست. ..ایشون هم جواب دادند که خب شاید برعکس تحریم شده (یعنى از طرف ایران این محدودیت ایجاد شده) :19:
واقعا این دیگه نوبره
میخوام بدونم دوستان دیگه که ADSL دارند این مشکل رو دارند یا مختص پارس آنلاین میشه ( یا شاید هم مختص من باشه)؟ :13:
در ضمن واقعا ISP ها واقعا میتونند براى کاربراشون این گونه محدودیت تعریف کنند؟ :2:
شاید هم به تازگى رپیدشیر با ایران مشکل پیداکرده!!!! (شوخى بود دیگه) :21:
موفق باشید