PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار عکس برداری از داخل کامپیوتر

sajey
15-12-2007, 23:11
سلام دوستان
ببخشید من نرم افزار عکس برداری از داخل کامپیوتر می خوام با کرک.
ببخشید من اسم نرم افزار را بلد نیستم که سرچ کنم داخل p30 پس مرا ببخشید که درخواست میدم.
از تمامی دوستان که در این انجمن تلاش می کنند بسیار سپاسگذارم:11:
مرسی

usfelme
15-12-2007, 23:31
اگه فقط عکس میخوایی بگیری که به نرم افزار احتیاجی نداری.با دکمه print screen از صفحه عکس میگیری و در یه محیط ویرایش عکس مثل paint ،اون رو paste می کنی

***Spring***
16-12-2007, 00:09
سلام ... همونطوری که usfelme عزیز گفتند ، بهترین و ساده ترین راه ( برای عکسبرداری از صفحه نمایش ) استفاده از دکمه print screen کیبرد است ... ولی اگه شما نرم افزار و برنامه ای برای گرفتن عکس یا فیلم از صفحه نمایش لازم دارید ، خدمت شما :

Snagit / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

amin fear
16-12-2007, 14:17
سلام دوستان
ببخشید من نرم افزار عکس برداری از داخل کامپیوتر می خوام با کرک.
ببخشید من اسم نرم افزار را بلد نیستم که سرچ کنم داخل p30 پس مرا ببخشید که درخواست میدم.
از تمامی دوستان که در این انجمن تلاش می کنند بسیار سپاسگذارم:11:
مرسی

سلام

من يك برنامه توپ سراغ دارم كه هم حجمش كم است وهم رايگان است

به نام

Gadwin PrintScreen

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از آدرس بالا دان كن و حالش را ببر !!

sajey
19-12-2007, 02:50
سلام دوستان
از تمامی دوستان سپاس گزارم.
من با نرم افزار که دوست خوبم اقای ***Spring*** کارم راه افتاد و خیلی از ایشون ممنونم.
ولی اموزش اقای usfelme را هرکاری کردم نشد.کیبورد من یک دکمه دارد که روش نوشته print که ان را هر چه فشار می دهم هیچ اتفاقی نمی افتد.
ممنون میشم من را راهنمایی کنید
مرسی

***Spring***
19-12-2007, 12:44
سلام ... دو سری کلید داریم ، کلیدهای استاندارد کیبردها ... و کلیدهای اضافی که شرکت های ساخت کیبرد ، علاوه بر کلیدهای قبلی ، برای راحتی کاربرها به کیبرد اضافه میکنند مثل Calculator , Refresh و غیره ... کلید شکل پایین رو ، شما حتمآ باید داشته باشید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کلید print screen است نه کلید print ...

البته خود کلیدهای استاندارهای کیبرد هم چند نمونه هستند ... ولی تا اونجایی که یادمه و چند نمونه رو دیدم ، همه این کلید رو دارند ...

.

sajey
19-12-2007, 17:39
سلام ***Spring*** عزیز
از کمک شما خیلی ممنونم دوست من ولی نمیدونم چرا کیبورد من همچین کلیدی را ندار.
کیبورد من ساخت شرکت farassoo هست ومدل کیبوردم هم model:FCR-8080 می باشد .
اینم عکس تنها دکمه print روی کیبورد من که هر چه فشارش میدم هیچ اتفاقی نمی افتد.
بازم از شما دوست گلم بسیار ممنونم

***Spring***
19-12-2007, 17:57
سلام ... sajey عزیز ، بابت لطفی که دارید ، خیلی خیلی ممنون ... احتمالآ شرکت باید این کلید رو معادل همون print screen ساخته باشه ... البته usfelme عزیز قبلآ گفتند ... ولی برای اطمینان ، شما الآن یکبار کلید print رو بزنید ، بعد برنامه paint رو باز کنید ... از منوی پایین ( مطابق شکال ) آیکون paste باید فعال باشه ...

اگه فعال بود ، که یعنی این کلید همون print screen است ... paste رو بزنید ( در برنامه paint ) و بعد تصویر ظاهر میشه ...

.

sid
19-12-2007, 18:16
برای کار های ساده
ترفند اول بهترینه
برای کارای حرفه ای تر snagit
این نظر منه امیدوارم این بار aqua نیاد

sajey
19-12-2007, 22:07
سلام ***Spring*** و دوستان عزیز
از تمامی شما ممنونم.
***Spring*** عزیز من از کمکت خیلی ممنونم فکر کنم دکمه من خراب باشه برای این که هر چه فشار میدهم
هیچ اتفاقی نمی افتد.
دوستار گلان هستم از جمله شما ***Spring*** عزیزم