PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای تغییر ip

ULF_VB6
15-12-2007, 15:36
من یه نرم افزار می خوام که به وسیله اون بتونم ip رو تغییر بدم.

البته باید بشه ip کشورهای مختلف رو بده. و سرعت تغییر دادن ip هم نسبتا خوب باشه یعنی زیاد طولش نده.

بگم که نمی خوام ip رو مخفی کنم (anonymous ip) بلکه میخوام تغییرش بدم. و حتما بتونم از کشورهای مختلف آی پی بگیرم، چون نمیخوام رنج ip یکسان باشه.

در ضمن آی پی قبلی قابل Detect کردن نباشه. یعنی وقتی وارد یه سایت میشم نتونه ip اصلی رو تشخیص بده.

اگه نرم افزاری با این مشخصات وجود نداره، یه راهی بهم معرفی کنید که بتونم این کار رو انجام بدم.

B O L O T
15-12-2007, 15:40
فکرکنم این هست
hideippla

usfelme
15-12-2007, 16:02
عزیز این چیزی که شما میخوایی vpn هست که الان دیگه به سختی مجانیش گیر میاد ولی با هزینه کمی (حدودا 2 الی 3 هزار تومن ماهانه) میتونی داشته باشی

ULF_VB6
15-12-2007, 17:06
hideippla رو دارم اصلا بدرد نميخوره.

vpn هم مي‌دونم چيه. مي‌خواستم ببينم اگه نرم‌افزاري هست كه اين كار رو انجام ميده ديگه خرج نكنم. ولي اگه نباشه كه مجبورم vpn بگيرم. آخه اگه بخوام vpn بگيرم بايد vpn هفت هشت ده تا كشور مختلف رو بگيرم كه خرجم بالا ميره.

در واقع نرم‌افزاري كه دنبالش مي‌گردم ميخوام كه بتونه ip كشورهاي مختلف رو بهم بده. hideippla اين كار رو انجام ميده ولي خيلي طولش ميده و معمولا هم همون ip رو كه سري قبل بهت داده بازم همون رو ميده.

خلاصه اگه برنامه‌اي براي اين كار سراغ داريد ممنون ميشم بهم معرفي كنيد. حتي اگه رايگان هم نباشه مشكلي نيست. مهمتر اينه كه درست كار كنه.

usfelme
15-12-2007, 20:24
نرم افزار های ف.لترشکن بعضیاشون به این سیستم عمل می کنند ولی از معرفی اون ها معذوریم

ULF_VB6
16-12-2007, 07:39
منظورت نرم‌افزارهايي هستن كه از پروك.سي استفاده ميكنن.
اگه منظورت همونان كه خوب اونا هم يه مشكلي دارن. اونم اينه كه آدرس url صفحه رو تغيير ميدن.
كه من نميخوام همچين اتفاقي بيفته. ولي اگه منظورت چيزه ديگه‌اي هستش ممنون ميشم يه راهنمايي كوچولو بكني تا خودم برم بگردم پيدا كنم

ULF_VB6
16-12-2007, 22:11
خودم يه برنامه پيدا كردم كه دقيقا همون چيزيه كه ميخواستم.
فقط مشكلم اينه كه كركشو ندارم.
اسم برنامه hide the ip v2.1.1 هست. اگه كسي كركشو داره برام بذاره. لطفا

ULF_VB6
19-12-2007, 10:47
نبود ؟ !!!

usfelme
19-12-2007, 12:52
عزیز درخواست کرک انجمن خودش رو داره