PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم مارک از نظر فيزيکی قوی تره؟

vahid182
15-12-2007, 14:17
سلام
می خواستم بدونم بين مارکهای مختلف نوت بوک کدوم يکی از نظر فيزيکی
قوی تره؟ يعنی اينکه اگه بخوام مثلا مرتبا با ماشين يا دستی اينور اونور ببرمش
يا اينکه يه دفعه بيفته، خيلی حساس نباشه و تحمل اين جور چيزا رو داشته باشه؟

REGISTERED USER
16-12-2007, 00:55
اگر لپ تاپ خر کار میخوای سری T لپ تاپ های ibm عالی اند

دل و سونی و توشیبا قوی نیست

dizgah
17-12-2007, 14:09
در حال حاضر اپ تاپ های Asus سخت جان ترین لپ تاپ های دنیا هستند
و تنها لپ تا پ هایی هستند که تو فضا تونستند 500 روز بدون مشکل کار کنند
ولی قیمتشون خیلی بیشتر از سایر مارکهاست

M.Z.Y
21-12-2007, 02:16
سلام

من یه چیزی به حرف دوستان اضافه کنم اونم اینکه سریlatitude از شرکت دل برای کار در شرایط سخت طراحی و ساخته شده اند و اگر شما کار پر مشغله و سختی دارید می تونید کاملا به این لپ تاپ اعتماد کنید.

M.Z.Y
21-12-2007, 02:28
من این چند خط را در باب تکمیل پست بالایی میذارم:

نوت بوکDell مدل Latitude D830بعد از مدل Latitude D820 به بازار عرضه شد. اين دستگاه،‌ يک نوت بوک 15.4 اينچي، مناسب کاربري‌هاي شغلي مي‌باشد که مبتني بر پلاتفورم Santa Rosa طراحي شده است. با وزني حدودا برابر با 2.950 کيلوگرم (با احتساب باتري 9 سلولي و درايو اپتيکال)، اندازه نسبتا باريکي دارد و جزو نوت بوک‌هاي سبک به شمار مي‌رود.
آن دسته کاربراني که مي‌خواهند با نوت بوکي محکم که علاوه بر عمر طولاني،‌ اندازه و وزن مناسبي داشته باشد، كار كنند و در مسافرت‌هاي طولاني و سخت دوام بياورد و در عين حال، قدرت خوبي هم داشته باشد مي‌توانند نوت بوک Latitude D830 را امتحان کنند.
به طور کلي، اين نوت بوک داراي قابليت‌ها و ويژگي‌هاي متعددي را مي باشد. از اين ميان مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

طراحي و ساخت
لولاهاي اين نوت بوک تا اندازه‌اي سخت و البته،‌ محکم هستند. بدنه‌ي خارجي D830 از آلياژ منيزيم ساخته شده است، اما قسمت‌هاي داخلي آن از نوعي پلاستيک با کيفيت تهيه شده است. ساخت خوبي دارد، به طوري که به راحتي مي‌توانيد از گوشه‌ها آن را بلند کنيد و بدنه آن موج برنمي‌دارد. قفل نوت بوک هم تا اندازه‌اي سست است، اما مشکل خاصي تلقي نمي‌شود. روي هم رفته، نمي‌توان گفت که نوت بوک Latitude D830 نوت بوک فوق‌العاده خوش ساختي است، اما کيفيت ساخت خوبي دارد و مي‌توانيد به آن اعتماد کنيد.(نقل شده از سایت دیجی کالا)