PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عرق کردن کف دست ها

mohsenwar
12-12-2007, 16:49
:46:
سلام دوستان عزیز
حرفها و گمانه زنی های زیادی در مورد درمان عرق کردن کف دست هست من شما رو از سردرگمی در میارم .سعی می کنم کوتاه توضیح بدم
در ابتدا اگه مشکلتون کم باشه می تونید از محلول کلرید المینیوم که بامراجعه به پزشک پوست می تونید استفاده کنید
اگه مشکلتون بیشتره می تونید از قرص پروپانتلین 15 و 25 میلی گرم استفاده کنید
که مصرف این دارو روزی 2 بار هست ولی فایده نداره تازه اگه 3 تا رو با هم بخورید واقعا اثر میکنه و لی یادتون باشه اگه 3 تا با هم تویه یک وعده مصرف کردین تا3 یا 4 روز نباید دیگه مصرف کنید ولی در مواقع ضروری که خودتون بهتر می دونید خیلی کمکتون میکنه
اگه دیدد که دهانتون خشک میشه یا چشمتون تار میبینه مراقب باشید و کمتر مصرف کنید چون عمل اصلی این دارو انسداد دهندگیه وتمام غدد ترشحی بدن رو تعطیل می کنه بزاق و اشک عرق همه هنگ میکنن

اگه مشکلتون باز هم حل نشد و خیلی اذیت میشیدباید
جراحی کنید که دو نوع جراحی هست
اول اینکه کلا غده عرق زیر بغل رو در میارن و الان عمل می کنی یه ساعت بعد هم میری خونتون
دومی یه لوله از زیر بغل می فرستن توی قفسه سینه و یه عصب که مربوط به عرق کردن هست رو از تن ستون فقرات قطع می کنن که میگن عوارض خاص خودش رو داره ولی مزیتش اینه که جراحی باز نمی کنید و فقط یه لوله می فرستن تو به روش لاپاروسکپی
در مورد هزینه اش هم مورد اولی یه جراحی 60 تا 90 دقیقه ای که نزدیک به1 میلیون خورده ای خرج داره

اگه مشکل مالی ندارین میتونید از تزریق بوتاکس استفاده کنید که از 3 ماه 6 ماه مشکلتون 80 در صد حل میشهکه این بوتاکس بسته به شرکت تولید کننده اش از 100 هزار تومن هست تا 400 هزار تومن

در مورد تزریقش هم باید بگم که حتما به یه پزشک مجرب برای تزریق مراجعه کنید چون اگه درست تزریق نشه عوارض بدی داره .

دستگاه یونتوفورز هم هست که فایده چندانی نداره دستگاهش هم برای استفاده در منزل هنوز تو ایران نیومده ولی می تونید به مراکز فیزیوتراپی مراجعه کنید تا این کار رو براتون انجام بدهند اگه بیمه نباشید باید جلسه ای 6 هزار تومن بدید و بسته به شدت مشکلتون باید هفته دو تا 4 بار برید و انجام بدید

و در پایان پیشنهاد من به شما این هست اگه انجام بدین بهتون قول میدم خیلی کمکتون میکنه

1- حتما یک روز در میان به حمام برید و تمیز باشید چون کثیف بودن بدن مشکلتون رو بیشتر میکنه
2 - استفاده از جوراب و دستکش نخی خیلی کمکتون میکنه حتما نخی باشه . نایلونی یا چرمی بد تر میشید .
3- مصرف گوشت قرمز . بعد از مصرف یک وعده گوشت قرمز متوجه میشید که حد اقل مشکلتون برای 12 ساعت بر طرف میشه
4 - مصرف قرص ویتامین ب 1 300 میلی گرمی روزی سه عدد خیلی بهتون کمک میکنه

نکته : عوامل شدت این بیماری گرما و استرس هستند سعی کنید از این دو مورد دور باشید.

امید وارم کمکتون کرده باشم
اگه سوالی داشتید در خدمتم .

2nya22
01-10-2009, 20:29
سلام من دست و پام خیلی عرق میکنه!میخوهم غده عرق زیربغلمو عمل کنم درباره عوارض عمل وقیمتش میخواستم بپرسم واینکه چنددرصداحتمال داره خوب خوب شم؟؟؟احتمال داره 2باره بعد از عمل عرق ریختنم!زیاد شه؟؟

sh_k_1
02-10-2009, 01:07
سلام من دست و پام خیلی عرق میکنه!میخوهم غده عرق زیربغلمو عمل کنم درباره عوارض عمل وقیمتش میخواستم بپرسم واینکه چنددرصداحتمال داره خوب خوب شم؟؟؟احتمال داره 2باره بعد از عمل عرق ریختنم!زیاد شه؟؟

سلام . منم همین مشکل رو دارم ولی توی نت با چند نفر که این عمل رو انجام داده بودن مشورت کرده بودن راضی نبودن . می گفتن بعد از دوسال باز بر می گرده و شدت عرق بیشتر میشه و یا از قسمتهای دیگه بدن بروز می کنه . مثلا یک نفر گفتش دستاش خوب شده ولی به جاش شکم و پیشتش عرق می کنه که روزی دو بار مجبوره بره حمام و مرتب باید لباس عوض کنه .
منم دیدم همون دست و پام عرق کنن خیلی بهتره .

shervin83
06-10-2009, 13:02
من 5 ساله دنبال درمان هستم تمام راهها رو بجر عمل و بوتاکس امتحان کردم هیچ کدوم فایده نداشتن.دوستان اگه راهی پیدا کردین به من هم بگین.

eMer@lD
06-10-2009, 13:15
سلام
دوستان بعضی از سوالات اگر سرچ بشه زودتر به جواب میرسید

اینجا پاسخ داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدوارم مفید باشه و اگر احیانا هم سوالی دیگه مطرح شد بفرمایید

shervin83
06-10-2009, 15:15
دو نفر تو این سایت گفتن که عمل کردند و عرق دستشون بطور کامل خوب شده.من میخوام این عمل انجام بدم نمی دونم کدوم دکتر این عمل رو انجام میده.لطفا اگه مرکزی برای این عمل جراحی تو تهران میشناسید بهم معرفی کنید.

tebyan.net/index.aspx?pid=24852

eMer@lD
07-10-2009, 12:56
سلام.
بله با انجام سمپاتكتومي توراسيك راه حل نهایی مخصوصا برای کسانی که اختلالات سندرم درد هم دارند روش خوبی به کار رفته..
شما میتونید به متخصص غدد مراجعه کنید شرمندم از ذکر نام پزشک به علت سلیغه ای بودن معذورم.

*QWERT*
07-10-2009, 14:42
بچه ها منم کف دستام الکی عرق میکنه،دلیلش چیه؟ آخه ایشون دلیلش رو نگفتن؟
مخصوصا وقتی psp میگیرم دستم.

behnood 88
27-11-2009, 20:42
دو نفر تو این سایت گفتن که عمل کردند و عرق دستشون بطور کامل خوب شده.من میخوام این عمل انجام بدم نمی دونم کدوم دکتر این عمل رو انجام میده.لطفا اگه مرکزی برای این عمل جراحی تو تهران میشناسید بهم معرفی کنید.

tebyan.net/index.aspx?pid=24852
سلام آقای شروین من این عمل رو انجام دادم و می تونم کمکتون کنم.

S0R3N4
28-11-2009, 12:03
استفاده از پودر mtz میتونه خیلی موثر باشه...

hamid_diablo
28-11-2009, 23:03
دوستان من شنیده بودم عرق دستا باعث معافیت سربازی میشه این قضیه راسته؟؟

parvane.bahrami
02-07-2010, 10:49
پروپانتلین از کجا تهیه کنم می گن تولید نمیشه همه جارو گشتم نیس کمکم کنین

DaRiOuShJh
25-04-2011, 18:03
آخرین پست این تاپیک مربوط به 298 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی انجمن محسوب میشود!
دوستان منم این مشکل رو تو کف دست و پام دارم
ولی جاهای دیگم اونوطر عرق نمیکنه مشکل این دوتاس مخصوصا دست
راه حلی سراغ دارید؟
پست اول رو دیدم کدومش به درده من بیشتر میخوره؟

DeVelopEr2011
13-06-2011, 18:23
دوستان منم این مشکل رو تو کف دست و پام دارم
ولی جاهای دیگم اونوطر عرق نمیکنه مشکل این دوتاس مخصوصا دست
راه حلی سراغ دارید؟
پست اول رو دیدم کدومش به درده من بیشتر میخوره؟
منم دقیقا مشکل شمارو دارم :41: کلافم کرده ... دوستان کسی تجربه نداره ؟

amirfiri
13-06-2011, 18:51
دوستان من شنیده بودم عرق دستا باعث معافیت سربازی میشه این قضیه راسته؟؟
می گن خیلی باید عرق کنه تا معاف بشی.
کشکی نیست.

flower boy2
15-06-2011, 21:26
به اونایی که مشکل عرق کف دست وپا دارند توصیه میکنم الکی تو فروم ها وسایت ها دنبال روش درمان نگردند چون همشون یه مطلب کلی رو از هم کپی کردن.برای درمان این مشکلتون کافیه یه بار به وبلاگ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .چون منم این مشکل رو داشتم و الان شکر خدا با یه روش ساده بهتر شدم.
اگه سوالی بود درخدمتم

Backstreetman
15-06-2011, 21:52
خوب راه حلش میتونه استفاده از ضد عرقها باشه!.....

در مورد معافیت هم نمیتونه اونطوری تاثیر بذاره رو خدمت.....
کلا معافیت پزشکی گرفتن خیلی سخته.....همینطوری به کسی نمیدن!

reza-1364
26-04-2016, 18:12
سلام
برای عمل جراحي سمپاتكتومي باید به چه دکتری مراجعه کنم
غدد ؟ جراح عمومی؟ متخصص توراکس؟ یا چی؟

و اگر دکتر خاصی میشناسین تو این تاپیک یا پیام شخصی بهم معرفی کنید

ممنون:n16: