PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک : Spyware Eliminator 3.0.33

M.e.h.r.a.n_Swe
14-11-2004, 09:03
Spyware Eliminator 2004

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در خواست کرک Spyware Eliminator 3.0.33 رو دارم البته اینم بگم که من هر چی سایت کرک و سریال بود گشتم ولی 1 دونه کرک هم نتونستن واسش بسازن واسه همین تا جایی که من گشتم فعلا چیزی براش نیومده

توضیحات
Spyware Eliminator 2004 طبق امار گیری و تحقیقاتی که در موردش شده اولین انتی سپای ویر شناخته شده و تونسته رتبه اول و مدال طلا رو به خودش اختصاص بده که من لینک سایتی که مدال طلا رو به این نرم افزار داده رو جهت اطلاعات بیشتر قرار میدم

Spyware Eliminator قادره خیلی چیز ها رو شناسایی و نابود کنه از جمله....

Adware
Spyware
Keyloggers
Trojan
Activ X Configuration
Scumware
Dialers
Malware
Datamining
Parasites
Toolbars
Drive-By Download
Tracking Cookies
Spyware Registry Keys
Browser Hijackers/BHO's

لینک سایتی که میتوانید برای اطلاعات بیشتر به ان مراجعه کنید

لینک دانلود نسخه ازمایشی Spyware Eliminator با حجم 5.38 مگابایت

البته اینم بگم که خودم به شخصا طرفدار پرو پا قرص Giant Anti Spyware هستم
کرک یادتون نره :wink:

Sinagood
14-11-2004, 09:25
Giant Anti Spyware كارش چقدر درسته؟
Ad-Aware SE رو تست كردي كه رفتي سراغ اون؟يعني منم بيام يراغ اون يكي؟

M.e.h.r.a.n_Swe
14-11-2004, 10:20
Giant Anti Spyware

قبل از هر چیزی بگم که به نظر من مزخرفترین برنامه ای که من تو عمرم دیدم همین Ad Aware SE هستش هر چند که خودم الان دارمش ولی در طول 2 ماه گذشته شاید 1 دفعه ازش استفاده کرده باشم که اونم یادم نمیاد حالا من زیاد نمی خوام در موردش صحبت کنم و می پردازم به انتی سپای ویری که خیلی کم ازش صحبت میشه ولی خیلی قویه... یعنی همون Giant Anti Spyware که عکسش رو در بالا میبینید

اگر بخوام بطور خلاصه در مورد این برنامه بگم ...میتونم بگم که این انتی سپای ویر مانند یک انتی ویروس از کامپیوتر محافظت میکنه و تمام کارهایی رو که انجام میشه زیر نظر داره و اگر یک سپای ویری بخواد در کامپیوتر شما اجرا بشه مثل یک سگ نگهبان میوفته به جونش و تا کاملا نابودش نکنه دست از سرش بر نمی داره و بعد از اینکه نابودش کرد اون سپای ویر یا تروجای یا هر چیزی رو که تشخیص بده یک برنامه مخربه در قرنطینه قرار میده تا دیگه نتونه حتی به کامپیوتر شما نزدیک بشه
Giant Anti Spyware همراه با شروع ویندوز بالا میاد وتمامی سیستم رو زیر نظر می گیره تا جایی از سیستمتون تغییر نکرده باشه مثلا ...اگر برنامه ای به قسمت Start up در windows اضافه بشه همانند یک فایروال به شما پیغامی رو از گوشه پایین سمت چپ مونیتور نشون میده و تا شما به اون اجازه ندید اون برنامه قادر نخواهد بود که خودش رو در Start up ثبت کنه
Registery Control...هر وقت برنامه ای بدون اطلاع شما بخواد که اثری در رجیستری بگذارد باز این Giant Anti spyware است که شما را مطلع کرده و با دادن 2 دکمه YES و NO و توضیحات مربوطش میتوانید ان را کنترل کنید
یکی از خصوصیات خوب دیگرش میتوان به Auto Update اشاره کرد که حتی شما میتوانید تعیین کنید که چه ساعتی از شبانه روز Update شود

البته در مورد Giant Anti Spyware میشه زیاد صحبت کرد و بقیه اش رو میزارم برای تحقیقات خودتون در مورد این برنامه ولی یکی از خصوصیت های خوب دیگرش رو اشاره کنم که ناگفته نمونه
ُSpyware Scan Schedule..در این قسمت از برنامه شما میتوانید تعیین کنید که در چه تاریخ و یا چه ساعتی خودش به صورت Automatic سیستمتون رو SCAN کنه مثلا می توانید تعیین کنید ...هر روز سر ساعت تعیین شده...هر هفته در روز و ساعت تعیین شده و یا هر ماه ...که من خودم بر روی Every Day تنظیمش کردم و این رو به شما هم پیشنهاد میکنم.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک که در پایین نوشتم مراجعه کنید
در ضمن این برنامه دارای بیش از ۷ نرم افزار دیگر برای تامین امنیت شماست

من از بین برنامه های انتی سپای ویر اینها رو به شما پیشنهاد میکنم
Giant Anti Spyware
Spyware Doctor
SpySubtract
Spybot - Search & Destroy
Spy Sweeper

موفق و پیروز باشید
مهران :wink:

aylin
14-11-2004, 10:39
Anti Spywareبهترین
webroot محصول شرکت spy sweeper
با اطمینان بهتون میگم تو تمام این جور برنامه ها حرف اولو میزنه
اینم ادرسش

Sinagood
14-11-2004, 13:14
اگه يك نفر يك Internet Security قوي مثل پي سي سيلين و نورتن(مخصوصا نورتن كه تمامي راهها رو مي بنده) داشته باشه ميتونه اصلا به اين چيزا كاري نداشته باشه

aylin
14-11-2004, 15:42
من نورتون اینترنت سکوریتی2005
ابدیت شده روسیستمم نصب شده ولی هر موقع که با یکی از این نوع برنامه ها سیستمم رو اسکن میکنم چند تایی

,..key loggers,malware, adware,
رو ویندوزم نشون میده جالب اینه که هر کدومشون چیزای
مختلفی رو نشون میدن
این نشون میده نورتون ویا هر برنامه دیگه ای نمیتونه به تنهایی جلوی وروردهمه برنامه های مخرب به سیستمتون رو
بگیره .میشه گفت این برنامه ها مکمل انتی ویروسها هستند و کارایی انها رو تکمیل میکنند

M.e.h.r.a.n_Swe
15-11-2004, 05:17
انتي ويروس و فاير وال ها به تنهايي نمي تونن جولوي برنامه هاي جاسوسي و مخرب رو بگيرند و هميشه داشتن همچين برنامه هايي در كنار انتي ويروس و فاير وال توصيه شده

M.e.h.r.a.n_Swe
16-11-2004, 00:34
کرکی پیدا نشد واسه اون در خواست بالایی :?:

ok بی خیال مثل همیشه :roll:

sAsAn.K
05-06-2005, 10:07
چرا کرک پیدا شد واسه اون بالاایه 100% جواب میده روی Aluria's Spyware Eliminator 4.00
اینم لینک کرک:
برید حال کنید دیگه 8) 8) 8)

nardin
05-06-2005, 10:44
لطفا به اين آدرس مراجعه كنيد تاپيك تكراريست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a4949f7