PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل چیه ؟

دوسی
12-12-2007, 10:39
سلام

دوستان من یک نرم افزار ایرانی دارم که وقتی روی کامپیوتر می گذارم ,فونت اون شناخته نمی شه .یک تعداد فونت

هم نصب کردم ولی مشکل حل نشد.روی رایانه دونفرامتحان کردم که روی اولی جواب نداد ولی دومی شناخت .به

نظر شما راه حل استاندارد این موضوع چیه ؟

hadi_balaa
12-12-2007, 11:58
عزیزم همونطور که خود شما گفتی فونتهای اون شناخته نمیشه و شما بایستی یه سری فونت فارسی رو سیستمت نصب کنی . شاید اونایی که نصب کردی فارسی نبوده .

*

mahdi7610
12-12-2007, 12:15
سلام

دوستان من یک نرم افزار ایرانی دارم که وقتی روی کامپیوتر می گذارم ,فونت اون شناخته نمی شه .یک تعداد فونت

هم نصب کردم ولی مشکل حل نشد.روی رایانه دونفرامتحان کردم که روی اولی جواب نداد ولی دومی شناخت .به

نظر شما راه حل استاندارد این موضوع چیه ؟
در نرم افزارهایی که از فونتهای خارج از فونت های سیستم عامل استفاده می شه سازنده اون باید اون فونتهای را طوری در برنامه قرار بده که موقع نصب برنامه اون فونتها به دور از چشمان شما در سیستم شما هم نصب شود .
اگه سی دی باشه احتمالا داخل سی دی فونتها وجود داشته باشه .
شما از فونتهایی همون سیستم که برنامه توی اون به درستی اجرا شد استفاد کنید . یعنی ببینید که اون چه فونتی داره که سیستم شما نداره .
یا اینکه باید اینقدر فونت نصب کنید تا اون فونت استفاده شده تو اون باشه .

دوسی
17-12-2007, 11:21
عزیزم همونطور که خود شما گفتی فونتهای اون شناخته نمیشه و شما بایستی یه سری فونت فارسی رو سیستمت نصب کنی . شاید اونایی که نصب کردی فارسی نبوده .

*

در نرم افزارهایی که از فونتهای خارج از فونت های سیستم عامل استفاده می شه سازنده اون باید اون فونتهای را طوری در برنامه قرار بده که موقع نصب برنامه اون فونتها به دور از چشمان شما در سیستم شما هم نصب شود .
اگه سی دی باشه احتمالا داخل سی دی فونتها وجود داشته باشه .
شما از فونتهایی همون سیستم که برنامه توی اون به درستی اجرا شد استفاد کنید . یعنی ببینید که اون چه فونتی داره که سیستم شما نداره .
یا اینکه باید اینقدر فونت نصب کنید تا اون فونت استفاده شده تو اون باشه .

سلام

باتشکرازشما توی تنظیمات زبان گزینه ای رافعال نکرده بودم.

hossein_61
17-12-2007, 11:32
سلام دوست عزيز
اگه يه وقت به اين مشكل برخوردي غير از راه حل خودت توي كامپيوتري كه برنامه درست كار ميكنه و زبان اون رو ميشناسه مي توني از فونتهاش يه كپي بگيري و توي سيستم خودت همه رو نصب كني اينجوري اون فونت اصلي كه برنامه ازش استفاده ميكنه رو نصب ميكني .

دوسی
22-01-2008, 09:59
ممنون ازهمه شما.