PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراموشی پسورد setup

chogha
12-12-2007, 01:37
سلام
یکی از دوستان پسورد ستاب مادربردش یادش رفته من شنیدم اگه جامپرو در بیاریم دوباره جا بزنیم پسورد میپره
حالا می خوام بدونم اصلا جامپر چیه ؟ چجوری در میاد؟ اگه در بیادو دوباره جا بزنم مشگلی پیش نمیاد؟
ممنون میشم برام توضیح بدین.

Meisam Khan
12-12-2007, 09:28
برام يه ايميل بزن تا يه پسورد بهت بدم كه روي اكثر مادربورد ها جواب ميده
meisam.shekoohi@yahoo.com

S a f a 6 4
12-12-2007, 10:43
اگه نمیدونی جامپر چیه بیخیال این روش شو

این کاری و که بهت میگم انجام بده

اگه خوب نگاه کنی روی مادربوردت یک باطری پیدا میکنی ,(شبیه باطری های ساعت مچی )

اون باطری رو دربیار و یک دقیقه صبر کن

بعد از یک دقیقه دوباره باطری رو سره جاش بزار .

وقتی این کارو کردی cmos مادر بوردت ریست میشه و پسوورد بایوس پاک میشه

akbarardestani
12-12-2007, 14:52
bazi jaha ro bord bara in ke betoni ye emkanio faal koni ya gheyre faal koni ye chizayi tarahi kardan ke behesh migan jumper
do ta payeye mesi az board zade biroon va ye posheshe pelastike roosh mizaran ke dakhelesh resanas va ertebate beyne do payaro bargharar mikone
daghighan mesle hamoni ke poshte cd rom hast baraye entekhabe master o slave
doro bare batri backup ye jumper hast ke mamolan baghalesh roye board ye chizi ke alamate password e neveshet ono dar biari ja bezani pass pak mishe

Meisam Khan
12-12-2007, 17:06
اگه ايميل زدي برام همين جا يه خبر بهم بده چون من ايميلم رو دير به دير چك مي كنم
درضمن
bazi jaha ro bord bara in ke betoni ye emkanio faal koni ya gheyre faal koni ye chizayi tarahi kardan ke behesh migan jumper
do ta payeye mesi az board zade biroon va ye posheshe pelastike roosh mizaran ke dakhelesh resanas va ertebate beyne do payaro bargharar mikone
daghighan mesle hamoni ke poshte cd rom hast baraye entekhabe master o slave
doro bare batri backup ye jumper hast ke mamolan baghalesh roye board ye chizi ke alamate password e neveshet ono dar biari ja bezani pass pak mishe
فينگليش نوشتن بر خلاف مقررات است

chogha
13-12-2007, 00:49
از کمکتون ممنون akbarardestan جان از توضیح مفیدت ممنون کنار باتری سه تا پایه کوچیک هست که دوتاش روکش قرمز داره همینه جامپر؟ اگه تونستی یه عکس ازش بذار مرسی. safa جان باتریش یه جوریه که در نمیاد.
میثم جان ایمیل زدم.

Meisam Khan
13-12-2007, 09:44
choga عزيز
برات ايميل زدم. برو و لذت ببر.

Meisam Khan
13-12-2007, 14:03
استفاده كردي ؟؟؟؟ كار كرد؟؟؟؟

akbarardestani
13-12-2007, 14:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\akbar\Desktop\DSC00167

chogha
14-12-2007, 01:53
اقا میثم پسورد سپاب از 6 تا بیشتر نیست اینی که شما دادید بیشتر یه بار 6 تاشو وارد کردم تو همون صفحه جلوی چیزی که وارد کردم یه کله با لبخند اومد. عجبا!!!!!
از کمکتون ممنون akbarardestan جان از توضیح مفیدت ممنون کنار باتری سه تا پایه کوچیک هست که دوتاش روکش قرمز داره همینه جامپر؟ اگه تونستی یه عکس ازش بذار مرسی.
اکبر جان عکسی که گذاشتی نمیاد.راهنماییم کن دوباره راجع به جامپر. راستی اگه جامپرو بردارم دوباره بذارم(اگه راهنمایی کنی) مشگلی که پیش نمیاد؟

akbarardestani
15-12-2007, 03:08
na aziz
kolan main ba main fargh mikone jumperesh
jumpero age bardari badesh bezari daghighan sare jash moshkeli pish nemiad
to har main ye rangi momkene bashe to maine man ye jumpere abie bagahlesham neveshte clear pwd
to daftarche maineto age negah koni minevise ke in jumpere kojas
naghshasho negah kon neveshte hatman
dar har sorat baz age peydash nakardi yeki yeki bekan jumperato bad e chan lahze ja bezan faghat havaset bashe ja beja nashe
ya in ke age mishe yebar batri ro dar biar bezan sare jash
axam nazashtam chon man taze omadam to in froum asan balad nsitam ax bezaram
icone axo ke mizanam ye panjere baz mishe ke bayad adrese ye sito vared konam ama axe man to pc me
sharmande man finglish minevisam type farsi vaghean azab avare baram

chogha
15-12-2007, 09:58
اقا ما بمیریم اینجا کسی به دادمون نمیرسه؟ یکی به ما بگه جامپر کجا؟ به کنار باتری سه تا پایه کوچیک هست که دوتاش روکش قرمز داره همینه جامپر؟ اگه تونستی یه عکس ازش بذار مرسی.
خدا ثواب داره

chogha
15-12-2007, 14:54
اکبر جان مرسی از کمکت فقط یه چیزی سیمی به این جامپر وصل نیست؟ خیلی کوچیک اره؟ مرسی

akbarardestani
16-12-2007, 01:20
اکبر جان مرسی از کمکت فقط یه چیزی سیمی به این جامپر وصل نیست؟ خیلی کوچیک اره؟ مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
axo barat up kardam ina boro bebin

chogha
16-12-2007, 09:25
مرسی اکبر جان

akbarardestani
17-12-2007, 00:54
doros shod belakhare?

chogha
21-12-2007, 02:04
اره اکبر جان درست شد با همون جامپر بالاخره درست شد از کمکت ممنون

damla1368
28-01-2008, 22:44
با سلام؛
در بعضي از مادربرد ها هم در كنار اون سه پايه كه دوستمون گفته نوشته اي وجود داره به اين مضمونclr_cmos و در بعضي از مادربرد ها هم دو پايه است كه جامپر نداره يعني با كوچكترين اتصال بين اين دو پايه باعث مي شه كه اطلاعات Cmos يا همون بايوس مادربردت از بين بره و تنظيمات بايوس مادربردت ريست بشه و هنگام روشن نمودن كامپيوتر ديگه پسورد نخواد . البته دوستان در پست هاي كه پيش از من دادن تقريباً توضيحاتي نسبت به اين موضوع دادند و اگه توضيحات من هم كمه به بزرگي خودت ببخش.
با تشكر ____ Damla1368

javadshahvand
29-01-2008, 10:44
از کمکتون ممنون akbarardestan جان از توضیح مفیدت ممنون کنار باتری سه تا پایه کوچیک هست که دوتاش روکش قرمز داره همینه جامپر؟ اگه تونستی یه عکس ازش بذار مرسی. safa جان باتریش یه جوریه که در نمیاد.
میثم جان ایمیل زدم.

daleb
22-11-2013, 19:00
سلام دوستان من هم مشگل choghaجان را دارم. می خواهم ویندوزم را عوض کنم .ولی پسورد می خواهد.
در ضمن من فهمیده ام که اگر باطری سیستم را برداریم .یک سری اطلاعات می پرد واقعیت دارد.