PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربورد و Cpu رو عوض کردم، چطوری می تونم ویندوز Xp م رو نیگهش دارم؟

bithiah
11-10-2005, 15:32
با سلام خدمت دوستان
یه ویندوز XP دارم که خیلی دوستش می دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مادربورد و CPU سیستممو عوض کردم، آیا راهی سراغ دارین که ویندوز رو دوباره از سر نصب نکنم.
ممنون می شم

Rashidahwazian
11-10-2005, 19:00
بهترین راه برای اینکه اونو دوباره نصب نکنی اینه که اونو دوباره نصب نکنی. ;)

شما وقتی مادربورد و سی پی یو رو عوض کردی هیچ مشکلی نباید برای ویندوزت پیش بیاد. فقط چند تا درایور جدید از شما خواهد خواست که اونا رو باید براش نصب کنی. نیازی نیست مجددا ویندوز نصب کنید.

bithiah
12-10-2005, 07:56
ولی مشکل پیش اومده. وارد ویندوز نمی تونم بشم، عوض اینکه ویندوز بالا بیاد، سيستمم ريست مي شه. مي شه لطفا بگين چي كار بكنم. ممنون

saman_uv
12-10-2005, 13:13
باید ویندوز رو دوباره نصب کنی چون سخت افزارت عوض شده

bithiah
12-10-2005, 13:52
باسلام و تشکر از همه دوستان
موفق شدم!
ویندوز رو فقط Repair کردم و ویندوزم هم صحیح و سالم سر جاشه. بازم ممنون

Rashidahwazian
12-10-2005, 14:17
saman_uv جان مشکل دوستمون که دیگه حل شد ولی اینکه شما می فرمایید چون سخت افزار عوض شده باید ویندوز هم عوض بشه یه مقدار درکش برای من سخته. شما وقتی یه کارت گرافیک یا رم یا مودم یا هارد جدید می خری لازمه ویندوزت رو عوض کنی ؟؟ مسلما نه. در مورد سی پی یو و مادربورد هم همینه (مگر موارد خاصی پیش بیاد). بار ها شده من هاردم رو با خودم بوردم جایی و هارد خودم رو مستر کردم.و مشکلی برای ویندوز هم پیش نیومده. فقط یه سری درایور باید نصب بشه.

saman_uv
12-10-2005, 18:28
saman_uv جان مشکل دوستمون که دیگه حل شد ولی اینکه شما می فرمایید چون سخت افزار عوض شده باید ویندوز هم عوض بشه یه مقدار درکش برای من سخته. شما وقتی یه کارت گرافیک یا رم یا مودم یا هارد جدید می خری لازمه ویندوزت رو عوض کنی ؟؟ مسلما نه. در مورد سی پی یو و مادربورد هم همینه (مگر موارد خاصی پیش بیاد). بار ها شده من هاردم رو با خودم بوردم جایی و هارد خودم رو مستر کردم.و مشکلی برای ویندوز هم پیش نیومده. فقط یه سری درایور باید نصب بشه.
سلام حرفه شما رو قبول دارم تا حدودی ولی cpu , main,hdd عوض شه تجربه شخصیم میگه ویندوز باید عوض یا ترمیم شه بالا بیاد