PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميشه از سايتهاي پولي دانلود كرد؟

mahdi717
10-12-2007, 19:35
سلام.
كسي ميدونه چوري ميشه از سايتهاي پولي نرم افزار دانلود كرد؟
مثلا براي دانلود كامپوننت و يا template هاي پولي.
ممنون ميشم اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه.

y91z
10-12-2007, 20:07
توی سایتهای دیگه سرچ کن.حتما غیرپولیشو پیدا میکنی

etac
10-12-2007, 20:22
میتونی دنبال Mirror Link های اون نرمافزار ها توی گوگل بگردی ...

mahdi717
11-12-2007, 11:35
من اين كارو كردم ولي چيزي پيدا نكردم. چون اينها يه نرم افزار هاي خاص هستند كه همه جا پيدا نميشه.

hojjatkarimian
12-12-2007, 20:13
password اون سايت رو از سايت هاي چيني پيدا كن.
هر پسوردي بخواي چيني ها دارنش. اگه خاستي آدرس سايت رو بده اگه بتونم پسوردش رو واست گير ميارم

mahdi717
14-12-2007, 20:09
password اون سايت رو از سايت هاي چيني پيدا كن.
هر پسوردي بخواي چيني ها دارنش. اگه خاستي آدرس سايت رو بده اگه بتونم پسوردش رو واست گير ميارم

فکر نمیکنم پسورد بخواد. در هر صورت آدرس سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش. پر از template و کامپوننت برای جوملا.
اگه بتونی کاری بکنی که خیلی خوشحال می شم.

djsystem
15-12-2007, 18:01
hojjatkarimian عزیزلطفا اسم چند تا از این سایتها رو بنویس اگر نیاز به اموزش خاصی داره لطفا به اونا اشاره ای داشته باش

توی سایتهای دیگه سرچ کن.حتما غیرپولیشو پیدا میکنیاین بهترین راهه

فکر نمیکنم پسورد بخواد. در هر صورت آدرس سایت
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما میتونید demo رو دانلود کنید بعد دنبال کرکش بری

mahdi717
18-12-2007, 22:44
hojjatkarimian عزیزلطفا اسم چند تا از این سایتها رو بنویس اگر نیاز به اموزش خاصی داره لطفا به اونا اشاره ای داشته باش
این بهترین راهه
شما میتونید demo رو دانلود کنید بعد دنبال کرکش بری

فایلهایی که مربوط به template میشن اصلا demo ندارند که بخواند crack بشن. برنامه که نیستش یه فایل php هست با چند تا عکس.

djsystem
19-12-2007, 14:02
تمبلیتهای monster چی ؟ بدردت نمیخوره؟

mahdi717
19-12-2007, 18:44
تمبلیتهای monster چی ؟ بدردت نمیخوره؟

نه ممنون. اونا رو تقریبا راحت میشه پیدا کرد. template های این سایت واقعا معرکه هستش.

djsystem
20-12-2007, 17:22
فعلا template ول کن از موضوع بحث دور نشیم

از حرفه ای های فروم کسی نیست وارد بحث بشه؟
برای بار دوم مینویسم:hojjatkarimian عزیزلطفا اسم چند تا از این سایتها رو بنویس اگر نیاز به اموزش خاصی داره لطفا به اونا اشاره ای داشته باش

jooya
20-12-2007, 22:36
میدونم mp3 رو میشه توی فرومهای وارز پیدا کرد ولی اگه کسی میتونه یه راه حل واسم برای دانلود از این سایت بزاره ممنون میشم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نزدیک 5 ترابایت mp3 داره .

djsystem
21-12-2007, 20:47
همشون همیجوری هستند
من به شما دو سایت مجانی mp3fusion.net و getmusic.com رو پشنهاد میکنم

mahdi717
22-12-2007, 12:46
آقا دارید از بحث خارج میشید.:41: اگه در مورد طریقه دانلود از سایتهای پولی چیزی میدونید بگید.:13:

djsystem
22-12-2007, 21:11
آقا دارید از بحث خارج میشید. اگه در مورد طریقه دانلود از سایتهای پولی چیزی میدونید بگید.
منم قبلا گفته بودم
از حرفه ایهای فروم درخواست میکنیم که اونا هم وارد بحث بشن اونم حالا این تایب امتیازش بالاستکه

jooya
22-12-2007, 23:26
همشون همیجوری هستند

عزیز ممنون ، خودم هم گفتم میتونم خیلی راحت لینک راپید شو توی فرو ها پیدا کنم ف منم بیشتر منظورم همین دانلود از این سایتهای پولی هست ، اخه بعضی وقتا هست که نمیشه لینکی پیدا کرد .

پ.ن: اینا هیچ کدوم دانلود کامل ندارن و اکثرا تک اهنگ میدن ، اونم باید n تا لینک کلیلک کنی تا بهش برسی .

آقا دارید از بحث خارج میشید.:41: اگه در مورد طریقه دانلود از سایتهای پولی چیزی میدونید بگید.:13:

من خودم دیدم توی بعضی فروم ها که بازارچه دارن میان و پی پال هکی میفروشن، یعنی پس میشه از طریق این پی پال های هکی دانلود کرد ولی اکثرآ بعد چند روز اون پوله برگشت داده میشه به حساب طرف اخه زود میفهمن که هکی بوده .

ولی تا اون موقع ما دانلودمون رو انجام دادیم "دی"

اینم یه روش دور زدن بود البته راجع به هک پی پال هم چیزی نمیدونم .

منم همچنان منتظرم که کسی بیاد و به سوالمون جواب بده .

djsystem
23-12-2007, 16:53
من خودم دیدم توی بعضی فروم ها که بازارچه دارن میان و پی پال هکی میفروشن،
میشه اسم چندتا شونو بگید

منم میدونم شما برای چی سوال رو پرسیدی.فقط گفتم شاید نیاز به دانلود اهنگ خاصی داری گفتم این دو تا سایت (اولی بهتره) کارت رو راه می دازه تازه از فرومها هم بهتره(من امتحان کردم)

jooya
23-12-2007, 19:18
توی پی تی هستش (باز نگن تبلیغ بود) البته از دیروز سرورشون مثل اینکه مشکل پیدا کرده ، خدا بیامرز تک دانلود هم که بازارچه داشت میفروختن .

ولی اکثرآ واسه اینکه تابلو نشه میان و مثلا اکانت راپید شیر میفروشن با قیمت پایین که بعد چند روز که میفهمن پی پال پول رو پس میگره و بر میگردونه به حساب صاحبش و اکانت بسته میشه .

پ.ن 1: آخه میدونی مشکل اصلی چیه که احتمال اینکه این تاپیک به جواب برسه رو کاهش میده : ایرانی بودن ما ، قصد توهین ندارم ولی ما ایرانی ها اکثرا نه همه همینطوریم وقتی چیزی بلدیم دوست نداریم که به کسی یاد بدیم تا از بقیه جلوتر باشیم . غافل از اینکه اگه یاد بدیم خودمون ترغیب میشم واسه جلو افتادن ریم و چیزای بیشتری رو یاد بگیریم .

مثلا تا حالا سایت آموزش در مورد هک و .. دید ! همشون پا یه رو بر این میزارن که خودت یه چیزی بارت باشه . البته آراز صمدی یه اسطوره بود .

از بحث دور نشیم . ان شالله که به جواب برسیم ف به نظرم بهتره به زبان فارسی دنبالش نباشیم شاید مفیدتر باشه .

پ.ن 2: در مورد سایتها هم ممنون .

djsystem
23-12-2007, 19:48
ایرانی بودن ما
ای گفتی
ولی خداییش من خیلی ناراحت میشم که این حرفها واقعیت
ایرانی مهم نیست چی. هر چی بلدی رو کن اینجا جاشه

mahdi717
24-12-2007, 08:55
پ.ن 1: آخه میدونی مشکل اصلی چیه که احتمال اینکه این تاپیک به جواب برسه رو کاهش میده : ایرانی بودن ما ، قصد توهین ندارم ولی ما ایرانی ها اکثرا نه همه همینطوریم وقتی چیزی بلدیم دوست نداریم که به کسی یاد بدیم تا از بقیه جلوتر باشیم . غافل از اینکه اگه یاد بدیم خودمون ترغیب میشم واسه جلو افتادن ریم و چیزای بیشتری رو یاد بگیریم .

این حرفو کاملا قبول دارم. در مورد همین قضیه یکی از دوستام داشت یه چیزایی بهم یاد میداد ولی یهو حوصلش سر رفت بحثو ول کرد. گفت "خیلی طول میکشه من حوصلشو ندارم. باید راههای زیادیو امتحان کنم."
تنها چیزی که ازش فهمیدم این بود که بوسیله برنامه xenu تمام لینکهای یک سایتو در میاورد تا بتونه محل قرار گرفتن فایلو پیدا کنه. میگفت اگه لینک دانلود فایلو برنامه xenu بهت بده کار سخت تر میشه ولی اگه نده کار راحتتره.
ولی دیگه نگفت که در هر دو صورت باید چیکار کرد؟
اگه کسی چیز بیشتری میدونه بگه...

mahdi717
26-12-2007, 13:13
آقایون اساتید.....
کسی چیز بیشتری نمیدونه؟

djsystem
26-12-2007, 14:56
من ی سرچی کردم چیزی گیرم نیوکد

jooya
27-12-2007, 00:19
دوستان چندتا کلمه واسه سرچ بدین ف چون منم چیزه خاصی پیدا نکردم .

منظورم البته انگلیسیه .

ممنون

mahdi717
11-01-2008, 10:57
آقایون دانشمندها.... خبری نیست؟ کسی راهی پیدا نکرد؟

hormoz72
11-01-2008, 12:17
من میدونم یه راه :د

اکانتش رو بخر :پی

حالا بی شوخی :

راه نفوذی که فک نکنم باشه ،

یه راه دیگه هم هست یکی از یوزر هاش رویدا کنی بهش تروجان بندازی و پسش رو بدست بیاری و استفاده کنی ، البته مورد شرعی داره

اگه واقعا هیچ جا پیدا نکردی میتونی توی پرشین تولز درخواست بدی با پیپال برات میخرن بچه ها برات

jooya
11-01-2008, 18:57
هدف " چطوري ميشه از سايتهاي پولي دانلود كرد؟" اینه یعنی می خواهیم پولی نپردازیم وگرنه پولی که کاری نداره عزیز "دی"

سهراب مموتی
15-01-2008, 04:56
میدونم mp3 رو میشه توی فرومهای وارز پیدا کرد ولی اگه کسی میتونه یه راه حل واسم برای دانلود از این سایت بزاره ممنون میشم .

فکر نمیکنم از این سایت بهتر پیدا کنی. mp3 هاش مفت مفته. من خودم باورم نمیشه که تونستم ازش 20 تا آلبوم کامل از queen دانلود کنم.

salehfard
15-01-2008, 11:49
چه طوری می تونم یک کتاب را از google book که پولی دانلود کنم ممنون می شم

rozbeh85
15-01-2008, 22:58
چه طوری می تونم یک کتاب را از google book که پولی دانلود کنم ممنون می شم

تو سایت های مخصوص E-Book بگرد همیشه پیدا میکنی...
اگه خواستی اسم کتاب رو برام پیغام خصوصی بده لینکش رو واست پیدا میکنم.

mr6768
15-01-2008, 23:40
سلام.
كسي ميدونه چوري ميشه از سايتهاي پولي نرم افزار دانلود كرد؟
مثلا براي دانلود كامپوننت و يا template هاي پولي.
ممنون ميشم اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه.

سلام دوست عزيز ،‌تا اونجايي كه من مي دونم نميشه يك فايلي تو اينترنت كه پولي هستش رو بشه دانلود كرد مخصوصا Template .
اگه دانلود از سايت رپيدشير هستش ميتوني از اين نرم افزار پيدا كني : Rapidown كه همه جا پيدا ميشه.
زياد دنبال Template اين سايت مورد نظرت نباش چون نميشه دانلود كرد.
يا اينكارو كن : اسم Template مورد نظرتو تو گوگل سرچ كن.
ضرر كه نداره شايد پيدا كردي

reza rohi
13-10-2018, 11:37
سلام دوستان این موضوع برای سالها پیشه اما هنوز افراد زیادی این مشکل رو دارند و حتی میشه گفت تا سالهای سال این مشکل رو خواهیم داشت برای همین گفتن شاید بتونم کمکی کنم . یکی از راه ها رو که دوست خوبمون گفتن بوسیله تروجان چسبوندن و دادن به ایمیل نویسنده سایت میشه همه یوزر پسوردهای سیستمش رو گرفت و روش دیگه بوسیله تزریق اسکریپ و روش دیگه حملات DDOS به سرور سایت و گرفتن رمزهای سایت و یا از طریق اطلاعات درون سورس سایت (بستگی به زبان برنامه نویسی داره در برخی از سایتها مستقیم لینک دانلود فایل نوشته شده است ولی برخی از سایتها درون فایلهای جاوا که با پسوند JS هستن لینک دانلود رو میتونی پیدا کنید و برخی هم که درون سرور بارگزاری میکنن و کلینت نمیتونه دسترسی داشته باشه رو میشه با فرامین و خطای سرور بیرون کشید ) و هک سرور سایت بوسیله آیپی و پورت باز سایت و اکسپلویتهای سطح سرور و ....
روشهای زیادی وجود داره بسته به نوع سرور و سیستم عامل و هاست و کدنویسی سایت و ... متفاوت هستن
و همیشه راهی هست و چیزی به اسم امنیت در دنیای حاظر حاکم نیست .