PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کالر آی دی مودمم کار نمیکنه

HR
11-10-2005, 10:03
Intel(R) Ham 5628 V.92 Modem
این مودم منه....ولی هرچی برنامه راجع به ضبط مکالمات و ثبت شماره تلفن تماس گیرنده رو نصب کردم ، شماره طرف رو نشون نمیده...بایستی چیکار کنم....خود تلفن هم شماره رو نشون میده ها ... مشکل از کجاست؟

HR
13-10-2005, 10:14
یعنی هیچکی سر در نمیاره؟!!!بعد از 2 روز اومدم 24نفر یه نگاه انداختن و رفتن....عجبا

mpsjavad
13-10-2005, 11:48
با سلام ..

دوست عزيز حسين جان زياد مشكي پيش نيومده كه ... براي اينكه شما بتونيد از امكانات مودم تون استفاده كنيد بايد شرايط زير برقرار باشه :

-- فعال بودن امكانات مورد نظر از جانب مخابرات
-- پشتيباني مودم شما از امكانات مربوطه
-- مچ شدن و شناختن مودم توسط برنامه مربوطه
-- در نهايت تنظيمات درست و صحيح نرم افزار مد نظر

من توي بندرعباس مودمي رو نديدم كه با اين مشخصات ذكر شده كنار بياد و امكاناتش مورد استفاده قرار بگيره .. در هر صورت يه سري هم به اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن ..

موفق باشيد .

blue2006
13-10-2005, 12:23
یه سوال
دوتا مودم داریم یکی گالاکسی که کالر ایدی ایرانه و دومی usrobotics اگه درست نوشته باشم که البته اصل نیست
حلا من کدوم رو بخرم بهتره
خواحشا همه جواب بدین :rolleye:
ممنون :cool:

mpsjavad
13-10-2005, 12:51
با سلام ..

دوستان عزيز سوالات خودتون رو در اين انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه به مودم اختصاص داره بپرسيد تا عزيزان ديگه اي كه تخصصشون هست پاسخ شما رو بدن ..

در هر صورت بازديد از اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم ضرر نداره ..

موفق و سربلند باشيد ..

'POP'
21-10-2005, 08:38
یه سوال
دوتا مودم داریم یکی گالاکسی که کالر ایدی ایرانه و دومی usrobotics اگه درست نوشته باشم که البته اصل نیست
حلا من کدوم رو بخرم بهتره
خواحشا همه جواب بدین :rolleye:
ممنون :cool:
من US Robotics EXT رو دارم خوب هست.با همون قابليتهاي متنوع مودمهاي v92.همين!!
ضمنا قابليت Caller ID رو زماني در مودمها ميتونين استفاده كنين كه مودم شما و ISP تون هر دو از نوع v92 باشه. ;)

neda1182004
13-02-2006, 22:20
با سلام
ببینید که کالر آیدی منطقه شما از چه نوع است ؟fsk یا DTMF
دوم مودم شما اصلا ساپورت می کند.

mehdi_halla
14-02-2006, 01:07
با سلام

این مودم منه....ولی هرچی برنامه راجع به ضبط مکالمات و ثبت شماره تلفن تماس گیرنده رو نصب کردم ، شماره طرف رو نشون نمیده...بایستی چیکار کنم....خود تلفن هم شماره رو نشون میده ها ... مشکل از کجاست؟
ممكنه مودم شما اين قابليتش فعال نشده باشه ، شما مي تونين اونو فعال كنيد:
--->>>>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]