PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا جواب ندادين؟؟؟؟

shina_20
11-10-2005, 09:48
گفتم كه ميخوام تري دي مكس نصب كنم.اما ارور ميده:
اين برنامه نياز به directx9.0cداره...حالا چه كنم؟ :sad:

Friend
11-10-2005, 10:03
گفتم كه ميخوام تري دي مكس نصب كنم.اما ارور ميده:
اين برنامه نياز به directx9.0cداره...حالا چه كنم؟ :sad:
خوب خودت داری میگی
نیاز به directx9.0 داره
خوب directx9.0 رو بریز
مشکلت حل بشه
با تشکر

shina_20
11-10-2005, 10:12
ميدونم اينو كه ولي نميدونم از كجا بريزم؟ميشه آدرسشو بهم بدي؟كه مستقيم دانلودش كنم؟مرسي

Soda
11-10-2005, 10:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم یکم جدیدتره ورژنش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک دانلودش
البته از تو سی دی بازیها گیر بیاری بهتره
حجم دانلود زیاده

shina_20
11-10-2005, 10:22
مرسي عزيز..دستت درد نكنه

Shahin King
12-10-2005, 01:44
با سلام خدمت Shina _ 20

گرامی شما تو همون تاپیک هم به جواب خودتون می رسیدین . فقط خرجش یه کم صبر بود . نیاز به تاپیک مجدد با عنوان جلب کننده نبود .

قربانت : شاهین کینگ

arash_irani
05-11-2005, 11:17
سلام راستي منم اينو دانلود كردم ولي هر كاري ميكنم اينستال نميتونم بكنم يعني وقتي اينستال ميكنم چند فايل Cab و يك فايل اينستال ميسازه ولي وقتي باز ميخوام برنامه هايي رو كه به دايركت ايكس نياز دارند و بالاترين ورژن ميگه بايد نصبش كني
لطفا يه راهناميي هم براي نصبش بهم بگيد راستي من براي ورژن 8 هيچ اشكالي ندارم ولي نميدونم چرا اين ورژن رو نميتونم اينستالش كنم شايد نياز به سخت افزار خاصي داره ؟؟؟ :sad:
اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم
يا حق

Soda
05-11-2005, 16:00
خوب خودتون گفتید که چند تا فایل Cab و یه فایل Install میسازه خوب اون فابل Install رو اجرا کن
تازه الانه که Directx نصب میشه تا حالا فقط شما فایل رو از حالت فشرده خارج کردید

arash_irani
06-11-2005, 00:33
خوب خودتون گفتید که چند تا فایل Cab و یه فایل Install میسازه خوب اون فابل Install رو اجرا کن
تازه الانه که Directx نصب میشه تا حالا فقط شما فایل رو از حالت فشرده خارج کردید
سلام دوست من
دستت درد نكنه كه جوابمو دادي ولي من هم همين كار رو كردم ولي نميشه گفتم كه بانصب8 Directx هيچ مشكلي ندارم ولي براي برانامه هايي مثل سوني و چند از برنامه هام ورژن 9 رو لازم دارم كه هر كاري ميكنم نصب نميشه همين 10 روز پيش بود كه فكر كنم دوباره از سايت مايكروسافت دانلود كردم و باز ار حالت فشرده خارج و گزينه اينستال رو كه زدم ميره به يه صفحه ديگه كه بايد گزينه نكست رو بزنم و وقتي اين گزينه رو ميزنم تندي ميره صفحه بعد كه بايد گزينه فنيش رو بزنم و ميرم سراغ برنامه هام تا نصبشون كنم ميگه بايد دايركت ايكس رو بريزم
نميدونم ديگه چي كارش كنم
اگه ميتونستم اين لعنتي رو نصب كنم خيلي از مشكلاتم حل ميشد
ممنون از محبتتون موفق باشيد
يا حق

Soda
06-11-2005, 07:10
این که تندی میره صفحه بعد به خاطر اینه که شما XP SP2 داری که خودش DirectX 9c داره حالا چرا این مشکلات رو داری من نمی دونم

arash_irani
06-11-2005, 19:25
حالا جالبيش اينجاست كه رو كامپيوتر رفبقم خودم رفت و برنامش رو نصب كردم :biggrin:
مثل اينكه به خودمون داره گير ميده :rolleye:
ما كه ديگه بيخيالش شديم :tongue:

ZiTaNiX
06-11-2005, 19:31
بابا تو همه سی دی بازی ها دایرکت ایکس هستش
چرا میخوای دانلودش کنی؟